Zobacz wyniki ankiety: Kadrowicze byli na kadrze, pozostali zawodnicy trenują w klubie oraz grają sparingi - poinformował s

Głosujących
1. Ankieta zamknięta
  • Tak

    1 100.00%
  • Nie

    0 0%
  • Nie mam zdania

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Co słychać w Galaxii?

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Co słychać w Galaxii?

    Kadrowicze byli na kadrze, pozostali zawodnicy trenują w klubie oraz grają sparingi - poinformował sekretarz generalny wicemistrza Polski Galaxii Startera Banku Częstochowa AZS Andrzej Dziubała.

    "25 maja spotkaliśmy się w Rawie Mazowieckiej z Jastrzębiem wygrywając 3:1 - powiedział Andrzej Dziubała. - Tam mieści się siedziba Ivett, sponsora tego klubu. 8 czerwca zagramy w Zawierciu z KS Ivett Jastrzębiem Borynia. Michał Bąkiewicz i Damian Dacewicz leczą kontuzje. Nasi +stranieri+ Tomaas Kalnins i Sinica Reljic wyjechali do domów. Pierwszy z nich jest kontuzjowany, drugi u nas nie sprawdził się. W przyszłym sezonie nie zagrają w Galaxii. Cały czas prowadzimy rozmowy ze sponsorami. Jesteśmy na etapie ustalania budżetu klubu. W składzie zespołu nie zajdą jakieś rewolucyjne zmiany. Wielu zawodników ma podpisane kontrakty również na przyszły sezon. Nie mogę w tej chwili powiedzieć czy w naszym zespole pojawi się jakiś zagraniczny zawodnik."








  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wicej informacji napewno bedzie jutro, w "Zyciu Częstochowy" czytelincy owej gazety mogli zadawac pytania prezesowi Lisowskiemu.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2002
    Postów
    304
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Galaxi cisza przed burzą ;))

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    1,282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Łotewskie tajemnice

    Zaiste ciekawie przedstawia sie sytuacja niedoszłej, a szkoda, gwiazdy ligi polskiej czyli reprezentanta Łotwy Thomasa Kalninsa. Mówiłem wielokrotnie (oczywiście tylko na podstawie objawów, a nie badań) że zawodnik ten, biorąc pod uwagę fenomenalne (skoczność, zasięg) warunki fizyczne, mógłby po przepracowaniu sezonu przygotowaczego naprawdę być wyróżniającym się zawodnikiem ligi. A tu w decydującej fazie rozgrywek półgębkiem zaczęto mówić o kontuzji, nie podając szczegółów jaka to kontuzja, kiedy się jej nabawił etc. W przypadku zawodników z pierwszego składu zazwyczaj czeka się ozdrowienia jak kania dżdżu, a tu cichuteńko jakoś bywszy....
    I oto definitywnie pada stwierdzenie, że Thomas z racji kontuzji już w AZS nie zagra. Rad bym poznać więcej szczegółów, bo coś mi się zdaje, że mamy tu do czynienia z drugim dnem.
    Chyba że tym drugim dnem jest, iż Thomasa spotkał los tzw. rogacizny lub trzody chlewnej: został zarżnięty. Przez trenera.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podobno na treningu Kalnins mial jakas sytuacyjna pilka rozegrana za plecy. Wychylil sie w taki sposob ze cos strzelilo...
    Ale to tylko zaszlyszane informacje - nic pewnego na 100%

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stanisław Gościniak trenerem Galaxii
    2002-06-04, PLS


    Stanisław Gościniak został trenerem wicemistrza Polski Galaxii Startera Banku Częstochowa AZS. Taką decyzję podjął w poniedziałek zarząd klubu.

    "Było trzech kontrkandydatów - Ireneusz Mazur, Ryszard Bosek i Edward Skorek - powiedział prezes Klubu Środowiskowego Piłki Siatkowej AZS Częstochowa Roman Lisowski. - Dziesięcioosobowy Zarząd głosował jednogłośnie za Gościniakiem. W przyszłym sezonie naszym celem będzie walka o mistrzostwo kraju, Puchar Polski i wyjście z grupy Ligi Mistrzów."

    Z zawodników grających w poprzednim sezonie w Galaxii skończyły się kontrakty Damianowi Dacewiczowi, Grzegorzowi Wagnerowi, Andrzejowi Stelmachowi i Marcinowi Nowakowi. Cała czwórka wyraziła chęć pozostania w Częstochowie. "Ze wszystkimi w najbliższych dniach przeprowadzimy rozmowy, decydujący głos będzie należał do trenera" - dodał Roman Lisowski.

    Roman Lisowski stanął na czele Zarządu AZS Częstochowa 17 maja. Tego dnia odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Klubu. Jest on szefem hurtowni kwiatów "Florex". Firma zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz importem kwiatów ciętych.

    "Jest to średniej wielkości firma - powiedział Roman Lisowski. - Na pewno na pierwszym miejscu w nazwie klubu pozostanie Galaxia. Szukamy dalej sponsorów na drugie i trzecie miejsce. Do częstochowskiej siatkówki trafiłem przed sześciu laty za namową jednego z kolegów. Byłem najpierw mniejszym sponsorem, później mój wkład w klub zwiększał. Duszę sportową mam od zawsze. Grałem w piłkę ręczną i nożną."


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •