Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 77

Wątek: GP 2011 - nowy rok, stary mistrz ;)

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach

    GP 2011 - nowy rok, stary mistrz ;)

    Został miesiąc z okładem, czekamy na powtórkę z rozrywki, od Leszna poczynając i na końcu ;) kończąc :).

    Będę w Lesznie i Cardiff, postaram się być w Gorzowie i Toruniu.

    3mam kciuki za Tomasza i Jarka, oraz resztę w sensie bezkontuzjowego dotrwania do końca imprezy.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Może się zdarzyć tak, że ów panów nie ujrzysz na żadnym GP :

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/20...jku-zuzlowcow/

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Dexter
    Dołączył
    04-02-2003
    Postów
    4,577
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Trzymam kciuki za starego mistrza Crumpa i mam nadzieje na jego czwarty tytul IMS. :)
    Regards from Sydney
    Dexter

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Może już zostawmy w spokoju sprawę tłumików, bo temat przewije się przez każdy wątek i ma osobny w który często jest aktualizowany. Myślę, że każdy rider w podobnym stopniu odczuje zmiany.

    Tegoroczna seria wybitnie mnie ekscytuje, bo mamy trzech potencjalnych kandydatów na medale w cyklu (nie liczę norweskiego Rooneya). Postaram się być na inaugurze w Lesznie.

    Przewiduję ostrą batalię między dwójką żelaznych faworytów - Gollobem i Crumpem. Ze swojej strony do wspomnianych dołożę Emila z mniejszym i Kołodzieja z większym znakiem zapytania. A swoje kandydatury uargumentuję jutro bom fizycznie wymordowany.



  5. Powrót do góry    #5
    Zbanowany
    Dołączył
    20-04-2006
    Postów
    1,478
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1.Emil - 99,99999999999999999 %
    2.Tomek
    3.Nicki

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    To chyba lista twoich prywatnych sympatii ;)

  7. Powrót do góry    #7
    Zbanowany
    Dołączył
    20-04-2006
    Postów
    1,478
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak bedzie wygladal ten sezon :)

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Będzie! :)

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    Nalezy zlikwidowac te dziwne turnieje. Bez sensu jezdzic tyle razy o jakis tam tytuł :o Przez to abstrakcyjne GP narazam sie tylko na koszty zwiazane z abonamentem calal plus.
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #10
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Trzeba do pubów chodzić oglądać :D

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2006
    Postów
    165
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Albo do Jolki!!!!

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    W pubie nie daje rady bo po 4 wyscigach widze w zaleznosci od 5 do 7 zawodników a Jolka zasłania ekran biustem :o
    Zreszta 2011 teatr jednego aktora bo kto zagrozi Gollobowi ?? :o No chyba ze Łaguta ...
    Połowa startujacych nadaje sie do wymiany i tyle.Lipa
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #13
    Zbanowany Awatar cieslaczekCwaniaczek
    Dołączył
    10-03-2011
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Własnie nie rozumiem tego ogólnego zachwytu tym Gollobem raz przyfarcił i zdobył dopiero swój pierwszy tytuł i juz jest uważany za wielkiego dominatora którym nie jest Nicki w 2007 też był dominatorem jeszcze większym niż Gollob i jakos formy nie utrzymał.Zobaczycie że w tym sezonie Gollob znacznie obnizy loty juz nie bedzie takim pewniakiem.W tym sezonie to wielki powrót Crumpa po wyleczonej wreszcie kontuzji i z nowym sponsorem;] , stary mistrz wroci na swoje miejsce mysle też że Nicki wreszcie wroci do formy i razem z Jasonem pokaż± gollobowi jego miejsce w szyku i sie skonczy gwiazdorzenie mistrza jednego sezonu^^.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    12-08-2010
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze tej jesieni, jeszcze tej jesieni... :) Tomek sprzeda ci takiego "sportowego li¶cia" że hej. I to na ostatnim GP w Gorzowie :D I skończy się cwaniakowanie cie¶laka :D

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec Awatar apatorzgred
    Dołączył
    14-07-2005
    Postów
    742
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 10 w 10 postach
    Własnie nie rozumiem tego ogólnego zachwytu tym Gollobem raz przyfarcił i zdobył dopiero swój pierwszy tytuł i juz jest uważany za wielkiego dominatora którym nie jest Nicki w 2007 też był dominatorem jeszcze większym niż Gollob i jakos formy nie utrzymał.Zobaczycie że w tym sezonie Gollob znacznie obnizy loty juz nie bedzie takim pewniakiem.W tym sezonie to wielki powrót Crumpa po wyleczonej wreszcie kontuzji i z nowym sponsorem;] , stary mistrz wroci na swoje miejsce mysle też że Nicki wreszcie wroci do formy i razem z Jasonem pokaż± gollobowi jego miejsce w szyku i sie skonczy gwiazdorzenie mistrza jednego sezonu^^.
    Synku. Tata Ci pozwolił pisać tu posty? Oj nieładnie.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie będę tego usuwał, żeby nie było że cenzura :o ale też nie widzę powodów, by przejmować się takimi banialukami. Ludzie, wyluzujcie :)

    Na dzień dobry wydaje mi się, że typowanie czołówki przed rozpoczęciem sezonu w tym roku wyjątkowo mija się z celem - oczywiście ze względu na nowe tłumiki. Czytałem niedawno, że młody Laguta zrezygnował ze swojego ponoć rewelacyjnego tunera, dzięki któremu jego motory cisnęły jak rakiety w kolejnych eliminacjach do GP - może zatem warto byłoby się nim zainteresować? Przewidywalnie Gollob ze swoją wiedzą sprzętową i może Nicki z Crumpem i Emilem (ze swoimi sztabami) nie będą mieli większych problemów, ale reszta - cholera wie.

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,685
    Kliknij i podziękuj
    1,403
    Podziękowania: 1,731 w 1,255 postach
    Nicki w 2007 też był dominatorem jeszcze większym niż Gollob i jakos formy nie utrzymał
    eee yyy a mistrzostwo w 2008 roku to co? a 7 finalow z rzedu w kazdym GP to co? (wygral dopiero w 6 ale regularnosc mistrza byla...) aaa jeszcze bardziej wysrubowanie sredniej w lidze w 2008 to co? nie utrzymal formy?

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar bullfan
    Dołączył
    08-12-2005
    Postów
    872
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 40 w 28 postach
    Mowie wam, ze mistrzem świata będzie Kołodziej. Pogodzi wszystkie gwiazdeczki.

  19. Powrót do góry    #19
    Zbanowany
    Dołączył
    20-04-2006
    Postów
    1,478
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mowie wam, ze mistrzem świata będzie Kołodziej. Pogodzi wszystkie gwiazdeczki.

    Chyba na Playstation

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Pierwsza odsłona już naprawdę niedaleko, jak zwykle: tylko Tomek, niezależnie od wyniku :P

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach

    Holta i GP

    Norweski żużlowiec posiadający również polskie obywatelstwo i startujący w GP jako Polak Rune Holta z kolei zaznaczył, że bardzo mu zależy na startach w szwedzkiej lidze i serii GP. Dlatego rozważa starty z norweską licencją. - Wystartuję w GP oraz w szwedzkiej lidze. Mam podpisane kontrakty, które mnie do tego zobowiązują, a poza tym jest to mój priorytet - powiedział Holta agencji TT.

    (za sf.pl)

    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    a niech jezdzi i z licencja Gabonu to teraz kraj na topie.
    Nie ma wyjscia trzeba zlikwidowac nudne GP no chyba ze wprowadzimy innowacje np jazde w prawo dla uatrakcyjnienia tej lipy :o

    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik Awatar Mike_UL
    Dołączył
    05-04-2011
    Postów
    97
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Trochę ponad 2 tyg do pierwszej odsłony GP. Jak to w zwyczaju już bywa w półfinałach zobaczymy 2 Polaków i Norwega pewnie ;>

    Ci dwaj Polacy to ofc Hampel i Kołodziej. Gollob znowu będzie płakał bo mu w Lesznie nigdy nie szło, a gacie do tego pełne bo pewnie Crump z Pedersen zrobią na początek 12 pkt +++, a przy 5-7 pkt Golloba to już zawsze coś.

    Bezapelacyjnie wygra Crump !

  24. Powrót do góry    #24
    Zbanowany
    Dołączył
    20-04-2006
    Postów
    1,478
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gollob to juz ma gacie pelne jak na mistrza swiata przystalo :D

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,019
    Kliknij i podziękuj
    1,793
    Podziękowania: 4,898 w 3,220 postach
    Trochę ponad 2 tyg do pierwszej odsłony GP. Jak to w zwyczaju już bywa w półfinałach zobaczymy 2 Polaków i Norwega pewnie ;>

    Ci dwaj Polacy to ofc Hampel i Kołodziej. Gollob znowu będzie płakał bo mu w Lesznie nigdy nie szło, a gacie do tego pełne bo pewnie Crump z Pedersen zrobią na początek 12 pkt +++, a przy 5-7 pkt Golloba to już zawsze coś.

    Bezapelacyjnie wygra Crump !
    hahah tak tak, zwłaszcza Pedersen jest w sztosie.

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Trochę ponad 2 tyg do pierwszej odsłony GP. Jak to w zwyczaju już bywa w półfinałach zobaczymy 2 Polaków i Norwega pewnie ;>

    Ci dwaj Polacy to ofc Hampel i Kołodziej. Gollob znowu będzie płakał bo mu w Lesznie nigdy nie szło, a gacie do tego pełne bo pewnie Crump z Pedersen zrobią na początek 12 pkt +++, a przy 5-7 pkt Golloba to już zawsze coś.

    Bezapelacyjnie wygra Crump !

    A później się obudzisz.

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Hehe faktycznie dwie głupoty w jednym poście :p Nicki jest cienki jak sik póki co, nie przekonuje mnie również Emil - chyba musi wjeździć się jeszcze po kontuzji, w Rybniku straszliwie się męczył a i ostatni bieg w Bydzi w I kolejce mnie zadziwił - kiedy Emiliano przegrał pozycje na trasie w dodatku zajął 4tą lokatę na swoim torze? Jeszcze do niedawna to była sytuacja nie do pomyślenia, a Maksim Bogdanow dosyć gładko do przechytrzył.

    Crump na pewno jest faworytem wraz z pieruńsko szybką na Smoku dwójką byków - Jarkiem i Januszem. W jeździe Koldiego widzę jeszcze bardzo duży zapas... Tomek zadziwiająco wolny w w pierwszych ligowych ślizgach, nawet wczoraj mimo 14 oczek męczył się i nie potrafił odjeżdżać rywalom.

    Ładnie hasają w pierwszych meczach Harris i Bjerre, w przypadku pierwszego 1/2 na Smoku imo max, natomiast Kenneth to kandydat do pudła na koniec cyklu. Wydają się dobrze przygotowani do cyklu również falubazy - zarówno AJ i Herbie, Greg błyszczy startami. Mocno wygląda Anton Lindbaeck może zahaczy o 1/2, jest odważny nie boi się **********ć na pełnej k... w Lesznie co zaprezentował 2 lata temu.

  28. Powrót do góry    #28
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    Tomek pożałuje chyba zerwania współpracy z Mikułowem. Natomiast odnośnie Emila, to po wynikach jego, jak i Hansa widać, że na początku sezonu nie jadą też fury od Hollowaya. Emil nie czarował ani na KA, ani w lidze u siebie. Wyjazdy na razie tragedia (Toruń, Gorzów, teraz normalny mecz w Rybniku).

    Typować dziś Leszno to sprawa wyjątkowo trudna. Na pewno nie będzie toru jak ze Stalą. Mimo tego Kołdi powinien czuć się dobrze na swoich śmieciach, do tego Bjerre, Crump. Może Jonsson? Co do Tomka mam mieszane uczucia. Byłem mocno zmartwiony po Gorzowie, teraz mam wrażenie, że powoli idzie ku lepszemu i powinno być jednak coraz lepiej. W sumie na początku 2010 Gollob też nie był w aż takim gazie, jak później. I położył to Leszno, wyjazd do ZG, porażki u siebie z Pikejem i Davidssonem, przegrał z Pedersenem Memoriał Romanka w Rybniku... Nie widziałem jak to wyglądało teraz, ale może będzie jednak lepiej. Niemniej pierwsza odsłona raczej nie dla niego.

    Nicki z kolei chyba wypadnie w tym roku z cyklu. 2009 to jednak był dla Nickiego rok niczym dla Tomasza 2001.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik Awatar Mike_UL
    Dołączył
    05-04-2011
    Postów
    97
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ale po mnie pojechaliście ;) napiszę po GP i wtedy się pośmiejemy :D Aktualnie odpuszczam ten wątek bo admini lub moderatorzy chyba nie lubią mojego stylu pisania bo usuwają moje posty ;)

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik Awatar tomrz
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    239
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli Tomek zastosuje się do słów :"...dogonimy , przegonimy i zwyciężymy ..." to może na pudło giepe się załapie ;)

    W Lesznie stawiam na Kołodzieja , Crumpa i Tomka.


  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2010
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pierwsze dwie, trzy rundy to będą próby przystosowania silników do nowych tłumików. Większość czeka pewnie na maj, kiedy ruszy liga szwedzka, żeby móc w "warunkach bojowych" przetestować te tłumiki. Dlatego w Lesznie przewagę powinni mieć ci co od marca startują w Anglii - Bjerre, Holder, Lindgren, Pedersen.
    Polacy pojadą praktycznie w ciemno podobnie jak i wiekszość stawki, może poza Emilem i Crumpem, którzy podobno wiecej czasu spędzali na testach nowych tłumików.
    Na początku teoretycznie najlepiej powinno iść Kołdiemu. W zeszłym roku w eliminacjach szło mu dobrze na nowych tłumikach. Jeżeli w Lesznie zacznie dobrze (czytaj finał) to powinno mu to dać powera na następne rundy. Gollob, nie wiem? początek może mieć słaby (tor w Lesznie, tłumiki).
    moja 5-tak na koniec GP(kolejność przypadkowa:)
    Bjerre
    Gollob
    Crump
    Kołodziej
    Holder.
    Hampela daję raczej bliżej ósmego miejsca niż podium. Mam nadzieję, że wypadnie Holta

  32. Powrót do góry    #32
    Zbanowany Awatar cieslaczekCwaniaczek
    Dołączył
    10-03-2011
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlatego w Lesznie przewagę powinni mieć ci co od marca startuj± w Anglii - Bjerre, Holder, Lindgren, Pedersen.
    Harris?

  33. Powrót do góry    #33
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Polacy pojadą praktycznie w ciemno podobnie jak i wiekszość stawki, może poza Emilem i Crumpem, którzy podobno wiecej czasu spędzali na testach nowych tłumików.
    Szczerze nie wydaje mi się, by większość miała jechać w ciemno. Zagraniczniacy swoje trenowali, tylko Polacy marnowali czas na protesty.

  34. Powrót do góry    #34
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    Wg mnie to zdecydowanie przeceniacie rolę tłumików. O wiele bardziej liczy się spasowaniem z torem (śmiem twierdzić, że w obecnych czasach stanowi to największy procent sukcesu). To że nasi protestowali nie znaczy, że nie trenowali (nie trenują). GP jest 30 kwietnia, a to nie są ludzie z łapanki, a profesjonaliści z równie profesjonalnymi teamami (zresztą Kołodziej rok temu dużo jeździł na tych tłumikach).

    O wiele bardziej bym się martwił o naszych z powodu jakości sprzętu w ogóle. Na początku sezonu mam wrażenie, że zeszłoroczna nasza supremacja nie będzie już miała miejsca. Ani Tomek, ani Janusz, ani Hampel nie są tacy szybcy, ani tacy bojowi (przynajmniej na razie). Wyniki u siebie mnie nie przekonują, a nawet tu jest gorzej. Hampel powiedzmy poprawnie (poziom 2008-09), Tomek - wynik ok, ale widziałem dziś jak objechał go Laguta. Jedno wiem na pewno: Gollob z 2010 nie wchodziłby tak miękko w łuk. A i powinien mieć większą prędkość na końcu prostej. Kołodziej w Częstochowie tak sobie (to nie ten ubiegłoroczny poziom), w Lesznie - fajnie, ale dla mnie to niewymierne. Chociaż własny tor na inaugurację cyklu będzie dla niego największym atutem (Hampel też na klubowym torze, ale to zawodnik bardziej uniwersalny, nie zyskujący aż tak na własnej nawierzchni).

    Poziom ogólnie się wyrównał. Motocykle są podobne i będzie decydowała dyspozycja dnia (spasowanie). Na dziś najbardziej z tyłu są chyba... Nicki, Emil i Lindgren. No i Balon będzie miał problem, bo w GP poza spasowaną szafą trzeba jeszcze umieć jeździć :)

    A co do całości cyklu, to myślę, że punkty będą rozłożone równomiernie jak jeszcze nigdy i tu jest spora szansa dla Tomka, wykorzystać atut leżących mu torów. No ale może warto po pierwsze przeprosić się z Mikułowem (widać jak jedzie sprzęt braciom...), no i jeździć nieco bardziej bojowo (nie wiem czy to wpływ kontuzji, sportowego spełnienia czy po prostu trochę syndrom początku sezonu - oby to ostatnie).
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  35. Powrót do góry    #35
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    No ale może warto po pierwsze przeprosić się z Mikułowem
    Czy słyszałeś o Mikułowie zanim pojawił się zimą artykuł o zerwaniu z nim współpracy?

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mocno wygląda Anton Lindbaeck może zahaczy o 1/2, jest odważny nie boi się **********ć na pełnej k... w Lesznie co zaprezentował 2 lata temu.
    Jeśli będzie twardy tor to może zdobędzie koło 6 pkt, a jeśli przyczepny to obstawiam na 3 pkt jego. Nigdy mu nie leżał tor w Lesznie.
    Emil nie czarował ani na KA, ani w lidze u siebie. Wyjazdy na razie tragedia (Toruń, Gorzów, teraz normalny mecz w Rybniku).
    Przecież KA wygrał :P To co miał więcej zrobić? W Rybniku rzeczywiście dał ciała.. Ale w sparingach pamiętaj że niektórzy zawodnicy testują nowe tłumiki.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2010
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ale może warto po pierwsze przeprosić się z Mikułowem
    Czy słyszałeś o Mikułowie zanim pojawił się zimą artykuł o zerwaniu z nim współpracy?
    Dokładnie!
    Buszmen pisząc cokolwiek o Gollobie co chwilę wspomina Mikułowa i dodaje, że Tomek może pożałować zerwania z nim współpracy. Tak jakby ten Mikułow był jakimś mega tunerem o którego wzgledy stara się cała światowa czołówka.
    Z tego co pamiętam to Gollob jechał na jego silnikach w Vojens i miał mieć przez niego przygotowywane silniki na twarde tory. Nie wiem więc skąd taka gloryfikacja Mikułowa. W Toruniu Gollob też walnął komplet na GP a jechał na silnikach Kowalskiego.

    A czy Lagutowie są aż tak mega szybcy? jadą swoje. Prawde mówiąc nawet nie wiem czy rzeczywiście jeżdżą teraz na silnikach od Mikułowa. I pewnie większość z nas nie wie, tak jak nie wiedziała o Mikułowie przed wzmianką o nim w PS.
    Tak na marginesie rok temu przed GP w Lesznie Gollob odjechał tylko jedne zawody. Miał super starty, walnał komplet w Gorzowie a w Lesznie mijali go jak chłopca. W tym roku będzie przynajmniej bardziej rozjeżdżony.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec Awatar Skywalker-RM
    Dołączył
    09-04-2009
    Postów
    1,005
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Szału ze strony Tomka się w Lesznie nie spodziewam.Raczej będę trzymał kciuki żeby ta strata jaka prawdopodobnie będzie po pierwszym GP była jak najmniejsza.


    Zwycięstwa życzę Januszowi a jak najgorzej rydzemu bo widać że w tym roku znowu jest mocny.

    Obiektywnie

    1.Kołodziej
    2.Crump
    3.Bjerre(?)
    ...
    7.Gollob

    Subiektywnie

    1.Gollob
    2.Kołodziej
    3.Hampel
    ...
    12.Crump

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Odrodzenie zapowiadało tylu zawodników (nawet spoza GP- Iversen (daje radę), Andersen (nie daje rady)).
    GP Leszno nie będzie wyznacznikiem całego SGP,
    ale tradycyjnie pokaże potencjał co niektórych. No właśnie, pomijając startujących w BEL, niewiadomą jest dopasowanie zawodników do tłumików:
    - Lingren zapowiadał walkę o medal (ale oprócz BEL cieniuje)
    - Lindback szaleje na maksa, czarny koń no ale niestabilny
    - Nicki - jak zwykle zapowiada, ale w/g mnie poza piątką
    - Andreas ma Blomfielda, może dać mu przesunięcie w stawce
    - Hariss piekielną końcówką 2010 i też się zapowiada
    - Keneth, chyba w czubie, ale nie czuję go na podium
    - Tomek, na pewno w okolicach medalu, wiele zależy od samonakręcania, jak zeszło powietrze z balona to lipa
    - Jason - jeśli nie zdominuje stawki, to będzie zarąbisty ścisk w klasyfikacji
    - Janusz gorzej zaczął, no ale może się rozkręcić i jest wagi muszej w kontekście tłumików
    - Emil, no właśnie Emil, powoli się będzie dostrajał, ale chyba dopiero w przyszły sezon zdominuje
    - Jarek - ćwiczy starty, nie mam wiary w powtórkę
    - Holder - wydaje się, że z bazą doświadczeń przesunie się w stawce
    - Artiom, trochę będzie frycowego, myślę że coś pomiędzy debiutem Woffindena i Holdera
    - Greg chyba zblaknie na firnamencie
    - Holtański, ojejku, on też ogniskuje uwagę na SGP
    Nie widzę totalnych outsiderów, jak w poprzednich sezonach.
    Nawet Artiom jest dosprzętowiony i wyposażony w rosyjską duszę i Lindback jakby się odrodził
    Zapowiada się najbardziej równy sezon i oby Crumpie się nie wygłupił.

  40. Powrót do góry    #40
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    Tak na marginesie rok temu przed GP w Lesznie Gollob odjechał tylko jedne zawody. Miał super starty, walnał komplet w Gorzowie a w Lesznie mijali go jak chłopca. W tym roku będzie przynajmniej bardziej rozjeżdżony.
    Chyba nie oglądałeś zawodów w Lesznie. Bo nie wiem, kto tam mijał Tomasza? W pierwszej serii Emil? Potem generalnie Tomek po trasie jechał bardzo mądrze i ugrał w tym GP maxa, co mógł tego dnia (na tak spasowanych motorach). A jaki procent sukcesu Golloba jest we współpracy z Mikułowem to jednoznacznie odpowiedzieć nie mogę. Wiem jednak jedno. Chytry dwa razy traci i po prostu krytykuje Tomasza za to, że zrezygnował z niego.

    GP w Vojens 2010 to były najlepsze zawody Golloba w życiu.

    A na pewno większa jest rola braku silników od dobrego tunera, niż "rola" tłumików, totalnie wyimaginowana.

    - Lingren zapowiadał walkę o medal (ale oprócz BEL cieniuje)
    W BEL właśnie cieniuje względem ostatnich 2 lat.

    A co do Crumpa... Fakt odjechał genialne zawody z Gorzowem. No ale to było u siebie (wartość dzielona przez 4). Poza tym przeciętnie. I w Lesznie i w Poole.

    Przecież KA wygrał To co miał więcej zrobić?
    Takie tam wygrał. Styl kiepski. Wymęczył + masa szczęścia (szkolne błędy rywali + defekt). Poza tym KA jedzie na razie piach maksymalny, a widać też co jedzie Hans.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Buszmen
    A na pewno większa jest rola braku silników od dobrego tunera, niż "rola" tłumików, totalnie wyimaginowana.
    Nie bagatelizowałbym problemu. Różne waga zawodników, różnicuje wielkość przyspieszenie motorów vide zawodników.
    Chodzi o coś innego, stare nastawy na poszczególne tory są zdeaktualizowane. A najważniejsze jest to, iż podobnie jak w F1 gdzie jeden team trafi w rozwiązania, a inny pobłądzi, analogicznie będzie z tunerami
    Z Gollobem to trochę kurtuazji było, widać że nie jest w takim gazie jak w poprzednim sezonie, co będzie widoczne

  42. Powrót do góry    #42
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,458
    Kliknij i podziękuj
    5,762
    Podziękowania: 5,639 w 3,224 postach
    No tu niestety muszę się zgodzić, choć jednak mam nadzieję, że to syndrom początku sezonu, gdzie rok temu dla Tomka nie był on udany jak jego reszta (zwłaszcza lipiec, sierpień, wrzesień). Tu się wstrzymuje jeszcze od oceny, ale gołym okiem widać, że poza brakiem szybkości, na razie brak też ostrości, determinacji w jeździe. W 2010 Tomek wjeżdżał pod każdego w łuk jakby w ogóle nie czuł strachu. Dużo akcji absolutnie na granicy. A teraz zarówno w KA z Pedersenem, jak i w Gorzowie z Łagutą strasznie miękko.

    Co do wagi - to jasne. To jeden z kluczowych czynników w żużlu. I zawsze była istotna, myślę że jednakowo na starych, jak i nowych tłumikach. Nie wiem, może się mylę, ale wg mnie to nie jest rewolucyjna zmiana. Jedynie w przypadku gdy ktoś sobie w ogóle z tym nie poradzi, ale w to na tym poziomie nie wierzę. Po prostu zawodnicy strasznie wyolbrzymili wpływ tych urządzeń na jazdę. A jak nie zmieniły one układu sił w IMŚ 2010, GpCH 2010, tak nie zmieniają na razie w BEL 2011 i nie wierzę, że jakoś zasadniczo zdecydują o rywalizacji w GP.

    No nic, na razie to czyste spekulacje. Forma większości to jeszcze zagadka.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,342
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Generalnie moje obserwacje dotyczące formy zawodników pokrywają się z Buszmenowymi w większości, przede wszystkim Emil - co on takiego jechał w tym KA? Poza wynikiem? Już dwa razy w tym roku ograno go na trasie w Bydiz jak nigdy przez 2,3 lata (bieg z Nickim w KA i wspomniana 15ka z Maksimem w potyczce z Dauga). Faty są takie, że po kontuzji trasę ma słabszą - nie widać lekkości i aż takiej odwagi podczas ataków.

    Lidngren jedzie kiche w porównaniu z ubiegłymi latami nawet na Monmore dał ciała kilka razy w tym roku co byłoby sensacją w latach ubiegłych. Przynajmniej dla osób, które tej ligi brytyjskiej "trochę" liznęły ostatnimi czasy.

    Nicki słabo zaprezentował się dziś w Czechach, przywieziony na 5-1 przez parę Stichauer-A.Dryml :) Ja w takiej formie Pedersena w top eight nie widzę.

  44. Powrót do góry    #44
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Absolutnie nie zgodzę się jakoby nowe tłumiki miały jakąś ogromną rolę i zdecydowały o przewrocie w układzie sił. Co do zawodników: formą nie imponują ani Gollob, ani Crump, ani Nicki. Można więc z pewną dozą prawdopodobieństwa typować w finale Hampela i Kołodzieja. Może do tego Łaguta? Ciężko coś na podstawie bojów w pierwszej lidze powiedzieć o formie Lindbacka. Słaby jest Lindgren, pozytywnie może pojechać Harris.

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,424
    Kliknij i podziękuj
    7,721
    Podziękowania: 7,318 w 4,305 postach
    nie przenosmy tu dyskusji o tlumikach, po co nam 10 storn teoretyzowania..
    Ja mysle, ze wiekszosc z was niedocenia niektorych zaowndikow. To ze na ten moment w Gollobie, czy Emilu nie widac jakiegos błysku, nie znaczy ze w GP im go zabraknie. Chyba kazdy dosc ostroznie podchodzi do tego sezonu, bawia sie w takie podchody i gierki psychologiczne. Nikt nie chce pokazac maksymalnych umiejetnosci. Zobaczycie, na GP bedzie iskrzylo ze hej

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •