Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 90

Wątek: BARAŻ O I LIGĘ: TŻ Lublin - Lokomotiv Daugavpils

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    BARAŻ O I LIGĘ: TŻ Lublin - Lokomotiv Daugavpils

    W najbliższą niedzielę dojdzie do pierwszego meczu barażu o I ligę. TŻ Lublin jedzie do Daugavpils. Dla kibiców lubelskich zespół z Łotwy to zagadka. Znamy tylko Śwista (przyjmiemy go godnie w rewanżu :)) Bajerskiego i Dudka. Z pewnością więcej na temat Lokomotivu będą wiedzieć kibice drugoligowi. Jak oceniacie szanse obu drużyn?


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    08-02-2002
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 44 w 20 postach
    Nie traktuj tego jako atak w strone Lublina ale ja kibicuje zespołowi z Łotwy. Chciałbym żeby zespoły pierwszoligowe troche sobie pojeździły po świecie. Nich zobaczą jak to jest i ile to kosztuje.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    21-04-2006
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam stawiam na Łotwe niech se pośmigają troche w 1 lidze

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    lublin

    jestem za lublinem po co w polskich ligach maja jezdzic zagraniczne kluby a z reszta lubie klub zuzlowy z lublina jestem za lubllinem
    lublin stal jest z wami

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    stawiam na Lokomotiv że awansuje , do kolegi który założył temat dziwne że nie znasz np. Łaguty który śmigał aż miło w GP Łotwy ! swoje zrobi Bogdanow , także nie żebym nie lubił Lublina ale będę trzymał za Łotyszami
    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też jestem za Łotyszami , miałem przyjemność być na meczu Startu z nimi właśnie u nich , Lublin tam nie ma szans. I teraz powinno być tak że Lublin tam pojedzie i mecz się nie odbędzie i pojadą jeszcze raz do nich. I wtedy zobaczą jak to jest, gdy wydaje się kasę na wyjazd , a meczu nie ma.

    Mam nadzieje że Lublin spadnie , a Łotysze napsują krwi nie jednej 1 ligowej drużynie ;)

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Lublin dosyć, że wygra to pewnie nie potrzebnie bo zagraniczne wyrzucą, ekstraligę powiększą i I z II ligą połączą i będziemy oglądać mecze np. Krosna co dostaje 70:20

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    31-08-2007
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pierwszy mecz :
    raczej zacięty trzymający w napięciu do ostatniego biegu
    obstawiam 47-43 dla gospodarzy :)

    Drugi mecz :
    wydaje mi się że będzie to jednostronne spotkanie w którym wygrają lublinianie 53-39

    Dziękuje za uwagę :D

  9. Powrót do góry    #9
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Już Was całkiem pogięło. Pederseny, Adamsy, Crumpy w GP. A teraz jeszcze za drużyną z Łotwy w lidze i to przeciw komu? Przeciw jednej z nielicznych "polskich" drużyn, opierającej się w dodatku w większości na wychowankach.

    Na szczęście, Lokomotiv jest w tym starciu bez najmniejszych szans.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Oby Twoje słowa okazały się prorocze. Też uważam, że Was deko pogięło - chcecie skazać kolejny polski klub na wegetację w stylu Opola, Łodzi i Krosna, do drugiej ligi? Gdyby Motor spadł to całkiem możliwe, że byłby to koniec żużla w Lublinie (przynajmniej na kilka lat) i tego, jakby nie patrzeć, zasłużonego klubu.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-03-2003
    Postów
    551
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szczerze przyznam, że wczesniej nie bardzo interesowalem się skladami zaspolow z II ligi. Teraz jednak patrzac na sklad druzyny litewskiej patrze jak szybko obnizyli loty (czytaj: spadli na dno) jeszcze do niedawna czolowi zawodnicy e-ligi, czyli Peter 100% Falubaz i Bajer. Az zal to ogladac... Mam nadzieje, że Motor bez problemow odrobi ewentualne straty z pierwszego meczu i w przyszlym sezonie powalczy o cos wiecej. Daniel jest w zyciowej formie i powinien poprowadzic Koziolki do sukcesu. A wypowiedziami niektorych kibicow z Gniezna nie ma co sie przejmowac. Gorycz degradacji przeslania im normalne myslenie.

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ktoś z was widział jak wyglądał tor w lublinie na ostatnim meczu , daleko mu do prostego toru, jeśli tak się mecze wygrywa to II liga jak najbardziej , bo tor to nawet i na II nie był.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-03-2003
    Postów
    551
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chodzi zapewne o zdjecia prostej startowej pokazane w necie, która to linia z prosta ma faktycznie niewiele wspolnego. W tym miejscu zadam jednak pytanie: czy ktos w swoim zyciu widzial zawodnika jadacego przy tej linii ??? Stali bywalcy zuzlowych stadionow dobrze wiedza, ze jest ona tylko teoretyczna, podobnie jak przeciwlegla prosta. Wazne sa jedynie luki ale jakos ich zdjec nikt nie zamiescil, wiec wnioskuje ze byly OK. Czepianie sie tej linii ma wiec sens tylko teoretyczny, pomagajacy przegranemu zniesc gorycz porazki. A gdyby ta linia byla prosta, moze dzisiej to my bylibysmy zwyciezcami :) Ostatnio w czasie bodaj finalu ligi angielskiej pokazano wspomniana linie, a raczej jej kompletny brak i jakos widac wyspiarzom to nie przeszkadzalo :)

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    18-11-2005
    Postów
    112
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Teraz jednak patrzac na sklad druzyny litewskiej patrze jak szybko obnizyli loty (...)
    Łotewskiej, jeśli już. Wracając do tematu, też jestem za Lokomotivem (z pełnym szacunkiem dla Lublina). Jeśli awansują, I liga stanie na głowie. I dobrze. Teraz czas na inne kluby zwiedzające odległe zakątki Europy. Może ktoś kurfa w końcu przetrze oczy...

    Podsumowując życzę im awansu do I ligi, a w kolejnym sezonie do ekstra! Później tylko mistrzostwo Polski i gitara! Przecież mają do tego prawo, bo to Polska, prawda?

    P.S. Łaguta z Bogdanovem robią razem 25 punktów, Bajer ze Swistem około 12. Reszta dorzuca swoje i Lublin wraca na tarczy! Tamten tor jest przedziwny...

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar Sensej
    Dołączył
    16-01-2002
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Lublin u siebie jest nie do ugryzienia i wygra wysoko. Na wyjeździe wynik może oscylować w okolicach remisu. Jestem przekonany, że Lublin się utrzyma i dokopie upadłym gwiazdorom typu Świst i Bajerski. Gdyby to było bliżej to sam bym się wybrał wygwizdać tych statystów-amatorów.

    Pozdrowienia z Gorzowa.

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na szczęście, Lokomotiv jest w tym starciu bez najmniejszych szans.
    Czy bez najmniejszych szans? W ubiegłym roku Daugavpils spokojnie wygrało u siebie z Wybrzeżem, które miało wtedy skład chyba porównywalny z dzisiejszym składem Motoru... A teraz do składu SC doszli Bajer, ¦wist i Dudek więc siła rażenia Daugavpils jest o wiele większa... Co prawda odszedł Puodzuks, ale Bogdanov jest w tym roku jeszcze lepszy, Łaguta również...

    W Daugavpils mogę się założyć że Lokomotiv wygra i to nie mało, wszystko będzie zależeć od meczu w Lublinie...

    Do tych co znaj± tylko Bajerskiego ¦wista i Dudka...

    ¦rednie biegowe zawodników z Dauga w tym sezonie
    Łaguta 2,614
    Bajerski 2,205
    Paura 1,978
    Bogdanov 1,836 - junior
    A.Ivanov 1,762
    ¦wist 1,750
    Bondarenko 1,615
    Dudek 1,579
    Karawackij 1,458
    R.Ivanov 1,375
    Gieruckij 1,367

    Fakt że taki Paura Bogdanov i Ivanov s± lepsi od ¦wista a Bondarenko również od Dudka może Wam pomoże zrozumieć, że Łotysze to nie s± chłopcy do bicia?

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar Sensej
    Dołączył
    16-01-2002
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Fakt że taki Paura Bogdanov i Ivanov są lepsi od Śwista a Bondarenko również od Dudka może Wam pomoże zrozumieć, że Łotysze to nie s± chłopcy do bicia?
    A kimże jest Świst? Stoczył się tak samo jak Bajerski a może nawet jeszcze bardziej. Jest tak słaby, że porównywanie z nim innych zawodników to dla nich żadna nobilitacja, wręcz przeciwnie.

    Weź pod uwagę to kto w tym sezonie przegrywał w Lublinie i w jakim stylu. Dostała między innymi ekipa, która awansowała do Ekstraligi ;>

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    P.S. Łaguta z Bogdanovem robią razem 25 punktów, Bajer ze Swistem około 12. Reszta dorzuca swoje i Lublin wraca na tarczy! Tamten tor jest przedziwny...
    Podaj mi punktacje każdego zawodnika z obydwu drużyn ;)

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach


    Weź pod uwagę to kto w tym sezonie przegrywał w Lublinie i w jakim stylu. Dostała między innymi ekipa, która awansowała do Ekstraligi ;>[/quote]

    bo robicie pole a nie tor...

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar Sensej
    Dołączył
    16-01-2002
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    bo robicie pole a nie tor...
    Tak na marginesie to z Gorzowa jestem ;P

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Falubaz byłeś u nas ? nie to się w ogóle nie odzywaj.

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,758
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 130 w 94 postach
    Sorry ale co to ma byc? Jesli wygra zespol z Łotwy i awansuja to co maja prawo jezdzic w 1 lidze...? A pozniej moze w ekstralidze...?? TO jest jakies nie porozumienie i to ma sie nazywac POLSKA LIGA?

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,352
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    na wynik pierwszego meczu na Łotwie decydujący wpływ z pewnością będzie miała postawa jeżdżących tam Polaków, czyli wspomnianych Śwista, Bajerskiego i Dudka, bo miejscowi zawodnicy raczej nie zawiodą, a Laguta walnie kolejny komplet punktów :D
    podejrzewam, że dwumecz będzie bardzo wyrównany :)

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2003
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widać, że mało wiecie o 2 lidze.

    Dudek jest kontuzjowany i raczej w tym roku na tor nie wyjedzie.

    Daugavpils u siebie i na wyjeździe to dwie zupełnie inne drużyny.

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chodzi zapewne o zdjecia prostej startowej pokazane w necie, która to linia z prosta ma faktycznie niewiele wspolnego.
    Raczej chodzi o te małe "dziureczki" na torze , to że linia jest prawie "prosta" to już nie ważne.




    Wydaje mi się że ten tor nie nadawał się do jazdy, ale widać w Lublinie na polu się jeździ.

    Szkoda tylko że takie przekręty przechodzą.

    I mam nadzieje że Lublin spotka kara na Łotwie , szkoda że nie mam za bardzo czasu , tak pojechał bym i kibicował bym Łotyszą.

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,386
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    Dziwne, że sędzia nie miał zastrzeżeń do toru i wy wiedząc, że już dostajecie baty i nie macie szans wygrać zaczynacie składać protesty. Brawo za inteligentność.

    Przynajmniej teraz będziecie mogli wypisywać, że awans jest wasz bo w tym sezonie to było na odwrót.

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    790
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Brawo za inteligentność.
    BeKs no brawo, brawo.

    Fakt tor macie fatalny. Trzeba cos z tym zrobić bo w Lublinie na takim torze nie ma szans na ładne widowisko. Co do dwumeczu jestem spokojny, pomimo całej sympatii do Łotewskich riderów kibicuje Koziołkom i powinni bez problemu wyjsc z tego zwyciesko, przypomne tylko ze pomimo roznych sytuacji w tym sezonie Lublin najwyzej przegrał tylko 56:33 w Ostrowie a potrafił gromić u siebie GTŻ 65:26 lub wygrać z Stalą Gorzów 54:36

  28. Powrót do góry    #28
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Tak Lokomotiv jest bez najmniejszych szans. U siebie wygra 8-10, w Lublinie zbierze gdzieś 30-36-ma. I bardzo dobrze.

    Świst, Dudek, Bajerski - no rzeczywiście wzmocnienia niesamowite. Pierwszą od drugiej ligi w tym roku dzieli więcej niż w roku ubiegłym.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Dziwne, że sędzia nie miał zastrzeżeń do toru i wy wiedząc, że już dostajecie baty i nie macie szans wygrać zaczynacie składać protesty. /quote]


    Wiesz czasem sędzia nie widzi , albo nie chce widzieć.
    A w Lublinie chyba opłacało mu sie nie widzieć na to wychodzi.

    Bo w Lublinie to już różne historie były. Padało tylko na torze , a w mieście od 3 dni deszczu nikt nie widział itd.


  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    Lublin jest faworytem tego dwumeczu i to on się utrzyma w lidze. Co prawda Lokomotiv jest bardzo silny u siebie, maja specyficzny tor, który dla wielu jest zagadką, jednak na wyjazdach to już nie jest ten sam zespół, co pokazał chociażby remisując w Pradze czy w Krośnie (a szkoda bo teraz świętowaliby już awans).
    Wielu z tu piszących zapewne ma blade pojęcie o klubach II ligi (vide zespół z Litwy, czy wspominanie Dudka, który w tym sezonie wystąpił w zaledwie 4 spotkaniach i nabawił się kontuzji) stąd pewnie wyraźnie lekceważenie Lokomotivu, który o ile pamiętam ma jeszcze zakontraktowanych Rosjan (nie pojawili się dotąd w żadnym spotkaniu), może teraz się pojawią.
    Nagle wielkie oburzenie, to liga polska, więc jak obcy klub może w niej jeździć? To II liga nie jest polska? Cały sezon trzymałem kciuki za Łotyszy i chciałbym aby awansowali. Chociaż Lublin nie zasłużył na spadek, jeżdżą wychowankami jako jeden z nielicznych klubów w Polsce i spadek może dla nich okazać się bardzo dotkliwy.
    Baraże wygra Lublin, chociaż ja osobiście będę kibicował Łotyszom.

    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2006
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja nie wiem, czy wy tak bardzo chcecie, aby polski żużel zszedł na psy? jeżeli ma być normalna liga, to w ekstralidze i w I lidze muszą być POLSKIE KLUBY!

    wyobrażacie sobie że za kilka lat w e-lidze będą takie kluby:
    Daugavpils
    Miszkolc
    Praga

    a w II lidze mogą śmigać takie potęgi żużlowe jak:
    Bydgoszcz
    Toruń
    Leszno
    Wrocław
    i reszta zasłużonych

    trzymam kciuki za Lublin ;D

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany Awatar Slawek
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    2,608
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 17 w 12 postach
    To powiedz czym różni się polska II liga od polskiej I ligi? To że II liga jest traktowana po macoszemu i wszystkie kluby z wyższych lig mają ją daleko w dupie, to wiadomo od dawna. Ale czemu wszyscy dopuszczają starty obcych zespołów w II a wyżej już nie? Powiedzcie to klubowi z Łotwy czy z Węgier, dopuścimy was do rozgrywek, ale za nic nie ważcie się awansować, bo wam nie wolno.
    Nie ma również co od razu popadać w skrajności, ewentualny awans Lokomotivu powoduje degradację Bydgoszczy czy Torunia do drugiej ligi. A z resztą nawet gdyby to co? Święte krowy czy jak? Jedni mogą jeździć w drugiej inni nie? (Ale to już OT)

    Prawda jest taka, że jeśli już ktoś kiedyś dopuścił drużyny z innych państw, to teraz trzeba ponieść tego konsekwencje np. w przypadku awansu do wyższej ligi.
    Ukryta zawartość - zapraszam do wspólnej zabawy

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2003
    Postów
    831
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 25 w 11 postach
    A ja trzymam kciuki za Lublin i jestem pewien, ze sobie spokojnie poradza. Na wyjezdzie moze i nie wygraja, ale na pewno też nie przegrają zbyt wysoko. Na swoim torze, przygotowanym przez Jaśka :) odrobią straty i z duża nawiązką.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    628
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem z Lublinem poradzą sobie i na wyjeździe i u siebie.

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    27-01-2007
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziekujemy kibicom tym którzy trzymaja za nami LUbelakami tzn za Lublinem!!
    Bo np taki kibicow jak z Gniezna co pisze że nas tory był zły to jakies nie rozumie.Jakoś po 1 biegu jak wygrali to nie mieli pretensji.To po co wybierali taki zawód jak sie boją jeździc.
    Taki Lokomotiv nie ma szans u nas w Lublinie bo nawet taki Rafał Klimek bedzie jechał Swista czy innego Lagute.

    Jeszcze raz dziękuje kubicom!!Jeśtemy z wami..Dozobaczenia za rok na 1 ligowych torach...
    TZ LUBlin....

    Niestety ale Gniezno nie może sie pogodzic ze maja takich działaczy że takie zrobili i zawdoników którzy nie umieli nawiązać walki z zawodnikami jedynie co Tomek Rempala i brawa dla niego.2 liga jest wasza!!Może bedzie mieli szanse w nowym roku z Polonią Piłą jak wystartuuje


  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Dziekujemy kibicom tym którzy trzymaja za nami LUbelakami tzn za Lublinem!!
    Bo np taki kibicow jak z Gniezna co pisze że nas tory był zły to jakies nie rozumie.Jakoś po 1 biegu jak wygrali to nie mieli pretensji.To po co wybierali taki zawód jak sie boją jeździc.
    Taki Lokomotiv nie ma szans u nas w Lublinie bo nawet taki Rafał Klimek bedzie jechał Swista czy innego Lagute.

    Jeszcze raz dziękuje kubicom!!Jeśtemy z wami..Dozobaczenia za rok na 1 ligowych torach...
    TZ LUBlin....

    Niestety ale Gniezno nie może sie pogodzic ze maja takich działaczy że takie zrobili i zawdoników którzy nie umieli nawiązać walki z zawodnikami jedynie co Tomek Rempala i brawa dla niego.2 liga jest wasza!!Może bedzie mieli szanse w nowym roku z Polonią Piłą jak wystartuuje
    oj żebyś się chłopczyku nie zdziwił jak Ten Lagute będzie woził wszystkich widać masz blade pojęcie o żużlu a jedynie wylewasz to swoje żale związane z Gnieznem które ni jak się mają do tego pojedynku
    w pełni zgadzam się z tym co pisze Sławek ze II liga to co jakaś gorsza ? inna ? dramat
    a od Polonii Piła się odczep podobnie jak kolega Beks od Krosna ..... kiedy to Ostatni raz wygraliście u Nas ? taki mały OT
    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  37. Powrót do góry    #37
    Początkujący
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bo Lublinian już boli to że mogą spaść , a jak spadną to żużla w Lublinie już nie będzie.

    A sezon w II lidze może być ciekawy ;p fajne wyjazdy się nam szykują :d Praga :D Krosno :) pozwiedza się pozna się ludzi :)

    A Lublin hm niech lepiej coś z torem zrobi bo jeszcze licencji nie dostanie ;o

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Na szczęście, Lokomotiv jest w tym starciu bez najmniejszych szans.
    Póki co jest 18:6 i zapowiada sie na pogrom czyli jak zwykle zreszta nie miałeś racji w swoich typowaniach:)
    Do boju Lokomotiv!

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    11-09-2005
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Niektorzy mysleli ze to bedzie spacerek dla lublinian ale nieststy to Lokomotiv rozjezdza ich az milo.
    Ciekawe jak to bedzie w 2 meczu czyzby Lokomotiv w pierwszej lidze zawiatal??
    To by bylo dopiero:D
    Niech wygra lepszy;]

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2002
    Postów
    1,732
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    tak się kończy lekceważenie rywala, leją was póki co niemiłosiernie i po tym meczu mogą być już pewni awansu do 1 ligi !
    Lokomotiv !
    Tomasz Gollob INDYWIDUALNY MISTRZ ŚWIATA 2010 - Szanujcie Go bo takiego Drugiego Nie Bedzie !!

  42. Powrót do góry    #42
    Początkujący
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I bardzo dobrze :D

    Go Go Lokomotiv :D

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    no...Buszmen będziesz musiał przeprosić za to co napisałeś :)
    za rok może zobaczymy mecz Daugavpils - Bydgoszcz :)

    Chciałbym żeby zespoły pierwszoligowe troche sobie pojeździły po świecie. Nich zobaczą jak to jest i ile to kosztuje.
    coś w tym jest :)
    niestety, uważam, że ewentualne wygrane przez Daugavpils baraże mogą być impulsem do połączenia lig... :(

  44. Powrót do góry    #44
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Daugavpils 1 liga :)

    Przed sezonem typowałem, że awansują ale przed barażem z LBN obstawiałem, że polegną.
    Cieszę się bo lubię ten klub :P

    ..., a Lublin... zmiażdżył u siebie obecnego Ekstraligowca czyli Gorzów, a tutaj taka niemiła niespodzianka.
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiem tak.....jak strasznie się ciesze że udało się Stali awansować do Ekstraligi bo jak już Daugavpils będzie je¼dził w 1 lidze to już jest katastrofa.Póki te zagraniczne kluby się bawiły w 2 lidze to było ok ale teraz.....SZOK !!

    Daugavpils - Bydgoszcz....ale będ± mecze :D :D :D

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •