Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: bankiet w zielonej górze

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    bankiet w zielonej górze

    kto macze w tym palce wywaliło mnie już dwa razy niech ludzie dowiedzą się co wyprawiają w zielonce.historia kołem się toczy .dziś po meczu z rzeszowem nasi działacze i zaproszeni goście balują w palmiarni podobno opijają sponsora strategicznego.ale nie wiem czy szanowni kibice pamiętają niedawno też była biba w palmiarni z okazji podpisania umowy sponsorskiej z ceramiką tumbądzin i wszyscy wiedzą jak to się skończyło firmy limex i komunalnik nie wywiązali się z umowy a ceramika wpłaciła mniej kasy niż wyniosła imprezka w palmiarni.w klubie rządzą komuniści a jak wiemy oni lubią imprezki tylko ciekawe za czyją kasę



  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ZWYCZAJNY daj spokój, po co to piszesz, skąd masz te bajery i po co my mammy o tym wiedziec i jeszcze sobie głowe zawracać, niech se robią imprezki, my zarządu nie zmienimy, bo nie mamy mozliwości, walić to, ważne że mecze wygrywamy!
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    za morawskiego też było *****iście a potem co zostało.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    oj zwyczajny ja widze ze ty masz za duzo problemow na glowie!caly czas na tych dzialaczy najezdzasz a powiedz mi jakie kluby w dzisiejszych czasach potrafia znalezc sponsora?ktorzy prezesi moga powiedziec ze maja w miare spokojna sytuacje finansowa?popacz na taki gdansk, gorzow,pila, czy tez rzeszow-potencjal w zawodnikach maja niemaly a ile by zrobili zeby miec taka sytuacje finansowa jak nasz falubazik?
    jest niezle!!pzdr
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ZWYCZAJNY ale ty męczysz konia !!!!

    Mozna krytykowac , to prawo wypowiedzi , ale to co pisze ZWYCZJNY to zlepek bzdur i czepiania się bez sensu . Że pies ma ogon , taki poziom rozważań . Po za tym jego żródło informacji to kompletna klapa , calkowita nieprawda i próba sugerowania nieprawdy jako rzeczywistości .Zaryzykowałbym stwierdznie ,że ZWYCZAJNY ZMYŚLA. Temat o zmianie trenera Jądera na Grabowskiego , mówił samn za siebie, totalna bzdura .Sugestie ,że zarząd zarabia na klubie , to juz totalny kocopał, jakieś urojenia . Nazywanie komunistami zarządu , który co by nie mówic od 3/4 lat zawsze wywiązuje sie z danych umów(brak długów) i tworzy warunki do jazdy to inna sprawa . Do niższej ligi spadli zawodnicy , nie zarząd osobiscie . To ,że ktos znalazł nowego sponsora w tych dziadowskich czsach , to na pewno powód do napicia się wódki i lepsze zaprzyjażnienie sie i zgranie . Mam nadzieje ,że dadzą sobie nieżle w tytę i wyciągną od nowego sponsora jakies deklaracje na temat dalszych wpłat na konto klubu . Dla mnie powinni sie integrowac częsciej, by byc zgrana paczką . To tyle , nie będę komentował tego , że jakis prosty gość na początku lat 90 nabrał kredytów i szastał sianem jak chciał, nie znając słowa oszczędność (podstawa każdego budżetu). ŻE niby ten sen maił trwać wieczność?Niestety , całe lata 90te dla FALUBAZU to pasmo porażek i mało , prawie żadnych sukcesów w lidze , ot średniacy ...może teraz nam sie uda wrócić?Tzn za rok ?

  6. Powrót do góry    #6
    Zbanowany
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zwyczajny, po pierwszych postach myslalem, ze masz olej w glowie. Ale widze, ze cos sie pomieszalo ostatnio. To nie nasz klub ma klopoty tylko Ty. Wez sie chlopie w garsc i przestan pisac bzdury. Ludzie sie napili z okazji zdobycia nowego sponsora i zblizajacego sie polfinalu IMSJ. I co z tego? Ja tez bym chetnie sobie dal w szyje, tylko w kolo sami durni abstynenci. Nie uwierze juz w zadne Twoje slowo. Troche mi teraz ulzylo, bo naprawde myslalem ze w klubie zle sie dzieje, ale to tylko urojenia. Na pewno nie jest rozowo, ale nie jest tez tragicznie.

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Vaterlanda!

    Stary!Specjalnie pofatygowealem się do mojego przyjaciela(pracownika klubu), w celu konfrontacji tych "pseudo-newsów" Zwyczajnego miedzy innymi...Przy okazji spytałem , czy coś tam iskrzy z trenerem itd . Nic złego się nie dzieje , tylko jak zawsze walka o kase , bo klub wisi zawodnikom jakieś końcówki . Około 20 tys . Dogadali się na 3 raty , a to z powodu długiego czasu bez meczu w Zielonej .Wszyscy latają przy tym półfinale ,znam detale , suma nagród w biegach sponsorowaanych wyniesie prawie 25 tys złotych ! Naprawde sie przyłożyli , jeden z członków zarządu to załatwił . Sam!!!Latał miesiąc po firmach i sępił... Jednym słowem możemy spać spokojnie , ale do meczu z Gnieznem . Mało tego , Huszcza juz dziś zaczyna zamawiać części na Piłe , ma obiecane pieniądze od swoich sponsorów na extra przygotowanie motoru na ten ważny turniej . Tyle moich wiadomości , które nieskromnie dodam , sprawdzały się...

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    875
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co wy macie za kibica-ZWYCZAJNY , ktory tak dolki wam kopie?Moze to jest jakis wywalony dzialacz i ma jakies ale i wam dokopuje.Sprawdzcie to.U nas na forum bylo kilku gosci,ktorzy sie do wszystkiego wtykali-stare forum zniklo,a na nowym jak na razie takich glupich wpicow nie ma.


  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przekonacie się po zakończeniu sezonu że miałem rację.za długo siedzialem w zielonogórskim żużlu żebym nie wiedział jak to wszystko wygląda.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zachowujesz się jak solidaruch poprostu nie twoja opcja rządzi

    Nie jest żle , tak trzymac ...radzę ci ZWYCZAJNY zacznij realizowac swoja politykę w gorzowie , tam potrzebuja dobrych strategów .

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    I bardzo dobrze że się spotkali w Palmiarni. Prowadzę od 10 lat firmę i wiem że właśnie podczas spotkań poza biurem się najlepiej załatwia sprawy.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale z tych bankietów nie ma korzyści impreza z okazji ceramiki tumbadzin więcej kosztowała niż przyniosła korzyści

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co ty sie czepiasz?? Jak masz urodziny/imieniny to robisz impreze i nikt ci sie nie czepia. To po h..j ty sie czepiacz bankietu na ktorym dzialacze chca oficjalnie przywitac nowego sponsora?? Co ci do tego ze sie nachleja i przynajmniej taksowkarze zarobia? Po co wogole zakladasz taki pusty temat????

    Ja proponuje go zamknac...

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    484
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    podziękowanie dla sponsorów można zrobić po sezonie a takiego nigdy nie nie było .są też inne formy wdzięczności np przesłać do firm podziękowania a takich nigdy nie było

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,681
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    jakby Tobie ktoś przekazał np kilkaset baniek też byś mu tylko kartkę wysłał?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •