Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: MAŁA Ciekawostka o Zielonej Górze...

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    2,218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    MAŁA Ciekawostka o Zielonej Górze...


    Zielona Góra ma boisko ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem!
    Piłkarze zielonogórscy mają obiekt piłkarski na miarę Europy!:) W Polsce są zaledwie cztery takie boiska. Inwestycja przy ul. Sulechowskiej kosztowała 1.350.000 zł i składa sie na nią boisko o nawierzchni ze sztucznej trawy z oświetleniem i ścianą treningową o wymiarach 60 x 90 m.

    O tym Wydarzeniu powiedzieli:
    Henryk Apostel(wiceprezes PZPN ds. wyszkolenia): -Jak tak dalej pójdzie w ZG będziemy mieli najlepszy ośrodek w Polsce. Chciałbym żeby wychowali sie tutaj przyszli reprezentanci kraju. A wiem, że szkolenie młodych ludzi przebiega prawidłowo.
    Dariusz Dziekanowski(trener reprezentacji do lat 16): -Jestem pod wrażeniem obietków i ich stanu. Płyty są bardzo dobrze przygotowane. Boisko ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem pozwoli piłkarzom na trening o dowolnie wybranej porze.

    W środę 19.09 odbył się jednocześnie Dzień Piłkarza.
    Gwoździem programu był mecz Zrywu Sulmy Zielona Góra z Lechem Poznań. GOspodarze jednak musieli uznać wyższość piłkarzy ze stolicy Wielkopolski ulegając im aż 2:5(1:4). Bramki zdobywali: Wojciechowski(22min) i Bandosz(62) dla gospodarzy oraz Goliński(21), Przysiuda(31), Czereszewski(34), Reiss(39) i Łukasik(88) dla gości.


    Zdjęcie nowego boiska w blasku jupiterów:)


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe :)

    No łądnie moze liga zawita do ZG?

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    158
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zwracam uwage ze bramke dla Lecha strzelil Czereszewski, no to w sumie debiut i bramka, a to dobrze wrozy na przyszlosc. Widzialem skroty z tego meczu, bardzo ciekawy obiekt oby wiecej takich.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    308
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem z Zielonki i powiem szczerze ze powinnien nam sie przydac chocby zespol na miare 2 ligi.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    2,218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem z Zielonki i powiem szczerze ze powinnien nam sie przydac chocby zespol na miare 2 ligi.
    Może II liga już niedługo będzie faktem;)
    ....boisko na miarę Europy już jest:)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •