Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 373

Wątek: 30 maj: TŻ Sipma Lublin - Wybrzeże Gdańsk 49:41

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2001
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    30 maj: TŻ Sipma Lublin - Wybrzeże Gdańsk 49:41


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    1,795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    hehe a świstak siedzi i zawija....

    mecz napewno bardzo ciezki ale mysle ze jednak szale na swoja kozysc powinni przechylic gdanszczanie.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dokładnie tak bedzie jak mówi Zblewa. miałem troche obawy jesli chodzi o mecz w Lublinie ale po tym co pokazali oni w Gdańsku to widze tylko jednego faworyta.
    oczywiście w innym stosunku punktowym niż ten w Gdańsku:P
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    12-03-2004
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TŻ Spima na wlasnym torze prezentuje sie zupelnie inaczej niz na wyjazdach. Wystarczy popatrzec na poprzedni sezon i mecze z np. Unia Tarnow.Hehehe zaraz zaczna sie komentarze, w stylu "co ma zeszly sezon to obecnego", moim zdaniem troche ma :]. W tym bedzie podobnie. Mam nadzieje ze juniorzy sie wykuruja :] Zreszta bez przesady, Gdansk to nie jest jakis Dream Team, wszyscy sa do objechania :] Ja stawiam na zwyciestwo TZ Spima Lublin :]

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    05-03-2004
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No prawda jest taka, że TeŻecik u siebie i na wyjeździe to dwie rózne drużyny. I to nie tylko w poprzednim sezonie, ale zawsze tak było, że u siebie potrafiliśmy wygrywac z najlepszymi.

    Moje zdanie jest takie, że w tym meczu też faworytem nie bedziemy, ale szanse na zwycięstwo jak najbardziej mamy. Jednek kluczowe znaczenie będa tu mieli juniorzy. Jeśli Dawid i Daniel zdąrzą się wykurować, co jest jednak mało prawdopodobne, to mamy spore szasne na zywcięstwo, jeśłi pojedzie Bałabuch z Wroną to asze szanse topnieją do 25-30%

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    1,795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    kazdy jest mocny na wlasnym torze.
    jezeli nawet mecz zostanie przez nas przegrany w co bardzo watpie namprawde bardzo to przeciez nikt im glowy nie urwie. od poczatku bylo wiadomo ze mecz w Lublinie bedzie ciezka przeprawa aczkolwiek ja osobiscie jestem przekonany o tym ze nasi zuzlowcy wroca z tarcza do Gdanska.;)

    mam nadzieje ze to spotkanie dostarczy wam wielu emocji bo o to przeciez kibicowi chodzi!!:D

    pozdro
    :)

  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W sumie, to to spotkanie do najłatwiejszych nie będzie należeć... W końcu Piszcz, Knapp, Śledź spisywali się dość dobrze na gdańskim torze i wygrywali z Pecyną, Stojanem i Pacholakiem;]. Do tego dojdzie 3 innych zawodników i może być naprawdę ciekawie... Mam nadzieję, że pojedziemy z Brianem lub Kenem, bo GTŻ pokazał co to jest lekcewarzenie rywali, a powtórki nie chcemy...
    Pozdrawiam.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje ze GKS wygra. TŻ pewnie pojedzie z Peterem, a my miejmy nadzieje ze pojedzie "Dziadzia" dzisiaj chłopak walnął w Danii komplecik i wygrał dla Fredericii meczyk :D. Mecz napewno nie będzie łatwy ale mam nadzieje ze po 8 kolejce dalej będziemu jedyna drużyną niepokonaną w tym sezonie.

    Pozdro

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Cóż..

    w końcu emocje z prawdziwego zdarzenia.. :)

    Lublin u siebie z Peterem i podstawowymi młodzieżowcami łatwym przeciwnikiem nie będzie. Tak naprawdę ten mecz to dla mnie wielka niewiadoma..pozwoli zweryfikować nasze szanse na zwycięstwo w Gorzowie.. Mam nadzieję, że na PLUS..

    pozdrawiam
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Może się okazać że mecz w Lublinie będzie cięższy od meczu z Gorzowem. Peter Karlsson, Śledź, Piszcz, Franki, Knapp i juniorzy mogą być zbyt trudną przeszkodą do pokonania dla GKS. Jak będzie okaże sie już za półtora tygodnia. Miejmy nadzieje że GKS poradzi sobie i dalej bedzie bez porażki w sezonie 2004. Chciałbym wiedzieć tylko jak wygląda sprawa juniorów. Jeleniewski chyba miał złamaną ręke wiec raczej małoprawdopodobne zeby jechał, jednak nie z takimi kontuzjami jeździli. Napewno będzie to najciekawszy mecz jaki miał miejsce w tym sezonie na 1 ligowych torach. Liczę na zwycięstwo GKS bo przecież Kościecha, Chrzanek, Stojan (już z nowymi sponsorami:) ), Jabłońscy czy Karger napewno są bardzo mocni, do tego Pacholak i jakby nie patrzeć możemy wygrać :).

    PS. Żyjmy z nadzieją że Gorzowianie z panem "L..." na czele nie zaczną tutaj pisać o meczu GTŻ - Stal ;).
    PS2. Czy wiadomo coś na temat składu, tzn czy będzie Karger, bo jak nie to raczej porażka, a tego nikt nie chce :-/.

    Pozdro Maciek - Kibic_GKS-u

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-09-2002
    Postów
    765
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kibiców GKS-u mogę zapewnić, że nie będzie łatwiej niż w Grudziądzu - a to już gwarantuje wielkie emocje. Jeżeli pojadą nasi podstawowi juniorzy - wygra TŻ, jeżeli nie - stawiam minimalne zwycięstwo gości.

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Machciu
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,673
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w sumie może byc każdy wynik jak i w jedną tak i w drugą strone. jak ktoś pisał wynik podobny jaki mieliśmy w Grudziądzu. tez tak mysle i stawiam 48-42 tylko nie wiem dla kogo:) mam nadzieje że pojedzie Karger.
    jedyną niewiadomą będzie kto pojedzie z dwójki 100jan Pecyna.
    pozdro
    A NA DRZEWACH ZAMIAST LIŚCI,BĘDĄ WISIEĆ KOMUNIŚCI...LECHIA GDAŃSK !!!

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2003
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 24 w 9 postach
    Jak zwykle optymistycznie --> 50:40 dla TŻ-ciku:D

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2003
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do meczu z Gorzowem jeszcze troche czasu,przedemną długa droga do Lublina,mam nadzieje że pojedzie oprócz mnie spora grupa kibiców.Jesli chodzi o wynik to nie wiem czemu jestem spokojny,chociaż nie mowie że jestem pewny.Wynik obstawiam w granicach 50:40 dla Wybrzeża.

    Pozdrawiam.

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach

    Kibic GKS-u

    Brian pojedzie na 99,9 %, w takim meczu Dziki nie odpuści nawet pół pukcika (który zresztą może przesądzić o wyniku). Jeśli Stojan nie strzeli babola z zakupem nowych silników to pewnikiem on znajdzie miejsce w składzie.

    A co do samego meczyku powiem tak: sytuacja będzie napięta jak baranie jajca che che. Ubolewam, że będę musiał słuchać transmisji z meczyku w radio Gdańsk. Jak zatytułował ktoś relację z pewnego meczu - kardiolog pilnie poszukiwany...

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Oj dużo może zależeć od naszych lideró- chrzanka, kostka i chyba briana.... jeśli oni pojadą na poziomie, a tak jeżdzić potrafią(m.in. pierwsyz mecz barażowy z unią t.) to powinno być dobrze, ta trójka musi wygrywać biegi, o drugie i trzecie miejsca może być strasznie trudno, bo lublin ma wyrównany składzik, jeśli pojada juniorzy i któryś z krzysiów dorzuci kilka punktów, to myślę że gks może odnieść minimalne zwycięstwo, wynik będzie oscylował w granicach remisu, zobaczymy też dwóch najlepszych zawodnikó 1 ligi - kostka i petera. Myślę, że może być to trudniejszy mecz niż w grudziądzu i zadecydują detale- typu defekt, taśma, tudzież wykluczenie...

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik Awatar Abram
    Dołączył
    02-10-2002
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam.Zapowiada sie doskonale spotkanie,mam nadzieje ze wygrane przez Gdanszczan.Motor jest silna druzyna,u siebie moga powalczyc o zwyciestwo jednak licze na nasz sukces.Typuje 49-41 dla Wybrzeza:)Pozdrawiam


  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar Mrozo_GD
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    2,382
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Przed Gdańskiem ciężki mecz wyjazdowy.
    W Lublinie pojedzie już Peter który ponad 10p powinien wykręcić. Piszcz, Franków, Śledź też będą silnym punktem zespołu. Motor będzie trudniejszym rywalem niż Grudziądz i nasi zawodnicy będą musieli sporo się napocić żeby wygrać te zawody. Bardzo ciężko wytypować jest wynik tego spotkania gdyż Lublin będzie posiadał atut własnego toru. Lecz siła zespołu z Gdańska do tej pory nie zawiodła wyraźnie wygrywając spotkania. Wierzę w Wybrzeże i uważam, że 2p pojadą do Gdańska po ładnym i emocjonującym meczu.

    Pozdrawiam.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Osobiscie uwazam, ze mecz wyjazdowy do Lublina, bedzie trudniejszym orzechem do zgryzienia niz ten w Gorzowie.
    Bedzie bardzo ciezko i tak jak ktos wczesniej podkreslil o wyniku moga zadecydowac detale jak defekty. Mam nadzieje, ze wszystko jednak bedzie w sportowej walce i wygra lepszy. Nalezy pamietac, ze Sledz, Knapp i Piszcz to inni zawodnicy u siebie, do tego Peter Karlsson i to daje ok 38 pkt. Jest jeszcze Frankow i juniorzy (no wlasnie jacy) i od nich w glownej mierze zalezec bedzie ostateczny wynik.
    Co do skladu Gdanszczan.
    Spokojny jestem o Chrzanka i Kostka.
    Swoje powinien zrobic Brian Karger i Krzysiu Jablonski wraz z mlodszym bratem. Najwiecej moze zalezec od postawy Pecyny/Stojana. W Grudziadzu mielismy szczescie, ze reszta "pojechala za Pecyne" i nadrobila jego strate, tutaj moze sie to nie powtorzyc. Osobiscie nie wiem na kogo bym postawil. W Gdansku lepszy wydaje sie byc Stojan, ale jego indywidualne wystepy na obcych torach sa bardzo slabe. Pecyny nie lepsze, ale w Rzeszowie Ci co byli widzieli jak jechal, wiecej pecha niz jego winy (sprzet).
    Reasumujac zapowiada sie bardzo trudne spotkanie, licze na zwyciestwo gosci, obojetne w jakich rozmiarach.
    Lublinianie czy wiadomo juz o ktorej jest mecz?

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Przemek
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    3,678
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 567 w 306 postach
    Mam nadzieje ze Lublin wygra to spotkanie , atut wlasnego toru , jak "koziolki" chca awansowac musza wygrywac u siebie , cos czuje ze gdansk w najblizszych 2 kolejkach natraci troche punktow:)

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-04-2003
    Postów
    505
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No ja tez cos czuje ze Gorzów potraci tych punktów,juz w Grudziądzu tak bedzie.

    Pozdrawiam.

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-02-2002
    Postów
    586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Witam!
    KOMUS TO OBIECALEM!
    Rozmowa z Tomkiem Piszczem:
    Ja: Tomek, jeden z lubelskich forumowiczow, nazwal druzyne gdanska, odpadami z innych klubow.Co Ty na to?
    T.P.:Przestan, nie sluchaj tych bredni.Niech sobie przypomni, jak na mnie krzyczeli, gdy na poczatku mi nie szlo.
    Ja:Moze jednak, powiesz cos na temat druzyny gdanskiej?
    T.P.:Wszystko sie zgadza, wszystko jest, wiec jada i wygrywaja.
    Ja:A poszczegolni zawodnicy?
    T.P.:O czym mowa!!!,przysponsorowalbys mi lepiej,hehe

    Dalsza rozmowa, dotyczyla jego klopotow, ale to nie na ten temat.

    Co do meczu, to moim zdaniem wygra Wybrzeze.
    Bez wzgledu na sklady i zdobycze punktowe, 2 pkt. wyjada z Lublina.
    Moge sie mylic, ale nie lubie, wiec....
    Pozdrawiam wszystkich-Stewal

    Ps:Rombi, czy my zawsze musimy pozdrawiac sie przez "siatke"? Trzeba cos z tym zrobic,hehe
    Skazany na dozywocie z Wybrzezem.

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    1,795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje ze Lublin wygra to spotkanie , atut wlasnego toru , jak "koziolki" chca awansowac musza wygrywac u siebie , cos czuje ze gdansk w najblizszych 2 kolejkach natraci troche punktow:)

    jak ty jestes milo nastawiony do Gdanska.
    mowisz jezeli Lublin chce awansowac to musi sie starac, no dobrze a kto bedzie to druga druzyna ktora ma awansowac gorzow??(wiem ze z małej litery ale ty tak samo Gdansk piszesz):P:P
    martw sie lepiej o to byscie wygrali w Grudziadzu bo jeszcze przegracie i nie awansujecie do e-ligi z pierwszego miejsca!!

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach

    Raf

    Kol. się tu pojawił pewnie dlatego, że Speedi z Mrozem przyładowali chłopakom z Gorzowa na wątku GTŻ-Stal. Taka riposta niby...

    Faktycznie apeluję do kibiców GKS-u, którzy 30 maja będą mieli trochę wolnego czasu - jedźmy do Grudziądza wesprzeć sąsiadów sportowym duchem. Widowisko na pewno będzie rewelacyjne. To tyle nie na temat.

    Co do meczu w Lublinie to wg mnie raczej szansę otrzyma Stojan, nowy sprzęt, dziadzia pogrzebie przy motorku i powinno grać. Poza tym biorąc pod uwagę tor-beton w Gdańsku sądzę, że Stachyra będzie chciał spróbować szczęścia na innej nawierzchni, która niewątpliwie będzie bardziej pasowała Stojanowi. Chyba, że się z Dzikim umówią przed meczem na jakiej nawierzchni będą jeździć zawodnicy che che. Pozdrawiam

  25. Powrót do góry    #25
    Zaawansowany Awatar Presso
    Dołączył
    22-09-2003
    Postów
    2,109
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 8 w 3 postach
    Jestem jak najbardziej za aby pojechac do Grodzka na meczyk i popatrzec jak Stal sie topi poraz 2!!Coz by tu napisac o meczu z Lublinie,do latwych on napewno nie bedzie nalezec lecz sadze ,ze go wygramy albo w ostatnim biegu albo juz w polowie meczu.Mam nadzieje ,ze Motor sie ostro postawi co da w koncu naszym zawodnikom okazje do jazdy na maksa w tym sezonie i pokazania "niektorym" ich siły rażenia.

    Pozdrawiam

    "DUMNI PO ZWYCIESTWIE WIERNI PO PORAŻCE"

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar Mrozo_GD
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    2,382
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Kol. się tu pojawił pewnie dlatego, że Speedi z Mrozem przyładowali chłopakom z Gorzowa na wątku GTŻ-Stal. Taka riposta niby...

    Faktycznie apeluję do kibiców GKS-u, którzy 30 maja będą mieli trochę wolnego czasu - jedźmy do Grudziądza wesprzeć sąsiadów sportowym duchem. Widowisko na pewno będzie rewelacyjne. To tyle nie na temat.

    Co do meczu w Lublinie to wg mnie raczej szansę otrzyma Stojan, nowy sprzęt, dziadzia pogrzebie przy motorku i powinno grać. Poza tym biorąc pod uwagę tor-beton w Gdańsku sądzę, że Stachyra będzie chciał spróbować szczęścia na innej nawierzchni, która niewątpliwie będzie bardziej pasowała Stojanowi. Chyba, że się z Dzikim umówią przed meczem na jakiej nawierzchni będą jeździć zawodnicy che che. Pozdrawiam
    Speedi nie z Mrozem tylko z Machciem :P:)
    Ale też trzymam za Grudziądz w tym meczu.
    Pozdro.

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Moje roztargnienie przepraszam i biję się w piersi!!!!

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdańsk to mocna ekipa , ale Lublin u siebie jest bardzo cięzki do objechania , w tamtym sezonie już się o tym przekonali Unia Tarnów i Rkm Rybnik. a dlaczego ?
    Tor lubelski jest specyficzny , rywale spasowują się dopiero po 6-7 wyścigach , (przekonał się w tym sezonie już Tomek Jędzrzejak ! ). Juniorzy podstawowi czyli Stachyra i Jeleniewski już nie raz udowodnili że jak wygrają start to już ich nikt nie dogoni ! ( a starty mają niekiepskie).
    Wydaje mi się że dla Gdańszczan będzie łatwiej w Gorzowie niż Lublinie !
    Co do wyniku typuje wygraną gospodarzy 49:41 !
    Oczywiście pozdrawiam kibiców Gdańska , bo to nie Stalowcy z Gorzowa ! pełen szacunek dla Wybrzeża !


  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Stewal:

    Ty byś lepiej przysponsorował tych chłopaków, co przy bramie wjazdowej do parkingu stoją...
    Już my wiemy czemu, nie??? :D:D:D

    Pzdr.

  30. Powrót do góry    #30
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gdyby nie kontuzje Jelenia i Stachyry stawialbym w ciemno na zwyciestwo TŻ.

    teraz sytuacja sie skomplikowala i o dobry wynik bedzie znacznie trudniej bo odpada jakies 5 punktow juniorów.
    W tym meczu Peter to pewniak. licze na 13 pkt. Sledz i Piszcz juz powoli dogadali sie ze sprzetem wiec powinno byc dobrze. Franek nie odstaje zbyt daleko i pare punktow dorzuci. Jest jeszcze nieobliczalny Knapp...

    Co do Wybrzeza to ciezko ocenic jak to z Wami naprawde jest. Mecz wyjazdowe do najciezszych nie nalezaly, wiec i dyspozycja na lubelskim torze Waszych zawodnikow jest duza niewiadomą. W tym roku u nas w IME jechal Stojan. nic wielkiego nie pokazał...

    zapowiada sie super mecz. wynik moze byc w kazda strone. mam nadzieje ze wygraja lepsi i bedzie to TŻ:P

  31. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    1. Czy moze ktoś z Lublina powiedzieć conieco o stanie zdrowia juniorow TŻ-u.
    2. Michal_Melibruda dzieki za info o Kargerze.
    3. Ja bym zdecydowanie postawił na Stojana. Prezentuje się zdecydowanie lepiej od Pecyny i jak dotąd robi duzo lepsze wrażenie.

    Pozdro Maciek - Kibic_GKS-u

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach

    A Stalowcy...

    siedzą cicho, zaczajeni, uszy i oczy szeroko otwarte. Nie ma mowy o żadnym błędzie, nawet mysz się nie prześlizgnie. A co dopiero post... Bravo!


  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    2,427
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Stewal wybierasz się na te turne Wrocław-Lublin ?? Daj znać bo czas mija :P.
    pozdrawiam.
    Ukryta zawartość Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    Tomek Gollob Mistrz i Władca Żużlowego Bractwa.Uczyć się ofermy!

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Machciu czy ktoś oprócz Ciebie jest zainteresowany wyjazdem do G-dza, może się spikniemy?
    Swoją drogą ciekawe jak nas tam przyjmą??

    Pozdr
    PiXeL
    :D

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik Awatar jacur78
    Dołączył
    09-04-2003
    Postów
    179
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Eeeeeee tam chlopaki i... dzieczyny :)
    Mowicie jakies wroclawie, grudziadze feeee. Taki ladny meczyk takze 30 maja do lublina zapraszam, bez wymowek.

    Licze ze conajmniej 500 osob z gdanska przyjedzie ( samochodem spokijnie mozna przejechac trase ponizej 5 godzin - wiem bo sprawdzilem w zeszlym tygodniu :) )

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    1,795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Juniorzy podstawowi czyli Stachyra i Jeleniewski już nie raz udowodnili że jak wygrają start to już ich nikt nie dogoni ! ( a starty mają niekiepskie).

    sek w tym ze raczej ci juniorzy o ktorych wspominasz nie zasiada na swoich "rumakach" i nie beda zdobywali punktow dla TŻ-u!!

    Oczywiście pozdrawiam kibiców Gdańska , bo to nie Stalowcy z Gorzowa ! pełen szacunek dla Wybrzeża !
    pozdro dla ciebie:)

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2001
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no wlasnie do konca nie wiadomo jak to jest, kontuzja stachyry okazala sie chyba bardziej powazna niz to wygladalo. Jednak szansa na jego wystep jest 50/50. Co do Jelenia,w pierwsze diagnozy wskazywaly na zlamanie, ale jesli okaze sie to tylko pekniecie to moze 2 tygodnie wystarczy.

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    04-05-2004
    Postów
    64
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeżeli podstawowi juniorzy z Lublina się nie wykurują to mamy naprawdę spore szanse na zwycięstwo.
    To jednak sport i wszystko może sie zdarzyć.

    Liczę jednak na to że Chrzanek, Kościecha i Karger spokojnie zrobią te 30 pkt. a reszta swoje dołozy i zwycięstwo jest nasze.

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2004
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieje ze Lublin wygra to spotkanie , atut wlasnego toru , jak "koziolki" chca awansowac musza wygrywac u siebie , cos czuje ze gdansk w najblizszych 2 kolejkach natraci troche punktow:)
    hehehehehehehe stary nie wal tu takich ściem,mów poprostu że lublin musi wygrać z Gdańskiem po to by Gorzów mógł jeszcze realnie patrzeć na awans do Ekstraligi z 1 miejsca,a nie walczyć w barażach.Ale wazne że się starałeś oki.

    P.S
    I tak z tego nic nie będzie

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    339
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozmawiałem z Januszem Stachyrą i powiedział, że obaj jego juniorzy raczej się wykurują na Gdańsk. Ale nie jest to pewne na 100%.

    Co do wygranej Lublina u siebie nie był już takim optymistą, ale obiecał, że powalczą ze wszystkich sił!

    Jeśli nasi zawodnicy będą odpowiednio zmotywowani, trafią z ustawieniami motocykli to... będzie dobrze!:)

    W kwestii kto z pary Pecyna-Stojan pojedzie w Lublinie to jeszcze za wcześnie na te dywagacje. Jeszcze wiele treningów przed tym spotkaniem (w tym trening w Toruniu) i obaj w tej chwili mają takie same szanse.

    Pzdr.
    A.

  41. Powrót do góry    #41
    Użytkownik
    Dołączył
    14-03-2004
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myśle że Lublin nawet nie powinien ściągać Petera na ten mecz bi tak przegrają,Lepiej niech już ściągną tego drugiego Tihaniego czy jak mu tam zobaczymy jak on jeżdzi.

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    1,795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ten drugi o ktorym mowisz to Atilla ale z tego co słyszalem to on jezdzi na poziomie Mordela wiec chyba szkoda na niego zachodu.
    mysle ze jezeli (a napewno tak bedzie) w tym meczu pojedzie Karlsson to bedzie bardzo ciekawie...jest on wkoncu najlepszym jak dotad zawodnikiem 1 ligi!!:D

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    30-03-2004
    Postów
    255
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dlaczego większość Gdańszczan pisze że Gorzów będzie walczył w barażach ? Przecież Gorzów zdobywa tylko 4 ptk w II rudzie i zajmie 3 pozycje.Drugi będzie Lublin a w play-offach Gorzów też nas nie prześcignie!
    Zobaczcie Gdańszczanie na terminarz , jakie mecze ma Gorzów a jakie Lublin.To że Gorzów pojechał lepiej w Gdańsku niż Lublin nie znaczy że jest lepszą drużyną.
    Lublin jechał bez stranieri i juniorów , więc nie ma co porównywać.Pozatym Lublin ma lepszego stranieri i lepszych seniorów niż Gorzów , a samymi juniorami meczów się nie wygrywa.

    Lublin musi wygrać wszystkie mecze u siebie , na wyjeździe może przegrać wszystko
    a i tak wtedy zajmie drugie miejsce!

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec Awatar loko1980
    Dołączył
    25-04-2004
    Postów
    566
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Dlaczego większość Gdańszczan pisze że Gorzów będzie walczył w barażach ? Przecież Gorzów zdobywa tylko 4 ptk w II rudzie i zajmie 3 pozycje.Drugi będzie Lublin a w play-offach Gorzów też nas nie prześcignie!
    Zobaczcie Gdańszczanie na terminarz , jakie mecze ma Gorzów a jakie Lublin.To że Gorzów pojechał lepiej w Gdańsku niż Lublin nie znaczy że jest lepszą drużyną.
    Lublin jechał bez stranieri i juniorów , więc nie ma co porównywać.Pozatym Lublin ma lepszego stranieri i lepszych seniorów niż Gorzów , a samymi juniorami meczów się nie wygrywa.

    Lublin musi wygrać wszystkie mecze u siebie , na wyjeździe może przegrać wszystko
    a i tak wtedy zajmie drugie miejsce!
    __________________________________________________ __________

    No coż z Twojej wypowiedzi powiało optymizmem, tylko nie w tę co trzeba stronę. Wynika z tego, że Gorzów ma tylko lepszych juniorów, bo seniorzy i obcokrajowiec sa lepsi w Lublinie, tylko dlaczego Gorzów najłatwiejsze zwycięstwo w tym sezonie odniósł na własnym torze właśnie z Lublinem. Dlaczego najlepszy obcokrajowiec pierwszej ligi daje sie przywiezc na 1:5, dlaczego przegrywa z juniorem Stali Rajkowskim, dlaczego nie potrafił pokonać "słabego" Paluch, dlaczego Lublin nie wygrał w Gorzowie, skoro Gorzów jezdził bez Flisa?? Odpowiedz może być jedna, bo Stal nie przegrała jeszcze meczu przed wyjazdem na tor, tak jak to było z Lublinem w Gdańsku!!!

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-05-2002
    Postów
    1,691
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No coż z Twojej wypowiedzi powiało optymizmem, tylko nie w tę co trzeba stronę. Wynika z tego, że Gorzów ma tylko lepszych juniorów, bo seniorzy i obcokrajowiec sa lepsi w Lublinie, tylko dlaczego Gorzów najłatwiejsze zwycięstwo w tym sezonie odniósł na własnym torze właśnie z Lublinem. Dlaczego najlepszy obcokrajowiec pierwszej ligi daje sie przywiezc na 1:5, dlaczego przegrywa z juniorem Stali Rajkowskim, dlaczego nie potrafił pokonać "słabego" Paluch, dlaczego Lublin nie wygrał w Gorzowie, skoro Gorzów jezdził bez Flisa?? Odpowiedz może być jedna, bo Stal nie przegrała jeszcze meczu przed wyjazdem na tor, tak jak to było z Lublinem w Gdańsku!!!
    Dlaczego Gorzow sie ********* tam gdzie go nie chca?
    Czy ja musze w tym watku czytac o Rajkowskich, Flisach, Paluchac? Co mnie to obchodzi?? Bedzie rewanz z nami lub z Lublinem to sobie popiszesz! Teraz lepiej skoncentruj sie na watku GKM - Stal.

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •