Pokaż wyniki od 1 do 29 z 29

Wątek: I liga : Motor Lublin -Stal Gorzów

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    I liga : Motor Lublin -Stal Gorzów

    Pospieszyłem się troszkę z tematem derbów Lubuskiego.Zapomniałem ze nas czeka teraz mecz z Koziołkami a nie z Falubazami(pomyliły mi się pauzy).Kazdemu sie moze zdarzyc:)Tak czy owak przepraszam ze zamieszanie.

    Ps.Co do wątku Derbowego to nieuważam aby zamykania go było najlepszym rozwiązaniem.Przecież są ludzie na tym forum którzy będą potrafili prowadzic normalną,rzeczową dyskusję w owym wątku...A jak ktos niepotrafi to jest łatwy sposób na załatwienie takiego problemu,jaki?Wiadomo. No chyba ze przyznawania banów to jakiś skomplikowany proces...
    Jedno ostrzeżenie i po sprawie.

    Co do najbliższego meczu to zapowiada się naprawde swietne widowisko!
    Lublin odjedzie pierwszy mecz w sezonie w pełnym składzie!

    W tym meczu może sie wszyskto zdarzyc,choc wygrana Stali będzie niewątpliwie sporym sukcesem to napewno jest realna.
    Wielkie emocje juz w I biegu gdzie gospodarze będą faworytami.Spodziewam się pleców od I biegu,a kazde inne rozwiązanie będzie miłą niespodzianką:)

    tak naprawdę trudno wskazac jakichkolwiek liderów czy pewniaków w obu zespołach.Napewno Jeleniewski moze poszalec,Shields?Brhel?Nawet juniorzy mogą naszych objeżdzac...
    W naszych szeregach pewni(w miare)kontuzjowani niedawno Ruud i Kylmakorpi...
    Hmm...cięzko mi cokolwiek pozytywnego napisac o pozostałych orłach...
    Mimo ogromnej dawki optymizmu jaką dało zwycięstwo w Krosnie,to Lublin to juz inna bajka.
    Mysle ze zdobycie 41-42 ptk będzie sporym sukcesem i pozwoli w spokoju i z optymizmem przygotowywac się do derbów... Zapraszam do dyskusji!:)

    " In and Out of Love "

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2006
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bardzo trafnie Lexiu opisałeś sytuacje i w zasadzie po tym wpisie możnaby zamknąć wątek do czasu meczu :) <żart>

    Myślę, że wyjazd do Lublina będzie niezwykle trudnym i wyczerpującym. Każdy wynik od 40-stu w góre dla nas będzie świetnie rokował przed meczem 2 lipca z Legolandem. Trzeba uważać, aby nikt nie złapał kontuzji, bo nie chce oglądać derbów do jednej bramki... To, że Gniezno wygrało w rezerwowym składzie nie oznacza, że my też byśmy wygrali...
    Na razie nie typuje wyniku, może pokusze się tuż przed spotkaniem :)

    Pozdro for Stal & Motor :)

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lepie niech Wasi (gorzowscy) zawodnicy uważają na lubelski tor. Jak widziałem na zdjęciach co się tam dzieję po paru biegach to mega porażka. Cieszyłem się, że Falubazy wróciły całe i zdrowe do domu.

    Dziwie się, że tak sędziny solidarnie sobie olewają to zjawisko. Przecież tam jest motocross.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2006
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lepie niech Wasi (gorzowscy) zawodnicy uważają na lubelski tor. Jak widziałem na zdjęciach co się tam dzieję po paru biegach to mega porażka. Cieszyłem się, że Falubazy wróciły całe i zdrowe do domu.

    Dziwie się, że tak sędziny solidarnie sobie olewają to zjawisko. Przecież tam jest motocross.
    No faktycznie, tor jaki jest, taki jest. Nic nie poradzimy. Zapomniales tylko baczek, że my już tam jezdzimy od kilku lat hehe. Przynajmniej wiemy juz, jak wrocic calo i zdrowo :)

    Pozdro

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,678
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Jakże ważny jest pojedynek w Lublinie..Zwyciestwo gwarantuje nam już na 100 % pierwszą "4" i podbuduje morale na najwazniejszy mecz sezonu z Myszami(który obojetnie jak należy wygrać!!).Do Lublina treneiros Chomski na pewno weźmie swoje najwieksze armaty(kontuzjowanych lekko Kylmakoerpiego i Ruuda) oraz poobijanego Gluchego.Jak wiadomo naszym planem minimum bedzie bonus , ale ja jednak uwazam , ze jest szansa odniesienia zwyciestwa.Lublin jeździ w lidze bardzo slabo , ma sklad troche starzejacy się(wiadomo liczenie kasy) nie zawsze przeklada to sie w inwestycje sprzetowe.JA tam licze na zdobycz powyzej 40 punktów , ale jak prawdziwy kibic mysle sercem , wiec chcialbym , którego to juz z kolei?6? zwyciestwa Staleczki:).

    Prawdopodobny sklad :

    1.David Ruud
    2.Piotr Paluch
    3.Niklas Klingberg
    4.Jarosław Lukaszewski
    5.Joonas Kylmakoerpi
    6.Andrzej Gluchy
    7.Kamil Brzozowski
    8.Michal Rajkowski

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Bardzo ciekawie się to spotkanie zapowiada. Mimo, że wielu widzi faworyta w Stali Gorzów, ja uważam, że Lublin zrobi wszystko, aby wygrać i zachować jeszcze cień szansy na awans do czwórki. Ten wariant jest może mało prawdopodobny, ale na pewno nie niemożliwy. Poobijani Gorzowianie są bardzo nieobliczalni, zwłaszcza na wyjazdach. Kluczowa dla losów spotkania będzie druga linia lubuskiego zespołu w osobach Palucha i Łukaszewskiego. Jeśli oni spełnią oczekiwania, to drużyna powinna wygrać. Stawiam jednak na bardzo zacięte spotkanie i wielki powrót Piotra Śwista...:) W jakim składzie pojedzie Lublin?

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,383
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    skład Lublina poznamy prawdopodobnie po sparingu ze Stalą Rzeszów ;)

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    19-06-2006
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj kolejne bardzo ciekawie zapowiadajace sie spotkanie. Motor w tym meczu jedzie z nozem na gardzle. Jezeli Koziolki nie zgarna w tym spotkaniu 3 pkt to o pierwszej czworce moga powoli zapominac. Ciekawe na jaki sklad zdecyduje sie trener gospodarzy, bo w spodkaniu z Falubazem nie zawiedli jednyni Knapp i Tomicek.

    Wraca do skladu Shields ?

    W Stali ostatnio bylo slidnie poobijanych paru zawodnikow - Jonas juz chyba w pelni sil co ? Wielka niewiadoma bedzie w tym meczu jazda Lukaszewskiego i Palucha. Ostatnio gorzowianie mieli lajtowe potyczki (mecze z GKM i Krosem) tak wiec teraz sie przekonamy w jakiej formie jest ta druzyny.

    Mam nadzieje ze Satli uda sie wywiezc bonusa z Lublia i juz powoli bede mogl swietowac awans Startu do czworki.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No faktycznie, tor jaki jest, taki jest. Nic nie poradzimy. Zapomniales tylko baczek, że my już tam jezdzimy od kilku lat hehe. Przynajmniej wiemy juz, jak wrocic calo i zdrowo :)

    Pozdro
    Heh racja :) zapomniałem, że juz jesteście doświadczoną drużyną ;)

    Co do samego spotkania to teoretycznie Motor ma jeszcze szanse i wcale nie musi wygrać z Ostrowem, żeby wejśc do pierwszej czwórki jednak musi zdobyć bonusa ze Stalą, a Stal musi zgarnąc bonus na Gnieźnie.
    Motor dokłada do tego 3 pkt z Grudziądzem, 3 pkt z Krosnem, bonus z Gnieznem, zdobywa wieksza roznice małych oczek i wchodzi do 1/4.
    Jednak jesli Ostrów ma przystąpić osłabiony do spotkania z LBN i Motor sprawi niespodzianke to wtedy będzie pałna motywacja i możemy miec ciekawą końcówkę sezonu zasadniczego.

    Cel lublinian to na pewno 3 pkt w meczu z Gorzowem, jednak będzie o to cięzko ponieważ:
    - TŻ miał chyba najdłuższą przerwę w jeździe spośród wszystkich drużyn 1-ligowych
    - zawodnicy nie wytrzymują kondycyjnie spotkań z silnym rywalem. Tak było w pojedynkach z Falubazem zarówno w domu jak i na wyjeździe gdzie walczyli do połowy meczu zaledwie.

    Jednak lublinianie mogą pokusić się o strzępek optymizmu, ponieważ:
    - był czas na remonty i dogranie silników
    - przeprowadzony zostanie sparing z Rzeszowem
    - wraca po kontuzji Adam Shields, który odrazu powrócił do dobrej formy i ładnie punktuje w BEL
    - Louis jest w świetnej formie i bardzo dobrze punktuje w BEL chociaz wiadomo, że to nie musi się przekładać na nasza ligę
    - Tomicek jest coraz lepszym jeźdzcem co pokazuje nie tylko występ w meczu z Falubazem ale także osiągane zdobycze punktowe w UK
    - Messing już zapomniał o kontuzji
    - Piotr Świst miał czas żeby pójśc na siłke, czyli wytrzyma więcej biegów odpierając ataki Brzozy i Rajkonena :P
    Oczywiscie motywacja Piotrka powinna skoczyć z "żadnej" do "ja Wam pokaże" ;)
    - no i swój tor to swój tor - co w meczu z Gorzowem powinien wykorzystać Jeleniewski.

    Analize SWOT zrobiłem prawie :P

    Ciekawe tylko czy LBN wystąpi w optymalnym składzie. Jesli tak to będzie walka o 3 pkt !
    Po podaniu składu, zatypuje sobie wynik :)

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2006
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tomicek jest coraz lepszym jeźdzcem co pokazuje nie tylko występ w meczu z Falubazem ale także osiągane zdobycze punktowe w UK
    Zgadza się. Jest tylko jeden problem. Tomicek nie jedzie w niedziele. Kontuzja barku.


    1947

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    21-06-2006
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gdzie jest swist mial pojechac w dzisiejszym spraingu z marma a go w skladzie jak teraz patrze na strone ofi. tz lublin nie ma . Co jest z nim ??

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar loko1980
    Dołączył
    25-04-2004
    Postów
    566
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    gdzie jest swist mial pojechac w dzisiejszym spraingu z marma a go w skladzie jak teraz patrze na strone ofi. tz lublin nie ma . Co jest z nim ??
    Jego gołębie pocztowe mają bardzo ważne zawody w lotach, postanowił osobiście wypuszczać je z gołębnika, tak żeby czasem któryś gołąb nie kradł startu, albo za wiele nie zżarł paszy i w ogóle nie wystartował!!! I ktoś później powie, że to nie jest profesjonalista, tak sprawnego teamu na linii gołębie-Pan Piotr można tylko pozazdrościć.

    Poważnie mówiąc, dajcie sobie spokój z tym zawodnikiem. Już lepiej żeby Jeleniewski jechał, zawsze to swój chłop i pewnie nie gołębiarz :)

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadza się. Jest tylko jeden problem. Tomicek nie jedzie w niedziele. Kontuzja barku.
    Ajjj, szkoda bo to chyba najlepszy zakup lublinian w tym sezonie ;)
    Cos kibiców z LBN nie widać. Nikt już nie wierzy we własne kozły ?
    Raduś no co Ty ? :D


  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    21-06-2006
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Poważnie mówiąc, dajcie sobie spokój z tym zawodnikiem. Już lepiej żeby Jeleniewski jechał, zawsze to swój chłop i pewnie nie gołębiarz
    nie obchodza mnie jego ptakiczy to ze lepiej zeby jelen pojechal poprostu chcem wiedziec czemu nie jedzie w sparingu i w meczu .Jest tak cienki czy juz sobie sezon odpuscil

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-05-2004
    Postów
    2,383
    Kliknij i podziękuj
    133
    Podziękowania: 256 w 184 postach
    W jakiejś lubelskiej gazecie pisze, że Twisty chory :P

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Co tu tak cicho, jest przecież po meczu.

    Gratulacje dla Koziołków. A Stal musi się ostro brać do roboty jeżeli chce się załapać do 1/4. W radio mówili, że Kylmakorpi woli sie ścigaćw GP na torach trawiastych niż śmigać dzisiaj w Lublinie, Klinberg ponoc się rozchorował ? Niestety sami wychowankowie podbudowani jednym szwedem tego meczu wygrać nie mogli tylko czemu nie dali rody ugrać bonusa ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2005
    Postów
    265
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratulacje dla przyjaciół ze wschodu :P

    Pisałem, że koziołki powalczą o 3 pkt. i tak się stało.

    Obydwie drużyny przystąpiły do meczu osłabione. Gorzów bez szwedów, a LBN bez Lousia oraz Tomicka.

    Najbardziej w tym meczu zaskoczyło mnie rozstrzygnięcie 1 biegu, a w szczególności 3 pkt. Klimka. Może wreszcie coś tam wyrośnie na tej ziemi ? Jakiś następca Jurka Mordela ? ;)

    W Gorzowie dobrze pojechał Dąbrowski ale za to słabiej Głuchy. Reszta drużyny słabo. Ruud zaskakuje mnie in plus. Nie przypuszczałem przed sezonem, że będzie tak pewnym punktem w Waszej drużynie.

    Lublin powraca do gry o 1/4 ale jeszcze cięzki bój przed nimi. Narazie wygrali tylko bitwe.
    Powodzenia.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2006
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i po meczu.

    Gdy dowiedziałem się, że nie jedzie Klingberg i Joonas byłem już pewien, że o bonusa będzie bardzo ciężko.

    W radio mówili, że Kylmakorpi woli sie ścigaćw GP na torach trawiastych niż śmigać dzisiaj w Lublinie
    No a co tu się dziwić, że Joonas nie dotarł na mecz?? Gdyby wrócił do Lublina, wtedy na darmo przejechałby te 2tyś km. Absencja spowodowana była przełożeniem zawodów we Francji. Skoro Joonas był tam w sobote, jaki sens miało wracanie do Polski? Myślę, że akurat na dziś nie był aż tak bardzo potrzebny. Wbrew temu, co większość próbuje pisać o szansach TŻ Lublin na 1/4 myślę, że jest już pozamiatane.

    Pozdrawiam

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2005
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ... chyba jednak nie jest pozamiatane, Stal ma teraz; Z_G, Ostrów, Gniezno i może nie zdobyć już punktu, realnie pewnie wygra z Gnieznem ale czy z bonusem, prognoza 14-15 punktów po rundzie zasadniczej
    Gniezno ma Lublin, Krosno, Gorzów,
    prognoza (2,3,1) 17 punktów po rundzie zasadniczej
    Lublin ma Gniezno, Grudziądz, Krosno i zaległy z Ostrowem
    prognoza (1,3,3,2?) 16 po rundzie zasadniczej tak więz w najtrudniejszej sytuacji po stracie bonusa znalazła się Stal

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    12-10-2003
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    baczek 007 Dąbrowski to akurat pojechał beznadziejnie. Porażka w 1 biegu z klimkiem któremu dał się objechać jak dziecko noi to co dał w 14 biegu jak Jeleniewski który przez nieodkręcenie kranika został ze stratą 100 metrów objechał go na ostatnim okrążeniu.

    Łukaszewski, rajkowski, Brzozowski też nie istnieli.
    Praktycznie tylko Paluch i Ruud pojechali ładnie reszta cienizna.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2006
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    prognoza (1,3,3,2?) 16 po rundzie zasadniczej tak więz w najtrudniejszej sytuacji po stracie bonusa znalazła się Stal
    No wątpie, żeby Ostrów pozwolił sobie na porażkę w Lublinie... Po prostu nie wierze w to. Mądrzejsi będziemy za tydzień po derbach. Stal w pełnym składzie ma bardzo dużą szansę na zwycięstwo. Więc tak czy siak Lublin dalej jest w bardzo niedobrej - niemal beznadziejnej sytuacji

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    06-12-2005
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W zasadzie kluczowym meczem w tym układzie jest mecz Stal - Falubaz jesli gorzów wygra nawet bez bonusa ale jesli tylko wygra to wtedy koziołki jada o miejsca 5-7;)

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    21-06-2006
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    klops cos nie poszlo chlopakom z za miedzy , ale lublin to mocna druzyna na swoim, mam nadzieje ze powalcza z ostrowem o zwyciestwo. Widze ze derby 2 lipca maja dla was jak i dla nas duze znaczenie wiec szykuje sie prawdziwa wojna mam nadzieje ze sendzia nie wpierdzieli sie miedzy cymbalki bo to zepsuje widowisko i zeby pogoda dopisala.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2006
    Postów
    385
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Widze ze derby 2 lipca maja dla was jak i dla nas duze znaczenie wiec szykuje sie prawdziwa wojna mam nadzieje ze sendzia nie wpierdzieli sie miedzy cymbalki bo to zepsuje widowisko i zeby pogoda dopisala.
    Dokładnie, najważniejsze, żeby "czynniki zewnętrzne" :) nie wpływały na wynik oraz przebieg spotkania. Wtedy to będą wspaniałe derby no i niech wygra po prostu lepszy!

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lublin ma Gniezno, Grudziądz, Krosno i zaległy z Ostrowem
    prognoza (1,3,3,2?) 16 po rundzie zasadniczej tak więz w najtrudniejszej sytuacji po stracie bonusa znalazła się Stal
    Watpie zeby Lublin wygral z walczacym o awans Ostrowem :D obliczenia Twoje sie moze i spelnia, ale oprocz tej dwojki... Jeden wygrany mecz nic nie dowodzi tym bardziej jak sie jezdzie przeciwko tak oslabionej druzynie gorzowskiej Klingberg 9 srednia - Kylmaekorpi 11 srednia I ligi, to nie to samo co Louis 33 czy Tomicek 38.

    Pozdro

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    29-03-2005
    Postów
    472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Staleczkaa,

    niby prawda, ale zanosi się na to, że Ostrów pojedzie z Lublinie bez 3 czołowych zawodników. Chyba że PZM zmieni uzgodniony termin. I w tej sytuacji "koziołki" mają ogromną szanse na wygraną.

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2005
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ta 2 w meczu Lublina z Ostrowem wynika z dużego zamieszania
    z terminem meczu jak podają SF, mecz został przełożony za zgodą drużyn na 9.07 i termin został zatwierdzony przez GKSŻ,Ostrów przeoczył fakt że w tym terminie są eliminacje do GP2007 w których bierze udział Peter, Max i Ferjan a jest to ostatni możliwy termin (mija 3 tygodnie od właściwej daty) jeżeli nic sie nie zmieni i Ostrów pojedzie bez tych zawodników to raczej dwa punkty zostana w Lublinie

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    06-12-2005
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    sony Ostrów nic nie przeoczył!
    Zgodzil sie na ten termin bo nas pasowal- poczym swiatowa federacja ni z gruchy ni z pietruchy przłożyła eliminacje do GP z 8 na 9 i wtedy pojwaił sie problem....
    Ale bądźmy dobrej myśli, że mecz sie odbędzie jednak 7 i KMO wywiezie 3 pkt ;)

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik Awatar adagio2002
    Dołączył
    31-12-2002
    Postów
    269
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 4 razy w 1 poście
    Zostało już potwierdzone ( www.sportowefakty.pl ),że mecz miedzy TŻ Lublina a KMO Ostrów Wlkp odbędzie się 07.07.2006r, co i tak nie przeklreśla szans Lublina na zwycięstwo... czego im serdecznie życzę... z wiadomych względów ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •