Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Turnieje

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    26-07-2005
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Turnieje

    Czy ktos wie cos na temamt najbliszych turniejow tenisowych (amaorskich) w Poznaniu lub jego okolicach??? zarowno single jak i deble =] z gory dzieki!


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    30-11-2005
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czesc!
    Wprawdzie moj wpis nie jest odpowiedzia na zadane pytanie (o turnieje amatorskie), ale nie bardzo wiedzialem, gdzie nalezy zadac pytanie o zawodowe turnieje ATP i WTA, ktore udalo sie Wam obserwowac na zywo. Domyslam sie, ze niektorzy z Was maja mozliwosc ogladania "live" turniejow w Warszawie i Sopocie. Mnie udalo sie tylko raz byc na turnieju w Sopocie (w 2000 roku), ale widzialem tez troche imprez organizowanych w Australii m.in. Gold Coast, Sydney i rzecz jasna Australian Open.
    A jak to wyglada w Waszym przypadku? Czy jezdzicie na turnieje? Jesli tak, to przez jakie biura zalatwiacie bilety? Czy mozecie polecic konkretne imprezy, ktorych byliscie bezposrednimi swiadkami?
    A moze po prostu wypiszecie turnieje, na ktorych byliscie i w krotki sposob skomentujecie?
    W przyszlym roku bede w Europie i chcialbym zobaczyc kilka imprez ATP i WTA.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lista turniejów, na których byłem:

    1992: Sztokholm
    1996: Ostrawa, Monachium (Puchar Wielkiego Szlema)
    1997: Rzym, Monachium (PWS), Hanower (Masters ATP)
    1998: Kooyong (pokazowy), Australian Open, Stuttgart (latem), Monachium (PWS), Hanower (Masters ATP)
    1999: Rzym, Monachium (PWS), Hanower (Masters ATP)
    2000: Hanower (ATP), Hamburg (WTA), Rzym, Hamburg (ATP), Sopot, Wiedeń, Lizbona (TMC)
    2001: Rotterdam, Berlin, Hamburg (ATP), Wimbledon, Sopot, US Open, Monachium (Masters WTA)
    2002: Scottsdale, Indian Wells, Hamburg (WTA), Warszawa, Berlin, Hamburg (ATP), French Open, Gstaad, Stuttgart, Sopot, Lipsk, Sztokholm
    2003: Antwerpia, Rotterdam, Warszawa, Rzym, Hamburg (ATP), French Open, Wimbledon, Kitzbuehel, US Open, Lipsk, Wiedeń, Paryż-Bercy
    2004: Rotterdam, Miami, Warszawa, Barcelona, Berlin, Hamburg (ATP), French Open, Queen's Club, Wimbledon, Stuttgart, Toronto, Wiedeń, Sztokholm, Houston (TMC)
    2005: Sydney, Australian Open, Marsylia, Antwerpia, Monte Carlo, Rzym, Berlin, Hamburg (ATP), French Open, Halle, Wimbledon, Sopot, Wiedeń, Bazylea

    Wyboldowałem turnieje, które w dalszym ciągu rozgrywane są we wskazanych miastach i które bardzo polecam.
    Pozdr.


  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar sasu
    Dołączył
    13-06-2003
    Postów
    1,432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grandstand, objechałeś to wszystko tak prywatnie, czy to może wiąże się w jakiś sposób z Twoją pracą? Który z tych turniejów jakoś szczególnie mile wspominasz?

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na początku jeździłem prywatnie (np. Stockholm Open 1992), a później pracując m.in. dla "Tenisa" (ale też płaciłem za wszystko sam).
    Od 2003 roku jestem na usługach ITWA (International Tennis Writers' Association) i dzięki temu mam trochę zniżek na przeloty i hotele.
    W Polsce niestety trudno wyżyć z pisania o tenisie.

    Co do turniejów to najlepszy:
    Wielki Szlem - Australian Open
    na trawie - Queen's Club, Wimbledon
    na cegle - Monte Carlo, Rzym
    hardcourt - Indian Wells
    hala - Bazylea

    Gdybym miał wybrać jeden turniej to pewnie byłby to Indian Wells (super miejsce, funkcjonalny stadion, łatwy dostęp do zawodników, b. dobre biuro prasowe i cały czas słońce).

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •