Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 216

Wątek: X kolejka I ligi Motor Lublin vs Stal Gorzów 48:42

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    X kolejka I ligi Motor Lublin vs Stal Gorzów 48:42

    Teoretycznie jestesmy skazani na porażke,ale trzeba pamietac ze to jest sport:DJa tam wierze ze zeszłoroczny wystep i zwyciestwo naszych zawodników przypadkiem niebyło[oczywiscie wiem jaki skład mial tz ale nalezy pamietac rowniez jaki my mielismy] i dzielenie juz teraz" skóry na niedzwiedziu"przez tz bedzie błedem.Mam nadzieje ze chociaz bedzie równy mecz i powalczymy, z tego co pamietam robert i Bolo rok temu świetnie sobie tam radzili...
    Biorąc pod uwage ze Gks tam przegrał mozna załozyc ze my szans niemamy...ale wierze ze chłopaki powalczą i wywalcza jakas niespodzianke...
    zapraszam do dyskusji

    ps.Mam pytanie,kiedy sie odbedzie ten mecz bo juz sie pogubiłem...


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2003
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba wolałbym żebyśmy jechali do Gdańska niż do Lublina, naszym nigdy ten tor nie pasował. Jak zdobędziemy 40 pkto to max. Mam nadzieję, że nie będzie poniżej 35.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    277
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W Lublinie niezbyt wiedzie sie naszym zawodnikom. Lublin w tym sezonie u siebie nie przegrał. W tamtym sezonie w krajowym składzie dostaliśmy aż 62-28. W tym roku na pewno takiego pogromu nie bedzie. Myśle, że wynik bedzie gdzieś między 50-40 a 55-35 dla Lublina.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik Awatar jacur78
    Dołączył
    09-04-2003
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TZ jest w gazie. Kazdego z zawodnikow stac na wysokie zdobycze punktowe, szczegolnie u siebie! Nie nalezy zapominac jednak ze w Gorzowie jezdzi Zorro tory doskonale zna lubelski tor. Mecz zapewne bedzie ciekawy, ja zas typuje 51:39 chociaz mam nadzieje na odrobienie strat z gorzowa i wygranie przynajmniej 4 pkt wyzej. Pozdrawiam gorzowskich kibicow i licze na wasze przybycie do Koziego Grodu w liczbie co najmniej 100 osob :)
    PS. I w Lublinie znowu zobaczymy Hliba- latajaca noge :) - -- go go inspector Gadzet :)

    PSII. Taka druzyna jak Motor Lublin nie istnieje! Teraz mam TZ Lublin jakbyscie nie wiedzieli :)

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PSII. Taka druzyna jak Motor Lublin nie istnieje! Teraz mam TZ Lublin jakbyscie nie wiedzieli :)
    Istnieje czy nie to ciagle sa ludzie ktorzy pamietaja ja i nie ma w tym nic zlego ze ktos zamiast TZ pisze Motor! Zreszta ja ciagle mam nadzieje ze 'Motor' wroci do nazwy lubelskiego teamu.

    A co do meczu to ciezko teraz sadzic ze Motor Lublin tego meczu nie wygrac. Nasi fighterzy sa na fali i az milo sie oglada jak smigaja.
    Pary sa w tej chwili ustawione optymalnie i jest git. A Tomasz Piszcz to istne mistrzostwo swiata!!

    Motor Lublin
    Scream

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na jakiej Fali??O ile zwyciestwo z gdanskiem to było nielada osiagniecie o tyle wygrana w Ostrowie to niejest niewiadomo jaki wyczyn...[bez obrazy ostrowianie,ale w tym roku niejestescie najmocniejsi].gdyby Lublin wygrał z gks,pozniej w grudziadzu i u nas to byscie byli na fali.

    Ps.Baraże to przegrana sprawa,więc napewno bedzie ostra walka do konca o I m-sce....

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jak to nie ma MOTORU ?

    był bedzie jest MOTOREK NASZ RKS, moim skromnym zdaniem powinna wrocić stara nazwa np ( MOTOR SIMPA LUBLIN ;])

    a co do meczu mam nadzieje ze MOTOREK wygra ale bedzie bardzo bardzo ciężko moze to nasz tor ale bedzie ciężęj niż z lotosem

    bedzie cięzko ale wygramy :):):)

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar loko1980
    Dołączył
    25-04-2004
    Postów
    566
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Mam pytanko do kibicow z Lublina? Jak w Lublinie zachowywali sie kibice Lotosu, bo do Gorzowa jakies bydło przyjechalo, **** z czym oni do ekstraligi, nieprowokowani przez nikogo szukali zadymy. Odnosnie meczyku nie mam nic przeciwko zeby Stal z Lublinem rozstrzygnela miedzy soba kwestie awansu do ekstraligi!!! Pozdroova

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem bez urazy dla Kibicow Gorzowskich ale jak ich team zrobi 35pkt to powinni sie cieszyc...ten mecz wygra MOTOR niema innej opcjii POZDRAWIAM i dozobaczenia na meczu wiecej wpisow niebedzie..;)

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niema sprawy Mars,przy 35 mamy sie cieszyc?Zartujesz chyba?My bedziemy w niebowzięci gdy 30 uciułamy!W koncu 30 ptk na torze Teamu który obrócił w perzyne Km w ostrowie i jest na fali to wynik jakiego moze nam kazdy pozazdroscic!
    Strach sie bać!

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik Awatar jacur78
    Dołączył
    09-04-2003
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na jakiej Fali??O ile zwyciestwo z gdanskiem to było nielada osiagniecie o tyle wygrana w Ostrowie to niejest niewiadomo jaki wyczyn...[bez obrazy ostrowianie,ale w tym roku niejestescie najmocniejsi].gdyby Lublin wygrał z gks,pozniej w grudziadzu i u nas to byscie byli na fali.

    Ps.Baraże to przegrana sprawa,więc napewno bedzie ostra walka do konca o I m-sce....
    Otoz mylisz sie wygrana w ostrowie to jest wyczyn! Wy wygraliscie z nimi na poczatku sezonu kiedy mieliscie sparingi za soba a KM nie. Ciekawe jakby wygladala rywalizacja miedzy obiema druzynami teraz! A to ze piszemy ze jestesmy na fali ma swe uzasadnienie! My mamy najrownieszy team w 1 lidze z niekwestionowanym liderem i kazdy z zawodnikow jest teraz w stanie wygrac bieg! Stad bierze sie sila TZ! Cenie Stal, ale szanse na wygrana w Lublinie okreslilbym na 20 %

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na jakiej Fali??O ile zwyciestwo z gdanskiem to było nielada osiagniecie o tyle wygrana w Ostrowie to niejest niewiadomo jaki wyczyn...[bez obrazy ostrowianie,ale w tym roku niejestescie najmocniejsi].gdyby Lublin wygrał z gks,pozniej w grudziadzu i u nas to byscie byli na fali.

    Ps.Baraże to przegrana sprawa,więc napewno bedzie ostra walka do konca o I m-sce....

    yyyyy. a kto przed meczem pisal ze Intar powinien wygrac z Lublinem? Nie Ty lexy??? nie umniejszaj sukcesu, jakim niewatpliwie jest ta wygrana.

    A czy baraze to taka porazka:>

    Spada Zielonka, w barazach RKM ktory niczym nie rozni sie od zeszlorocznego. Loram za Nikiego i to wszystko...
    Powazhny, Wegrzyk, Chromik, Szombierski, Staszewski, Romanek przegrywali u nas jak i w Rybniku dlatego nie ma co zakladac ze baraze to pewna porazka.
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niema sprawy Mars,przy 35 mamy sie cieszyc?Zartujesz chyba?My bedziemy w niebowzięci gdy 30 uciułamy!W koncu 30 ptk na torze Teamu który obrócił w perzyne Km w ostrowie i jest na fali to wynik jakiego moze nam kazdy pozazdroscic!
    Strach sie bać!
    hehe drogi Lexy mozecie sobie wygrywac znami ale tylko usiebie i o co tu sie klocic 35pkt to wasz max zapraszam do LBN .....;))

    P.S i sie nie smuc bedzie dobrze...:))

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nieumniejszam ale chodzi mi oto ze zdaje sie ze kibice w lublina mysla ze skoro pokonali u siebie Gks i km w ostrowie to juz droga do e-ligi jest utorowana a stal to bedzie spacerek...
    Wiem co mowiłem Jack,ale gdyby liderzy pojechali jak mieli pojechac to wynik byłby inny,a jelsi lider robi 9 ptk,a powinien 13-15 to o czym my mówimy.Jak widac Jedrzejak potrafi robic komplety na Gnieznie...i pewnie te 2 mecze przesłoniły mi oczy.
    Fakt tz pokazał ze jest druzyna z charakterem,ale to dopiero poczatek walki o baraze badz I m-sce.

    Co do barazy to mimo wszystko mysle ze zkz pojedzie w nich...a nawet jesli rkm to i tak niewydaje mi sie aby była szansa wejscia do r-ligi po barazach...

    drogi Marsie niesmuce sie ani niechcem sie kłócić.Mowie tylko co mysle

    ps.Miales sie juz niewypowiadac:P

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanko do kibicow z Lublina? Jak w Lublinie zachowywali sie kibice Lotosu, bo do Gorzowa jakies bydło przyjechalo, **** z czym oni do ekstraligi, nieprowokowani przez nikogo szukali zadymy. Odnosnie meczyku nie mam nic przeciwko zeby Stal z Lublinem rozstrzygnela miedzy soba kwestie awansu do ekstraligi!!! Pozdroova
    no wiesz???? jak tak możesz??? stal z lublinem rozstrzygneła kewstie awansu????
    chłopie żebyś sie nie pomylił bo Wybrzeże awansuje z 1 miejsca(mamy lepszy układ spotkan) a 2 zajmie właśnie Lublin i to wy zostaniecie z ręką w nocniku:P:P:P

    a co do tego bydła to sprawa chyba została wyjasniona,poczytaj sobie nasz wątek z meczu. Widze ze tylko tobie nie pasowali kibice z Gdanska bo inni mowią co innego (oczywiscie pomijając ten incydent)

    Co do meczu
    mam nadzieje że Lublin wygra to spotkanie. mam też nadzieje że po fazie pley-off to właśnie Lublin bedzie zajmował 2 miejsce,a może i 1???? w każdym bądź razie mam nadzieje ze kwestia pierwszych dwóch miejsc rozstrzygnie się między Lublinem i Gdańskiem.
    Życze wysokiej wygranej nad Telenetem Strabag :):):)

    pozdro Machciu
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kibice z gdanska byli super. zlego slowa nie mozna powiedziec. pelen szacunek.

    w gorzowie widocznie cos im nie podpasowalo? moze jaka prowokacja byla? a moze do Lublina pojechali tylko "wytrawni" kibice a nie chuligani..

    Jak to niewiele trzeba, żeby ludziom w glowach sie poprzewracalo, oto w Lublinie odrodziły się mocarstwowe plany, wystarczylo wygrac z Gdanskiem u siebie, na wyjezdzie ze slabym Ostrowem. Panowie dla kontrastu przpomnijcie sobie przebieg meczu w Gorzowie, gdzie Lublin z drużyn przyjezdnych zaprezentowal sie najslabiej, a to wam pomoze troche zejsc na ziemie, bo jak narazie bujacie w oblokach. Pozdroova!!
    hm. a Gorzow dalej to samo. przed meczem z nami wszyscy maja nas za kelnerow;] na ziemie sprowadzilismy juz pol ligi a Gorzow dalej cwaniakuje:)
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar loko1980
    Dołączył
    25-04-2004
    Postów
    566
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jak to niewiele trzeba, żeby ludziom w glowach sie poprzewracalo, oto w Lublinie odrodziły się mocarstwowe plany, wystarczylo wygrac z Gdanskiem u siebie, na wyjezdzie ze slabym Ostrowem. Panowie dla kontrastu przpomnijcie sobie przebieg meczu w Gorzowie, gdzie Lublin z drużyn przyjezdnych zaprezentowal sie najslabiej, a to wam pomoze troche zejsc na ziemie, bo jak narazie bujacie w oblokach. Pozdroova!!

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    1,795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam pytanko do kibicow z Lublina? Jak w Lublinie zachowywali sie kibice Lotosu, bo do Gorzowa jakies bydło przyjechalo, **** z czym oni do ekstraligi, nieprowokowani przez nikogo szukali zadymy. Odnosnie meczyku nie mam nic przeciwko zeby Stal z Lublinem rozstrzygnela miedzy soba kwestie awansu do ekstraligi!!! Pozdroova

    a ty loko jak zwykle ciagle cos chcesz porownywac masz chyba jakies kompleksy na punkcie nas gdanszczan. od poczatku sezonu w co drugim poscie napominasz o kibicach GKS-u.
    w Lublinie zachowywali sie bardzo kulturalnie co potwierdzi chyba kazdy lublinian.
    a u was w Gorzowie co sie dziwisz "jak Kuba Bogu tak Bog Kubie":P

    co do meczu to po zwyciestwie Lublina wskakujecie na pierwsze miejsce gdyz Gdansk nie jedzie w nast. kolejce.
    mam jednak nadzieje ze okupowane przez was pierwsze miejsce bedzie tylko chwilowe!!:P:D

    pozdro
    :)

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2002
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nieumniejszam ale chodzi mi oto ze zdaje sie ze kibice w lublina mysla ze skoro pokonali u siebie Gks i km w ostrowie to juz droga do e-ligi jest utorowana a stal to bedzie spacerek...
    Przeciez piszemy tylko ze nasi sa na fali. A to zupelnie co innego to raz, a dwa to ze bycie na fali nie oznacza tylko wygrywanie meczow. Chodzi o styl jazdy zawodnikow. A to co widzialem z Gdanskiem i wczoraj w Ostrowie napa optymizmem. Dlatego kibice w Lublinie wierza ze Motor tak szybko sie nie zatrzyma.
    Wiem co mowiłem Jack,ale gdyby liderzy pojechali jak mieli pojechac to wynik byłby inny,
    Liderzy pojechali tak jak im przeciwnik pozwolil. Moze po prostu tacy z nich liderzy, ze 10 pkt to maks?
    co do barazy to mimo wszystko mysle ze zkz pojedzie w nich...a nawet jesli rkm to i tak niewydaje mi sie aby była szansa wejscia do r-ligi po barazach...
    tak samo sadzili rok temu kibice z Gdanska (ja zreszta ronwiez :) ) a okazalo sie ze druga druzyna I ligi jest w stanei powalczyc z 7 z ekstraligi. Tym bardziej jak juz JD zauwazyle to ten sam Rybnik ktorego juz mielismy okazje poznac.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    260
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Niema co Lublin wygra to spotkanie Kazda z druzyna z I trojki raczej nie przegra spotkania na swoim stadionie jestem tego pewnien chociaz moge sie mylic :)teraz Liga jest bardzo wyrownana mam nadzieje ze to Jednak Gdansk wejdzie I miejsca do e-ligi a Lublin bedzie 2 :P
    Pozdrawiam

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    kibice z gdanska byli super. zlego slowa nie mozna powiedziec. pelen szacunek.

    w gorzowie widocznie cos im nie podpasowalo? moze jaka prowokacja byla? a moze do Lublina pojechali tylko "wytrawni" kibice a nie chuligani..
    Pewnie taka sama, jak ta, z ktora my sie w Gorzowie spotkalismy - czyli huzia na 5 osob i propozycja 3 ustawek:] Juz twedy powiedzialem glosno, ze jak przyjedzie Gdansk to bedzie dym...nie mylilem sie...

    Ale mniejsza z tym.
    J_D uwazasz, ze Rybnik to ta sama druzyna co w zeszlym roku? Moze na papierku... Ni jak to porownywac z zeszlym sezonem.
    Jak narazie wszystko wskazuje na to, ze to ROW bedzie w barazach a nie Zielona a wtedy macie naprawde twardy orzech do zgryzienia...Zezarl Rekin jaskolke teraz czas na Koziolka:P

    Osobiscie licze na to, ze Gorzow w Lublinie przegra - raz, zeby przestali "cwaniaczyc" a dwa zeby bylo ciekawiej:D Szanse sa wyrownane jak dla mnie, a ze szczescie sprzyja lepszym...czas pokaze jak to sie skonczy, ale po raz 1 w tym sezonie kibicuje Lublinowi:)
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik Awatar jacur78
    Dołączył
    09-04-2003
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak to niewiele trzeba, żeby ludziom w glowach sie poprzewracalo, oto w Lublinie odrodziły się mocarstwowe plany, wystarczylo wygrac z Gdanskiem u siebie, na wyjezdzie ze slabym Ostrowem. Panowie dla kontrastu przpomnijcie sobie przebieg meczu w Gorzowie, gdzie Lublin z drużyn przyjezdnych zaprezentowal sie najslabiej, a to wam pomoze troche zejsc na ziemie, bo jak narazie bujacie w oblokach. Pozdroova!!
    24 lata a takie brednie wypisujesz! Czlowieku TZ przegral dopiero 2 mecze na wyjezdzie z najlepszymi druzynami w lidze! MYslisz ze nie mamy podstaw do zadowolenia? Nie badz smieszny! Zobacz jakie nastroje panowaly u was po sromotnej przegranej w Grudziadzu! A teraz to juz mistrzostwo swiata! Obiektywizmu troche! Kibice stalli jak widze na tym forum to najwieksi napinacze a do tego zadymiarze! Nawet kiedy przyjechalismy do Gorzowa w sile 20 osob mielismy propozycje ustawek. Ja do tej pory nie wiedzialem co to jest bo w zadnym miescie nie spotkalem sie z tego typu praktykami na stadionie zuzlowym!

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak to niewiele trzeba, żeby ludziom w glowach sie poprzewracalo, oto w Lublinie odrodziły się mocarstwowe plany, wystarczylo wygrac z Gdanskiem u siebie, na wyjezdzie ze slabym Ostrowem. Panowie dla kontrastu przpomnijcie sobie przebieg meczu w Gorzowie, gdzie Lublin z drużyn przyjezdnych zaprezentowal sie najslabiej, a to wam pomoze troche zejsc na ziemie, bo jak narazie bujacie w oblokach. Pozdroova!!
    hm. a Gorzow dalej to samo. przed meczem z nami wszyscy maja nas za kelnerow;] na ziemie sprowadzilismy juz pol ligi a Gorzow dalej cwaniakuje:)
    Jack wygladasz na dojrzała osobe a i na forum masz dosyc spore doswiadczenie chyba a po wpisie jednej osoby mówisz ze gorzów znów cwaniaczy i uwaza was za kelnerów??
    Czy po wczorajszym incydencie kilkudziesięciu osób cały gdansk i gorzów to debile??Zastanów sie przez chwile...

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec Awatar loko1980
    Dołączył
    25-04-2004
    Postów
    566
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Z Gorzowa nikt sie nie napina, realnie patrzymy na szanse Stali, a fakty sa takie, że jeżeli chcemy skutecznie walczyc o ekstralige musimy zdobywac punkty na wyjezdzie, wiec może te punkty zdobedziemy w Lublinie, dlaczego nie??? To jest tylko sport, wszystko jest mozliwe!!!

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stamperku chyba niuwaznie przeczytales to co napisalem. :-)
    Ja twierdze ze w barazach w ekstraligi pojedzie wlasnie RKM. Po ostatnich wydarzeniach po rowni pochylej staczac sie bedzie ZKŻ. A RKM z nowym trenerem, Romanem jako Polakiem i korzystniejszym kalendarzem w drugiej rundzie zajmie ostatecznie 7 pozycję.

    Ale nie o tym ten wątek.
    Ja jestem daleki od tego zeby mowic ze mecz jest wygrany juz przed jego rozpoczeciem. Ale zrozumcie jedno. Lublin na swoim torze jest piekielnie mocny. Przekonali sie o tym zawodnicy uwazani za najlepszych w lidze, badz z jej czolowki-Kosciecha, Chrzanowski, Karger, Jedrzejak, Pietrzyk czy Jabol. Z calym szacunkiem dla Waszej druzyny, ale w Gorzowie takich klasowych zawodnikow brakuje. Paluch z Flisem to zawodnicy pokroju Sledzia. Na swoim torze maga zrobic komplet, ale na wyjazdach idzie juz w kratke. Zorro-mimo tego ze jezdzil u nas watpie zeby mial atut znajomosci. Przygotowanie toru zmienilo sie dosc diametralnie wiec i ciezko z jego strony spodziewac sie super rezultatu. Hucko-szczerze powiedziawszy to osttnie dobre wystepu mial u nas jako zawodnik J.A.G Łodź. Od tamtego czasu nedznie..I na koniec mlode wilczki. Ich dyspozycja to rowniez duzy znak zapytania. O ile Hlib i Rajkowski pare punktow moga dorzucic, o tyle po Brzozowskim czy Gluchym nie mozna sie spodziewac cudow. Choc pierwszy bieg prawdopodobnie dla Was...

    Macie dwie dziury w skladzie. Hucko i senior (de facto junior-Brzozowski czy Głuchy) i nie jest do konca pewne ze jadacy za niego Rajkes czy Hlib nadrobia to wszystko.

    Obco rowniez przy naszym Peterze wypada dosc blado.

    Dlatego nie dziwcie sie ze na ten mecz mozna patrzec z optymizmem. Choc niespodzianki sa wkalkulowane w ten sport-chocby meczw playoffach z zeszlego roku.

    P.S
    Lublinianie w Gorzowie tez dostali propozycje "ustawki". ale padła odpowiedz "dzieki, my jestesmy normalni" i było wszystko okej ;]

    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar loko1980
    Dołączył
    25-04-2004
    Postów
    566
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Stamperku chyba niuwaznie przeczytales to co napisalem. :-)
    Ja twierdze ze w barazach w ekstraligi pojedzie wlasnie RKM. Po ostatnich wydarzeniach po rowni pochylej staczac sie bedzie ZKŻ. A RKM z nowym trenerem, Romanem jako Polakiem i korzystniejszym kalendarzem w drugiej rundzie zajmie ostatecznie 7 pozycję.

    Ale nie o tym ten wątek.
    Ja jestem daleki od tego zeby mowic ze mecz jest wygrany juz przed jego rozpoczeciem. Ale zrozumcie jedno. Lublin na swoim torze jest piekielnie mocny. Przekonali sie o tym zawodnicy uwazani za najlepszych w lidze, badz z jej czolowki-Kosciecha, Chrzanowski, Karger, Jedrzejak, Pietrzyk czy Jabol. Z calym szacunkiem dla Waszej druzyny, ale w Gorzowie takich klasowych zawodnikow brakuje. Paluch z Flisem to zawodnicy pokroju Sledzia. Na swoim torze maga zrobic komplet, ale na wyjazdach idzie juz w kratke. Zorro-mimo tego ze jezdzil u nas watpie zeby mial atut znajomosci. Przygotowanie toru zmienilo sie dosc diametralnie wiec i ciezko z jego strony spodziewac sie super rezultatu. Hucko-szczerze powiedziawszy to osttnie dobre wystepu mial u nas jako zawodnik J.A.G Łodź. Od tamtego czasu nedznie..I na koniec mlode wilczki. Ich dyspozycja to rowniez duzy znak zapytania. O ile Hlib i Rajkowski pare punktow moga dorzucic, o tyle po Brzozowskim czy Gluchym nie mozna sie spodziewac cudow. Choc pierwszy bieg prawdopodobnie dla Was...

    Macie dwie dziury w skladzie. Hucko i senior (de facto junior-Brzozowski czy Głuchy) i nie jest do konca pewne ze jadacy za niego Rajkes czy Hlib nadrobia to wszystko.

    Obco rowniez przy naszym Peterze wypada dosc blado.

    Dlatego nie dziwcie sie ze na ten mecz mozna patrzec z optymizmem. Choc niespodzianki sa wkalkulowane w ten sport-chocby meczw playoffach z zeszlego roku.

    P.S
    Lublinianie w Gorzowie tez dostali propozycje "ustawki". ale padła odpowiedz "dzieki, my jestesmy normalni" i było wszystko okej ;]
    Po Brzozowskim, Głuchym czy Dąbrowkim nie bedziesz musial sie niczego spodziewc, bo któryś z nich pojedzie tylko raz, albo w cale, wiadomo ze pierwsze skrzypce beda "grali" Hlib i Rajkowski, którzy Waszych juniorów zdecydowanie przewyższaja.

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    22-10-2002
    Postów
    260
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ile razy juz bylo pisane ze w Gdansku jak i w Gorzowie pierwszy bieg mamy w plecy 5:1 a za kazdy razem bylo 3:3 i to w Grzowie nasz mlody Jablonski przujechal pierwszy

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec Awatar loko1980
    Dołączył
    25-04-2004
    Postów
    566
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ile razy juz bylo pisane ze w Gdansku jak i w Gorzowie pierwszy bieg mamy w plecy 5:1 a za kazdy razem bylo 3:3 i to w Grzowie nasz mlody Jablonski przujechal pierwszy
    Tyle, że ten wasz mlody jablosnki zdobyl raptem 4 pkt. dla porownania Hlib 10pkt. a Rajkowski 7pkt.

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Stamper
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    5,271
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Stamperku chyba niuwaznie przeczytales to co napisalem. :-)
    Ja twierdze ze w barazach w ekstraligi pojedzie wlasnie RKM. Po ostatnich wydarzeniach po rowni pochylej staczac sie bedzie ZKŻ. A RKM z nowym trenerem, Romanem jako Polakiem i korzystniejszym kalendarzem w drugiej rundzie zajmie ostatecznie 7 pozycję.
    No i J_D chyba sie nie zrozumielismy, bo to, ze ROW bedzie w barazach jest bardzo, ale to bardzo prawdopodobne - ale zaczales pisac o prawdopodobnym barazu ROW - Lublin i ja do tego pialem:D
    Ale mniejsza z tym - do tego daleeeeko:)


    P.S> Przepraszam, ze nie na temat:]
    Pozdrowionka ze stolicy PyrlandiiUkryta zawartość Wyznawca talentu Tomasza Golloba...

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    05-06-2004
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szykuje sie niezły mecz. My jesteśmy na fali, mamy bardzo równy skład z jednym, świetnym liderem i jego chyba nie musze przedstawiać :)) Skoro wygraliśmy bez większych problemów z GDańskiem, bez juniorów to czemu mamy przegrać z Gorzowem wraz z nimi? Gorzów wcale nie jest taki straszny. Boje sie jedynie czy zarząd sprowadzi na ten mecz Petera... Z nim powinniśmy spokojnie wygrać
    55:35
    PS. BYŁ JEST I BĘDZIE MOTOR RKS WSZĘDZIE
    Pozdrawiam kibciów z Gorzowa :P:P:P

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    05-03-2004
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Staram się być w miarę obiektywny, ale śmiesza mnie niektóre wpisy Lexa w tym wątku. Twierdzisz, że zwycięstwo z Gdańskiem u siebie i na wyjeździe w Ostrowie to żadna sztuka i wcale nie jesteśmy na fali bla bla bla....

    Cóz takie Twoje prawo. Szkoda tylko, że uważasz TZ za kelnerów lub conajwyżej lokaji(ktoś użył takiego stwierdzenia kiedyś:P) i najwyraźniej nie doceniesz siły naszego zespołu. Twierdzenie, że gdyby liderzy Ostrowa pojechali tak jak powinni to byśmy przegrali? No to ja się pytam, a kto im bronił??? Przeciez nic nie stało na przeszkodzie, żeby komplet walneli. A może jednak stało...może to byli zużlowcy TŻ-u?? :) Też moge powiedzieć, że gdyby Ostrowianie pojechali u siebie z Ostrowem tak jak umieją to Gorzów również by poległ...

    Czy chcecie czy nie, faworytem czwartkowego meczu jest TŻ, a czy faworyt wygra? to juz zupełnie inna bajka.

    Jak już pisałem na forum Gorzowskim: za Wami przemawiają fantastyczni juniorzy, za nami lepsi seniorzy(na naszym torze) i zdecydowanie lepszy obco. Co jak co, ale ani Paluch, ani Zorro, ani Hlib z Rajkowskim nie gwarantują Wam zdobyczy wyżeszej niż 11 pkt u nas. My taka gwarancję mamy - Karlsson. Pamiętajcie też, że juniorzy mają to do siebie, że potrafią jeździć bardzo nierówno.

    Wydaje mi się, że możemy ten mecz wygrać bardzo łatwo, róznica około 20 pkt, ale równie dobrze możemy przegrać. To jest jedno z tych spotkań, w których nie da się przeidzieć postawy poszczególnych zawodników(poza Karlssonem) i może paśc każdy wynik.

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany Awatar lexy
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    2,008
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ja poprostu uwazam ze wygranie w Ostrowie neibyło wielkim wyczynem skoro i my tam wygralismy.A zresztą co takiego zaprezentował Km by był to trudny przeciwnik??W tym roku niejest silnym zespołem.Wygranie tam za rok to bedzie dopero sztukaMoim zdaniem prezentujemy podobny poziom sportowy-Tz i STAL.

    Co Cie smieszy w moich postach??mam prosbe zacytuj moja wypowiedz w której to twierdze ze jestescie teamem kelnerów czy lokaji.Oczywiscie czegos takeigo niepowiedziałem wiec chociaz zacytuj cos na czym opierasz to stwierdzenie.
    i dla twojej wiadomosci doceniam waszą siłe i nigdzie neipowiedziałem ze wygramy w lublinie,wrecz przeciwnie niewydaje mi sie to mozliwe,co niezmienia faktu ze wierze w zwyciestwo,ale bedzie bardzo trudno.

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    07-06-2004
    Postów
    45
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co jak co, ale ani Paluch, ani Zorro, ani Hlib z Rajkowskim nie gwarantują Wam zdobyczy wyżeszej niż 11 pkt u nas. My taka gwarancję mamy - Karlsson. Pamiętajcie też, że juniorzy mają to do siebie, że potrafią jeździć bardzo nierówno.
    Zaczyna odbijac i kibicom w lublinie...Poczuli juz ze wszystko moga!! Ja przypominam ze wcale zaden z naszych zawodnikow nie musi zrobic 11 pkt abysmy wygrali mecz. Szanuje wasza druzyne i uwazam ze u siebie jestescie swietni. Na wyjazdach malo pokazujecie, a w Gorzowie to byliscie po prostu ciency!! Ale mam szacunek i respekt przed Wasza druzyna. Z waszych wpisów, w ktorych mowicie ze wygracie latwo do 35 nie macie tego szacunku. Co innego zawodnicy z Lublina. Oni wiedza o naszej sile razenia i maja respekt. Ale to w koncu oni jada a nie kibice i oni wiedza najlepiej...Wiec prosze Was nie napinajcie sie tak strasznie bo juz to bylo przerabiane przez Gorzow i Gdansk i nikomu to na dobre nie wyszlo...

    Pozdrawiam

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-03-2003
    Postów
    551
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy może mi ktoś wskazać miejsce, gdzie napisano o TŻ jako kelnerach lub lokajach, bo trzy razy przeczytałem wszystkie posty i nie widzę tego sformułowania. A co do cwaniaczenia przez gorzowian to pokażcie proszę mi te posty. Raczej panuje u nas umiarkowany pesymizm, bez wpadania w skrajności. Bo chyba wiary w swoją drużynę nie można nazwać cwaniaczeniem ? A skrajne wypowiedzi niektórych uczestników forum sobie odpuśćmy, gdyż powtarzają się one z tygodnia na tydzień nie wnosząc nic nowego. W zasadzie patrząc na niektóre nicki można z góry przewidzieć (niestety) co będzie w poście :( Szanujmy się nawzajem a nie zniechęcajmy do zaglądania na forum (co mnie momentami ogarnia).

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zaczyna odbijac i kibicom w lublinie...Poczuli juz ze wszystko moga!!
    Spodziewana wygrana ze Stalą to jeszcze nie wszystko. Nie przecieniałbym jednak swojej drużyny
    Na wyjazdach malo pokazujecie, a w Gorzowie to byliscie po prostu ciency!! Ale mam szacunek i respekt przed Wasza druzyna.
    No to w końcu jesteśmy ciency czy należy nam się szacunek? Co do określenia "mało pokazujecie na wyjazdach" to chyba jakieś nieporozumienie. Chcę tylko przypomnieć, że jak na razie przegraliśmy tylko dwa wyjazdy, tak jak Wasza Stal, więc liczba mnoga jest chyba nie na miejscu.
    Z waszych wpisów, w ktorych mowicie ze wygracie latwo do 35 nie macie tego szacunku.
    Moim zdaniem jest to uzasadnione. Po pierwsze przy dobrym układzie mogliśmy wygrać ok. 14 punktami z Wybrzeżem, jadąc bez juniorów. Po drugie uważam, że mimo wszystko Stal jest słabsza od Wybrzeża. Po trzecie jedziemy u siebie.

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec Awatar kibicgorzowski
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem jest to uzasadnione. Po pierwsze przy dobrym układzie mogliśmy wygrać ok. 14 punktami z Wybrzeżem, jadąc bez juniorów. Po drugie uważam, że mimo wszystko Stal jest słabsza od Wybrzeża. Po trzecie jedziemy u siebie.
    po 4 to jest sport )))))))) po 5 bediemy madrzejsi 13 kto wygral teraz mozemy tylko przypuszczac licze ze stal jak pzregra to z godnoscia i chce pzrypomniec tu wypowiedzi kibocow z gdanska ze my z 30 nie wyjdziemy a szcytem waszych mazren bedzie zdobycie 35 punktow lublin podobnie podchodzi w gdansku zdobylismy 39 w lublinie bedzie poodbnie moze cos wiecej sie wykreci pozyjemy zobaczymy

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    05-03-2004
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zaczyna odbijac i kibicom w lublinie...Poczuli juz ze wszystko moga!! Ja przypominam ze wcale zaden z naszych zawodnikow nie musi zrobic 11 pkt abysmy wygrali mecz. Szanuje wasza druzyne i uwazam ze u siebie jestescie swietni. Na wyjazdach malo pokazujecie, a w Gorzowie to byliscie po prostu ciency!! Ale mam szacunek i respekt przed Wasza druzyna. Z waszych wpisów, w ktorych mowicie ze wygracie latwo do 35 nie macie tego szacunku. Co innego zawodnicy z Lublina. Oni wiedza o naszej sile razenia i maja respekt. Ale to w koncu oni jada a nie kibice i oni wiedza najlepiej...Wiec prosze Was nie napinajcie sie tak strasznie bo juz to bylo przerabiane przez Gorzow i Gdansk i nikomu to na dobre nie wyszlo...

    Pozdrawiam
    Po pierwsze: Co do tych kelnerów to może faktycznie przesadziłem, ale po prostu z Waszych postów odbierałem wrażenie jakbyście nas lekceważyli.

    Po drugie: Stwierdzenie, że żaden z Waszych zawodników nie gwarantuje zdobyczy powyżej 11 pkt, było po prostu stwierdzeniem, moim zdaniem, faktu, a nie żadną aluzją. Tak jak u nas Knapp, Piszcz czy Śledź nie dają 100%, a nawet 90% gwarancji, że skończą mecz z dwucyfrówką.

    po trzecie: jak byś uważnie czytał, to zrozumiałbyś, że napisałem iż równie dobrze możemy wygrać do 35 jak i przegrać!!

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-08-2002
    Postów
    900
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 8 razy w 1 poście
    No to ktory kibic Motoru mi juz program wydrukuje??

    Kurcze dajcie spokoj... znowusz dojdzie do wspanialego meczu z udzialem silnych druzyn... wiadomo gospodarz tego spotkania jest fawroytem... ale to gadanie ze z 35 nie wyjdziemy to jest dopiero napinactwo (Nie to co kibice Stali ktorzy poprostu mowia ze wygramy).
    Popatrzcie na siebie nagle zrobiliscie jakis dream team... naszczescie tylko na papierku...
    Z Gdanskiem wygraliscie... no oki my tez i to wiecej... w Ostrowie wygraliscie... no spoko my tez i to wiecej! i Nagle mamy dostac ze hej. No bez przesady.
    Stal poza wieksza wpadka w Grudziadzu jedzie na bardzo przyzwoitym poziomie... przegrana w Gdanksu z tym jakze wspanialym silnym i niezwycierzonym:P Lotosem nie byla taka wielka jak sie wszycy spodziewali...

    Jak dla mnie nikt z Gorzowia nie musi ponad 11 pyknac... wystarczy ze z 4 zawodnikow po 10 zrobi i do tego cos Hlibek dolozy...

    A ja przypomne ze sprawa awansu rostrzygnie sie dopiero w play off-ach. Wiec nie wiem po co to gadanie ze mamy gorszy uklad terminarza... no chyba ze ktos juz wie z kim bedziemy jedzisz w play off

    Ktos tam poruszyl temat ze Ostrow powinnien wygrac z Lublinem... no spoko wy tez powinniscie wygrac z nami ale nie musicie...

    z szacunkiem troche radze...

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    05-03-2004
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drax co do tego że nuie wyjdziecie z 35.

    Ponieważ chyba ja pierwszy o tym napisałem, więc powtórze jeszcze raz:

    Napisałem, że możemy ten mecz wygrać do 35 jak i przegrać!!! Przecież to nie jest żadne napinactwo! To jest jeden z tych meczy, w których nie można wskazać zwycięzcy, ponieważ nikt nie jest przewidzieć, jak pjada poszcze4gólni zawodnicy(poza karlssonem - tu bede się upierać:P). Więc pokaż mi to napinanie się!

  40. Powrót do góry    #40
    Początkujący
    Dołączył
    07-06-2004
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Problem Gorzowa polega na tym, że co mamy wygrać to wygrywamy, a co mamy przegrać to przegrywamy (może z wyjątkiem Ostrowa w tym roku).Niestety nasze chłopaki robią nam bardzo rzadko przyjemne niespodzianki. Między innymi dlatego nie liczę na zwycięstwo w Lublinie, ale - lubliniacy spokojnie ! Będzie w miarę wyrównany mecz.

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar madar
    Dołączył
    05-10-2003
    Postów
    1,224
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szkoda mi tylko Chomskiego, fajny gość z niego był, też pewno pod jakąś presją jest albo główka mu się psuje już od tego sportu, czarnego z resztą...
    jedne z ciekawszych wypowiedzi na temat stanu toru padają właśnie z ust tego pana, ciekawe co tym razem nam powie mr.coach...
    mecz będzie może i ciekawy, w końcowym rozrachunku stawiam jednak na Lublin

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,676
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Panowie z Lublina , troszkę Gorzów lekcewazycie , a Staleczka tam nie jedzie po to by tylko mecz odjechac , ale po zwyciestwo co jest realne choc wiadomo ze bedzie ciezkie do zrealizowania , ale własnie sport jest piekny dlatego ze niczego tak naprawde nie da sie przewidziec.

    Paluch-Sledz
    Flis-Piszcz
    Zorro-Karlsson
    Rajkowski - Frankow
    Hlib - jeleniewski/stachyra
    Hucko-Knapp

    Podani zawodnicy prezentuja podobmy poziom i naprawde ciekawe zawody zobaczymy w niedziele , a gadanie ze 35 pkt bedzie naszym sukcesem jest bardzo przesadzone , ja obstawiam wyniki bliski remisu dla ktores ze strony..

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2003
    Postów
    93
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie z Lublina , troszkę Gorzów lekcewazycie , a Staleczka tam nie jedzie po to by tylko mecz odjechac , ale po zwyciestwo co jest realne choc wiadomo ze bedzie ciezkie do zrealizowania , ale własnie sport jest piekny dlatego ze niczego tak naprawde nie da sie przewidziec.

    Paluch-Sledz
    Flis-Piszcz
    Zorro-Karlsson
    Rajkowski - Fierlej
    Hlib - jeleniewski/stachyra

    Podani zawodnicy prezentuja podobmy poziom i naprawde ciekawe zawody zobaczymy w niedziele , a gadanie ze 35 pkt bedzie naszym sukcesem jest bardzo przesadzone , ja obstawiam wyniki bliski remisu dla ktores ze strony..
    Od razu widać że Kolega "bardzo dobrze" zna lubelski zespół: Fierlej w Lublinie, może chodzi o Mariusza Frankowa, a zapomniałeś o Grzesiu Knappie.
    A wracając do samego meczu to "koziołki" nie chętnie przegrywają u siebie, więc stawiam za zwycięstwo gospodarzy 6-10 pkt. chociaż przydałoby się więcej.Licze na ciekawy mecz.

  44. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a zapomniałeś o Grzesiu Knappie.
    Iiii Marku Hucko :D

    Pozdrawiam..

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,676
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Panowie z Lublina , troszkę Gorzów lekcewazycie , a Staleczka tam nie jedzie po to by tylko mecz odjechac , ale po zwyciestwo co jest realne choc wiadomo ze bedzie ciezkie do zrealizowania , ale własnie sport jest piekny dlatego ze niczego tak naprawde nie da sie przewidziec.

    Paluch-Sledz
    Flis-Piszcz
    Zorro-Karlsson
    Rajkowski - Fierlej
    Hlib - jeleniewski/stachyra

    Podani zawodnicy prezentuja podobmy poziom i naprawde ciekawe zawody zobaczymy w niedziele , a gadanie ze 35 pkt bedzie naszym sukcesem jest bardzo przesadzone , ja obstawiam wyniki bliski remisu dla ktores ze strony..
    Od razu widać że Kolega "bardzo dobrze" zna lubelski zespół: Fierlej w Lublinie, może chodzi o Mariusza Frankowa, a zapomniałeś o Grzesiu Knappie.
    Masz racje to przez te upaly oczywiscie Chodzi mi o Frankowa a co do Knappa to jakos nie mam do niego przekonania , w Gorzowie fatalnie jeździl , choc napewno w Lublinie bedzie inaczej , moze pojechac lepiej od Hucki)choc Marek ostatnio bardzo dobrze jeździ..)

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •