Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 114

Wątek: Włókniarz Częstochowa vs. Stal Gorzów XII kolejka - 27.07.2008

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    21-07-2008
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Włókniarz Częstochowa vs. Stal Gorzów XII kolejka - 27.07.2008

    CO sądzicie o tym meczu????

    Na podanie awizowanych składów jest troche za wcześnie moim zdaniem skład stali powinien wyglądać tak


    1.R. Holta (ostatnio nie zachwyca formą)
    2.P. Hlib (niestety nie wychodzi mu)
    3.P. Karlsson (HE is very good)
    4.M. Ferjan (naprawde jest coraz lepszy)
    5.T. Gollob ( Tylko on może pokonać Nickiego)
    6.A. Szewczykowski (jest bardzo zdolny)
    7.T.H. Jonasson (Jeżdzi po prostu wspaniale


    W tym składzie kierowałem się rzeczywistością Rune nie lubi jeżdzić parą a Tomek owszem Monberg odpada ponieważ on ma super starty ale na torze wszystko traci!!!!

    Piszcie co o tym sądzice no i coś o składzie Lwów!!!


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Kolego.
    Po pierwsze napisz w tytule pełną nazwę drużyny. Trochę szacunku.

    Po drugie po Włókniarzu należy spodziewać się takiego samego składu jak z Apatorem.

    Czyli:

    9.Hancock (bo jest *****isty)
    10. Richardson (bo doszedł do formy)
    11. Ułamek (bo kryzys ma za sobą i jest mega *****isty)
    12. Gapiński/ZZ - ewentualnie Michał Szczepaniak (bo w takim meczu należy mu się szansa)
    13. Pedersen (bo fruwa i jest poza zasięgiem każdego zawodnika w lidze)
    14. Mat. Szczepaniak (bo się chyba wreszcie rozjeździł)
    15. Woffinden/Bridger (raczej ten pierwszy, bo ma *****iście duży talent)

    Mój typ już dziś: 55:37

    Włókniarz jest w wielkim gazie. Przed nami trzy mecze i 9 punktów do zgarnięcia. Ciekawostka: Włókniarz nie przegrał już od 7 spotkań. Tylko raz zdobył w tych meczach mniej niż 50 punktów.

    Kolejna ciekawostka odnośnie Ułamka:

    4 kolejki wstecz, bo więcej mi się nie chciało.
    Tylko dwóch zawodników było lepszych od Sebastiana i utrzymało przez te cztery kolejki równą wysoką formę:

    8 kolejka -
    Hampel 14
    Gollob 16
    Ułamek 10+1

    9 kolejka -
    Hampel 14+1
    Gollob 13+2
    Ułamek 12+3

    10 kolejka -
    Hampel 9
    Gollob 16
    Ułamek 10+2

    11 kolejka -
    Hampel 11+2
    Gollob 9
    Ułamek 11+1

    Skończmy więc pisać, że Sebastian to słaby punkt Włókniarz, bo obecnie to jeden z trzech liderów :)

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Kompletnie nie w temacie, ale już czekam na ostatni mecz rundy zasadniczej. To tak naprawdę jedyny mecz Włókniarza do końca rundy zasadniczej, gdzie może być ciekawie.

    Żeby nie było: Włókniarz - Stal 55-38.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-03-2003
    Postów
    551
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    11 kolejka -
    Hampel 11+2
    Gollob 9
    Ułamek 11+1
    Tak dla uściślenia - Tomek startował tylko w trzech biegach, dając szanse wystepu innym.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Zgadza się. Gollob tutaj jest w ogóle poza zasięgiem obu zawodników. Tylko w 10 kolejce zrównali się zdobyczami, ale to trzeba sprawdzić w ilu biegach kto jechał i z jakimi rywalami.

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    21-07-2008
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Włóknarz

    ananasek_vel_oman uspokuj się troche ze słownictwem i nikt nic złego nie pisał o tobie ani o twojej drużynie Po co się rzucasz ????? A poza tym mój wynik to 44-46 pewnie każdy powie że wierze w cuda ale jak było z Lesznem??????
    A co do Seby to na swoim torze to on taki mocny nie jest!!!! A z resztą jak was prawie Zielona rozjechała ja wiesze w sukces!!!


    KSSG NA ZAWSZE

  7. Powrót do góry    #7
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Dobry ziomek :D

    Tak szczerze mówiąc to nie myślałem, że na tym forum BOTY mogą zakładać tematy :P
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2007
    Postów
    776
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ananasek_vel_oman uspokuj się troche ze słownictwem i nikt nic złego nie pisał o tobie ani o twojej drużynie Po co się rzucasz ????? A poza tym mój wynik to 44-46 pewnie każdy powie że wierze w cuda ale jak było z Lesznem??????
    A co do Seby to na swoim torze to on taki mocny nie jest!!!! A z resztą jak was prawie Zielona rozjechała ja wiesze w sukces!!!


    KSSG NA ZAWSZE

    Hahaha cały Gorzów. :D:D

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Ciekawe czy co sezon będzie zmieniał nicka :D

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    typuję 54:38

    nie widze szans na wygran

    jak wyjdziemy z 40 to sie bede cieszyl

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Na dzień dzisiejszy zupełnie nie wierzę w Ferjana, Monberga / Hliba i gorzowskich juniorów (chociaż Jonasson może ze 2-3 pkt zrobi)

    Wynik oprócz pewniaka Golloba musi trzymać Karlsson i Holta, ale oni są jacyś nierówni, szczególnie Rysiek regularnie dołuje od jakiegoś miesiąca

    Stawiam na wygraną Włókniarza 10 punktami.
    Liczę na ciekawe zawody i sporą liczbę kibiców na trybunach.

  12. Powrót do góry    #12
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    11. Ułamek (bo kryzys ma za sobą i jest mega *****isty)
    Najlepszy jest w płaczu na antenie TV :D :D :D

    Jak Stal się postara, to ostudzi zapały częstochowskich fanów ;] Wygrana graniczy z cudem, bo jednak naciągana ZZ za Gapińskiego swoje robi, niemniej 40 pktów jak najbardziej do zdobycia. No i Tomek minimum raz przed Nickim. Na Złomrex Cup był lepszy;]
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    hmmm

    Holta na naszym torze zawsze dobrze się prezentował nawet gdy przechodził kryzys.
    Jonasson zdobędzie znacznie więcej punktów.
    Boleśnie przekonano się o tym w Lesznie.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Mowiac szczerze wydaje mi sie, ze jedynym zawodnikiem, ktory bedzie w stanie nawiazac walke z czolowka naszego zespolu bedzie Rysiu. Oczywiscie sa to tylko wylacznie niczym nie uzasadnione przypuszczenia, pisze z gory aby oszczedzic zbednych komentarzy ze strony Kibicow Stali. :)

    Oczywiscie jesli do Holty dolaczy Gollob (co jest prawdopodobne) oraz Karlsson i jeszcze jeden zawodnik (tu stawialbym na Jonassona), moze byc ciekawie. Zyczylbym sobie wlasnie takiego ciekawego pojedynku, ale intuicja podpowiada mi, ze beda duze becki.

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    11. Ułamek (bo kryzys ma za sobą i jest mega *****isty)
    Najlepszy jest w płaczu na antenie TV :D :D :D

    Jak Stal się postara, to ostudzi zapały częstochowskich fanów ;] Wygrana graniczy z cudem, bo jednak naciągana ZZ za Gapińskiego swoje robi, niemniej 40 pktów jak najbardziej do zdobycia. No i Tomek minimum raz przed Nickim. Na Złomrex Cup był lepszy;]
    Przynajmniej się wypowiada po nieudanych występach a nie to co niektórzy zawodnicy chowa w norach przed dziennikarzami i kibicami :) No i do tego jest LIDEREM ZESPOŁU a nie siusiumajtkiem, który w najważniejszym do tej pory meczu zawala po całej linii dając się objeżdżać juniorowi. Juniorowi, który dotąd cieniował niemiłosiernie :)

    Jeśli chodzi o Tomka to ZZ nie jest naciągane. Prześwietlenie wyszło bardzo kiepsko i jest ryzyko, że Gapa nie będzie zdolny do jazdy w PO.

    Poza tym jakbyś sfrustrowany kolego dobrze spojrzał w program zawodów to byś zauważył, że wczoraj ZZ zdobyło 4 punkty :) Toż to straszna siła rażenia :)

    Poteżny Apator nie ostudził zapałów Włókniarza u siebie a słaba Stal ma to zrobić w Częstochowie?:) Jak już się kolego obudzisz to przedzwoń do mnie, bo masz jakieś mega paranoidalne sny :)

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2007
    Postów
    254
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jest zuzel. Wszystko zdarzyc sie moze.
    W rosyjskim Zoo za komuny slon mogl zjesc 200kg arbuzow i bananow dziennie? Mogl ale zawsze dostawal kartofle:)
    To samo tutaj. Gorzow moze wygrac? Moze ale raczej nie wygra. Powalczy owszem Rysiu, Tomek a reszta w plecy. Przy slabszej postawie Lee i Sebastiana mecz moze byc na styku.
    Jak myslicie kto wygra jesli przed 15stym biegiem bedzie remisowo? Gollob, Holta, Pederssen, Hancock. Para Wlokniarza 15 biegu jeszcze nie przegrala. I nie przegra:)

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Buszmen napisał:

    naciągana ZZ za Gapińskiego swoje robi
    Gapiński raczej będzie operowany.
    Brak słów
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Buszmen brak słów na Twoją głupotę
    Nawet w TV można było zobaczyć, że Gapa paraduje po parkingu o kulach
    Jeśli to miała być prostacka prowokacja po wczorajszym blamażu to Ci się nie udało

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec Awatar Sensej
    Dołączył
    16-01-2002
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Hahaha cały Gorzów. :D:D
    Nie uogólniaj bo zaraz wjadę do innego tematu i znajdę analogiczny przypadek z Zielonej Góry. Szkoda mi ciebie, całe życie przed komputerem czatujesz żeby tylko mieć okazję żeby dopie... komuś z Gorzowa. Oszczędź nam, a przynajmniej mojej osobie, twojego towarzystwa.

    Co do meczu w Częstochowie to wygranej Stali się nie spodziewam ale liczę przynajmniej na świetne widowisko i wyrównaną walkę. Mam też przeczucie co do Ferjana, wydaje mi się, że będzie w końcówce sezony lepszy od Karlssona. Jak będzie w rzeczywistości dopiero się przekonamy.

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Raczej zludzen bym sobei nie robil na miejscu kibicow Stali - ale kibole z Czestochowy nie smiejcie sie z nich ze wierza w druzyne! Leszno mialo spokojnie wygrac i ze tak powiem kupa..
    Wlokniarz faworyt, jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem to Gorzow bedzie musial sie baaardzo postarac o 40 pkt.
    Gollob w Czewie specjalnie nigdy nie blyszczal ( w lidze, bo w turniejach to co innego) Rysiek mysle ze swoje zrobi, ale kto dalej? Karlik z Ferrym razem moze trzasna kolo 13-14 pkt, Juniorsson cos dorzuci (na kim?)
    Obawiam sie ze to moze byc bardzo slaby mecz Tomka.
    Ale przeciez porazka Stali/wygrana Włokniarza od poczatku sezonu jest wkalkulowana w dorobek obu druzyn.
    Milo byloby sie zdziwic :D
    Pozdrawiam

  21. Powrót do góry    #21
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Przyjdzie taki jeden i od razu odechciewa się wpisywać...
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Zrobia pewnie znow tor pod kolo i Gollob na nim sobie nie pojezdzi. Chociaz ja bym wolal jednak aby Wlokniarze nie odskakiwali za bardzo przeciwnikom. Przydalby sie w koncu jakis wyrownany pojedynek :)

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    877
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 100 w 60 postach
    Byłbym wdzieczny gdybys ktos znalazl ostatni slaby wystep na torze w Czewie Golloba...Zlomrex Cup w tym roku super, w zeszlym roku final IMPPK rewelka! w lidze...rewelka! Zloty kask zdobyty tam... chyba po raz ostatni TG pojechal slabo w CZewie kolo 2005 roku :P Stad nie wiem skad wasze czarne mysli odnosnie jego wystepu:P

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-07-2008
    Postów
    708
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hahaha cały Gorzów.
    Odezwał się osioł zielonogórski, którego czytać się nie da od kiedy się tylko pojawił :) Cały Gorzów cwaniaku? Nie chciej, żebym Ci zaraz pokazał "cał± Zielon± Górę", bo znów cała Polska będzie z was - a szczególnie z Ciebie - kulać :)


    Zrobia pewnie znow tor pod kolo i Gollob na nim sobie nie pojezdzi.
    Sratatata. W ilu to już meczach Gollob miał "nie pojechać" w tym sezonie? W bardzo mocnym Toruniu, w którym sobie nie radził, nagle w tym roku prezentuje się wybornie. Podobnie na przyczepnym torze w Lesznie (kto słuchał wywiadu w trakcie meczu ten wie, że Gollob uskarżał się na zbyt mało przyczepny tor). Podobnie będzie w Częstochowie, bo je¶li kto¶ JEST W FORMIE, to jedzie. Je¶li nie jest - nie jedzie. Proste.

    Punkty Juniorssona. Kto¶ zadał pytanie: NA KIM MA JE ZROBIĆ?
    Na podobnych zawodnikach, na których w Lesznie natrzaskał 12. W±tpię, by Szczepaniak, Ułamek czy Richardsson byli poza zasięgiem Thomasa. Oczywi¶cie może równie dobrze zgromadzić 1-3 punkty. Ale odbieranie ich przed meczem go¶ciowi, którego stać na pokonanie niemal wszystkich (prócz Pedersena i Hancocka może) jest nie na miejscu.

    Reasumuj±c, s±dzę, że Włókniarz wygra ten mecz w miarę spokojnie, ale my¶lę, że 53 punktów nie przekroczy.

    Pozdrawiam

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    TomiX : to moze moglbys Ty przypomniec kiedy Gollob w LIDZE ostatnio pojechal dobrze w Czewie? (dorbze czyli na swoim poziomie)
    Gdy jezdzil w Tarnowie to mialo to miejsce ostatni raz zdaje sie w 2004.
    W zawodach indywidualnych jezdzil tam super bo i tor byl inaczej przygotowany niz na lige.
    Juniorsson : :) Ja wiem ze Thomasa stac na pokananie najlepszych, ale zauwac ze Leszno u siebie w tym roku nie jezdzi jakos super - A Czewa jest w potwornym gazie.
    Chodzilo mi o to ze raczej wg mojej opini nie zapunktuje za wysoko, chociaz w 1 biegu 3 pkt sa realne. Tylko co dalej jak przyjdzie jechac co chwile z Hancockiem i Dzikiem ktorzy w Czewie nie przegrywaja? Ulamek zlapal forme.
    Richardsson tez jakis lepszy, ale on akurat jak najbardziej w zasiegu mlodego Szweda. (3,1,0,1) tak widze punkty Juniorssona, mimo ze zycze mu ze dwa razy tyle :)

    No to sory za blad, w 07 faktycznie Tomek pojechal na swoim wysokim poziomie.

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Sezon 2006
    Włókniarz - Unia 54-36
    1. T.GOLLOB 3+2 (d3,1*,1*,1,0
    Włókniarz - Unia 60-29
    1. T.GOLLOB 10 (2,2,2,1,3)

    W 2007 już super śmigał :)
    Włókniarz - Unia 50-43
    T.GOLLOB 16 (2,3,2,3,6!,w2)

    Fajnie jakby Gollob postraszył i pokazał trochę żużla
    Ostatnio u nas wcale nie ma emocji



  27. Powrót do góry    #27
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach

    Przynajmniej się wypowiada po nieudanych występach a nie to co niektórzy zawodnicy chowa w norach przed dziennikarzami i kibicami No i do tego jest LIDEREM ZESPOŁU a nie siusiumajtkiem, który w najważniejszym do tej pory meczu zawala po całej linii dając się objeżdżać juniorowi. Juniorowi, który dotąd cieniował niemiłosiernie
    Jakiego zespołu? Gdzieś w Niemczech, Słowenii, na Ukrainie? Nie wiem gdzie PZU jeszcze tam jeździ, bo ciężko to zliczyć, w każdym razie liderem Włókniarza to raczej jest Nicki Pedersen. Ale może się mylę, może to Ułamek jest najlepszy (mega *****isty :D :D :D). Ułamek lider zespołu :) :) :)

    Jak już szukasz porównań do Jagusia, to spójrz na to co obaj osiągnęli. Wiechu jest drużynowym vice mistrzem świata, dwukrotnym finalistą GP. Ułamek ma jeden medal, zdobyty dzięki 20 punktom Golloba z 2001. W GP był permanentnym pośmiewiskiem. Nie dość, że żałosna jazda, to albo się popłakał na wizji albo okazał się największym frajerem, którego Rickardsson wziął sobie na testera motocykli :D :D :D

    Ale to wielka siła mentalna i wielki zawodnik ;]

    Może i Gapa jest kontuzjowany i może trochę mnie poniosło. Ale faktami są też dwie rzeczy. Pierwsza taka, że ZZ jest Włókniarzowi na rękę, a druga że kiedy to Lee był zastępowany już raz tego nadużywano.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Piszesz brednie wczoraj przekonałeś się kto jest lepszy i wg. mnie niema o czym w ogóle pisać.
    W ostatnim czasie Ułamek mimo iż nie jest ulubieńcem częstochowian jeździ na wysokim równym poziomie i to Włókniarz wygrywa mecz za meczem

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach

    Przynajmniej się wypowiada po nieudanych występach a nie to co niektórzy zawodnicy chowa w norach przed dziennikarzami i kibicami No i do tego jest LIDEREM ZESPOŁU a nie siusiumajtkiem, który w najważniejszym do tej pory meczu zawala po całej linii dając się objeżdżać juniorowi. Juniorowi, który dotąd cieniował niemiłosiernie
    Jakiego zespołu? Gdzieś w Niemczech, Słowenii, na Ukrainie? Nie wiem gdzie PZU jeszcze tam jeździ, bo ciężko to zliczyć, w każdym razie liderem Włókniarza to raczej jest Nicki Pedersen. Ale może się mylę, może to Ułamek jest najlepszy (mega *****isty :D :D :D). Ułamek lider zespołu :) :) :)

    Jak już szukasz porównań do Jagusia, to spójrz na to co obaj osiągnęli. Wiechu jest drużynowym vice mistrzem świata, dwukrotnym finalistą GP. Ułamek ma jeden medal, zdobyty dzięki 20 punktom Golloba z 2001. W GP był permanentnym pośmiewiskiem. Nie dość, że żałosna jazda, to albo się popłakał na wizji albo okazał się największym frajerem, którego Rickardsson wziął sobie na testera motocykli :D :D :D

    Ale to wielka siła mentalna i wielki zawodnik ;]

    Może i Gapa jest kontuzjowany i może trochę mnie poniosło. Ale faktami są też dwie rzeczy. Pierwsza taka, że ZZ jest Włókniarzowi na rękę, a druga że kiedy to Lee był zastępowany już raz tego nadużywano.
    Nie wiem czemu wskazałeś Jagusia :) Jakiś kompleks? Ja miałem na myśli wszystkich w Toruniu oprócz Andersena :) BTW, powiedz mi ile razy Ułamek a ile razy Jaguś był DMP :D :D :D :D

    W przeciwieństwie do Unibaxu Włókniarz ma dzisiaj ZESPÓŁ. W którym są tarcia, jak wszędzie, ale jest to monolit, maszynka, która wreszcie się zazębiła. Wiem, że póki co możesz tylko pomarzyć o takiej drużynie i wiem, że znowu kiedy jesteście faworytami ligi wydzieramy wam mistrzostwo z rąk, ale przestań nad tym płakać :) Żużel to nie całe życie :)

    I raz jeszcze o ZZ. Wczoraj zdobyliśmy 4 punkty - gdzie ty tu widzisz jakąś korzyść? Dlaczego za Gape może być ZZ? Bo średnio robiłokoło 10 punktów. Rozumiesz? 10-4=6 punktów straty na tym zz, które wskazujesz jako wielką siłę Włókniarza tymczasem to było największe osłabienie :)

  30. Powrót do góry    #30
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Jeden mecz(szczególnie taki) nie jest wyznacznikiem tego czy Włókniarz traci czy zyskuje na ZZ. I jasnym jest, że doskonale zdajesz sobie z tego sprawę.

    Ułamek był DMP 2 x, a Jaguś raz. Niemniej Jaguś nigdy nie robił z siebie pośmiewiska w oczach całego świata jak Ułamek w GP.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To chyba jednak nie jest domena jednej ekipy czyli Falubazu,Wybrzeza czy Unii..
    teraz Wlokniarz jest mocno w gazie,ida jak burza i zaraz soda uderza tak mocno kibicom,ze kompletnie nie da sie rzeczowo dyskutowac...


    I pomyslec ze Ananasa mialem za czlowieka,ktory potrafi rzeczowo dyskutowac,a to zwykly BOT jak mawia kibic z Czestochowy (pozdro):D, ktoremu po kilku udanych meczach "Lwow" soda mocno wali na leb...

    CO do meczu,to podobnie jak w Lesznie nie nastawiam sie na wiele.Licze na walke i dobijanie do tych 40p.

    Bede zadowolony jesli to osiagniemy,a potem juz tylko ...swieto:D

    " In and Out of Love "

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,093
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Ułamek był DMP 2 x, a Jaguś raz. Niemniej Jaguś nigdy nie robił z siebie pośmiewiska w oczach całego świata jak Ułamek w GP.
    A Jaguś to Ułamkowi do pięt (łokcia) nie dorasta. I co? 1-0 :>

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2007
    Postów
    254
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiesław Jaguś 0 0 1 0 razem 1
    Sebastian Ułamek 2 3 3 1 1 1 razem 11
    (wczorajszy mecz w Toruniu)

    Jakos mi dziwnie wychodzi ze wole Ulamka:)

  34. Powrót do góry    #34
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    11. Sebastian Ułamek 1 (d,0,0,1)
    1. Wiesław Jaguś 12 (3,3,3,3,d)

    (1 maja, Częstochowa)

    ;]
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2007
    Postów
    254
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wiec czyja forma poszla w gore a czyja poleciala na pysk?;)

  36. Powrót do góry    #36
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    [...]a to zwykly BOT jak mawia kibic z Czestochowy (pozdro):D, ktoremu po kilku udanych meczach "Lwow" soda mocno wali na leb...
    Dzięki :)
    Również pozdrawiam :)
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Dzieci, spokojnie :)
    Z/Z za Gape jest mimo wszystko handicapem dla Włokniarza.
    Nie wiadomo wszak jakby on pojechal w Toronto, mogl zrobic 2 pkt i co? okazuje sie ze zyskaliby na tym CKM-y :)
    Nie mniej majac dwoch mega-liderów w postaci Grega i Nickiego, plus Ulamek w swietnej formie, to Z/Z okazuje sie nader oplacalne. To, ze zdobyliscie tylko 4 pkt o niczym nie swiadczy, bo za Gape jechal Pedersen, Herbiek, Ulamek... Skoro oni zrobili 4 pkt to czemu niby Gapa mialby zrobci 10? :| az tak super zuzlokiem nie jest..
    Jak dla mnie faworytem do zlota jest wciaz Apa.. Unibax :P
    Dlaczego? Bo wcozrjaszy mecz byl wg mnie wypadkiem (zenujacym bo zenujacym) ale jednak wypadkiem przy pracy. Tam jest spory kapital, Druzyna jest kierowana w sposob "biznesowy" (przypomina to Unie Tarnow za Ślaka). Wnioski zostana wyciagniete i wynik bedzie. Druzyna sie zepnie w PO i nikt jej nie podskoczy - tak mi sie wyaje top jest tylko moje zdanie, prosze sie nie denerwowac :)
    Włoknairz ma szanse na zloto, ale za duzo tam zalezy od zawodnikow ktorzy za ten klub nie beda chcieli "zginac"
    Oczywiscie nie wykluczam ze wygraja lige - mowie tylko o swoich odczuciach.
    Unibax sie teraz zacznie rozpedzac. Kolejne wygrane mecze dodadza im skrzydel i wydaje mi sie ze pojada po najcenniejszy medal.
    Wiele wyjasni nastepna kolejka :)
    Pozdrawiam

    PS Ludzie troche dystansu, to tylko sport. Dzis jeden wygrywa jutro drugi, za 3 lata kto inny bedzie zdobywal zloto, nie ma co sie wyzywac na forum.

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    j-rules napisał:

    Unibax sie teraz zacznie rozpedzac. Kolejne wygrane mecze dodadza im skrzydel i wydaje mi sie ze pojada po najcenniejszy medal.
    Oj rozpędza się niemiłosiernie.
    Dwie porażki w najsilniejszym składzie z kontrkandydatami do mistrzostwa.
    Ostatnia była wręcz żenująca.
    Oczywiście na papierze są nadal głownym faworytem, ale z formą niedzielną przegrają nawet z Falubazem...
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    To chyba jednak nie jest domena jednej ekipy czyli Falubazu,Wybrzeza czy Unii..
    teraz Wlokniarz jest mocno w gazie,ida jak burza i zaraz soda uderza tak mocno kibicom,ze kompletnie nie da sie rzeczowo dyskutowac...


    I pomyslec ze Ananasa mialem za czlowieka,ktory potrafi rzeczowo dyskutowac,a to zwykly BOT jak mawia kibic z Czestochowy (pozdro):D, ktoremu po kilku udanych meczach "Lwow" soda mocno wali na leb...

    CO do meczu,to podobnie jak w Lesznie nie nastawiam sie na wiele.Licze na walke i dobijanie do tych 40p.

    Bede zadowolony jesli to osiagniemy,a potem juz tylko ...swieto:D
    Lexy,

    hola, hola. Włókniarz jest dziś w większym gazie niż w 2003 roku a rywale jakby się wydają słabsi niż wtedy (ogólnie liga jest słabsza, ale to inny wątek).
    Teraz to jest taki zespół o jakim każdy kibic marzył od 2003 roku. Nie ma się co oszukiwać. Mecz z liderem tabeli, głównym faworytem do mistrzostwa, w którym jedzie każdy zawodnik, każdy walczy i każdy zdobywa punkty, a na koniec wygrywa się przewagą 25 punktów POZWALA KIBICOM WŁÓKNIARZA NA WIELKĄ EUFORIE

    Apator nie jechał osłabiony, nie stracił w drugim biegu dwóch zawodników z pierwszego składu no i nie wydarzyło się nic co miałoby umniejszać ten wynik.

    Nasze zachowanie byłoby nienormalne gdybyśmy odwrócili sytuację z meczu w Częstochowie (tylko pozamieniali drużyny) i się TAK cieszyli z TAKIEGO zwycięstwa. W tej sytuacji, kiedy całkowicie rozbiliśmy Apator i nie pozostawiliśmy złudzeń kto jest lepszy MAMY PRAWO OKAZAĆ DUMĘ I RADOŚĆ Z TEGO JAKI MAMY ZESPÓŁ

    Nie ma w tym nic nienormalnego i dziwie się, że normalni kibice mają nam to za złe. Przecież nie będziemy płakać, prawda?:)

    I na koniec zbiorcze porównanie od feralnego meczu w Częstochowie Jagusia i Ułamka specjalnie dla kolegi Buszmena :) :

    4 kolejka: Włókniarz - Apator
    11. Sebastian Ułamek 1 (d,0,0,1)
    1. Wiesław Jaguś 12 (3,3,3,3,d)

    5 kolejka: Rzeszów - Włókniarz; Apator - Tarnów
    4. Sebastian Ułamek (3,3,1,2*,2*,3) 14+2
    9. Wiesław Jaguś - 14 (2,3,3,3,3)

    6 kolejka: Włókniarz - ZKŻ; Leszna - Apator
    10. Sebastian Ułamek 3 (2,0,0,1,d/4,-)
    1. Wiesław Jaguś (2,3,3,3,3,3) 17

    7 kolejka: Atlas - Włókniarz; Apator - Stal
    4. Sebastian Ułamek - 5+1 (0,0,2,1,2*,0)
    9. Wiesław Jaguś – 9+2 (1*,2,2*,3,1)

    8 kolejka: Włókniarz - Atlas; Stal - Apator
    12. Sebastian Ułamek (3,1,1*,2,3) 10+1
    1. Wiesław Jaguś (3,3,1*,1*,0) 8+2

    9 kolejka: ZKŻ - Włókniarz; Apator - Leszno
    3. Sebastian Ułamek (1*,3,2*,1,3,2*) 12+3
    9. Wiesław Jaguś - 6+1 (2,2,1*,1,0)

    10 kolejka: Włókniarz - Rzeszów; Tarnów - Apator
    9. Sebastian Ułamek (2*,2*,3,d,3) 10+2
    ns

    11 kolejka: Apator - Włókniarz
    3. Sebastian Ułamek (2,3,3,1*,1,1) 11+1
    9. Wiesław Jaguś - (0,0,1,0) 1

    Jaki z tego wniosek kolego Buszmen poza tym, że Jaguś wymiatał na początku sezonu, Ułamek cieniował a teraz jest odwrotnie?
    Pomogę. Taki, że od czterech kolejek Sebastian jest zdecydowanie lepszy od Jagusia i że wasz zawodnik jest w sporym kryzysie. W trudnych meczach nie potrafił wygrać biegu, a bez tego możecie zapomnieć o dobrych wynikach. A wiadomo, że znacznie trudniej z kryzysu wyjść niż w niego wpaść - patrz Richardson, patrz Ułamek choćby zeszły sezon kiedy dłuuuuugo nie mógl się pozbierać :)

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Do kibicow druzyn z Leszna czy Torunia. Gul wam skacze i zaczynacie sie bac o wasze zespoly, ze Czewa jest w gazie i jest taka mocna teraz, tylko problem czy forma nie przyszla o miesiac za wczesnie? Czy nie wypala sie w najwazniejszym momencie tj Ulamek, Herbi (tak, tak Herbi rok temu lekko spuscil z tonu w koncowce), Richardson, bo o forme Pedersena mozna byc spokojnym... ;)

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2006
    Postów
    850
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Do kibicow druzyn z Leszna czy Torunia. Gul wam skacze i zaczynacie sie bac o wasze zespoly, ze Czewa jest w gazie i jest taka mocna teraz...
    Sprawdziłem co to 'skaczący gul' :)
    (Nie nadążam za tymi określeniami i skrótami myślowymi młodych ludzi do końca). Więc - Robi, po czym wnosisz?
    Na ostatniej stronie wątku z Leszna wypowiadał się tylko Phenomenon. Więc o co chodzi Panie wszystkowiedzący?

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    blacktop :
    Przeczytaj prosze caly moj post. Szczegolnie te fragmenty o tym ze to tylko moja opinia, oraz ten o wypadku przy pracy.. i nie denerwuj sie na mnie ze w mojej opinii Torun jest kandydatem nr 1 po zloto :)
    Napisalem ze zacznie sie rozpedzac a nie ze zaczal juz. Poki co zadyszka ale w PO spodziewam sie rozstawiania rywali po kątach :P

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Ja bym świetnej formy reszty (bo to się nie tyczy Pedersena czy Hancocka) upatrywał w tym, że Włókniarz zdecydowanie wygrywał ostatnie 6 spotkań. Chłopaki porządnie zarobili i trochę poinwestowali w sprzęt co było widać w Toruniu. Nie dość że byli znacznie szybsi na starcie to na dystansie na pewno nie ustępowali a chwilami nawet byli szybsi :)

    Teraz powinny być dwa kolejne w miarę wysokie zwycięstwa ze Stalą i Unią Tarnów. Potem ćwierćfinał ze słabszym rywalem i również zarobią.

  44. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar Girion
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    4,025
    Kliknij i podziękuj
    172
    Podziękowania: 108 w 43 postach
    Wiadomo juz o ktorej godzinie rozpocznie sie mecz?

  45. Powrót do góry    #45
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    18:00.
    Tylko WŁÓKNIARZ!

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •