Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 54

Wątek: Bardzo wysoki spadek formy Jacka Golloba

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Bardzo wysoki spadek formy Jacka Golloba

    Nie tak kibice w Tarnowie wyobrażali sobie wzmocnienie drużyny w osobie Jacka Golloba, kosztował tyle co średniej klasy zawodnik zagraniczny a punktów przywozi tyle co najgorszy w druzynie grzegorz rempała.
    Jacek Gollob punkty:
    w Bydgoszczy: 6
    w Rybniku: 11
    z Częstochową: 2
    z Lesznem: 3
    w Toruniu: 1

    Jacek Gollob już miał taki znaczny spadek zdobyczy punktowych po przejściu do Piły, ale wtedy nie było tam z nim brata więc w Tarnowie teraz wszyscy myśleli że u boku Tomka da sobie rade z aklimatyzacją.
    Inna sprawa że obserwują jazde Jacka w Tarnowie można odnieść wrażenie że mu ten tor wybitnie nie leży, no ale w końcu jest "u siebie" więc wypadało by chociaż wygrać jeden bieg! Miał w tym tygodniu zakupić dwa nowe silniki (motory?) i jeździć, jeśli nie przez kilka dni to chociaż jeden dzień w tym tygodniu, co się okazuje? że jednak w tym tygodniu nie przyjedzie potrenować na Tarnowskim torze! Bardzo to nie ładnie z jego strony, bo jeśli nie w Tarnowie to gdzie (jednak słyszy się że nigdzie nie jest wpuszczany na treningi), ale po co gdzie indziej? skoro większość meczy będzie jednak rozgrywał na torze w Tarnowie, no chyba że już wie że nie wystąpi w meczu przeciwko Zielonej, ale to by było dziwne...
    No chyba że ma załatwione z Rusko że cały przyszły tydzień będzie trenował we Wrocławiu, to mu wybacze!




  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    445
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A może po zdaniu matury próbuje dostać się na studia i nie ma czasu na treningi. Trochę wyrozumiałości kibice z Tarnowa. Nauka jest najważniejsza.;);)

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,924
    Kliknij i podziękuj
    6,487
    Podziękowania: 8,800 w 4,839 postach
    Podejrzewam ze w meczu z Zielonka dostanie kolejna szanse i ze slabiutkim ZKZ-tem zrobi ponad 10 pkt.Wielki guru pan Wladyslaw stwierdzi znowu ze to jezdziec swiatowej czolowki,a nastepnie Unia T przegra we Wroclawiu dzieki " swietnej" postawie starszego z braci.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Podejrzewam ze w meczu z Zielonka dostanie kolejna szanse i ze slabiutkim ZKZ-tem zrobi ponad 10 pkt.Wielki guru pan Wladyslaw stwierdzi znowu ze to jezdziec swiatowej czolowki,a nastepnie Unia T przegra we Wroclawiu dzieki " swietnej" postawie starszego z braci.
    Wlasnie tego sie obawiam. Przypomina sie sytuacja z poprzedniego sezonu gdy Grrrr wykazywal sie w meczach z Warszawa czy zdziesiatkowanym przez kontuzje Lublinem a pozniej dostawal kolejne szanse w waznych meczach.
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    09-10-2002
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie zapominajcie, że to tzw. "transakcja wiązana". Za Jackiem murem stoi Tomek i na pewno jest nacisk, żeby jeździł. To kiepski zawodnik, który wozi się przy pomocy brata, wykorzystując jego umiejetności (jazda parą)i dostęp do tunerów oraz nowinek technicznych. Nie zazdroszczę "jaskółkom" tego transferu, rodzimi jeźdźcy muszą grzać ławę bo Jacuś ma Wielkiego Brata!

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    13-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    Jak sobie przypominam Jacek nigdy nie mial jakies super formy zawsze to dzieki bratu dowozil troche punkow a tak indywidualnie to chyba nic nie osiagnal

  7. Powrót do góry    #7
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak sobie przypominam Jacek nigdy nie mial jakies super formy zawsze to dzieki bratu dowozil troche punkow a tak indywidualnie to chyba nic nie osiagnal
    No wiesz, IMP czy ZK to jakieś osiągnięcia są :)

    Aczkolwiek zgadzam się z Dexterem, Gollobowie powoli się kończą. Nikt nie jest wiecznie młody, Jacuś ma na karku 35 lat Tomek 33, wiecznie wymiatać nie będą :D:D:D

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    Jak sobie przypominam Jacek nigdy nie mial jakies super formy zawsze to dzieki bratu dowozil troche punkow a tak indywidualnie to chyba nic nie osiagnal
    Oczywiście poza dwukrotnym IMP.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    A ja mysle, ze obaj Gollobowie powoli sie koncza. :P

    D.J.
    A ja myślę, że nie był byś sobą gdybyś nie wykorzystał kolejnej okazji do "zahaczenia" również o Tomka, który tym razem bohaterem wątku nie jest. :P


    Jacka chyba dopadło to co większość zawodników dopada prędzej czy później, czyli kłopoty ze sprzętem. Poza tym ostatnio w Unii pozostali zawodnicy (Burza, Rempała) wiodą prym a przecież nie da się wygrywać wszystkich spotkań różnicą 40-tu punktów, więc zawsze ktoś musi być najgorszy w zespole. Padło na Jacka :P

    Ale mimo takiej postawy Unia wygrywa jak na razie wszystko, więc aż strach pomyśleć co będzie jak jeszcze Jacek zacznie faktycznie po 10 punktów robić :D

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Tradycyjny model oceniania zawodnika:

    1. jeździ slabo:

    Jest kiepski. Tak naprawde to on nic nie osiagnal, nigdy nie mial dobrej formy, wszystko osiagnal po znajomosci, mial jakies wtyki do nowinek technicznych, ewentualnie ojca/brata/wujka. Zadnych sukcesow. Odsunac go od skladu !

    2. zaczyna jezdzic dobrze:
    JEEE brawo, zawsze w niego wierzylem i liczylem, ze w koncu zacznie dobrze jezdzic. Chcialbym zobaczyc teraz miny tych, ktorzy tak go atakowali.

    I tak mniej wiecej wyglada ten watek (patrz pkt 1). Gdy Jacek Gollob znowu zacznie zdobywac wazne pkt dla druzyny, forumowicze beda pisac posty podobne do pkt 2.

    Pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    23-03-2004
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich .Zgadzam sie z Roberto...cieszmy sie ze nasza 2 linia tak wspaniale daje sobie rade ..np Staszek Burza przez wielu skazywany 0 zdobycze pkt..przeciez z meczu na mecz jest coraz lepiej..za 1 seniora i tak jezdzi Jano...pomyslmy co bedzie jak Jaca bedzie jezdzil na swoim poziomie 8-12 pkt..Wierze w niego..Wydaje mi sie ze jego problem tkwi w psychice a nie w sprzecie..wystarczy mu jakies 1 dobre spotkanie na wlasnym torze i moze sie przebudzi 3go mu zyczymy..Mam nadziele ze bedzie to z Zielonka..bedzie nam po3ebny na Wrosław!!!

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2004
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurde przeciez znamy doskonale tego zawodnika jezdzil w Pile cpa jak oszalaly i o jakiej psychice tu mowa poprostu jacus sie kruszy bo co za duzo to nie zdrowo!!! Na sucesie Tomka jedzie Jacek i nigdy nie powiem gdy jacek bedzie zdobywal 10 pkt ze w niego wiezylem bo nie wierzylem nie wierze i nie bede wierzyl bo go poprostu nie cenie ani jako czlowieka ani jako zuzlowca!!! Jest CIENKI i tyle!!!

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mysle, ze obaj Gollobowie powoli sie koncza.

    D.J.
    A ja mysle, ze nie myslisz, tylko ciagle jestes w szoku po tym uderzeniu kiedys tam w Gdańsku...:P.


    Co do formy Jacka, to odkad pamietam zawsze potrafił byc strasznie himreyczny. Jednak zeszly sezon utwierdzil mnie w przekonaniu, ze Jaca to solidny ligowiec.

    Mysle, ze Jacus swoje lata juz ma i najglupsza rzecza na tym etapie kariery byly przenosiny na drugi koniec Polski. Mysle, ze gdyby zostal u siebie, na starych bydgoskich smieciach, dzis mial by calkiem dobra srednia biegopunktowa.

    Obecny kryzys jest moim zdaniem dosc powazny i nie mozna zwalac wszystkiego na sprzet. W Bydgoszczy Jackowi nie szlo zawsze jak jezdzil na swoim sprzecie:p, kiedy bral maszyny Tomka jechal znakomicie. Teraz nawet na sprzecie brata Jacek zawodzi i mysle, ze ma juz teraz powoli dosc poludnia Polski...

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2004
    Postów
    246
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wicior...

    ...sorry za mamę , ale mnie poniosło bo piszesz o kimś kogo dobrze znam i szanuję.
    A co do narkotyków to każdy zawodnik ma badania na obecnośc wiadomo czego (antydoping:):)). Robione są przed ligą i mogą być robione na zyczenie przed każdym meczem (aby ew. wyeliminować podstepem podejrzanego przeciwnika z gry:)).
    Nikt przy zdrowych zmysłach nie bieże niczego ostrego
    przynajmniej od stycznia, gdyz nawet po głupim stafie (trawce,ziole itd. )syf we krwi jest wykrywalny przez trzy miesiące, a wiadomo co się dla nich z tym wiąże .Kasa ,rozgłos ,prestiż opinia itd.
    Mam nadzieję że ci to pomogło co nieco w weryfikacji niektórych opini. A jeżeli nie to sam pogadaj z E-ligowymi jeżdzcami.
    Pozdro i nie pisz więcej na forum takich bzdur

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2004
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Alfor ale naprawde znam zuzlowcoe co pala marichuane uwiez mi powiem ze nawet w pile sa takowi zawodnicy ja o tym wiem doskonale nie powiem skad i jak ale to jest juz normalka dla nich a niektorzy bez tego nie wyjada na tor a po zawodach jest masakra. Spox wybaczam Ci to z moja mama jest luzak!

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2003
    Postów
    277
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Różne są opinie wśród forumowiczów. Jedni piszą, że Jaca ćpa inni, że sobie olewa bo reszta zespołu punktuje jak narazie, jeszcze inni, że nie ma sprzetu i że się powoli wypala. Ja nie wiem jak jest, wiem jdnak tyle, że nie prezentuje tego co się od niego wymaga. Uważam, że skoro inne "jaskółki" zostały odsunięte od składu za słabe wyniki to dlaczego Jaca ma być traktowany inaczej. Fakt, że może się taka decyzja (odsunięcie Jacy) wiązać z "niezdrowa atmosferą" w klubie. Jednak jak będzie dalej przywoził taką zdobycz pkt to też się może coś zacząć psuć (stosunki między zawodnikami, przecież wszyscy powinni być równo traktowani). Jacek musi się poważnie zastanowić nad swoją postawą (na torze oczywiście), bo w Unii jest choćby nawet wspaniale jadąca młodzież, która może spokojnie go zastąpić w składnie. Ja mam nadzieję, że wkońcu się przebudzi ale jak sobie przypomne ile to już czekamy na przebudzenie GRRR to coś zaczynam tracić tą nadzieje, oby w przypadku Jacusia nie było tak samo.

    Pozdro!

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    29-01-2004
    Postów
    246
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wicior

    Gratulacje mamy (to lubię:))
    a wracając do tematu, to jezeli faktycznie jarają zioło to mają niezły bajzel we łbie i jesli chodzi o jazdę i o życie (dragi to syf ,wież mi bo piszę z autopsji:()
    A co do Jacy to facet:) ma już taką a nie inną gebę:) i niestety moze ona co niektórym wydawać się "podejżana":) ale od lat wielu tak nie jest jak sugerowałeś.
    Ach gdzie te lata(bywało ostro:))!!!!!

    Pozdro dla wszystkich "pilników:)" Alfor

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2004
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy jest to wiadomosc oficjalnie potwierdzona a jezeli tak to z jakiego zrodla??

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I to jest właśnie poziom tego forum!!!

    Ja nie lubie Jacka Golloba i nie podoba mi sie również robienie dream teamów za wielką kase! I dlatego nigdy nie bedę kibicował Realowi Madryt, Chalsea czy właśnie Tarnowianom.
    Chciałem jednak zapytać o coś innego.
    Jak mozna pisać, że Jacek Gollob jest słaby, wozi sie na plecach brata, sam nigdy nic nie osiągnał???
    Przecież to dwukrotny mistrz Polski, zdobywca Złotego kasku. Jeden z najlepszych ligowców ostatnich lat.
    Ja nie będę sie wypowiadał dlaczego on jest ostatnio w gorszej formie, bo poprostu nie wiem. Mysle że sam zawodnik też chce jechać lepiej.
    Jednak boli mnie coś innego. Nie będę pisał co..tylko jest taka sentencja że "jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to sie nie dozywaj".
    To tyle.

    P.S. Ktoś pisał że JG to ćpun. Jego życie jego sprawa. Jak dla mnie zawodnik ma robić punkty a co robi poza torem nie obchodzi to mnie.
    Chyba nikt nie powie że to przez uzywki, bo on je stosuje nie od tego sezonu.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    15-09-2003
    Postów
    222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiadomość o tym ze Jacka nie bedzie w składzie pobrałem ze strony
    www.foto.zuzel.prv.pl

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    Ja nie lubie Jacka Golloba i nie podoba mi sie również robienie dream teamów za wielką kase! I dlatego nigdy nie bedę kibicował Realowi Madryt, Chalsea czy właśnie Tarnowianom.
    Chciałem jednak zapytać o coś innego.
    Jak mozna pisać, że Jacek Gollob jest słaby, wozi sie na plecach brata, sam nigdy nic nie osiągnał???
    Przecież to dwukrotny mistrz Polski, zdobywca Złotego kasku. Jeden z najlepszych ligowców ostatnich lat.
    Ja nie będę sie wypowiadał dlaczego on jest ostatnio w gorszej formie, bo poprostu nie wiem. Mysle że sam zawodnik też chce jechać lepiej.
    Jednak boli mnie coś innego. Nie będę pisał co..tylko jest taka sentencja że "jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to sie nie dozywaj".
    To tyle.

    P.S. Ktoś pisał że JG to ćpun. Jego życie jego sprawa. Jak dla mnie zawodnik ma robić punkty a co robi poza torem nie obchodzi to mnie.
    Chyba nikt nie powie że to przez uzywki, bo on je stosuje nie od tego sezonu.
    Stary jaki dream team z Tarnowa?Dwoch zawodnikow wysokiej klasy ma prawie kazdy zespol.U nas jak widac wynik robia wychowankowie ale oczywiscie duet T&T robi swoje.

    Co do Jacka nie bylem za bardzo szczesliwy ze przychodzi do Tarnowa ale wiem ze on bedzie jeszcze jezdzil dobrze i bedzie robil ok 10 pkt na to licze i mam nadzieje ze sie nie przelicze:P
    Ciekawe czy faktycznie Jacka nie bedzie w skladzie na mecz z Zielonka???

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2004
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja nie lubie Jacka Golloba i nie podoba mi sie również robienie dream teamów za wielką kase! I dlatego nigdy nie bedę kibicował Realowi Madryt, Chalsea czy właśnie Tarnowianom.
    Wiesz co stary ty chyba nie wiesz co piszesz. Jak by wlodarze twojego klubu wraz ze sponsorem sprowadzili Rickardssona i Gollobow to tez bys przestal kibicowac swojej druzynie?? Przeciez kibice nie maja wplywu na ksztalt personalny druzyny.

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    I to jest właśnie poziom tego forum!!!
    Bula Forum to Wy i wszystko jasne ;)

    Każdy następny który będzie wyzywał Jacka ma tygodniowego bana !

    P.S Teoretycznie mod może dostać bana :P

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Coś mi się wydaje że ten wątek jakoś dziwnie się nazywa ;]

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Bardzo wysoki spadek formy Jacka Golloba
    Ten Typ Tak Ma :D

    pozdro. ;]

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    To dobrze że Jacek Gollob jeździ jak jeździ, i tu nie chce żadnych złośliwości, ale poprostu jest ciekawiej. Przecież gdyby jeździł on tak jak w zeszłym roku to zaden mecz Tarnowa nie byłby ciekawy, a tak to jak już wyżej wspomniałem jest interesujący sezon:P

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    294
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dokladnie ja moj przedmowca.

    po za tym. w waznych meczach pojechal i zrobi te swoje punkty i wygraywacie mecze.a jesli pojedze gorzej zawsze jest druga linia, ktora ta luke wypelni. wiec nic tylko trzymac tak dalej.

    pozdowionka z krosna
    waldek

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czy to jest takie niecodzienne że jakiś zawodnik ma słabsze dni??? każdy z żużlowców przecież przez to przechodzi.teraz wyszło tak że Jacek sobie nie radzi ale nie tylko on.
    np.w Gdańsku K.Pecyna też prezentuje się nie najlepiej.
    czy to jest powód żeby zakładać kolejne tematy?
    spokojnie ludzie jeszcze przyjdzie ich czas w tym sezonie...
    Pozdrawiam-Machciu
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2004
    Postów
    67
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znam zawodnikow ktorzy nie ma albo nie mial slabych dni zawsze trzymal swoj poziom kiedys byl to HANS "PROFESOR" NIELSEN teraz zawonikiem takim jest Adams do kotrego nie mozna miec zastrzezen od dluzszego juz czasu i wszyscy wiedza ze zawodnika tego zazdroszcza Uni wszyscy.Zawodnik Nie musi miec slabych dni poprostu kasa odbija czacha dymi i jest jak jest

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2002
    Postów
    489
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja nie lubie Jacka Golloba i nie podoba mi sie również robienie dream teamów za wielką kase! I dlatego nigdy nie bedę kibicował Realowi Madryt, Chalsea czy właśnie Tarnowianom.
    a to ciekawe, bo ja tez nieznosze realu ani chelsea, ale unie lubie i nieuwazam ze mozna porownywac tarnowian do tamtych.
    rickardsson - jakis zagraniczny z czolowki musial do nas przejsc, a poniewaz apator mial crumpa i rickiego, musieli z kogos zrezygnowac. ricki juz kiedys jezdzil w unii co wszyscy wiedza, wiec czemu nie jaskolki, a przy okazji jest gwiazda :D
    j.gollob - jest wielu lepszych, i napewno nie jest gwiazda!! zwlaszcza, ze jest juz podstarzaly
    t.gollob - gwiazdeczka :)

    a wiec dwie gwiazdeczki sa u nas, teoretycznie lepszy sklad ma przeciez apator chociazby

    a poza tym jestem z trnowa i bede kibicowal jaskolka :P ale to nie zmienia faktu ze, nie masz racji

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Niestety....

    nie udało sie... Chcialem o czymś innym a teraz powinienem przekonywać że Tarnów to dream team...Takie jest moje zdanie i to nie jest do negocjajcji.
    A stary to możecie mówić do rodziców nie do mnie.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec Awatar bull
    Dołączył
    12-10-2003
    Postów
    502
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie! Fakty są takie, że Jacek był bardzo solidnym zawodnikiem i dobrze pojechał w Rybniku. NIe ma co tu szukać i wieszać na nim psów. Jak sami zauważyliście, liczy się drużyna, do której i on się zalicza. Napewno stać go na lepsze występy, porównywalne z tym w Rybniku, ale uważam, że powinna istnieć zdrowa rywalizacja w drużynie. Jacek chcąc pokazać swój profesjonalizm i zaangażowanie, za podpisany bajerczny kontrakt powinien siedzieć w Tarnowie i jeżdzić najwięcej kółek ze wszystkich zawodników !! Jak on wogóle nie trenuje, to ja stawiam na GR i Roberta Wardzałe, a może nawet na Barana !!! Jest to z jego strony wielki nietakt, że nie ma go w Tarnowie i nie walczy o miejsce w drużynie z pozostałymi zawodnikami-kandydatami do składu na jego miejsce. Także generalnie kibicuje temu zawodnikowi, aby odnalazł formę, jaką kibice od niego oczekuję, ale bez pracy, to niech zapomni o forach robionych przez Tomka, Pape, trenera, sponsora, czy kogokolwiek innego !! Skoro Grzegorz jest z druzyną i się z nią utożsamia, inwestuje w sprzęt, pomaga, to dlaczego ma nie jeżdzić za Jacka w podstawowym składzie, w obecnej sytuacji ? To samo się dotyczy pozostałych zawodników. Miejsce w składzie trzeba sobie wywalczyć na torze !!

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    25-04-2004
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie udało sie... Chcialem o czymś innym a teraz powinienem przekonywać że Tarnów to dream team...Takie jest moje zdanie i to nie jest do negocjajcji.
    A stary to możecie mówić do rodziców nie do mnie.
    Nikt nie ma zmiaru cię przekonywać.

    Nie znasz się i tyle.

    A pod nickiem pisze ci senior, więc ja będe ci mówił stary.

    Koniec i kropka.

    A jak masz zamiar siać zamieszanie to spadaj na forum na temat Realu, czy Chelsea.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-03-2004
    Postów
    582
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie udało sie... Chcialem o czymś innym a teraz powinienem przekonywać że Tarnów to dream team...Takie jest moje zdanie i to nie jest do negocjajcji.
    A stary to możecie mówić do rodziców nie do mnie.
    Nikt nie ma zmiaru cię przekonywać.

    Nie znasz się i tyle.

    A pod nickiem pisze ci senior, więc ja będe ci mówił stary.

    Koniec i kropka.

    A jak masz zamiar siać zamieszanie to spadaj na forum na temat Realu, czy Chelsea.
    Tarnow to spoko druzyna , ani nie zaden dream team , ani zadne cieniaki :) , kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie i tyle...a co do Jacusia to bylem szczerze pewny ze w meczu z Toruniem pojedzie naprawde dobrze ( moje prognozy zwiazane z tym meczem to totalna porazka zyciowa :P ) , ale nie myli sie tylko ten co nie zyje...
    Jacus jest naprawde dobrym zawodnikiem , i nigdy nie patrzalem na niego przez pryzmat brata ,
    Sam sie tez czegos dorobil , a pomoc to rzecz normalna
    Ja zycze Jackowi powrotu do formy , i jak to zrobi to...Tarnow mistrzem?? :P
    Pozdro z Bydzi

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2003
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem Tarnów nie ma co sie martwić o słabą dyspozycje Jacka,dopóki wasz zespół wygrywa to niech tak bedzie,co dopiero jak zaczenie przegrywać wtedy bedzie można zakazać Jackowi picia niebieskich trunków.

    Pozdrawiam.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie, starego kibica speedwaya, Jacek Gollob pozostanie w pamieci jako bohater wielu zwyciestw bydgoskiej druzyny. Taki meczyk Sparta - Polonia, chyba 91 rok, ostatni bieg... Na starcie Sledz, Knudsen przeciwko nim Gollobowie. Po starcie zrobilo sie 3:3, wystarczylo dowiezc Sparcie to do mety i maja wygrany mecz, przy przegranej 4:2 jest remis. Knudsen oczywiscie probowal pokonac Tomka i w efekcie Jacek przechodzi wpierw jednego a na ostatnim wirazu drugiego wroclawianina i wygrywaja przegrany juz de facto mecz. Takich meczy jest sporo, jasne ze czesto przy wydatnej wspolpracy Tomka, ale czy nie wlasnie dlatego jest to tak wspaniale widowisko? Ja czesto wspominam takie mecze to bardziej mi sie podobal waleczny Jacek niz Tomek, ktory np. kraweznika nie trzyma tak dobrze (w ogole?) jak starszy brat. I oczywiscie zycze Jackowi zeby sie odnalazl. Ale jak juz o tym pisze, ma on oczywiscie duzo gorsze od Tomka rozeznanie w dopasowaniu maszyny do siebie i do toru i to chyba glownie wplywa na jego slabsza jazde na nowym dla niego tarnowskim torze. No i moze rzeczywiscie juz pomalu ma z gorki zabawe w speedway... W kazdym razie JACKU - NIE ZAPOMNIMY MECZY Z TWOIM UDZIALEM.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2004
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jacek nie pierwszy raz pokazuje,że jest słaby.Tarnów otrzymał kukułcze jajo,bo zamiast Jacusia mógłby startować uzdolniony junior.A sprawa wygląda tak,iż boją się go odstawić od składu bo cholera wie co by Władek zrobił.Na razie Tarnów wygrywa i nikt tak bardzo nie zwraca uwagi na formę starszego Golloba,ale jak przyjdą porażki dopiero będzie szukanie winnych i zapewne Jacuś dostanie po uszach.Jak na razie to on tylko doi kasę z klubowej kasy, a jazdę ma w dupie.Jak dla mnie jest on najbardziej nieudanym "wielkim" transferem Unii Tarnów w tym sezonie.Czas pokarze,czy mam racje.Pozdrowienia z Wrocka.

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    09-10-2002
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdyby Jacek był taki dobry, ceniony i w ogóle super to Tarnów nie byłby zmuszony go kupić! Po prostu został im wciśnięty na siłę (warunek pozyskania Tomka), bo nikt go nie chciał, a Jacuś b. chce się jeszcze "nachapać" kasiorki. Kto uważa dalej, że on nie wozi się przy bracie? Nie ujmuję mu zaslug sprzed lat ale oceniam, jego postawę przed i w tym sezonie!

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,679
    Kliknij i podziękuj
    2,078
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    Bardzo wysoki spadek formy Jacka Golloba

    Nie tak kibice w Tarnowie wyobrażali sobie wzmocnienie drużyny w osobie Jacka Golloba, kosztował tyle co średniej klasy zawodnik zagraniczny a punktów przywozi tyle co najgorszy w druzynie grzegorz rempała.
    Jacek Gollob punkty:
    w Bydgoszczy: 6
    w Rybniku: 11
    z Częstochową: 2
    z Lesznem: 3
    w Toruniu: 1
    zeby byl spadek musi byc wzrost
    a gdzie byl wzrost?
    w meczu z Rybolem? silna ekipa :P
    u "siebie" w Bydgoszczy? hehehe marne 6 pkt :)


    i chyba nie moze byc "wysoki spadek"
    jak juz to "niski upadek" :P
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Gdyby Jacek był taki dobry, ceniony i w ogóle super to Tarnów nie byłby zmuszony go kupić! Po prostu został im wciśnięty na siłę (warunek pozyskania Tomka), bo nikt go nie chciał, a Jacuś b. chce się jeszcze "nachapać" kasiorki. Kto uważa dalej, że on nie wozi się przy bracie? Nie ujmuję mu zaslug sprzed lat ale oceniam, jego postawę przed i w tym sezonie!
    Jacek miał poprzedni sezon bardzo dobry i pewnie ten byłby taki sam gdyby został w Bydzi.
    Było kiedyś głośno, że Jacuś zdaje maturę, ale nie pamiętam jak to się zakończyło.
    Chyba jego ocena z egzaminu dojrzałości nie przekłada się na postawę na torze.
    Nie to niemożliwe :P

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    zeby byl spadek musi byc wzrost
    a gdzie byl wzrost?
    Sezon 2003: śr.bieg. 2,088, śr.mecz. 10,650
    Sezon 2004: śr.bieg. 1,444, śr.mecz. 4,6 (bez bonusów)

    Po mojemu to jest spadek.

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2004
    Postów
    183
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla mnie, starego kibica speedwaya, Jacek Gollob pozostanie w pamieci jako bohater wielu zwyciestw bydgoskiej druzyny. Taki meczyk Sparta - Polonia, chyba 91 rok, ostatni bieg... Na starcie Sledz, Knudsen przeciwko nim Gollobowie.
    Może się czepiam, ale to było w roku 1994 :-) fakt przegraliśmy wygrany meczyk :-(

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,679
    Kliknij i podziękuj
    2,078
    Podziękowania: 997 w 489 postach
    zeby byl spadek musi byc wzrost
    a gdzie byl wzrost?
    Sezon 2003: śr.bieg. 2,088, śr.mecz. 10,650
    Sezon 2004: śr.bieg. 1,444, śr.mecz. 4,6 (bez bonusów)

    Po mojemu to jest spadek.
    hmmm no to w Bydgoszczy 2004 zrobil te 6 pkt :P

    wiec jakos jedzie po swojemu :P i nie ma zadnego spadku :P

    moze dlatego, ze nie daja Go w parze z Tomciem :)
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moze dlatego, ze nie daja Go w parze z Tomciem
    pojechał w Tarnowie w parze z Tomkiem to Tomek przyjechał pierwszy a Jacek ostatni.

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moze dlatego, ze nie daja Go w parze z Tomciem
    W zeszlym roku Jacek caly sezon jezdzil w parze bez Tomka i szlo mu swietnie. Zazwyczaj jezdzil z numerami 5. i 13. w parze z mlodziezowcem i punktowal znakomicie. Byl drugim zaraz po Tomku zawodnikiem druzyny.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •