Pokaż wyniki od 1 do 37 z 37

Wątek: Walczymy o Czarnych Radom

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    25-10-2004
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Walczymy o Czarnych Radom

    Tradycja, która przetrwała w naszych sercach- walczymy o Czarnych Radom

    Od inauguracyjnego meczu z GTPS Gorzów w całej Polsce głośno o Radomiu. Kibice zwracają się z pytaniami co takiego sie stało, że radomski klub jako jedyny w Polsce ma dwa Kluby Kibica. Żeby sytuacja była całkowicie jasna cofnijmy się do ubiegłego sezonu, w którym radomski klub nosił nazwę JADAR RTS Radom. Ponad 80 lat tradycji siatkówki w Radomiu oraz kibice przychodzący na mecze od kilku (niektórzy od kilkunastu lat) powodują, że ten klub zawsze będzie się kojarzył z WKS Czarni. Tak też było- mimo braku w oficjalnej nazwie członu "Czarni" wszyscy zgodnie krzyczeli "Czarni Radom", "WKS". Jadar jako Sponsor miał uznanie i szacunek nie tylko ludzi mocno związanych z klubem i siatkówką ale równiez osób postronnych, bo ta inwestycja uratowała radomską siatkówkę. Niestety te czasy to już historia... W obecnym sezonie Sponsor objął opieką oprócz Klubu również wiernych Kibiców z KK. Wtedy właśnie zaczęła się historia, o której dzisiaj mówi cała siatkarska Polska (i nie tylko Polska). Jadar do Kibiców z KK podszedł bardzo profesjonalnie (i nie ma w tym stwierdzeniu złośliwości)-
    kibice zostali wyposażeni w koszulki klubowe, otrzymali darmowe wejściówki na mecze, są również organizowane wyjazdy na wszystkie mecze- nie oszukujmy się- to bardzo dobre warunki, które pozwolą dopingować drużynę na każdym meczu. Kij ma jednak dwa końce i właśnie jeden z nich doprowadził do rozłamu. Sponsor miał "tylko" jeden warunek w zamian za swoją inwestycję w kibiców. Po prostu na meczach kibice objęci opieką przez Sponsora NIE MOGĄ krzyczeć "Czarni", tylko skandować nazwę Sponsora. Na taki układ stanowczo, zdecydowanie i jednogłośnie nie zgodzili się ci, którzy w KK są od lat, współtworzyli Klub Kibica i byli z Klubem zawsze (wtedy gdy odnosił sukcesy i wtedy gdy pierwszy raz w historii musiał doznać smaku degradacji do niższej klasy rozgrywek), mimo zmian sponsorów. Warto tutaj dodać, że pierwsze akcje mające na celu utworzenie KK grupa entuzjastów zaczęła robić na początku 1999 roku. Poczatki były trudne, KK liczył kilka osób. Jednak zapał i całkowite zaangażowanie w tworzenie czegoś, czego jeszcze w Radomiu nie było przyniosło nieoczekiwane skutki. W maju podczas turnieju Women Spring Cup miało miejsce ukoronowanie trudu i wysiłku włożonego w KK, bowiem liczył on wtedy ponad 40 osób, a doping i atmosfera jaką tworzyli Kibice do dnia dzisiejszego jest wspominana i nazywana nie tylko w Radomiu ale również przez Kibiców pozostałych drużyn występujących w PLS jako "radomski kocioł". "Czarnych" w poprzednich sezonach sponsorowały między innymi Warka Strong Club oraz Nordea i ŻADEN z tych sponsorów nie zmuszał Kibiców do skandowania swojej nazwy- im wystarczyło, że kibice na meczach byli ubrani w koszulki Sponsora, wytwarzali niesamowitą atmosferę, a media (bez przechwalania się) informowały o niesamowitym dopingu Kibiców WSC Czarnych Radom. Właśnie taki był cel Sponsorów- my finansujemy a w zamian Kibice robią wszystko, żeby identyfikować się z Klubem, z czego mieli niewątpliwie duże korzyści. Firma Jadar niestety nie dostrzega (może jej nie
    zależy) tego, kim Kibice są dla Klubu oraz dla niej samej. Nie bójmy się użyć mocnych słów, bo i tak wiadomo o co chodzi. Jadar poprzez bardzo proste
    działanie uzależnił od siebie kibiców, myśląc że skandowanie nazwy Sponsora na meczu to będzie niesamowita akcja marketingowa. Efekt jaki jest, wszyscy widzą. Ci, którzy nie wyrzekli się Czarnych, nie chcieli się sprzedać i
    ubezwłasnowolnić w zamian za koszulki i karnety na mecze odcięli się od KK Jadar Radom, co zaowocowało ogromnym wzmożeniem działalności grupy Bl@ck Power (nota bene działającej już od dłuższego czasu, ale identyfikującej się z dawnym KK Czarni Radom). Obecnie wspominana grupa skupia Kibiców wiernych Czarnym Radom, którzy nie sprzedali siebie i swojej godności. Czynimy również starania, aby Sponsor dostrzegł korzyści, jakie może mu dać przywrócenie członu Czarni w nazwie Klubu. Nie będzie wtedy animozji między Kibicami, wszyscy zgodnie będą dopingować drużynę, co będzie miało tylko i wyłącznie same dobre skutki zarówno dla Klubu, jak i Sponsora. Jak niewiele trzeba, żeby o fantastycznych radomskich kibicach znowu było głośno w prasie i telewizji, bo wtedy wszyscy będą mówić i pisać o tym, co robią Kibice Jadaru Czarnych Radom. Teraz mamy do czynienia z sytuacją gdzie wśród Kibiców Jadaru są niesnaski i rozłamy. Wbrew zdrowemu rozsądkowi i wszelkiej mądrej terminologii to Kibice tworzą atmosferę wokół Klubu, a nie Klub wokół Kibiców. Nie jest również tajemnicą, że duża część osób tak ochoczo teraz krzycząca na meczach nazwę Sponsora w ubiegłym sezonie twierdziła, że zawsze będą za Czarnymi. Zdajemy sobie sprawę, że dla dużej grupy osób zakup koszulki, szalika czy innych atrybutów kibica to spory wydatek, wydatki na bilety też tworzą sumę jaką nie każdy z nich dysponuje, a wyjazdy- rzecz praktycznie nieosiągalna. W tych kwestiach przyznajemy im rację bo wśród
    tych, którzy nie zgodzili się na warunki Sponsora sytuacja jest analogiczna.
    Jednak dla nas nie jest istotne co Klub może dać nam, tylko co my dajemy Klubowi. Rzeczą oczywistą jest, że nie pojedziemy na każdy mecz wyjazdowy.
    Jednak tam gdzie uda nam sie dotrzeć (dla wielu będzie to kwestia wyrzeczeń i gromadzenia funduszy), stworzymy prawdziwe siatkarskie święto i pokażemy, że nawet jeden wyjazd w sezonie (ale zorganizowany we własnym zakresie) jest dla nas wart więcej niż darmowe wycieczki, które jak to w takich sytuacjach bywa szybko się nudzą. Bo skoro ktoś nie ma ochoty jechać na najbliższy mecz, to co za problem? Pojedzie na następny bo jedyne co musi zrobić to wsiąść do autokaru... Chcę wyjaśnić na koniec bardzo ważna kwestię. Zdaję sobie sprawę, że być może przez niekórych jesteśmy postrzegani jako grupa mająca na celu tylko swój własny interes (przyznam, że nie wiem jaki, tylko jak w takim razie nazwać tych, którzy krzyczą nazwę Sponsora, a w nieoficjalnych rozmowach przyznają, że chcieliby krzyczeć "Czarni" tylko nie moga...?), chcąca doprowadzić do wycofania się firmy Jadar ze sponsorowania drużyny. Otóż naszą odpowiedzią na te nie mające potwierdzenia zarzuty jest List Otwarty (http://yoell.republika.pl/index.htm) , który został przekazany na ręce Zarządu klubu Jadar a zarazem włodarzy głównego sponsora jako OFICJALNE stanowisko Kibiców Czarnych Radom w tej sprawie. Wierzymy, że dzięki wsparciu ludzi sympatyzujących z Czarnymi oraz Przyjaciół siatkowki w całej Polsce uda nam się przyczynić do przywrócenia członu "Czarni" w nazwie Klubu. Ufamy, że myśl przewodnia naszej grupy "Tradycja, która przetrwała w naszych sercach- wierni barwom, zawsze oddani Czarnym Radom" przekona Kibiców do poparcia naszej inicjatywy.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak klub powinien sie nazywać JADAR CZARNI i tyle



    CZARNI+BBTS=PLS

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Walczymy walczymy.BBTS całkowicie jestem za :-)

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podpisuje się pod tym obiema rękami i czym jeszcze się da !!!! Panowie, wielkie brawa za taką postawę. Poprostu brak słów. Jednak są jeszcze w polskiej lidze Fanatycy !! Nie pozwólcie sprzedać nazwy Klubu sponsorowi. Sponsor jest , a za rok może go ne być i co wtedy będą te łamistrajki krzyczeć ?? "Tabletki na obstrukcje Radom" ?? Im szybciej się pozbędziecie takich osób z własnych szeregów tym lepiej dla Was i Waszej ekipy !! nie pozwolcie zrobić z siebie mega piknikowo-piknikowych pikników !!!! Zróbcie własny młyn, gwarantuje, że wiecej osób dołączy do Was a tamta "ekipa" jak szybko powstała tak szybciutko się rozpadnie !!
    Pamiętajcie Częstochowa jest z Wami. Walczycie w *****iście słusznej sprawie i to jest poprostu piękne !!
    Broń boże nie wolno Wam z fanclubem wdawać się w żadne konszachty ! To oni muszą zrozumieć błąd jaki popełnili i wrócić na jedynie słuszną drogę kibicowania drużynie WKS CZARNI RADOM !! My raz w życu krzykneliśmy na meczu Galaxia, i nie dość ze nic na tym nie zyskaliśmy, to wyszliśmy na idiotów przed innymi fanatykami.
    Nie wpadnijcie w piknikowe bagno. Nazwa klubu jest rzeczą świętą i za nic w świecie nie można się jej wyrzec !!!
    W tak pięknej sprawie jak walka o honor Kibiców i Klubu nie wolno się poddać !!!

    Jesteśmy z Wami !!!! AZS CZĘSTOCHOWA !!!!



  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    DigitAZS ode mnie zawsze macie szacunek za fanatyczne podejście do kibicowania.Zresztą sam jestem fanatykiem chociaż napewno bardziej rozważnym niż jeszcze pół roku temu:)))Kumaci wiedzą o co chodzi.Ja chciałbym by klub funkcjonował jak za czasów Warki czy Nordei.Była świetna współpraca na lini sponsor-klub-klub kibica!!!Było o nas jako kibicach głośno.Powiem Ci szczeże, że przez ostatni rok namawiałem sposora by tak było.Niestety jedna osoba działa mi za plecami zbierając grupe dziewcząt i dzieci przy aprobacie sponsora założyła grupe kibiców Jadar.Sam zresztą jak ty z tą galaxsią dałem się podejsć i uwierzyłem w pewne zapewnienia sponsora, że za jakiś czas wróci do nazwy Czarni.Bije się w pierść:( Nawet zrobił w nowej siedzibie klubu ,,muzeum,, z pamiątkami Czarnych Radom.Medale,Pucahr Polski,zdjęcia z meczy.Więc po co ta całą szopka.Tylko na pokaz...oby nie.Najlepiej obrazuje doping z ostatniego meczu z Wołominem gdzie 90% hali śpiewało Czarni a nie Jadar.Zresztą kibice w Radomiu mówią idziesz na Czarnych czy Czarni dziś wygrali mecz?.Wyjście jest proste.Klub może się nazywać Jadar Czarni Radom doping i okrzyki tylko Czarni.Banery sponsora dookoła boiska a na flagach tylko nazwa WKS CZARNI RADOM a nie jak kibice Jadaru na flagach wywiesili nazwę,numer jednego ze sponsorów radia taksi.To skandal.Drugi to,że flagi a raczej flage wieszają w kolorze klubu Czarni Radom a balonami machają w kolorystyce Jadaru Bęben jeden z napisem Czarni Radom drugi Jadarowski.Śmiech na hali.Cierpliwość nasza zostanie wynagrodzona wierzę w to!!!

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2004
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "TRADYCJA KTÓRA PRZETRWAŁA W NASZYCH SERCACH" To hasło z naszej *****istej flagi przyświeca nam od samego początku!!! Nie wyobrażam sobie żeby w Radomiu nie było CZARNYCH - ten klub to całe nasze życie. Byliśmy z nim na dobre i na złe. Dziś ktoś z kasą mówi że chce tworzyć nową marke i zwołuje grupe dzieciaków do krzyczenia nazwy sponsora - to nie są kibice (szczególnie mam na myśli tych, którzy w zeszłym sezonie krzyczeli z NAMI Czarni)

    Działacze nie potrafią zrozumieć że klubu któremu się kibicuje nie zmiania się jak rękawiczki. Dlatego My pozostaniemy "WIERNI BARWOM ZAWSZE ODDANI CZARNYM RADOM" - to dalsza część tekstu z flagi. Miejmy nadzieje że działacze czytając go na każdym meczu zaczną wyciągać dobre wnioski. Do tego list otwarty,który wystosowaliśmy do zarządu http://yoell.republika.pl

    Nie możemy siedzieć cicho gdy zabierają nam nasz klub!!!


    PozdRRo dla wiernych z "Bl@ck Power"

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tej strony mamy apel do wszystkich kibiców w Polsce o używanie na forum, na innych stronach w necie naszej prawdziwej nazwy WKS CZARNI.


  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2004
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wielkie dzięki dla "Stowarzyszenia kibiców AZS Częstochowa" za poparcie naszej akcji !!!

    CZARNI RADOM - TRADYCJA KTÓRA PRZETRWAŁA W NASZYCH SERCACH

  9. Powrót do góry    #9
    Początkujący
    Dołączył
    13-04-2004
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem ZA! ZA! ZA! I JESZCZE RAZ ZA TYM POMYSŁEM ! BRAVO CZARNI
    Genialny pomysł!
    ________________________
    Wasz Kochany Gosiek_

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    25-10-2004
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dzięki wszystkim, którzy nas wspierają w tej nierównej walce

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Właśnie w telewizji lokalnej był poruszany temat nazwy drużyny siatkarskiej z Radomia. www.czarni.pl więcej szczegółów pozdrowienia dla fanatyków swoich drużyn.I w sobote tez Osiej mówił o tej sprawie.

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    25-10-2004
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Walka o Czarnych- kolejna odsłona

    Akcja wysyłania maili przerosła moje oczekiwania (jednak jeżeli ktoś jeszcze tego nie zrobił, to musi koniecznie to nadrobić :)

    Teraz pora na kolejny krok pokazania sponsorowi ilu osobom zależy na Czarnych.

    Otóż nasz propozycja jest taka: od najbliższego meczu wszyscy ci, którzy popierają naszą akcję siadają na "lewej trybunie" znajdującymi się za ławkami rezerwowych. Zobaczymy ile osób usiądzie po drugiej stronie barykady.

    Spełnieniem marzeń byłoby gdyby wszyscy mieli szaliki Czarnych. A tak przy okazji- planujemy kolejną edycję szalików. Im więcej ich będzie tym taniej, ale już teraz moge napisać, że koszt nie przekroczy 25 PLN. Jeżeli są chętni zapraszam do mnie. GG: 1340929

    Na razie na mecze zakładajmy czarne jednolite koszulki czy cokolwiek innego- niech zobacza, ze klub to prawdziwi Kibice a nie klakierzy

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    943
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po prostu na meczach kibice objęci opieką przez Sponsora NIE MOGĄ krzyczeć "Czarni", tylko skandować nazwę Sponsora.
    Parodia tego to jeszcze nie bylo,temu sponsorowi to chyba sie troche w głowce poprzewracalo,nie dosc ze wchodza w nazwe to jeszcze chca zeby kibice zawiast historycznej nazwy klubu krzyczeli nazwe sponsora.

    W 100 % jest za kibicami Czarnych i zycze powodzenia w "walce" z pseudosponsorem.

    P.S.
    Kibice Czarnych powinni byc przykladem dla wielu "klubow kibica" w PLS

    WIŚNIA FANS '02
    AZS CZĘSTOCHOWA

  14. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    25-10-2004
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Walka o Czarnych- kolejna odsłona

    ButcherAZS: Jadar nie jest do konca pseudosponsorem. Szacuneczek dla tej firmy ze wylozyla kase. Tylko niech nie odcinaja sie od tradycji

    Dzieki za slowa poparcia. Na pewno sie latwo nie poddamy

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    15-11-2002
    Postów
    57
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zdajemy sobie sprawe że bez Jadaru nie mielibyśmy co marzyć o powrocie do ekstraklasy i tak naprawde to nie "walczymy " bezpośrednio ze sponsorem a raczej z oficjalnym klubem kibica, o którego poziomie nie ma co wspominać. Jadar naprawde powaznie zangażował sie w siatke i chwała mu za to. Ja nawet spokojnie mógłbym chodzić w koszulce z napisem Jadar ....ale co za duzo to nie niezdrowo...20 lat w ekstraklasie, setki km przejechane za druzyną...tego nie zapomina sie z dnia na dzień.
    Myslę ze juz niedługo znowu na MOSiRZe będzie panował jeden ogłuszający doping całej hali WKS WKS WKS !!!!!

    Pozdrowienia dla wszytkich fanatycznych tifosii w Polsce !!!

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja od siebie dodam, że szaliki nowe Czarnych Radom to tzw. pasiaki w cenie 20zł.Co do sponsorów kibic AZS ma całkowitą racje.W głowach im się poprzewracało.Wystarczyło by było jak za czasów Warki.Chodzi o współprace na lini klub-klub kibica.W nowym KK Jadaru jest 2-3 osoby ze starego prawdziwego i jedynego KK Czarni Radom.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    28-01-2004
    Postów
    389
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ludzie, kibice radomscy!!!!!
    Zawrzyjcie pokój!!! Zróbcie jedną grupę kibiców, połączycie się bezie to lepsze niż 2 grupy kłócących sie kibiców, połączcie się!!!! Wy macie przynajmniej wielu kibiców, a co ja mam powiedzieć, gdy w naszym klubie kibica dopinguje max 5-6 osób tragedia, reszta to jakieś młode, małe szczyle 15 lat mają i jak zespół wtapia w secie to oni się uciszają i nic. Ja nie wiem skąd ludzi wziąć. Może pogadamz kibicami BKS jutro i może przyjdzie kilku na bbts 13-nastego. Pozdrawiam Czarnych I Gwardię

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja to widze tak:
    jak najbardziej popieram Wasze dążenia...
    nienawidze mówienia sponsora w nazwie, a szczegolnei w tak perfidny i chamski sposob jak u Was jednak zgodnie z nazwa druzyny na mojej stronie (mazowiecki sport www.stolyca.sxx.pl )uzywamy nazwy Jadar, ale oczywiscie bardzo chetnie przyłączymy sie do Waszej akcji przywrócenia nazwy Czarny ponieważ wiemy co to znaczy miłosc do nazwy...
    w sumie postaram sie cos o tym na stronie napisać..
    pozdrawiam prawdziwych kibiców CZARNYCH:)! bedzie dobrze

    BYŁ BĘDZIE JEST CZĘSTOCHOWSKI AZS!:)

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za to szanuję od zawsze kibiców AZS Częstochowa.Min było to zauważalne jak podczas ostatniego meczu ligowego z AZS Olsztym mięli z sobą zielone szaliki z nazwą AZS CZĘSTOCHOWA a nie jak kibice AZS Olsztyn z nazwą PZU.Klub sobie może nazywać Pamapol,Galaksia czy jeszcze inaczej bo taka jest potrzeba by znaleść kase dla klubu(mowa o działaczach) lecz kibic zachowuje sie jak kibic.

  20. Powrót do góry    #20
    Początkujący
    Dołączył
    25-10-2004
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gocu_CKM: dzieki wielkie za slowa poparcia. Niesmialo sugeruje zmiane nazwy naszego klubu na Twojej stronie :) My ze swojej strony staramy sie gdzie tylko mozna uzywac nazwy Czarni Radom

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a co ja mam powiedzieć, gdy w naszym klubie kibica dopinguje max 5-6 osób tragedia, reszta to jakieś młode, małe szczyle 15 lat mają i jak zespół wtapia w secie to oni się uciszają i nic. Ja nie wiem skąd ludzi wziąć. Może pogadamz kibicami BKS jutro i może przyjdzie kilku na bbts 13-nastego.
    W młodych siła BBTSiaku.Mało było takich meczów, w których z nami kibicowali???
    I co z BKS?Sami na mecz swój nie przyszli...:(
    Jest jedna rzecz, dla której warto żyć .:SIATKARZ:. i nie zmienia się nic!!!

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nowe info na www.yoell.republika.pl a dlaczego szanuje kibiców AZS Częstochowa było widać w meczu z AZS Olsztyn i jakie jedni i drudzy nosili szaliki.Kumaci wiedzą o co chodzi.

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    06-03-2004
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :(

    Oj Bracia Bracia...co sie tam u Was porobilo:( Jestem jednak pelen nadziei, ze uda sie Wam znalezc zloty srodek...przeciez najgorsze gdy nie ma dialogu...miast walczyc sprobujcie porozmawiac...w koncu znam Was i wiem ze w obu obozach sa ludzie inteligentni dla ktorych konwersacja to nie tabu...wszystko da sie jakos zalatwic...troche checi !!!!!!!!W koncu wszyscy jestescie RADOMIANAMI !!!! i -NKAMI:)

    Pozdrawiam i do rychlego zobaczenia Radomianie i Radomianki:)

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-03-2002
    Postów
    1,815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a ja tam uwazam ze nie powinno sie rozmawiac z kims kto sie w taki sposob zaprzedał i trzeba twardo walczyc o stanowisko przywracajace nazwe Czarni bo niby o jaki dialog tu chodzi? rozmawiac moga , a w szczegolowych kwestiach
    (nazwa) znow bedzie to samo...
    wiec?

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    25-10-2004
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jendrekCALISIA: praktyka jest taka: wchodzi sponsor i moze zrobic wszystko (co uzna, ze jest dobre dla niego). A gdzie w tym wszystkim Kibice? Na szczescie to nie sponsor decyduje o tym, co czuja Kibice. Z jednej strony chełpią się pucharami (bo przeciez kontynuują tradycję Czarnych), a z drugiej odcinają się od niej, bo usuwają ich z nazwy. To, że pamiątki po Czarnych są traktowane z szacunkiem (bo są i tego nie można podważac) zauważą tylko oficjele bywający w siedzibie klubu. Dla kibica najważniejszy jest kompromis: jest sponsor, wchodzi do nazwy i przez szacunek dla tradycji zachowuje w niej fragment nazwy. Przecież nikt nie domaga wywalenia sponsora z nazwy :) Na marginesie- podobna sytuacja była zupełnie niedawno w Legii. Jednak Kibice przekonali sponsora, że tradycję trzeba szanować i my mamy taki sam cel. Pozdrowienia dla wszystkich, którzy nas popierają.

    P.S. Jeżeli inteligencją nazwiemy wrzeszczenie nazwy sponsora w zamian za koszulki, to ja dziekuję- wolę być idiotą ale z honorem

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2004
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jendrek dobrze wiesz co to znaczy przywiązanie do nazwy i tradycji - szanujesz Winiary ale w sercu masz Calisie...chyba się nie myle. Rozmawialiśmy nie raz - tyle że są ludzie którzy wolą iść na łatwizne.Jeszcze w zeszłym sezonie CZARNI to był nasz wspólny klub mimo że oficjalnie nazywał się już RTS Jadar. Siedzieliśmy na jednym sektorze i krzyczeliśmy CZARNI. Niestety nie ma jedności w tej sprawie mimo że w takich przypadkach kibice nawet zwaśninych klubów potrafią się jednoczyć. Zamiast jako kibic coś dać dla klubu oni wolą wystawiać rękę po gratisy - darmowy autokar,darmowa koszulka,darmowa flaga i szalik... no coment

    pozdRRo dla prawdziwych kibiców

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    06-03-2004
    Postów
    32
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    :(

    Portier co prawda to prawda...nie wyobrazam sobie Kalisza bez Calisii...Jest SSK CALISIA Winiary KALISZ i do podobnego podejscia zachecam...Jak to sie mowi wilk syty i owca cala...szkoda ale moze cos ruszy w temacie:) Pozdrawiam...

    I zachecam do wpisow w jedynym Zenskim watku tego forum:P

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Min dlatego zostały zablokowane komentarze na stronce oficjalnej Jadaru przez zarząd tego klubu czyli sponsora i dyrektora Jadaru.Śmiech na sali.Ja zapraszam na nową stronkę www.czarni.pl
    WALKA TRWA!!!

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2004
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    NIEZALEŻNE FORUM KIBICÓW CZARNYCH

    Ponieważ na oficjalnej stronie klubu Jadar zablokowane zostały komentarze dyskusje kibiców Czarnych przeniosły się na nowo powstałe forum www.czarni.pli www.forum.czarni.pl - stale powiękaszająca się liczba userów napawa optymizmem i pokazuje że sprawa CZARNYCH RADOM leży na sercu nie tylko małej grupce zapaleńców. Zapraszam do dyskusji wszystkich którzy popierają walkę o szacunek dla TRADYCJI !!!!

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2004
    Postów
    50
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    WIELKI SZACUNEK DLA KIBICÓW GWARDII WROCŁAWchyba wszyscy znają sytuacje z nazwą klubu w Radomiu - i dziś kibice w Wrocławia wywieszając transparent o treści "W Radomiu tylko CZARNI" pokazali swoje popracie dla naszej walki o zachowanie ponad 80letniej tradycji klubu CZARNI RADOM.

    Gwardio DZIĘKUJEMY

    www.czarni.pl

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    11-04-2004
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TYLKO CZARNI RADOM



    Zapraszam na www.czarni.qd.pl

  32. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesteśmy wytrwali w tym co robimi.Prawda kiedyś zwycieży.Jaka jest prawda kazdy wie oprócz kibiców-sprzedawczyków

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-03-2004
    Postów
    745
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    LOL - tylko ty mam do powiedzenia na ten temat :)

  35. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    2,280
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sportowe Fakty napisały, że niejaki Domagała zapewnił, iż w nadchodzącym sezonie radomski zespół będzie dopingować tylko jedna grupa fanów. "Kto nie chce iść z nami, może odejść".

    Jeden wielki LOL jak napisał kolega powyżej. Co zrobią? Na halę nie wpuszczą nikogo poza jadarynkami? Oj będzie awantura chyba. Kupidura jest tak tępy, że nie popuści - a kibice Czarnych nie popuszczą jemu. Żeby tak dostał bolesny strzał w zapyziałe ego padalec jeden.

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    25-10-2004
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    SZAtan666: Bodek "O faken" Domagała zapewnia o wielu rzeczach (z reguły wali smuty aż niemiło), ale tylko w jednym ma rację: ma w dupie Czarnych i tradycję. BTW- musi mieć ogromne dupsko, bo takiej historii w byle czym się nie zmieści.

    Co do jednej grupy "fanów"- chyba chłopaczyna bredzi w gorączce, bo nie ma opcji, żeby którykolwiek z nas zrezygnował. A gdyby tak w swoim "geniuszu" wpadł na pomysł niewpuszczenia nas na halę... to po raz kolejny wyjdzie na idiotę, tylko, że wtedy nawet jego "guru" Teddy "mam kasę, mogę wszystko" Kupidura nie będzie wiedział gdzie ślepia schować.

    Niecierpliwie czekamy na nowy sezon, chociaż patrząc na ich popisy to raczej ciężko im bedzie nas zaskoczyć. Bo co może zdziwić patrząc na ludzi, którzy "mogą wszystko".

    Z ostatnich ciekawostek. Klakiernia, jak przystało na klasycznych przydupasów zarządu uczestniczyła w "dobrowolnym" spotkaniu z okazji zakończenia sezonu. Powymyślali piosenki na kazdego z siatkarzy, ogólnie wielka pompa :P Siatkarzom się oczywiście "podobało"- czuli się jak na występie kiepskiego kabaretu

    Mnie osobiście się to kojarzy z imprezą na pożegnanie ósmych klas, gdzie się na starszych kolegów kończących szkołę coś takiego robiło, no ale czego się spodziewać po zbieraninie glutów

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-11-2003
    Postów
    711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli chodzi o siatkarzy w RADOMIU TYLKO CZARNI :))

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •