Pokaż wyniki od 1 do 24 z 24

Wątek: Kadra siatkarzy na mecze z Włochami

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Kadra siatkarzy na mecze z Włochami

    Czternastu siatkarzy powołał trener reprezentacji Polski Waldemar Wspaniały do Włoch na dwa mecze z drużyną narodową tego kraju, które zaplanowane zostały na wtorek w Ankonie i w czwartek w Urbino.

    Szkoleniowiec musiał zrezygnować z czterech czołowych zawodników - Sebastiana Świderskiego, Roberta Szczerbaniuka (obaj Mostostal Azoty Kędzierzyn Koźle), Damiana Dacewicza (Galaxia Starter AZS Bank Częstochowa) i Dawida Murka (Panathinaikos Ateny).

    Skarżą się oni na różnego rodzaju dolegliwości.

    W ostatniej chwili Waldemar Wspaniały dołączył do kadry Jarosława Stancelewskiego (Mostostal Azoty), któremu dokucza zapalenie okostnej. Początkowo miało go nie być w ekipie.

    Kadra siatkarzy, która przygotowuje się do rozgrywek Ligi Światowej (zagra w grupie z Argentyną, Brazylią i Portugalią), ma za sobą zgrupowanie w Brennej.

    "Dużo czasu spędziliśmy w górach - powiedział trener Waldemar Wspaniały. - Pracowiliśmy głównie nad siłą i wytrzymałością".

    Polscy siatkarze wrócą z Włoch w piątek. Będą trenować w klubach, a następnie spotkają się na tygodniowym zgrupowaniu w Spale.

    Oba mecze z Włochami rozpoczną się o 20.30.

    Kadra na mecze z Włochami:

    rozgrywający: Paweł Zagumny (Sempre Volley Padwa), Piotr Lipiński (Mostostal Azoty Kędzierzyn Koźle), Grzegorz Wagner (Galaxia Starter Bank Częstochowa AZS)

    przyjmujący: Piotr Gruszka (Alimenti Sardi Cagliari), Paweł Siezieniewski (PZU AZS Olsztyn), Wojciech Serafin, Rafał Musielak (obaj Mostostal)

    atakujący: Paweł Papke (Mostostal), Robert Prygiel (Skra Bełchatów), Grzegorz Szymański (Galaxia Starter Bank Częstochowa AZS)

    środkowi: Marcin Nowak, Arkadiusz Gołaś (obaj Galaxia), Jarosław Stancelewski (Mostostal), Jakub Markiewicz (1044 Gwardia

    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ciekawe czy waldemiu znow cos uderzy do glowy i np. serafina wystawi do q szostki, podobnie jak jarka stancelewskiego. Guma, Papke, Gruszka, Siezieniewski, Nowak, Golas, -Musielak libero optymalne ustawienie na dzien dzisiejszy

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    1,282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No, Galaxian, chyba przesadzasz, jak mozna wstawiać takiego cieniarza jak Papke? Optymalne ustawienie na dzień dzisiejszy to:
    Wagner (AZS Częstochowa)
    Nowak (j.w.)
    Gołaś (j.w.)
    Siezieniewski (wyjątkowo AZS Olsztyn,ale przynajmniej AZS)
    Gruszka (b. AZS Częstochowa)
    Szymański (AZS Częstochowa).
    W tym układzie jest problem z libero, ale jeżeli zagramy na dwóch rozgrywających (tak jak kiedyś się grało nagminnie) to uzyskujemy najwłaściwszą szóstkę świata:
    Wagner
    Nowak
    Gołaś
    Guma
    Gruszka
    Szymański
    Nie rozumiem tylko, jak AZS Częstochowa mając całą pierwszą szóstkę reprezentacji Polski mógł przegrać z takim Mostostalem? Coś tu pachnie spiskową teorią dziejów, panowie szlachta.

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    21-05-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Weteran, jestes strasznie stronniczy. To ze masz prawo nielubic Mostostalu to moge zrozumoiec, ale nalezy chyba sie odrobine zastanowic i spojrzec obiektywnie na umiejetnosci niektorych zawodnikow ! Nazywanie Papkina "cieniarzem" jest chyba nie na miejscu !!
    A to twoje pytanie czemu czewa nie zdobyla mistrzostwa ? :) Nie ta klasa zespolu ! (nie mowie, ze zawodnikow, bo talenty w czewie sa !)

    Pozdrawiem i prosze wszystkich o obiektywne spojrzenie na zawodnikow kadry i nie patrzenie na reprezentacje przez pryzmat przynaleznosci klubowej ! Chyba wszystkiem nam zalezy na dobrym wizerunku kadry narodowej ?!




  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    897
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Weteran, jestes strasznie stronniczy. To ze masz prawo nielubic Mostostalu to moge zrozumoiec, ale nalezy chyba sie odrobine zastanowic i spojrzec obiektywnie na umiejetnosci niektorych zawodnikow ! Nazywanie Papkina "cieniarzem" jest chyba nie na miejscu !!
    A to twoje pytanie czemu czewa nie zdobyla mistrzostwa ? :) Nie ta klasa zespolu ! (nie mowie, ze zawodnikow, bo talenty w czewie sa !)

    Pozdrawiem i prosze wszystkich o obiektywne spojrzenie na zawodnikow kadry i nie patrzenie na reprezentacje przez pryzmat przynaleznosci klubowej ! Chyba wszystkiem nam zalezy na dobrym wizerunku kadry narodowej ?!


    Kolega jest tu chyba nowy więc wybaczymy mu to, że nie poznał się na ironii Weterana.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    HMMM BEZ SWIDRA ,STELMACHA I PRZEDE WSZYSTKIM MURKA TO MY WIELE CHYBA NIE ZDZIALAMY ,NO ALE MAM NADZIEJE ZE SIE MYLE!!! TAK W OGOLE POKAZA KTORYS SPARING W TV? PEWNIE NIE

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    12-02-2002
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Raczej nie pokażą niestety. WW musi coś błyskotliwego wykombinować, aby drużynka nie była taka całkiem rozwalona. Czy mu się uda?? Dowiemy się w następnych odcinkach...:)

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    kadra

    Uważam,że Wspaniały powołał najlepszych zawodników w Polsce. Wielu z nich w czasie sezonu ligowego prezentowało świętną formę. Mam nadzieję ,że tak też będzie w czasie Ligii Światowej.Mam nadzieję ,że zawodnicy którzy mają jakieś problemy zdrowotne dojdą do dobrej formy. Najlepszy rozgrywający to Wagner i on napewno pokaże na co go stać. Murek , Papke i Szczerbaniuk to zawodnicy na których można zawsze liczyć .Reszta kadry też na pewno zaprezentują się z jak najlepszej strony. Szkoda tylko ,że w kadrze zabrakło Stelmacha.Ale tą decyzję rozumiem, bo on nie grał przez większość sezonu.Mecze sparingowe pokażę w pewnym stopniu jak przygotowana jset nasza reprezentacja. Myślę ,że pójdzie im dobrze,a jeśli nie to mają jeszcz jedno zgrupowanie na przeanalizowanie błędów i ich naprawę. Powodzenia
    ps W czsie L.Ś. mam zamiar oglądać dobre spotkania , które wygrywać będzie nasza kadra.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do wETERANA

    Nie wiem czy widziales Shreka? Ale jest tam pewna postac ktora zwa Lord Farcuad (FARKŁAD). Wlasnie ty mi ta postac strasznie przypominasz. A glowny bohater bajki Shrek-Shrek podsumowal Farcuadda mowiac: O ludziach takich jak Farcuadd mam dosyc niskie mniemanie.
    Popieram Shreka :)

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja go nie popieram!

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj galaxian ,masz za złe Weteranowi że ci napisał prawdę i porównujesz go do troche prymitywnej postaci bajkowej, a to raczej ty do niej pasujesz jeśli się weźmie większość twoich wypowiedzi / na byłej Hodze tudzież/Jesteś tak zapatrzony w AZS że ktoś moze być cieniarzem ale jak jest z jedynie słusznej drużyny to jest cool! i odwrotnie może byc świetny ale jak jest z Mosto to jest tragiczny. Stancel do orłów nie należy ale czyżby wieżyczka częstochowska była od niego lepsza? Są po jednych pieniążkach i obaj nie nadają się do I składu ale z braku laku? Gołaś atak ze środka przyzwoity ale blok pożal sie boże oczywiście jest najlepszy bo z Czewy. Nie gorszy od niego jest Kadziewicz ale nie ja jestem trenerem. A tak apropo tój zawód odzwierciedla twój mózg.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj galaxian ,masz za złe Weteranowi że ci napisał prawdę i porównujesz go do troche prymitywnej postaci bajkowej, a to raczej ty do niej pasujesz jeśli się weźmie większość twoich wypowiedzi / na byłej Hodze tudzież/Jesteś tak zapatrzony w AZS że ktoś moze być cieniarzem ale jak jest z jedynie słusznej drużyny to jest cool! i odwrotnie może byc świetny ale jak jest z Mosto to jest tragiczny. Stancel do orłów nie należy ale czyżby wieżyczka częstochowska była od niego lepsza? Są po jednych pieniążkach i obaj nie nadają się do I składu ale z braku laku? Gołaś atak ze środka przyzwoity ale blok pożal sie boże oczywiście jest najlepszy bo z Czewy. Nie gorszy od niego jest Kadziewicz ale nie ja jestem trenerem. A tak apropo tój zawód odzwierciedla twój mózg.

    Siatek to co napisałeś jest piękne!!! gratuluję!

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    1,282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Film i literatura, czyli Galaxianowi odpór.

    Jasne, że widziałem Shreka. I powiem szczerze, znalazłem w nim więcej od Ciebie analogii. Ulubiony bowiem mój środkowy, Nowak Marcin zresztą, do złudzenia przypomina ruchliwością i sprawnością ogólną głównego bohatera. Zaś zachowaniem jako żywo jego głównego pomagiera, osiołka, o czym świadczyć mogą jego opowieści o kolejnym odrzucaniu ofert najlepszych włoskich klubów. Co do wzmiankowanego lorda, to jako czarny charakter należy do moich ulubionych bohaterów. Zawsze bowiem uważałem, że lepsze pełnokrwiste postacie negatywne niż cukierkowate pozytywne, co powodowało że wolałem złą królową Herminę od dobrej królewny Śnieżki, tak samo jak wolałem być wilkiem niż Czerwonym Kapturkiem.
    Niemniej jednak od filmu wolę literaturę, i, obserwując wysiłki AZS w kierunku zdobycia mistrzostwa Polski polecam dobrą lekturę: "Syzyfowe prace".

    PS. W Głubczycach nie byłem, ale naliczyłem sporo znajomych z boiska, zwłaszcza w ekipach Timkena Sosnowiec i Jaworzna, bo Gdynia to za wysokie nieco progi, choć kolegów też tam jakby sporo. Jak uda mi się w końcu z kimś dłużej porozmawiać, opowiem jak było.

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich znajomych z portalu internetowego Hogi. Od dziś jak beda cos wiedzial na temat siaty bede sie z Wami dzielil uwagami. Jesli chodzi o kadre, ktora wyjechala do Włoch to po prostu pojechali ci ktorzy byli w pełni zdrowi. Jesli chodzi o Świdra to czarno widze jego dalsze wystepy w Mostostalu. Wydaje mi sie, ze raczej na pewno opusci Kedzierzyn. dzisiejsza "Gazeta Wyborcza O/Opole" publikuje z nim wywiad. Zapraszam do lektury.

  15. Powrót do góry    #15
    Początkujący
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    dlaczego??????

    Dlaczego Wspaniały musiał zrezygnować ze Szczerbaniuka??????????????????

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wczoraj po szczęśliwym dotarciu do hotelu w Senigagli, miejscowości oddalonej od Ancony o kilkanaście kilometrów, a położonej nad samym Adriatykiem, kadrowicze dziś odbyli trening, zaś wieczorem czeka ich pierwsze spotkanie z reprezentacją Włoch. Niestety, wyjazd ten to ciąg dalszy kłopotów trenera Wspaniałego. Już na miejscu okazało się, że w dzisiejszym spotkaniu z powodu urazu barku nie wystąpi Paweł Papke, niemożliwy jest też udział w grze Jarosława Stancelewskiego (zapalenie okostnej). W tej sytuacji z czternastki, która wczoraj udała się do Włoch trener ma do dyspozycji 12 zawodników. Przypomnijmy, są to: Serafin, Szymański, Musielak, Gołaś, Nowak, Zagumny, Lipiński, Wagner, Markiewicz, Siezieniewski, Gruszka i Prygiel. Wyjściowa szóstka na mecz w Anconie (początek o godz. 20.30) wyglądać będzie następująco: Zagumny, Gruszka, Gołaś, Prygiel, Siezieniewski i Nowak, na pozycji libero zagra Rafał Musielak.
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-03-2002
    Postów
    897
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to Paweł zadebiutuje w seniorskiej reprezentacji. I bardzo dobrze, niech nabiera doświadczenia.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TV

    czy telewizja jakakolwiek pokazuje dzisiejszy mecz z włochami?????????????


  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    12-02-2002
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uważam, że debuit Pawła Siezieniewskiego będzie udany-w końcu ten młody zawodnik jest bardzo utalentowany i poradzi sobie z pewnością. Cieszę się, że w meczu wystąpi Robert Prygiel, może przekona do siebie bardziej WW??
    Niestety nasi reprezentanci są nękani kontuzjami. Świadczy to m.in o bardzo wyczerpującym sezonie....Muszą odpocząć, nabrać sił, a potem powalczyć, żebyśmy mieli kogo bronić i chwalić w 'walce' o przywrócenie transmisji meczy siatkówki :)

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar galaxian
    Dołączył
    30-11-2001
    Postów
    1,779
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem czy wy jestescie slepi, ale moja szostka byla jak najbardziej obiektywna, a o mostomance sie nie wypowiadam, bo nie chce nikogo obrazac. Ale zajrzyjcie na watek o najlepszej szostce ligi czy jakos tak tam wszystko jest o tej dziewczynie. A o Weteranie tez nic nie napisze bo jest moderatorem co nie znaczy ze nie mam o nim niskiego mniemania. Mowisz na mnie a spojrz na niektore swoje wypowiedzi.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    qurde, właśnie szukałam po wszystki możliwych kanałach mojego telewizora. nie ma :( nawet na RAISPORTSAT, na którym siatkówki włoskiej jest zawsze "od groma" leci piłka ręczna........

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    943
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do Weterana

    Mówiąc że AZS-owi poleciłbys lekture "Syzyfowe prace".To powiedz co byś polecił kibicom z Sosnowca.Bo jak narazie to widze że umiesz pisać o innych klubach , przy okazji nasmiewając się z nich.A tak na marginesie to nigdy nie dażyłem wielką sympatią kibiców z Sosnowca i widze że jest tak dalej.

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    1,282
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sosnowiec i okolice.

    Sosnowiec? Pisałem o nim wielokrotnie i ostatnimi czasy bez żadnych sentymentów, ba, z wielkim niezadowoleniem. Nie piszę o nich na razie, bo:
    1. Jeszcze mi nie przeszła złość po występie który skompromitował drużynę w oczach całej Polski, bo w takich kategoriach należy odbierać porazkę z ambitnymi chłopcami z Bielska i słowa ktorych musiałbym użyć nie nadają się na to forum ale raczej do pracowni szewskiej
    2. O czym pisać, o druzynie która właśnie montuje całkiem nowy skład w serii B? Wiadomo tylko, że jest zarząd i trener, a reszta w lesie. Kogo to obchodzi? Stilon przynajmniej awansował, i Stilonek jest w swoim żywiole, a ja muszę ostrzyć zęby na kim innym.
    Żle zresztą pojmujecie moje intencje, bowiem ja z nikogo się nie nasmiewam. Ja się po prostu śmieję, wielokrotnie również i z siebie. Galaxian, jako mój niegdysieyszy anatagonista z Hogi winien o tym wiedzieć już dawno. Śmiech odróżnia nas od zwierząt i oszczędza wydatków na lekarza. Kpina, nawet złośliwa, nikomu jeszcze nie zaszkodziła, a często pomogła bowiem w niej właśnie, jak w lustrze, odbijają się nasze wady ukryte przez podświadomość. W od zdania sobie sprawy z naszych wad już tylko krok do samodoskonalenia, również w prowadzonych sporach ktorych, mam nadzieję, będziemy jeszcze mieli wiele. Bez sporów bowiem nie byłoby postępu. I to by było, jak mawiał profesor mnemonologii stosowanej J.T. Stanisławski, na tyle.

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jan Tadeusz Stanisławski jest profesorem mniemanologii stosowanej (od mniemania), a nie od mnemoniki.
    Tak a propos to strasznie stępił mu sie ostatnio sense of humour.
    Poza tym wypowiedź OK.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •