Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 96

Wątek: III Kolejka Ekstraligii: Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach

    III Kolejka Ekstraligii: Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa

    Przed nami trzecia kolejka żużlowych zmagań. Drużyna Częstochowska po porażce z Lesznem, wysoko wygrała ze słabiutką Unią Tarnów u siebie. Zespół beniaminka ekstraligi wygrał u siebie z Wrocławiem by następnego dnia przegrać w Zielonej Górze. Ciężko wskazać faworyta w tym spotkaniu. Za Gorzowem przemawia atut własnego toru choć w przypadku Rune Holty czy Tomasza Golloba nie jest to do końca "ich" tor. W drużynie Częstochowskiej w dobrej formie są Nicki Pedersen oraz Sebastian Ułamek, a wydaję się że i Greg Hancock dogadał się ze sprzętem. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz!


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bedzie bardzo ciezko...NIby u nas ale...

    1.Hancock
    2.Gapinski
    3.Ulamek
    4.Richardson
    5.Pedersen
    6.Szczepaniak
    7.Bridger/Woffinden

    Swoja droga w sparingu z Gks ladnie pojechal Tai.Czemu niebylo go na Tarnowie?

    W skladzie Lee bo nasz "angielski" tor powinien mu bardziej sprzyjac niz...kazdy inny.
    I tu pojawia sie pytanie odnosnie zwyciestwa w tym meczu...
    Na ile nasz tor bedzie "angielski" dla Bridgera i Richardsona?O ile obaj pojada?
    Ich postawa moze byc decydujaca w starciach z ferrym,jesperem(evt Hlibem) no i juniorami(juniorem)

    Licze ze Gapa nieposzaleje choc troche sie go obawiam.
    Nicky'ego chyba nikt nie "ugryzie".Ulamek w gazie.Greg tez sowje zrobi.
    Jak zwykle podchodze do meczu troche pesymistycznie,ale i optymistycznych faktow brakuje...

    Mysle ze decydujaca moze byc postawa Tomasa.na ponowne 8+1 chyba ciezko liczyc ,ale Jesli nie pojedzie na 5-6 p to moim zdaniem nie wygramy...
    CHyba ze Ferry/jesper/hlib pojada znakomite zawody...

    Wynik?Byle zwyciestwo.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Swoja droga w sparingu z Gks ladnie pojechal Tai.Czemu niebylo go na Tarnowie?
    występ w Premier League, który z tego co wiem ostatecznie nie doszedł do skutku :/

    co do meczu ciężko będzie, spotkanie z Tarnowem nie dało odpowiedzi na pytanie w jakiej formie są obecnie częstochowianie, licze, że tym razem pojedzie Lee i kilka punktów przywiezie, ciągłe rotacje w składzie nie są dobre

    niestety z powodu wyjazdu do Niemiec nie będzie mnie na tym meczu, a szkoda... :(

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Sensej
    Dołączył
    16-01-2002
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Nie ma się co czarować, będzie bardzo trudno wygrać ten mecz. Nie przekonuje mnie jazda Golloba i Holty na gorzowskim torze, potrzeba im czasu żeby się objeździć. A może to wszystko na co ich stać? Ciekaw też jestem czy w tym meczu pojedzie Hlib i czy jeśli pojedzie to za Jensena (nie mogę się przyzwyczaić do nowego nazwiska) czy za Ferjana. Za tym ostatnim przemawia przyzwoity występ w Zielonej Górze ale słabo spisał się w pierwszym meczu z Wrocławiem, w przypadku Jespera jest zupełnie na odwrót. Trudne zadanie spoi przed trenerem naszej ekipy.

    Wyniku nie będę typował ale rzecz jasna sercem jestem za Stalą ;D

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    18-03-2008
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zwracam sie z prosba o zmiane tytulu watku, prosze skasowac nazwe sponsora, albo dopisac ja tez do nazwy Stali... osobiscie sklaniam sie ku pierwszej opcji

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2003
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ciekaw też jestem czy w tym meczu pojedzie Hlib i czy jeśli pojedzie to za Jensena (nie mogę się przyzwyczaić do nowego nazwiska) czy za Ferjana. Za tym ostatnim przemawia przyzwoity występ w Zielonej Górze ale słabo spisał się w pierwszym meczu z Wrocławiem, w przypadku Jespera jest zupełnie na odwrót. Trudne zadanie spoi przed trenerem naszej ekipy.
    Rzeczywiście niezwykle trudny mecz nas czeka. W końcu Czewa to jedna z 3 drużyn typowanych na bank do medalu. Mecz w zielonej objawił nasze braki u progu sezonu, a Pedersen, Ułamek czy Hancock mogą to bezlitośnie wykorzystać.
    Liczę na niewysoką wygraną Stali, do której kluczem będzie własny tor. Spodziewam się nasi niemało na nim potrenują w tym tygodniu i w pełni jego atut wykorzystają.

    Co do zacytowanego pytania to postawiłbym na parę Jensen (do naszego toru spasowany jak nikt) i Hlib, którego w końcu trzeba spróbować.
    Dodatkowo wstawiłbym Zmarzlika za Szewczykowskiego, bo ten ostatni jest wyjątkowo bezbarwny.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Pewne jest, że mecz ten dostarczy wielkich emocji.
    Moim zdaniem wynik będzie oscylował cały czas w okolicach remisu, a mecz zakończy się wynikiem 44:46 lub 43:47.
    Gorzów jest dość silny, a w drugiej części sezonu będzie jeszcze silniejszy, gdy spasują się z torem Gollob i Holta.
    Mimo wszystko przy zwycięstwach Pedersena nad liderami Stali mamy spore szanse na sukces.
    Dla Ułamka ten sezon będzie najlepszym od paru lat, w Gorzowie też pociągnie wynik. Jeśli Hancock pojedzie odrobinę lepiej niż na początku sezonu, a Richardson coś dorzuci to mecz będzie wygrany.

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Nadal obaiwam się o formę Grega... Komplet z tarnowem zupełnie nie odzwierciedla jego aktualnej dyspozycji, sprzęt ma słaby... W sparze z Gdańskiem objechany na dystansie na swoim torze przez Chrzanowskiego i to kurczowe trzymanie się kredy.

    Ten występ to może być jedna z ostatnich szans Richardsona, jeśli znowu nie spełni oczekiwań może być odstawiony od składu na długo,,, Zresztą jak najbardzoiej słusznie, choć w Gorzowie bardzo na niego liczę.

    Nicki i Seba raczej pewniaki, Pedersen podobnie jak Crump może przegrać jeden, góra dwa wyścigi w tym meczu. Sebastian w obecnej formie powinien 10 pyknąć ;)

    W juniorce postawiłbym obok Szczepana na Lewisa :); większe doświadczenie od Taia, lepsze starty bardzo objeżdżony już w Elite League w tym roku, spisuje się dobrze. Jonasson to świetny junior, widziałem go w akcji już 2 lata temu w Szwecji i chłopak ma papiery na jazdę, w ZG wyraźnie był wolniejszy na dystansie przez to objechał go Zengota ale na gorzowskim owalu młodzieżowcy innych zespołów będą mieć z nim ciężką przeprawe.

    Za to na Gape jakoś nie licze w tym meczu, sukcesem będzie chyba zdobycz pokroju tej z Leszna. Mam mieszane odczucia co do niego...

    Podobnie jak poprzednicy uważam, że walka o zwycięstwo może toczyć się do ostatniego biegu/łuku :)


  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i mysle ze kwestia startu Hliba mocno sie skomplikowala o ile Chomski w ogole bral pod uwage taka mozliwosc.
    Jego [1,1,0,1,0] wprawdzie w mocnej stawce ale optymizmu niedodaje...
    Zreszta niema tez chyba co Monberga odsuwac od skladu po jednym nieudanym wyjezdzie(tym bardziej na bardzo trudnym wyjezdzie,choc co zrobi w Lesznie,Toruniu czy Czewie?)
    Oczywiscie wolalbym Hlibka ale ten jakos niemoze narazie trafic ze sprzetem...
    A w niedzielnym meczu kazdy punkcic moze byc na wage zwyciestwa...
    Pedersen chyba bedzie nie do ugryzienia.Ulamek tez ma swietny poczatek sezonu...
    Jesli amerykanin pojedzie na te 10-11 p to o zwyciestwie zadecydowac moze JOnasson i Szczepaniak(lub Lewis).

    Jesli natomaist Greg zawiedzie to mysle ze wygramy.....

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    No i mysle ze kwestia startu Hliba mocno sie skomplikowala o ile Chomski w ogole bral pod uwage taka mozliwosc.
    Jego [1,1,0,1,0] wprawdzie w mocnej stawce ale optymizmu niedodaje...
    Ciężko tu mówić o mocnej stawce w porównaniu z ligą.
    Wystarczy zauważyć, kto przywiózł Hliba za plecami - Celmer czy Stachyra to nie jest czołówka ekstraligi.

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    18-03-2008
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zmiencie ten tytul watku!!

    z calym szacunkiem dla sponsora - punkty i medale zdobywa WŁÓKNIARZ, a nie ZŁOMREX, MALMA, RADSON, YAWAL.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2003
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda wielka, że Hlib swoim występem w Toruniu praktycznie sam skreślił się ze składu. Wydaję się, że dla jego dobra będzie debiut w jakimś późniejszym meczu (tarnów?) a nie teraz. Liczę na niego jednak, że się rozjeździ, bo znaczenie swoich wychowanków w składzie pokazał mecz z Falubazem.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2006
    Postów
    429
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mecz z Wlokniarzem przysporzy na pewno wiele emocji i dopiero teraz zobaczymy co warta jest Stal na swoim torze.

    Wroclaw mial tylko Crumpa, a udalo im sie przywiezc 40 pkt. W Czestochowie pewniakami do dobrego wystepu sa N.Pedersen i S.Ułamek. Hancocka rowniez stac na zdobycz w okolicach 10pkt. Jezeli Gollob (3 wygrane na 11 startow) nie bedzie wygrywal swoich biegow to Gorzow bedzie mial ciezko.

    Wiele bedzie zalezec od postawy 2 linii, ktora moze przechylic szale zwyciestwa na korzysc jednej z druzyn.

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Pewne jest, że mecz ten dostarczy wielkich emocji.
    Moim zdaniem wynik będzie oscylował cały czas w okolicach remisu, a mecz zakończy się wynikiem 44:46 lub 43:47.
    Gorzów jest dość silny, a w drugiej części sezonu będzie jeszcze silniejszy, gdy spasują się z torem Gollob i Holta.
    Mimo wszystko przy zwycięstwach Pedersena nad liderami Stali mamy spore szanse na sukces.
    Dla Ułamka ten sezon będzie najlepszym od paru lat, w Gorzowie też pociągnie wynik. Jeśli Hancock pojedzie odrobinę lepiej niż na początku sezonu, a Richardson coś dorzuci to mecz będzie wygrany.
    Kolega uwaza ze Gollob i Holta potrzebuja 3 miesiecy na spasowanie sie z torem smiem watpic.
    Ten mecz przedstawi nam prawdziwa wartosc zespolu Gorzowskiego bo nie jest to ekipa slaba jedynym jej mankametem jest to ze jest beniaminkiem a Czestochowa kandydatem do medalu.Ale jezeli nie teraz to kiedy gwiazdy Gorzowskie maja wygrac.Stawiam na minimalna wygrana zespolu Gorzowskiego

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Nie uważam tak wcale, ponieważ tacy zawodnicy są spasowani po pierwszym treningu, ale po 3 meczach odjechanych na tym torze będą go znać chyba jeszcze lepiej, prawda? I nie mów, że te parę meczów nic nie da. Gorzów potrzebuje trochę przetarcia, chociaż i tak nie widzę ich wyżej niż na 5 miejscu.

  16. Powrót do góry    #16
    Zbanowany
    Dołączył
    03-04-2006
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stal bez problemu pokona medaliki.Dostana tak jak w Lesznie i znowu bedzie placz,albo skupią sie na komentowaniu dopingu Gorzowskiego(robili to z Lesznem,zrobia to i z wami).Caly mecz pod kontrola gospodarzy bedzie,wiec glowy do góry.

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    @up

    Kolejny napinacz rodem z Zielonej Góry bądź Leszna. Porozmawiamy po meczu... Po co sie udzielasz w temacie ciebie niedotyczącym? Wylewasz żale dzieciaku, pewnie z powodu braku akceptacji w życiu realnym... No cóż zawsze można anonimowo wyrzucić z siebie negatywne emocje choćby na takim forum. Ale idz już spać bo ci się neostrada przegrzeje ;]

    Mecz będzie zaje**** :) I nie na darmo jadę do Gorzowa! Mam nadzieję że będzie to znakomita zabawa bo wiem że kibice z Gorzowa to nie jest syf leszczyński czy zielonogórski... Do zobaczenia w niedziele!

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2008
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    zapewne Czestochowa jak zwykle dostanie łomot na wyjeździe.Dobrze pojedzie Pedersen,może zawalczy Ułamek.Cała reszta to będą raczej statyści.
    Według mojej teorii spotkają się dwie najbardziej przereklamowane drużyny i stawiam flache,że Wrocek przeskoczy na koniec sezonu obydwie w tabeli.
    Mecz będzie zaje**** I nie na darmo jadę do Gorzowa! Mam nadzieję że będzie to znakomita zabawa bo wiem że kibice z Gorzowa to nie jest syf leszczyński czy zielonogórski... Do zobaczenia w niedziele!
    syf to ty masz w tej swojej śmiesznej ciemnej górze czy jak tam to zwą medaliku.

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2008
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oby wygrał Włókniarz, aczkolwiek będzie wyrównane widowisko, Stal potrafi ostro kąsać u siebie( przynajmniej tak mi się zdaję).Kluczem do zwycięstwa Włókniarza może być równy skład, bo Stal to ser szwajcarski jak się patrzy.

  20. Powrót do góry    #20
    Zbanowany
    Dołączył
    03-04-2006
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cyt
    Kolejny napinacz rodem z Zielonej Góry bądź Leszna. Porozmawiamy po meczu... Po co sie udzielasz w temacie ciebie niedotyczącym? Wylewasz żale dzieciaku, pewnie z powodu braku akceptacji w życiu realnym... No cóż zawsze można anonimowo wyrzucić z siebie negatywne emocje choćby na takim forum. Ale idz już spać bo ci się neostrada przegrzeje ;]


    Veronek to jeden z wielu buraków Czestochowskich ktorzy swoimi odczuciami,swoimi chorymi wizjami raczą nam przedstawiac ulomnosc jaką wpojono im w dziecinstwie do glowy.Napisanie opini swojej to wylewanie żalu? Będzki w Gorzowie tak oczywiste jak to ze jutro sobota.


  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2007
    Postów
    329
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oby wygrał Włókniarz, aczkolwiek będzie wyrównane widowisko, Stal potrafi ostro kąsać u siebie( przynajmniej tak mi się zdaję).Kluczem do zwycięstwa Włókniarza może być równy skład, bo Stal to ser szwajcarski jak się patrzy.

    a Czestochowa jest bez dziur na wyjazdach...no chyba ze wzieles mecz z Tarnowem u siebie pod uwage :) Gapinski, Szczepaniak/Lee i juniorek to jak narazie wielka dziura :)

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Majac tyle lat co mam jestes dla mnie szczylem i najwyzej moge cie zlac cieplym moczem,co wlasnie czynie....
    To jak na swój wiek jesteś bardzo ograniczony, o czym świadczy poziom twoich wypowiedzi.

    Może by tak zamiast siedzieć przed komputerem i wypisywać farmazony, lepiej pracy poszukać a nie siedzieć na zasiłku licząc ile zostało do końca miesiąca żeby na flaszkę starczyło?

    Bo przecież na trzeźwo nie można takich bredni pisać! :) Albo po prostu załóż się z kolegą wyżej który widać że chce postawić flaszkę za darmo... Bo WTS ani Stali ani Włókniarza nie przeskoczy :)

    stawiam flache,że Wrocek przeskoczy na koniec sezonu obydwie w tabeli.
    Pozdrawiam! Napinaczy z ZG już tutaj pełno... No fakt myszy lgną do dobrobytu a jak widzą bogatą Stal i Włókniarz, to nie mogłoby ich zabraknąć! ;]

    syf to ty masz w tej swojej śmiesznej ciemnej górze czy jak tam to zwą medaliku.
    Kolejny "bystry jak woda w klozecie" user :) Po prostu brawo! Nie znasz historii tego zasłużonego miasta, więc jesteś dnem :) W katolickim kraju wymagany jest szacunek dla klasztoru Jasnogórskiego. Możesz nie szanować mnie, Klubu Włókniarz, ale to co napisałeś jest po prostu prostackie:/

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    ford napisał:

    Według mojej teorii spotkają się dwie najbardziej przereklamowane drużyny i stawiam flache,że Wrocek przeskoczy na koniec sezonu obydwie w tabeli.
    Oczywiście
    Obie powalczą o utrzymanie.
    Postaw flachę chłopakom pod trzepakiem.
    I ogarnij się trochę.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2008
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Według mojej teorii spotkają się dwie najbardziej przereklamowane drużyny i stawiam flache,że Wrocek przeskoczy na koniec sezonu obydwie w tabeli.
    Oczywiście
    Obie powalczą o utrzymanie.
    Postaw flachę chłopakom pod trzepakiem.
    I ogarnij się trochę.
    Lol.To moja opinia i chyba forum służy do wyrażania swoich opinii ?
    veronek prostakiem jesteś ty co udowadniasz każdym kolejnym postem obrażając kibiców z Leszna(gdzie ostatnio widziałem waszą "super silną" drużynę) i Zielonej Góry.
    Nie pozdrawiam i daruj sobie odpisywanie.

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Odpiszę, jak przystało kulturalnej osobie. :) Nikt nie zabrania ci wyrażać swojej opinii. Nikt również nie każe wyrażać jej obiektywnie. Masz prawo do subiektywnej oceny, lecz oceny meczu Stal - Włókniarz. A to że udowodniłeś iż nie wiesz co to jest "Jasna Góra", przedrzeźniając jej nazwę w sposób mało inteligentny, pokazuje iż jesteś wielkim prostakiem. Odpisuj co chcesz, ja wiem że jesteś zerem. Nawet "magia falubazu" nie pozwoli ci utrzymać rodziny z taką wiedzą o świecie i historii Polski ;) Powodzenia w przyszłości dzieciaczku :*

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar Sensej
    Dołączył
    16-01-2002
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 5 w 4 postach

    Komarnicki zaprasza na mecz ;]


  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    ford napisał:

    Lol.To moja opinia i chyba forum służy do wyrażania swoich opinii ?
    Swoje opinie możesz przedstawić kolegom pod trzepakiem.
    Koniecznie z flachą.
    (W innym przypadku twoje OPINIE są trudne do zrozumienia)
    Może cię zaakceptują:)
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Jaka pogoda w Gorzowie ?? Wedlug prognoz od dzisiaj u Was mialo nie padac - sprawdza sie to ??

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2005
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Jaka pogoda w Gorzowie ?? Wedlug prognoz od dzisiaj u Was mialo nie padac - sprawdza sie to ??
    Od rana słonecznie. W końcu szykuje się weekend bez opadów ;)

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    No to nadaje kolejny smaczek batalii Gorzowsko-Częstochowskiej. Hmm czyli z powodów jasnych i oczywistych Wasi zawodnicy nie mieli okazji potrenować przed jutrzejszym spotkaniem na Gorzowskim torze... Po tylu dniach opadów, może być ciężko przygotować "wymarzony" przez Was tor, w związku z tym wcale nie będzie on waszym atutem ;) Bynajmniej nie aż takim...

    Będzie to na pewno wyrównany mecz :) Szkoda że nie będzie na żywo przez TVP Sport pokazywany, bo troszke mi się nie chce jechać tyle KM :P Ale cóż, mus to mus ^^

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec Awatar Sensej
    Dołączył
    16-01-2002
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Przed ostatnim meczem z Wrocławiem padało bez przerwy cały tydzień a jednak udało się przygotować tor. Wypogodziło się dopiero w okolicach południa dnia, w którym miał odbyć się mecz. Będzie dobrze. Ale zgadzam się z tym, że idealnie pod siebie nie przygotują toru.

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzisiaj juz nasi trenowali (wczoraj chyba tez)

    Jak ja bylem na stadionie to kolka krecili wlasnie:
    Gollob, Ferjan, JBJ, Hlib i Szewczykowski.. i przyjechal Holta.

    Oby te kolka pomogly w lepszym spasowaniu, bo poczatek spotkania bedzie bardzo wazny :)

    Pozdrawiam

  33. Powrót do góry    #33
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    No to ruszamy w długą podróż...

    Hej Hej CKM !!
    Tylko WŁÓKNIARZ!

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec Awatar Sensej
    Dołączył
    16-01-2002
    Postów
    563
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Długa to by była jakby Gdańsk awansował ;P

    Dzisiejszy mecz wydaje się być niezagrożony bo po raz pierwszy od dawna zza chmur przebija się słońce. Mimo to lepiej zabrać ze sobą na stadion ciepłą kurtkę niż krem do opalania i okulary przeciwsłoneczne.

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    meczyk zapowiada sie bardzo ciekawie, ale wydaje mi sie ze atut własnego toru bedzie kluczem do zwycięstwa. 47-43
    pozdrawiam
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Szkoda, że tego spotkania nie pokażą w tvp. W przeciwieństwie do meczu w Toruniu, tu nie jest znany zwycięzca i walka winna być wyrównana (choć mam jakieś pesymistyczne wizje ale wierze w Włókniarz). Choć i w spotkaniu Apatora z Falubazem spodziewam się obejrzeć sporo fajnego speedwaya...

    Richardson i Bridger jadą w końcu?...

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    ale wydaje mi sie ze atut własnego toru bedzie kluczem do zwycięstwa. 47-43
    pozdrawiam
    Bo Karlsson, Gollob czy Holta jezdza w Gorzowie lata :D

    Pedersen Hanocock Ulamek jest o wiele lepszym trio niz w/w. Stawiam na 47:43 ale dla Czewy.

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2007
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie bo jeżdżą w Gorzowie lata ale bo mogli się wczoraj na treningu przygotować do warunków torowych matole.

    Ja nie jestem pewny zwycięstwa bo pewnym zwycięstwa można być tylko gdy się jeździ na swoim torze z takimi drużynami jak Rzeszowska czy Tarnowska ale wierze w Golloba i spółke dlatego obstawiam 48:42 dla Staleczki.

    Z tego co słyszałem Tomek nie ma już problemów z kolanem jakie mu towarzyszyły od wypadku w swoim pierwszym biegu przeciwko Sparcie więc dzisiaj powinniśmy zobaczyć czy naprawde jest gotowy do walki o złoto w GP.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    61
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Ja uważam ,że Częstochowa spokojnie dziś wygra. Zaznaczam iż jest to wyłącznie moja opinia. Zdobycze punktowe beda moim zdaniem mniej więcej takie :

    9 P. Karlsson 8
    10 J.B. Monberg 3
    11 T. Gollob 12
    12 M. Ferjan 3
    13 R. Holta 13
    14 T.H. Jonasson 3


    1 G. Hancock 10
    2 Mi. Szczepaniak 6
    3 S. Ułamek 12
    4 T. Gapiński 4
    5 N. Pedersen 14
    6 Mt. Szczepaniak 2


    wychdozi 42-48, nie tak spokonie jednak ale zawsze;)

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakos nie wydaje mi sie, zeby Szczepaniak zrobil tyle co JBJ i Ferjan razem wzieci :) to nie ten poziom.

    Czewa byc moze ma i lepsza trojke liderow.. ale pozostali zawodnicy to przewaga Stali.. tymbardziej na gorzowskim torze.

    Obstawiam wygrana Staleczki 47:43

    Pozdrawiam

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wg mnie spotykaj± się dwa najbardziej przereklamowane zespoły w Ekstralidze. Szczególnie Włókniarz jest niesamowicie pompowany i stawiany do nawet złotego medalu co wg mnie jest ¶mieszne i nierealne. Nie wierze w t± super siłe medalików. Nie jestem pewien nawet czy stać ich na medal. 4-5 miejsce to chyba szczyt ich możliwo¶ci. Nie przekonuje mnie ten zespół. Stawiam na zwycięstwo Stali 48:42.

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    pojedynek dwoch papierowych tygrysow, walczacych miedzy soba o 4-5 miejsce. kto wygra? ja w typerze obstawilem minimalne zwycistwo 46-44 dla stali. chcoiaz wynik rownie dobrze moze byc w druga strone.

  43. Powrót do góry    #43
    Początkujący
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja uważam ,że Częstochowa spokojnie dziś wygra. Zaznaczam iż jest to wyłącznie moja opinia. Zdobycze punktowe beda moim zdaniem mniej więcej takie :

    9 P. Karlsson 8
    10 J.B. Monberg 3
    11 T. Gollob 12
    12 M. Ferjan 3
    13 R. Holta 13
    14 T.H. Jonasson 3


    1 G. Hancock 10
    2 Mi. Szczepaniak 6
    3 S. Ułamek 12
    4 T. Gapiński 4
    5 N. Pedersen 14
    6 Mt. Szczepaniak 2


    wychdozi 42-48, nie tak spokonie jednak ale zawsze;)
    Bardzo ladnie postapiles zaznaczajac, ze jest to twoja li tylko opinia. W przeciwnym wypadku musialbym sie dlugo zastanawiac nad autorem rownie uroczej koncepcji.

    Zatem idac twoim tropem, postuluje o odjecie Ulamkowi 2 pkt na rzecz Jespera, oraz 1 pkt Pedersenowi i 2 pkt Szczepaniakowi na rzecz Mateja.

    Policzmy zatem, 47 43 ?
    Uwielbiam typowanie wynikow sportowych ;)

  44. Powrót do góry    #44
    Początkujący
    Dołączył
    17-11-2006
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hej ludki leci ten mecz na jakimś radiu, internetowym najlepiej?

    Co do samego meczu to wg mnie będzie na styku od początku do końca - a kto wygra?
    Mam nadzieję że Włókniarz!

    Edit: Zadałem pytanie i sam sobie odpowiadam :)
    http://www.radiofiat.com.pl

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2003
    Postów
    913
    Kliknij i podziękuj
    144
    Podziękowania: 18 w 11 postach
    Tomaaaaaaaaaaaaaaasz Gaaaaaaaaaaaapiiiiiiiiińskiiiii !!

    W/g mnie dzisiejszy bohater meczu i jeden z głównych ojców dzisiejszego zwycięztwa, mam nadzieję że nie jedyny raz w tym sezonie :)
    Na swoim poziomie pojechał Nicki, doszedł już chyba do siebie Herbi. Ułamek trochę nierówno jak na lidera, ale ogólnie pozytywnie też. Mateusz zrobił chyba to co do niego należało, Tai jak na pierwszy występ też przywiózł ważny punkt. Za Michała chyba w następnym meczu pojedzie jednak Lee. Ważne zwycięztwo na gorącym terenie, imo Gollob i spółka jeszcze nie jednemu teamowi napsują krwi jak wjeżdżą się lepiej w tor stali.
    W drużynie stali zdecydowanie poniżej oczekiwań Gollob i Karllson, Holta zrobił swoje chyba. Dobrze się zaprezentował jeszcze Monberg, ale resztą już cieniutko...

    A do napinaczy z Zielonej, którzy się udzielali w tym wątku: jak tam dzisiaj wasza magia ?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •