Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 137

Wątek: Apator - Włókniarz ciąg dalszy

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Apator - Włókniarz ciąg dalszy

    Zakładam nowy wątek, ponieważ stary został z przyczyn dla mnie niezrozumiałych zamknięty i proszę moderatorów o przeniesienie mojego wpisu do starego wątku i otwarcie go, celem dalszej dyskusji, bo chyba jest jeszcze kilka rzeczy do wyjaśnienia.

    Wracając do sprawy przygotowania toru, a właściwie zarzutów jakie wytoczył wobec mnie forumowicz o pseudonimie Morciasz, a przedstawiających mnie jako wręcz przestępcę, chciałem ustosunkować się do tych zarzutów.

    1. Chciałbym zwrócić uwagę, że zgodnie z regulaminem forum, rozdział 1 punkt 1:
    Pkt 1. Udostępniamy swoim Użytkownikom możliwość uczestniczenia w serwisie Sportsboard.pl, który jest miejscem wymiany informacji, komentarzy, doświadczeń, myśli i opinii wśród entuzjastów sportu.
    forum służy do wymiany myśli i opinii na różne tematy i związku z tym moja opinia na temat stanu toruńskiego toru i przyczyn tego stanu jest zgodna z regulaminem forum i mam pełne prawo do zaprezentowania tej opinii celem wywołania dyskusji na ten temat.

    2. Mój wpis nie narusza zasad umieszczania wpisów określonych w rozdziale 3 i 4 regulaminu forum, gdzie jest precyzyjnie powiedziane na temat ograniczeń we wpisach.

    3. Zwracam uwagę, że na forum jest przedstawionych tysiące opinii różnych ludzi na dane tematy i w tych opiniach często posądza się różnych ludzi – zawodników, działaczy, sędziów itp. – o różne działania często nawet niezgodne z prawem (kupna meczu, malwersacje, pijaństwo itp.) i jest to temat do dyskusji i jakoś nikt nie popada w skrajności i nie wywołuje z tego powodu afery, jaką wywołał Morciasz.
    Nie licząc obrzucania się wyzwiskami – w tej sprawie sądy miałyby robotę przez kilka lat, ale jakoś nikt nie robi afery.
    Chciałbym zwrócić też, że forum jest z założenia anonimowe, aby ułatwić poruszanie przez użytkowników trudnych spraw a nas użytkowników nie obowiązuje etyka dziennikarska co do sprawdzenia zarzutów i uzyskania dowodów – jest to forum dyskusyjne i służy celom określonym w regulaminie forum

    4. Stanowczo protestuję przeciw interpretowaniu przez Morciasza wybranych fragmentów moich wypowiedzi wyrwanych z całości w taki sposób, aby zmienić ich wymowę i treści, jakie chciałem przekazać.

    Przykład:
    Morciasz zarzuca mi, że napisałem:
    "tor miał celowo porobione dziury
    i koleiny w twardym podkładzie
    pod przyczepną nawierzchnią,"
    owsze ale cała wypowiedx brzmi:
    Masz trochę racji...i trochę nie.
    rzeczywiście próba toru niszczy nawierzchnię, choć Twoje wyliczenia (40 minutozawodników, fajna jednostka, podoba mi się) są mocno naciągane - wiadomo, próba toru trwa po 5 minut, ale niejest to 5 minut efektywnej jazdy - zawodnicy się zmieniaja, trenują starty itp. tak że efektywnej jazdy jest pewnie 20-25 minutozawodników.

    Na pewno próba toru zmienia warunki na torach twardych, bo luźnej odsypanej nawierzchni nie można już ubić, a jedynie rozgarnąć.
    Na torze przyczepnym, który z natury rzeczy ma luźną nawierzchnię wystarczy rozgarnąć i wyrównać i tor wraca w przybliżeniu do stanu pierwotnego.
    Błędnie też tłumaczysz proces powstawania kolein. Delikatne koleiny tworzą się w przyczepnym torze po każdym przejechaniu motocykla - wiadomo opona ryje miękką nawierzchnię - koleiny te nie sa niebezpieczne dla zawodników, bo nie są głębokie i wystarcza zwykłe równanie co kilka biegów.
    To nieprawda, jak tłumaczysz, że po odsypaniu przyczepnej nawierzchni motocykle ryją dziury w twardym podłożu - idąc Twoim rozumowaniem to na twardych torach też powiny robić się koleiny - a tak nie jest.

    W moim odczuciu niedzielny tor oprócz tego, że był przyczepny, to miał celowo porobione dziury i koleiny w twardym podkładzie pod przyczepną nawierzchnią, które zaczęły się odsłaniać i wpływać na jazdę zawodników w miarę jak tor się odsypywał.

    I nigdy nie twiedziłem, że było to przyczyną porażki Włókniarza, a tylko że przyniosło to szkodę widowisku, a całe szczęście, że nie zawodnikom.
    Cała wypowiedź jest utrzymana nie w tonie twierdzenia że poryto dziury w torze, ale dyskusji na temat przyczyn powstania kolein na torze i wyraźnie jest napisane, że nie twierdzę, ale mam odczucie o takim sposobie przygotowania toru i to odczucie (a nie twierdzenie) przedstawiłem na forum celem dalszej dyskusji.

    5. Stanowczo protestuję przeciw wkładaniu w moje usta słów, których nie napisałem i to już jest nadużycie:

    Przykład: Morciasz pisze:
    Dlatego tez w przypadku PODTRZYMANIA tak powaznych
    zarzutow przez p. Andariela czyli oskarzenia
    o CELOWE narazenie zdrowia i zycia zawodnikow
    w czasie ww. meczu
    Ewidentne kłamstwo; nigdzie nie napisałem, że było zagrożenie życia, a jedynie celowe przygotowanie toru w sposób utrudniający jazdę Włókniarzom, co niestety skończyło się tym, że jazda wystawiała zdrowie zawodników na szwank, no ale tak wygląda dramatyczniej i wyolbrzymia wagę sprawy.

    6. Protestuję przeciwko umieszczaniu wpisów typu:
    ps. jest juz przygotowane odpowiednie pismo
    do osob zarzadzajacych Sportsboard oraz
    do wiadomego dzialu TP S.A. w celu identyfikacji
    osoby poslugujacej sie pseudonimem Andariel
    - wszystko teraz zalezy od Andariela
    Panie Morciasz, niech Pan sobie przygotowuje pismo, ale po co tym chwalić się na forum. Sprawia to wrażenie, że jestem jakimś przestępcą, którego dane trzeba wykryć celem ukarania. A prawda jest taka:
    - zgodę na uzyskanie danych osobowych mogą uzyskać tylko stosowne organy, a Pan takim organem nie jest,
    - nie wiem co ma do tego Telekomunikacja i jej „wiadomy dział” – w końcu rejestracja na forum jest anonimowa, wystarczy podać e-mail, a żeby mieć e-mail wystarczy założyć konto np. na wp. gdzie dane nie są weryfikowane, mogę spokojnie założyć konto na kogo chcę, więc skąd uzyska Pan te moje dane z Telekomunikacji – radzę pomyśleć zanim się coś napisze,
    - jeżeli popełniłem przestępstwo za które muszę być ścigany najprościej zwrócić się o moje dane do mnie drogą e-mail, jeżeli rzeczywiście wykaże Pan, że przestępstwo zostało popełnione nie będę uciekał przed odpowiedzialnością.

    7. W całej tej sprawie oddaje się do dyspozycji moderatorów i jeżeli regulamin forum został przeze mnie naruszony to proszę o regulaminowa karę.

    Dla jasności oceny moich wypowiedzi, ponieważ poprzez cytowanie przez Morciasza wyrwanych z kontekstu stwierdzeń i kładzenie na nie nacisku sprawa się zaciemniła, jeszcze raz przedstawię moje stanowisko w tej sprawie:

    1. Fakty.
    Byłem na meczu w Toruniu. Podczas meczu w torze robiły się dziury i koleiny już od początku zawodów. W szczególności niebezpieczna była koleina na drugim łuku wyrzucająca zawodników pod bandę, co było niebezpieczne, bo mogło skończyć się upadkiem i kontuzją.
    Tor był dziurawy i niebezpieczny – i to są fakty nie do dyskusji

    2. Przyczyny.
    Wracając analizowałem czemu przygotowano taki tor, gdy zwykle w Toruniu były tory gładkie jak stół i dobrze przygotowane. Widać było, że tor był przyczepny, ale zwykle oglądam przyczepny tor w Częstochowie i takich kolein nie widziałem. Taki koleiny są na torach sztucznych, gdzie nawierzchnia nie jest dobrze związana lub gdy są niekorzystne warunki pogodowe – ale obie te okoliczności nie zaistniały.
    Otwieram komputer i co czytam

    Morciasz, 24-08-2003, godz. 20.45
    Co do dzisiejszego meczu - emocje wokolwynikowe
    ale na torze tragedia. Przypadkowe wyprzedzanki,
    stawianie w poprzek, wyrzucanie pod plot. Tak
    to jest jak sie robi tor przeciwko komus, a nie
    pod siebie.
    Dalsze komentarze po filmie "Przeprowadzki" :-)
    Wiedziałem, że Morciasz jest osobą zorientowaną w klubie więc na podstawie tej wypowiedzi można stwierdzić, że taki tor przygotowano celowo przeciwko Włókniarzom.

    Na czym to przygotowanie miało polegać?
    Z późniejszych tłumaczeń Morciasza wynika, że tor miał być przyczepny.
    Czy aby na pewno o to chodziło?
    Czy toromistrz nie mógł przygotować toru przyczepnego bez dziur i kolein, tak jak to się robi w Częstochowie.
    I czy na pewno tor miał być tylko przyczepny?
    Wszak cała Polska wie, że Włókniarz jeździ na kopie.
    Przegrane Włókniarza:
    Bydgoszcz – tor twardy
    Wrocław w Częstochowie – tor twardy
    Zielona – tor twardy
    Do tego
    Piła – tor twardy i były ogromne kłopoty
    Z Toruniem w Cz-wie – doć twardy ze względu na pogodę i były ogromne kłopoty.
    Więc o co tu chodzi?

    Podobno tor przyczepny miał utrudniać jazdę Walaskowi i Pietrzykowi?
    Bzdura.
    Tygodnik Żuzlowy nr 31/2003 z 03.08.
    Wywiad z Walaskiem.
    Tytuł: ”Tylko na przyczepnych”
    Czy trzeba komentować?

    Dodatkowo: Wywiad z Czerwińskim, który ukazał się miesiąc wcześniej, nie mogę teraz zacytować źródła, ale Zbyszek mówi, że potrafi jeździć na torach przyczepnych, a na twardych mu nie idzie, bo jest…za lekki.

    Więc tor przyczepny byłby przeciwko Włókniarzowi?

    Moim zdaniem, tor przeciwko Włókniarzowi miał być w założeniu przyczepny i dodatkowo dziurawy, aby utrudnić jazdę niektórym zawodnikom Włókniarza nie będącym jeszcze w pełni sił. Co prawda były informacje, że Ułamek nie wystąpi, no ale medycyna nabiera tempa, więc moim zdaniem taki tor zabezpieczał też przed tą ewentualnością – z bolącą ręką na takim torze Ułamek nie mógłby jechać skutecznie.

    I taki tor zrobiono.

    Efekt był widoczny, widowisko mierne, walki jak na lekarstwo, kilku zawodników było blisko „spotkania” z banda, całe szczęście nic się nie stało.

    A to jak taki tor powstał, czy był niedostatecznie ubity, czy były porobione koleiny w twardym, czy użyto do tego innych instrumentów – to był element dyskusji i opinii mojej i innych na ten temat.
    I nie interesuje mnie kto podjął decyzję o takim przygotowaniu toru, bo to nie ma nic do rzeczy.

    Fakt jest taki, że tor był dziurawy i niebezpieczny, a moim zdaniem taki tor przygotowano celowo z przyczyn opisanych powyżej, zresztą trudno sądzić, że na tak ważny mecz w klubie walczącym o tytuł sprawy dotyczące stanu toru dzieją się przypadkowo.
    Ktoś musiał wiedzieć, że tor będzie wyglądać, tak jak wyglądał, bo tor nie robią dzieci, tylko osoby kompetentne.

    Takie jest moje zdanie i jedni się z tym zgodzą inni nie, zapraszam do dyskusji na ten temat.
    Chciałby wytłumaczyć trochę moje wzburzenie stanem toru – w tym roku i poprzednich było kilka wypadków i kontuzji, których przyczyna leżała tylko w złym stanie toru (choćby Rybnik, eliminacje do GP) i naprawdę nóż mi się w kieszeni otwiera, jak widzę beztroskę, z jaką ludzie odpowiedzialni za stan torów narażają zawodników na kontuzje.

    To tyle, zwracam tez uwagę, że wiele osób zwracało uwagę na fatalne przygotowanie toru, a bodajże pierwszą osobą był Morciasz.



  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    15-07-2003
    Postów
    13
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    andariel, ze Tor w niedziele nie byl OK to chyba wszystcy wiedza i nikt nie zaprzecza tylko z tego co piszesz to wlasnie ten tor byl przyczyna ze Wlokniarz przegral. Ale pomysl ze nasi zawodnicy tez nie mogli trenowac na tym preparowanym torze bo 3 albo 4 w stwecji bylo na GP. Do tego Tony tez jest poobijany ale jakos wygral 3 biegi....

    Moze w koncu skonczysz z tym torem i powiesz ze Wlokniarz w Niedziele troche slabszy byl niz Apator i koniec.


    Ciao

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cappu_Torun

    nie baw się w Morciasza i nie zarzucaj mi nieprawdy.

    W zamkniętym wątku wiele razy pisałem, że Apator wygrał zasłużenie, a sposób przygotowania toru nie wypaczył wyniku meczu, wręcz odwrotnie, gdyby tor był "normalny Apator pewnie wygrałby wyżej, bo oczywiście Włokniarz w niedzielę był słabszy.

    I jak tu dyskutować, gdy ciągle ktoś przeinacza wypowiedzi i ich sens.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cappu....

    No właśnie cała rzecz w tym, że Andariel nigdzie nie napisał, ze Włókniarz przegrał przez tor. Wręcz przeciwnie, pisał coś o broni obusiecznej (bądź też "obosiecznej"; obydwie formy są prawidłowe:P) i o tym, że taki tor okazał sie również nie na rękę torunianom. A dyskusja dotyczy tutaj tego, czy działacze toruńscym z premedytacją zdecydowali sie narażać zdrowie zawodników czy też nie i wynik nie ma tu nic do rzeczy.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    andariel

    kolego Ty naprawde nie czujesz o co nam chodzi,
    juz mam dosc twoich wpisow ze to twoja opinia; ja mam opinie o tobie jako o kolesiu ktory nie czyta krytycznie swoich i cudzych wpisow; polegajacy jedynie na swoich odczuciach i posiadajacych gowniana wiedze o przygotowaniu toru; jestes urzednikiem panstwowym i pewnie znasz sie na tym co robisz, choc watpie; Morciasz wysuwa ci konkretne argumenty, a ty je zlewaz bezkrytycznie mamrotajac cos o celowym dzialaniu calej swiadka zwaizanego z apatorem;

    niech no Ci przypomne dzieki komu louis nie jezdzi juz na zuzlu, i to bylo widoczne, ale nikt - !!!! - nie mowil ze celowe, wiec prosze Ciebie o nie mowienie o celowym narazaniu zycia przez dzialaczy apatora bo to QURWA pomowienie, czy jestes anonimowy czy nie!!! jakbys zanl ciut nature to bys wiedzial ze jest ona wielce nieoprzewidywalna, tak na moje odczucie - mozebyc z torem podobnie

    wiec skonczo juz ta zalosna spiewke, o twojej opini bo nikt tu nie bedzie tolerowal pajocawani i kretynizmow jakie wyprawiasz...


    pzdr

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Zakładam nowy wątek, ponieważ stary został z przyczyn dla mnie niezrozumiałych zamknięty i proszę moderatorów o przeniesienie mojego wpisu do starego wątku i otwarcie go, celem dalszej dyskusji, bo chyba jest jeszcze kilka rzeczy do wyjaśnienia.
    Wątek został zamknięty tylko i wyłącznie w celu uniemożliwienia dokonania edycji wpisów przez niektóre osoby (głównie ciebie). Nie ingeruje w to co tutaj zostało napisane i nie bronie nikomu na ten temat rozmawiać. Przeczytaj słowa Morciasza pod koniec tamtego wątku (o zniesławieniu) to zrozumiesz konieczność zablokowania możliwości edycji wpisów.

    Swoją drogą chciałbym aby Morciasz udowodnił jakoś stwierdzony przez niego fakt konktatu z działaczami klubu Apator Toruń, aby się nie okazało że to wszystko bujda i efekt "wojenki" z Andarielem.

    Póki co słowa Morciasza traktuję poważnie i tamten wątek pozostaje zamknięty.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Andariel

    Powołujesz się na regulamin forum, ale ponad tym regulaminem jest jeszcze Kodeks Karny, a w nim rózne takie paragrafy dotyczące publicznego zniesławiania i pomawiania o dopuszcenie się czynów przestępczych (a celowe narażanie zawodników na utratę zdrowia lub życia owym czynem przestępczym niewątpliwie jest). Twoje poprzednie wpisy mogą być potencjalnym dowodem w sprawie więc nic dziwnego, że Roberto Champion zablokował możliwość ich edycji.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    a wiec

    w pelni popieram Grzesia (Rodericka), kodeks karny jest równy dla wszystkich o i o wiele bardziej jasny oraz konkretny niz regulamin forum :) ... A Morciarz nigdy nie rzuca slów na wiatr, i na pewno omówil to z trenerem Zabikiem....

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Zakładam nowy wątek, ponieważ stary został z przyczyn dla mnie niezrozumiałych zamknięty i proszę moderatorów o przeniesienie mojego wpisu do starego wątku i otwarcie go, celem dalszej dyskusji, bo chyba jest jeszcze kilka rzeczy do wyjaśnienia.
    Wątek został zamknięty tylko i wyłącznie w celu uniemożliwienia dokonania edycji wpisów przez niektóre osoby (głównie ciebie). Nie ingeruje w to co tutaj zostało napisane i nie bronie nikomu na ten temat rozmawiać. Przeczytaj słowa Morciasza pod koniec tamtego wątku (o zniesławieniu) to zrozumiesz konieczność zablokowania możliwości edycji wpisów.

    Swoją drogą chciałbym aby Morciasz udowodnił jakoś stwierdzony przez niego fakt konktatu z działaczami klubu Apator Toruń, aby się nie okazało że to wszystko bujda i efekt "wojenki" z Andarielem.

    Póki co słowa Morciasza traktuję poważnie i tamten wątek pozostaje zamknięty.
    Sadze ze Morciasz ( wiem z pewnych zrodel jeat facetem bardzo dobrze poinformowany,) i jezeli zdecyduje sie nadac dalszy tok tej sprawie to z pewnoscia ujawni i kontakty i swoje dane ale to juz niekoniecznie na forum!!! pzdr

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Powołujesz się na regulamin forum, ale ponad tym regulaminem jest jeszcze Kodeks Karny, a w nim rózne takie paragrafy dotyczące publicznego zniesławiania i pomawiania o dopuszcenie się czynów przestępczych (a celowe narażanie zawodników na utratę zdrowia lub życia owym czynem przestępczym niewątpliwie jest). Twoje poprzednie wpisy mogą być potencjalnym dowodem w sprawie więc nic dziwnego, że Roberto Champion zablokował możliwość ich edycji.
    Rodzi sie jeszcze jedno pytanie odnosnie K.K. W powyzszej sprawie jezeli ktokolwiek liczy na jakas kare to sie jej nie doczeka. Morciasz dokonujac swojego wpisu z pewnoscia o tym wiedzial i poprosil o przeproszenie , i wycofanie oszczerstw rzuconych na dzialaczy!!! Jedyna kara w w/w sprawie moze byc nakazanie publicznych przeprosin w zrodle w ktorym sie owego pomowienia wpisu dokonalo, ewentualnie zadoscuczynienie finasowe ( dodam bardzo malo prawdopodobne ). Chodzi o to aby nie miejac dowodow na "celowe" dzialanie nie szkalowac ludzi!!! Bo Panie andariel jest to mocno nie wporzadku!!!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    niech no Ci przypomne dzieki komu louis nie jezdzi juz na zuzlu, i to bylo widoczne, ale nikt - !!!! - nie mowil ze celowe,
    chyba sobie kolego zartujesz!!!!!!!

    tam nie bylo wplywu stanu toru na ten wypadek!!!!!

    podprowadzajacy zapomnial zabrac podporki pod tasme i na nia Louis wpadl

    najpierw poznajmy fakty jakie istnieja a pozniej piszmy na ten temat!!!

    poza tym podprowadzajacy beknal za to mocno stracil prace i grozila mu sprawa sadowa wiec nie pisz takich bzdur

    myslec myslec !!!


    ps. ktos tu chyba robi duze halo bo ktos cos tam napisal..yyyy wyrazil swoje zdanie

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    i jeszcze jednego nie dodalem. Panie andariel jezeli mam pan jakiekolwiek dowody procz wlasnych przemyslen, to prosze je podac w odpowiednim organie, bo w takiej sytuacji rzeczywwiscie ludzie za nia odpowiedzialni powinni -posiesc bardzo surowe konsekwencje!!! ( domyslam sie ze tak nie jest)

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I tutaj szanowny kolega blysnal :)

    Yason jestes niczym gwiazdka, która zapala sie na niebie w najmniej oczekiwanym momencie... ciesze sie, ze znam osobe która z taka latwoscia wlada artykulami oraz paragrafami z kk :) jestem wielce z tego rad !!! :)

    A PANOWI MARCINOWI CHODZILO TYLKO I WYLACZNIE O PRZEPROSINY!!! PROSIL O NIE KILKUKROTNIE W SPOSOB LAGODNY, WRESZCIE POSUNAL SIE DO CZYNU, KTORY JAK NAJBARDZIEJ ROZUMIEM!!

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    jako, yazon i ommann

    jako

    Yazon zrobil to w formie sparingu, fiu fiu kto by pomyslal ze forum go zmobilizuje do takich czynow:)

    omann

    stary nie zabiaja mnie; anariel zarzuca naszemu toromistrzowi (ale jak mowilem mistrzem nie jest ) CELOWE czlowieku wiesz co to znaczy? moja wypowiedz o podprowadzajcym byla taka, ze byla to jego wina, ale [b]DO CIEZKIEJ CHOLERY [b]NIE ZROBIL TEGO SPECJALNIE; o to sie tu rozchodzi; tor nie byl najlepiej przygotowany, ale nie wynikalo to z celowego dzialania... oj
    chyba ciezko bedzie przejsc do nastepnej klasy...

    pzdr

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    misku :) ja wiem o tym

    wiem kto to jest Yason :) i wiem co czyni :) ja tylko pochawalam jego poczyniania :) mam nadzieje ze w niedziele sie poznamy osobiscie :)

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    jako

    pewnie tak sie skonczy...:)

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar Sokol
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    1,288
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 162 w 53 postach

    Koledzy z Torunia......

    Czy wyście pogłupieli do reszty??????
    Nie znam Andariela osobiście , zdarzyło mi się nawet skrytykować jego wypowiedzi , mimo iż jest z tego samego miasta , tak więc żaden w tym mój interes , żeby go bronić.
    Ale jeśli chodzi o możliwość wypowiadania na forum swoich poglądów ma 100% racji !!!!!!
    Pogróżki Morciasza i straszenie prokuraturą uważam za groteskowe i idiotyczne. KAŻDY FORUMOWICZ MA PRAWO DO SWOBONEGO WYPOWIADANIA SWOJEGO ZDANIA jeśli nie przekracza granicy dobrych obyczajów , nie bluźni i nie lży innych osób. Anadariel w swoich wypowiedziach nie przekroczył nigdzie granicy dobrego smaku i wychowania w przeciwieństwie do np. poprzedniej wypowiedzi kolegi o nicku "misiek_torun". Jak już jesteście tacy prędcy z tymi sądami , to najpierw popatrzcie na siebie - chociaż ja jestem zdania , że akurat za takie wypowiedzi wystarczy porządne rżnięcie od mamy pasem na gołą dupę i zakaz jedzenia pierników przez pół roku.
    A wracając do meritum sprawy - Andariel był na meczu , widział , jego prawo tak to ocenić. Ja oglądałem mecz w TV , rzeczywiście na drugim łuku wyrzucało jak cholera , niemniej nie uważam tego za celowe spreparowanie toru , raczej za błąd w jego przygotowaniu. Ale każdy ma prawo do swojej oceny , bo na tym polega polemizowanie. Faktem jest , że zdarzały się tu i ówdzie dużo gorzej przygotowane tory niż ten w niedzielę (słynny finał IMP w Pile sprzed 3 lat) , ale faktem jest też, że nie był to mnormalny toruński tor.
    Jeżeli teraz zawsze na tym forum jeden forumowicz będzie urażony wypowiedzią drugiego straszył go prokuratorem , bo mu argumentów w dyskusji zabrakło to............ ręce i nogi mi opadają. Idąc tym tropem rozumowania Zbyszek Czerwiński powinien podać Morciasza do sądu o zniesławienie , bo w wątku o meczu napisał , że tenże zdobył punkty NA DEFEKTACH Miedzińskiego i Sawiny , a na moją skromną uwagę , że mija się z prawdą nie zareagował.
    Swego czasu udzielałem się w przez chwilę w dziwnym tworze zwanym Polską Żużlową Listą Dyskusyjną. Zrezygnowałem , po tym jak pewien początkujący prawniczek :-) z Lublina będący tam kimś w rodzaju moderatora dał mi ostrzeżenie za to , że ośmieliłem się napisac post o szansach na uzyskanie polskiego obywatelstwa przez Rune Holtę. Sformułowałem tam PÓŁ ŻARTEM PÓŁ SERIO niewinną tezę (a był to środek sezonu 2001 , kiedy Włókniarz i Polonia Piła walczyły o utrzymanie), że sprawa obywatelstwa Holty zostanie przeciągnięta do końca sezonu , bo np. pewien kibic żużla z Piły będący marszałkiem Sejmu ;-) zadba o to , żeby nie wzmacniać rywala. No i dostałem bana za pisanie głupot , bo koleżka NIE ZGADZAŁ SIĘ Z MOIM ZDANIEM W TEJ SPRAWIE i zabronił mi więcej pisać na ten temat :-))))
    Sezon się skonczył , sprawa obywatelstwa Holty nabrała nagłego przyspieszenia , później cenzura na tym forum jeszcze się wzmogła... PZLD podobno istnieje do dzisiaj , ale nie wiem czy ktoś to jeszcze czyta??
    A wniosek jest prosty...
    KNEBLOWANIE UST FORUMOWICZOM PISZĄCYM KONTROWERSYJNE RZECZY ALE W SPOSÓB JASNY , KULTURALNY I NIEGŁUPI JEST PROSTĄ DROGĄ DO UPADKU FORUM - co to za forum dyskusyjne gdzie wszyscy się ze sobą zgadzają , liżą sobie wzajemnie tyłki i bawią się w towarzystwo wzajemnej adoracji ??
    Dlatego nie podoba mi się też decyzja o zablokowaniu tamtego wątku. Kolejny kolega postanowił pobawić się w śledczego i zabezpieczyć dowody przestępstwa. Czy to jest jeszcze forum dyskusyjne czy jakieś ZOO? I gdzie tu prawo do obrony? Jeden znerwicowany pieniacz domaga się publicznych przeprosin na forum od Andariela , a drugi blokując wątek (dla jego dobra) skutecznie mu ewentualne przeprosiny uniemożliwia - komedia :-))))))))))
    Jesteście w większości pewnie jeszcze młodymi ludźmi i nie wiecie raczej co to był za skrót UKPPiW. Ten urząd miał siedzibę w Warszawie przy ul. Mysiej... Nie bawcie się tutaj w to samo - wyrzucajmy stąd bluzgających gówniarzy- -szalikowców , hoolsów i inną swołocz , ale nie straszmy
    się wzajemnie z byle powodu sądami.
    TO PO PROSTU WYGLĄDA I ŚMIESZNIE I GŁUPIO.
    Tyle.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    913
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    niech no Ci przypomne dzieki komu louis nie jezdzi juz na zuzlu
    ty sie zastanow co ty wogole piszesz ???? ty widziales co tam wogole sie stalo ?? bo cos mi sie watpi...to ze kierownik startu zostawil tyczke na polu startowym bylo ewidentne i za to zostal ukarany...ale do tego wypadku mogloby nie dojsc gdyby ktorys z zawodnikow z Pily (niepamietam ktory) nie jechal wtedy srodkiem toru i nie odkopnal tyczki ktora nastepnie trafila Louisa a jak sie skonczylo to wszyscy wiedza...tylko mi nie wyskakujcie zaraz ze kogos oskarzam z zawodnikow pily bo nikogo nie oskarzam, zawodnik mial prawo srodkiem toru jechac a ze sie stalo tak a nie inaczej...tego wszyscy zaluja...a pozatym z tego co wiem to po tym wypadku Chris wrocil na tor...wiec nie mow ze to przez ten wypadek nie jezdzi na zuzlu bo to byla tylko jedna skladowa tego ze nie jezdzi
    tylko co ma teraz tyczka do przygotowania toru ???? tyczka zostala pozostawiona jak sam wspomniales przypadkowo...a czy tor mozna przygotowac przypadkowo??...nie wiem i nie mi to oceniac...ale po co w tym watku wracac do tamtego zdarzenia ?? rownie dobrze moznaby wracac do analizy wszystkich wypadkow ktore sie zdarzyly na torze...ale jaki w tym sens ??

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach

    Kopia mojego wpsu z innego watku ze wczoraj

    Chodzi o to, ze moim skromnym bardzo zdaniem, szanujac bardzo pana Morciasza, za jego wiedze o zuzlu, kulture osobista, jak i dzialalnosc na forum i dla klubu uwazam, za lekkie przegiecie to co nastapilo w tamtym watku. Jak wiadomo forum jest miejscem do tego, aby publicznie wyrazac swoje osady i opinie. Nie zawsze one moga byc madre, nie ze wszystkimi trzeba sie zgadzac, niektore moga byc krzywdzace i niesprawiedliwe. Lecz nie wiem czy jest sens robienie afery, z jednej prostej sprawy, jaka opinia Andariela o preparacji toru... Wiadomo jakie jest moje zdanie w sprawie toru, jak chyba kazdego torunianina.. jestem pewien, ze spreparowany on nie byl, a andariel jako kibic mial prawo (oczywiscie bez zbednych podtekstow o preparowaniu) byc niezadowolony ze stanu toru, bo co podkreslal ucierpialo na tym widowisko, a jako ludzie kochajacy ten sport powinno nam na nim zalezec. Skoro jednak andariel nie ma dowodow na preparacje, nie podpisuje sie pod tym imieniem i nazwiskiem, wiec chyba zwyczajnie w swiecie wyraza swoja opinie na forum.... Nie musimy chyba robic z tego sprawy. Przeciez rozne zarzuty sa czynione na tym forum... daleko nie trzeba szukac. Teorie, ze 1 mecz w bydzi byl sprzedany pojawily sie przeciez ze strony torunian. Hmmm i co teraz? Moze juz w areszcie powinni siedziec za znieslawienie klubu torunskiego jak i bydgoskiego...? Naprawde, nie podoba mi sie to, ze domagasz sie morciasz teraz oficjalnych przeprosin, a jesli nie to grozisz droga sadowa. Idac dalej tym tropem jutro pojde na policje zawiadomic, ze jakis kibic z czewy (nick mozna znalezc bardzo prosto) powiedzial na torun "wiocha" - a jednak torun ma prawa miejskie... Nie do tego chyba forum powinno zmierzac. Powinnismy sie uczyc wzajemnego szacunku, ale chyba niekoniecznie w ten sposob. Taka jest moja opinia, z ktora mozna sie oczywiscie niezgodzic, co jest zrozumiale. jakby wszyscy sie zgadzali to istnienie forum byloby kompletnie nieistotne :]

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sokół

    Dzięki wielkie za niezwykle pogłębiony wpis, nie zmienia to jednak faktu, że Andariel publicznie oskarżył działaczy toruńskich o popełnienie przestępstwa i ze stanowiska tego się nie wycofał. W krajach o ugruntowanym systemie demokratycznym takie sprawy bardzo często mają swój epilog w sądzie i nie zmienią tego nawet Twoje apokaliptyczne wizje straszące powrotem wszechwładnej cenzury.

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach

    morciasz - dramat tego forum

    Idź naskarżyć co napisał andariel (na Twoich bogów) do cioci na imieniny a nie na forum.

    Jakbyś faktycznie takie bzdury opowiedział Żąbikowi, to świadczy to o Tobie, kim Ty jesteś i co prezentujesz.

    Jestem rozbawiony do łez, tymi oświadczeniami i grożbą do andariela.

    Drogi Andarielu - to nie Twój poziom szanuj się!

    Gość "Morciasz" przezywa swoisty dramat, gdyż w niedzielę zrozumiał, że DMP ADRIANA-APATOR Torun to na pewno nie bedzie! Przynajmniej w tym roku.

    A do tego moderatora co zamknął temat: ZABIJASZ TO FORUM!

    Roberto obraziełeś i naruszyłeś moje dobra osobiste i zostaniesz
    pociągnięty do odpowiedzialności .... (jakie dowiesz się z pozwu!)

    ps. jest juz przygotowane odpowiednie pismo
    do osob zarzadzajacych Sportsboard oraz
    do wiadomego dzialu TP S.A. w celu identyfikacji
    osoby poslugujacej sie pseudonimem Roberto- wszystko teraz zalezy od Roberto.

    Proszę o zamkniecie wątku celem jego zabezpiecznia. I licze na wpis typu:

    "W związku z zaistniałą sytuacją, zamykam (przynajmniej chwilowo, może na dłużej) wątek w celu uniemożliwienia edycji wpisów."


  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    bally

    A niby w jaki sposób Roberto Ch. obraził Cię, bądź naruszył Twoje osobiste ? Jak nie masz nic merytorycznego w tej sprawie to przynajmniej nie błaznuj.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach

    błaznować ?

    to nie mój styl, to styl moricasza!

    Jeszcze jedna taka uwaga w moja strone rodericku i byc moze i Ty znajdziesz sie w sadzie!

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Jeszcze kilka słów co do zamknięcia poprzedniego wątku:

    Nie został on zamknięty z powodu tego co się tam mówiło - możecie sobie pisać że uważacie że ktoś źle przygotował tor, że ktoś zrobił coś specjalnie. Nikt wam tego nie zabrania (oczywiście w granicach rozsądku). Wątek został zamknięty tylko i wyłącznie dlatego, że -nazwijmy to- "strona toruńska" grozi sankcjami prawnymi Andarielowi za wypowiedziane słowa. W związku z tym trzeba zablokować możliwość edycji dokonanych już wpisów (mogących być jakimiś tam dowodami). Nic poza tym.

    Zauważcie że nikt (a tym bardziej ja, który zamknąłęm wątek) nie ingeruję w treści pojawiających się w tej sprawie wpisów. Piszcie co chcecie, nie przekraczając regulaminu. Ja się odcinam od racji przedstawianych przez obie strony, dotyczących stanu toru, etc.

    Sytuacja jest trochę dziwna ale coś z tym trzeba było zrobić ;) W takim razie otworzenie nowego (niniejszego) wątku jest chyba najlepszym wyjściem z sytuacji bo zarówno można toczyć dotychczasową dyskusję, jak i nie narażać na edycję wpisów od których "zadyma" się zaczęła ;)

    Tamten wątek zostanie otworzony tylko jeśli Andariel wyrazi chęć przeprosin bo tylko wtedy straci sens blokowanie edycji wpisów. Jeśli natomiast będzie bronił swego zdania to może to robić tutaj.

    Mam nadzieję, że jasno się wyraziłem - nikt nie ma zamiaru blokować wam możliwości wypowiadania się.

    P.S. I żeby była jasność: nie zamknąłem wątku przez moje widzimisie, tylko dlatego że zostałem o to poproszony (jak i reszta moderatorów tego działu).

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    bally

    Jeżeli dla Ciebie publiczne przyczepienie do kogoś etykietki błazna i etykietki przestępcy ma taki sam ciężar gatunkowy to O.K. Dla mnie nie ma i dlatego przynajmniej po części rozumiem zachowanie Morciasza, który akurat w tej sprawie tak ostro zareagował.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Adi i Sokół

    Adi
    tor moze zostac przygotowany przypadkowo, np. po zlej pogodzie, zreszta natura ma to do siebie ze lubi platac figle o czym ci sie pewnie nie snilo...


    co do tyczki. stary jasniej nie moge: toromistrz chcial przygotowac tor jak na wrocek (wtedy lalo 2-3 dni) i tor byl super do walki; podobnie chciano zrobic na mecz z czewa, ale cos nie wyszlo
    i nie sadze aby bylo to celowe, tak jak ewidentnie blad popelnil kierownik a moze jadacego srodkiem toru zawodnika z pily obwiniasz o wypadek?; puk puk puk...

    sokoł
    z calym szacunkiem, ale ja juz nie moge czytac takich bredni; wygrywa apator to zle, przegrywa wszyscy sie smieja; teraz jakis andariel zarzuca nam ze wygralismy nieuczciwie (choc z pisze ze zasluzenie) przez spreparowanie toru; i tu w jego mysleniu jest pewna luka, bo skoro mowi ze mecz wygrala druzyna gospodarzy, ktora byla lepsza, to skoro zarzuca ze gospodarze spreparowali tor, to zarzuca apatorowi nieuczyciwosc, czyli brak roztrzygniecia fair play ze strony torunskiej; czyli mnie to bardzo irytuje bo to juz nie pierwszy raz jak ktos probuje nam odebrac radosc z zasluzonego zwyciestwazasluzenie nieucziwie wygrany mecz apatora

    i o to sie rozchodz; ja jestem juz zirytowanym waszymi pomowieniami i niektraktuje tego jak opinii, jedynie jako ostatnie slowa umierajacego na obled kibica opiniie na fotum przeciwienstwie do opinii w zyciu prywatnym, takie jak uroda kobiet:) powinny byc popierane faktami a nie jakimis wyjetymi z niewiadomych puktow ludzkiego umyslu, opinie musza byc podparte faktami, a my z morciarzem to wlasnie czynimy; andariel argumentuje swoja odpowiedz... swoimi przeczuciami...


    pzdr

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Czy wyście pogłupieli do reszty??????
    Nie znam Andariela osobiście , zdarzyło mi się nawet skrytykować jego wypowiedzi , mimo iż jest z tego samego miasta , tak więc żaden w tym mój interes , żeby go bronić.
    Ale jeśli chodzi o możliwość wypowiadania na forum swoich poglądów ma 100% racji !!!!!!
    Pogróżki Morciasza i straszenie prokuraturą uważam za groteskowe i idiotyczne. KAŻDY FORUMOWICZ MA PRAWO DO SWOBONEGO WYPOWIADANIA SWOJEGO ZDANIA jeśli nie przekracza granicy dobrych obyczajów , nie bluźni i nie lży innych osób. Anadariel w swoich wypowiedziach nie przekroczył nigdzie granicy dobrego smaku i wychowania w przeciwieństwie do np. poprzedniej wypowiedzi kolegi o nicku "misiek_torun". Jak już jesteście tacy prędcy z tymi sądami , to najpierw popatrzcie na siebie - chociaż ja jestem zdania , że akurat za takie wypowiedzi wystarczy porządne rżnięcie od mamy pasem na gołą dupę i zakaz jedzenia pierników przez pół roku.
    A wracając do meritum sprawy - Andariel był na meczu , widział , jego prawo tak to ocenić. Ja oglądałem mecz w TV , rzeczywiście na drugim łuku wyrzucało jak cholera , niemniej nie uważam tego za celowe spreparowanie toru , raczej za błąd w jego przygotowaniu. Ale każdy ma prawo do swojej oceny , bo na tym polega polemizowanie. Faktem jest , że zdarzały się tu i ówdzie dużo gorzej przygotowane tory niż ten w niedzielę (słynny finał IMP w Pile sprzed 3 lat) , ale faktem jest też, że nie był to mnormalny toruński tor.
    Jeżeli teraz zawsze na tym forum jeden forumowicz będzie urażony wypowiedzią drugiego straszył go prokuratorem , bo mu argumentów w dyskusji zabrakło to............ ręce i nogi mi opadają. Idąc tym tropem rozumowania Zbyszek Czerwiński powinien podać Morciasza do sądu o zniesławienie , bo w wątku o meczu napisał , że tenże zdobył punkty NA DEFEKTACH Miedzińskiego i Sawiny , a na moją skromną uwagę , że mija się z prawdą nie zareagował.
    Swego czasu udzielałem się w przez chwilę w dziwnym tworze zwanym Polską Żużlową Listą Dyskusyjną. Zrezygnowałem , po tym jak pewien początkujący prawniczek :-) z Lublina będący tam kimś w rodzaju moderatora dał mi ostrzeżenie za to , że ośmieliłem się napisac post o szansach na uzyskanie polskiego obywatelstwa przez Rune Holtę. Sformułowałem tam PÓŁ ŻARTEM PÓŁ SERIO niewinną tezę (a był to środek sezonu 2001 , kiedy Włókniarz i Polonia Piła walczyły o utrzymanie), że sprawa obywatelstwa Holty zostanie przeciągnięta do końca sezonu , bo np. pewien kibic żużla z Piły będący marszałkiem Sejmu ;-) zadba o to , żeby nie wzmacniać rywala. No i dostałem bana za pisanie głupot , bo koleżka NIE ZGADZAŁ SIĘ Z MOIM ZDANIEM W TEJ SPRAWIE i zabronił mi więcej pisać na ten temat :-))))
    Sezon się skonczył , sprawa obywatelstwa Holty nabrała nagłego przyspieszenia , później cenzura na tym forum jeszcze się wzmogła... PZLD podobno istnieje do dzisiaj , ale nie wiem czy ktoś to jeszcze czyta??
    A wniosek jest prosty...
    KNEBLOWANIE UST FORUMOWICZOM PISZĄCYM KONTROWERSYJNE RZECZY ALE W SPOSÓB JASNY , KULTURALNY I NIEGŁUPI JEST PROSTĄ DROGĄ DO UPADKU FORUM - co to za forum dyskusyjne gdzie wszyscy się ze sobą zgadzają , liżą sobie wzajemnie tyłki i bawią się w towarzystwo wzajemnej adoracji ??
    Dlatego nie podoba mi się też decyzja o zablokowaniu tamtego wątku. Kolejny kolega postanowił pobawić się w śledczego i zabezpieczyć dowody przestępstwa. Czy to jest jeszcze forum dyskusyjne czy jakieś ZOO? I gdzie tu prawo do obrony? Jeden znerwicowany pieniacz domaga się publicznych przeprosin na forum od Andariela , a drugi blokując wątek (dla jego dobra) skutecznie mu ewentualne przeprosiny uniemożliwia - komedia :-))))))))))
    Jesteście w większości pewnie jeszcze młodymi ludźmi i nie wiecie raczej co to był za skrót UKPPiW. Ten urząd miał siedzibę w Warszawie przy ul. Mysiej... Nie bawcie się tutaj w to samo - wyrzucajmy stąd bluzgających gówniarzy- -szalikowców , hoolsów i inną swołocz , ale nie straszmy
    się wzajemnie z byle powodu sądami.
    TO PO PROSTU WYGLĄDA I ŚMIESZNIE I GŁUPIO.
    Tyle.
    Kolego jego ocena jest jego ocena ale szkalowanie , posadzanie itp, to jest karalne i jak sie nie ma dowodow sie siedzi sie cicho, a nie jeszcze podgrzewa atmosfere. jak powiesz kwasniewski prezydent to wielka qwa i asiwnia to jest to szkalowanie. Oczywiscie nie uwazam Pana Prezydenta za swinie i przepraszam jesli obrazilem kogos podalem przyklad, za ktory jesli jako dorosly myslacy facet w pelni odpowidam;. Wiec milcz juz i nie opowiadaj takich glupot, albo przeczytaj wypowiedzi kolegi andariela na zamknietym watku!!!

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bally gratuluje....

    morciasz - dramat tego forum
    ale Ty jestes wygadany o jejku...

    Idź naskarżyć co napisał andariel (na Twoich bogów) do cioci na imieniny a nie na forum.
    Skoro pan A. mial mozliwosc napisania tego co napisal na forum to dlaczego on nie ma miec mozliwosci pisania swoich rzeczy???????

    Jakbyś faktycznie takie bzdury opowiedział Żąbikowi, to świadczy to o Tobie, kim Ty jesteś i co prezentujesz.
    To znaczy, ze sie ze mna zgadzasz?? Moricarz jest osoba znana w swiatku zuzlowym, majaca kontakty i prezentuje soba iano wiernego kibica, ktory nie pozwoli aby naruszano dobre imie Apatora!!

    Jestem rozbawiony do łez, tymi oświadczeniami i grożbą do andariela.
    To nie grozba!!! Proszono kilka razy aby pan A. wycofal swoje "oswiadczenia" i tego nie zrobil.... masz kodeks karny w domu?? Nie, to pozycz i przeczytaj co mozna zrobic w takiej sytuacji...

    Drogi Andarielu - to nie Twój poziom szanuj się!
    Moze masz racje, poziom poszczególnych korespondentów nie jest adekwatny wzgledem siebie...

    Gość "Morciasz" przezywa swoisty dramat, gdyż w niedzielę zrozumiał, że DMP ADRIANA-APATOR Torun to na pewno nie bedzie! Przynajmniej w tym roku.
    Ja myslalem ze to A. robi afere bo jego ukochany zespól przegral 2 punktami.... pomylilem sie widocznie...

    A do tego moderatora co zamknął temat: ZABIJASZ TO FORUM!
    Tak jak napisal wyzej moderator.... ale chyba nie czytasz wszystkiego...

    Roberto obraziełeś i naruszyłeś moje dobra osobiste i zostaniesz
    pociągnięty do odpowiedzialności .... (jakie dowiesz się z pozwu!)
    W którym momencie??

    ps. jest juz przygotowane odpowiednie pismo
    do osob zarzadzajacych Sportsboard oraz
    do wiadomego dzialu TP S.A. w celu identyfikacji
    osoby poslugujacej sie pseudonimem Roberto- wszystko teraz zalezy od Roberto.

    Proszę o zamkniecie wątku celem jego zabezpiecznia. I licze na wpis typu:

    "W związku z zaistniałą sytuacją, zamykam (przynajmniej chwilowo, może na dłużej) wątek w celu uniemożliwienia edycji wpisów."
    skoro sa tacy ludzie jak Ty to ja sie nie dziwie ze zamykane sa watki... TO TY ZABIJASZ TE FORUM, NIE MODERATOR, KTÓRY JEST JAK NAJBARDZIEJ BEZSTRONNY!!!!

    to nie mój styl, to styl moricasza!

    Jeszcze jedna taka uwaga w moja strone rodericku i byc moze i Ty znajdziesz sie w sadzie!

    Jeżeli dla Ciebie publiczne przyczepienie do kogoś etykietki błazna i etykietki przestępcy ma taki sam ciężar gatunkowy to O.K. Dla mnie nie ma i dlatego przynajmniej po części rozumiem zachowanie Morciasza, który akurat w tej sprawie tak ostro zareagował.
    Po pierwsze nie znasz Morciarza.... po drugie zgadzam sie calkowiecie z Grzesiem....


  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    co do tyczki. stary jasniej nie moge: toromistrz chcial przygotowac tor jak na wrocek (wtedy lalo 2-3 dni) i tor byl super do walki; podobnie chciano zrobic na mecz z czewa, ale cos nie wyszlo
    i nie sadze aby bylo to celowe, tak jak ewidentnie blad popelnil kierownik a moze jadacego srodkiem toru zawodnika z pily obwiniasz o wypadek?; puk puk puk...
    hmmmm nie rozumiesz oj ciezko bedzie zdac do kolejnej klasy ciezko

    po pierwsze
    nie zawodnika z Pily tylko zawodnika z ANGLI jezdzacego w barwach pilskiej Polonii

    po drugie
    wina byla kierownika i kare za to dostal wiec nie wiem po co byl ten komentarz

    to teraz ja moze o co chodzi Andarielowi z tym torem

    1. mecz baaardzo baaardzo wazny

    2. druzyna ktora ma kasy jak lodu i stac ja na kazde przygotowanie toru

    3. do tej pory tory byly bardzo dobrze przygotowywane w Toruniu

    4. byl to mecz o zycie dla Torunian

    5. jednak wiecej zawodnika Wlokniarz moglo byc "podmeczonych" takim a nie innym torem


    powyzsze 5 argumentow budzi kontrowersje bo

    jak to sie moglo stac ze na najwazniejszy mecz sezonu na torze Apatora przygotowano chyba najgorszy tor w calym sezoznie? jesli tak jak mowicie zawinil tylko i wylacznie toromistrz to dlaczego nie dostal po glowie? czy to oznacza ze fajranctwo i fuszerke sie akceptuje?


  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy to oznacza ze fajranctwo i fuszerke sie akceptuje?
    Ty to juz zupelnie tyle razy sie na forum wybiles, ze nagród za zaslugi niedlugo zabraknie dla Twojej osoby!!!!

    Fajractwo i fuszerka = preparowanie????? Gratuluje pomyslu, naprawde dobry!!!

    Jakos nikt nie oponuje torów w calej Polsce!!! No tak, ale jak Apator nie kupi meczu w Bydgoszczy, to spreparuje swoj wlasny tor... a o Holcie nie wspomiamy.... bo przeciez co kolwiek by sie nie dzialo, tylko paniowie z Czestochowy maja racje....

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    to nie mój styl, to styl moricasza!

    Jeszcze jedna taka uwaga w moja strone rodericku i byc moze i Ty znajdziesz sie w sadzie!
    Blazen!!!! nawet nie sposob komentowac twoich wypowiedzi!!! siegnij chociazby do polityki jak sie zalatwia sprawy dotyczace bezpodstawnego oskarzania ludzi!!! Nawet premier w sejmie przepraszal piskorskiego! Roderick nie gadaj z nim. A ty podaj mnie do sadu czekam!!!!! Pisz pozew ciekawe jak to sie zakonczy !!!

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-10-2002
    Postów
    1,336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    omannn!!!!!1

    po pierwsze
    Louis byl wtedy zawodnikiem z Pily (skrot myslowy), zreszta byla sytaucaj taka ze jechali z hampelem para, i widocznie hampel mu zaslanial


    po drugie

    toromistrzowi tez sie dostalo, bo jjak czytales wypowiedz pepego ktory orientuje sie nieco lepeij od nas na zuzlu powinna dac ci do myslenia

    co do towich pieciu kontrowersyjnych punktopw:

    punkt 1.=4. a mecz byl wazny
    punkt 2. pieniadze to nie wszystko, zreszta u nas prowadzona jest rozwazna polityka finnansowa, a poza tym - jak mowie - przygotowania toru to byc moze nie taka latwa sprawa, maja wplyw czynniki takeij jak opady, temperatura, wilgotnosci ,itd.

    punkt3. wlasnie, raz nie wyszlo a wy nas od razu szykanujecie zqa 2-3 koleiny, troche nie wporzadku?

    punkt5 w nastepnym sezonie apator zasponsoruje walaskowi i ietrzykowi oboz kondycyjny, jest mi bardzo przykro ,przepraszam



    pzdr

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    1,344
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiesz co oman... Wezcie sobie to zloto, ja pie... - brak mi slow na twoj debilizm. Czy wy nie mozecie po prostu chociaz raz powiedziec " byl fantastyczny mecz w toruniu, emocje do konca, zabraklo nam szczescia , ale przed nami rewanz i bedzie spoko"

    brak slow
    aha, TWOJE forum upada, moglbys sie tym zainteresowac.

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Od razu pisze (zebyscie mnie bron boze nie postawili przed prokuratura) ze ten wpis ma charakter zartobliwy.

    Ostatnio widzialem bodajze na TV4 ciekawy program, cos w sam raz - Divorce Court. Mowiac prosto sad telewizyjny, nie jestem tylko pewien czy to chodzi tylko o pary malzenskie. Chociaz u Smolenia widzialem ze sie klocili o opiekunke dla dziecka. Z tego moznaby niezly interes wyciagnac. Zakodowac TV4 a za sprzedac dekoderow przeznaczac pieniadze na rzecz forum SB, dodatkowo mozna by jakies odszkodowanie wymusic :]
    Uwaga goscmi 1 odcinka sa Oman, Andariel, Jako, Roderick oraz Morciasz.

    Proszę wstać ! Sąd idzie :D

    Dobra tak na serio, po co wy sie klocicie? Szkoda czasu na eksploatacje komputera, i tlumaczenie drugiej stronie swojej racji, skoro ona i tak nie pragnie tego zrozumiec? Tak sobie mysle ze trzeba by nas wszystkich wsadzic za kratki ale do innych wiezien bo tak by do siebie krzyczeli z celi do celi :P

    Tor byl jaki byl, byly dziury i koleiny - Andariel zgadzamy sie. Udowodnij ze toromistrz Apatora zrobil to specjalnie a wszyscy ci pogratulujemy.

    Dziekuje za uwage
    Pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tak czytam te wpisy i smuci mnie to wszystko

    Ludzie obrzucają sie inwektywami.
    Kochają to!
    Taki Yason!
    Powtórz jeszce parę razy "kretynie, błaźnie".
    Ulżyło Ci prawda?

    Temat sie zrobił jak miło.
    Już nawet porównano forum do parlamentu, były teksty o Kwaśniewskim, o Kodeksie Karnym.
    Sprawa nabiera posmaku kryminalnego.

    A ja boleję na tym, że dyskutuje się dużo o tym, czy mogłem napisać jak napisałem, czy nie.

    A nie dyskutuje się o tym jak wyglądał tor w Toruniu w niedzielę i dlaczego tak wyglądał?
    A -przecież to jest najważniejsze prawda.

    Torunianie!
    Euforia Wam przesłania oczy!
    Czy liczy się tylko wynik?
    Cel uswięca środki?

    Uważacie, że jestem sfrustrowany bo Włokniarz przegrał?
    Nic z tych rzeczy!
    Wiele porażek przeżyłem!
    Ta również nie spędza mi snu z powiek, choć boleję, że Włokniarz wypuścił szansę, ale
    sprawa wyniku a sprawa przygotowania toru to dwie różne rzeczy i nie łączcie ich,
    i nie czytajcie między wierszami.
    Wierzcie mi, jakby Włokniarz wygrał też podnosiłbym sprawę toru.

    Ale co tam!
    Żąda się ode mnie przeprosin!
    Za to, że mam opinie, że tor został celowo przygotowany dziurawy!
    No wybaczcie, ale tak mi się wydaje...

    Chciałbym być w błędzie.
    Jakbym gdzieś wyczytał wytłumaczenie oficjalnych przedstawicieli klubu o przyczynach tak fatalnego stanu toru i byłyby one przekonujące.
    Jeżeli przyczyny były obiektywne a człowiek który taki tor przypadkowo przygotował przeprosiłby zawodników i kibiców...
    To chyba bym się przekonał, ze jestem w błędzie.
    Wtedy wypadałoby przeprosić i też przyznać się do błędu.

    Ale klub milczy!
    Przecież nic się nie stało!
    Dwa punkty zostały w Toruniu, nikt nie złożył protestów, nikt nie poniósł uszczerbku na zdrowiu.

    Co prawda emisariusz Morciasz tłumaczy jakoś motywy którymi ktoś się kierował przygotowując tor.
    Ale chyba Morciasz nie jest rzecznikiem prasowym Apatora i nie prezentuje oficjalnego stanowiska klubu.

    A co do blokowania wątku!
    Ależ blokujcie sobie ile chcecie, zabezpieczajcie dowody!
    Ja już to tłumaczyłem, że forum w obecnym kształcie jest anonimowe i nie ma możliwości udowodnienia, że wpisu X dokonał obywatel Y.
    Dlatego to już zakrawa na jakąś błazenadę tym bardziej, że tak jak pisałem wczesniej, jeżeli w tej sprawie ktoś postawi mi konkretne zarzuty to sam mu ujawnię swoje dane!

    P.S. Yason, dlaczego wymazałeś ze swojego wpisu słowo "kretyn" którym nazwałeś Bally'ego.
    Co, tchórz Cię obleciał?
    Ty mały człowieczku, jak ja mogę w ogóle polemizować z takimi jak TY!


  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wybacz A. :) czku kochany....

    Wynik jest nie wazny, wazna jest walak fair oraz szanowanie sie.... jednego i drugieo tutaj nie ma... i nie my zaczelismy, ale nie pozwole, aby ktos obrzucal mojego szanownego kolege blotem!!

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Andariel odwoluje sie do tego twojego wpisu. no wiec dlaczego klub ma udowadniac ze specjalnie zrobil dziury? chyba powinno byc tak ze oskarzajacy powinien udowodnic ze te dziury robiono specjalnie no nie


    no chyba ze ja juz sam nie wiem na jakim swiecie zyje.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-08-2001
    Postów
    1,344
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jest sport. TYLKO sport. Pamiętacie o tym? Bo momentami wydaje mi sie ze nie.

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ach przepraszam Yason

    to jak mniemam moderator Roberto usunął słowo kretyn.

    Ale może za wcześnie?
    Może Bally poczuł się urażony i zażąda przeprosin.
    Trzeba było zamknąć wątek żeby zabezpieczyć dowód, a nie poprawiać wpisów bez czyjeś zgody i woli.

    Roberto, a pisałeś przed chwilą, że nie ingerujesz w to co piszemy?
    I jak to jest naprawdę.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Andariel odwoluje sie do tego twojego wpisu. no wiec dlaczego klub ma udowadniac ze specjalnie zrobil dziury? chyba powinno byc tak ze oskarzajacy powinien udowodnic ze te dziury robiono specjalnie no nie


    no chyba ze ja juz sam nie wiem na jakim swiecie zyje.
    Ja nie oskarżam klubu, jakbym chciał oskarżać i zgromadziłbym odpowiednie dowody to bym nie pisał tego na forum tylko zainteresował odpowiednie organy.

    A mnie daleko do tego, wystarczy mi, że przedstawię na forum moją opinię i wysłucham dyskusji na ten temat.
    I nie żądam wyjasniej ze strony klubu, tylko mówię, że jakbym takie wyjasnienia przeczytał, to pewnie bym zmienił swoją opinię.

    A tor był parszywy i szanujący sie klub mógłby parę zdań zaprezentować na temat przyczyn, nieprawdaż?

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Ludzie obrzucają sie inwektywami.
    Kochają to!
    Taki Yason!
    Powtórz jeszce parę razy "kretynie, błaźnie".
    Ulżyło Ci prawda?

    Temat sie zrobił jak miło.
    Już nawet porównano forum do parlamentu, były teksty o Kwaśniewskim, o Kodeksie Karnym.
    Sprawa nabiera posmaku kryminalnego.

    A ja boleję na tym, że dyskutuje się dużo o tym, czy mogłem napisać jak napisałem, czy nie.

    A nie dyskutuje się o tym jak wyglądał tor w Toruniu w niedzielę i dlaczego tak wyglądał?
    A -przecież to jest najważniejsze prawda.

    Torunianie!
    Euforia Wam przesłania oczy!
    Czy liczy się tylko wynik?
    Cel uswięca środki?

    Uważacie, że jestem sfrustrowany bo Włokniarz przegrał?
    Nic z tych rzeczy!
    Wiele porażek przeżyłem!
    Ta również nie spędza mi snu z powiek, choć boleję, że Włokniarz wypuścił szansę, ale
    sprawa wyniku a sprawa przygotowania toru to dwie różne rzeczy i nie łączcie ich,
    i nie czytajcie między wierszami.
    Wierzcie mi, jakby Włokniarz wygrał też podnosiłbym sprawę toru.

    Ale co tam!
    Żąda się ode mnie przeprosin!
    Za to, że mam opinie, że tor został celowo przygotowany dziurawy!
    No wybaczcie, ale tak mi się wydaje...

    Chciałbym być w błędzie.
    Jakbym gdzieś wyczytał wytłumaczenie oficjalnych przedstawicieli klubu o przyczynach tak fatalnego stanu toru i byłyby one przekonujące.
    Jeżeli przyczyny były obiektywne a człowiek który taki tor przypadkowo przygotował przeprosiłby zawodników i kibiców...
    To chyba bym się przekonał, ze jestem w błędzie.
    Wtedy wypadałoby przeprosić i też przyznać się do błędu.

    Ale klub milczy!
    Przecież nic się nie stało!
    Dwa punkty zostały w Toruniu, nikt nie złożył protestów, nikt nie poniósł uszczerbku na zdrowiu.

    Co prawda emisariusz Morciasz tłumaczy jakoś motywy którymi ktoś się kierował przygotowując tor.
    Ale chyba Morciasz nie jest rzecznikiem prasowym Apatora i nie prezentuje oficjalnego stanowiska klubu.

    A co do blokowania wątku!
    Ależ blokujcie sobie ile chcecie, zabezpieczajcie dowody!
    Ja już to tłumaczyłem, że forum w obecnym kształcie jest anonimowe i nie ma możliwości udowodnienia, że wpisu X dokonał obywatel Y.
    Dlatego to już zakrawa na jakąś błazenadę tym bardziej, że tak jak pisałem wczesniej, jeżeli w tej sprawie ktoś postawi mi konkretne zarzuty to sam mu ujawnię swoje dane!

    P.S. Yason, dlaczego wymazałeś ze swojego wpisu słowo "kretyn" którym nazwałeś Bally'ego.
    Co, tchórz Cię obleciał?
    Ty mały człowieczku, jak ja mogę w ogóle polemizować z takimi jak TY!
    oj andariel i Ty zamierzasz ludzi uczyc obiektywizmu???? Powwtorze kretyn jesli cos sioe wymazalo! zapytasz dlaczego to robie, to prosze poczytaj uwaznie wszystkie wpisy!!! Moze zrozumiesz. Nie stanowi chyba problemu powiedziec przepraszam prawda? Dla Ciebie to jest jednak jak sie wydaje duzy problem. Poczytaj sobie wszystkie wpisy moje dotyczace tego tematu, tutaj jak i na zamknietym watku zanim zaczniesz mnie osadzac!!! Ja potrafie powiedziec przepraszam i nie widze w tym zadnego problemu. Przepraszam wszystkich ktorych moje slowa dotknely. Przepraszam szczerze i zaluje!!! Doprowadzajac swoje wypowiedzi do skrajnosci musicie sie liczyc panie andariel ze reakcje beda rozne.

  42. Powrót do góry    #42
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    to jak mniemam moderator Roberto usunął słowo kretyn.

    Ale może za wcześnie?
    Może Bally poczuł się urażony i zażąda przeprosin.
    Trzeba było zamknąć wątek żeby zabezpieczyć dowód, a nie poprawiać wpisów bez czyjeś zgody i woli.

    Roberto, a pisałeś przed chwilą, że nie ingerujesz w to co piszemy?
    I jak to jest naprawdę.
    Otoz Andariel wystarczy dokladnie przeczytac regulamin:

    Rozdział 6: ZASADY MODEROWANIA POSTÓW
    Pkt 1. W przypadku naruszenia regulaminu, administratorzy i moderatorzy Forum mają prawo usunąć w części lub całości dany post lub cały temat dyskusji. Do nich należy też decyzja o zamykaniu wątków.

    Pkt 2. Jeśli temat lub post, nie mają żadnego związku z tematem danego Forum tematycznego lub podanym tematem dyskusji, administratorzy lub moderatorzy mają prawo taki temat lub post usunąć lub przenieść na inne Forum, tzn. to któremu odpowiadają tematycznie.

    Pkt 3. Możliwe jest również usunięcie tematu, który ich zdaniem nie ma na celu dyskusji oraz takiego, który od dłuższego czasu odbiega od określonego tematu dyskusji.

    Pkt 4. Administratorzy i moderatorzy Forum mają prawo edytowania poszczególnych postów.

    Pkt 5. Jeżeli Użytkownik poczuje się urażony jakimś tematem czy też postem, może zabiegać o usunięcie lub edycję takiego wpisu. Musi wtedy napisać w formie listu e-mail prośbę o skasowanie takiego tematu lub postu na adres admina Forum. List taki powinien zawierać: dział tematyczny, temat, autora, godzinę wysłania obraźliwej wypowiedzi oraz krótkie uzasadnienie. Ta sama procedura obowiązuje przy wyjaśnianiu ingerencji adminów we wpisy Użytkownika.
    Pozdrawiam
    Marcin

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    913
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Adi
    tor moze zostac przygotowany przypadkowo, np. po zlej pogodzie, zreszta natura ma to do siebie ze lubi platac figle o czym ci sie pewnie nie snilo...


    co do tyczki. stary jasniej nie moge: toromistrz chcial przygotowac tor jak na wrocek (wtedy lalo 2-3 dni) i tor byl super do walki; podobnie chciano zrobic na mecz z czewa, ale cos nie wyszlo
    i nie sadze aby bylo to celowe, tak jak ewidentnie blad popelnil kierownik a moze jadacego srodkiem toru zawodnika z pily obwiniasz o wypadek?; puk puk puk...
    1. co do toru to powiedzialem ze nie mi to oceniac czy to bylo przypadkowo czy nie...czytaj uwazniej

    2.nigdzie nie powiedzialem ze sie niezgadzam z tym co mowisz i ze to bylo celowe(zarowno tyczka jak i tor)bo pewnie bylo niecelowe

    3.
    ...ale do tego wypadku mogloby nie dojsc gdyby ktorys z zawodnikow z Pily (niepamietam ktory) nie jechal wtedy srodkiem toru i nie odkopnal tyczki ktora nastepnie trafila Louisa a jak sie skonczylo to wszyscy wiedza...tylko mi nie wyskakujcie zaraz ze kogos oskarzam z zawodnikow pily bo nikogo nie oskarzam
    komentarz jak wyzej...czytaj dokladnie a pozniej pisz...
    pozdrawiam :)

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2002
    Postów
    823
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Znam regulamin Bayerek

    tylko się pytam co będzie jak Bally zażąda przprosin i zachowania wpisu Yasona jako dowodu w sprawie?:)

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    295
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Andariel jesli chcesz porozmawiac spokojnie jakie jest moje zdanie tylko i wylacznie na temat Twojej wypowiedzi to podaje Tobie moj nr gg 1730644. Moze jak mnie poznasz to zmienisz troszke zdanie. nie jestem mlokosem , ktoremu frajde sprawia pisanie inwektyw. Jednak to Twoje slowa spowodowaly taka a nie inna reakcje ze strony Morciasza wiec zastanow sie dlaczego. Wejdz na gg to porozmawiamy. pzdr

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •