Pokaż wyniki od 1 do 38 z 38

Wątek: zawody, turnieje na Golęcinie w 2015r.

Widok wątkowy

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec Awatar Molineux
    Dołączył
    13-02-2008
    Postów
    1,312
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 104 w 62 postach

    zawody, turnieje na Golęcinie w 2015r.

    Zakładam nowy wątek dotyczący imprez na Golaju w bieżącym roku.

    Na chwilę obecną wiemy, że półfinał Brązowego Kasku ma się odbyć 10 czerwca i to chyba jest pewne (?)
    Nie wiem czy półfinał DMŚJ zaplanowany na 22 sierpnia został potwierdzony?

    Tzn. wiem, że te zawody nie są na 100% oficjalnie zatwierdzone, bo nie ma jeszcze licencji toru, ale czy jest to tylko jedyna brakująca kropka nad i, czy może są jeszcze jakieś inne powody, dla których te zawody mogą zostać wycofane?
    Chodzi o infrastrukturę. Czy prace idą zgodnie z zaplanowanym tokiem itd.

    Wypowiedź Pana A.Ładzińskiego dla SF z dnia 27 grudnia 2014:
    Do końca marca oddany do użytku ma zostać tor i część prac na stadionie będzie już wówczas zakończona. Myślę, że w kwietniu lub maju zorganizujemy przynajmniej 3-4 inne nieoficjalne imprezy.Zwieńczeniem tego wszystkiego będzie półfinał Brązowego Kasku. Postaramy się przy tej okazji pokazać, że żużel w Poznaniu jest rzeczywiście potrzebny. Liczę, że dopiszą także kibice.

    Widać z wytłuszczonych przeze mnie fragmentów, że nie jest dokładnie tak, jak to było zaplanowane. Doskonale rozumiem trudności, jakie przy takich przedsięwzięciach się pojawiają. Chciałbym raczej wiedzieć czy istnieje jakieś ryzyko, by te imprezy mogły nie dojść do skutku.

    Myślę, że wątek ten będzie chyba dobrym miejscem, aby wypowiedzieć się na temat samych zawodów, które (miejmy nadzieję) dojdą do skutku. Podzielić się opiniami, wrażeniami. Poza tym nie ukrywam, że wyczekuję warkotu motocykli na Golaju z dużą tęsknotą. Przez okres niebytu PSŻ niewiele jeździłem na zawody żużlowe w Polsce. Chyba już nie mam tego zacięcia co onegdaj. Teraz już raczej w kapciach przed TV.

    Ostatnio edytowane przez Molineux ; 11-05-2015 o 12:23
    Zawsze zwarte i bojowe, Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe
    Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •