Pokaż wyniki od 1 do 41 z 41

Wątek: michalczyk jak narazie bez formy

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    michalczyk jak narazie bez formy

    w tym sezonie michalczyk popularny śróba nie miał jeszcze zadnego dobrze rozegranego meczu ewidentnie widac ze juz jego dobra forma przemija jego przyjecie jest obecnie fatalne jak i atak jedynym jego atutem jest jeszcze w niezly serwis ale to nie wystarczy aby przedrzec sie do pierwszego skladu w ktorym jak narazie wyzsza forme prezentuja gabrych i łuka
    ps: albo emerytura albo solidny trening bo nic innego mu nie pozostalo bo sam gram lepiej
    pozdrowienia


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zgadzam się że śruba ma obecnie fatalne przyjęcie i atak ! POZDR

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pinol,moze sruba teraz slabo gra ale on pokaze jeszcze co potrafi,do emerytury to mu jeszcze daleko,ale zgadzam sie z Toba ze brak mu solidnego treningu ale to broszka wspanialego trenera sucha.Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    315
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam wielką nadzieje, że Przemek pokaże jeszcze na co go stać. A na treningach na pewno dużo z siebie daje, więc poczekajmy na jego dobrą forme.

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    30-10-2002
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    do jasnej ciasnej

    Pinol!Michalczyk to Śruba a nie srÓba na miłość Boga!!!!
    poza tym nie wiem o co chodzi? o co te wąty?w końcu jest w Jastrzębiu paru niezłych którzy mogą Śrubie pomóc!Czemu nikt nie czepiał się w zeszłym sezonie Kruka który rozgrywał katastrofalnie?myślę że jak wszyscy kibice zaczną na niego nadawać,to wcale to mu nie pomoże!

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kruk rzeczywiście rogrywał fatalnie , zresztną nadal tak jest , jednak Chudik to duże wzmocnienie ! POZDR

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    30-10-2002
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    aha!

    pinol spojrzałam na twoje wpisy w wątku o Gabrychu!teraz wiem o co ci chodzi,poprostu nie bardzo darzysz sympatią Michalczyka!to już jasne!

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tu nie chodzi o sympatie wydaje mi się ale o obiektywną ocenę.Faktem jest że Michalczyk aktualnie gra kiepsko i nie da sie tego ukryć.Jak będzie grał lepiej to będziemy go chwalić oby jak najszybciej.Gary jest dobry i też nie da się tego ukryć.Nie polemizujmy na płaszczyżnie lubisz nie lubisz ale merytorycznie.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sory papia ale jestem kiepski z ortografi ale mysle ze mi to wybaczysz. a tak przy okazji nie chodzi o to czy lubie czy nie lubie michalczyka ale chcialem wspomniec o jego kiepskiej formie moze sie wreszcie zmobilizuje i wtedy bede go mogl pochwalic
    pozdrowienia dla wszystkich to zgromadzonych

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    chyba komus lub kilku osobom na forum bardzo zalezy by sklocic ze soba jastrzebskich kibicow i wogole namieszac i popsuc i tak juz nie najlepsza atmosfere z zespole - asik ma racje w jednym ze swoich wpisow - cyt. "...opanujcie sie" - jeszcze nie widzialem nigdy tak skonfliktowanych naszych kibicow - do konca sezonu jeszcze daleko - jak tak dalej pojdzie to chyba przestane wogole czytac forum bo szkoda sie denerwowac po prostu - pozdrowienia dla asik :)

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moja prosba do wszystkich-rozliczajmy zawodnikow za koncowy sukces a nie za pojedyncze mecze!!!Pokrytykujemy lub pochwalimy po zakonczeniu sezonu.Pozdrawiam

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dinka masz sporo razji ale trzeba tez wspomniec o slabej formie Michalczyka moze jak to przeczyta to sie troszke zmobilizuje i wtedy naprawde bym go pochwalil i nie chodzi mi o sklucenie kibiców chcialem tylko zobaczyc wasze komentarze na ten temat
    pozdrowienia

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pinol,pewnie chcesz dobrze ale śruba ma swoje lata i wie ze jego forma nie jest najlepsza,a takie komentarze nikomu nie pomoga a wrecz odwrotnie moga zaszkodzic.Znam Przemka osoboscie i wierz mi ze on to bardzo przezywa,ale wiesz jak to jest -jak sie bardzo chce to wtedy niewiele wychodzi.Badzmy dobrej mysli.Pozdrawiam

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    1,282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dinko droga, rozumiem że zgodnie z Twoją filozofią mamy wszelki dyskusje na temat formy zawodników odłożyć na wiosnę, do zakończenia PLS. Wtedy, na podstawie tabeli końcowej i posiłkując się rankingami (tak bowiem rozumiem efekt końcowy), niektórych zawodników będziemy nosić na rękach, a niektórym dołozymy jak się patrzy. No, ciekawa koncepcja, jak pragnę zakwitnąć, ale nie dla mnie.
    Zgodnie z tą filozofią nie byłoby możliwe sterowanie PRZEBIEGIEM żadnego zmiennego procesu, bo wyeliminowana zostałaby kontrola sterująca i interwencyjna na rzecz kontroli końcowej. Sytuacja, niestety, niemozliwa do zastosowania w praktyce.
    Ja też jestem czymś w rodzaju organu kontrolnego (bo dokonuję ocen) i uważam, że jak ktoś jest słaby to nalezy go ocenić niezależnie od tego, jak swoją słabość przeżywa. Osobiście bowiem uważam, że lepszym rozwiązaniem od przeżywania byłoby zdiagnozowanie i wyelimnowanie swojej słabości, choćby przez treningi indywidulalne. Bowiem niewątpliwie sympatyczny pan Michalczyk taką ma pracę.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Weteranku drogi! Kazdy ma swoje racje,a indywidualne treningi u p.Sucha nie istnieja wiec jak kilku zawodnikow ma poprawiac swoje umiejetnosci?Mam na mysli nie tylko Michalczyka ale rowniez Gniecki ktory siedzi od kilku sezonow na lawie bo zatrzymal sie w pewnym momencie a i mlody (powiedzmy ze mlody)Pawlowski jest ograniczony tylko do zagrywki.Moim skromnym zdaniem to trener powinien zakasac rekawy i pomoc zawodnikom podnosic forme sportowa,wiem ze śruba jako chyba jedyny podjal by to wyzwanie bo pozostala dwojka nie ma za grosz ambicji sportowych tylko dla nich liczy sie kwestia finasowa.Pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie rozumiem dinko czemu tak najeżdzasz na Trenera Jana Sucha, według mnie jednego z lepszych trenerów w Polsce ! czyżbyś go nie lubiła ??
    POZDR.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Paners,ja do p.Sucha nic nie mam,wiem od paru osob co nie co o jego pracy z zespolem stad te wnioski.Pozdrawiam.

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dinka zrozum ,ze ten temat jest zrobiony nie po to by kogos zalamac tylko aby wspomniec o jeo nieda sie ukryc slabej formie niktorzy wchodza na ten temat poczytac co kto o tym mysli z ta mysla byl zrobiony ten wątek ni mam nic do twojej wypowiedzi bo sznuje wypowiedzi wszytkich i z kazdej cos mi w glowie zostaje nie mam zamairu pograzyc michalczyka interesuja mnie tylko wypowiedzi innych jesli nie mozesz tego zrozumiec to ja jusz nic na to nie poradze nie bede przekonywal w kolko tych samych osób inny przyklad kendziorek ktoremu przeszkadza kazda moja wypowiedz o michalczyku niech zrozumi ze kazdy ma inne zdanie i niech mnie nie meczy
    pozdrowienia

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ej, kibice Jastrzębia, jeśli tak jak w dzisiejszym meczu z Gwardią gra zawodnik bez formy, to gratulacje! Sam Michalczyk grał dziś lepiej niż cała drużyna Gwardii. Przyjmował zupełnie przyzwoicie a ataki były niezwykle skuteczne.Możecie spać spokojnie...
    dakuul

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dakuul ten temat zostal rozpoczety przed meczem ale dobrze ze to napisales ciesze sie ze śruba odzyskal forme mam nadzieje ze bedzie juz tak zawsze.
    pozdrowienia

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    715
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibice Jastrzebia zycze Wam tego aby Michalczyk doszedl do formy bo jest to pozyteczny gracz ale niestety obawiam sie ze nie mozna powiedziec po jednym meczu czy doszedl do formy czy nie miejmy jednak nadzieje ze DOSZEDL!!! pozdrowienia dla Pantersa

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wczoraj na meczu ze Zduńską Wolę prowadzący podał informacje na hali że Gabrych został zawieszony i nie zagra czy ktos z kibiców Jstrzębia wie więcej, czekam na informacje.

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wczoraj na meczu ze Zduńską Wolę prowadzący podał informacje na hali że Gabrych został zawieszony i nie zagra czy ktos z kibiców Jstrzębia wie więcej, czekam na informacje.
    To nie jest prawda to są tylko plotki ! Gary już szykuje sie na mecz z Mostostalem i napewno zagra ! POZDRAWIAM

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no ostatni przeblysk michalczyk robil wrazenie ale trzeba przyznac ze po jednym meczu nie woelno powiedziec ze śruba gra na swoim poziomie bo przeciwnik nie byl zbyt wymagajacy no ale obym sie mylil i michalczy powrocil juz do formy z przed sezonu albo z przed kilku
    pozrowienia

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    temat można uznać już za zamknięty ponieważ popularny " śruba " w Mostostalu już grał bardzo dobrze a w następnych meczach myślę że powróci do formy z przed 2 sezonów i znowu będzie czołową postacią w drużynie Jastrzebia :) i razem z Divisem i Garym będą parą silnych skrzydłowych
    POZDR. :)

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2002
    Postów
    156
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Cel oddalony?

    I dobrze się dzieje, gdy kibice widzą słabości swoich ulubieńców. Dyskusja na ten temat może zmobilizować niektórych zawodników do większej lub efektywniejszej pracy. I chyba nie tylko zawodników ale przede wszystkim trenerów zmusza do analizy procesu treningowego. jak wcześniej napisał Weteran jest to proces zmienny, ale tylko wtedy, gdy poprzez monitoring elementy tegoż procesu oddziałując na siebie wzajemnie prowadzą do pożądanych zmian.
    Przemysław Michalczyk znany był i jest ze swojej ciężkiej pracy, być może forma przyjdzie nieco później niż u jego kolegów. O tym najlepiej powinien wiedzieć trener. Jan Such to "kawał dobrej polskiej siatkówki", wie co robi. Mam wrażenie, że kibice znów "robią z igły widły".

    Pozdrawiam,

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    19-11-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do dinka : znam ADAMA GNIECKIEGO osobiście i twoja wypowiedź co do jego osoby jest po prostu krzywdząca.
    nie znasz go to nie mów że chodzi mu o kase

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do GKS Jastrzebie,skad wiesz ze nie znam Adama?Znam lepiej niz Ci sie wydaje

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    19-11-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ZNASZ GO? i piszesz że chodzi mu wyłącznie o kase . a fee nie ładnie tak kogoś osądzać.

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    znam Go i wlasnie dlatego tak napisala!

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    widze ze sie z tego forum powoli chat robi ale to moze i dobrze ze sa dyskusje prowadzone bo kilka dni temu nie bylo ciekawych tematow i dyskutantow cisze sie ze nareszcie mam o czym pisac i podyskutowac z kim i chcialem spytac cos GKSa nie mam pojecia co ci przeszkadza z tymi szalikami chyba dobrze ze kibice siatkowki sa w zgodzie z kibicami pilki noznej chyba ze jest inaczej a ja tego nie wiem czy moglbys mi na to odpowedziec na twoim temacie
    pozdrowienia i czekam na odpowiedz

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    drogi GKS Jastrzębie, dinka jest tutaj dłużej na forum , po za tym po jej wpisach widać że zna sie na siaktówce ma dużo informacji i wypowiada się ciekawie i za to bardzo ją szanuje!!! moze troszeczke przesadziła z tym Adamem ale to jej zdanie !!! ty możesz mieć inne ale nie musisz go od razu wytykać innym , po za tym z tego co widze jeszcze nie wiesz jakimi nie pisanymi prawami rządzi sie forum , ale nie długo napewno się dowiesz

    POZDR. dla DINKI :):):):):):):):) i PINOLA :):):):):):):)

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    19-11-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do panters po pierwsze to nie wytykam dince , tylko z nią wymieniam sugestie, po drugie "nie pisane prawa" chodzi ci o to że mnie zbanują czy coś w tym stylu jeśli tak to świadczyło by tylko o głupocie admin że nie daje pogadać tylko puszcza wypowiedzi pod tytułem :kółko wspólnej adoracji"
    do pinola: jeszcze pare lat temu kibice na siacie to byli ci sami co na piłce, potem pojawili się goście którzy chcieli nas w raz z klubem ukształtować na"grzecznych i posłusznych chłopców" hehehe .nie dziękujemy bardzo tam gdzie Nas nie chcą tam się nie pchamy
    Paru chłopaków cały czas jeździ sobie na siate lecz siadają teraz na dole hali i nie chodzi mi tu o sendala który po tym jak popadł w niełaske u szefa waszego fan clubu (hehehee) prubował się znowu aktywnie do nas przykleić lecz my chorągiewek nie potrzebujemy.

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    14-10-2002
    Postów
    63
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzieki Panters!!Moze przesadzilam z Adamem ale naprawde znam sytuacje a wnioski moga byc tylko jedne.Pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    GKS z tego co wiem to na bana trzeba zasluzyc za takie cos jak robisz bana raczej nie dostaniesz chyba ze o niego poprosisz wyzywajaz jednego z moderatorow (czego nie radze)i nie wiem czy dal ciebie jest wazne kibicowanie i dopingowanie graczy czy bicie sie po meczach
    pozdrowienia

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w meczu ze skrą najgorszym zawodnikiem jastzrębia był michalczyk , który psół piłka po piłce nie chce mówić co jeszcze , ten wynik to nietylko zasługa jednego zawodnika a całe drużyny, ale michalczyk był chyba najgorszym zawodnikiem na parkiecie.
    przprasza wszystkich fanów michalczyka
    [pzdrowienia dla was

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    259
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie prawda pinol. Nie masz racji. Michalczyk owszem popełniał dzisiaj dużo błędów, ale inni byli o wieli gorsi, zwłaszcza Divis.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    iskierka podkresliłem, że cała dróżuna źle grała ale miom zdaniem michalczyk był najgorszy izdania nie zminie przepraszam cie za to. michalczyk nie pokazal nic w tym sezonie a divis mial pierwszy mecz na nie swoim poziommie i nie mma mu tego za zle.
    pozdrowienia

  39. Powrót do góry    #39
    Początkujący
    Dołączył
    19-11-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    piniol dla mnie na pierwszym miejscu jest GKS JASTRZĘBIE, na stadionie czy też hali jest doping,atmosfer i prezentacja (zadymy tak i na stadionach jak i na hali są w tej chwili juz praktycznie niemożliwe), natomiast po meczu............ :) , chyba wiesz o co mi chodzi.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-11-2002
    Postów
    694
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wiem o co ci chodzi, ale nie popieramekscsów po meczach. chyba, ze ktos na to zasluzyl w 100% ale nawet wtedy nie warto sie bic. wiem ze to dla ciebie miejsce w ,ktorym wyladowujesz swoja zlosc, ale czy trzeba to robic tak brutalnie???????? nic do ciebie nie mam bo cie nie znam moze kiedys bede mial okazje.
    pozdrawiam GKSa

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale widzieliscie co się działo po 3 półfinale play-off w zeszłym roku ?? kiedy do kibice galaxii uderzyli nawet w twarz jedną kobiete z Jastrzębia ?? kibice AZS mieli szczęście wtedy ze na hali byli tylko dziadki z klubu kibica bo jak by byli wtedy inni to by były dymy , ale całe szczęście do niczego nie doszło

    POZDR> dla GKS i pinola

    GKS wy jeździcie na wszystkie wyjazdy ?? widziałem was w Mosto jak siedzieliscie na górze koło sektora klubu kibica jastrzębia !

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •