Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 120

Wątek: 2 runda I ligi Stal Gorzów - Stal (Marma) Rzeszów 53:37

  1. Powrót do góry    #1
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    2 runda I ligi Stal Gorzów - Stal (Marma) Rzeszów 53:37

    Witam. Zapraszam do pisania o tym meczyku. Po tym co dzisiaj pokazał Gorzów w Ostrowie to nie jestem optymistą co do wyniku jaki tam osiągniemy. Obstawiam 55-35 oby nie było wyżej :(
    Skład Rzeszowa, wg mnie:
    1.Rempała (6-8pkt)
    2.Wilk (3-4)
    3.Fierlej (4-5)
    4.Trojanowski (5-6)
    5.Kuciapa (11-14)
    6.Miesiąc (1-2)
    7.Rajkowski (0-...0?:P)
    Razem 30-39 średni 34,5 :(
    To oczywiście tylko moje przypuszczenia...


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Na pewno mecz wygra STAL ;) pytanie tylko która ?
    Ja stawiam na tą gorzowską. Dzisiaj pokazują w Ostrowie, że są naprawdę mocną i przede wszystkim wyrównaną ekipą ! W Rzeszowie jest kilka dziur, raczej nie ma co liczyć na juniorów, nawet Rajkowskiego który pochodzi z Gorzowa, jak na razie w sparingu nienajlepiej prezentował się Baran. Rempała, mimo, że go chwalą za dobrą jazdę na treningach i w meczu z Włókniarzem to nie sądzę aby był wstanie zdobyć więcej niż 10 punktów .... jedynym pewnym i mocnym punktem Stali jest Maciek Kuciapa ... a to jest za mało ... stawiam na wynik w okolicach 55 – 35.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    326
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Gorzowie to na bank pojedzie Ronni Pedersen
    Ja osbatawiam skład
    1.Pedersen
    2.Fierlej
    3.Trojanowski
    4.Rempała
    5.Kuciapa
    6.Miesiąc
    7.Rempała

    Chyba ze podczas tego tygodnia sie cos zmieni czyli Karol Baran zacznie cos jechac na trenigach :):) Jest mała szansa na wygrana, ale zawsze jest :) Przypomnijmy sobie tamten sezon do 8 biegu wyrównana walka, a pozniej kto wie moze nasi juz sobie odpusili moze sprzet za słabe :) Jakies niewielke szanse zawsze są :)

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2004
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no jakies tam szanse zawsze macie...w koncu wasz sklad taki straszny nie jest...ale mimo wszystko uwazam ze bedzie cos kolo 57-33...oby rzeszow tylko z obcokrajowcem przyjechal...bo jak w krajowym skladzie to nie wiem czy pojde na inauguracje... :) zartuje ;d zawsze jestem na staleczce!! ktokolwiek by nie jechal!!


    [img]MALINIAK PRODUCTS ARE THE BEST - FUCK THE REST ! ! ! ! ! :))[/img]

    pozdro dla wszystkich kibicow obu staleczek

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,678
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Rzeczywiscie gorzowianie wygrali mecz na inauguracje i jestem całym sercem za Stalą Telenet Strabag Gorzów Wielkopolski , ale nie sadze by rzeszowianie jechali cala Polske by dostac wielkie lanie.Sklad maja wyrównany z Kuciapą , Pedersenem ...Sadze ze na inauguracje obejrzymy bardzo ciekawe widowisko , rzeszowianie napewno latwo meczu nie oddadzą , stawiam na wygrana gospodarzy 49:41.

    POZDRO

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za to się cenie że wierzę w to co chcę.Ja stawiam na zwycięstwo Stali Rzeszów, remis nie wchodzi w rachube.Jakby w Ostrowie Dym i Fajfer pojechali na 10 pkt, to Ostrów cieszył by się z 2 pkt, mimo odrobiny szczęścia gratuluje gorzowianom.Szkoda Ostrowa - taka wpadka.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja uwazam ze powinnismy to wygrac spokojnie, Rzeszow totalnie bez juniorow, seniorzy w miare solidni i niewiadoma jest Ronni Pedersen. Ale badzmy dobrej mysli 50-40 dla Gorzowa realne jak najbardziej jest.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    05-07-2002
    Postów
    366
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam
    Już szykuje się na ten mecz niestety musiałem zrezygnować z wyjazdu do Ostrowa, aby mieć kaskę na Rzeszów.
    Mam nadzieje, że kibice Stali zrehabilitują się za wygrany mecz na wyjeździe i zasiądą na stadionie im. Edwarda Jancarza w komplecie.
    Panie Wojciechusroko gdybać to każdy może Ja też mogę powiedzieć, że gdyby Flis i Hućko lepiej pojechali to nawet Dym i Fajfer by nie pomogli, ale na szczęscie tutaj nie oto chodzi tutaj liczą się fakty a te są takie, że Stal wygrała i to zasłużenie.
    Co do wyniku z Rzeszowem no cóż na pewno przeciwnika nie można lekceważyć, bo nie po to tutaj jedzie tyle drogi, aby odjechać mecz.
    Wyniku nie podam, bo nie chce zapeszyć :)
    Pozdrawiam

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar _Dziobak_
    Dołączył
    07-08-2002
    Postów
    3,992
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oczywiscie, ze wygra Stal Gorzow, nie ma bata. Stawiam na 52:38. Dokopcie im! Zycze powodzenia.

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Nie mam raczej zadnych watpliwosci, ze wygra Gorzow. Po
    pierwsze - rzeszowianom nigdy gorzowski tor nie lezal
    (inaczej bylo, gdy jezdzili Stachyra, Krzystyniak,
    Slaczka...). Obawiam sie, ze Marma zostanie zmieciona z
    toru, podobnie jak w zeszlym roku. Moze wlasnie w takim
    meczu warto wyprobowac Ronniego Pedersena i Mariusza
    Fierleja.

    D.J.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Gorzowie to na bank pojedzie Ronni Pedersen
    Ja osbatawiam skład
    1.Pedersen
    2.Fierlej
    3.Trojanowski
    4.Rempała
    5.Kuciapa
    6.Miesiąc
    7.Rempała
    Ciekaw skąd tych dwóch Rempałów u was :P Chyba chodzi o cienkiego Rajkowskiego Marcina co jezdzi jak kaleka :P

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2003
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Rempała (6-8pkt)
    Hmmmm cos masz bojna wyobraznie kolego ;)
    T.Rempala jest za cienki wg mnie nawet na I lige :)
    A co do meczu to uwazam ze Gorzow ma stabilna druzyne i pokazala to nawet przy inauguracji z Ostrowem Wlk.
    Maja dobrego Zetterstroema, dwoch pewnych seniorow: Palucha i Flisa noi oczwiscie zdolna mlodziez...takze stawiam 51-39 dla Gorzowa.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No po dzisiejszym meczyku jestem raczej jakoś spokojny o mecze STALECZKI na torze w Gorzowie.....
    Należy tylko dodać, że Raja i Hlibek na nim czują się najlepiej - i chyba wszystko jasne...:)
    W Gorzowie w tym roku nie powinniśmy przegrać i oby wyjazdy były tak wspaniałe jak ten dzisiejszy....!!!!!!


    Pozdry




  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-07-2003
    Postów
    701
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No po dzisiejszym meczyku jestem raczej jakoś spokojny o mecze STALECZKI na torze w Gorzowie.....
    Należy tylko dodać, że Raja i Hlibek na nim czują się najlepiej - i chyba wszystko jasne...
    W Gorzowie w tym roku nie powinniśmy przegrać i oby wyjazdy były tak wspaniałe jak ten dzisiejszy....!!!!!!
    No bedziecie mieli problem wygrac w tym sezonie np: Z Wybrzezem bo oni naprawde dobrze dysponowani i beda mocni.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "No bedziecie mieli problem wygrac w tym sezonie np: Z Wybrzezem bo oni naprawde dobrze dysponowani i beda mocni. "

    To oni mają problem... Władowali kase i muszą, a My w Gorzowie po prostu z nimi wygramy... Ale fakt to najprawdopodobniej będzie najlepszy w tym roku mecz w Gorzowie... Do tego ta ich sztama z Falubazem dodaje smaczku,a i to że to oni spuścili nas z E-ligi (takie stare porachunki to wyrównania - także na nich mobilizacja pewna..);)

    POZDRO

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    303
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Rempała (6-8pkt)
    Hmmmm cos masz bojna wyobraznie kolego ;)
    T.Rempala jest za cienki wg mnie nawet na I lige :)
    A co do meczu to uwazam ze Gorzow ma stabilna druzyne i pokazala to nawet przy inauguracji z Ostrowem Wlk.
    Maja dobrego Zetterstroema, dwoch pewnych seniorow: Palucha i Flisa noi oczwiscie zdolna mlodziez...takze stawiam 51-39 dla Gorzowa.
    A skąd ty możesz wiedzieć, jak w tym roku prezentuje sie Tomek Rempała? Jeśli w tamtym roku miał słaby sezon, nie oznacza to,ze teraz bedzie jeżdził równie słabo.
    Jestem na treningach i wiem jak kto jeździ. 8 punktów Tomka jest absolutnie realne.
    Pozdrawiam i radze najpierw poczytać co i jak, a pózniej sie wypowiadać.

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    29-03-2004
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich na Forum.
    Mecz ze Stalą Rzeszów powinien wyglądać tak jak większość z tym zespołem - do połowy zawodów wyrównany, potem odjazd. Rzeszowscy seniorzy (nie mówiąc o juniorach) może poza Kuciapą nigdy na tym torze nie błyszczeli i tak chyba jeszcze długo będzie dopóki w Rzeszowie nie skrócą toru:)
    Jestem za tym żeby z rezerwy (15) jechał S.Dąbrowski, wtedy mógłby pojechac 1 bieg + ew. seniorzy mogliby oddać mu ze 2 biegi (oczywiście jeśli wynik będzie dawał takie możliwości)

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A skąd ty możesz wiedzieć, jak w tym roku prezentuje sie Tomek Rempała? Jeśli w tamtym roku miał słaby sezon, nie oznacza to,ze teraz bedzie jeżdził równie słabo.
    Jestem na treningach i wiem jak kto jeździ. 8 punktów Tomka jest absolutnie realne.
    Pozdrawiam i radze najpierw poczytać co i jak, a pózniej sie wypowiadać.
    A podaj mi jeden sezon w ktorym Tomek Rempala jezdzil dobrze :P oprocz tych jak byl juniorem :P.

    Artur_SG: Nie badz taki pewny wygranej z Wybrzezem. Gdanszczanom w 2002 roku bardzo pasil nasz tor i takie "tuzy" jak Swist, Staszewski, meczyly sie z Piszczalka i spolka. Troche pokory, bo jedna wygrana w Ostrowie nie czyni nasz mistrzow, GKS wygral trudniejszy mecz w Grudziadzu :).

    pozdr


  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach

    A podaj mi jeden sezon w ktorym Tomek Rempala jezdzil dobrze :P oprocz tych jak byl juniorem :P.
    Sezon 2002 w Stali :P

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    11-11-2003
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wybiera się do nas ekipa kibiców z Rzeszowa? :)

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar Maldini
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    1,222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po tym co widziałem wczoraj w Ostrowie to jestem przekonany, że Gorzów spokojnie wygra to spotkanie bo ma o dwie klasy lepszego obcokrajowca i juniorów. Zorro spokojnie wykręci koło 12-14 pkt, a Pedersen góra 8-9, po tym co pokazywał w poprzednim sezonie. Do tego dochodzi Hlib z Rajkowskim, którzy na swoim torze zrobią sporo punktów i ostro powalczą z rzeszowskimi seniorami. W Rzeszowie pewniakiem jest tylko Kuciapa, reszta to wielka niewiadoma, a do tego tor w Gorzowie chyba nigdy im nie pasował. Tak wiec typuje zwycięstwo Gorzowa w granicach 54-36.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    180
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    "Nie badz taki pewny wygranej z Wybrzezem. Gdanszczanom w 2002 roku bardzo pasil nasz tor i takie "tuzy" jak Swist, Staszewski, meczyly sie z Piszczalka i spolka. Troche pokory, bo jedna wygrana w Ostrowie nie czyni nasz mistrzow, GKS wygral trudniejszy mecz w Grudziadzu :).
    [/quote]

    No i nie jestem ale oczywiście na nią licze..!
    A Staszewski i Świst już u nas na szczeście nie jeżdżą i powinno tak być od połowy sezonu 2002!!! Przynajmniej większość młodych by się objeżdziła w E-lidze, a tak mamy wobec nich jakieś zoobowiązania finansowe za to, że walnie przyczynili się do spadku.... Gorzów w tamtym czasie m.in. dzięki nim nie był zgraną paką... Teraz to się znacznie zmieniło i w tym jest nasza siła...

    POZDRY

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Wybiera się do nas ekipa kibiców z Rzeszowa? :)
    Z tego co wiem to jedzie jeden autokar FC :) więcej na forum Stali Rzeszów :)

  24. Powrót do góry    #24
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widzę, że zapowiada się spokojny temat bez żadnych awantur :D. Co ciekawe gorzowianie typują średnio 50-40 a rzeszowianie jeszcze wyżej jakieś 55-35 ;).
    Nie ma się co łudzić. Tor w Gorzowie różni się od naszego lotniska diametralnie, do tego w tym sezonie nasi zawodnicy jeździli *tylko* na lotniskach (Rzeszów,Leszno) dlatego pierwsze biegi tego spotkania mogą być dla nich lekkim szokiem. Mogliby potrenować w Machowej, przecież pod koniec sezonu trenowali tam z Kuźniarem...
    Spokojny jestem jedynie o Maćka, wprawdzie nigdy w Gorzowie nie błyszczał, ale to było dawno... od tego czasu Kuciapa zaczął jeździć znacznie lepiej i na wyjazdach jest praktycznie niezawodny. Gorzej z resztą, chociaż np. Trojan po 2 startach w ubiegłorocznym meczu w Gorzowie miał 3,3 więc nigdy nie można niczego wykluczać. Liczę na Tomka Rempałę, który dorwał niezłego sprzetu i póki co radzi sobie nieźle. Pozostali czyli Fierlej i Pedersen raczej nie dostarczą nam wielu pozytywnych wrażeń :(.
    Młodzieżowcy? byleby skończyli cało mecz, na żadne ich punkty nie liczę.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    Gorzów juniorami stoi i to oni wygraja dla nas kolejny mecz ! Ciesze sie ze nadeszly czasy gdzie nasi chlopacy nie walcza pomiedzy soba (junior-junior) ale dorownuja seniora a nawet spedzaja sen z powiek niektorym obcym .... i tak trzymac !

    Mam tylko nadzieje ze Stalowcow nie ogarnie trema przed swoja publicznoscia ktora bedzie najprawdopodobniej w kompleci i nie zaczna odwalac jakis popisow...

    Licze tez na to, gdyz roznie to z tymi juniorami bywa (nie gorzowskimi;) ), ze zaden sie nie rozstrzaska i nie uszkodzi kogos z naszych (oszywscie goscia tez tego nie licze) i bedzie zonk :/ ale mam nadzieje ze nic takiego sie nie stanie ! bo jesli chcemy myslec o e-lidze musimy dojechac sezon w calosci !

    Pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hej!

    Kurde, wiecie co.. moim zdaniem druzyny powinny sie dogadac, i jechac w krajowym skladzie.. wtedy bylo by super dla was i dla nas. Rzeszow ma gorszego obco, to dla was in plus jak nie bedzie Zorro. A u nas wiecej pojezdzi sobie chocby Dabrowski, i kasa u nas i u was zostanie w klubie..

    Ja obstawiam na wygrana Stali 49:41..

    Pozdrawiam...

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wedłu mnie nasza Staleczka wygra bardzo wysoko :)
    55:35
    W niedziele Hlibek pokarze ile naprawdę jest warty!!!
    Będzie pierwszy komplecik? :) Zaraz będzie wrzawa ze strony Rzeszowian, więc powiem, że byłoby fajnie gdyby tak się stało :) Pozdro dla Rzeszowa!

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2004
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sadze ze po takim dopingu jakim nieslismy ja do zwyciestwa w Ostrowie bedzie rowniez tak w gorzowie a nawet lepsza atmosfera ... Nasza ukochana Staleczka wygra 55:35 ... To jest moj typ ... Pozniej pauzujemy ... Nastepnie podejmujemy u siebie Gniezno i Lublin ... Wiec po 5 kolejkach mozemy byc liderem 4 wygrane i pauza ... A nastepnie wyjazd do Gdanska ... ktory obiecal zorganizowac Prezes Guzenda ... Trzymamy slowo i czekam z niecierpliwoscia ... pozdrawiam

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tym wyjazdem to było by fajnie tylko ze to raczej nierealne,bo pewnie byloby tylu chetnych ze prezes musialby z 5 autokarow wynając...
    ps.Uwazam ze po meczu z lublinem u siebie bedzie mozna powiedziec czy mamy jakie kolwiek szanse na wygrana w Gdansku...

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,678
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Hmm tym razem ja nie bede mogl takiej okazji przepuscic i musze sie wybrac na mecz do Gdanska , ale do 3 maja jesczze troszku czasu i trzeba wygrac 3 najblizsze mecze co nie ebdzie wcale takie proste....A co do meczu z Rzeszowem mamy po swojej stronie same atuty , wiec nie widze innego rozwiazania jak zwyciestwo Staleczki..oczywicie tej z Gorzowa :P

    Pozdro

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stal Gorzów wygrała dosc wyraznie bardzo trudny wyjazdowy mecz w Ostrowie i z tego powodu juz mozna uznac gorzowian za zdecydowanych faworytow tego spotkania. Gorzow to mlodziez, a mlodziez u siebie punktuje znakomicie, tak wiec nie widze duzych szans dla Marmy Rzeszów.

    Obstawiam 55-35 dla Gorzowa.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2003
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no niestety faworytami są gorzowianie, w roku ubiegłym wynik był kompromitujący dla rzeszowian i trudno, żeby coś się zmieniło, bo skład jest podobny ja w sezonie 2003


    bardzo trudno jest być optymistą, jeśli gorzowianie wygrali w Ostrowie, a rzeszowianie jechali w tylko jednym treningu punktowanym i nie jesteteśmy pewni o formę zawodników

    ważne że są wszyscy zdrowi,

    jeżeli przyjedzie pedersen to raczej się skompromituje, więc nie ma za dyużych sznas
    :/

  33. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar kalif
    Dołączył
    20-09-2003
    Postów
    3,930
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest na pewno drużyna gorzowska.
    Co prawda jest to dopiero poczatek sezonu i kazda drużyna jedzie na maksa, to jednak wydaje mi sie, ze mecz może być z gatunku tych "do jednej bramki"

    Obym się mylił:p

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Nie doszedł dziś do skutku trening żużlowców MARMY Polskie Folie Rzeszów, jednak żużlowcy znad Wisłoka będą mieli okazję posprawdzać swoje motory jutro i w piątek. Jeszcze nie jest pewne czy do Gorzowa w najbliższą niedzielę MARMA zabierze Ronniego Pedersena. Rzeszowscy zawodnicy uważają, że straniero nie zrobi więcej punktów niż oni sami, a na pewno klub poniesie mniejsze koszty.


    "Rzeczywiście krajowi zawodnicy prezentują się równo i nie wykluczam takiej możliwości, iż w Gorzowie pojedziemy krajowym składem, jednak o tym zadecyduje trener po piątkowym treningu." - powiedział mi prezes sekcji żużlowej Tadeusz Szylar.


    www.sportowefakty.pl

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    06-02-2002
    Postów
    102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Trochę statystyki

    Mam prośbę do kibiców z Rzeszowa. Nie bardzo chce mi się szukać w innych wątkach, stąd moja prośba. Myślę, że ze względu na temat mieszcący się w jego ramach. Proszę o podanie wyników rozegranych w tym roku sparingów przez rzeszowską drużynę i zdobyczy punktowych poszczególnych zawodników. Jak ktoś dysponuje też skałdem Rzeszowa ze średnią biegową za ubiegły sezon to będę wdzięczny.
    Pozdrawiam

    P.S. Po obejrzeniu sparingów STALI i meczu w Ostrowie typuję 58:32 dla gorzowian

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kyurde,z kazdym dniem zaczynam cioraz bardziej wątpic ze to zwycięstwo przyjdzie nam tak łatwo...jak mowiłem wczesniej mimo ostrowa spokojny bede dopiero po 15 wyscigu...
    ps.obym sie mylił i mecz bedzie toczony pod dyktando STALI[tej mojej ukochanej]
    DO Boju BOLO& SPÓŁKA!!!

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar Lady_of_Darkness
    Dołączył
    01-08-2002
    Postów
    2,720
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zawodnik/ilość spotkań/biegi/punkty/bonusy/razem/śr.bieg

    Maciej Kuciapa 18 89 197 5 202 2,270
    Piotr Winiarz 13 57 98 14 112 1,965
    Karol Baran 18 84 140 17 157 1,869
    Bohumil Brhel 10 51 88 4 92 1,804
    Rafał Wilk 18 73 117 11 128 1,753
    Paweł Miesiąc 14 49 32 3 35 0,714
    Rafał Trojanowski 8 37 65 8 73 1,973
    Tomasz Kliś 4 7 6 2 8 1,143
    Łukasz Golonka 15 33 31 4 35 1,061
    Niklas Aspgren 2 5 3 0 3 0,600
    Marian Micał 7 14 6 1 7 0,500
    Piotr Prucnal 11 18 4 0 4 0,222
    Robert Suszczyński 4 12 1 0 1 0,083

    za www.sportoweFakty.pl
    a wiecej statystyk
    http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id...6&news_id=7554

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-10-2002
    Postów
    1,048
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie doszedł dziś do skutku trening żużlowców MARMY Polskie Folie Rzeszów, jednak żużlowcy znad Wisłoka będą mieli okazję posprawdzać swoje motory jutro i w piątek. Jeszcze nie jest pewne czy do Gorzowa w najbliższą niedzielę MARMA zabierze Ronniego Pedersena. Rzeszowscy zawodnicy uważają, że straniero nie zrobi więcej punktów niż oni sami, a na pewno klub poniesie mniejsze koszty.


    "Rzeczywiście krajowi zawodnicy prezentują się równo i nie wykluczam takiej możliwości, iż w Gorzowie pojedziemy krajowym składem, jednak o tym zadecyduje trener po piątkowym treningu." - powiedział mi prezes sekcji żużlowej Tadeusz Szylar.


    www.sportowefakty.pl
    To po jaka cholere wogole kontraktowaliscie tego Pedersena ?

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2003
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To po jaka cholere wogole kontraktowaliscie tego Pedersena ?
    Mieć Pedersena w składzie to połowa sukcesu :P :).
    Co do samego meczu to przewiduje naszą wysoką wygraną tak gdzieś do 35 (mam nadzieję ze sie nie mylę). Liczę że Chomski da pojeżdzić wszystkim zawodnikom i każdy dorzuci punktów do końcowego sukcesu.Inauguracja sezonu w Gorzowie zapowiadała się intresująco ale w tej sytuacji ...

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To po jaka cholere wogole kontraktowaliscie tego Pedersena ?
    Bardzo dobre pytanie.
    Moim zdaniem R.Pedersen to bardzo przecietny zawodnik i mysle, ze wiele do druzyny nie wniesie, wiec nie wiem, po co w zasadzie dzialacze z Rzeszowa zdecydowali sie zakontraktowac Duńczyka.
    Chociaz moze sie myle...Pozyjemy zobaczymy...:):):)

  41. Powrót do góry    #41
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pedersen niby jest naszym zawodnikiem, ale... może się okazać, że będzie jeździł inny Duńczyk :P

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2003
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    no najlepszym rozwiązaniem byłoby zakontraktowanie Mariusza Frankówa,

    ale cóż, nie zakontraktowanie go to już głupota działaczy MARMY!!!!!!!

    niestety w Rzeszowie przekręty też są, małe ale są :[


    jeszcze raz powtarzam, że w Pedersena nie wierze, może i lepszy będzie Gjedde, ale i tak będę zazdrośił Lublinowi Frankówa!!!


    P.S. pozdro dla stachyry <lol2>

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    326
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kuwa mać. Rozumie, ze na porlatach itd trzeba pisac marma, ale np. superstalu wielki kibicu Stali moze pisałbys Stal a nie marma :|:|:|:|

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    kuwa mać. Rozumie, ze na porlatach itd trzeba pisac marma, ale np. superstalu wielki kibicu Stali moze pisałbys Stal a nie marma :|:|:|:|
    A może po prostu kolega Superstal szanuje sponsora swojego klubu ? Wszyscy w Rzeszowie narzekaliście wcześniej, że go nie było, a teraz jak już jest to macie go w dupie ?

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    105
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Coś na przegladzie zuzlowym pisza że niby flis 4 kwietnia ma jechac we wloszech :|
    w ten dzien jest z rzeszowem o ile sie nei myle :D

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •