Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: UWAGA - Rzeszów I wiraż nie dla kibiców.

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    05-12-2002
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    UWAGA - Rzeszów I wiraż nie dla kibiców.

    Witajcie wszyscy z całej Polski - zakręceni w lewo.

    Słuchajcie w Rzeszowie jest teraz luks na I wirażu już trzy czwarte ławek jest niedostępne dla kibiców z Rzeszowa, bo klub, ochraniarze, i policjanci czyli wszyscy mądzrzy, zrobili strefę bezpieczeństwa przed ( tu bez obrazy do wszystkich kibiców to przenośnia ) " dzikimi hordami najeżdców z innych miast" - czytaj kibicami.
    Już nie możemy sobie porozmawiać wspólnie niedługo może odetną nam łączność wzrokową z wami przyjezdnymi kibicami.
    Tak się zaczęło od meczu z Tarnowem, a potem z Gnieznem.
    Na mecz z Rybnikiem mówię że jestem z Rybnika to może mnie wpuszczą tylko nie wiem co rodowici rybniczanie na to może pomogą.
    Mówię wam to niezła szopka - tylko w Rzeszowie tam gdzie drogie bilety, są już puste trybuny na I łuku ale jak to powiedział 4 gwiazdkowy policjant ma on spokój.
    Tak to ważne - spokój.
    Proszę was wszytkich nie śmiejcie się z Rzeszowa my rzeszowianie robimy co możemy dzwonimy do prezesa niech ten idiotyzm zniesie bo ja po kilkunastu latach siedzenia na pierwszym łuku zostałem tam obecnie nie wpuszczony i powiedziano abym się wyniósł gdzie indziej. Tak wiem pomyślicie wiocha niestety słoma i gnój wychodzi z działaczy i policji.
    Apel do kibiców rzeszowskich nie pozwólmy na to żebyśmy nie mogli siedzieć tam gdzie chcemy, a rybniczanie pomożecie jak nas nie wpuszczą do siebie na sektor.
    Pozdrawiam wszystkicc i do swidania w wesołym Rzeszowie.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    27-07-2002
    Postów
    319
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moja propozycja jest powszechnie znana :D Mianowicie chcialbym aby kibice z Rybnika nie siadali w klatce lecz usiedli z nami badz na odwrot, czyli mi usiadziemi z kibicami RKM-u... Ale watpie zeby to wszystko doszlo do skutku, tylkow Rzeszowie sa takie szopki :D

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Nie tylko u was sa takie szopki. W Zielonej Gorze przed meczem z lesznem bylo podobnie. Zapowiadal sie dym wiec klub kazal zbudowac klatke dla kibicow uni od wyjscia z pierwszego luku do parkingu czyli do polowy prostej. Kilku znajomych ktorzy siadaja tam od zawsze tez sie wkurzylo, ale na szczescie wymysl ten byl wprowadzony tylko na mecz z lesznem. W takich przypadkach wychodzi bezradnosc i niski poziom naszej policji, ktora nie potrafi poradzic sobie z kibicami zuzla nie mowiac juz o kibolach pilkarskich, a moze to kluby chca zaoszczedzic zatrudniajac mniejsza ilosc ochroniarzy, ale jak zwykle zapomina sie o kibicach.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    falubaziak ;) no to można jeszcze wytlumaczyć :) Zielona i Leszno to tak jak Rzeszów i Tarnów... 1 czerwca też im się w sumie nie dziwie po tym co się działo przed stadionem może i naprawde się klub bał... ale na meczu z Gnieznem klatka była pusta... żadnych kibiców przyjezdnych, i pół wirażu puste... hehe i jak to wytłumaczyć (bezpieczeństwo???)

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2003
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w ubieglych latach w Rybniku w ten sposob wylaczony byl sektor na prostej za startem... mieli tam siedziec kibice przyjezdni. a praktycznie tylko z Zielonej i Gniezna przyjechalo wiecej niz 30 osob. Czyli dla takiej garstki osob wylaczony byl sektor na 300 osob i to w jednym z lepszych miejsc na stadionie.
    Na szczescie teraz nowy zarzad poszedl po rozum do glowy i "klatka" ktora moim zdaniem jest zbyteczna powedrowala w kierunku parkingu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •