Pokaż wyniki od 1 do 22 z 22

Wątek: Kolejarz Rawicz - GTŻ Grudziądz 42:47

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach

    Kolejarz Rawicz - GTŻ Grudziądz 42:47

    Dzisiaj już piątek a na forum o tym temacie ani widu ani słychu :P

    Mecz ten może buć bardzo ciekawy, jeśli GTŻ przyjedzie do Rawicza bez obcego (niby ma tak być) to spotkanie powinno być bardzo zacięte...
    Po ostatnim meczu z Opolem, bardziej optymistycznie patrze na to niedzielne spotkanie, widze, że chłopaki ptrafią się zmobilizować, więc może być różnie,
    mam nadzieje że Bartek Kasprowiak i spółka tanio skóry nie sprzedadzą

    Godzina: 15.00
    Bilety w cenie 15 i 7 złotych


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    28-04-2004
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    rawicz ten mecz przegra!!!
    nie macie sznas z grudziadzem!!!
    no chyba ze znowu bedziecie kombinowac z torem cos!!
    grudziadz musi wygarc ze dwa mecze na poczatek zeby juz byc spokojnym(no w sumie to juz jest spokojny)!!

    Grudziadz do boju!!!!!

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    rawicz ten mecz przegra!!!
    Nie może być, skąd to wiesz?

    nie macie sznas z grudziadzem!!!
    A ja myślę, że mamy :)

    no chyba ze znowu bedziecie kombinowac z torem cos!!
    Daj sobie luzu z tym torem, dwa tygodnie temu tor był idealny i Opole przegrało (:P)

    grudziadz musi wygarc ze dwa mecze na poczatek zeby juz byc spokojnym(no w sumie to juz jest spokojny)!!
    No nie wątpie...

    Grudziadz do boju!!!!!
    Rawicz do boju:p

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rawicz nie ma szans moim zdaniem. Przepaść miedzy ligami jest znaczna, a Grudziądz otarł się o pierwszą czwórkę. Każde inne rozwiązanie jak wygrana gości mniejsza jak 10 oczek trzeba bedzie uznać za sensację.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    2,209
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Ja będę kibicował Grudziądzowi :) Jeśli wygrałby Kolejarz, to Krosno będzie mogło już zapomnieć o awansie. Mimo, że to GTŻ jest zdecydowanym faworytem, to Rawicz, głównie dzięki wygranej z Opolem wg mnie nie stoi na straconej pozycji. Tobias Johansson może nie jest jakiś super zawodnikiem, ale na pewno lepszym od Ryszki czy Poprawskiego i te 7/8 punktów wydaje mi się, że powinien zrobić.

    Mój typ: Kolejarz Rawicz 37:53 GTŻ Grudziądz :D

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Ja będę kibicował Grudziądzowi :) Jeśli wygrałby Kolejarz, to Krosno będzie mogło już zapomnieć o awansie. Mimo, że to GTŻ jest zdecydowanym faworytem, to Rawicz, głównie dzięki wygranej z Opolem wg mnie nie stoi na straconej pozycji. Tobias Johansson może nie jest jakiś super zawodnikiem, ale na pewno lepszym od Ryszki czy Poprawskiego i te 7/8 punktów wydaje mi się, że powinien zrobić.

    Mój typ: Kolejarz Rawicz 37:53 GTŻ Grudziądz :D
    Tobias w Szwecji w Allsvenskan kręci ładne wyniki, w tym sezonie zdarzył się komplet i 14 punktów, myślę że zrobi jutro tyle co napisał Bazyli lub troszku więcej;), przy jednum punkcie Poprawskiego to będzie bardzo dużooo:D
    No, ale jakby nie patrząc to jest ta przepaść działąca drużyny z I i II ligi, no ale ja obasawiam 47-43 :D

    Jak narazie w Rawiczu słonecznie jutro też tak powinno być :)

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    482
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Mysle, ze bedzie "lekka nerwowa" ale uda sie wywiezc z Rawicza 2 duze pkt... Mysle, ze pojedynek liderow, czyli Puzona i Kasprowiaka wypadnie na Nasza korzysc, poza tym Kolejarz nie ma 2 tak solidnie punktujacego zawodnika jakim jest wspomniany Bartek K. :D My mozemy liczyc na punkty Jarka Lukaszewskiego, mamy takze "walczaka" Lukasza Pawlikowskiego, ktory takze napsuje krwi Rawiczanom, jest Stachu, ktotry jak wyjdzie ze startu punkty juz dowieze, no i jest nasz Ulubienc Kempes, ktorego jutrzejsza dyspozycja jest niewiadoma :| Mamy Buczka, ktory wg mnie jest lepszy od "Waszej Perelki" Nowaczyka, no mamy jeszcze Grzesia Musiala, ale czy tu warto cos pisac, niech Chmeilasa puszcza :D Co do Tobiasa, pojawil sie on u Nas w tym roku na sparingu GKM - u z Masarna, byl jednym z wyroznijacych sie zawodnikow zobyl 11 pkt w 6 startach, ale przypomnijmy sobie jego starty w Warszawskiej Gwardii, ktore imponujace nie byly...

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Kolejarz nie ma 2 tak solidnie punktujacego zawodnika jakim jest wspomniany Bartek K. :D My mozemy liczyc na punkty Jarka Lukaszewskiego, mamy takze "walczaka" Lukasza Pawlikowskiego, ktory takze napsuje krwi Rawiczanom, jest Stachu, ktotry jak wyjdzie ze startu punkty juz dowieze, no i jest nasz Ulubienc Kempes, ktorego jutrzejsza dyspozycja jest niewiadoma :|
    Jeśli mam tak patrzeć;) To jak Adrian Płuska wyjdzie ze startu (starty ma piekielne) to też trudno z Nim wygrać, szczególnie tu w Rawiczu. No i Marcin Nowaczyk, dwucyfrowke zrobi, jestem tego prawie że pewien...


    Mamy Buczka, ktory wg mnie jest lepszy od "Waszej Perelki" Nowaczyka
    Jutro się okaże troszke ;)

    no mamy jeszcze Grzesia Musiala, ale czy tu warto cos pisac, niech Chmeilasa puszcza :D
    Płuska da sobie radę z Musiałem

    Co do Tobiasa, pojawil sie on u Nas w tym roku na sparingu GKM - u z Masarna, byl jednym z wyroznijacych sie zawodnikow zobyl 11 pkt w 6 startach, ale przypomnijmy sobie jego starty w Warszawskiej Gwardii, ktore imponujace nie byly...
    Oby zrobił te 11, ale w pięciu startach :P

    Pozdrówka dla kibiców z Grudziądza :D

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    09-04-2002
    Postów
    252
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bylem w Rawiczu na meczu z Opolem, bylem na MPPK w Rawiczu, widzialem jak jedzi Kolejarz widzialem, jak Grudziadz jezdzil takze w lidze i Wniosek jest jeden ;p Rawicz tego meczu nie wygra, ani nawet nie zremisuje ;p

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pluska juz kilka razy startowal u nas w Gnieznie i na szczescie niczym szczegolnym nie zaimponowal.

    Kadra:

    Pluska 5 (0,1,2,1,1)
    Buczkowski 12 (w,3,3,3,3)

    Kadra:

    Pluska 6 (2,2,1,1,d)
    Buczkowski 8 (2,1,2,3,0)

    Licze na to, ze Grudziadz nie odpusci sobie tego meczu i pewnie pokona Rawicz.

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Pluska juz kilka razy startowal u nas w Gnieznie i na szczescie niczym szczegolnym nie zaimponowal.

    Kadra:

    Pluska 5 (0,1,2,1,1)
    Buczkowski 12 (w,3,3,3,3)

    Kadra:

    Pluska 6 (2,2,1,1,d)
    Buczkowski 8 (2,1,2,3,0)
    Wszytko ładnie pięknie:), że jutro jedziemy w Rawiczu a nie w Gnieźnie :)

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    482
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    Jeśli mam tak patrzeć To jak Adrian Płuska wyjdzie ze startu (starty ma piekielne) to też trudno z Nim wygrać, szczególnie tu w Rawiczu. No i Marcin Nowaczyk, dwucyfrowke zrobi, jestem tego prawie że pewien...
    Ja bylem do wczoraj pewien ze Tomasz Gollob jest Najlpeszym Poslkim zuzlowcem :P Nie watpie w to, ze Nowaczyk na sowim torze jest bardzo silny, tylko ze tak jak miedzy kazda liga jest przepasc sperzetowa i to moze odegrac duza role, licze ze Buczek bedzie lepszy od Marcina, ale wszystko okaze sie juz dzis, chciabym tylko zeby musial jechal w jednym biegu, nie juz wstydu nam nie przynosi :D

    I rowniez Pozdro dla Rawickich Kibicow :)

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    482
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    No sprawili nam Rawiczanie duzo problemow, zwracam Honor Zybiemu Marcin Nowaczyk jest naprawde dobry :D Najadlem sie duzo strchu szczegolnie po 5 biegu, ale co mam mowic gdy Sawina przegrywa z Leckim, mam nadzieje ze dzialacze pojda po rozum do glowy i go "odpuszcza" Bardzo dobrze pojechal Pawlik, walczyl jak zwykle, szkoda ze upadl ale taki jzu jest :P Widac "ze chce..." Kempes bardzo pozytywnie mnie zaskoczyl, zrobil swpje, to do czego nas przyzwiczail, powrot Naszego Kempesa? Puzon (3,3,3,3,3,3) to chyba powinno wystarczyc, ale potwierdzil ze jego dyspozycja w Toruniu na finale MPPK, nie byla przypadkiem , itylko On jest naszym Liderem i jeszcze dlugo bedzie(nie Robert S, ktory niech lepiej pojedie do Szwecji, bo jak sam powiedzial tam dostaje wiecej kasy) Jarek ehh :( miejmy nadzieje, ze to nic powaznego i wroci do zdoriwa i druzyny bo byloby to duze oslabienie... Grześ zorbil to co umial i w koncu Buczuś nie wiem co bylo przyczyna slbaszego wystepu, moze tor moze zmeczenie, bo w tym tygodniu mial duzo startow :( Wiem ze bedzie na pewno lepiej !!! Skonczylo sie dla nas szczesliwie :D i niech w kocnu jezdzie Pawel Staszek a nie sawina niech go widziec!
    Gratuluje Rawiczanom takie zawodnika jakim jest Marcin Nowaczyk, reszta tez mnie zaskoczyla :)

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    507
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ALE KOMPROMITACJA !!!!!
    dzialacze z rawicza to totalni amatorzy
    teraz to juz bankowo detka sezonu

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Mecz był ok, tylko duzo upadkow no i przegralismy:P
    Ciesze sie ze Marcin Ci zainponowal...
    Co ja duzo moge mowic przegralismy, ale walczylismy do konca:)
    Puszakowski byl dzis nie dopokoania - super zawodnik, reszta takze rowno no i wygraliscie:)

    Gratki:)

    P.S Szkoda ze Kasprowiak w pierwszym swoim biegu sie poobijal i motor uszkodzil, ale jutro tez jest dzien :d

    Pozdrowionka i jeszcze raz gratulacje :)


    ALE KOMPROMITACJA !!!!!
    dzialacze z rawicza to totalni amatorzy
    teraz to juz bankowo detka sezonu
    Zajmij się sobą i swoim Opolem lepiej...

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wygraliśmy i z tego należy się cieszyć. Chociaż w pewnym momencie było już ciężko jak przegrywaliśmy 8 punktami. Bardzo dobry występ Puszakowskiego oraz Kempińskiego. Reszta dorzuciła cenne punkty i jest zwycięstwo Na pewno więcej można było spodziewać się po Robercie Sawinie. Mam nadzieję, że Jarek jak najszybciej wróci na tor.

    pozdrawiam

  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    507
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ALE KOMPROMITACJA !!!!!
    dzialacze z rawicza to totalni amatorzy
    teraz to juz bankowo detka sezonu
    Zajmij się sobą i swoim Opolem lepiej...
    Zybi nie denerwuj sie odrazu...

    Szczerze mowiac to szkoda mi Was (kibicow z Rawicza) ze was dzialacze za przeproszeniem w ch.... robią. Jestem ciekaw co teraz do powiedzenia bedzie mial wasz wiceprezes Cieślak. Ale musze przyznac że takiej glupoty to dawno nie widzialem.

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Zybi nie denerwuj sie odrazu...

    Szczerze mowiac to szkoda mi Was (kibicow z Rawicza) ze was dzialacze za przeproszeniem w ch.... robią. Jestem ciekaw co teraz do powiedzenia bedzie mial wasz wiceprezes Cieślak. Ale musze przyznac że takiej glupoty to dawno nie widzialem.
    Staram się, ale mi to nie wychodzi...
    A co chcesz teraz akurat od Darka Cieślaka?

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    507
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja od niego nic nie chce tylko on jest waszym dzialaczem i chyba z nim najlatwiej zlapac kontakt (wasze forum). Chyba jakos musi sie wytlumaczyc w imieniu tych osob ktore kontraktowaly Johanssona ??

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik Awatar kleczes_GKM
    Dołączył
    31-08-2003
    Postów
    220
    Kliknij i podziękuj
    482
    Podziękowania: 102 w 42 postach
    O wlasnie, co bylo powodem jego absencji, myslalem ze pojedzecie z Nim w skladzie... Na szczescie Jarek Lukaszewski jest tylko mocno poobijany... :D

    Pozdro, mimo wszystko zycze awansu :)

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam wszystkich ! zybi !!a nie mówiłem - wojna trwa nadal !! nie załamuj sie ! rawicz i krosno pokazały wczoraj że mimo wszystko nie ma aż takiej różnicy w poziomie I i II ligi !! skłamałbym gdybym powiedział ze martwie sie waszą porażką, trzymałem kciuki za grudz. , ale zybi musze powiedziec że zaimponowaliście mi, postawiliście sie ekipie z grudz. , za to brawa ! pozdrawiam ! i pamietaj wojna trwa !! hehe

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    1,292
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja jednak uwazam, ze jest i to duza. Wyobrazcie sobie ze Billy zastepuje najslabszego w skladzie, a Jarek jedzie caly mecz. Co wtedy?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •