Pokaż wyniki od 1 do 38 z 38

Wątek: Sparingi siatkarzy!

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sparingi siatkarzy!

    Jak poinformowano w wiadomosciach sportowych w TVP1 Polscy siatkarze przegrali z Bułgarią 1:3 w meczu sparingowym. W naszej druzynie nie grali: Świderski, Papke, Gruszka, Nowak i oczywiście Musielak który zrezygnował z wyjazdu na MŚ. Drugie spotkanie tych zespołów jutro!

    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach

    Składy?

    Może ktoś wie w jakich składach grali to bardzo proszę o informacje.
    Interesują mnie przede wszystkim występ nowo powołanych.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda. Ale jeśli w składzie brakowało wymienionych zawodników to nie ma się co dziwić. W końcu Bułgaria jest zespołem mniej więcej na naszym poziomie.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Reprezentacja Polski wystąpiła w składzie : Zagumny, Murek, Prygiel, Śmigiel, Stancelewski, Gołaś, Serafin (libero).
    3:1 (25:21, 25:18, 20:25, 25:22)

    ehh tak dalej panowie ,tak dalej... żałosne. A skład pozostawia wiele do życzenia. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma tak ¼le żeby nie mogło być lepiej. Widział kto¶ napisik pod numeram siatkarzy? PLUS!!! Czyli chyba znowu jest sponsor. Przynajmniej może zawodnicy nie będ± za darmo grali.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    114
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy widomo kiedy Swider wroci?To pytanie oczywiscie do Scarlett :P!
    Idz moze do wrozki!:)
    POzdrawiam

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szumny jak wiesz jestem przeciwniczka wrozek a co ze Swidrem?? Tak na to pytanie odpowiada Waldemar Wspaniały -"Papke i Świderski na razie też nie trenują, jeżdżą na zabiegi do Warszawy, ale liczę, że do finałów mistrzostw świata stan ich zdrowia będzie zadowalający."
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale nie jest tak, że wrócą do zdrowia i od razu będą grali dobrze. Nie ma siły - przerwy w teningach nie da się od tak od razu nadrobić.


    POzdrawiam

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polska - Bułgaria 1:3
    2002-08-30, PLS


    Polska przegrała z Bułgarią 1:3 (21:25, 18:25, 25:20, 22:25) w rozegranym w Szczyrku towarzyskim meczu siatkarzy.

    Polska: Zagumny, Murek, Prygiel, Śmigiel, Stancelewski, Gołaś, Serafin (libero) oraz Wagner, Lipiński, Szymański, Siezieniewski, Szczerbaniuk

    Świderski, Gruszka, Nowak i Papke brali udział w rozgrzewce, ale do protokołu nie zostali wpisani. Otrzymali od trenera Waldemara Wspaniałego wolne.

    Młodzi zawodnicy rozpoczęli mecz stremowani mimo że stawka meczu nie była wysoka. "W przyjęciu jako cały zespół nie błyszczeliśmy, a wręcz zaprezentowaliśmy się słabo - powiedział asystent trenera reprezentacji Krzysztof Kowalczyk. - Było sporo braków w obronie oraz bloku."

    Od 2 września polscy siatkarze trenować będą w Spale. Do Argentyny odlecą 22 września. Wiadomo już, że 24, 25 i 26 września reprezentacja rozegra trzy mecze sparingowe w Buenos Aires - z Jugosławią, Bułgarią i jednym z miejscowych zespołów klubowych.

    Obecnie trwają poszukiwania sparingpartnerów na zgrupowanie w Spale. Trenerzy chcieliby, żeby zespół rozegrał mecze między 16, a 19 września. Jak na razie odmówili Portugalczycy, Holendrzy i Rosjanie. Nie nadeszły jeszcze odpowiedzi od Czechów i Hiszpanów.


  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach

    Dlaczego ?

    Dlaczego nie zagrał Ignaczak , może zna ktoś odpowiedz?
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mysle ze Ignaczak zagra dzisiaj i mam nadzieje ze wypadnie lepiej niz Serafin

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego nie zagrał Ignaczak , może zna ktoś odpowiedz?
    Bo szanowny Pan W. Wspaniały uważa że na tą pozycję lepszy od Ignaczaka będzie niezwykle uzdolniony Wojtek Serafin...bez komentarza...

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wojtek powinien być podstawowym libero !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters załamujesz mnie.

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters załamujesz mnie.
    co masz na myśli ??

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters ,a widziałeś kiedyś jak gra Serafin na pozycji libero ? Najpierw pomyśl później pisz..
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters ,a widziałeś kiedyś jak gra Serafin na pozycji libero ? Najpierw pomyśl później pisz..
    And there's nothing left to addict...

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mecz drugi!!

    W drugim spotkaniu Polska - Bulgaria nasi reprezentanci wygrali 3:0. Jak informuje TVP1 dziś grał nieobecny wczoraj na boisku marcin Nowak ale bohaterem byl Pawel Siezeieniewski. W drugin secie Polska wygrala 28:26.
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    zna ktos sklady ??

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,552
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters ,a widziałeś kiedyś jak gra Serafin na pozycji libero ? Najpierw pomyśl później pisz..
    widziałem Serafina na libero i to nie raz !!!!!!

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polska pokonała Bułgarię 3:0 (25:22, 28:26, 25:17)

    Podopieczni trenera Waldemara Wspaniałego wystąpili w składzie: Zagumny, Nowak, Murek, Prygiel, Szczerbaniuk, Siezieniewski, Serafin (libero).
    Mostostal Azoty Kędzierzyn - Koźle
    Rpa Perugia


    [b]UNIA TARNÓW - DMP 2004[b]

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    17-05-2002
    Postów
    293
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dlaczego po raz drugi na libero gra Serafin, czy nie lepiej bylo by cwiczyc go na przyjeciu, a na tej pozycji wystawic Ignaczaka ??? chyba nie jestem jedyna osoba ktora tak uwaza

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I znowu nie zagrał Ignaczak. Wygl±da na to, że Waldemar nawet nie dał szansy Krzy¶kowi od razu wstwiaj±c do składu Serafina. Na serwuj±cych taktycznie Bułgarów może Serafin wystarczy, ale co będzie z na M¦ w kluczowym dla nas meczu z Kanad±, której gra jest oparta na zabójczo mocnych serwisach i atakach. Serafin nie umie bronić w polu, zdarzaj± mu się proste błędy, jest niedo¶wiadczony (wła¶ciwie 1 niecały sezon grał w siatkówkę ligow± i pucharow±). Najpierw niech się pokaże z dobrej strony w klubie przez 2,3 sezony, a potem niech będzie powoływany. Ignaczak ma lepsze referencje, jest najlepszym broni±cym PLS, z przyjęciem też statystycznie lepiej niz u Serafina. Ktos stwierdzi, że statystyki to nie wszystko. Ogólnie to prawda, ale akurat libero nie ma być wirtuozem. To powinna być żywa maszyna do idealnego przyjęcia i obrony, a ilustruj± to statystyki. Wniosek: Ignaczak na libero;

    PS: Knopfler masz rację- trzepnęło mi się;

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dlaczego po raz drugi na libero gra Serafin, czy nie lepiej bylo by cwiczyc go na przyjeciu, a na tej pozycji wystawic Ignaczaka ??? chyba nie jestem jedyna osoba ktora tak uwaza
    To wie tylko Waldemar Wspaniały. Myślę że te praktyki są jasne tylko dla niego samego. Czy wystawianie na tę pozycję zupełnie osób do teog nie powołanych jest dobre.. okaże się choćby na Mistrzostwach Świata.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panters ,a widziałeś kiedyś jak gra Serafin na pozycji libero ? Najpierw pomyśl później pisz..
    widziałem Serafina na libero i to nie raz !!!!!!
    Ja też, tylko że jak nie udał mu się odiór robił takie wkurzające (mówię o moich spostrzeżeniach) smutne oczy...pozatym już wolę Ignaczaka a nie następnego adoptowanego libero...

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chodziło mi czy ktoś w ogóle kiedyś widział Serafina na tej pozycji. Bardziej moje pytanie miało na celu poszukanie uzasadnienia słów wypowiedzianych przez Pantersa :"Wojtek powinien być podstawowym libero !!!!!!!!!!!!" bowiem nie przypominam sobie dobrych meczy w wykonaniu tego zawodnika na tej pozycji. Jeżeli już to niech Waldek go postawi na przyjęciu i inwestuje w to. Libero to dość specyficzna funkcja na parkiecie ,którą jednak nie każdy może pełnić (wbrew dotychczasowym założeniom trenera Reprezentacji Polski.) Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #27
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chodziło mi czy ktoś w ogóle kiedyś widział Serafina na tej pozycji. Bardziej moje pytanie miało na celu poszukanie uzasadnienia słów wypowiedzianych przez Pantersa :"Wojtek powinien być podstawowym libero !!!!!!!!!!!!" bowiem nie przypominam sobie dobrych meczy w wykonaniu tego zawodnika na tej pozycji. Jeżeli już to niech Waldek go postawi na przyjęciu i inwestuje w to. Libero to dość specyficzna funkcja na parkiecie ,którą jednak nie każdy może pełnić (wbrew dotychczasowym założeniom trenera Reprezentacji Polski.) Pozdrawiam.
    Chyba pierwszy raz w historii się z Tobą zgadzam :):):)

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sprawa wygl±da trochę inaczej niż nam się wydawało. Ignaczak przyjedzie na zgrupowanie dopiero 2 wrze¶nia. A ponieważ mamy w planach jeszcze 3 mecze towarzyskie w Spale z Hiszpani±, Czechami lub Dani± (też mi rywal) to może jednak Krzysio dostanie szansę.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    145
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Polska - Bułgaria 3:0
    2002-08-31, PLS


    Polska pokonała Bułgarię 3:0 (25:22, 28:26, 25:17) w rozegranym w Szczyrku towarzyskim meczu siatkarzy. Dzień wcześniej zwyciężyła Bułgaria 3:1.

    Polska: Zagumny, Nowak, Szczerbaniuk, Murek, Prygiel, Siezieniewski, Serafin (libero) oraz Wagner, Szymański, Śmigiel, Stancelewski, Gołaś, Lipiński

    Trener Waldemar Wspaniały nie wystawił Sebastiana Świderskiego. Ze względów na zdrowie zawodnika dał mu odpocząć.

    "Drużyna zagrała zdecydowanie lepiej w przyjęciu i bloku niż w piątek - powiedział asystent trenera reprezentacji Krzysztof Kowalczyk. - Nie było już tej nerwowości i ospałości w poczynaniach naszych zawodników."

    Szkoleniowcy obu zespołów umówili się, że gdy spotkanie zakończy się wynikiem 3:0, to rozegrany zostanie jeszcze jeden set. Czwartego wygrali również Polacy - 25:20.

    Po meczu zawodnicy i trenerzy rozjechali się do domów. W poniedziałek spotkają się na zgrupowaniu w Spale.


  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    959
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach





    IADOMOŚCI


    Kadra w Spale
    2002-09-02, PLS


    Dzisiaj na godzinę 19.00 trener Waldemar Wspaniały wyznaczył w Spale zbiórkę przed ostatnim zgrupowaniem kadry siatkarzy. Szkoleniowiec powołał 18 zawodników zgłoszonych do FIVB przed mistrzostwami świata.

    Kadra siatkarzy:

    Paweł Zagumny, Grzegorz Wagner, Piotr Lipiński

    Damian Dacewicz, Arkadiusz Gołaś, Marcin Nowak, Jarosław Stancelewski, Robert Szczerbaniuk

    Piotr Gruszka, Paweł Siezieniewski, Sebastian Świderski, Dawid Murek

    Robert Prygiel, Grzegorz Szymański, Paweł Papke, Krzysztof Śmigiel

    Krzysztof Ignaczak, Wojciech Serafin

    Niestety, nie ma jeszcze sparingpartnera dla kadry w czasie spalskiego zgrupowania. Jak na razie odmówiły federacje Czech, Grecji, Hiszpanii, Portugalii i Rosji. Reprezentacja odleci do Argentyny 22 września.
    ------------------------------------------------------
    To właśnie mówili wczoraj siatkarze /Murek/ że jak tak dalej pójdzie nie będą grali w Spale żadnych meczy. Wielka szkoda bo warto by bylo zagrać np z Rosją.




  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,729
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach

    A co z Winiarskim?

    Dlaczego nie ma Michała Winiarskiego?
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    81
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma bo nie został powołany, grał w juniorach.
    Aleś się koleś obudził????

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar Tomek
    Dołączył
    05-08-2002
    Postów
    1,668
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powołana kadra na dzień dzisiejszy jest OK. Pod warunkiem ,że wszyscy zagrają na szczycie swych możliwości i rzecz jasna będą zdrowi to możemu dość dużo działać. Ale kto by liczył ,że siatkarze zagrają najlepiej jak potrafią. Ciekaw jestem jak wygląda przygotowanie psychologiczne w kadrze, bowiem tego chyba naszym najbardziej potrzeba. Co do składu... wymieniłbym tylko jednego zawodnika na rozegraniu. Reszta jest w porządku. Zobaczymy jak będzie ,czekamy na 28 września. Pozdrawiam.
    FORZA AZS!
    GG: 1397680
    Jestem :Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-08-2002
    Postów
    524
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kilka zdań na temat powołanej kadry .
    Jeśli chodzi o rozegranie to wybór jest oczywisty . W kadrze mamy dwóch rozgrywających : Zagumny i Wagner kolejność dowolna . Lipiński bez komentarza . Na środku siatki doś znacznie nam obrodziło . Osobiście stawiam na trójke : Damian Dacewicz ,Arkadiusz Gołaś , Robert Szczerbaniuk . Jeśli chodzi o wybór zawodnika na pozycje libero to stawiam na Krzyśka Ignaczaka . Natomiast jeśli chodzi o atak to wybieram : Krzyśka Śmigla i Pawła Papke . Odbiór zagrywki powierzył bym następującym zawodnikom : Paweł Siezieniewski , Dawid Murek , Piotr Gruszka choć bardziej widzę go na pozycji atakującego , a na jego miejsce powołał bym Wojtka Serafina . Sebastian Świderski niech sobie odpocznie , bo z jego odbiorem daleko nie zajedziemy .

    POZDRAWIAM

    FORZA BBTS FORZA AZS CZĘSTOCHOWA

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na rozegraniu widziałbym Pawła Zagumnego oraz Andrzeja Stelmacha. Na libero powinien grać Krzysztof Ignaczak. W ataku Piotr Gruszka i Paweł Papke. Na przyjęciu Dawid Murek, Sebastian ¦widerski oraz Paweł Siezieniewski. Na ¶rodku Damian Dacewicz, Marcin Nowak i Łukasz Kadziewicz. Byłby oczywi¶cie Szczerbaniuk, ale prawdopodobnie mistrzostwa zobaczy w telewizji z powodu kontuzji. Tak zrobiłbym na miejscu Waldka ja, ale Waldek jest trenerem a nie Szatan, więc Waldku powodzenia z Serafinem i Lipińskim.

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    943
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli chodzi o skład kadry to ja bym proponował:Lipiński,Szczerbaniuk,Stancelewski,Pa pke, Świderski,Serafin,Musielak(libero),wtedy nikt by nie mówił ,że są nie zgrani jeszcze wszyscy włoski na blond ,żeby przyciągnąć wiekszą ilośc dziewcząt przed telewizory,i z takim składem możemy jechac na M.Ś.

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli chodzi o skład kadry to ja bym proponował:Lipiński,Szczerbaniuk,Stancelewski,Pa pke, Świderski,Serafin,Musielak(libero),wtedy nikt by nie mówił ,że są nie zgrani jeszcze wszyscy włoski na blond ,żeby przyciągnąć wiekszą ilośc dziewcząt przed telewizory,i z takim składem możemy jechac na M.Ś.
    O Boże Butcher jaki ty dowcipny jesteś!!
    Powiedz mi co to wniosło do dyskusji?

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    18-04-2002
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Akurat tak się złożyło, że miałem przyjemność oglądania reprezentacji Polski w dwóch sparingach z Bułgarią. Kilka słow o grających zawodnikach:
    - Paweł Siezieniewski: grał cały drugi mecz i połowę pierwszego /wszedł za Krzosztofa Smigla/ Był to jeden z wyróżniających się zawodników reprezentacji. W drugim meczu ciągnął grę. Bardzo dobrze przyjmował, bardzo dobrze atakował, bardzo dobrze zagrywał, i miał chyba ze 2 bloki.
    -Dawid Murek: w pierwszym meczu ciągnął grę, w drugi również grał na dość wysokim poziomie. Ten zawodnik już nie schodzi poniżej pewnego minimum. Grał solidnie i udowodnił, że jest niezbędny.
    - Krzysztof Śmigiel : grał w 1 meczu koł 2 setów, w drugim meczu tylko w czwartym secie /dodatkowy set drugich szóstek/ ja tego zawodnika zupełnie nie widzę w roli przyjmującego. O ile atakuje dobrze to z przyjęciem kiepsko.
    - Sebastian Świderski: rozgrzewał się i atakował na rozgrzewce /2 mecz/ ale nie zagrał ani minuty
    - Piotrek Gruszka - sziedział na trybunach podobvnie jak Rafał Musielak i Paweł Papke
    - Robert Prygiel: dosyć słabo w pierwszym meczu w drugim kończył wszystko i dobrze zagrywał
    - Robert Szczerbaniuk: w pierwszym meczu wszedł za Stancelewskiego i dobrze tylko zagrywał, nie kończył ataków, w drugim meczu juz grał dosyć dobrze
    - Jarosław Stancelewski: grał ze 2 sety w pierwszym meczu i dodatkowego w 2 meczu, rozgrywający boja się mu wystawiać piłki a jak wystawią to nie kończy. Ze 2 bloki.
    - Marcin Nowak - grał w drugim meczu i był skuteczny
    - Arek Gołaś: pierwszy mecz cały i set dodatkowy w drugim: w ataku bezbłędnie, pare bloków. Co zaskoczyło na plus zagrywał z wyskoku, celnie i bardzo mocno !!!
    - Paweł Zagumny: początek 1 meczu i cały drugi bez seta dodatkowego. Dla mnie to jest schemaciarz, Zawsze wystawia na co najmniej podwójny blok nigdy go nie gubi.
    - Grzegorz Wagner: wszedł w pierwszym meczu za Zgumnego i grałbardzo dobrze, niejednokrotnie gubiąc blok. w drugim zagrął tylko dodatkowego seta i radził sobie o wiele lepiej niz Zagumny. brakuje mu tylko centymetrów... :(
    - Piotr Lipiński: nieporozumienie. w pierwszym meczu: 3 wystawy 3 bloki /potrójne/ w drugim podobnie. Żenada
    - Wojciech Serafin - Żenada. Przyjęcie w buraki jeszcze gorsze niż Świderski, przyjęcie lekkiej zagrywki na 4 metr. Zero obrony !!! WW był w 2 meczu nawet sfrustrowany pokazując przy lini dość wymownie temu zawodnikowi jak należy przyjmować
    - Grzegorz Szymański - w pierwszym meczu zmienił Prygla i był najlepszy. Kończył wszystko, blokował i świetnie zagrywałm, w drugim grał tylko seta dodatkowego i nie radził już sobie tak dobrze. Wyróżniał sie tylko zagrywką, w ataku trochę słabiej.

    Moja szóstka na dzień dzisiejszy: Wagner, Murek, Szczerbaniuk/Nowak/, Prygiel/Szymański, Gruszka-ten zawodnik niestety nie grał/, Siezieniewski, Gołaś, Ignaczak

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •