Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 328

Wątek: STAL RZESZÓW w sezonie 2004 pod nazwą "Marma Polskie Folie Rzeszów"

  1. Powrót do góry    #1
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    STAL RZESZÓW w sezonie 2004 pod nazwą "Marma Polskie Folie Rzeszów"

    Całe szczęście sezon dla Jasoslu Rzeszów powoli dobiega już końca. Do był bez wątpienia najgorszy i najbardziej pechowy sezon odkąd interesuję się żużlem (11 lat). Kontuzji doznało wielu zawodników, po kolei: Piotr Winiarz (3 kontuzje! - ta ostatnia tragiczna w skutkach :(), Maciej Kuciapa (bark, poza Lublinem nie opuścić meczu, ale skutki urazu odczuwa do dziś), Rafał Trojanowski (nadgarstek - 10 opuszczonych meczy), Paweł Miesiąc (kontuzja biodra - wrócił szybciej niż się spodziewano), Marian Micał (złamana ręka - już może jeździć, ale bodajże jest zawieszony w prawach zawodnika :)), Robert Suszczyński (coś z kręgosłupem - od dłuższego czasu), Bohumil Brhel (obojczyk). W sumie aż 9 kontuzji u 7 zawodników. Na pewno miało to olbrzymi wpływ na uzyskany rezulat. Ale nie tylko to. Klub ma olbrzymie problemy finansowe, zawodnicy prawie nie trenują, co odbija się na młodzieży. Najbardziej doświadczeni musieli oszczędzac sprzęt podczas zawodów MPPK, IMP itd. Dlatego poza ligą to była ogólna porażka. Jedyny plus to awans Kuciapy do finału Złotego Kasku.
    Zespół w pełnym składzie pojechał JEDEN raz w sezonie ( w Warszawie - ale tam z kontuzją jechał Winiarz), później zawsze kogoś brakowało. Mimo tego mozna było pokusić się o awans do czołowej czwórki. Blisko wygranej byliśmy w Rybniku, Tarnowie i u siebie z Lublinem. Jednak zawsze ktoś zawodził - w Rybniku Baran, w Tarnowie Brhel z Wilkiem, a z Sipmą Kuciapa i Brhel.
    Pora na indywidualne oceny zawodników:
    Bohumil Brhel - średnia 1,81 - katastrofalny sezon Czecha. W żadnym meczu nie pojechał na miarę oczekiwań, zawsze coś nie pasowało, a to spóźniał się na start, a to zaliczał szkolne upadki na 30m do mety. W jego boksie zawsze panował chaos co źle wpływało na zespół. Na 100% żegna się z Rzeszowem. Ocena w skali 1-6: 2

    Niklas Aspgren - 0,75 - nieporozumienie. Ale z drugiej strony on w Szwecji też cieniuje więc co od niego oczekiwać. Ja jestem zdania, że gdyby dostał więcej szans to może zaczął by robic 6-7 punktów, jednak jak na obcokrajowca to po prostu za mało. Na pewno nie bedzie jeździł w Rzeszowie w 2004. Ocena: 1

    Maciej Kuciapa - 2,29 - zdecydowany lider zespołu. Zaliczył dwie wpadki obie na własnym torze, na wyjazdach był w tym sezonie bezbłędny. Zaczął jeździć w Szwecji, ale po 3 meczach działacze Lejonen postawili na skuteczniejszych Flisa i Miśkowiaka. Ale za rok powinno być lepiej, jak na debiutanta średnia około 1,7 to nie jest tragedia, a byłoby więcej gdyby nie defekty. Poza ligą niestety Maciek zawiódł na całej linii. Szkoda, bo liczyłem na niego w IMP i IME. Przed nim Złoty Kask, jak wejdzie do 10 to bedzie OK. Mało prawdopodobne aby został w Rzeszowie, na pewno na brak propozycji narzekał nie będzie. Bez niego jednak żużel w Rzeszowie zrówna się dp poziomu Wandy Kraków. Ocena: 5

    Piotr Winiarz - 1,93 - wielki dramat kapitana Stali. Od początku jeździł pechowo, na treningu przed 1 meczem uszkodził nadgarstek, szybko się z tego wyleczył, ale po 2 miesiącach złamał obojczyk. Po powrocie na tor minęło niewiele czasu aż doszło do tego tragicznego wypadku na Węgrzech. Piotrek szybko wraca do zdrowia, ale jego starty na żużlu stoją pod wielkim znakiem zapytania. Jeśli wróci to raczej dopiero w 2005 roku. Ocena: brak

    Karol Baran - 1,83 - poczynił spore postepy w stosunku do lat poprzednich. Nadzieja na lepsze jutro w rzeszowskim speedwayu. Ma jeszcze wahania formy, ale to normalne. Szkoda tylko, że odbiła mu sodówka i uważa się za wielką gwiazdę. Ale może jeszcze nie wszystko stracone. Za rok powinien równać do Kuciapy, a jeśli ten odejdzie to Karol będzie liderem zespołu. Ocena: 5

    Rafał Trojanowski - 1,97 - na progu sezonu poważna kontuzja i 3 miesiące przerwy. Stracił najważniejsze mecze sezonu. Wysoką średnią zawdzięcza kompletom ze słabszymi rywalami, przeciwko mocniejszym jeździł niewiele. Ogólnie jednak po katastrofalnym sezonie 2002 jeździł o niebo lepiej. Ocena: 4

    Rafał Wilk - 1,77 - początek tragiczny, zawalał mecz za meczem (u siebie z Rawiczem, Rybnik, Gniezno a zwłaszcza Tarnów), później minimalnie lepiej, ale ze wszystkich seniorów Wilk zawiódł mnie najbardziej. Osobiście nie chciałbym go w zespole, ale obawiam się, że nie będzie wyjścia i Wilk zostanie. Ocena: 3

    Łukasz Golonka - 1,05 - poprzednie 2 lata grzał ławę i są teraz tego efekty. Potrafi ładnie pojechać, zwłaszcza jak dobrze wyjdzie ze startu (np. pokonanie Zetterstroema), jednak najczęściej jeździ daleko z tyłu. Dobrym zawodnikiem już nie będzie, lepiej by było gdyby przeszedł do Krosna, tam miałby szansę się rozwinąć. Ocena: 3

    Paweł Miesiąc - 0,73 - początek fatalny, tak jakby cofnął się w rozwoju, później poważna kontuzja w spotkaniu z Lublinem. Dość szybko wrócił na tor i zaczął nadrabiać stracony czas. Końcówka sezonu niezła, udane występy z Gnieznem i Rawiczem. Jest jeszcze młody i na pewno przed nim szansa na zaistnienie. Ocena: 3

    Marian Micał - 0,58 - pokazał, że w Łodzi nie nauczył się absolutnie nic. Jeździł niesamowicie bojaźliwie, bez woli walki. Jeden niezły mecz (o dziwo - w Rybniku - 2 razy objechał Chromika) to ciut mało. Po kontuzji w meczu z Lublinem już nie pojawił się na torze. Działacze go zawiesili w prawach zawodnika. Jego dalsze starty na żużlu nie mają już żadnego sensu. Ocena: 2

    Piotr Prucnal - 0,24; Tomasz Kliś - 1,17; Robert Suszczyński - 0,06 - mają nieprawdopodobnie mało startów, dlatego nie potrafią prawie nic. Pod koniec sezonu pierwsza dwójka zaczęła jeździć w lidze i można było zauważyć minimalny postęp. Nie można ich całkiem skreślać, jeśli będą sporo trenować to może coś z tego będzie. Ocena wspólna: 2

    Na koniec zostawiłem sobie trenera Grzegorza K. - człowiek który nie powinien mieć nic wspólnego z prowadzeniem zespołu ligowego. Jest w konflikcie z Brhelem, co też miało swój wpływ na wyniki Pepika, poza tym ma obsesję na punkcie własnych wychowanków. Nawet gdyby za darmo dawali mu Golloba to on by nie chciał (Golonka lepszy :D), podobno ma dobre podejście do młodzieży, więc niech zostanie trenerem szkółki, a na trenera 1 zespołu trzeba znaleźć kogoś lepszego. Ocena: 1


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Zaczął jeździć w Szwecji, ale po 3 meczach działacze Lejonen postawili na skuteczniejszych Flisa i Miśkowiaka.
    Raven, praktycznie mogę się pod tym podpisać obiema "ręcami". Mam tylko jedno "ale" - Kuciapa pojechał tylko trzy mecze w Szwecji, bo sezon się skończył ;). Wcześniej zaś nie mógł przyjechać i prawdę mówiąc miałem z tego powodu na głowie działaczy Lejonen, bo musiałem im tłumaczyć, dlaczego Maciek nie przyjedzie (powodem była kontuzja). Chyba z pół godziny a może i jeszcze dłużej mnie molestowali.

    D.J.

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na pewno smutny sezon dla kibcow z Rzeszowa. Mysle, ze przecietna postawe Stali w lidze mozna jeszcze jakos przebolec, ale juz ten tragiczny upadek Piotrka Winiarza dopelnia czare goryczy:(. Zycze Stali Rzeszow wiecej szczescia w przyszlym sezonie, zeby omijaly ta druzyne kontuzje, ktorych w tym sezonie bylo zdecydowanie za duzo.

  4. Powrót do góry    #4
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę, że zainteresowanie wątkiem zawaliste. Ech, gdzie się podziały te czasy gdy na SB aż roiło się od rzeszowiaków? Czasem myśle, że zostałem tu sam :/ No czasem Dexter coś skrobnie, ale nawet Mrucky już nie pisze :(.

    Ciekaw jestem jak potoczą się losy rzeszowskiego zuzla. Zainteresowanie speedwayem w Rzeszowie maleje z roku na rok, trybuny świecą pustkami, sponsorzy omijają sekcję szerokim łukiem, a działacze są z siebie dumni.
    Nie chcę być złym prorokiem, ale więcej jak 3-4 lata to zuzel w Rzeszowie nie pociągnie.


  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za trzy, cztery lata to może przyjść sponsor i odbudować dumną stal rzeszów, gorzej teraz bo z tego co wiem to "Jasol" przerzucił kranik z kasą na sanocki hokej.
    Błędy popełnione przez zarząd klubu:
    - pożyczenie Tomasza Rempały,
    - zakontraktowanie jednego obcokrajowca,
    - wycofanie się z zakontraktowania Stojanowskiego,
    - zakontraktowanie Asprogena (był Stead, chyba Karger, czy rosjanin Kołodij ;) ),
    - brak częstych treningów,
    wyeliminowanie tych błędów = pierwsza czwórka !

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Mysle, ze przecietna postawe Stali w lidze mozna jeszcze jakos przebolec
    Przeciętną? Wynik, który Jasol uzyskał w lidze jest najsłabszym od 24 lat. To wystarczy za cały komentarz.

    Moim zdaniem większych pretensji nie można mieć za jazdę do Kuciapy, Winiarza, Barana i Trojanowskiego. Postępy robi Miesiąc. I od tych zawodników zaczynałbym budowę drużyny, przy czym sytuację Piotrka Winiarza wszyscy znamy.

    Natomiast Brhela wywaliłbym z hukiem. Koleś jest dwa i pół raza droższy od każdego z naszych zawodników, dochodzą jeszcze koszty przejazdów, a efekt mizerny. Kto za niego? Osobiście nasuwa mi się na myśl nazwisko Pedersen (Nicki albo Bjarne). I chyba nie tylko mi.

    D.J.

    P. S. W pełni popieram słowa Whiskiego.

  7. Powrót do góry    #7
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przeciętną? Wynik, który Jasol uzyskał w lidze jest najsłabszym od 24 lat. To wystarczy za cały komentarz.
    Nie bój żaby za rok będzie jeszcze gorzej. Wyprzedzi nas Grudziądz w tabeli i być może inne kluby.

    Postępy robi Miesiąc.
    Ja uważam, że chłopak cofnął się w rozwoju, rok temu potrafił wygrać z Laukkanenem czy Knappem, a teraz potrafi zaliczyć 3 gleby w czasie meczu.

    Osobiście nasuwa mi się na myśl nazwisko Pedersen (Nicki albo Bjarne). I chyba nie tylko mi.
    Zejdź na ziemię, jaki zawodnik zechce tu jeździć? Nicki ma propozycje z połowy klubów ekstraligi i I ligi i zapewne wybierze intratną propozycję biednego jak mysz kościelna klubiku z Rzeszowa?
    Trzeba poszukać straniero wśród zawodników typu: Kurguskin, Chłynow, Gafurow - tylko oni będą chcieli tu jeździć.


  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Nie bój żaby za rok będzie jeszcze gorzej. Wyprzedzi nas Grudziądz w tabeli i być może inne kluby.
    Zależy, czy zawodnicy pozostaną w klubie. A oni sami nie podjęli jeszcze decyzji.

    Ja uważam, że chłopak cofnął się w rozwoju, rok temu potrafił wygrać z Laukkanenem czy Knappem, a teraz potrafi zaliczyć 3 gleby w czasie meczu.
    No fakt, to jest "kozak". Ale spójrz na końcówkę tego sezonu - radził sobie coraz lepiej. A weź pod uwagę, że z Laukkanenem wygrał na bardzo ciężkim torze, na którym każdy atak na dystansie groził poważnym wypadkiem.

    Zejdź na ziemię, jaki zawodnik zechce tu jeździć? Nicki ma propozycje z połowy klubów ekstraligi i I ligi i zapewne wybierze intratną propozycję biednego jak mysz kościelna klubiku z Rzeszowa?
    Gdyby znalazł się sponsor, to Nickiemu jest obojętne, gdzie będzie jeździł. Za to wiem, że nie interesuje go jazda w ekstralidze. Podobnie jest z Bjarne, jak również z Mikaelem Maxem i Peterem Karlssonem.

    Propozycji na obcokrajowców nie będę komentował :P. Dobrze, że nie jesteś prezesem. :P

    D.J.

  9. Powrót do góry    #9
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie bój żaby za rok będzie jeszcze gorzej. Wyprzedzi nas Grudziądz w tabeli i być może inne kluby.
    Zależy, czy zawodnicy pozostaną w klubie. A oni sami nie podjęli jeszcze decyzji.
    I tutaj powinni działacze przystąpić do rozmów i to już, teraz! Nie ma na co czekać. Oczywiście najpierw musimy mieć pewność, że zespół w ogóle będzie istniał. No ale skoro podpisali już jedną umowę sponsorską na 2004 to pewnie tak.
    Ja uważam, że chłopak cofnął się w rozwoju, rok temu potrafił wygrać z Laukkanenem czy Knappem, a teraz potrafi zaliczyć 3 gleby w czasie meczu.
    No fakt, to jest "kozak". Ale spójrz na końcówkę tego sezonu - radził sobie coraz lepiej. A weź pod uwagę, że z Laukkanenem wygrał na bardzo ciężkim torze, na którym każdy atak na dystansie groził poważnym wypadkiem.
    Rzeczywiście końcówka sezonu w wykonaniu Pawła, to jest jakiś prognostyk na przyszłość. Ale bez dużej ilości startów chłopak nie ma szans się rozwinąć.

    Zejdź na ziemię, jaki zawodnik zechce tu jeździć? Nicki ma propozycje z połowy klubów ekstraligi i I ligi i zapewne wybierze intratną propozycję biednego jak mysz kościelna klubiku z Rzeszowa?
    Gdyby znalazł się sponsor, to Nickiemu jest obojętne, gdzie będzie jeździł. Za to wiem, że nie interesuje go jazda w ekstralidze. Podobnie jest z Bjarne, jak również z Mikaelem Maxem i Peterem Karlssonem.

    Propozycji na obcokrajowców nie będę komentował :P. Dobrze, że nie jesteś prezesem. :P

    D.J.
    Obojętne, nie obojętne. Nikomu nie uśmiecha się dojeżdżać aż tak daleko np. po GP lub meczach w Anglii. No chyba, że skorzysta z lotniska w Jasionce, wtedy to co innego.
    Heh, a moje propozycje to tylko drobna złośliwość w strone działaczy, którym marzyło się kiedys pozyskanie Aleksandra Latosinskiego :D
    Realnie patrząc to na obcokrajowca widziałbym: Lidgrena, Harrisa, Lindbacka no i Bjarne Pedersena :P

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik Awatar rhekin
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    czesc
    jestem z rybnika i powiem wam szczerze ze na cale szczescie sezon dla stali sie juz skonczyl bo byl bardzo ciezki nawet nazwalbym go tragicznym po 1 miejsce samo mowi za siebie po 2 kontuzje kontuzje kontuzje i jeszcze raz kontuzje no i po 3 na przyszly sezon poszukajcie sobie nowego obcokrajowca heh ja widze dla was nickiego jesli chcecie wejsc :PPPP

    pozdrawiam kibicow czarnego sportu

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    362
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rafał Trojanowski mówi, że nadal chciałby startować w Rzeszowie. W październiku siądzie on do rozmów z rzeszowskimi działaczami i będzie decydował, czy zostać w Jasolu. - Wszystko zależy od sytuacji finansowej. Chciałbym nie tylko startować, ale również zarabiać. Nie ukrywam jednak, że chciałbym pozostać w Rzeszowie - mówi Trojanowski, który w minionym sezonie pauzował prawie 2,5 miesiąca z powodu kontuzji. Mimo to uzyskał średnią prawie 2 punkty na wyścig, będąc lepszym od kreowanego przed sezonem na lidera drużyny Czecha, Bohumila Brhela
    za www.przegladzuzlowy.pl
    Wykonywanie czynnosci sexualnej wzgledem pewnego miasta na UkrainieUkryta zawartość
    ...::: I Gorzow tez i Gorzow tez przyjacielem Jaskolek jestUkryta zawartość :::...
    Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #12
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Prezes Rafinerii Jasło zapowiedział, że jego firma najprawdopodobniej zrezygnuje ze sponsorowania żużlowców z Rzeszowa. Z nazwy zniknie słowo "Jasol" i wróci się do nazwy Stal (chyba ze znajdzie sie nowy sponsor strategiczny, ale to marzenie nierealne). Trzeba jednak dodać, że RJ była w zasadzie sponsorem Brhela a nie całego klubu, więc skoro Pepik odchodzi to i Rafineria też.

    Czyli zaczyna spełniać się czarny scenariusz, wielce prawdopodobne, że z żużlowej mapy zniknie kolejny klub :(:(

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2003
    Postów
    831
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 25 w 11 postach
    Przed sezonem nowy sponsor, przedluzony kontrakt z Bobem, sprowadzenie Macka....nikt nie przypuszczal, ze Jasol wyladuje na 6 miejscu w 1 lidze. Ale coz mogla osiagnac druzyna, ktora caly rok przesladowaly kontuzje - chyba to co osoiagneli to max. Swietnie jezdzil Maciek, zdarzyly mu sie 2 wpadki, ale kazdemu sie moze zdarzyc. Piotrek Winiarz...wrcaj SIWY do zdrowia. Rafał Trojanowski wysoka srednia moze uzyskal...ale na kim? Rawiczu? Brhel mial byc liderem? Nic z tego nie wyszlo...to nie ten sam zawodnik co w sezonie 2002. Dla Rafała Wilka sezon bardzo slaby, niby byly jakies przeblyski ale to malo. Karol Baran startowal pierwszy sezon jako senior. Z jego postawy mozna byc zdowolonym, ale czeka go jeszcze wiele pracy. Łukaszowi Golonce prponuje przeprowadzke do Krosna. Co do juniorow...to jest kiepsko. Marian Micał powinien zakonczyc kariere tak jak to zrobil juz Szuszczynski. Jedyna nadzieja w Miesiacu no i Prucnalu...ale...

    Rafineria Jaslo odeszla, zapewne to samo zrobi teraz Faraon:(
    Co tu duzo mowic...czarno widze speedway nad Wislokiem...

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Przed sezonem nawet nie dopuszczałem do siebie takiej mysli, że Rzeszów nie awansuje do pierwszej czwroki a tu prosze... swoje niestety zrobiły kontuzje i bardzo słaba postawa w tym sezonie Brhela.

    Bob Brhel - zawiódł, na pewno wszyscy spodziewali się lepszej jazdy po nim, raczej na pewno opuści Rzeszów i dobrze, teraz terzeba postawić na kogoś młodszego.

    Maciek Kuciapa- super :) Nie wyszły mu chyba tylko 2/3 mecze, ale to sie moze zdarzyc kazdemu, wiadomo człowiek nie maszyna ;) Teraz działacze Stali powinni zaczac regulowac zaleglosci wobec niego i juz zaczac rozmawiac na temat jego startow w przyszlym sezonie bo nie wyobrazam sobie za rok Rzeszowa bez Kuciapy !

    Piotrek Winiarz- Piotrek do czasu tej nieszczęsnej kontuzji jeździł dobrze. W przyszlym sezonie raczej nie bedzie sie scigal ale juz za dwa lata ? Kto wie... narazie trzymajmy kciuki, zeby jak najszybciej wrocil do pelni sil ! :)

    Karol Baran- pierwszy sezon jako senior nie był chyba zły, Baran może miał pare wpadek ale ogolnie jezdzil dobrze.

    Rafal Trojanowski- Trojan w tym roku mial wielkiego pecha, zaczal dobrze ale pozniej zlapal kontuzje i czekala go dluuuuga pauza, bodaj na 2 spotkania przed koncem rundy zasadniczej i jezdzil dobrze.

    Rafal Wilk- Dobre wystepy przeplatal slabszymi. Z tego co tu slysze to czesto kibice rzeszowscy sie na niego skarza, dlatego Rafal wracaj do Krosna :P!

    Lukasz Golonka- nie pojezdzil za wiele w tym roku, a jak juz to glownie w Rzeszowie i tak zle mu nie szlo, gorzej bylo z wyjazdami.

    Tomasz Klis- zycze temu chlopakowi jak najlepiej ale tak jak obserwuje jego jazde to on wg mnie powinien sobie dac spokoj z zuzlem...

    Pawel Miesiac- jedzil w miare dobrze, chociaz w porownianiu z ubieglym sezonem to wg mnie nie poczynil zadnych postepow, na pewno przeszkodzila mu w tym kontuzja.

    Piotr Prucnal- nie jedzil za wiele i wynikow tez nie mial rewelacyjnych, moze za rok bedzie lepiej ?

    Robert Suszczynski- postanowil sobie dac spokoj z zuzlem i dobrze, w ogole mu nie szlo

    Marian Mical- ulubieniec kibicow z Zielonej Gory ;) Slabiutka jazda, na poczotku jego kariery myslalem, ze moze cos z niego bedzie, ale raczej nie bedzie :P




  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Póki co w Rzeszowie jest nowy zarząd, a prezesem został mój kolega po fachu (i znajomy przy okazji) Tadeusz Szylar. Szczegóły są na PŻ, więc kto chce, niech poczyta :)

  16. Powrót do góry    #16
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Maciek Kuciapa dla Sportowych Faktów powiedział:
    "Czy zostanę w Rzeszowie?. Jestem po rozmowie z przedstawicielem sponsora, firmy Faraon i na dzień dzisiejszy naprawdę nie wiem jak będzie wyglądać moja przyszłość. Nie jestem za ten sezon wypłacony, a żużel to jedyne źródło mojego dochodu. Mam rodzinę i chciałbym odzyskać swoje pieniądze, tym bardziej, że sporo zainwestowałem z własnych środków. Na pewno będę jeździł tam, gdzie będę miał zagwarantowane uczciwe warunki."
    Wiele więc wskazuje że Kuciap odejdzie. Problemów ze znalezieniem pracodawcy mieć nie powinien, zwłaszcza w I lidze.
    Powoli małymi kroczkami zbliżamy się do dna polskiego żużla. Sądzę, że to jest tylko kwestią czasu :(

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żużel się nie zbliża do zadnego dna ! - przeciwnie coś zaczyna się robić aby to jeszcze lepiej było zorganizowane i przemyślane.
    Tarnów ma się bardzo dobrze, Krosno i tak wystartuje, a Lublin już podpisuje kontrakty ! - i tak trzymać!

  18. Powrót do góry    #18
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Żużel się nie zbliża do zadnego dna ! - przeciwnie coś zaczyna się robić aby to jeszcze lepiej było zorganizowane i przemyślane.
    Tarnów ma się bardzo dobrze, Krosno i tak wystartuje, a Lublin już podpisuje kontrakty ! - i tak trzymać!
    Małopolska miałem na myśli Rzeszów...

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar whiski
    Dołączył
    24-01-2002
    Postów
    2,658
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    raven napisał:
    Powoli małymi kroczkami zbliżamy się do dna polskiego żużla
    Michał miałem na myśli polski żużel


  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    Rempały są juz do wziecia:P Budujcie na nich nowy skład:D Jak nam znow zawala mecz (baraze) to niechciałbym byc w ich skórze.Jest duzo czasu do nowego sezonu wiec sponsorow mozna szukac.

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany Awatar Lady_of_Darkness
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    2,720
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak mozna opisac ten sezon w Rzeszowie? poza kontuzjami nic mi na mysl nie przychodzi. To byl wyjatkowo pechowy sezon dla nas. Az 9 kontuzji!!! to odbilo sie na wynikach i z kolei rzeszowki zuzel znow utracil jakas garstke kibicow. Moim zdaniem nie zapowiada sie na razie zeby bylo lepiej. I jezeli Maciek odszedlby to wcale bym sie nie zdziwila (moze nawet kiedys mialabym to za zle, ale teraz w zupelnosci bym go zrozumiala)- w Rzeszowie praktycznie nie ma zadnych perspektyw. I powiedzmy sobie szczerze, ze Rzeszow juz od dawna wchlania talenty zuzlowcow oddajac im tylko resztki. Jeszcze sezon, dwa w Rzeszowie i z Macka nic nie bedzie. Trudno jest tutaj wybic sie ponad przecietnosc. A i kibice juz nie chca ogladac zuzla na tym poziomie. Z zawodow na zawody jest coraz mniej kibicow. Sponsorow tez jakos nie mozemy pozyskac.....

    a i w 100% zgadzam sie z Ravenem- pan K. jako trener? powinnismy mu juz raczej podziekowac, bo z nim raczej duzo nie osiagniemy.

  22. Powrót do góry    #22
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przegląd Żużlowy napisał:

    Nowy zarząd sekcji żużlowej Jasolu Rzeszów jest gotów podjąć rozmowy z Bohumilem Brhelem odnośnie jego startów w przyszłym sezonie w barwach rzeszowskiej drużyny. Otwarty na rozmowy z Czechem jest nowy prezes sekcji, Tadeusz Szylar. - Jego zasług dla tego klubu nikt nie kwestionuje. Sezon miał słabszy i trudno powiedzieć, jakie były tego przyczyny. Myślę, że też zdarzały się zbyt pochopne, nieraz krzywdzące go oceny. Każdy ma prawo do słabszych występów. Oczekiwano, że będzie robotem do robienia punktów, a to jest tylko sport. Sprawę pozostawiam otwartą - mówi prezes.

    Sam Bohumil w wywiadach prasowych daje jasno do zrozumienia, że ma dość Rzeszowa. Jego startami nie jest również zainteresowany obecny trener Jasolu, Grzegorz Kuźniar.
    BEZ KOMENTARZA!!!

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar Lady_of_Darkness
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    2,720
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po co pchac sie Brhelowi do d.... ?????

    Wlasciwie to nowy zarzad ani troszke mi sie nie podoba. W zarzadzie powinni znalesc sie ludzie, ktorzy maja uklady i pieniadze. Potrzebne sa ich znajomosci. Rzeszow nie potrzebuje juz zapalencow- a ludzi ktorzy sa w stanie sciagnac do Rzeszowa sponsorow i pieniadze.
    Co do Brhela- juz dawno kopnelabym go w cztery litery- chociazby za to jak sie odnosi do klubu, a tym samym do nas-kibicow.
    Rowniez pozycji zajmowanej przez pana Kuzniara komentowala nie bede bo szkoda slow- to czlowiek ktory znalazl sie na nieodpowiednim stanowisku.
    Tak na marginesie to w klubie w ktorym nie ma pieniedzy oprocz trenera jest jeszcze menadzer- ktory pelni w klubie funkcje? i ktory na pewno nie bierze minimalnego wynagrodzenia- a to w skali roku daje juz jakas tam sume.

    Rzeszow z dnia na dzien coraz bardziej zbliza sie do dna. A Brhel i tak i tak pewnie pojedzie w Rzeszowie, bo albo nie dostanie lepszej propozycji albo nasi przebija innych. I tlumaczeniem, ze kazdemu moze zdarzyc sie gorszy sezon ani troche mnie nie przekonuje!!!! Ja nie wiem jak Ci ludzie w zarzadzie moga byc tak slepi! Chociaz to nie bedzie pierwszy a na pewno nie ostatni zarzad ktory popelni nie jeden blad. Jak w ogole mozna zbywac potencjalnych sponsorow? bo dawali nie tyle ile chcielibysmy. Rzeszow w obecnej sytuacji nie moze sobie pozwolic na strate chociazby najmniejszego sponsora! ale widocznie tego nasz kochany zarzad nie wie. Oczekuja chyba ze ktos da kokosy...
    Koncze bo szkoda slow. Mam tylko nadzieje, ze w nastepnych sezonach zuzel w Rzeszowie bedzie istnial!

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Wlasciwie to nowy zarzad ani troszke mi sie nie podoba. W zarzadzie powinni znalesc sie ludzie, ktorzy maja uklady i pieniadze. Potrzebne sa ich znajomosci. Rzeszow nie potrzebuje juz zapalencow- a ludzi ktorzy sa w stanie sciagnac do Rzeszowa sponsorow i pieniadze.
    Może tylko dodam, że Tadeusz Szylar jest dyrektorem marketingowym w jednej z firm, a dawniej robił tzw. "paradę sponsorów" w Tygodniku Żużlowym, więc znajomości i doświadczenia mu nie brakuje. Do tego jest jeszcze prawnikiem, a i to się może przydać.

    Co do Jadwigi Korbeckiej - to jest księgowa, a ma być wiceprezesem d.s. finansów. Takiej osoby również nam w klubie potrzeba, bo ktoś musi tymi pieniędzmi gospodarować.

    Czy to są nieodpowiedni ludzie? Uważam wręcz przeciwnie.

    Pozostałych niestety nie znam tak dobrze, więc się nie wypowiadam.

    Co do Brhela- juz dawno kopnelabym go w cztery litery- chociazby za to jak sie odnosi do klubu, a tym samym do nas-kibicow.
    Myślę, że Brhel przekreślił się sam, nie przyjeżdżając na mecz dla Piotrka Winiarza. Wątpię, aby znalazła się w Rzeszowie osoba, która chciałaby go tu zobaczyć.

    Rowniez pozycji zajmowanej przez pana Kuzniara komentowala nie bede bo szkoda slow- to czlowiek ktory znalazl sie na nieodpowiednim stanowisku.
    On powinien szkolić młodzież, bo ma do nich podejście. Drużynę powinna poprowadzić osoba, która potrafi rozprowadzać mecz taktycznie, przewidywać pewne sytuacje i zacząć wreszcie jakoś logicznie układać pary (a nie tak, jak na meczu w Tarnowie). Kto to miałby być? Powiem bez bicia, że nie wiem :(

    Tak na marginesie to w klubie w ktorym nie ma pieniedzy oprocz trenera jest jeszcze menadzer- ktory pelni w klubie funkcje? i ktory na pewno nie bierze minimalnego wynagrodzenia- a to w skali roku daje juz jakas tam sume.
    Wynagrodzenie menadżera jest niewielkie. Na pewno od takiej kwoty klub nie zbiednieje.

    D.J.

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany Awatar Lady_of_Darkness
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    2,720
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wątpię, aby znalazła się w Rzeszowie osoba, która chciałaby go tu zobaczyć.
    Nowy zarząd sekcji żużlowej Jasolu Rzeszów jest gotów podjąć rozmowy z Bohumilem Brhelem odnośnie jego startów w przyszłym sezonie w barwach rzeszowskiej drużyny. Otwarty na rozmowy z Czechem jest nowy prezes sekcji, Tadeusz Szylar.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2003
    Postów
    345
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie rozumiem jednego.... dlaczego RZESZOW jest utazsamiany z Brhelem i dlaczego wokol niego tyle szumu... moim zdaniem koledzy (i kolezanki;)) zza miedzy nalezaloby porozgladac sie za sponsorem strategicznym (bo z tego co wiem JASOL = BRHEL) i ...STAWAC NA NOGI!!!!;)
    Ja wiem ze powinien to byc apel raczej do dzialaczy rzeszowskich, ale...
    PS. Jezeli np. Lee Richardson jest tanszy od Waszego aliena to natychmiast zaczalbym sie rozgladac za "mlodymi gniewnymi"...
    Pozdro;)

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    nie da sie ukryć że kontuzje nie oszczędzały Stali w tym roku , do tego podejście Brhela do startów w Polsce no i wyszedł wynik jaki wyszedł.
    Przypomniało mi sie ( nie pije do nikogo w tym przypadku !! ) jak przed sezonem była "walka kibiców" Gdańska i Rzeszowa o Brhela - i wtedy każdy dał by sie pociąć za Boba. Teraz sytuacja jest odwrotna - strasznie zawiódł kibiców

  28. Powrót do góry    #28
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Skład 2004

    Czas troszkę pofantazjować ;). Nie wiadomo wprawdzie czy rzeszowski zespół w ogóle wystartuje w lidze, ale zakładam, że aż tak źle nie będzie. Warto zastanowić się nad składem w jakim przyjdzie jeździć w sezonie 2004.
    Przyjmuję, że Piotrek Winiarz nie wróci na tor w nowym sezonie (przy wielkim szczęściu w 2005, ale i w to wątpię :()
    Obcokrajowcy
    Na pewno tu będzie zmiana. Wprawdzie działacze coś tam próbują namawiać czeskiego sprzedawczyka do pozostania, ale ani antytrener, ani kibice ani sam Czech nie chcą o tym słyszeć. O Aspgrenie w ogóle nie mówię.
    Moim zdaniem trzeba zainwestować w młodego, obiecującego zawodnika. Takim jakim był w 1995 roku Brian Andersen. Fakt, że miał już na koncie tytuł IMŚJ, ale dopiero po zakontraktowaniu go do Stali stał się zawodnikiem światowej czołówki i wypłynął na szersze wody.
    Moje typy to:
    Bjarne Pedersen - ostatnie GP pokazały, że już wkrótce może być zawodnikiem z czołówki
    Fredrik Lindgren - mój cichy faworyt, wielce prawdopodobne że to przyszły mistrz świata
    Antonio Lindback - talent nie mniejszy od Lindgrena, ale na dzień dzisiejszy lepszy jest Fredrik
    Chris Harris - duży talent z Anglii
    Zakładam, że będzie mógł jeździć tylko jeden straniero.

    Seniorzy
    Tu jest niewiadoma. Na pewno zostaną Trojanowski i Wilk ale na nich zespołu budować nie możemy. Koniecznie trzeba namówić do pozostania Kuciapę i Barana. Do zespołu wraca Tomasz Rempała. Ja jednak z miłą chęcią widziałbym w Rzeszowie jego starszego brata - Grzegorza! Zrobił on dla klubu w Rzeszowie bardzo wiele, wprawdzie rozstał się z nami w niezbyt miłej atmosferze (Stal wisi mu kasę) ale w dzisiejszych czasach rzadko zdarza się że klub wypłaca wszystko na bierząco. Poza tym Grześka w Tarnowie raczej nie chcą... Wypożyczyłbym do II ligi Łukasza Golonkę. Jego jazda w I lidze nie ma sensu.
    Podsumowując:
    Maciej Kuciapa
    Karol Baran
    Rafał Trojanowski
    Rafał Wilk
    Grzegorz Rempała
    Tomasz Rempała

    Juniorzy
    Raczej nikt nie odejdzie, o pozyskaniu kogokolwiek można raczej pomarzyć. Ale gdyby do Rzeszowa przyszli bracia Rempałowie to może i Marcin się skusi? Przecież jest naszym wychowankiem :) Suszczyński skończył karierę, Micałowi radzę to samo :)
    Paweł Miesiąc
    Marcin Rempała :D
    Piotr Prucnal
    Tomasz Kliś
    i ze 2 nowych co zdają licencję (Szyszka i Leś)

    W sumie gdyby udało się zapewnić taki skład (wbrew pozorom nie kosztowałoby to grubych miliardów) to mogłoby być całkiem ciekawie.

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Bjarne Pedersen - ostatnie GP pokazały, że już wkrótce może być zawodnikiem z czołówki
    Fredrik Lindgren - mój cichy faworyt, wielce prawdopodobne że to przyszły mistrz świata
    Zapewniam Cię Raven, że to nie tylko Twoi kandydaci. Bjarne nie jest aż taki drogi, podobnie Fredrik. Jest jeszcze paru kandydatów.

    Antonio Lindback - talent nie mniejszy od Lindgrena, ale na dzień dzisiejszy lepszy jest Fredrik
    Problemem Lindbaecka jest, że nie bardzo chce jeździć w Polsce.

    Chris Harris - duży talent z Anglii
    Zakładam, że będzie mógł jeździć tylko jeden straniero.
    Nie jestem szczególnym wielbicielem młodych Anglików : Stead, Harris, Howe. Nic szczególnego dotychczas nie pokazali w polskiej lidze.

    Grzegorz Rempała
    Tomasz Rempała
    Jest to realne, tylko pytanie, czy w klubie wybaczono już Grzegorzowi, że skorzystał z windykatora. No i czy sam Grzegorz chce jeszcze jeździć w Rzeszowie. Co do Tomka to myślę, że po jego nie najlepszym sezonie, sprawa jest otwarta.

    Można jeszcze rozważać kandydaturę Janusza Ślączki, który wspomożony dobrym sprzętem mógłby być ligowych średniakiem i robić 7 - 8 punktów w meczu.

    Marcin Rempała
    Ach, jakie to by było piękne.

    Pozdrawiam
    D.J.

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2003
    Postów
    831
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 25 w 11 postach
    Co do obcokrajowcow to rowniez z mila checia widzialbym Bjarne w Rzeszowie, a do niego....Chrisa Harrisa:) Bjarne rozkerca sie z turnieju na turniej, z meczu na mecz...mozna w niego zainwestowac...a Harris to wielki talent:) Co do seniorow to mimo wszystko watpie w to, ze Grzesiek skusi sie na Rzeszow, natomiast sytuacja Tomka jest calkiem inna i prawdopodobnie ponownie zalozy on plastron z Zurawiem. Hmm wracja do Grzesia to jestem pewien, ze jesli on by wrocil to samo uczynilby Marcin...no, ale trzeba zejśc na ziemie. Sponsor strategiczny odszedl i mimo, ze zapowiada, ze da cos kasy to napewno bedzie to o wiele mniejsza suma. Nie widomo co zrobi drugi sponsor - firma Farona. Takaze na razie ciezko jest cokolwiek powiedzc na termat skladu STALI na sezon 2004.

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Co do obcokrajowcow to rowniez z mila checia widzialbym Bjarne w Rzeszowie, a do niego....Chrisa Harrisa
    A ja nie. Młodzi Anglicy zazwyczaj nie dają sobie rady poza brytyjskimi torami. Proponuje spojrzeć na wyniki w Polsce Davida Howe, czy na wyniki młodych Brytyjczyków w lidze szwedzkiej - naprawdę nie ma się czym tam zachwycać. Poza tym Anglicy są drożsi od Skandynawów.

    D.J.

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [/quote]I tutaj powinni działacze przystąpić do rozmów i to już, teraz! Nie ma na co czekać. Oczywiście najpierw musimy mieć pewność, że zespół w ogóle będzie istniał. No ale skoro podpisali już jedną umowę sponsorską na 2004 to pewnie tak.[quote]

    Jak działacze mają kontraktować zawodników skoro nie ma jeszcze zamkniętego budżetu w klubie(nawet nie jest jeszcze otwarty). Chyba masz na myśli przykład Gwardii Warszawa z mijającego sezonu. Podpisali umowy bez pokrycia i wszystko szlag trafił !!!

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    Moze kluby z Tarnowa-Krosna-Rzeszowa
    sporzadzilyby wlasna i wspolna oferte reklamowa,
    ktora moglyby kupic firmy z polski poludniowo
    -wschodniej np. wlasciciel browarow w Rzeszowie.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    No i proszę. Okazuje się, że zawodnicy z Rzeszowa wcale nie są tak chętni do odejścia. Wystarczy poczytać rzeszowską prasę. Stara prawda mówi, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Nawet Kuciapa spokojnie czeka i nigdzie z odejściem się nie spieszy. Pierwszeństwo w rozmowach ma Rzeszów.

  35. Powrót do góry    #35
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i proszę. Okazuje się, że zawodnicy z Rzeszowa wcale nie są tak chętni do odejścia. Wystarczy poczytać rzeszowską prasę. Stara prawda mówi, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Nawet Kuciapa spokojnie czeka i nigdzie z odejściem się nie spieszy. Pierwszeństwo w rozmowach ma Rzeszów.
    Jasiek to są na razie kurtuazyjne wypowiedzi. Jak przyjdzie czas na konkrety i zawodnicy usłyszą ile klub może im zaoferować to mogą zmienić zdanie.
    Prawdę mówiąc moje "źródła" wskazują że Ciapek na 100% żegna się z Rzeszowem, ale jak będzie to poczekajmy...

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    24-09-2003
    Postów
    20
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:
    "Poza tym Grześka w Tarnowie raczej nie chcą... "

    hym Niechcą go niektórzy kibice ale zaś inni kibice podobnie jak trener ,kierownictwo i działacze chcą żeby Grzesiek został w Tarnowie zresztą ja też tego chce.
    Tomek njaprawdopodobniej wróci do Rzeszowa zresztą tak bedzie chyba lepiej dla niego.A o Marcinie możecie naprawde zapomnieć.
    Jako wzmocnienia proponowałbym wam z "obcych"jeśli "Sasza"Darkin nie zostanie w Tarnowie zainteresować sie jego osobą,poza nim może Jesper Jensen lub Lukas Dryml.Ze seniorów no Tomek Rempała może Piotrk Dym lub Mirek Kowalik???Ale najpierw musicie utrzymac w Rzeszowie Karola Barana i Maćka Kuciape zwłaszcza ztym drugim możecie miec klopoty gdyż wiele klubów ma na niego chrapke ostatnio jest nawet głośno w Tarnowie o jego transferze do zespolu "Jaskółek".
    Juniorzy Dawid Bendzera w Tarnowie raczej nie przebije pary Jasiek-Marcin ,wiec moze warto sie nim zainteresowac zwlaszcza ze Dawid posiada niezly sprzet po Robercie "Kuku"Kużdżalew.

  37. Powrót do góry    #37
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jako wzmocnienia proponowałbym wam z "obcych"jeśli "Sasza"Darkin nie zostanie w Tarnowie zainteresować sie jego osobą,poza nim może Jesper Jensen lub Lukas Dryml.Ze seniorów no Tomek Rempała może Piotrk Dym lub Mirek Kowalik???Ale najpierw musicie utrzymac w Rzeszowie Karola Barana i Maćka Kuciape zwłaszcza ztym drugim możecie miec klopoty gdyż wiele klubów ma na niego chrapke ostatnio jest nawet głośno w Tarnowie o jego transferze do zespolu "Jaskółek".
    Juniorzy Dawid Bendzera w Tarnowie raczej nie przebije pary Jasiek-Marcin ,wiec moze warto sie nim zainteresowac zwlaszcza ze Dawid posiada niezly sprzet po Robercie "Kuku"Kużdżalew.
    Darkin?? - jeździł u nas w 2000 i tego szmaciarza nie chcemy. :(
    Kowalik - emerytów nie chcemy :)
    Dym - średniaków mamy w bród :P
    Jensen - ewentualnie mógłby być
    Dryml - jednego czeskiego olewacza mamy kolejnych nie chcemy :D
    Bendzera - tak :)

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Prawdę mówiąc moje "źródła" wskazują że Ciapek na 100% żegna się z Rzeszowem, ale jak będzie to poczekajmy
    Domyślam się, że wiążesz to z osobą pana Kawy i firmy Faraon. Informacje, jakoby miał sponsorować Unię Tarnów, nie są prawdziwe. Pan Wacław mówi jasno - w przyszłym roku nie będzie inwestował w żużel. Nie wiem również nic na temat budowy sieci Faraon w Tarnowie.

    Inna sprawa, że firma Faraon nie jest tylko własnością pana Wacka. Ba - największym udziałowcem jest kto inny - nazywa się chyba Rafał Milewski. Plotki zaś mówią, że właśnie ów pan (również wielki fan żużla) chciałby sponsorować kilku zawodników z Rzeszowa.

    D.J.

  39. Powrót do góry    #39
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bob żegna się z Rzeszowem.

    Nowe przepisy zabraniają klubom I ligowym kontraktowania zawodników z GP. Żałuję tylko że nie będzie u nas Bjarne Pedersena :(:(. Ale Fredrik Lindgren jak najbardziej.


    Dobre wieści za Przeglądem Żużlowym:
    Maciej Kuciapa dogadał się wstępnie z działaczami Jasolu Rzeszów i nie ukrywa, że chce nadal startować w Rzeszowie. Natomiast Grzegorz Kuźniar nadal będzie trenerem drużyny. To najważniejsze informacje odnośnie środowego spotkania, które przekazał mi prezes sekcji Tadeusz Szylar.

    Rzeszowski prezes mówi, że warunki przedstawione przez Kuciapę nie są wygórowane i jak najbardziej do spełnienia. Ponadto prezes przedstawił również plan budżetu na przyszły sezon mówiący m.in. o spłacie zadłużenia wobec zawodników (chodzi o pieniądze za punkty), które obecnie wynosi 133 tysiące złotych. Program przygotowań do nowego sezonu przedstawił również trener Kuźniar.

    Pojawiła się również propozycja, aby do Rzeszowa ściągnąć zawodnika z pierwszej piętnastki ekstraligi. Znalazł się bowiem sponsor, który jest gotów pokryć jego starty. Kto to jest? Tego na razie nie ujawniono.
    Naturalnie za wcześnie by się podniecać ale może jednak aż tak źle nie bedzie?

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-05-2002
    Postów
    935
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dla was jedynym ratunkiem jest ponowne sprowadzenie tomasza i grzegorza rempaLów - w nich plynie "rzeszowska" krew i czuja się u was jak ryba w wodzie :P pozdro..:)

  41. Powrót do góry    #41
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czas leci, kluby dogadują się z zawodnikami a w Rzeszowie cisza. Wygląda na to, że nikt z nikim nie prowadzi rozmów a za 3 tygodnie mija termin przedłużania kontraktów inaczej trafia się na listę transferową :| Czyżby na listę miał trafić cały zespół?
    Nic też nie wiadomo z obcokrajowcami. Niby są jakieś nieśmiałe próby zakontraktowania XXX.YYY ;) ale nic nie wskazuje na pozytywny finał.
    Na dzień dzisiejszy nikt nie wie jak będzie wyglądał skład Stali w 2004 roku.
    A działacze nadal obłąkańczo twierdzą że szukają zawodnika z pierwszej 15 ekstraligi :D:D podobno jego nazwisko mamy poznać przed końcem listopada :) Prędzej uwierzę w UFO niż w te bzdury :P.

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    362
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pytanie czy sa juz prowadzone konkretne rozmowy bo do konca listopada moze juz nie byc wolnego zawodnika z czolowki krajowej.....po wprowadzeniu limitu na 1 obco duzo druzyn szuka wzmocnienia krajowego.

    Na miejscu uk......rzeszowian martwil bym sie bardziej o zatrzymanie Kuciapy bo jak wasi dzialacze dalej beda z nim w kulki leciec to roznie z tym moze byc.....

    Wykonywanie czynnosci sexualnej wzgledem pewnego miasta na UkrainieUkryta zawartość
    ...::: I Gorzow tez i Gorzow tez przyjacielem Jaskolek jestUkryta zawartość :::...
    Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Czas leci, kluby dogadują się z zawodnikami a w Rzeszowie cisza. Wygląda na to, że nikt z nikim nie prowadzi rozmów a za 3 tygodnie mija termin przedłużania kontraktów inaczej trafia się na listę transferową :| Czyżby na listę miał trafić cały zespół?
    Ojjj Raven, PŻ nie czytasz. Było spotkanie końcem października, rozpoznano siły i teraz trwają prace klubu nad tym, aby nie obiecywać zawodnikom wirtualnych kontraktów. Trzeba dokładnie wiedzieć, na czym się stoi. Działacze nie mogą obiecać złotych gór, jeśli ich nie mają. Obiecają Kuciapie np. milion złotych za pozostanie w Rzeszowie, on podpisze kontrakt, a potem co?

    Nic też nie wiadomo z obcokrajowcami. Niby są jakieś nieśmiałe próby zakontraktowania XXX.YYY ale nic nie wskazuje na pozytywny finał.
    Sam jesteś nieśmiały :P Jak obcokrajowiec będzie zakontraktowany, to będzie. Teraz nie ma żadnego, co nie znaczy, że nie ma rozmów.

    D.J.

    P. S. Niemal wszystkich rzeszowian z forum wytłukło :(

  44. Powrót do góry    #44
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dexter :)
    Na PŻ zapodajesz newsy o rozmowach Maćka z innymi klubami a na forum udajesz optymistę ;). Coś tu jest nie tak. Teraz gdy może jeździć tylko jeden obcokrajowiec tacy zawodnicy jak Kuciapa będą mieć wzięcie, bo samym Okoniewskim całej ekstraligi nie obdzieli, że o I lidze nie wspomnę. Niestety od początku istnienia tego wątku jestem zdecydowanym pesymistą i póki co nikt i nic nie jest w stanie zmienić mojego nastawienia

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2003
    Postów
    1,200
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 11 w 7 postach
    Po raz pierwszy spotkałem się z takim pechem jednej drużyny
    w sezonie.Piotrek Winiarz taki pech oby jeszcze można go było zobaczyć na torze. Brhel zachował się podobnie jak Szmatmari rok temu w Krośnie. Kuciapa good rider. Trojan i Wilk tak sobie. Baran też. Juniorzy tragedia totalna. Kuźniar (golonka jest najlepszy)go home. Howgh

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •