Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 52

Wątek: zkŻ quick-mix zielona gÓra

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    zkŻ quick-mix zielona gÓra


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To jest prawda ? Bo cos mi sie wierzyc niechce ?!

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jakieś źródło informacji ?

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    333
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam kolesi ktorzy maja firme i sponsoruja Dawida Kujawe oraz ogolne nagrody na meczach w Zielonej wypozyczaja tez busa kiedy trzeba wiezc juniorow na mecze zwlaszcza mlodziezowe, co za tym idzie sa prawie na kazdym zebraniu zarzadu i sa aktywnymi dzialaczami. Kilka godzin temu zapytalem ich jak tam te glosne klopoty finansowe bo juz historie o tym kraza a oni ze teraz to juz looz bo wczoraj klub podpisal umowe i cytuje "kasa wpadla".
    Mam wielka nadzieje ze to prawda.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakoś mnie nie przekonałeś ;(

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wlasnie . Nie wiem dlaczego z Grudziadza by mieli sie przeniesc do Zielonej Gory .

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to Zgora znowu ma sponsora...

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a może jeszcze philips sie nimi zainteresuje ???

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mi się również niechce wierzyć, ponieważ szłyszałem, że szykują by uchwalić zniesienie zakazu reklam alkoholowych. I podejrzewam, że zarząd zostawił by miejsce dla Polmosu. Chyba, że sytuacja klubu jest tak zła, że natychmiast trzeba pieniędzy.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W zadłużenie ZKŻ-u wszyscy szybko uwierzyli, a w to że znalazł się sponsor jakoś ciężko jest Wam uwierzyć. Wiem że w dobre wiadomości trudniej uwierzyć niż w złe, ale czy ta wiadomość przypadkiem nie psuje komuś planów i nadzieji? Ja osobiście mam nadzieję, że to prawda i ZKŻ będzie mógł przyjechać do Rybnika w najsilniejszym składzie. Pozdrawiam
    I love rybnicki ROW !!!

    pozdROWienia

    Nie ma to jak zimny bROWar Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Szczerze mówiąc to jestem bardzo zaskoczony ta wiadomoscią.
    Pierwsze słysze zeby firma Quick-Mix była zainteresowanan sponsoringiem zielonogórskiego klubu.Jednak gdyby to okazało się prawda to chyba bym sie cieszył bo znalezienie sponosra stratgicznego w tych czasach jest bardzo trudne , a i ciekawi mnie bardzo jak by spisywał sie ten sponosor.
    Tylko Falubaz!

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    20-08-2001
    Postów
    337
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    hmmmmmmmm

    Mam jakos mieszane uczucia do tego-zakladam ze to prawda bo czemu mialoby byc inaczej- od razu kojarzy mi sie ta nazwa z grudziadzkim zuzlem i miernymi wynikami jakie osiaga ten klub , a ja czekam sobie czekam i mam nadzieje ze doczekam sie Mistrza Polski. Strategiczny sponsor powinien miec zasobna kieszen, a poatrzac na przykladzie Grudziadza to klub upadl i leci coraz nizej, nizej, nizej... Niemniej jednak cieszy mnie fakt, ze znalazla sie kasa, tak potrzebna w tym sporcie. Bo co to bylby za mecz w Rybniku gdyby o zdobyczy punktowej decydowac miala....... kasa. Mam tez nadzieje, ze zdejma te tempą ustawe o alkoholach i wroci Polmos, na ktorego czekam z utesknieniem.
    pozdro

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Quick-Mix mial sponsorowac nasz zespol w przypadku gdybysmy niespadli z ekstraligi. Ale teraz tez jest mozliwe ze zdecydowali sie na sponsorowanie. W koncu njalepsza druzyna 1 ligi :)

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    sponsor

    jakos jest cisza panie lord w Zielonej Górze i nikt nie mówi ani nie pisze o sponsorze strategicznym mam nadzieję że to nie był głupi żart i sprawa wypłynie w najbliższym czasie.....

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na razie cisza w Zielonce , a więc raczej z tym sponsorem to ściemka

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    02-06-2002
    Postów
    55
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uważam, że mowienie o firmie Quix-mix jako o sponsorze strategicznym jest dużą przesada. Z tego co udalo mi sie ustalic jest to nieduza hurtownia zajmujaca sie dystrybucja niemieckich zapraw budowlanych.

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na jednym z popularnych forum dyskusyjnych pojawiła się ostatnio informacja, że lider tabeli I ligi, ZKŻ Zielona Góra pozyskał nowego sponsora strategicznego firmę QUICK-MIX ze Strzelina, która w przeszłości była głównym sponsorem GKM-u Grudziądz. Okazuje się jednak, że wiadomość ta jest nieprawdziwa. – „Nie chcę dyskutować o plotkach, lecz o faktach. Codziennie dowiaduję się nowych rzeczy o naszym klubie, a to o podpisaniu umowy z firmą amerykańską, a teraz z Quickmixem. Nie potwierdzam tej informacji. Prawdą jest natomiast to, że rozmawiamy z wieloma firmami, lecz bez efektów.”– stwierdził prezes ZKŻ-u, Zbigniew Bartkowiak.

    Mimo systematycznej pracy działaczy klubowych, która ma na celu pozyskanie sponsora strategicznego, nadal drugi człon nazwy pozostaje pusty - „Szukamy sponsorów wszędzie. Zwracamy się do firm ogólnopolskich, jak i lokalnych, ale gospodarka krajowa przeżywa kryzys, co odczuwamy także i w regionie zielonogórskim. Nawet sponsorzy, którzy do tej pory łożyli na klub po 5-6 tysięcy złotych, wycofują się ze sponsoringu, gdyż ich na to nie stać.” – dodał Zbigniew Bartkowiak.
    za www.zuzel.net.pl
    OJ TY TY TY!!!!!!!!!!

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panie lord_kiper!!!
    za rozpowszechnianie bzdur wyssanych z palca i wprowadzanie innych w blad dostajesz bana ode mnie!!!i przestrzegam innych przed podobnymi wpisami wprowadzajacymi nas tylko w blad!!!

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kurde co to ma byc takie glupoty wpisujesz
    a pozniej pisza na stronach www .
    I do pan Bartkowiak pytaja sie o bzdety :)

  20. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    No i co se teraz pomyśli pan Bartkowiak ?? Pomysli sobie ze nasze forum jest do dupy , bo zamiast dyskutowac o powarznych sprawach to tutaj jakies głupie ploty , oj nieładnie pani Lord nieładnie.
    Tylko Falubaz!

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    557
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podobno dzisiaj ZKŻ naprawdę podpisał kontrakt z Quick-Mix,
    czy ktoś może to potwierdzić?

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-05-2002
    Postów
    2,391
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tak to prawda że zielonka podpisała dzisiaj z quik mix umowę, będzie ta firma ich sponsorem strategicznym do końca następnego sezonu
    pozdrawiam
    ...:: pozdROWienia ::...

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    koniec problemów

    Tak panowie, już od dzisiaj zaczynają sie dobre czasy dla ZKŻ!! Od godz 12 zkż ma nowego sponsora, który bedzie sponsorował falubaz aż do końca następnego sezonu. Wszytko dzieki Smoleniowi!!! Hej hej FALUBAZ
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2002
    Postów
    336
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    link

    Jesli kogos interesuje to odsylam na strone http://www.quick-mix.de/pl/index_pl.html

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To ze ZKZ podpisal umowe na sposorowanie to jeszcze o niczym nie swiadczy ze nadchodza lepsze czasy. Mozemy tylko miec nadzieje ze wspolpraca z firma Quick-Mix bedzie sie ukladac bardzo dobrze i to zaowocuje na wynikach jakie beda uzyskiwac zielonogorscy zawodnicy. Mam bynajmniej nadzieje ze juz nie bedzie mowy o klopotach zielonogorskiej druzyny i nie patrzac na nic zdola ona wywalczyc awans do ekstraligi.
    Na koniec chce napisac ze chyba kazdy w Zielonej Gorze jest szczesliwy ze w takich trudnych chwilach jakie sa obecnie w Poslce zielonogorskiej druzynie udalo sie podpisac umowe na sponsorowanie zuzla. Tak wiec nic teraz nie pozostaje jak podziekowac tej firmie za to ze chciala zaistniec w Zielonce:P:P:P:P:P:P

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2002
    Postów
    416
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No proszę już myślałem, że jest to taka wiadomość ,,jedna baba drugiej babie" a tu w przeglądzie żużlowym potwierdzenie, brawo menadzerowie Zielonki!!!!

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    A nie mówiłem ...

    Jeszcze niedawno ktoś mnie opierdzielał ,że dementowałem wiadomość o WIELKICH DŁUGACH ZKŻtu . Sprawdziłem to i nie było mowy o wielkich długach (patrz wątek " ZKZ ZADŁUŻONY") . CHODZIŁO O ZATOR PŁATNICZY . A dzisiejsza wiadomość o podpisaniu umowy wprawiła wszystkich w wielką radość . W czasch klapy na rynku , ktoś zaintersował się naszą kochaną drużynką .
    Otóż dziś w ratuszu w obecności prezydenta Listowskiego i posła Smolenia podpisano półtoraroczną umowę na sposoring ZKZ . Strony umowy to klub i właściciel(kolega posła)firmy Quick Mix .Umowa precycuje dodatkowy nacisk na dystrybucje wyrobów tej firmy na naszym rynku , co ma wygenerować wieksze nakłady na klub od większej sprzedaży.Prezes Bartkowiak w wywiadzie dla kablówki stwierdził ,że pozwoli to bez problemów finansowych walczyc o e-ligę a w przypadku awansu doprzętowić klub w dodatkowy sprzęt(a ja dodam że też w Cegielskiego). Co do dnia dzisiejszego, to zastrzyk finansowy pozwoli na remont wszystkich silników i zakup nowych oraz częścido nich , co jest podstawą skutecznej jazdy .Także niech się wszyscy walną w łby , tzn ci którzy tu wielce krzyczeli ,że to plotka itd. To fakt , w jutrzejszych gazetach przeczytacie na pewno , ja juz to widziałem (cała ceremonie w TV i słyszałem w radiach w wiadomościach!!!!! ). jednym słowem SUPER WIADOMOŚCI PRZYNIÓSŁ PONIEDZIAŁEK !!!!!!!!!
    WYMÓWIĘ NOWĄ NAZWĘ ;ZKŻ QUICK MIX ZIELONA GÓRA. Dziękuje , do widzenia niedowiarkom...

  28. Powrót do góry    #28
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zobaczcie sobie w sieci jaka to mała firma...

    http://www.quick-mix.de/pl/index_pl.html.
    Po za tym niech nasz prezydent zadba ,żeby ta firma w zamian za sponsoring FAUBAZOWNI dosatała zamówienie na dostarczanie swych produktów na budowe AQUAARENY za jak by nie patzreć 45 mln złotych ...To obupólne korzyści.

  29. Powrót do góry    #29
    Zbanowany
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak na razie poniedzialek to bardzo przyjemny dzien. Zdalem egzamin i ZKZ znalazl sponsora. Miejmy nadzieje, ze wspolpraca miedzy klubem i Quick-Mixem bedzie sie ukladac dobrze.

    Naleza sie chyba przeprosiny od Bala dla Lord_kipera i sciagniecie bana...

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Właśnie , jak ploty o kryzysie to wszyscy wierzą a jak prawda to bany...

    Po za tym gratuluje Ci zdanego egzaminu , a jak ktoś chce więcej przeczytać o tym to na oficjalnej ZKZtowskiej stronie jest to ładnie opisane. www.zuzel.zgora.pl

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratuluje zalapaia sponsora :) Mam nadzieje ze sie wam tam ustabilizuje sytuacja finansowa.

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    LORD KIPPER!!!
    Bana zdjalem od razu jak wszedlem dzis do neta.
    Niestety takie mam tu zadanie i widzac,ze informacja jaka podajesz jest dementowana przez samego pana Bartkowiaka musze powziasc jakies kroki,zeby inni widzieli,ze wprowadzanie plotek na forum zle sie konczy!W twoim wypadku wiadomosc sie potwierdzila i oficjalnie PRZEPRASZAM!

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat:
    Kurde co to ma byc takie glupoty wpisujesz
    a pozniej pisza na stronach www .
    I do pan Bartkowiak pytaja sie o bzdety .

    Ps:Co mi poztaje powiedziec Przepraszam !!!

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lord Kiper ja też PRZEPRASZAM!!!!! że ci nieufałem
    ps. WRÓĆ DONAS!!!!!!!!!
    Aco do Bala to go nieznam, ale żeby dawac za takie coś bana na tyle dni to przesada, pan Lord mógł się obrazić i więcej tu niepisać:(

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    billy
    No ale jezeli przeczytasz wypowiedz balu to zrozumiesz ze popelnil blad i sie do niego przyznal. A jesli chodzi o to ze dostal bana no coz kazdemu sie zdarza:P:P:P:P:P:P

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-10-2001
    Postów
    1,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lord Kiper ja też PRZEPRASZAM!!!!! że ci nieufałem
    ps. WRÓĆ DONAS!!!!!!!!!
    Aco do Bala to go nieznam, ale żeby dawac za takie coś bana na tyle dni to przesada, pan Lord mógł się obrazić i więcej tu niepisać:(
    Przepraszam Billy a myslisz,ze ja powinienem tu tolerowac wpisywanie plotek i czekac kilka tygodni na to czy to sie potwierdzi czy nie?chcesz doprowadzic do tego,ze np.ktos powie,ze Polonia Bydgoszcz sprzedala Tomka Golloba i wszyscy beda w bledzie,a ja bede laskawie czekal czy to sie sprawdzi czy nie!

    W sprawie LORDA sprawa byla jasna!Pojawilo sie info,pan Bartkowiak zdementowal i w tym momencie mam prawo przypuszczac,ze jest to wyzsane z palca!Nie tolerujemy tutaj plotkarzy i automatycznie daje Lordowi bana!Dzis sie dowiaduje,ze jednak mial racje,ale klub z Zielonej Gory nie chcial podawac tego za wczesnie do wiadomosci publicznej!
    Jest mi troche glupio(przyznaje sie,ale nie do konca)i sciagam bana!i o co masz tu do mnie pretensje???

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Alez panowie nic sie nie stało

    .Balu ty nerwusku

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    2,878
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak sie nic nie stalo jak stalo:P:P:P Balu sie zdenerwowal i tyle. Zostala urazona jego duma:P:P:P:P:P Miejmy nadzieje ze sie z tym przespi i szybko do nas wroci wesoly:P:P:P:P:P

  39. Powrót do góry    #39
    Zbanowany
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    531
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie, troche moj entuzjazm oslabl, gdy przeczytalem, ze chodzi o raptem 100 tys. zl do konca tego sezonu. Wiadomo, ze i to sie przyda, nie ma co wybrzydzac. Ale liczylem na wieksza pomoc finansowa. Niezbyt orentuje sie w finansach, ale ile sami zawodnicy inkasuja za mecz?

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    18-06-2002
    Postów
    216
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osobiście jestem w niebo wzięty. Problemy finansowe zbliżały sie wielkimi krokami, a tu taka niespodzianka. QUICK MIX RULA !

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    18-01-2002
    Postów
    1,685
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Spokojnie

    To ze znaleźliscie sponsora nie zawsze oznacza ze to koniec problemów.Wątpie żeby przeznaczałł na was grube miliony.
    W dzisiejszych czasach nawet duze firmy nie wydają duzo kasy na sport.Kazdy liczy kazdy grosz!!!11
    Napewno wam to pomoze ale nei popadajcie w hurraoptimizm.
    Nie jest to wkoncu jakis potentat handlowy.
    Zycze wam jak najlepiej ale w dzisiejszychczasach nic nie jest pewne.Nie mozecie miec pewnosci ze za pół roku sponsor sie wycofa bo nie bedzie miał kasy !!!!!
    ,, ... jestem sobą i lubie to co robię to jest mój styl urodzony w mojej głowie, jestem sobą i robię to co chce !!!! "


    Ukryta zawartość POZDRAWIAM !!! Ukryta zawartość


  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    14-04-2002
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    proponuje zeby w podziece dla naszego nowego sponsora kazdy kupil worek gipsu!!! i odlal z niego w podziece dla Huszczy jego popiersie!!!:)

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,726
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    za pośrednictwem www.zuzel.zgora.pl

    Zielonogórski Klub Żużlowy pozyskał sponsora strategicznego. Od dnia dzisiejszego tzn. 17 czerwca nazwa drużyny brzmi ZKŻ Quick - Mix Zielona Góra.

    "Bardzo się cieszę z podpisania tej umowy, która w dużym stopniu rozwiązuje nasze problemy finansowe" - powiedział prezes zielonogórskiego klubu, Zbigniew Bartkowiak.

    Produkująca materiały budowlane firma Quick Mix w 2000 roku sponsorowała klub żużlowy z Grudziądza.

    "Tamta umowa wygasła. Przez rok nie sponsorowaliśmy sportu, ale teraz nasza sytuacja finansowa poprawiła się i zdecydowaliśmy się zainwestować w Zielonej Górze. Jest to dla nas podwójnie korzystne. Zależy nam na obecności w regionie i wiążemy się z rzetelnym klubem" - wyjaśnił członek zarządu firmy Quick-Mix, Eugeniusz Maksim.

    Do podpisania umowy doszło przy obecności Prezydenta miasta Zielona Góra – Zygmunta Listowskiego. Firma ze Strzelina (woj. dolnośląskie) będzie sponsorem do końca 2004 roku. Inicjatorem porozumienia jest członek zarządu ZKŻ, poseł Robert Smoleń.

    Sam osobiście bardzo się cieszę, a i mam nadzieję że ta współpraca aż do 2004 roku będzie bardzo owocna np. w zdobycie miana mistrza Polski :P

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2002
    Postów
    60
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze teraz bedzie nam duzo latwiej wywlczyc upragniny awans dzieki pomocy finansowej nowego sponsora.Zawodnicy nie beda sie martwili o gratyfikcje finsowe i skupia sie tylko na jezdzie.

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nieoficjalnie mówi się o ponad 100 tyś złotych do końca tego sezonu, można powiedzieć MAŁO, lecz mysle że wystarczy.Te 100tyś powinno wystarczyć na Rybnik i Gniezno i naprawe sprzętu oraz kupno nowego
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •