Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 76

Wątek: Baraże o E-lige w TV - dołączcie sie !!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Baraże o E-lige w TV - dołączcie sie !!

    Ostatnio na tarnowskim forum pojawil sie wysmienity pomysl zeby poprosic TV Polsat o przeprowadzenie transmisji z barazy o E-lige pomiedzy Gdanskiem i Tarnowem. Przemawia za tym wiele argumentow. Napisalem tresc maila, ktora moze posluzyc za jakis wzor. Licze ze jesli Redakcja dostanie takich maili kilkaset to wyslucha abonentow..

    __________________________________________________ _________

    adres:
    poczta@polsat.com.pl

    __________________________________________________ _________

    przykladowa tresc:


    Temat: Prośba o transmisje baraży żużlowych: Tarnów - Gdańsk



    Szanowna Redakcjo Telewizji Polsat,

    W związku z ogromnym zainteresowaniem tegorocznymi barażami o Extra Lige żużlową pomiędzy drużynami ŻSSA UNII Tarnów i LOTOSU Gdańsk w imieniu wszystkich fanów czarnego sportu chciałbym prosić o przeprowadzenie transmiji w Waszej stacji z tych arcy ciekawych zawodów (12 październik - Tarnów, 19 październik - Gdańsk). Zapewniam, że oglądalność tych zawodów będzie ogromna, co powinno przynieść spore dochody dla Waszej Telewizji. Chciałbym dodać, że poza walką na torze będzie to także pojedynek dwóch Rafinerii: Trzebińskiej i Gdańskiej, które są sponsorami tychże drużyn. Pojedynek tych dwóch firm dodaje jeszcze większych emocji. Być może w Tarnowie zawody odbędą sie przy sztucznym świetle (Rafineria Trzebinia zaoferowala wyremontowanie masztów oświetleniowych) co uczyni je przepięknym widowiskiem. Atmosfera jaka panuje na meczach w Tarnowie z pewnością dorówuje tej z torów Extra Ligi czy GP. Na trybunach w Tarnowie zasiada grubo ponad 10 tyś. publicznosci. Myślę, że na zawodach 12 października będzie o wiele, wiele więcej. W Gdańsku jest podobnie.
    Napisałem ten list, ponieważ wiem jak wielkie jest zainteresowanie sportem żużlowym, wiem ile ludzi (czy to z Gdańska czy z Tarnowa) chciałoby zobaczyć obydwa mecze, jedak ze względu na ogromną odległość jaka dzieli obydwa miasta będzie to możliwe tylko dla garstki fanów. Transmisja w Waszej stacji na pewno uszczęśliwiłaby rzesze kibcow w całej Polsce. Speedawy powoli staje się sportem narodowym i proszę mi wierzyć w więkoszości miast, w których istnieją kluby żużlowe cieszy się o wiele większym zainteresowaniem niż piłka nożna czy inne sporty (wystarczy spojrzeć na frekwencje na stadionach).
    Kończąc ten list chciałbym jeszcze raz prosić o przeprowadzenie transmisji z tych meczów na którymś z Waszych kanałów. Mam nadzieje, że Wasi abonenci też mogą cos zaproponować...A nóż się uda..

    Pozdrawiam.





  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Pomysł jest doskonały i jeśli znajde chwilke wolnego czasu napewno też napisze cos podobnego :)
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    75
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pomysł jest spoko ,ale znając życie nic z tego nie wyjdzie.
    Wysłałem już 3 sztuki.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2001
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pomysł dobry, ale to nie tylko od TV zależy. Kluby muszą jakieś tam umowy podpisać.... W tym sezonie to były mecze tylko we Wrocławiu, Częstochowie i Toruniu nie przypominam sobie żeby była jakaś transmisja z innego miasta.
    Ale też się do was przyłączam... a nóż coś się ruszy.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    wiesz dla chcącego nic trudnego .... nie kojarzysz może finału IMP ?? też tylko jedne jedyne zawody .... wiec moze i tym razem sie skuszą ??? a pozatym jak dla mnie (i wielu dziesiątek tysięy ludzi) baraże beda ciekawsze niż IMP ...

    Pozdriawiam Kibic_GKS-u
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik Awatar gks-falubaz-sparta
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    495
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    No nie powiem pomysł doskonały,ciekawe czy coś z tego wyjdzie ofkoz wysłałem 4 kopie z 4 róznych adresów-jakby sie nam udało było by git i wtedy chyba nie pojechał bym tam osobiście bo koszty jazdem samochodem były by ogromne
    Pozdrawiam

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2003
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    transmisja :)

    witam i przylanczam sie do waszej prozby sam wysle podobnego mejla hm.. a moze lepiej sprobowac w tvp? bo ostatnio pokazywali oni zawody jakis memorial takze warto tez sprobowac ;) mysle ze jak by polsat puscil by baraze na antenie to pewnie na polsacie sport lub cos takiego a bierzcie pod uwage to ze nie kazdy ma wykupione takie cos.. takze tu tez pojawia sie problem no ale nic ja bede w tarnowie napewno na zawodach bo mieszkam w tarnowie ;) gorzej bedzie z gdanskiem bo daleko strasznie ale jakos dam rade pozdrawiam prawdziwcyh kibicow czarnego sportu

    P.S Szans Gdanskowi nie damy i do ekstaligi z hukiem wpadamy :D

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    362
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pomysl swietny , pasuje jeszcze zainteresowac nim prezesow klubow z Tarnowa i Gdanska.Ja juz do polsatu poslalem maila:) .

    Ps.Niewazne w jakiej stacji to pokaza , mozna isc do pubu gdzie jest polsat sport , porownaj koszt jednego pifka w knajpie do kosztu przejazdu trasy Tarnow-Gdansk+bilet i inne:P
    Wykonywanie czynnosci sexualnej wzgledem pewnego miasta na UkrainieUkryta zawartość
    ...::: I Gorzow tez i Gorzow tez przyjacielem Jaskolek jestUkryta zawartość :::...
    Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i wlasnie o to chodzi!! trzeba probowac!

    a ze ktos nie ma Polstu Sport to chyba nie problem, mozna isc do znajomych lub do pubu ( w Tarnowie np Moto Car) atmosfera jest jeszcze lepsza niz w domku..

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2003
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    transmisja :)

    witam i przylanczam sie do waszej prozby sam wysle podobnego mejla hm.. a moze lepiej sprobowac w tvp? bo ostatnio pokazywali oni zawody jakis memorial takze warto tez sprobowac ;) mysle ze jak by polsat puscil by baraze na antenie to pewnie na polsacie sport lub cos takiego a bierzcie pod uwage to ze nie kazdy ma wykupione takie cos.. takze tu tez pojawia sie problem no ale nic ja bede w tarnowie napewno na zawodach bo mieszkam w tarnowie ;) gorzej bedzie z gdanskiem bo daleko strasznie ale jakos dam rade pozdrawiam prawdziwcyh kibicow czarnego sportu

    P.S Szans Gdanskowi nie damy i do ekstaligi z hukiem wpadamy :D

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar kibicgorzowski
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    powiem tyle super pomysl.Moze wypali a jak by wypalil to mecz przy swieczkach no no 2 grand prix .Mysle ze unia sobei poradzi.Bo jak juz kibice z gdanska napisali ze kogo oni nie pokonali w barazach i sa specjalistami ale ja powiem tylko tyle nosil wilk razy kilka poniesli i wilka nic nie trwa wiecznie wiec lizce na unie !

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik Awatar gks-falubaz-sparta
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    495
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    wszyscy widze olewka nikt nic nie pisze, wszyscy myślą, że jak zwykle załatwi 2 a on sam nie będzie musiał nic robić ale cóż to już raczej tradycja tego forum ;p

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    poczatkow oddzew napawal mnie nadzieja jedak widze ze nie istnieje cos takiego jak jednosc wsrod kibicow zuzlowych..
    dziekuje tym co jednak wyslali maile do redakcji, a takze tym ktorzy to zrobia, a mam nadzieje ze bedzie jeszcze sporo takich maili..

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2002
    Postów
    631
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co mi tam i ja wyslalem maila!!!!:) Chetnie zobacze sobie kawalek dobrego zuzla w TV:)

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    Ja wyslalem juz maila takze kumple (5).Musimy probowac:)

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :)

    wlasnie wysylam do nich maila
    co mi tam moze akurat sie uda i bedzie mozna robic wiecej takich akcji
    super pomysl

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2003
    Postów
    634
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    A no ! jo tysz wysłałem ! ;) Jesttem za TVP 2 !! :)

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    No nie wiem ile taka akcja da, bo wiadomo jakie kluby dogadały się w tym roku z Polsatem (i nie ma wśród nich Gdańska :/). Ale w Tarnowie ekipę telewizyjną chyba przyjmą z otwartymi rękoma, przynajmniej powinni bo wiadomo jak to się ma do reklam.... Transmisja i tak kibiców nie odbierze bo w Tarnowie jest wystarczająco duże zainteresowanie żużlem żeby na stadion ściągnąć tłumy (mam nadzieję), no a z Gdańska wiadomo że nie przyjedzie więcej niż kilkuset kibiców. Więc warto przynajmniej wysłać maila.

    No i nie ma co liczyć na transmisję w Polsacie Sport - jeśli już to w Polsacie 2...

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Wanio o ile się nie mylę jest z Tarnowa..po znajmościach trzeba;)transmisja dla mnie może byc nawet wcale nie live..ale pare biegów na zimowe chłody by sie przydało..

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-01-2003
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fajnie było by "wprowadzić" kilka napojów z kumplami przy meczyku ukochanego klubu.Niestety nie będe mógł być w Tarnowie z moim klubem,więc transmisja była by naprawde czymś fajnym.
    Jest tylko pewiem problem.Pieniądze.Wątpie by Polsat zdecydował się na wysłanie swojej ekipa do Tarnowa i Gdańska,ale bądźmy dobrej myśli:).

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-03-2002
    Postów
    1,315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Doskonały pomysł... z miłą chęcią oglądnął bym mecz z Gdańska... ciekawe czy to przyniesie jakiś skutek... oby tak

    A tak na marginesie to nie TTŻ Unia Tarnów tylko ŻSSA Unia Tarnów.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2001
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie dopiszcie, że kibice z USA (Chicago, Detroit, NY) też chcą oglądać... jak ktoś ma znajomych w stanach to niech do nich napisze, żeby do Polsatu maila wysłali. Przecież na każdej transmisji Polsat szczycił się, że kibice zza oceanu oglądają!!

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2003
    Postów
    201
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    popieram pomysl! ale moze temat nieco przeksztalcic aby bardziej zainteresowac adresatow :] a zreszta i tak jest dobrze. a moze gdyby przeprowadzic taka akcje zeby uzbierac jak najwiecej chetnych i zeby kazdy wyslal list o takiej samej, lub podobnej z tym samym tematem tresci. mysle ze to zwiekszylo by szanse ze tv polsat faktycznie zainteresowalaby sie ta propozycja :]. w kazdym razie w 100% popieram pomysl =] pozdro dla jego autora

    -----------------------

    dodane 5minut pozniej :P

    nie przeczytalem wczesniej wszystkich powyzszych wpisow, a wiec i ja wyslalem taki list do TV Polsat, mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie... pozdro

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    243
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem całym sercem za tym aby Polsat pokazał mecze barażowe,więc meila już Im posłałem.Mam teraz nadzieję,że ktoś ze stacji to chociaż przeczyta i przynajmniej się ustosunkują do naszej prośby!
    Polsat przeprowadzi transmisję ze Złotego Kasku,może wtedy warto by było,aby jakaś delegacja forumowiczów poszła na rozmowy z redaktorem Wójcikiem?

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    24-09-2003
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Moja pierwsza wypowiedż.

    Wyśmienity pomysł ja też wyśle maila do TV Polsat ,bo wiadomo ja jak i każdy fan JASKÓŁEK mecz w Tarnowie bedziemy ogladac live ,ale do Gdańska osobiście napewno nie pojade gdyż problem rzędu finansowego ale to by było coś siąść z kumplami w jakimś barze przy browarze i dopingować swojich pupilków.Myśle że większość kibiców z Gdańska i Tarnowa myśli podobnie.



    Pozdrowienia dla All Fun's Speedway!![img]

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik Awatar Darczello
    Dołączył
    22-07-2003
    Postów
    499
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Witam!
    Ja również dałączyłem się do monitowania Polsatu i wysłałem prośbę. Gdyby się udało byłoby super, obawiam się tylko o zbyt krótki termin na podjęcie przez nich decyzji. Tzw. ramówkę przygotowują dużo wcześniej ale może uda się nam wspólnymi siłami przekonać Polsat do transmisji.
    Pzdr.
    Ps. Gratulacje dla autora za pomysł :)

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2003
    Postów
    201
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polsat przeprowadzi transmisję ze Złotego Kasku,może wtedy warto by było,aby jakaś delegacja forumowiczów poszła na rozmowy z redaktorem Wójcikiem?
    no a moze jakis transparent wywiesic typu "POLSAT - chcemy barazy!!!" czy cos w tym stylu =]]] hehe. nie no joke, ale fakt - trzeba docierac do nich wszelkimi mozliwymi sposobami =]]]. pozdro

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2003
    Postów
    201
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cos widze ze watek ucichł... a szkoda... bo warto by napisac jeszcze kilka maili do tvpolsat...

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ludzie piszemy dalej!!!

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Znając życie watpie
    czy cos pomoga te maile :/

    pozdro. ;]

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też przyłączyłem się do akcji. E-mail został wysłany.
    Piszcie ludzie piszcie.

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Transmijsa jest uzalezniona od budzetu, jaki przeznaczyl Polsat na ten rok na rozgrywki speedwaya. Moim zdaniem barazy nie bedzie w TV, chociaz chetnie bym sobie obejzal meczyk Unia - Wybrzeze:)

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wyciagam watek.
    to tak jakby ktos sie pytal:)

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    671
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co my kibice mozemy zrobic?? nic!!! tu musialby ktorys z klubow rozmawiac z Polsatem. A jeszcze byloby dobrze gdyby np. Trzebinia dala kasa na ta transmisjie albo na czesc. mialaby przeciez pozytek bo bylaby spora reklama

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Szczerze mówiąc nie wierze, że sie to uda, ale maila wysłałem. bardzo chciałbym obejrzeć te zawody, ale sami wiecie jak to jest z TV, ech kiedy wreszcie zaczną oni nas traktować tak jak powinni.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    441
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [b]Ja juz ppare dni temu wyslalem ale pasuje wysylac nadal!
    PAmietam jak podczas jakiejs relacji Mr.Wojcik powiedzioal cos takiego,ze spelniaja jakies tam zyczenia bo naplynelo *****iscie duzo maili!
    Wiec napewno nasze maile nie pozostana bez echa !
    Do dzieła !!!

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a mi mail nie dziala:( ale dalem juz wszystkim moim qmplom i okolo 30 maili juz jest:)

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    689
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wysłane!

    Mam nadzieję że akcja przyniesie skutek. Fajnie byłoby obejrzeć baraże na spokojnie, w domowym zaciszu wszystko sobie przeanalizować.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik Awatar Darczello
    Dołączył
    22-07-2003
    Postów
    499
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Witam!
    Co do elastyczności Polsatu to należą im się brawa. Pomimo że nie była przewidziana relacja z finału ME w siatkówce, potrafili wkleić ją do programu ogólnego. Jak więc widać są elastyczni i być może uda nam się przekonać ich do nadania relacji z baraży. Oczywiście nie liczę na Polsat zwykły, ale być może Polsat Sport lub Polsat 2. Do tego potrzebna jest nasza mobilizacja. Tak więc do dzieła Panie i Panowie kibice, wysyłać prośby a może się doczekamy.
    Pzdr for all

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    13-03-2003
    Postów
    201
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak więc widać są elastyczni i być może uda nam się przekonać ich do nadania relacji z baraży. Oczywiście nie liczę na Polsat zwykły, ale być może Polsat Sport lub Polsat 2.
    wystarczy spojrzec a program polsatu2 czy tv4 ktore to rowniez podlega polstaowi o ile sie dobrze orientuje. caly ten program ukladany jest tylko tak zeby zapelnic caly ten czas. bardzo zadko mozna znalesc tam ciekawa pozycje. poza tym jak leci jakis ciekawszy film to nastepnego dnia mozna obejrzec powtorke co na "normalnym" polsacie sie nie zdaza. takze dlaczego mialoby sie nie znalesc miejsce na relacje z barazy o zuzlowa extralige. ale niestety czas antetnowy to nie jest jedyna przeszkoda... w kazdym razie piszmy dalej!

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Też wysłałem....

    Ciekawe czy spełnią prośbę????
    Tylko tych mail'i musi być dużo niech wiedzą że zależy, że nie każdy do Tarnowa czy Gdańska się wybierze. W końcu to jeden z ostatnich akordów Żużlowego sezonu w tym roku - a o oglądalność bym się nie martwił... walka napewno będzie.

    pozdrawiam

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    polsat to nie tylko tv4 - ostatnio władowali sie w TV PULS (kupując Antene 1) i im "pomagają" , mniedzy innymi udostepniajac swoje programy .
    Widac to bylo przy trasmisji ww ME w siatkowce (rownolegle w polsacie i w tv puls)

    potem mozna bylo uslyszec z "ust" polsatu, ze byl to cieawy eksperyment i ze obserwowali stopniowy wzrost ogladalnosci pulsa w trkacie meczu

    moze i "pociagnac" w ta strone - kolejny "eksperyment" w Tv Puls ale tym razem zuzlowy ...?

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ps.Niewazne w jakiej stacji to pokaza , mozna isc do pubu gdzie jest polsat sport , porownaj koszt jednego pifka w knajpie do kosztu przejazdu trasy Tarnow-Gdansk+bilet i inne
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    prawdziwy kibic, no nie??? :P:P:P

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    362
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No akurat tu wybrzezefanaticu sie pomyliles bo ja do Gdanska jade:)............ale chodzi o innych kibicow........niestety nie kazdy z roznych wzgledow moze sobie na taka podroz pozwolic:(
    Wykonywanie czynnosci sexualnej wzgledem pewnego miasta na UkrainieUkryta zawartość
    ...::: I Gorzow tez i Gorzow tez przyjacielem Jaskolek jestUkryta zawartość :::...
    Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jasne, jasne...

    hehe - dokładnie takiej odpowiedzi się spodziewaliśmy...:)

    i trafienie w dziesiątkę :D:D:D

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •