Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Ciąg dalszy

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ciąg dalszy

    Hmmm, zaczne od tego, że jestem Polakiem, chociaż czasami tego żałuje. Za Polską reprezentacją nie kibicuje, bo oni jeszcze przez długo nie będą potrafili piłki kopać. Jak dostali taki łomot na Białorusi to aż strach myśleć co będzie w 2002. Holandia to *****? Heh z tego wynika, że Polska to ARCYCIOTY!!!. Ani razu nie dostali sie na Mistrzostwa Europy (jakie to żałosne). Na Mistrostwach Świata też ich nie najczęściej oglądamy. Raz na 16 lat... hehe. Piszesz, cośtam o meczu z Estonią. Gościu jak nie wiesz to nie pisz!!! Holendrom nawet po boisku sie biegać nie chciało, 0 gry siłowej, samą techniką pokonali przeciwnika 5 : 0. Polacy grają troche inaczej 0 techniki, 100% gry siłowej. Widać taki styl na ŚWIATOWĄ POTĘGĘ - BIAŁORUSIĘ nie starczył. Na Holandie też nie, no bo w ich ostatniej potyczce jak zwykle po tyłu dostali.
    Holandia może sobie iść do cyrku z taką grą? Człowieku zrozum, piłka nożna jest dla kibiców. Gdyby ludzie tego nie oglądali to nie było by PIŁKI NOŻNEJ. Może widziałeś mecz Polska - Norwegia, a później Niemcy - Anglia?
    Widziałeś różnice poziomów gry? Niemcy przegrali 1 : 5 z Anglią. Mimo to Niemcy grali o niebo lepiej niż my z Norwegią. Niech tylko Polacy trafią sobie w grupie n Anglię. Będzie rekordowa porażka Polski na MŚ.
    Mimo, że Holandia nie zagra na MŚ to i tak wszyscy wiedzą, że są lepsi od Polski, czy Irlandii. Zabrakło im zwyczajnego piłkarskiego szczęścia.
    (BTW sorry, Alex, że nazwałem Cię tak jak Cie nazwałem)


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kross

    a za kim kibicujesz ogladając mecz np.Polska - Norwegia jak mi powiesz że za Norwegią to dla mnie jestes PAJACEM( z całym szacunkiem)
    Ja tez nie jestem fanem:) piłki, bardziej mnie jara Żużel i Basket ale jak gra polska , nawet jakby grała w picipolo to zawsze kibicuję naszym, bo nie jestem zadnym pieprzonym norwegiem , mongołam tylko Polakiem i utorzsamiam sie z naszą reprezentacją.

    nie pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na 1 miejscu stawiam HOLANDIĘ
    Na 2 POLSKE
    Na 3 nie ma żadnego innego państwa, reszte mam głębpko w...

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kross i to jest właśnie główne problemy Holendrów: nie chce im się biegać i nigdy nie mają szczęścia. Nie zagrają na MŚ ale i tak są najlepsi, ciągle coś im nie wychodzi, to trafili na tych zacofanuch Włochów i nie wiedzieli jak swoją piękną grą pokonać tych upartych makaroniarzy, teraz ta niesamowita potęga Irlandia, która jest 5 razy lepsza od Walii, no i te inne Portugalie i Cypry z którymi Holendrom się nie chce biegać. Ale i tak są najlepsi. Prawie mnie przekonałeś. Ale jeśli nawet Polska przez 100 lat nie będzie grała w MŚ to itak będzie dla mnie zawsze numer jeden, a dopiero później Włosi, Argentyna czy Braylia.
    Inter Forza!!!!!!!

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2001
    Postów
    276
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na 1 miejscu stawiam HOLANDIĘ
    Na 2 POLSKE
    Na 3 nie ma żadnego innego państwa, reszte mam głębpko w...
    popieram Kross jednak na trzecim miejscu u mnie jest Anglia

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Miło mi :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •