Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 60

Wątek: WKM Warszawa - Kolejarz Rawicz, 0:40

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach

    WKM Warszawa - Kolejarz Rawicz, 0:40

    Ten emcz bedzie mial bardoz dzue znaczenie kto zajmie osme miejsce w tabeli.
    To spotkanie bedzie przede wszytkkim zalezalo od pieniedzy WKM-u czy ich bedize stac na Maxa...lub chociaz na Smitha
    Ale mysle ze nasi rywale pojada w najsilniejzym skaldzie
    No i mma nadzieje ze dzialacze Kolejarza wezma na wyjazd Wilsona i Topinke bo jak juz mamy tam przefrac to nie znowu 30 punkktami bo tego u sie juz nie odrobimy...
    A moze Warszawa nie przystapi do tego meczu:p
    pozdrawiam...


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2003
    Postów
    345
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no no.....wlasnie. Ciekawe co tam w stolicy slychac....
    Pozdro;)

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    09-10-2002
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten emcz bedzie mial bardoz dzue znaczenie kto zajmie osme miejsce w tabeli.
    To spotkanie bedzie przede wszytkkim zalezalo od pieniedzy WKM-u czy ich bedize stac na Maxa...lub chociaz na Smitha
    Ale mysle ze nasi rywale pojada w najsilniejzym skaldzie
    No i mma nadzieje ze dzialacze Kolejarza wezma na wyjazd Wilsona i Topinke bo jak juz mamy tam przefrac to nie znowu 30 punkktami bo tego u sie juz nie odrobimy...
    A moze Warszawa nie przystapi do tego meczu:p
    pozdrawiam...
    Warszawa raczej na pewno pojedzie. Nie wiem tylko, czy tak naprawdę wynik tego spotkania, będzie miał jakiekolwiek znaczenie po sezonie. Gra idzie o przetrwanie i start w zreformowanej lidze bez kolosalnych długów. Rawicz wygra rewanz u siebie i zajmie siódme miejsce, dodatkowe dwa mecze (baraż) będą dodatkowym wydatkiem. No chyba, że wszystko zostanie po staremu (trzy ligi).

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak donosza Gniezinskie wrobelki, Dark Dogi maja sie zemscic za brzydkie poczynania ekipy Kolejarza, i odpuscic sobie mecz w Warszawie , nawed padła propozycja by Gniezno nie jechało do Warszawy , odda walkowera i bedzie kwita nikt nikomu nie bedzie musiał płacic kary.
    Z planów jakie działacze załozyli po rundzie zasadniczej tez w pewnej czesci rezygnuja poniewaz na mecz do Rawicza ekipa "Psów" ma wybrac sie w pełnym składzie z obcokrajowcami na czele, a nie jak zapowiadano ze do konca sezonu pojada w młodziezowym składzie.
    Ma to byc "wielki rewanz " za poniesiona poraszke która nas pozbawiła awansu do pierwszej czwórki, tym samym Gnieznianie chca pozbawic I ligi ekipe z Rawicza.
    Mało tego działacze klubu aby zmobilizowac zawodników na ten mecz sa gotów wypłacic im połowe zarobionych pieniedzy które zostały wstrzymane za poprzednie mecze.

    Z jednej strony jest to brzydkie podejscie do sprawy, ale jak patrze jakie numery wala niedzwiadki, to jestem za poczynania działaczy.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    362
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z jednej strony jest to brzydkie podejscie do sprawy, ale jak patrze jakie numery wala niedzwiadki, to jestem za poczynania działaczy.
    A co takiego robia niby niedzwiadki??
    Wykonywanie czynnosci sexualnej wzgledem pewnego miasta na UkrainieUkryta zawartość
    ...::: I Gorzow tez i Gorzow tez przyjacielem Jaskolek jestUkryta zawartość :::...
    Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co takiego robia niby niedzwiadki??
    Kradną kosze piknikowe w parku Yellowstone:P

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    362
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A co takiego robia niby niedzwiadki??
    Kradną kosze piknikowe w parku Yellowstone:P
    No i za to trzeba ich "spuscic" do 1 ligi:P
    Wykonywanie czynnosci sexualnej wzgledem pewnego miasta na UkrainieUkryta zawartość
    ...::: I Gorzow tez i Gorzow tez przyjacielem Jaskolek jestUkryta zawartość :::...
    Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdyby ktoś w innych wątkach nie wyłowił to jestem orędownikiem pokoju i świętego spokoju...
    O "spuszczaniu" może porozmawiajmy w Hyde Parku:P:D:P
    Jestem kibicem Startu, ale jednocześnie zdecydowanym przeciwnikiem koncepcji wytłuszczonej przez kolegę m_k
    ... w końcu Wielkopolska to Wielkopolska :P
    ... a że niedźwiadki kradną kosze piknikowe? hmmm... widać taka już ich natura...
    choć dla żądnych vendetty kibiców Startu każdy powód będzie dobry by widzieć Rawicz jako "Public Enemy no.1"
    nie szkoda pieniędzy? nie szkoda szansy dla młodzieżowców? nie szkoda zdrowia (i tak już poważnie zszarganego po rundzie zasadniczej)?

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Jak donosza Gniezinskie wrobelki, Dark Dogi maja sie zemscic za brzydkie poczynania ekipy Kolejarza, i odpuscic sobie mecz w Warszawie , nawed padła propozycja by Gniezno nie jechało do Warszawy , odda walkowera i bedzie kwita nikt nikomu nie bedzie musiał płacic kary.
    Z planów jakie działacze załozyli po rundzie zasadniczej tez w pewnej czesci rezygnuja poniewaz na mecz do Rawicza ekipa "Psów" ma wybrac sie w pełnym składzie z obcokrajowcami na czele, a nie jak zapowiadano ze do konca sezonu pojada w młodziezowym składzie.
    Ma to byc "wielki rewanz " za poniesiona porażke która nas pozbawiła awansu do pierwszej czwórki, tym samym Gnieznianie chca pozbawic I ligi ekipe z Rawicza.
    Mało tego działacze klubu aby zmobilizowac zawodników na ten mecz sa gotów wypłacic im połowe zarobionych pieniedzy które zostały wstrzymane za poprzednie mecze.

    Z jednej strony jest to brzydkie podejscie do sprawy, ale jak patrze jakie numery wala niedzwiadki, to jestem za poczynania działaczy.
    I jak widze taki post to mi sie noz w kieszeni otwiera i same najgorsze slowa nasuwaja.
    Czlowieku Ty tlyko wsytd przynisisz innym kibicom, forumowiczom z Gniezna(Start, Stamper)
    Czlowieku napsiz mi te nasze bryzdkie poczynania
    czy Towim zdaniem takim czyms jest wygran z Twoja druzyna????bo za bardzo nie rozumiem
    Ewentualnie czogo chcesz sie pozbawaiac to ja na Twoim miejscu(po takim wpisie)pozbawil bym sie zycia a nie pozbawic nam I ligi
    Jakie numery wywijamy????
    CZlowieku odpowiedz mi na to bo tego za nic w swiecie nie zrozumiem
    Qede obyscie sie tak nie zmobilizowali jak na mecz w runddzie zasadniczej bo bedize troche glup...
    m_k moze keidys zmadrzejsz
    pozdrowienia dla kibicow Gwardi i Kolejrza no i jednego Startowaca kotry sie wpisal...;)
    m_k popracuj nad ortografią

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ma to byc "wielki rewanz " za poniesiona poraszke która nas pozbawiła awansu do pierwszej czwórki, tym samym Gnieznianie chca pozbawic I ligi ekipe z Rawicza.
    Mało tego działacze klubu aby zmobilizowac zawodników na ten mecz sa gotów wypłacic im połowe zarobionych pieniedzy które zostały wstrzymane za poprzednie mecze.
    Z jednej strony jest to brzydkie podejscie do sprawy, ale jak patrze jakie numery wala niedzwiadki, to jestem za poczynania działaczy.
    Kibice z Gniezna mogą mieć tylko i wyłącznie pretensje do SWOJEJ drużyny, że nie ma jej w pierwszej czwórce. Po prostu była słabsza od innych i akurat w Rawiczu wykorzystały to "Niedźwiadki". I bardzo dobrze... TŻ przegrał w Warszawie, grzebiąc tym szanse na baraże. Czy mozna mieć o to pretensje do WKM? Taki już jest ten sport - raz na wozie raz pod wozem.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    362
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No wlasnie ja tez nie wiem o co chodzi m_k , przeciez nie tylko przez mecz w Rawiczu Start nie znalazl sie w 1 czworce.
    Wykonywanie czynnosci sexualnej wzgledem pewnego miasta na UkrainieUkryta zawartość
    ...::: I Gorzow tez i Gorzow tez przyjacielem Jaskolek jestUkryta zawartość :::...
    Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    No wlasnie ja tez nie wiem o co chodzi m_k , przeciez nie tylko przez mecz w Rawiczu Start nie znalazl sie w 1 czworce.
    Dokladnie a kto przegral u siebie z Tarnowem i nie wszedl do pierwszej czworki co????
    m_k powiesz nam a mzoe zrobisz tak by Unia nie awansowala do e-ligi co???

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie... nie rozdrapujcie w tym wątku moich ropiejących ran:(
    Może porozmawiamy na temat szans Kolejarza w meczu na warszawskim torze... hmmm... ciekaw jestem czy już na tym etapie uda się Rawiczanom odsunąc w sferę matematycznych kalkulacji ostatnie miejsce w rozgrywkach... no bo u siebie przegrana chyba nie wchodzi w rachubę...
    W zasadzie W-wa mogłaby pokusić się o wygrane ze Startem i Stalą... ale zastanawia mnie bardziej niż tabela punktowa fakt sytuacji w WKMie, który na chwilę obecną statystuje, a nie walczy... czyżby p.Kraskiewicz znał szczegóły rozgrywek 2004??? W końcu "leśne dziadki" rezydują nie tak znowu daleko...

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem to co napisal m_k to bzdura. Nie sadze zeby dzialacze z Gniezna bawili sie w jakies zemsty czy cos w tym rodzaju. Przeciez to bez sensu, Start zawalil tez mecz u siebie z Tarnowem i jeszcze kilka.

    Co do meczu to bardzo duzo bedzie zalezalo od skladow obu druzyn, a sklady beda zalezaly od finansow obu druzyn:P. Na razie nie bede typowal wyniku, poczekam na oficjalne sklady...

    Pozdrawiam

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rany boskie, czy juz w kazdym watku dotyczacym
    meczu Rawicza z jakakolwiek druzyna bedzie sie
    pojawial jakis gnieznienski zalacznik ????
    DAJCIE SOBIE SIANA !!!! (heh, skad ja to znam :P )

    Jestem pewien, ze dzialacze z Gniezna maja
    ciekawsze zajecia niz tworzenie koalicji
    anty-rawickiej...
    az mi sie niedobrze robi jak czytam takie brednie.
    a z drugiej strony az dziw bierze jakie sensacje
    potrafia wyplodzic rozzaleni kibice...

    Ludzie opanujcie sie, to tylko SPORT a nie
    walki gladiatorow. Raz sie przegrywa raz sie
    wygrywa i na tym to polega... swiat sie na tym
    nie konczy.

    ech...

    a co do samego meczu, to cos bardzo mi sie wydaje,
    ze Kolejarz jednak pojedzie w krajowym skladzie...
    no ale moze jednak mi sie tylko wydaje ? ;)

    Pozdrawiam

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale zastanawia mnie bardziej niż tabela punktowa fakt sytuacji w WKMie, który na chwilę obecną statystuje, a nie walczy... czyżby p.Kraskiewicz znał szczegóły rozgrywek 2004??? W końcu "leśne dziadki" rezydują nie tak znowu daleko...
    Szczerze mowiac to nie wierze, aby w sezonie 2004
    ponownie wystartowaly 3 ligi :(
    Od zawsze bardzo popieralem taki podzial ale w przyszlym
    roku bedzie to juz raczej niemozliwe.
    Padly Swietochlowice :( padla Wanda :( nieciekawie
    jest w Krosnie...
    kto bedzie nastepny ? Lodz ? Warszawa ? Rawicz ?
    przy takim konsekwentym postepowaniu naszych
    'lesnych dziadkow' taki los podziela wszystkie
    kluby...

    Pozdrawiam

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ten m_k to psychol!teraz widzicie ludzie,jak ktoś sobie coś wyimaginuje to w to uwierzy.m_k co Kolejarz zrobił waszym "Psom"?wina Rawicza jest w tym że "Psy" pojechały u nas jak szczeniaczki?hę?a co do poruszonej przez jumbika reformy ligi to poczekałbym z tym,bowiem nie raz zdarzyło się tak,że jakiś klub się wycofał by w następnym sezonie wrócic pod inną nazwą i przede wszystkim czystym kontem!hehe

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mam tylko jedno pytanie , umiecie czytac ja tej teorii spiskowej nie wymysliłem, tylko pisze to co słyszałem.
    Odnosnie tego co robia niedzwiadki, w tym roku nie byłem w Rawiczu na meczu i całe szczescie, ale z tego co słyszałem to tor niebył najlepszej jakosci, tak jak w zeszłym roku , a w poprzednim sezonie byłem i widziałem co sie tam wyprawiało wyjazdy polewaczek bez zezwolenia, prowokacja do bojki Mirka J. który udawał sie do telefonu a jakis pieprzniety dziennikarz z Rawicza umiescił w TZ zdjecie podpisujac je ze ktos powinnien nauczyc kultury tego młodego człowieka który rwie sie do bicia, a było zupełnie odwrotnie.

    A z reszta powiem tak mam w d...e wasze teksty nie lubie Rawicza i z miła checia zobacze ich w II lidze bo reformy nie bedzie.
    Niektórym bym sie zastanowił nad tym co pisza nazywajac mnie psycholem itp. ze wymyslam własne teorie.
    Tym co interesuja sie sportem zuzlowym nie od dzis chyba niemusze przypominac jak dwa lub trzy lata temu ekipa z Gniezna spusciła Ostrów do drugiej ligi, jak wypowiadał sie zbulwersowany Dawid Cieslewicz ze działacze kazali im odpuscic sobie oby dwa mecze z Łodzia, a przyłozyc sie do meczów z Ostrowem jak na mecz do Ostrowa sciagnieto Kaspera a na poprzednie mecze nie, i co wy na to ????????
    I niezapomnijmy ze wtedy i teraz palce maczała ta sama osoba !!!!

    A jak sie to mowi historia lubi sie powtarzac !!!!!!!
    Kibica z Rawicza zycze emocjonujacej walki o utrzymanie sie w I lidze

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach

    Nie mam naerow na tekie cos...

    Ja mam tylko jedno pytanie , umiecie czytac ja tej teorii spiskowej nie wymysliłem, tylko pisze to co słyszałem.
    Jak takie glupoty slyszysz to wypadaloby przemyc od czasu do czsasu uszy...pomaga serio
    Odnosnie tego co robia niedzwiadki, w tym roku nie byłem w Rawiczu na meczu i całe szczescie, ale z tego co słyszałem to tor niebył najlepszej jakosci, tak jak w zeszłym roku , a w poprzednim sezonie byłem i widziałem co sie tam wyprawiało wyjazdy polewaczek bez zezwolenia
    Nie byl najlpeszej jakosci bo panicze z Gniezna przyjechaly i myally ze pojada soebie na betoniku jak w domku...a tu tor przyczepny i klops...
    prowokacja do bojki Mirka J. który udawał sie do telefonu a jakis pieprzniety dziennikarz z Rawicza umiescił w TZ zdjecie podpisujac je ze ktos powinnien nauczyc kultury tego młodego człowieka który rwie sie do bicia, a było zupełnie odwrotnie.
    Na tego pana to juz nie mam slow cale szczecie ze jak pojedziemy z Warszawa to nie bedzie takich wygibasow

    pwiem tak mam w d...e wasze teksty nie lubie Rawicza i z miła checia zobacze ich w II lidze bo reformy nie bedzie.
    no to po co tu w ogole sie wtracasz jak masz w du.ie co???
    masz gdizes to nie panosz sie


    którym bym sie zastanowił nad tym co pisza nazywajac mnie psycholem itp. ze wymyslam własne teorie.
    Tym co interesuja sie sportem zuzlowym nie od dzis chyba niemusze przypominac jak dwa lub trzy lata temu ekipa z Gniezna spusciła Ostrów do drugiej ligi, jak wypowiadał sie zbulwersowany Dawid Cieslewicz ze działacze kazali im odpuscic sobie oby dwa mecze z Łodzia, a przyłozyc sie do meczów z Ostrowem jak na mecz do Ostrowa sciagnieto Kaspera a na poprzednie mecze nie, i co wy na to ????????
    I niezapomnijmy ze wtedy i teraz palce maczała ta sama osoba !!!!

    A jak sie to mowi historia lubi sie powtarzac !!!!!!!
    Kibica z Rawicza zycze emocjonujacej walki o utrzymanie sie w I lidze
    a Ty znowu o tym "spuszczaniu" co Ty jestes jaksi lewy jak kolega Satrt Ci naisal wykup SU i tam soebie o tym porozmawiaj


  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar m_k
    Dołączył
    17-07-2002
    Postów
    620
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ZYBI
    JAK BEDZIECIE W II LIDZE TO SIE PRZYPOMNE. !!!!1

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    m_k - Zybi napisal juz chyba wszystko co mozna
    myslec o Twoim wpisie.
    Dam Ci tylko dobra rade na przyszlosc, nie pisz
    o czyms czego nie widziales. A opinie na podstawie
    relacji w gazecie czy od pani w spozywczym to
    proponuje zostawic dla siebie...
    A tematu Mirka Jablonskiego i jego brata radzilbym
    Ci nie zaczynac bo na moj gust oni tylko kompromituja
    swoj klub i swoich kibicow...

    Pozdrawiam

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    ZYBI
    JAK BEDZIECIE W II LIDZE TO SIE PRZYPOMNE. !!!!1
    wedle mnie i moich dizeci...
    moze keidys za jakies 3-4 lata ale od tego czasu zapmnisz
    o tej dyskusji
    bo my teraz nie spadniemy...

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zybi, Jumbik...
    To, że Gniezno niezazbyt darzy się sympatią z Rawiczem, za te numerki, które wycinacie z torem, przy ul.Grota Roweckiego to żadna nowość.
    A z drugiej strony m_k ma w 100% rację nikt nie zabroni nam pojechać do Warszawy w młodzieżowym składzie, a do Was w pełnym zestawieniu nawet z Jensem i Anderssonem... a i pamiętajcie, że Zieja i Skórnicki, którym Wasz klub „ździebko” kasy wiszą też ten mecz prestiżowo potraktują, jak w rundzie zasadniczej...
    Nie mówię, że tak jak napisałem będzie, ale taką ewentualność też należy przewidzieć!

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert
    Dołączył
    07-02-2004
    Postów
    2,993
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zybi, Jumbik, m_k
    Chłopaki... nie podejmujcie już tego tematu...
    ja spisków nie chcę i w nie nie wierzę, do Rawicza czuję sympatię, bo to bardzo specyficzny i sympatyczny klub.
    Na meczu rok temu byłem i wcale nie uważam, by wszystko było OK... to fakt... nie zamierzam jednak o to drzeć szat... było minęło... a już na pewno Jumbik ani Zybi nie jeździli polewaczką :P:P:P dajmy se siana :) (nie Jumbik?:D)
    Jedną tylko rzecz chciałbym Wam powiedzieć (Jumbik i Zybi)
    Mam nagrane sytuacje z parkingu w 2002 roku (TV PULS) i widać tam dokładnie jak jeden z działaczy Kolejarza (gruby, siwyz,w okularach) zaatakował Mirka... tak było i obiektywnie trzeba to przyznać... Mirek nic nie zawadził, stał przy budce z telefonem (dzwonili do sędziego)...
    Jabłońscy są krewcy i ambicja ich potrafi podminowywać, ale mimo to ja ich baaaardzo cenię, są podporą Startu, więc podarujmy sobie dyskusję o nich i o zajściach z naszych derbowych spotkań...

    Szczerze mowiac to nie wierze, aby w sezonie 2004
    ponownie wystartowaly 3 ligi
    Od zawsze bardzo popieralem taki podzial ale w przyszlym
    roku bedzie to juz raczej niemozliwe.
    JUMBIK... nic dodać nic ująć... myślałem i myślę dokładnie tak samo...
    szkoda tylko, że na chwilę obecna nie ma co do tego jasności, bo moglibyśmy (kluby I ligi i II ligi) podarować sobie zbędnego wydawania kasy, a jak podejrzewam Rawicz pojedzie w optymalnym składzie do Wzarszawy by nie stracić na ewentualnym bilansie bezpośrednich spotkań.

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Zybi, Jumbik...
    To, że Gniezno niezazbyt darzy się sympatią z Rawiczem, za te numerki, które wycinacie z torem, przy ul.Grota Roweckiego to żadna nowość.
    A z drugiej strony m_k ma w 100% rację nikt nie zabroni nam pojechać do Warszawy w młodzieżowym składzie, a do Was w pełnym zestawieniu nawet z Jensem i Anderssonem... a i pamiętajcie, że Zieja i Skórnicki, którym Wasz klub „ździebko” kasy wiszą też ten mecz prestiżowo potraktują, jak w rundzie zasadniczej...
    Nie mówię, że tak jak napisałem będzie, ale taką ewentualność też należy przewidzieć!
    A czy jumbik lub ja bronimy Wam tak postapic czy napisalismy ze nie mozecie tak zrobic NIE
    No przyjedzcie z Andersnoem bo z Jensenem(kotrego Mroz na dystannsie)to nuic nie zdzialacie
    A Ty skad wiesz ze nasz klub wisi Andrzejowi i temu jak mu tak Sqrze zdziebko kasy????
    Ja juz na ten temat sie wiecej nie wypowiadam bo juz mi brak sil

    P.S.Statrt a moze to ja siedizlaem w tej polewaczce:P:P:P
    pozdrawiam...

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kilka slow konczac temat
    Zybi, Jumbik...
    To, że Gniezno niezazbyt darzy się sympatią z Rawiczem, za te numerki, które wycinacie z torem, przy ul.Grota Roweckiego to żadna nowość.
    ciekawe ze zawsze tylko dzialacze z Gniezna maja
    jakiekolwiek zastrzezenia co do toru w Rawiczu,
    zastanow sie nad tym
    a i pamiętajcie, że Zieja i Skórnicki, którym Wasz klub „ździebko” kasy wiszą też ten mecz prestiżowo potraktują, jak w rundzie zasadniczej...
    a to ciekawe bo z tego co ja wiem to akurat Zieja
    a tym bardziej Skornicki sa juz dawno splaceni.

    i jeszcze...
    Mam nagrane sytuacje z parkingu w 2002 roku (TV PULS) i widać tam dokładnie jak jeden z działaczy Kolejarza (gruby, siwyz,w okularach) zaatakował Mirka... tak było i obiektywnie trzeba to przyznać... Mirek nic nie zawadził,
    Po tym meczu krazyly takze nagrania (swego czasu
    byly takze na startgniezno.com. Jak to jeden z braci
    Jablonskich wypina swoje 4 litery w strone siedziego
    i kibicow. W tym roku skonczylo sie na szczescie na
    pokazywaniu srodkowego paluszka...
    Nie ukrywam, ze nie palam sympatia do Jablonskich.
    Dla mnie zachowuja sie jak rozwydrzeni gowniarze i
    niestety chyba mam pecha bo na kazdych zawodach z
    ich udzialem, ktore mam okazje obserwowac utwierdzam
    sie w tej opinii. (a juz zaczalem inaczej patrzec
    na Krzyska po spotkaniu w Boomerangu)
    A wbrew pozorom Gniezno lubie i m.in. dlatego od
    kilku juz lat jezdze tam na mecze z Kolejarzem.

    Proponuje juz skonczyc temat gniezniensko-rawicki
    bo to nie czas i miejsce...
    Szkoda, ze pomiedzy tymi klubami wytworzyla sie taka
    atmosfera wrogosci niepotrzebnie podgrzewana przez
    media i m.in. to forum, o PZLD nie wspominajac.
    Winne zapewne sa obie strony. Szczerze mowiac to
    straszny wstyd, ze dwie druzyny z wielkopolski
    tak na siebie najezdzaja...

    EOT (no chyba, ze jeszcze bedzie draznil ;) )

    Pozdrawiam

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    28-01-2003
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    a jako zaintereosowany jestem za i nawet powiem, ze sie bym cieszyl na fakt postawienia sie przez pieski (w Rawiczu) i nie postawienia sie tysz (w 100licy ) ;)
    WKM nigdy nie spadnie !!! :)

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sklady zglosozne na niedzileny mecz:

    Kolejarz:
    1. Mroz
    2. Chinski
    3. Dym
    4. Kazmierczak
    5. Kedziora
    6. Nowaczyk

    WKM:
    9. Smith
    10. Hoffmann
    11. Truminski
    12. Kujawa
    13. Fijalkowski
    14. Glowacki

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sklady zglosozne na niedzileny mecz:

    Kolejarz:
    1. Mroz
    2. Chinski
    3. Dym
    4. Kazmierczak
    5. Kedziora
    6. Nowaczyk

    WKM:
    9. Smith
    10. Hoffmann
    11. Truminski
    12. Kujawa
    13. Fijalkowski
    14. Glowacki

    mozna przypuszczac ze w rawiczu pojedzie pod 4 topinaka 5 wilson 7 swiderski a 8 korolew przy takim ukladzie karty by rozdawali rawiczanie.Mam nadzieje ze w wawie pojedzie za 10. Hoffmann max to w tedy bedzie przewaga wawy jak pojada w pelnych to moj typ 51-39 dla wawy

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mozna przypuszczac ze w rawiczu pojedzie pod 4 topinaka 5 wilson 7 swiderski a 8 korolew przy takim ukladzie karty by rozdawali rawiczanie.Mam nadzieje ze w wawie pojedzie za 10. Hoffmann max to w tedy bedzie przewaga wawy jak pojada w pelnych to moj typ 51-39 dla wawy
    Watpie aby pojawili sie Topinka i Wilson i nie
    jest to zadne zamylanie oczu. Korolew takze nie
    pojedzie bo leczy kontuzje.

    Pozdrawiam

  31. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    to jak nasi jada do wawy w krajowym i wawa jedzie w krajowym,to zapowiada się bardzo ciekawy mecz!wynik będzie oscylował w granicach remisu!chociaż mam nadzieje że Rawicz wygra to spotkanie.mój typ 48-42 dla Kolejarza!

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    24-06-2003
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibicom z rawicza proponuje zajrzeć na strone www.gwardiaw.prv.pl
    Pozdro

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    2,456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Warszawa wycofana

    Jak podaje oficjalna storona zespołu Gwardii www.gwardiaw.prv.pl druzyna zostala wycofana z rozgrywek. Strona podaje ze wszystkie najblizsze imprezy w tym mecz z Kolejarzem nie odbeda sie. To bardzo smutna wiadomosc dla kibicow w calej Polsce:(.Powodem jest brak finansow.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ech...
    no i coz mozna powiedziec...
    z punktu widzenia kibica Kolejarza, jest dobrze...
    dla zuzla to kolejny krok do 'czarnej dziury'

    szkoda :(

    Pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    362
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i po meczu wygral Kolejarz 40-0 , kurde troche szkoda ze wawka sie wycofala teraz druga czworka jest juz zupelnie o nic.
    Wykonywanie czynnosci sexualnej wzgledem pewnego miasta na UkrainieUkryta zawartość
    ...::: I Gorzow tez i Gorzow tez przyjacielem Jaskolek jestUkryta zawartość :::...
    Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety, ale już w tym sezonie nie zobaczymy WKM-u w ligowych rozgrywkach. Oby taki los nie spotkał już żadnej drużyny i żeby to nie oznaczało końca speedway'a w W-wie.
    www.gwardiaw.prv.pl

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    no i połasił sie Max na kase i co teraz ? Szkoda mi trumińskiego , Fijałkowskiego i reszty... . Nadal będa 3 ligi za rok ? Przeciez za 2 lata cieżko będzie o 2 ligi ! Oj chyba powoli polski żużel zbliża sie do niemieckiego i czeskiego :(

    DZIĘKUJEMY !!! PANOWIE ROZPIEPRZCIE WSZYSTKO !!!

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    co tu pisac wygralismy bez Topinki i Wilsona
    a tak na serio to nawet szkoda ale coz
    my nic nie zrobimy
    Ja tu czegos nie moge zrozumneic jak to jest ze druzyna z Warszawy sie wycofuje to za co ma taki Rawicz jezdzic???
    Z tym zuzlem juz sie coraz gorzej dzieje:(

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hmm... ciekawe czy ktos teraz szybko zakontraktuje
    Maxa albo Smitha bo cos mi sie wydaje, ze jest to
    mozliwe...

    Pozdrawiam

  40. Powrót do góry    #40
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    hmm... ciekawe czy ktos teraz szybko zakontraktuje
    Maxa albo Smitha bo cos mi sie wydaje, ze jest to
    mozliwe...

    Pozdrawiam
    ale jak możliwe skoro już startowali oni w barwach jednego klubu ? niestety ale to niewykonalne ( jestem pewien na 99% ) :)

  41. Powrót do góry    #41
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    ale jak możliwe skoro już startowali oni w barwach jednego klubu ? niestety ale to niewykonalne ( jestem pewien na 99% )
    Ja chyba na 100. Nie mozna pozyczyc zawodnika jesli odjechal juz jeden bieg

    A moze Warszawa nie przystapi do tego meczu
    Prorok siakiś czy co?

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szkoda ze3 ten mecz sie juz nie odbedzie:(

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    898
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja Wam mowie ze to jest mozliwe
    Regulamin PZM
    Art.207
    Zawodnik krajowy i zagraniczny nie moze
    w ciagu tego samego sezonu brac udzialu
    w zawodach o mistrzostwo Polski i nagrody
    PZM w barwach dwoch klubow zuzlowych
    wyjawszy moment rozwiazania lub polaczenia
    klubow (sekcji) zuzlowych


    podobna sytuacja byla z Wanda Krakow, bodajze
    w ktoryms z ostatnich komunikatow GKSZ bylo,
    ze zawodnicy Wandy sa zwolnieni z kontraktow
    i moga podpisywac nowe umowy jeszcze w tym
    sezonie

    Pozdrawiam

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2002
    Postów
    321
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no to wiec cno to rawiczanie teraz nam nic nie zostalo jak jechac w kazdym meczu w krajowym skladzie i na rezerowowym sprzecie!!a na baraze najlepszy sprzed i obcokrajowcow a co do meczu to moj typ 0-40 do rawiczan:Pszkoda mi troche wawy ale w przyszlym roku to sie zmieni i awansuja:)a smith i max przyjda do rawicza:))):moja propozycja skladow na mecze do konca sezonu prucz barazy
    dym
    cinski
    mroz
    kruk
    swiderski
    nowaczyk
    kedzioera nie wystawilem do skladu korolewa bo ma kontuzje czeba go oszczedzac :)) a na baraze
    1.Dym
    2.Mróz
    3.Topinka
    4.Korolew
    5.Wilson
    6.Nowaczyk
    7.Swiderski
    8.Chinski
    no i w barazach mam nadzieje ze sie utrzymacie:)na pewno bede na barazu w rawiczu

    pozdrawiam sulus

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja Wam mowie ze to jest mozliwe
    Regulamin PZM
    Art.207
    Zawodnik krajowy i zagraniczny nie moze
    w ciagu tego samego sezonu brac udzialu
    w zawodach o mistrzostwo Polski i nagrody
    PZM w barwach dwoch klubow zuzlowych
    wyjawszy moment rozwiazania lub polaczenia
    klubow (sekcji) zuzlowych


    podobna sytuacja byla z Wanda Krakow, bodajze
    w ktoryms z ostatnich komunikatow GKSZ bylo,
    ze zawodnicy Wandy sa zwolnieni z kontraktow
    i moga podpisywac nowe umowy jeszcze w tym
    sezonie

    Pozdrawiam
    Widze, ze jestes dobry w cytowaniu, gorzej u Ciebie z rozumieniem tych cytatow z regulaminu.
    WKM Warszawa nie zostal rozwiazany (tak jak chociazby Wanda), a jedynie wycofany z rozgrywek.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •