Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 92

Wątek: X kolejka CMSE: Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach

    X kolejka CMSE: Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów

    W niedzielę w Częstochowie Włókniarz podejmie Stal Gorzów.
    Faworytem meczu są gorzowianie, wśród których jeżdżą m.in. Nicki Pedersen i Tomasz Gollob.
    Ponadto doskonale częstochowski tor zna Tomasz Gapiński.
    Gospodarze w dwóch dotychczasowych meczach na własnym torze przy szczęśliwym splocie rozmaitych okoliczności wygrali dwa spotkania.
    Czy mają szansę na kolejny tryumf?
    Zapraszam do dyskusji.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2008
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To prawda, Czewa wygrała 2 oststnie spotkania u siebie, ale trzeba pamiętać z kim i w jakim stylu ( Bydzia pewnie do teraz nie wie, jak można przegrać wygrane spotkanie :) )

    Silne punkty Staleczki to Tomek i Nicki, zrobią razem ok. 27 pkt, Gapa zna ten tor i stać go na 8-10 pkt. Zagar rok temu walnął tam 10 pkt, lecz teraz troszke obniżył loty więc 6-8. Ruud mizeria 2-4 pkt i do tego Przemo + Łukasz Cyran 6-8 pkt.
    W Czewie jedzie 3 zawodników PK, RH i JD, więc stawiam na wygraną Stali 50-40 i 3 punkty jadą do Gorzowa :)

    Najgorsze, że nie ma gdzie tego zobaczyć, więc chyba trzeba się wybrać na pielgrzymkę pod Jasną Górę :)

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jak już wielokrotnie było pisane, przy meczu na styku wystarczy się w odpowiednim momencie przewrócić, gdy bieg idzie nie po myśli. Cel uświęca środki (w co wierzę), trzymajcie zatem dystans przez cały mecz i nie dajcie zardzewiałej odskoczyć na większą ilość punktów.

    Poza tym zawsze można przygotować jakąś fajną kopę. Przyjedzie Platini i nie będzie wiedział, w którą stronę pojechać ;) Gorzej, że raczej Nicki i Gapiński nie będą mieli większych problemów z jazdą przy Olsztyńskiej.

    Ja tam myślę, że Davidsson, Holta i - o dziwo - Karlsson nie dadzą sobie w kaszę dmuchać, a może i zaś Szombierski będzie mógł pomachać tu i ówdzie :D O bonusa to raczej ciężko, ale graniće 45 punktów Włókniarz swobodnie może przekroczyć, czego serdecznie życzę :)

    I znów zapomniałbym - mając takich kibiców, jak Emil, meczów z ligowymi średniakami się nie przegrywa, bo to wstyd :o Pozdrawiam!

    :D
    =======================
    Kolega Rogal nie dostrzegł ";)", a szkoda :o

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2008
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poza tym zawsze można przygotować jakąś fajną kopę. Przyjedzie Platini i nie będzie wiedział, w którą stronę pojechać ;)
    A widziałeś w tym roku, żeby nie wiedział? :)
    Kolejny głos w sprawie GOLLOB + KOPA = DRAMAT. Oczywiście jak zwykle nie poparty faktami, a przepraszam pokryty tylko faktem pochodzenia autora - Myszogród :)

    Pozdrawiam braci mniejszych z południa i powodzenia w mieleniu wołowiny :)

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2009
    Postów
    362
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    U nas Częstochowa pokazała się lepiej niż mogliśmy się spodziewać. Fakt faktem tor był dla gorzowian pewną nowością, co sami częstochowianie podkreślali w komentarzach po meczu :). Jedziemy na stadionie Nickiego i Gapińskiego, którzy powinni ładnie zapunktować. Zagar w tamtym sezonie ładnie w Częstochowie jechał, więc i tym razem powinien zapunktować. David raczej nie zapunktuje :)......to tak na chłodno. Myślę, że powinniśmy pokusić się o zwycięstwo, a przeciwnicy zwycięstwa łatwo nie oddadzą :).

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Jest to z pewnością najtrudniejsze spotkanie z czekającego nas małego 3 meczowego maratonu. Ciężko być optymistą przed tym spotkaniem gdyż nie zdarzyło się jeszcze aby wszyscy nasi zawodnicy pojechali na maksymalnym tego sezonowym poziomie w jednym meczu. Tor który Nas czeka w niedziele to zapewne niesamowita kopa bo tylko na takim torze może Nam się coś uda. Aby to spotkanie wygrać punkty Naszych zawodników musiałyby się kształtować na takim mniej więcej poziomie:
    Davidsson 12, Holta 11, Karlsson 10, Szombierski 5, Bridger 3, Woffinden 3, Miturski 2. Jest to oczywiście do wykonania, ale będzie to niesamowicie ciężkie zadanie.
    Może Tomek wygra GP w Toruniu (czego mu oczywiście życzę) i na drugi dzień pojedzie totalnie na luzie :) Może Gapa postanowi nie robić krzywdy swojemu poprzedniemu klubowi :)

    Na dzień dzisiejszy typuje wynik 42:48. Jednak gdyby udało Nam się wygrać byłby to niesamowity krok ku 6 pozycji po rundzie zasadniczej.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,997
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    No coz... jesli chcemy wygrac z Gorzowem to pozostaje nam chyba tylko zrobic wykopki takie jak na Bydzi i liczyc, ze Tomus zastrajkuje. Inne pomysly na zwyciestwo niestety nie przychodza mi do glowy. No i trzymac kciuki za Nickiego w Toruniu, coby nie probowal sobie powetowac porazki w GP wystepem w lidze (jak chociazby tydzien temu z Falubazem).

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Dla tych co przewidują słabą jazdę Golloba w Czewie proponuję przypomnieć sobie ubiegłoroczny mecz. Włokniarz wygrał dwa razy u siebie minimalnie i to z druzynami znacznie słabszymi od Stali. Nie ma innej opcji niż wygrana Stali , chyba tylko jakiś wyjątkowy pech czy zbieg nieszczęsliwych okolicznosci ( dla Gorzowian ) pozwoli zdobyć Włokniarzowi 2 punkty. 40 : 50 bez większych nerwów i nie piszę tak dlatego , że kibicuję Stali ale po prostu Włókniarz nie ma argumentów aby wygrać w tym meczu. Gospodarze muszą szukać punktów u siebie w pozostałych meczach i twierdzę , że je zdobędą z Unią Tarnów i Falubazem , może z Apatorem jeśli ci dalej bedą w takiej dyspozycji jak obecnie. Wtedy rywalizacja o 6 miejsce będzie trwała do ostatniej rundy.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Czy Stal to wygra bez problemu? Nie wiem. Wydaje mi sie , że najwazniejsze punkty beda musieli zdobywac juniorzy. Pawlicki punkty zdobedzie, pytanie tylko czy bedzie to 4 czy np 10. W tym elemencie nasi juniorzy odstaja. Ciekaw jestem czy pojedzie mlody Zmarzlik. Na licencji w Czewie prezentował się baaaardzo dobrze, jego jazda robi wrazenie. Jednak tor na licencji byl rowny jak stol.

    Marzy mi sie wystep Davidssona taki jak w Zielonej. Moze Holta i PK beda chcieli cos udowodnic Komarowi i tez okolo dwocyfrowki sie zakreci :) Mimo to licze na ciekawe widowisko.

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Ursus

    Dla Włókniarza mecz z Gorzowem będzie meczem o przetrwanie (jak większość w tym sezonie:)) Jednak to będzie inny mecz niż wszystkie inne. Wygrana nad Gorzowem daje Nam realną przewagę punktową nad Tarnowem i ZG. Możecie spodziewać się wszystkiego najgorszego (co można zaoferować przeciwnkowi) z Naszej strony. Z drugiej strony możecie "przez przypadek" pogrążyć Falubaz. I odkuć się za wszystkie upokorzenia jakie Was spotkały od Nich w ostatnim czasie.

    Pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    182
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach
    Blacktop,

    Jaką to wyraźną przewagę nad ZG wam daję ta wygrana.

    Wytłumacz mi proszę ?

    Po ewntualnej wygranej z Gorzowem.

    Obie drużyny brak wyjazdowych zwycięstw.

    Zg ma jedną porażkę u siebie, wy żadnej. Zgoda.

    Ale ZG ma dwa pewne pkt bonusowe. Jeden z Bydgoszczą, jeden z wami. Czyli już jest po równo. Z uwagi, że zdobywamy pkt bonusowy na Częstochowie jesteśmy wyżej w tabeli.

    Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Ale ZG ma dwa pewne pkt bonusowe. Jeden z Bydgoszczą, jeden z wami. Czyli już jest po równo. Z uwagi, że zdobywamy pkt bonusowy na Częstochowie jesteśmy wyżej w tabeli.
    Ale macie teraz przed sobą mecz z Lesznem który przegracie i macie już 2 porażki na swoim torze. Nam Leszno za zeszłoroczne PO da wygrać i spokojnie zajmujemy 6 miejsce :P To taka spiskowa teoria dziejów :) A poważnie mówiąc to według mnie nie z Falubazem Włókniarz walczy o 6 pozycję. O to miejsce rywalizują Włókniarz, Wrocław (jeśli absencja Bjerrego będzie się powtarzać), Tarnów oraz Bydgoszcz.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Blacktop

    Doskonale rozumiem Twoje argumenty , co więcej życzę Włokniarzowi tego 6 miejsca. Jednak wydaje mi się , iż po prostu macie za mało armat , aby wygrać ten mecz. Dla Stali tak naprawdę nie ma on większego znaczenia , II msc w tabeli i tak jest co najmniej bardzo prawdopodobne ale nie sądzę , aby odpuścili . Dla żużloków ważna jest kasa za punkty a nie to jakie profity w tabeli innym drużynom da ewentualne zwycięstwo Włókniarza. To my , kibice, tak to sobie tylko kalkulujemy. Również pozdrawiam.

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dla żużloków ważna jest kasa za punkty a nie to jakie profity w tabeli innym drużynom da ewentualne zwycięstwo Włókniarza. To my , kibice, tak to sobie tylko kalkulujemy.
    ... albo ryczałt :D

    Nie zdziwiłbym się, gdyby Pedersen ponownie podczas meczu testował sprzęt;)

    Jak pokazał niedawny mecz Stali w Toruniu, Gollobowi i Pedersenowi należy dać spokój i nie wdawać się z nimi w niepotrzebną walkę. Wystarczy przypilnować Pawlickiego i będzie git majonez :o

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Hm, wydaje się, że Krzystyniak wie jak pokonać Stal w Czewie.

    Tu żadnej tajemnicy nie ma, trzeba zrobić kopę jak najgłębszą i liderzy Stali tracą co najmniej 50 % swojej skuteczności. I to nie tylko Gollob ale również Nicki. Nadgarstki Nickiego nie wytrzymaja więcej jak dwa może trzy biegi. Potem to Nicki będzie chciał juz tylko do mety dojechać :)

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    .. dlaczego jacys kolesie z wątpliwego miasta z wątpliwym podejsciem do fer play podsuwają głupie pomysły by preparowac tor ?:o
    Nie ma szans wygrac z Gorzowem tak samo jak nie bedzie szans wygrac z Lesznem bo po prostu mamy za słaby skład w tym sezonie i tyle. Ale mamy swój honor który nie pozwoli nam preparowac toru vide tłusty instruktor i jego kolesie .

    Włókniarz zwyciężał zawsze dla chwały miasta, chwały kibiców i chwały polskiego speedway'a w sportowej walce bez potrzeby profanacji tak pięknej dyscypliny sportu i zadne rady obywateli z zielonej gory są tu nam niepotrzebne , powiem wiecej , po zeszłorocznych wyczynach są nawet niewskazane.

    Co ma byc to bedzie , kazdy wynik przyjmiemy z podniesionym czołem gdy mecz odbedzie sie w duchu sportowej rywalizacji bez wałków .
    Bo wazne jest by sie nie wstydzic gdy ktos zapyta z kad jestem.
    ================================================== ==========

    Jurek Rembas /kartofel/ - the best :D
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Co ma byc to bedzie , kazdy wynik przyjmiemy z podniesionym czołem gdy mecz odbedzie sie w duchu sportowej rywalizacji bez wałków .
    Bo wazne jest by sie nie wstydzic gdy ktos zapyta z kad jestem.
    To znaczy, że lepiej się położyć na torze i udawać jakikolwiek uraz ? Rozumiem, ze tak jest bardziej w "duchu sportowej rywalizacji" niż przygotować nawierzchnię pod swoich zawodników.

    Ty to masz iście sportowo-filozoficzne podejście do życia.

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Co ma byc to bedzie , kazdy wynik przyjmiemy z podniesionym czołem gdy mecz odbedzie sie w duchu sportowej rywalizacji bez wałków .

    Emil

    Wszystko pięknie, załóżmy że Włókniarz jest honorowy, tak samo jak jego kibice :o

    Ale co, jeśli Stal Gorzów przyjedzie do Częstochowy razem z pewnym sędzią z Gliwic?? Pomyślałeś o tym? Bo świętym to można być, ale niekoniecznie się wśród takich obracać:o

    :D

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2008
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hm, wydaje się, że Krzystyniak wie jak pokonać Stal w Czewie.

    Tu żadnej tajemnicy nie ma, trzeba zrobić kopę jak najgłębszą i liderzy Stali tracą co najmniej 50 % swojej skuteczności. I to nie tylko Gollob ale również Nicki. Nadgarstki Nickiego nie wytrzymaja więcej jak dwa może trzy biegi. Potem to Nicki będzie chciał juz tylko do mety dojechać :)
    A...czyli rozumiem, że nadgarstki Holty i PK wytrzymają, bo nie są z Gorzowa i oni to pojadą na 100%, ale w tamtym sezonie by nie wytrzymały.
    Niezłe :)

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    w tym meczu nie będzie jeździł Falubaz więc sędzia nie może pod was "gwizdać" :)

    A co do meczu z Gorzowem to powinien być łatwiejszy niż spotkanie z Zielonką a już napewno Lesznem którym nasz tor będzie pasował ...

    47:43

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2009
    Postów
    362
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ale co, jeśli Stal Gorzów przyjedzie do Częstochowy razem z pewnym sędzią z Gliwic?? Pomyślałeś o tym? Bo świętym to można być, ale niekoniecznie się wśród takich obracać:o
    \

    O co chodzi? Co jest z sędzią?

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Nic nie jest, wszyscy go lubią :P .
    Sędzia będzie z Opola (WG)- miłośnik talentu PK.

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    A...czyli rozumiem, że nadgarstki Holty i PK wytrzymają, bo nie są z Gorzowa i oni to pojadą na 100%, ale w tamtym sezonie by nie wytrzymały.
    Niezłe
    Nic nie rozumiesz.

    Holta, PK, Woffinden, Szombierski czy Bridgr radzą sobie na kopie całkiem dobrze. Kopa lub mokry tor czyli przyczepnie, tak aby ciężko było złożyć się w łuki i zawodnicy pokroju Golloba czy Nickiego są o co najmniej 50 % mniej sprawni. Dziś najlepszym przykładem może posłużyć Szwecja.

    Tomasz Gollob 1,3,d,1,3,u,3 czyli w 7 biegach 11 pkt na możliwych 21

    Nicki Pedersen 0,0,1,d w 4 biegach a defekt był pozorowany, widziałem ten mecz :)

    Mecz Lejonen z Vetlandą oglądałem i musze powiedzieć, ze Nicki błądził jak dziecko we mgle i to na swoim torze.

    Dla porównania wyniki Hampela i Kołodzieja czyli zawodników którzy lubia jak jest przyczepnie.

    Jarosław Hampel 3,3,3,3,2+1

    Janusz Kołodziej 2,3,1,3,2+1

    Obaj jechali w gościach.

    Dla przykładu podam jeszcze :

    Peter Karlsson 3,1,3,2,1 tu co prawda nie mam pojęcia na jakiej nawierzchni jechali ale w Szwecji z tego co wiem rzadko kiedy jest twardo :)




  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    877
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 100 w 60 postach
    A...czyli rozumiem, że nadgarstki Holty i PK wytrzymają, bo nie są z Gorzowa i oni to pojadą na 100%, ale w tamtym sezonie by nie wytrzymały.
    Niezłe
    Nic nie rozumiesz.

    Holta, PK, Woffinden, Szombierski czy Bridgr radzą sobie na kopie całkiem dobrze. Kopa lub mokry tor czyli przyczepnie, tak aby ciężko było złożyć się w łuki i zawodnicy pokroju Golloba czy Nickiego są o co najmniej 50 % mniej sprawni. Dziś najlepszym przykładem może posłużyć Szwecja.

    Tomasz Gollob 1,3,d,1,3,u,3 czyli w 7 biegach 11 pkt na możliwych 21

    Nicki Pedersen 0,0,1,d w 4 biegach a defekt był pozorowany, widziałem ten mecz :)

    Mecz Lejonen z Vetlandą oglądałem i musze powiedzieć, ze Nicki błądził jak dziecko we mgle i to na swoim torze.

    Dla porównania wyniki Hampela i Kołodzieja czyli zawodników którzy lubia jak jest przyczepnie.

    Jarosław Hampel 3,3,3,3,2+1

    Janusz Kołodziej 2,3,1,3,2+1

    Obaj jechali w gościach.

    Dla przykładu podam jeszcze :

    Peter Karlsson 3,1,3,2,1 tu co prawda nie mam pojęcia na jakiej nawierzchni jechali ale w Szwecji z tego co wiem rzadko kiedy jest twardo :)



    Przestaniesz ty sie podniecac w koncu ta liga szwedzka? Juz raz błysnales... Gollob zdobyl tam 4 pkt, kilka dni pozniej wygral GP w Pradze a w Toruniu gdzie watpiles w jego dyspozycje machnal z bonusem 16 wiec daj juz se spokoj bo tylko smieszny sie robsiz w tym co piszesz. Pedersenowi po GP Kopenhagi tez w derbach wrozyli porazke. Kibic z takim stazem a ma za wykladnik formy Elitserien, nie no rece opadaja...

    A co do toru, jesli Gollob i Pedersen na zielonogórskiej corridzie zrobili srednia 2pkt na bieg (gdzie te twoje 50% mniej?)to znaczy,ze nawet na ekstremalnych warunkach moga byc solidnymi zawodnikami. tyle!

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Akurat dzisiejszy wyczyn Nickiego to jak narazie jego skryta tajemnica,bo napewno nie jakieś kopy czy co tam.
    Raczej wypadek przy pracy choć oglądając ten mecz żal było patrzec jak męczy sie dun...a taki "wypadek" nie zdarzył się od...zdarzył mu się kiedykolwiek w jakiejkolwiek lidze?
    Gdyby nie "szaleńczy" ale i szczęsliwy atak na asa Gomólskiego miałby AUDI!Rok 2010,NICKI PEDERSEN(0,0,0,0)-brzmi irracjonalnie.
    Ciekawe co się stało?Ogólnie jego forma idzie w dół ale dziś?

    Co do meczu...tak jak przepowiadałem porażki we Wrocławiu,Tarnowie że nie wspomne o klęsce(niedoszłej) w Toruniu,tak jak nie wierzyłem że odbierzemy bonusa zielonym(szczerze mówiąc miałem wątpliwości czy wygramy, mimo że mecz u nas) tak teraz nie widzę absolutnie innej opcji niż nasze zwycięstwo.

    W Wyżej wymienionych meczach nie dawałem naszym żadnych szans,co swoją drogą kosztowało mnie sporo EUR i PLN,ale teraz wobec tego co wyprawiają Gapiński czy Pawlicki mocno obstawiam nasze zwycięstwo.

    Oczywiście sa małe "gdyby"...
    Po naszej stronie wiemy czego spodziewać się po Tomkach i Przemku.

    Ale Ruud i Zagar to spora niewiadoma,a i po tym co dziś zrobil Nicki i do jego osoby mam wątpliwości,choc mysle że po częstochowskim owalu juz tak błądzic nie będzie jak to miało miejsce w Gislaved.

    I w częstochowskim obozie sporo znaków zapytania.
    Nasuwa się jedno zasadnicze pytanie-Czy w końcu wszyscy zaskoczą w jednym meczu?
    Ale nawet jeśli Rune i Jonas pojadą jak na prawdziwych liderów przystało,to wątpie by dołaczył do nich Karlsson(który poprostu pewnego poziomu nie przeskoczy).

    Gdyby Tai był w swojej pamiętnej formie myśle ze wynik byłby sprawą otwartą ale wobec tego co prezentuje nam raz po raz szala przechyla się na nasza korzyść.
    Szansa ze anglik się obudzi zawsze jest ale czy tak "całkowicie"?Chyba nie od razu a tym samym powinnismy wrócic z tarczą.

    Tak czy owak po dotychczasowych wynikach stalowców porażka z lwami będzie napewno sporym zaskoczeniem in minus i osobiście byłbym mocno rozczarowany...


  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    lexy

    Z jednej strony piszesz, że nie ma innej opcji jak zwycięstwo Stali z drugiej będziej rozczarowany przegraną.
    Zdecyduj się, bo nie można być "trochę w ciąży":)
    Moim zdaniem oczywiście faworytem jest Stal.
    Jednakże sytuacja w tabeli powoduje, że Włókniarz musi wygrać ten mecz, a Stal może. Nawet ewentualna opcja przegranej Gorzowa nie spowoduje trzęsienia ziemii w tym mieście.
    Myślę, że niektórzy przyjmą słabszy wynik ze zrozumieniem:)
    (Wygrana Włókniarzy przybliży Falubaz do baraży)
    Przeceniacie też trochę osobę Taia.
    W ubiegłym sezonie długo się rozkręcał.
    Poza bardzo widowiskową jazdą i fajnym kontaktem z kibicami to mega punktów nie było. Średnia poniżej 2.000 (coś w tym stylu)?
    (piszę z pamięci) Owszem, oczekiwania przed sezonem były ogromne ale bez przesady. Może Tai zacznie wreszcie robić 9-11 punktów w Częstochowie i może to pozwoli osiągnąć przyzwoity wynik drużyny u siebie ale cudów od niego nie oczekujcie.
    Według mnie wiele zależy od Szombierskiego i Bridgera.
    Jeśli Oni powalczą z drugą linią Gorzowa i/a Holta nie zanotuje głupiego upadku i/lub defektu to wynik będzie sprawą otwartą do ostatniego biegu.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  27. Powrót do góry    #27
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ciekawe co się stało?Ogólnie jego forma idzie w dół ale dziś?
    Zapowiedział zmiany i jak widać zaczyna się gubić w sprzęcie. A Szwecja wiadomo - poligon doświadczalny dla nowych rozwiązań. Nicki spadł z piedestału, ale o jego formę na częstochowskim owalu akurat bym się nie obawiał.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar ROLAND
    Dołączył
    21-02-2003
    Postów
    2,954
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 771 w 363 postach
    Nicki spadł z piedestału, ale o jego formę na częstochowskim owalu akurat bym się nie obawiał.
    otoz to...ja uwazam, ze zarowno Nicki jak i Gollob pojada swoje czyli na poziomie 11-14 pkt. Rosnie forma Gapy wiec i on pewnie cos ujedzie.

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    50:30+- dla Stali w tych granicach :)

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2009
    Postów
    362
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nic nie jest, wszyscy go lubią :P .
    Też mnie się tak wydaje :D


    Sędzia będzie z Opola (WG)- miłośnik talentu PK.
    Eeee tam.....ja żadnych teorii spiskowych nie snuje (na wzór magicznych gryzoni). Będzie ok :).

    Kopa lub mokry tor czyli przyczepnie, tak aby ciężko było złożyć się w łuki i zawodnicy pokroju Golloba czy Nickiego są o co najmniej 50 % mniej sprawni. Dziś najlepszym przykładem może posłużyć Szwecja.

    A ja bym bardziej spojrzał na wynik Golloba z tamtego sezonu. Tomek woli twarde tory, ale bez przesady. To nie kartoflisko jak w Disneylandzie.
    Nicki - daj już lepiej spokój. Wynik ze Szwecji nie jest najlepszym przykładem ani wczoraj, ani dziś , ani jutro ;).

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Gdyby nie "szaleńczy" ale i szczęsliwy atak na asa Gomólskiego miałby AUDI!Rok 2010,NICKI PEDERSEN(0,0,0,0)-brzmi irracjonalnie.
    Ciekawe co się stało?Ogólnie jego forma idzie w dół ale dziś?
    Że niby dlaczego irracjonalnie? Nicki wybrał taki klub a nie inny, teraz się męczy zatem. Wszystko ma wpływa na niestabilną formę. Raz idzie, raz gorzej - dopóki nie zmieni środowiska, zbyt wielu dobrych rzeczy bym się po nim nie spodziewał.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik Awatar Brudne_Serce
    Dołączył
    20-05-2009
    Postów
    130
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Koledzy zielonogórzanie dość aktywnie widzę uczestniczą w 'życiu' tego wątku.
    Czyżby dlatego, że ich własny, dotyczący meczu z Lesznem nie zapowiada się (zresztą jak sam mecz) równie emocjonująco i ciekawie, a nie jednostronnie? ;)
    Bez napinki, ale minęły już dwa tygodnie od derbów, a Wy, zielonogórki dalej rozdmuchujecie postawę sędziego, tamto, sramto i owamto, w temacie, który nie ma zupełnie nic wspólnego z w/w meczem.
    Gdzie jest milicja tego forum! się pytam. ;D
    Przechodząc do sprawy pojedynku Cze-wa vs Gorzo.
    Serce mówi: Stal, rozum mówi... Stal.
    Zwyżkę formy notuje Gapiński, który notabene ostatnie sezony spędził w Częstochowie. Sprawa tyczy się również Nickiego. O tą 2 byłbym spokojny. Gollob w tym sezonie jest klasą dla samego siebie, więc o jego występ też się nie martwię. Jedyna niewiadoma to występ pary Ruud, Zagar. Mam nadzieję, że w niedziele któryś z nich się obudzi i przywiezie te 6-7 pkt, co da Stalowcom spokojne, kolejne wyjazdowe zwycięstwo i punkt bonusowy :)
    Szkoda tylko, że w sobotę mam wesele przez co moje szanse na wyjazd spadły niemalże do 0. Brak transmisji w TVP = niedzielne popołudnie przy radiu :)

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Awizowane składy:

    Caelum Stal Gorzów:
    1. Nicki Pedersen
    2. Matej Zagar
    3. Tomasz Gapiński
    4. David Ruud
    5. Tomasz Gollob
    6. Paweł Zmarzlik

    Włókniarz Częstochowa:
    9. Peter Karlsson
    10. Rafał Szombierski
    11. Jonas Davidsson
    12. Krzysztof Słaboń
    13. Rune Holta
    14. Borys Miturski

    Początek spotkania: 17:30

    za sportowefakty.pl

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdyby nie "szaleńczy" ale i szczęsliwy atak na asa Gomólskiego miałby AUDI!Rok 2010,NICKI PEDERSEN(0,0,0,0)-brzmi irracjonalnie.
    Ciekawe co się stało?Ogólnie jego forma idzie w dół ale dziś?
    Że niby dlaczego irracjonalnie? Nicki wybrał taki klub a nie inny, teraz się męczy zatem. Wszystko ma wpływa na niestabilną formę. Raz idzie, raz gorzej - dopóki nie zmieni środowiska, zbyt wielu dobrych rzeczy bym się po nim nie spodziewał.
    Wytłumaczenie godne kibica myszogrodu.

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec Awatar krystyn
    Dołączył
    04-11-2007
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 64 w 29 postach
    Gdyby nie "szaleńczy" ale i szczęsliwy atak na asa Gomólskiego miałby AUDI!Rok 2010,NICKI PEDERSEN(0,0,0,0)-brzmi irracjonalnie.
    Ciekawe co się stało?Ogólnie jego forma idzie w dół ale dziś?
    Że niby dlaczego irracjonalnie? Nicki wybrał taki klub a nie inny, teraz się męczy zatem. Wszystko ma wpływa na niestabilną formę. Raz idzie, raz gorzej - dopóki nie zmieni środowiska, zbyt wielu dobrych rzeczy bym się po nim nie spodziewał.

    no i mamy odpowiedź u źródła dlaczego Hancockowi tak ciężko w tym roku idzie, bo jeśli Nickiemu nie idzie to co ma powiedzieć Greg.

    Ekstraliga

    NICKI śr 2,313 - 4 miejsce
    GREG śr 1,839 - 19 miejsce

    SGP

    NICKI 7 miejsce
    GREG 12 miejsce

    ELISTERIEN

    NICKI 2 miejsce śr 2,615
    GREG 7 miejsce śr 2,269

    Oni nam asa, a my im jokera.... :):):)

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Sobotch chlopie,tylko czekalem az ktos zatrybi i przytoczy tu forme Grega w odpowiedzi na Twoj post.Powaga. :)
    Nie chcialem sam tego robic,bo znowu padlby na mnie cien wroga Falubazu co jest zwyklym oszczerstwem i bylym zmuszony wytoczyc proces w trybie wyborczym. :P
    Strzeliles sobie w kolano. ;)

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    haha samoboj miesiaca :D

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    No ładnie mi Krystyn odpowiedział, nie ma co ;)

    Dziwię się tylko, że porównujecie niedalekich emerytów-wędkarzy do dzików. Ale przyjmuję z honorem :)

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    No spokojnie z tym Hancockiem. Był ostatnio u prezesa na dywaniku i obiecał poprawę :P

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Tak jak napisał blacktop - mecz o wszystko.
    Myślę, że ekipa jest na tyle zdeterminowana na wynik u siebie, że walka pójdzie na ostro.

    Trzeba jednak pamiętać, że Gorzów to nie Wrocław, a w Stali jeżdżą zawodnicy, którym warunki torowe rzadko robią różnice - Nicki i Gollob.

    Nie zapominajmy o Tomku Gapińskim ;)

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Nie zapominajmy o Tomku Gapińskim
    Liczymy, że to będzie Nasz koń trojański :P

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    572
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czestochowa nie jest bez szans.Juz raz kiedys Szumina powiozl w Rybniku Tomka.Raz...
    W kazdym razie biorac pod uwage determinacje Jasnej Gory hmmm.... zawody moga byc na styk.
    Do boju Jasna Goro po cud NR 3 !

    ps.Sobotch szacun za przyjecie ciosu na klate :D

  43. Powrót do góry    #43
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Najcięższe z trzech najbliższych spotkań. Wg. mnie będą to złe miłego początki, porażka ze Stalą, a następnie dwa zwycięstwa :)

    Do boju Włókniarz! :)
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    22-09-2008
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wybieram się w niedzielę pod Jasną Górę i mam pytanko do kolegów z Czewy, jak wygląda sytuacja z parkingiem dla gości, z której strony jest wejście na sektor gości i w jakiej cenie są u Was bilety ?
    Z góry dzięki i do zobaczenia na miejscu :)

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    A ja pamiętam, jak kiedyś, dawno temu, Golloba objeżdżał niejaki Kuciapa Maciej, notorycznie zresztą ;) Też porównanie :D

    Emilu, oprowadź kolegę Rogala po waszym spektakularnym stadionie, nie zapominając o podupadających garażach robiących za boksy dla żużlowców :o

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •