Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: Turniej w Zielonej Górze !!!

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach

    Turniej w Zielonej Górze !!!

    W czwartek 17 pażdziernika w Zielonej Górze odbda sie zawody o Mistrzostwo Okręgu Juniorów w którym wystapia małodzi zawodnicy z Zielonej Góry i Gorzowa a wsród nich Rafał Kurmański i Paweł Hlib. Bedzie to Ostatnia impreza zuzlowa w Zielonej Górze

    Poczatek imprezy 15.00
    Wejscie za okazaniem programu - 4 zł , 2 zł

    Tylko Falubaz!

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    turniej w zielonej górze

    To super informacja.Myslałem ze juz po zawodach w zielonej.Swoja drogą wudaje mi się ze zasłużyliśmy my kibice na ciekawsze pożegnanie z sezonem.Np turniej indywidualny z udziałem naszych zawodników z pierwszego składu plus zaproszeni goście np wychowankowie.A po turnieju spotkanie dla kibiców z zawodnikami.
    Wtedy czułoby sie ze jesteśmy doceniani przez klub.
    Ale dobre i to co będzie w czwartek

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skład tych zawodów jednoznacznie pokazuje, że w klubie nie ma pieniędzy... Czy naprawdę jest tak trudno zorganizować jakiś ciekawy turniej? Oj, naprawdę daleko nam do Leszna, Wrocławia czy Częstochowy...

    "Gdzie dwóch się bije tam dentysta korzysta"

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakiś tam sposnor na troche lepszą osade powinien się znaleść. Przecież co to za turniej w którymbędzie jeżdził a Kuram a reszta będzie robiła za tło. Można było się spodziewać lepszego pożegnania z sezonenem po awansie no ale może jkuniorzy pokażą klase i turniej będzie obfitował w ciekawe pojedynki

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spox trzeba się pożegnać!!!!!!!!!!

  6. Powrót do góry    #6
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak zobaczyłem skład to trochę się zdziwiłem. Pośród samych początkujących juniorów na liście startowej jest Rafał Kurmański. Po co? Przecież on ich zmiecie z powierzchni ziemi. Moim zdaniem jak się robi turniej to powinien on mieć wyrównaną obsadę, a tak to z góry wiadomo kto wygra.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    Lista startowa...

    ... pozostawia wiele do życzenia jedanak nienarzekajmy cieszmy się z tego co mamy ososbiście bardzo chętnie pójde na te zawody poglądac mlodych adeptów lubuskiego żużla! Zdaje sobie jednocześnie sprawę, że owe zawody nie będą stać na wysokim poziomie, al powiem tak prawdziwy kibic nie wybrzydza ....

    Ps. Podrowka i caluski Aniołki:*****:P

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Falubazka, masz rację prawdziwy kibic nie wybrzydza....
    Dobrze, że będa jeszcze jakieś zawody w Zielonce, będzie można zobaczyc jak z formą naszych juniorów (poza Rafałem) oczywiście... Osobiście jestem ciekawa co pokaże Krzysiu Dominiczak

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ostatnie zawody w Zielonce

    W zawodach wystartują:

    Stal Pergo Gorzów:
    Michał Rajkowski
    Zbigniew Suchecki
    Marcin Rajkowski
    Mariusz Pacholak
    Jakub Śpiewanek
    Przemysław Rajkowski
    Paweł Hlib
    Tomasz Kwiatkowski

    ZKŻ quick-mix Zielona Góra:
    Rafał Kurmański
    Dawid Kujawa
    Bartosz Kasprowiak
    Tomasz Grabowski
    Łukasz Kiersztan
    Krzysztof Dominiczak
    Artur Majewski

    Mam nadzieje, ze jak pogoda poawoli to wybiore sie na te zawody. Powinno byc ciekawie nie wiem jak wy, ale ja osobiscie stawiam na Kurmanka i Kujawe :)

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Spotkanie forumowiczów konieczne na świeżym powietrzu.

    Aha i jeszcz się do czegoś ustosunkuję
    Dobrze, że będa jeszcze jakieś zawody w Zielonce, będzie można zobaczyc jak z formą naszych juniorów (poza Rafałem) oczywiście... Osobiście jestem ciekawa co pokaże Krzysiu Dominiczak
    osobiście Ci powiem Dominika że Krzysio Dominiczak nas znów zażenuje.Jego forma to pojęcie astrakcyjne.Jest bez formy od urodzenia.Przecież jeżdzi hobbystycznie.Wyprzedza jak ktoś przed nim położy się na przeciwległym wirażu 3 minuty wcześniej w biegu.
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Normalnego turnieju w Zielonej nie było z 10 lat.Straszne.Bartkowiak to demagog..

    Wstyd i hańba.Nie ma kompletnie żadnych wydarzeń pozaligowych.Ciągle jakieś dzieci się ścigają(z wyjątkiem półfinału IMŚJ), bo o dobrej, ba! przeciętnej obsadzie możemy pomarzyć.Bartkowiak się jawi jako demagog i Lepper, ciągle mówi o braku pieniędzy i ile sponsorów zdobywa.Te dwie rzeczy sie kłócą ze soba , bo ich nie zdobywa w ogóle na turnieje . Na sponsorowanie zawodników w lidze zgadzają i zgłaszają się ludzie i firmy same przychodząc do klubu(gdzie w Zielonej na imprezie masowej można się reklamować co tydzień?).A jeżeli wszyscy interesujemy sie żuzlem to wiemy ,że w Polsce odbywają się przeróżne turnieje , polece z rękawa;Smoczyki, Nieścieruki, Herbowe Łańcuchy, Kryteria Asów, Stamiry, Ciszewscy,Wintertury,Gwiazdkowe,Jancarze(teraz ne było),Rafinerii ,Lampki Górnicze i latarki różne,Marszałka Podkarpacia,Różaka i Smolińskiego,Saintgariejewa,10, 20,30-lecia startów i wiele innych.Może to dzieje się na torach DMP?I samych potentatów?Dlatego ja juz mam swoje zdanie o naszym zarządzie .Leppery nic innego , dzięki Bogu ,że zesłał nam Smolenia.A tak to nie ma za bardzo komu klaskać.Szarzyzna.Dadzą po dodatkowym biegu torbe i 299073 puchar za 15 złotych ze sklepu harcerskiego a pijany grawer wydłubie coś tam...Tfu na taki klub.Do tego jeszcze ta polityka , na motorach Kurmana i Huszczy wjeżdżają teraz coniektórzy do samorządu ich mać...
    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fajnie Falubazzini żeś przejrzał na oczy!

    Bo jeszcze 300-ta postów temu pisałeś co innego.
    Jednym słowem w tym klubie amatorszczyzna zalatuje
    na kilometr, to jest właśnie to co staram się
    uzmysłowić co niektórym fanatykom, dla których
    liczy się tylko Falubaz mistrz itp., itd.

    "Gdzie dwóch się bije tam dentysta korzysta"

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo sie ciesz że ujrze Majewskiego i innych jego pokroju. Można powiedzieć że majewski na treningach oprócz Marcinkowskiego , Zarównego i Kasprowiaka najlepiej se poczyna, turniej bedzie ciekawy, ale nie w biegach z udziałem Kurman. Boze spraw żeby te młokosy nie nabawiły sie rzadnej kontuzji, w końcu sa jeszczze ni wprawieni
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiadomośc z ostatniej chwili!!! KUrman i Kujawa nie startuja. Gościnnie ma jechać Kasprzak... Jąder powiedział, że o przyczynę absencji Kurmanka należy zapytac samego Kurmanka.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •