Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 135

Wątek: Falubaz Zielona Góra - Sparta Wrocław

  1. Powrót do góry    #1

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Czas zacząć Dni Zielonej Góry, czyli BONUSOBRANIE ;)

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2007
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spokojna wygrana z bonusem , bez fajerwerków tak z 50:40. Mam nadzieje , że to będzie już ostatni mecz z Wrockiem w tym sezonie.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Spokojna wygrana z bonusem , bez fajerwerków tak z 50:40. Mam nadzieje , że to będzie już ostatni mecz z Wrockiem w tym sezonie.
    dziwne...
    Jeszcze niedawno byl wielka PRZYJAZN.
    Teraz zaczyna sie pieprzenie
    Zyczmy Bydgoszczy, by sie "ostala"...

    v.
    ps. mam NADZIEJE, ze zielonogorzanie w koncu COS
    ZROZUMIA...
    Do "Myszy", wisi mi to co napiszesz...

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2007
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    voodie ¼le zrozumiałe¶ mój post. :P Niechce się spotkać z Wrockiem w play off , ponieważ nie lubie meczy na torze przygotowywanym przez Cie¶laka. Sparcie życze 6-tki , ale chce żeby¶my w play off ich ominęli. :P Baraże o baraże niech stocz± Polonia i Gorzów. Pozdrawiam.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    voodie ¼le zrozumiałe¶ mój post. :P Niechce się spotkać z Wrockiem w play off , ponieważ nie lubie meczy na torze przygotowywanym przez Cie¶laka. Sparcie życze 6-tki , ale chce żeby¶my w play off ich ominęli. :P Baraże o baraże niech stocz± Polonia i Gorzów. Pozdrawiam.
    amen;)

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    voodie ¼le zrozumiałe¶ mój post. :P Niechce się spotkać z Wrockiem w play off , ponieważ nie lubie meczy na torze przygotowywanym przez Cie¶laka. Sparcie życze 6-tki , ale chce żeby¶my w play off ich ominęli. :P Baraże o baraże niech stocz± Polonia i Gorzów. Pozdrawiam.
    albo najlepsze baraże byłoby między Gdańskiem i Zieloną Góra, powtórka z historii :)

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Spokojna wygrana z bonusem , bez fajerwerków tak z 50:40. Mam nadzieje , że to będzie już ostatni mecz z Wrockiem w tym sezonie.
    Raczej nie ma takiej możliwości.

    Pierwsze miejsce po RZ Nam nie grozi więc...

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    [/quote]
    albo najlepsze baraże byłoby między Gdańskiem i Zieloną Góra, powtórka z historii :)[/quote]
    WIEDZIALEM!!!!!!!:D
    ze BRZYDGOSZCZ "peknie";)
    pozdr.
    v.;)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2004
    Postów
    200
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Byle 48-42 było dla Falubazu i będę zadowolony :) No i jeszcze kilka ciekawych wyścigów, więcej walki niż we Wrocławiu :)

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    31-10-2007
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moze nie byc tak latwo i przyjemnie
    pod znakiem zapytania stoja wystepy Zengiego i Protasa, razem przeciwko Sparcie na pewno uzbieraliby przynajmniej 20 punktow, trzymam mocno kciuki, zeby zdrowie pozwolilo im wystartowac, wtedy bede spokojny nie tylko o bonus, ale tez o to, ze Falubaz bedzie mial najlepszy bilans punktowy w E-lidze:)

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar AndrewZG
    Dołączył
    19-06-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ma ktoś jakieś sprawdzone info na temat startu Zengiego w niedzielę, bo takie dywagacje do niczego nie prowadzą?
    PePe może lepiej niech rzeczywiście odpocznie, zrobić ZZ-kę i liczyć na minimum 48:42.
    P.S. A ja chciałbym jeszcze raz pojechać do Wrocka, przyjazna atmosfera, przyjaźni miejscowi - tak powinno być częściej - pozdrawiam! (Cieślak może się kiedyś sam złapać w swoją pułapkę).

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2009
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Smieszne pytanie z pierwszego postu:) dla kogo bonus:) a dla kogo ma byc?
    czy pierwszoligowcy z przebylskami u siebie ogorki , jelonki, cosie i scoty:) cos znacza poza wroclawiem....no wlasnie nic nie zancza, takie to ligowe odpady:)
    38 pkt tych ze odpadow klubowych uwznam za spore osiagniecie w ZG.
    Szkoda mi tylko rudego i janowskego bo bedzie mial za rok dylemat czyjezdzic w pierwszej lidze czy nie.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    11-01-2006
    Postów
    453
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Forumowicz okano1 gdy kto¶ zaczyna pisać o internetowej napince to się zaraz zaczyna oburzać że co to niby jest ta cała NAPINKA? że przecież to wiara w swoje zwycięstwo i woła o definicję owej napinki.

    To teraz okano odrobina nauki (bo nigdy nie jest za po¼no) Masz przykład powyżej co to jest napinka i jak bardzo można się zeszmacić jako kibic: musisz nie je¼dzić na wyjazdy tylko wszystko komentujesz jak szczur na necie, obrażasz innych kibiców chociaż bez nich nie byłoby ciebie, ludzi którzy ryzykuj± swoje zdrowie i życie na torze żeby¶ miał trochę rozrywki nazywasz kelnerami, ogórkami, cieniolami i panienkami, to akurat z repertuaru spartanna - swoj± drog± dziwne że tak zapalony kibic nie był na meczu swoich dwóch ulubionych drużyn... mylę się spartann? :)

    O meczu trudno dyskutować jak nie wiadomo kto u nas pojedzie. Do tego jeszcze Grand Prix... chc±cy się pokazać Iversen... wiecie co mam na my¶li. Więc pisanie, że na bank wygramy jest czystym brakiem znajomo¶ci tematu. Jeżeli przed meczem będzie pełny skład to wtedy mogę napisać że s± duże szanse na wygranie meczu i zdobycie bonusa.


  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Smieszne pytanie z pierwszego postu:) dla kogo bonus:) a dla kogo ma byc?
    czy pierwszoligowcy z przebylskami u siebie ogorki , jelonki, cosie i scoty:) cos znacza poza wroclawiem....no wlasnie nic nie zancza, takie to ligowe odpady:)
    38 pkt tych ze odpadow klubowych uwznam za spore osiagniecie w ZG.
    Szkoda mi tylko rudego i janowskego bo bedzie mial za rok dylemat czyjezdzic w pierwszej lidze czy nie.
    CZARNY MYSZORZE DLACZEGO ZAMIENIŁEŚ NICK ???

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,421
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Mecz z cyklu Crump kontra Falubaz Dobrucki się obudzi i Zacznie jechać do przodu zamiast do tyłu w jego przypadku chodziło o silniki nie o tor Wczoraj tor był taki sam jak na Smoku a tam Dobrucki pojechał nieżle wynik meczu 58-32 Szkod mi Szkot zawsze mi jego styl jazdy kojarzył się z Hamilem Szybki na starcie i nie ustepliwy na dystansie wróci do formy potrzebny mu dobry psycholog i troche odpoczynku od składu ...

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Forumowicz okano1 gdy kto¶ zaczyna pisać o internetowej napince to się zaraz zaczyna oburzać że co to niby jest ta cała NAPINKA? że przecież to wiara w swoje zwycięstwo i woła o definicję owej napinki.

    To teraz okano odrobina nauki (bo nigdy nie jest za po¼no) Masz przykład powyżej co to jest napinka i jak bardzo można się zeszmacić jako kibic: musisz nie je¼dzić na wyjazdy tylko wszystko komentujesz jak szczur na necie, obrażasz innych kibiców chociaż bez nich nie byłoby ciebie, ludzi którzy ryzykuj± swoje zdrowie i życie na torze żeby¶ miał trochę rozrywki nazywasz kelnerami, ogórkami, cieniolami i panienkami, to akurat z repertuaru spartanna - swoj± drog± dziwne że tak zapalony kibic nie był na meczu swoich dwóch ulubionych drużyn... mylę się spartann? :)

    O meczu trudno dyskutować jak nie wiadomo kto u nas pojedzie. Do tego jeszcze Grand Prix... chc±cy się pokazać Iversen... wiecie co mam na my¶li. Więc pisanie, że na bank wygramy jest czystym brakiem znajomo¶ci tematu. Jeżeli przed meczem będzie pełny skład to wtedy mogę napisać że s± duże szanse na wygranie meczu i zdobycie bonusa.

    Szurem moze jestes Ty twoje nauki mam w dupie
    A skoro chcesz uchodzic za gowniarza ze swoia napinka
    prosze bardzo.

    Bo jezeli ja napisze ze wygramy do 30 to tak mysle
    i nie interesuja mnie słowa ynteligentów.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    Smieszne pytanie z pierwszego postu:) dla kogo bonus:) a dla kogo ma byc?
    czy pierwszoligowcy z przebylskami u siebie ogorki , jelonki, cosie i scoty:) cos znacza poza wroclawiem....no wlasnie nic nie zancza, takie to ligowe odpady:)
    38 pkt tych ze odpadow klubowych uwznam za spore osiagniecie w ZG.
    Szkoda mi tylko rudego i janowskego bo bedzie mial za rok dylemat czyjezdzic w pierwszej lidze czy nie.
    Sam twierdzę, że dostaniemy baty. Niestety, taka w tej chwili nasza siła. Chyba, że faktycznie ani Protasiewicz, ani Zengota nie będą w stanie pojechać - wówczas przy wydatnej pomocy Matki Boskiej Wrocławskiej może pojawi się szansa na zdobycie tych 42-43 punktów. Może...

    Tym niemniej nazywając naszych zawodników "ligowymi odpadami" trochę przegiąłeś. Jeleniewski, Jędrzejak, Janowski, a nawet obcokrajowcy - to nie są może rajderzy takiego jak Walasek czy Protasiewicz kalibru, ale nie nazywaj ich odpadami, bo to niesprawiedliwa ocena. Zresztą, sięgnij pamięcią do przeszłości, wcale nie tak odległej, Waszego klubu (do którego miałem i zawsze będę miał ogromny szacunek). Nie zawsze mieliście dużo pieniędzy, nie zawsze mieliście super skład, nie zawsze też mecze u siebie ze Spartą były dla Was formalnością. Bywało odwrotnie.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    Aplauz
    Teraz taka moda na minimalizm w tytułach tematów i opisach?

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    voodie ¼le zrozumiałe¶ mój post. :P Niechce się spotkać z Wrockiem w play off , ponieważ nie lubie meczy na torze przygotowywanym przez Cie¶laka. Sparcie życze 6-tki , ale chce żeby¶my w play off ich ominęli. :P Baraże o baraże niech stocz± Polonia i Gorzów. Pozdrawiam.
    albo najlepsze baraże byłoby między Gdańskiem i Zieloną Góra, powtórka z historii :)
    albo Falubazem a Polonią , powtórka z historii :)

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no wlasnie nic nie zancza, takie to ligowe odpady
    Przykro się czyta takie teksty od Falubaza.Jesteś zwykłym śmierdzielem i z kibicem nie masz nic wspólnego.
    Co do meczu,to myślę,że pojedziemy lepiej od Gorzowa.
    Choć to co pokazują nasi zagraniczni,to totalna załamka.

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Ciekawe, czy Rafał będzie miał na czym jechać tym razem. Ktoś pisał, że to była kwestia toru... No nie. Nie wierzę, że taki gość jak Dobruc na jakimkolwiek torze jest w stanie jechać tak WOLNO na NORMALNYM sprzęcie. Tylko Łukowiak jechał podobnie - najlepszy komentarz. Może trzeba zrobić zrzutę na silnik dla Rafała ;)

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2007
    Postów
    189
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może trzeba zrobić zrzutę na silnik dla Rafała ;)
    Jak przestanie imprezowac w zielonogorskiej Lemoniadzie z wesola swita Karolaka i Dowhana, to moze znajdzie fundusze na nowy sprzet i wiecej sily, zeby utrzymac motor przez cztery okrazenia.

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Taaa, bo Karolak to normalnie całymi dniami i nocami w Lemoniadzie siedzi z Dobruckim :)

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2006
    Postów
    429
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może trzeba zrobić zrzutę na silnik dla Rafała ;)
    Jak przestanie imprezowac w zielonogorskiej Lemoniadzie z wesola swita Karolaka i Dowhana, to moze znajdzie fundusze na nowy sprzet i wiecej sily, zeby utrzymac motor przez cztery okrazenia.
    No nie naśladujmy Bydgoszczan :p. To co robi Dobrucki w wolnym czasie i ze swoimi pieniedzmi to jego sprawa. A po drugie to dlaczego po udanych meczach Rafala nie ma takich komentarzy?
    Mecz mu nie wyszedl i tyle. Mysle ze to jest taki typ osoby, ktora tego tak nie zostawi i juz w nastepnym meczu bedzie chcial sie pokazac z lepszej strony. Jak to powiedzial Walasek "przeciez nic sie nie stalo". Ja widzialem zaangazowanie, wole walki i chec zwyciestwa. A ze przegrana, to jest sport i ktos musi przegrac. Dobrze ze nasi nie przynosza nam wstydu jak Stal swoim kibicom :p.

    Przed nami runda rewanzowa i do zdobycia duza ilosc pkt. dzieki bonusom. Wiec nie ma lamentowac tylko brac sie do roboty aby ta najwyzsza forma zawodnikow i kibicow przypadla na play-off :).

    Pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #26
    Zbanowany
    Dołączył
    03-04-2006
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekawe, czy Rafał będzie miał na czym jechać tym razem. Ktoś pisał, że to była kwestia toru... No nie. Nie wierzę, że taki gość jak Dobruc na jakimkolwiek torze jest w stanie jechać tak WOLNO na NORMALNYM sprzęcie. Tylko Łukowiak jechał podobnie - najlepszy komentarz. Może trzeba zrobić zrzutę na silnik dla Rafała ;)
    Wlasnie te silniki ktore ma obecnie odebral parenascie dni temu od tunera.Jechal juz lipę na nich Szwecji, teraz we Wroclawiu równiez padoche, wiec to nie jest kwestia tylko toru.Jutro ma byc trening i maja ustawiac te silniki na nasz tor,ewentualnie bedzie sprawdzal tez klubowe jesli sie okaze ze te jego silniki nic nie jadą.

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    14-06-2003
    Postów
    160
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Beda baty w niedziele niestety...
    Obstawiam ze sparta zrobi max 34 pkt. Jest jeszcze szansa, ze wirus ponownie dopadnie Nichollsa i nie bedzie mogl pojechac w najblizszych meczach - zawsze to jeden bieg wiecej dla rudego i macka :)

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,421
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Może trzeba zrobić zrzutę na silnik dla Rafała ;)
    Jak przestanie imprezowac w zielonogorskiej Lemoniadzie z wesola swita Karolaka i Dowhana, to moze znajdzie fundusze na nowy sprzet i wiecej sily, zeby utrzymac motor przez cztery okrazenia.

    Co kto robi w czasie wolnym to mnie nie interesuje Dla mnie mogą imprezować nawet do 8 rano w niedziele::P jeśli bedą wygrywać mecze !!


    Bonusobranie czas zaczynać ..!

  29. Powrót do góry    #29
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przegladajac szegolowo wynik ubieglorocznego meczu mozna smialo stwierdzic ze jest to jeden z tych nielicznych meczy który Sparta może wygrać i pewnie wygra.
    okablowany protaś, cienki dobrucki czy sfatygowany ze swojej winy kontuzją zengota są wystarczjacym bonusem (fakt ze malym) do wskazania kto jest najlepszy na historycznej ziemi śląskiej.
    zastanawialem sie nad podroza na ten mecz samolotem
    ale w sumie nie bede zawyzal im chorej frekwencji statystycznej i pojade rejsowym pks-em.
    swoja droga potworzono jakies dziwne wojewodztwa ktore jak najszybciej powinny zostac zlikwidowane. dlatego tez zapraszam na blog mojego znajomego i dokonywanie na nim wpisow popierajacych zlikwidowanie tego sztucznego tworu z ktorego nikt nie ma korzysci i przynosi ono tylko salwy smiechu.
    http://lubuskie.********.com/2009/02...aa-polska.html


  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Spartanni tu masz racje to bonus dla Sparty ale pamietac nalezy ze ze w ekipie zgrzeblarek panuje mobilizacja. Ponoc ma ich wspomuc wrózka Klara i pan Karolak. Prezes leje wosk i obmysla strategie..
    Widmo degradacji w wypadku porazki staje sie bardzo prawdopodobne wiec magiki beda sprężeni na maxa....
    Pozdrawiam Milenke z Zielonej Góry :-)
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #31
    Zbanowany
    Dołączył
    17-07-2006
    Postów
    1,678
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spartanni tu masz racje to bonus dla Sparty ale pamietac nalezy ze ze w ekipie zgrzeblarek panuje mobilizacja. Ponoc ma ich wspomuc wrózka Klara i pan Karolak. Prezes leje wosk i obmysla strategie..
    Widmo degradacji w wypadku porazki staje sie bardzo prawdopodobne wiec magiki beda sprężeni na maxa....
    Pozdrawiam Milenke z Zielonej Góry :-)
    trudno Tobie nie przyznac racji, czytajac poprzednie watki dotyczace meczow tych zespolow kazdy chyba zauwazyl ze bonusy juz w rundzie zasadniczej zostaly przyznane, ba malo tego nawet tabela w rundzie sazadniczej zostala juz ulozona oczywiscie z wiadomymi pozycjami. szkoda tylko ze zrobiono to na forum i palce w tym maczali tylko ludzie z cienkiego jak wino grunbergu.

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Temu twojemu znajomemu widzę się bardzo nudzi. W kółko pisze to samo, a i tak wszyscy to mają gdzieś :D. Pewno dlatego zawiesił swoją działalność.

    Co do meczu to z Zengotą czy bez mecz będzie wygrany za 3 pkt. Crump i nieźle jadący na naszym torze Janowski to zdecydowanie za mało. Na naszym torze wszyscy nasi podstawowi zawodnicy mają średnią powyżej 2 pkt, oprócz Iversena. Ale przypuszczam, że nawet Dun mając zwyżkę formy może sobie podreperować konto tym spotkaniem. No chyba, że po GP mu się nie będzie chciało, ale w odwodzie jest zawsze Ludvig(nie oszukujmy się że nawet on starczy na spokojne objeżdżanie Nichollsa czy Watta). O Rafała się nie martwcie, na naszym torze zrobi swoje. Pechowo dla Sparty, że ich "trener" w ogóle nie myśli. Para Nicholls-Jeleniewski na wyjeździe to pomyłka. Podobnie jak wstawienie do jednej pary najlepszej dwójki zawodników.

    A to się ponapinałem, nie ma co.

    ps. Emil, moja siostra nazywa się Milenka więc w twoim imieniu ją pozdrowię.
    TeamLindgren

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    No to mecz już się praktycznie odbył. Reptile porozdzielał punkty i Myszogród wygrał za trzy. Nie ma po co tam jechać.

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    oczywiscie Weke dziwnym trafem nie zauwazyles 3 posty ponad wpisem reptile'a. selektywny wzrok, czy jak?
    znowu ci z Zielonej sie napinaja, nie ma co...

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,726
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Wpisy spartanna w ogóle pominę, bo szkoda słów.

    Natomiast mam pytanie do Emila - za każdym razem, gdy Falubaz jedzie u siebie, piszesz, że przegra, a gdy jedzie na wyjeździe - że uzbiera ~30-35 punktów. Ani razu twoje przewidywania się nie sprawdziły, więc na jakiej podstawie dalej sądzisz, że kiedykolwiek się sprawdzą?

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    03-03-2009
    Postów
    43
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Popatrz się lepiej na wasze podwórko.Ilu tam masz błaznów w kolekcji.Wystarczy napisać fordekspress i wszystko jasne.:D
    ps.Czarny szczur vel IngiS lub Czarny Myszor niewiele mu ustępuje.:D

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec Awatar AndrewZG
    Dołączył
    19-06-2006
    Postów
    562
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    agawa - każdy potrafi założyć konto, i napisać, że jest z Zielonej Góry (myślę o tym fordexpresie, czy jak mu tam). Jeżeli nie dostrzegasz tu jawnej prowokacji to znaczy, że jeszcze trochę wiosen musisz przeżyć na tym ludzkim padole...

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-04-2006
    Postów
    960
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Mecz moze być na styku a nawet przegrany przez Falubaz.Dlaczego?Ano uśpienie.Przyjedzie sobie taki cienki Wrocek i ma dostać po tyłku planowo.Bonusik oczywiście pewny dla zielonki.Falubazy już mentalnie są w Gorzowie a tu zonk.Znani jestesmy z tego przeciez że jak wszystko wydaje się łatwe i proste to mamy przypały więc ja bym się tak nie ekscytował tym pewnym bonusem.Narazie szrek i spółka nas straszą.Zobaczymy co z tego będzie.W tamtym roku nas troche postraszyli a też miało być łatwo.Pamietajmy że wrocławianie ktokolwiek by tam nie jeżdził jakoś dziwnie zawsze w zielonce czuli się wyjatkowo dobrze.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2005
    Postów
    65
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    spartann ty naprawdę jesteś mocno ********!pewnie masz niedorozwinięty mózg i w dodatku ciągniesz kabla i swojemu koledze od blogu i dziewczynie:)jaki ty musisz być brzydki i obleśny fu!!!
    meczyk będzie z tych trudnych i nerwowych bo wrocek zaczął jechać(może nie wszyscy)ale wierzę,że sobie poradzimy i bonus będzie pierwszym jakie zdobędziemy

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2005
    Postów
    1,126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    spartann ty naprawdę jesteś mocno ********!pewnie masz niedorozwinięty mózg i w dodatku ciągniesz kabla i swojemu koledze od blogu i dziewczynie:)jaki ty musisz być brzydki i obleśny fu!!!
    meczyk będzie z tych trudnych i nerwowych bo wrocek zaczął jechać(może nie wszyscy)ale wierzę,że sobie poradzimy i bonus będzie pierwszym jakie zdobędziemy
    Powyzszy wpis pokazuje prostactwo jak i kompletny brak znajomosci tematu przez autora. Dziecinne teksty o ciagnieciu kabla koledze i dziewczynie (to juz jakis szczyt idiotyzmu) swiadcza o niedorozwoju umyslowym autora.

    Druga sprawa to te brednie, w ktorych autor stwierdza, ze Sparta zaczela jechac. Nie wiem skad sie ten koles urwal (pewnie z Zielonej Gory) i na czym opiera swoje teorie. Prawda jest taka, ze Sparta wcale nie zaczela jechac, a kazdy z zawodnikow jedzie to co jechal wczesniej. Chyba, ze autor uwaza, iz Sparta zaczela jechac, bo wygrala minimalnie u siebie ze Zgrzeblarkami? No coz, taka teoria jest tak samo smieszna jak wczesniejsze teksty o ciagnieciu kabla. Prawda jest taka, ze cienka Sparta wygrala tylko dlatego, ze jechala ze slaba druzyna z Zielonej Gory. Druzyny takie jak Apator, czy Wlokniarz wygraly we Wroclawiu, bo sa zwyczajnie silniejsze. We Wroclawiu wciaz taka sama mizeria, jedzie Crump, Jeleniewski i Janowski (ten dodatkowo w meczu ze Zgrzeblarkami pojechal slabo). Nie jada nic Nicholls i Watt, cos tam pierdzi lider prowadzacy pare Jedrzejak, ale punkty najczesciej zdobywa na koledze z pary.

    Podsumowujac slaba Zielona Gora wygra w niedziele z jeszcze slabsza Sparta. Tyle. Bonus jest rzecza dyskusyjna, chociaz wszystko wskazuje na to, ze zostanie on jednak na stadionie w lesie.

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Junior_Jack

    Prawda jest taka, ze cienka Sparta wygrala tylko dlatego, ze jechala ze slaba druzyna z Zielonej Gory. Druzyny takie jak Apator, czy Wlokniarz wygraly we Wroclawiu, bo sa zwyczajnie silniejsze.
    A nie przyszedł Ci może do głowy fakt, iż Apator czy Czewa jechali we Wrocku w optymalnym składzie a Falubaz bez Grześka Zengoty ? Może to był powód tej minimalnej przegranej ?

    Odwróć role i dajmy na to w waszej ekipie niech zabraknie Janowskiego. Będzie to dla was osłabienie czy też nie ?

    I przestań już pajacować bo dorównasz Spartanowi czy Emilowi. W głupocie oczywiście :D
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    Junior_Jack

    Prawda jest taka, ze cienka Sparta wygrala tylko dlatego, ze jechala ze slaba druzyna z Zielonej Gory. Druzyny takie jak Apator, czy Wlokniarz wygraly we Wroclawiu, bo sa zwyczajnie silniejsze.
    A nie przyszedł Ci może do głowy fakt, iż Apator czy Czewa jechali we Wrocku w optymalnym składzie a Falubaz bez Grześka Zengoty ? Może to był powód tej minimalnej przegranej ?

    Odwróć role i dajmy na to w waszej ekipie niech zabraknie Janowskiego. Będzie to dla was osłabienie czy też nie ?

    I przestań już pajacować bo dorównasz Spartanowi czy Emilowi. W głupocie oczywiście :D
    Mariusz już się powoli przyzwyczajam do Twojego ograniczenia ale czasami nie daje rady...

    Tak Mariuszku, szczególnie Apator jechał w optymalnym składzie we Wrocławiu:)
    Zdarzyło Ci się kiedyś oglądać inny mecz (lub chociaż zainteresować się innym) niż ten w którym jedzie Falubazik?

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    spartann ty naprawdę jesteś mocno ********!pewnie masz niedorozwinięty mózg i w dodatku ciągniesz kabla i swojemu koledze od blogu i dziewczynie:)jaki ty musisz być brzydki i obleśny fu!!!
    meczyk będzie z tych trudnych i nerwowych bo wrocek zaczął jechać(może nie wszyscy)ale wierzę,że sobie poradzimy i bonus będzie pierwszym jakie zdobędziemy
    Powyzszy wpis pokazuje prostactwo jak i kompletny brak znajomosci tematu przez autora. Dziecinne teksty o ciagnieciu kabla koledze i dziewczynie (to juz jakis szczyt idiotyzmu) swiadcza o niedorozwoju umyslowym autora.

    Druga sprawa to te brednie, w ktorych autor stwierdza, ze Sparta zaczela jechac. Nie wiem skad sie ten koles urwal (pewnie z Zielonej Gory) i na czym opiera swoje teorie. Prawda jest taka, ze Sparta wcale nie zaczela jechac, a kazdy z zawodnikow jedzie to co jechal wczesniej. Chyba, ze autor uwaza, iz Sparta zaczela jechac, bo wygrala minimalnie u siebie ze Zgrzeblarkami? No coz, taka teoria jest tak samo smieszna jak wczesniejsze teksty o ciagnieciu kabla. Prawda jest taka, ze cienka Sparta wygrala tylko dlatego, ze jechala ze slaba druzyna z Zielonej Gory. Druzyny takie jak Apator, czy Wlokniarz wygraly we Wroclawiu, bo sa zwyczajnie silniejsze. We Wroclawiu wciaz taka sama mizeria, jedzie Crump, Jeleniewski i Janowski (ten dodatkowo w meczu ze Zgrzeblarkami pojechal slabo). Nie jada nic Nicholls i Watt, cos tam pierdzi lider prowadzacy pare Jedrzejak, ale punkty najczesciej zdobywa na koledze z pary.

    Podsumowujac slaba Zielona Gora wygra w niedziele z jeszcze slabsza Sparta. Tyle. Bonus jest rzecza dyskusyjna, chociaz wszystko wskazuje na to, ze zostanie on jednak na stadionie w lesie.

    No ale jezeli ta słaba Zielona Gora zdobedzie medal to ten wpis osmieszy pozostałe kluby.
    Na dzien dzisiejszy Gorzow,Czestochowa juz sa osmieszeni.
    Poczekamy i posmiejemy sie z pozostałych druzyn ktore przegraja z ta cienka Zielona Gora.


    Sam mecz bedzie nalezał do łatwych choc moim zdaniem nie bedzie pogromu Gorzowskiego.
    wynik tak w granicach 52-38

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach

    Moher, patentuj slogany!

    Czas zacząć Dni Zielonej Góry, czyli BONUSOBRANIE ;)
    Falubaz wyrusza na bonusobranie
    Cezary Konarski2009-06-12, ostatnia aktualizacja 2009-06-12 20:05
    ŻUŻEL Bez zwycięstwa na wyjeździe i na czwartym miejscu w tabeli zakończyli pierwszą rundę ekstraligowych rozgrywek żużlowcy Falubazu Zielona Góra. A już w niedzielę zaczynają rewanże.

    "Czas zacząć Dni Zielonej Góry, czyli bonusobranie" - napisał jeden z internautów na www.sportboard.pl, znanym forum kibiców.
    A swoja droga to nie pierwszy dowod, ze tzw. media regionalne, czy lokalne, jak i dzialacze KS, z prokurentem wlacznie, czytuja nasze forum. No, i dobrze. Przynajmniej sie gleboko zastanowia zanim cos nabazgraja. Z drugiej strony, trzeba by sie zastanowic, jak chronic autorskie pomysly i prawa :)

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •