Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: LECHIA Zielona Góra

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2003
    Postów
    334
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    LECHIA Zielona Góra

    Witam wszytskich kibiców piłki nożnej, a szczególnie tych z Zielonej Góry ;)

    Założyłem ten wątek gdyż przeszuakłem całe forum piłkarskie i niegdzie nic o Zielonogórskiej Lechii nie znalazłem. Wiem że na forum jest dużo zielonogórzan i mam nadzieje, że zainteresują sie oni też tym wątkiem... Oby go zobaczyli ;)

    Zapraszam wsyztskich do dyskusji o Lechi. W 3 lidze klub radzi sobie dobrze jak widać. 4 miejsce po kilku kolejkach to dobry znak na przyszłość. Jednak Awansuje Tylko jedna drużyna a 2 ma baraże. Myśle że stać na to nasz zespół....

    Zapraszam do dyskusji ;)


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    25-08-2005
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no tak to prawda!w koncu w naszej zielonogorskiej pilce cos sie ruszylo..bo zawsze to byla obrona przed spatkiem..az fotel prezesa zajal Radek Ogiela ktory znalazl pieniadze i wiem ze sprawdzonych zrodel ze to jeszcze nie koniec bo sa plany zeby rozwijac pilke z zielonej gorze i piac sie powoli z roku na rok coraz wyzej!super pomysl..moze pilka bedzie kolejna dyscyplina sportu na ktory bedzie mozna isc poparzec przez pryzmat niezlej gry!pozdro

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    1,557
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Poczatek sezonu zapowiadal walke o awans do 2 ligi, ale jak widac na obecny moment jest....lipa. Od remisu na wlasnym boisku z Polonia Slubice zaczelo sie. Ostatni remis z Rozwojem Katowice i porazka we Wroclawiu z Polarem chluby nie przynosza i dobrze nie rokuja niestety.

    Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2003
    Postów
    141
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Awans ?

    Jak tu mówić o awansie skoro wczoraj znowu był remis z Arką Nowa Sól. Dwa pkt odjechały pod koniec spotkania, takich punktów sie nie traci.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •