Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 101

Wątek: XI runda DMP: Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach

    XI runda DMP: Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra

    Zapowiada się lanie - prognozy na niedzielę mówią o opadach rzędu 4,5 mm
    Problem (finansowy) dla gospodarzy, bo na przełożony mecz może być znacznie mniej kibiców gości.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Skoro tak, to Robert z Krychą powinni się dogadać na parę dni przed meczem - czy jedziemy, czy może od razu warto przełożyć na później. Z jednej strony organizacja meczu, z drugiej mnóstwo kibiców z Zielonej, którzy z pewnością wybiorą się na mecz, z trzeciej - niepotrzebne koszty przyjazdu obcokrajowców.

    We Wrocławiu istnieje jeszcze motyw Woffindena - dziś Tai usłyszał, że teoretycznie bez problemu może wsiadać na motor, tym niemniej podejrzewam, że dodatkowy czas przeznaczony na treningi będzie leżał w jego interesie, czyli Sparty również.

    Cokolwiek by nie napisać, jedziemy na Olimpijski wygrać

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    27
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A czy kibice Falubazu nie maja czasem zakazu wyjazdow?

  4. Powrót do góry    #4
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sienol Zobacz posta
    A czy kibice Falubazu nie maja czasem zakazu wyjazdow?
    Jak mawia Bałtroczyk - a kto bogatemu zabroni? Zakaz dotyczy chyba wyjazdów zorganizowanych. Nie ma takiego prawa, które zabroni zielonogórzaninowi pojechać sobie do Wrocławia, kupić bilet i wejść na stadion. No chyba, że ma zakaz stadionowy, ale to insza inszość.

    Mam nadzieję, że mecz się odbędzie, bo to jedyny wyjazd niewyjazdowy dla mnie, a w tygodniu znowu trzeba będzie kombinować, jak przekonać szefa, że dziecko ze szkoły muszę odebrać (tym bardziej, że już wakacje i chyba gość powoli się orientuje, że wcześniejszy odbiór dziecka zawsze jest zbieżny z meczem żużlowym)

    Po tym jak nasza juniorka pojechała wczoraj w lidze juniorów i jak wrocławska juniorka nie pojechała, myślę, że wynik 37:53 jest realny. AJ i Protas w gazie, Dudek trzyma poziom, Holta... Dudek trzyma poziom. Wrocławianie w obliczu problemów kadrowych i juniorskich będą mieli coraz większe problemy z wygrywaniem meczy i nawet Monberg może im nie pomóc.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2011
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Skoro tak, to Robert z Krychą powinni się dogadać na parę dni przed meczem - czy jedziemy, czy może od razu warto przełożyć na później.
    Na pewno się dogadają. Kto jak nie mechanik Ryska ma się dogadać? Dogadywał się z Martą jak była potrzeba na zardzewiałą zz wystawić to i dogadają się z Krychą bo dziura na seniorze i trza by dać trochę czasu Jonasowi na odnalezienie się a wszystko wydaje się być na dobrej drodze (ostatni występ w elitserien).
    Swoją drogą, z Jonasem w formie, czy bez powinni wygrać. Przy dobrych występach Jonssona, Protasa wykluczasa i Dudusia puchatka to nawet Niezatapialnego mogli by wstawić (a pewnie by niejednego zawstydził! ).
    Większy problem mają we Wrocku, gdzie już chyba tylko don Bartolo nie był wstawiony do składu. Poza tym juniorka jedzie tragicznie, Malitowski już sie najeździł a drugi to plastron. Jedyny pewniak to Ogór a pozostali na zasadzie jak wyjdzie to pojedzie. Czyli nieprzewidywalni.
    Cudu nie będzie: 40-50.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,118
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Nie sądze, by przekładali mecz jak ma być ponad 30 stopni, jeżeli coś popada, to szyba i gwałtowna burza, ale szybko wyschnie i mecz się odbędzie.

    Ciekawy czy Woffinden przyjedzie na jakieś treningi do Wrocławia, jakby nie patrzeć jeżeli jest w pełni sił i odbędzie pare treningów (a do niedzieli jeszcze sporo czasu), to bez względu na przerwę w startach pojedzie i tak lepiej niż Andersson.

    Na dziś dzień na wygraną szanse są marne, ale dopóki motory w grze...

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Woffinden ma trenować w czwartek w Anglii, a piątek i sobota we Wrocławiu. Jeśli będzie czuł się dobrze i ręka nie będzie puchła to pojedzie w niedzielnym meczu.

    Wiele więcej dodawać nie trzeba, wiadomo kto jest faworytem tego spotkania i dlaczego.
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,118
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez DRABOL Zobacz posta
    Woffinden ma trenować w czwartek w Anglii, a piątek i sobota we Wrocławiu. Jeśli będzie czuł się dobrze i ręka nie będzie puchła to pojedzie w niedzielnym meczu.
    To super, dzięki za info.

    Biorąc pod uwagę ostatnie doniesienia mówiące o tym, że Woffi może nie jechać do końca sezonu (już teraz nawet nie wiem skąd one się wzieły), to nareszcie powiało optymizmem.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2012
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    To super, dzięki za info.

    Biorąc pod uwagę ostatnie doniesienia mówiące o tym, że Woffi może nie jechać do końca sezonu (już teraz nawet nie wiem skąd one się wzieły), to nareszcie powiało optymizmem.
    Chyba nie jest tak źle z nim jak mówiono. Na tym filmiku widać, że trzyma w miarę normalnie gaz. http://www.pokredzie.pl/home/artykul...masaz-falubazu

    A że na równych niesamowicie falubazów pewnie i tak to będzie mało, to inna sprawa. Także raczej 42-48, i w sumie te okolice będą i tak sukcesem wrocławian.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj kluczem do zwycięstwa Sparty moim zdaniem będzie postawa Malito jak pojedzie dobrze to wygramy a jesli tak jak np. w ost meczu to mogą być z tyn lekkie problemy

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Szkoda, ze Dobrucki wstawia na te wyjazdu Jonasa do skladu. Ja Jonasa w Falubazie juz od paru spotkan nie chce ogladac w ogole.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach
    Ten sie zakopal, tamten upadl. Co to za tor, ten wroclawski. Same zakopywania i upadki, czytam nie po raz pierwszy w realcji. Nie ma innych sposobow na wygrywanie?

    Swoja droga, jaki ten Falubaz obecnie cienki na wyjazdach. Juz nie wspomne o Bydgoszczy, czy Gorzowie, ale meczarnie u drugoligowych druzyn z Gdanska, remis w Czestochowie, porazka dzis. To jest miotanie sie, a nie jazda na zuzlu druzyny mieniacej sie mistrzem Polski.
    Ostatnio edytowane przez alexbart ; 01-07-2012 o 18:14
    Toen was geluk nog heel gewoon: http://myweb.tiscali.co.uk/speedway2/wtc90.htm

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    alexbart, we Wrocławiu recydywa torowa. Ale porozmawiaj z "t_zg". Wystarczyły narzekania Malitowskiego (i tylko Malitowskiego) żeby zaczął wyżywać się na Unibaxie.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Gratulacje dla Sparty. W pełni zasłużone zwycięstwo. Upadek Dudka nic nie zmienil, bo Patryk jechał dzisiaj taką samą kaszanę jak cała drużyna (z wyjątkiem Jonssona). Taką obecnie siłą dysponuje Falubaz na wyjazdach i nic na to nie poradzimy. Gorzów i Tarnów i tak są poza naszym zasięgiem (w dwumeczu). Do PO powinniśmy się dostać, ale brąz to raczej maks na co możemy liczyć w tym sezonie. Mnie osobiście zastanawiają dwie kwestie. Co z Dudkiem ? I co z Saszą ? Nie wiem czy to jakieś fatalne błędy na trasie czy kłopoty z motocyklem, ale spadanie w ciągu jednego okrążenia z pierwszej pozycji na ostatnią jest trochę dziwne.

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Tylko jakos nie slyszalem w zadnej relacji, zeby nasi płakali z tego tytułu. Trzeba poczekac na jakies wypowiedzi. Tak czy inaczej, Falubaz niestety jest w tym roku słaby i na wyjazdach nie istnieje. Wygrana z Gdanskiem i tak samo cienkim Toruniem mnie nie przekonuje.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Co z Dudkiem ? I co z Saszą ? Nie wiem czy to jakieś fatalne błędy na trasie czy kłopoty z motocyklem, ale spadanie w ciągu jednego okrążenia z pierwszej pozycji na ostatnią jest trochę dziwne.
    Wyglada na techniczne klopoty z jazda po tym torze. Tzw. zakopywanie sie, czytalem w relacji o tym kilkakrotnie. Mlode chlopaki sobie nie poradzily. Dlatego Falubaz w tym roku powinien byc bardzo skromniutki. Z takim kapitalem sportowym awans do czworki bedzie sukcesem. Nie jest to oczywiscie zadnym dramatem, ale martwi fakt braku naporu ze strony mlodziezy. Rogowski dwa lata temu a dzis to wielka porazka. Strzelec nie lepiej. Nie widac nastepcow...
    Toen was geluk nog heel gewoon: http://myweb.tiscali.co.uk/speedway2/wtc90.htm

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Trzeba będzie poczekać na relację tych którzy widzieli mecz, chociaż jak znam wrocławskie realia to mniej więcej można się domyślić jak wyglądały te zawody. Po liczbie upadków można wnioskować że tor był tradycyjnie "wrocławski".

    Tak naprawdę w d. mam te punkty w tym meczu i chętnie oddałbym bonus miejscowym byleby tylko Dudek był zdrowy. Na razie słabi jesteśmy i z taką dyspozycją obrony majstra nie będzie. To jest oczywista oczywistość. Całe szczęście że do decydujących meczy jeszcze jest trochę czasu.

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Gratulacje za zwyciestwo, w pelni zasluzone! Pewnie i ze zdolnym do jazdy Patrykiem bysmy to przegrali... ale co zrobic jak sie ma w skladzie Holte + Davidssona, ja tym "zuzlowcom" juz dziekuje... czas najwyzszy na Jablonskiego w skladzie!
    Jeszcze raz gratulacje!

    Pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Całe szczęście że do decydujących meczy jeszcze jest trochę czasu.
    I co z tego? Falubaz sie nie rozjezdzi. Taka sile prezentujemy w tym sezonie i trzeba sie z tym pogodzic. Szkoda, ze Rafal nie ma na tyle jaj, zeby odstawic Holte i Jonasa od skladu i w zamian wrzucic Jablonskiego i Jankesa.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dudek najechał na prostej koło Uamka wyrzuciło go do góry więc oczywiście macie rację- wina toru.
    Tajskiego moim zdaniem błąd techniczny dziwnie trochę to wyglądało nie wiem, może nadgarstek go zabolał i nie mógł się utrzymać, ale też pewnie wina toru
    Dla Protasia nie było miejscai położył się po małym kontakcie normalna sytuacja torowa ale jak ktoś powie że przez dziury to bym mu przyznał rację
    Ostatnio edytowane przez tairaterkes ; 01-07-2012 o 19:23

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Graty dla Sparty za zwycięstwo. Mnie osobiście nie zdziwił ten wynik gdyż już po Gdańsku, a potem Częstochowie wiadomo było jaki mamy skład na wyjazdy.
    Myślę - podobnie jak Reptile - że brąz w tym sezonie to wszystko na co nas stać. Mam tylko nadzieje, że z Patrykiem będzie dobrze, bo reszta naszych juniorów to kompletna cienizna. Teraz trzeba wygrać z Gdańskiem i obronić bonus z Marmą, co będzie wręcz cudem.

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Hehe pamiętam jak mario wysmiewal niskie zwyciestwo Stali.Dopóki nie pojechał tam Falubaz...no co teraz wymyślisz medrku

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Hehe pamiętam jak mario wysmiewal niskie zwyciestwo Stali.Dopóki nie pojechał tam Falubaz...no co teraz wymyślisz medrku
    Hmm, co Ty tam jarasz człowieku ? Ze ja wyśmiewałem się ze Stali ? Gdzież bym śmiał, musisz mieć niezłe omamy. Może przypomnij mi ?

    Gratulacje dla Spartan, byli na dnie tabeli i podnieśli się. Prawdę powiedziawszy jak zobaczyłem dzisiejsze typy na SF Komarnickiego i Szczakiela to już byłem zaniepokojony tym meczem
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2003
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    alexbart, we Wrocławiu recydywa torowa. Ale porozmawiaj z "t_zg". Wystarczyły narzekania Malitowskiego (i tylko Malitowskiego) żeby zaczął wyżywać się na Unibaxie.
    No tak, tor przyczepny to recydywa torowa. Wszak wiadomo, że regulamin dopuszcza tylko tor twardy, najlepiej przygotowany na każdym obiekcie przez toromistrza z Torunia. Dudek najechał na motor Ułamka, Jonsson popełnił szkółkowy błąd na łuku przy próbie jazdy parą. Zawsze można zwalić na tor. O upadku Taia nic nie wspominam, bo był to jego błąd, a upadków Piotra chyba nie ma już co liczyć i komentować.

    PS. Mistrzostwem jest siedzenie na relacji live Sportowych Faktów i na podstawie dwóch zdań ocena toru puszczana na cały świat. Więcej luzu, za chwilę finał Mistrzostw Europy w piłkę. Miejmy nadzieję, że trawa będzie regulaminowa, czyli twarda i równa na całej długości i szerokości Zdrowia dla Patryka.
    sparta.wroclaw.pl

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,185
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez tairaterkes Zobacz posta
    Dudek najechał na prostej koło Uamka wyrzuciło go do góry więc oczywiście macie rację- wina toru.
    Tajskiego moim zdaniem błąd techniczny dziwnie trochę to wyglądało nie wiem, może nadgarstek go zabolał i nie mógł się utrzymać, ale też pewnie wina toru
    Dla Protasia nie było miejscai położył się po małym kontakcie normalna sytuacja torowa ale jak ktoś powie że przez dziury to bym mu przyznał rację

    akurat w przypadku Protasiewicza naprawde nie sa potrzebne dziury zeby wyłożył się w Iwszym łuku kurde nie mogę przeboleć straty punktów tydzień temu...

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gontek Zobacz posta
    No tak, tor przyczepny to recydywa torowa. Wszak wiadomo, że regulamin dopuszcza tylko tor twardy, najlepiej przygotowany na każdym obiekcie przez toromistrza z Torunia. Dudek najechał na motor Ułamka, Jonsson popełnił szkółkowy błąd na łuku przy próbie jazdy parą. Zawsze można zwalić na tor. O upadku Taia nic nie wspominam, bo był to jego błąd, a upadków Piotra chyba nie ma już co liczyć i komentować.

    PS. Mistrzostwem jest siedzenie na relacji live Sportowych Faktów i na podstawie dwóch zdań ocena toru puszczana na cały świat. Więcej luzu, za chwilę finał Mistrzostw Europy w piłkę. Miejmy nadzieję, że trawa będzie regulaminowa, czyli twarda i równa na całej długości i szerokości Zdrowia dla Patryka.
    Gontek, lego jest od płaczków z Torunia, wiec pochodzenie tlumaczy jego wypowiedz...

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szkoda że zrezygnował z gp pooglądalibyśmy jego firmowe bączki

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2010
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, co Ty tam jarasz człowieku ? Ze ja wyśmiewałem się ze Stali ? Gdzież bym śmiał, musisz mieć niezłe omamy. Może przypomnij mi ?

    Gratulacje dla Spartan, byli na dnie tabeli i podnieśli się. Prawdę powiedziawszy jak zobaczyłem dzisiejsze typy na SF Komarnickiego i Szczakiela to już byłem zaniepokojony tym meczem
    Ja Ci przypomnę:

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Otóż to, też to zauważyłem. Sam nie wiem na co czekał Baron.

    Sparta pojechała dzisiaj lepiej niż myślałem, waleczny Ogór (w sumie lider) przebudzony Ułamek, tacy sobie Fredka z Woffi postawili się gorzowianom i o mało nie wygrali przegranego już meczu. Stal osiągnąwszy 10 pkt. przewagę nie potrafiła kontrolować wyniku. Kasprzak, Puk, Zagar i MJJ w sumie nie błyszczeli na tle niezbyt wymagającego przeciwnika. Ich zdobycz punktowa nie przekonuje wziąwszy pod uwagę jak potrafią pojechać na swoim torze. Wychodzi na to, że Stal znowu będzie ekipą własnego toru. W Czewie Stal oberwie w ucho i wtedy zacznie się szukanie przyczyn.

    (...)

    Na moje to Tarnów, Toruń i Zielona wygrają we Wrocku. Nie wiem jak wypadnie tam Leszno, oni mają najbardziej nieobliczalny skład w całej e-lidze ponieważ jadą praktycznie czterema juniorami. A młodość ma swoje prawa
    W ucho to dostał kto inny

    Aha, zajmijcie się swoimi kibolami, bo robicie wiochę na stadionach. Zajmujecie piknikom sektor, skaczecie jak małpy po ławkach i wyzywacie spikiera... Nie ładnie...

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez wschodniak Zobacz posta
    Aha, zajmijcie się swoimi kibolami, bo robicie wiochę na stadionach. Zajmujecie piknikom sektor, skaczecie jak małpy po ławkach i wyzywacie spikiera... Nie ładnie...
    Przynajmniej pojawiamy sie na stadionach, o co we Wrocku ciezko nawet na swoim torze...

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2010
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Przynajmniej pojawiamy sie na stadionach, o co we Wrocku ciezko nawet na swoim torze...
    Większy szacunek zdobywa grupa 5 przyjezdnych kibiców np. z odległego Rzeszowa, który jedzie na ścięcie, niż tysiąc małp w zielonym.

    Jakoś normalni kibice mogli przyjść na sektory naprzeciw startu i fajnie dopingować, nikomu nie przeszkadzali. We Wrocławiu nie ma agresji, nienawiści (jak u Was). Może doping jest infantylny, ale jest i tak nam się podoba. Jeśli nie potraficie uszanować naszej gościnności, następnym razem może nie być tak miło.

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez wschodniak Zobacz posta
    Aha, zajmijcie się swoimi kibolami, bo robicie wiochę na stadionach. Zajmujecie piknikom sektor, skaczecie jak małpy po ławkach i wyzywacie spikiera... Nie ładnie...
    Niby kto się ma nimi zajmować? przecież to nie był żaden zorganizowany wyjazd? zapomniałeś już że Falubaz nie organizuje takich wyjazdów po karze jaką dostał klub?
    A ty zamiast się cieszyć że dla klubu z Wrocławia wpadło trochę kasy za bilety to marudzisz.

    <zajmujecie piknikom sektor>
    hahaha
    a ilu ich tam było?

    łącznie na stadionie więcej było kibiców z wrocławia czy z zielonej góry ?

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez wschodniak Zobacz posta
    Jeśli nie potraficie uszanować naszej gościnności, następnym razem może nie być tak miło.
    To grozba? hehe..

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2010
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Niby kto się ma nimi zajmować? przecież to nie był żaden zorganizowany wyjazd? zapomniałeś już że Falubaz nie organizuje takich wyjazdów po karze jaką dostał klub?
    A ty zamiast się cieszyć że dla klubu z Wrocławia wpadło trochę kasy za bilety to marudzisz.

    <zajmujecie piknikom sektor>
    hahaha
    a ilu ich tam było?

    łącznie na stadionie więcej było kibiców z wrocławia czy z zielonej góry ?
    Pikników było 3 razy więcej niż kiboli.

    Faktycznie, Falubaz niczego nie organizuje, a Dowchan jest nikim

    Ogólnie na stadionie więcej było wrocławian, duuużo więcej.

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    To grozba? hehe..
    Oczywiście że nie, ja sam jestem piknikiem. Tylko, że znam realia. Falubaz kumpluje się z Wioską Za Legnicą, której we Wrocławiu trochę się nie lubi. Nie jesteście więc nam obojętni

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Wschodniak

    Ja Ci przypomnę:
    Misu drogi, i gdzie ja się tam naśmiewam ze Stali ? Tego dotyczyła uwaga Spiit22 a nie moich nietrafionych opinii.

    Aha, zajmijcie się swoimi kibolami, bo robicie wiochę na stadionach. Zajmujecie piknikom sektor, skaczecie jak małpy po ławkach i wyzywacie spikiera... Nie ładnie...
    Ogarnij się i pomyśl co piszesz. Bo wychodzą bzdety. To znaczy jak to "zajmujemy piknikom miejsca" ? Czyli, że co ? Wpadli nasi kibice bez biletów na stadion i wygonili pikników ? Czy może mieli bilety i zajęli nie te sektory co powinni ? No ale nawet jak tak było to chyba organizator powinien dopilnować aby zajęli miejsca właściwe. Z drugiej strony to ciesz się, ze ci kibice tam byli bo inaczej Twój klub będzie miał problem z uzbieraniem nawet tych 3 mln na przyszłoroczny budżet. O który tak zaciekle walczył wasz przedstawiciel
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2010
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Mariusz, masz coś z rycerza

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Mariusz, masz coś z rycerza
    Rozumiem, ze to cały twój komentarz ? Nic więcej nie dasz rady wydusić z siebie ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2010
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Rozumiem, ze to cały twój komentarz ? Nic więcej nie dasz rady wydusić z siebie ?
    Człowiek inteligenty odpowie sobie co można mieć z rycerza. Widać nie rozumiesz.

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Wschodniak



    Misu drogi, i gdzie ja się tam naśmiewam ze Stali ? Tego dotyczyła uwaga Spiit22 a nie moich nietrafionych opinii.



    Ogarnij się i pomyśl co piszesz. Bo wychodzą bzdety. To znaczy jak to "zajmujemy piknikom miejsca" ? Czyli, że co ? Wpadli nasi kibice bez biletów na stadion i wygonili pikników ? Czy może mieli bilety i zajęli nie te sektory co powinni ? No ale nawet jak tak było to chyba organizator powinien dopilnować aby zajęli miejsca właściwe. Z drugiej strony to ciesz się, ze ci kibice tam byli bo inaczej Twój klub będzie miał problem z uzbieraniem nawet tych 3 mln na przyszłoroczny budżet. O który tak zaciekle walczył wasz przedstawiciel
    dokładnie, przeciez to tez tacy sami kibice jak my tylko z innego miasta, jak dla mnie to mogą siedziec gdzie chcą i dopingować swoją drużynę no ale bez skakania po naszych spróchniałych 50-letnich ławkach bo jak połamiecie to was już nie będzie a nikt ich już nie wymieni i nie będziemy mieli na czym siedzieć

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Tor preferował startowców i był wrogiem dla orbiciarzy Niestety, Holta ze Strzelcem nie raczyli tej drugiej cechy zauważać :/

    Upadek PePe - w tłoku
    Po co Dudek atakował Ułamka? :-O Przecież 4:2 było konieczne, by Jonsson pojechał w taktycznej za Davidssona a Dudek był w odwodzie na nominowane. Zwycięstwo 5:1 to kolejny start Dudka za Davidssona (czwarty w ciągu pięciu biegów). Gdzie tu taktyka zespołowa? :-O

    Mała dziura na drugim łuku sprawiła, że Jonsson, jadąc z Holtą na podwójnym prowadzeniu w wyścigu XI, ułatwił zadanie Lindgrenowi. Gdyby nie to, byłoby raczej 5:1 dla gości.

    W XIV wyścigu od drugiego okrążenia Łoktajew miał kłopoty z motocyklem (silnik stracił obroty i Sasza po kolei spadał na drugą, trzecią i ostatnią pozycję).

    Przed upadkiem Dudka była szansa na zwycięstwo, gdyby Patryk dostał od Rafiego "team-order"

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2010
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez tairaterkes Zobacz posta
    dokładnie, przeciez to tez tacy sami kibice jak my tylko z innego miasta, jak dla mnie to mogą siedziec gdzie chcą i dopingować swoją drużynę no ale bez skakania po naszych spróchniałych 50-letnich ławkach bo jak połamiecie to was już nie będzie a nikt ich już nie wymieni i nie będziemy mieli na czym siedzieć
    To są kibice, dzięki którym klub dostał zakaz organizowania wyjazdów. A dzisiaj nie chcieli uszanować wrocławskiej gościnności i kazali się zamknąć spikerowi. Jeśli nie jest się u siebie albo we własnym sektorze (klatce), to nie robi się takich rzeczy. Nie neguje ich prawa do przebywania w dowolnym miejscu na stadionie, nawet w barwach, to wolny kraj. Zwłaszcza we Wrocławiu, gdzie do niedawna była jeszcze zgoda.

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Dla kolegow z forum wroclawskiego bo nie chce pisac tego samego innymi slowami co w watku Falubazu, wiec jeden z moich postow po meczu:
    No to patrzac jednym okiem na meczyk w tv, na szybko pare spostrzezen z meczu:

    Gratulacje dla kibicow i zawodnikow z Wroclawia!

    1. TOR - corrida Barona to smiech na sali, nigdy nie zyczylem Sparcie spadku ale moze dobrze by im zrobilo jakby po takim wstrzasie zarzad im sie zmienil. Tor niebezpieczny a walki zero! Tylko mala i srodek, po zewnetrznej mozna sie bylo tylko zakopac. Do 14stego biegu wyprzedzic kogos na tym torze graniczylo z cudem chocbys mial szybki motor i byl lepszy (vide Protas i AJ). Tyczylo to rowniez Wroclawian ale oni akurat wiedzieli, ze trzeba dostroic maszyny na start i wystarczy potem blokowac.

    2. Wystawienie do skladu Davidssona - napisalem powyzej, gratuluje zwolennikom tej teorii, ale nam pokazaliscie !! Buahahahahahaha!

    3. Nasi potrzebowali 10 biegow albo zeby sie zorientowac albo zeby przestawic maszyny na dociag do pierwszego luku kosztem nawet dystansu.

    4. Sedzia - jak sie wstrzelil w tasme Jonsson to przerwany bieg, jak Woffinden to nie. No super, jak zwykle "obiektywnie" przeciwko Falubazowi.

    5. Blad Jonssona w biegu gdy z Holta prowadzili para na 5:1. Czesto AJ jedzie tak, ze nie dociaza przedniego kola (np. Gorzow) i dzis tez na wymagajacym torze jak go wybilo na dzirce to malo nie wywinal orla. Z 5:1 zrobilo sie 3:3 i to tez zawazylo na wyniku meczu.

    6. Nie wiem co sie stalo w 14 biegu, przypuszczam tylko, ze nasi jak sie zorientowali ze najwazniejszy jest start i dociag do luku to chyba jednak przedobrzyli i na trasie te ich motocykle byly zbyt wolne.

    7. Wroclawska AMATORSZCZYZNA - nie dziwie sie, ze Klocowa chce obnizyc range Ekstraligi bo klub pod jej panowaniem to cepelia na II lige:
    - przed kasami po staniu w kolejce polgodzinnej dowiedzialem sie, ze akurat w tym okienku nie kupie biletu na sektor 22 z kibicami z Zielonej Gory. Zero informacji o tym gdziekolwiek wczesniej.
    - potem kibice miejscowi narzekajacy, ze ktos stoi
    - potem apele Klocowej pod naszym sektorem zeby zejsc z lawek i usiasc bo wie polamia. Chcialem jej tam rzucic 5 zl zeby miala w razie W na kawalek deski skoro taka bieda u nich
    - spiker tez nawolywal z czasem o to samo ale zostal tak samo skwitowany smiechem, jak i przyspiewki do Kowalskiego odnosnie skutecznosci jego zakazu wyjazdow
    - tor prawie taki jak ten,na ktorym zabil sie Richardson - brawo preparator Baron! Nie dziwie sie, ze kibice tam nie przychodza na mecze bo jest zero mijanek!
    - kolejny argument za nieprzychodzeniem tam to brak zapasowej karetki. Pol godziny czekania w upale az wroci karetka i sluchania smutnych tekstow spikera. No trzeba miec zaparcie, zeby tam chodzic na mecze
    - prosba spikera w czasie meczu (po 10 biegu?) aby kibice z sektora 22 i 23 (czyli gdzie polowa to Zielonogorzanie a polowa to Wroclawianie) pomogli usprawnic wyjscie ze stadionu i zaczeli wychodzic przed 15 biegiem !!!!!!!! Szok. Aha bo bramka jedna byla juz zamknieta, ktora ja wchodzilem na sektotr. Brak kasy na ochroniarzy?
    - policja jak zwykle ustawila sie przy jednej bramce w rynsztunku jak na wojne i grali kozakow przezd wychodzacymi emerytami. Jak zwykle trzymaja swoj poziom

    Na plus jedynie Kibice Wroclawscy - pelna kultura i fajny klimat na i wkolo stadionu. Oraz ich zawodnicy, ktorzy jezdzili z zaangazowaniem i dali im radosc dzisaj widac bylo duza, w nagrode za te wszystkie niedogodnosci. Brawo! Fajne byly tez pozdrowienia oraz oklaski spikera i fanow dla bylych zawodnikow Sparty.

    P.S. Jazda Holty nawet lepsza niz ten jego wynik. Jakby wczesniej sie spasowal na te starty i dociag do luku to by bylo duzo lepiej.

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    lego, specjalnie dla ciebie...

    " Tydzień temu pan Stępniewski bardzo chciał coś pozmieniać "

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/29...parta-wroclaw-

    płaczki

    edit: mhsol, ale co to ma do rzeczy? Chodzi o same lamenty i płacze przed meczami, na KAZDYM torze
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 01-07-2012 o 22:06

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Tydzień temu pan Stępniewski bardzo chciał coś pozmieniać. Jednak i tak tor był podobny do tego jaki chcieliśmy.
    To tak dla jasności.

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, co Ty tam jarasz człowieku ? Ze ja wyśmiewałem się ze Stali ? Gdzież bym śmiał, musisz mieć niezłe omamy. Może przypomnij mi ?
    Czy Ty musisz do każdego tutaj na forum z inwektywami? I proponuje czytać ze zrozumieniem.Nie napisałem o wyśmiewaniu Stali tylko wyniku Stali we Wrocławiu.A to zasadnicza różnica

    Prosze bardzo

    Sparta pojechała dzisiaj lepiej niż myślałem, waleczny Ogór (w sumie lider) przebudzony Ułamek, tacy sobie Fredka z Woffi postawili się gorzowianom i o mało nie wygrali przegranego już meczu. Stal osiągnąwszy 10 pkt. przewagę nie potrafiła kontrolować wyniku. Kasprzak, Puk, Zagar i MJJ w sumie nie błyszczeli na tle niezbyt wymagającego przeciwnika. Ich zdobycz punktowa nie przekonuje wziąwszy pod uwagę jak potrafią pojechać na swoim torze. Wychodzi na to, że Stal znowu będzie ekipą własnego toru. W Czewie Stal oberwie w ucho i wtedy zacznie się szukanie przyczyn.

    Więc co pokazał Falubaz na tle niezbyt wymagającego rywala? Same głupoty tu żes napisał....

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Czy Ty musisz do każdego tutaj na forum z inwektywami? I proponuje czytać ze zrozumieniem.Nie napisałem o wyśmiewaniu Stali tylko wyniku Stali we Wrocławiu.A to zasadnicza różnica

    Prosze bardzo




    Więc co pokazał Falubaz na tle niezbyt wymagającego rywala? Same głupoty tu żes napisał....


    Tomuś

    Zloozuj łydkę, bo ci żyłka w oku pęknie

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •