Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 285

Wątek: TŻ SIPMA Lublin - WKM Warszawa

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    173
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    TŻ SIPMA Lublin - WKM Warszawa

    GG:2301104
    Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    oplakatowac i wygrac

    jesli na tym meczu nie bedzie 6-7 tys ludzi to zwatpie,ogolnie na taki mecz przydalaby sie akcja oplakatowania miasta bo takiej reklamy klub nie prowadzi.mam propozycje ak ktos umie moze zrobilby plakat w internecie na stronie lubelskiej i inni mogliby go pobrac i potem xerowac i wieszac.tak np robia kibice w warszawie,kibice lechii gdansk i innych klubow gdzie nie ma kasy.na tym meczu mozna zarobic ale wielu ludzi musi wiedziec ze takie spotkanie sie odbywa.a bez info nic z tego nie bedzie.bo to ostatni mecz gdzie moze przybyc kilka tysiecy chyba ze bilety na ostatni slask pojda w dol(mam nadzieje ze bedzie to awans)

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    15-04-2002
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Warszawa chyba przegra ale myślę że Lech Kędziora(trener Gwardi)załatwi jakiegoś obcokrajowca
    i Wam(Lublinowi)sprawimy wielkie lanie.Wieżę w Gwardie że
    nawet wygrają w ostatnim bieg!!

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wygra TZ Lublin

    Wygra Lublin , ma silniejszy skład niż Warszawa. A tak poza tym gdyby Śląsk miał lepszy sprzęt to Warszawa nie wygrałaby nawet ze Śląskiem.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wygra Lublin , ma silniejszy skład niż Warszawa. A tak poza tym gdyby Śląsk miał lepszy sprzęt to Warszawa nie wygrałaby nawet ze Śląskiem.
    Oczywiscie. A gdybysmy nie przekupili wszystkich zawodnikow druzyn przeciwnych i sedziow to bysmy mieli 0 punktow i przegrywali wszystkie mecze 15:75, a z Lublinem to nawet 90:0.
    Czlowieku zastanow sie zanim cos napiszesz.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    fanatycy znad bystrzycy

    Bardzo dobry pomysł z tym plakatami.
    Ja w miarę możliwości mogę wypocić taki plakat w Corel Draw. Rozmiar A4.
    Z okazji, że mam "dużo do powiedzenia" :) :) :) na www.tzlublin.prv.pl, "kampania reklamowa" tej akcji jest jak najbardziej możliwa.
    Jeśli ktoś czuje się na siłach, aby rozwieszać to w różnych miejscach to prosze o info, bo inaczej nic nie zrobię. Teraz siedzę w stolicy, więc oczywiste, że ja rozwieszać nie będę :)

    Proponuje przedyskutować tutaj całą akcje. Ustalimy co i jak a później weźmiemy się do roboty.
    Naważniejsza kwestia to zebranie grupy ludzi, którzy będa chcieli rozwiesić trochę plakatów. Nawet jak jedna osoba rozwiesi 10 takich xerówek to raczej nie przemęczy ani siebie ani portfela. Koszt xera 1-2 zł + taśma klejąca.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja mam kontakty z adminami strony http://www.tzl.prv.pl wiec moze zgodza sie wrzucic jakas Reklame na stronke :)


    Narazie



  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ok Kubbas. Ale przydaliby się ludzie do rozwieszania tych plakatów.

    Możliwe, że bedę w Lublinie za jakieś 2 tygodnie i wtedy okleje parę wierzowców :)



  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    28-03-2002
    Postów
    82
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Taaaa..
    Dobry pomysl
    Ja wchodze

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    173
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jesli o mnie chodzi to ja sie na to pisze.

    Mam nawet projekt tego plakatu. Po ewentalnych poprawkach moglby nawet byc;)
    GG:2301104
    Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Do meczu jeszcze duzo czasu ale....

    mysle ze wygramy z Gwardia bez wiekszych problemow na wlasnym torze ,ze nasi przegrali w wawie to byl wypadek przy pracy tak mozna to ujac unas wawa jak zdobedzie 35pkt to powinna sie cieszyc takie jest moje zdanie
    Do boju Koziołki!!!!!!!!Pierwsza liga czeka!!!!


    TŻ SIPMA LUBLIN!!!!!TŻ SIPMA LUBLIN!!!!!!

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pomysł z plakatem GIT !!!
    Maila ze swoim projektem wysłałem Lublin_Fan-owi.
    Pozdrowienia.

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2002
    Postów
    173
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja rowniez wyslalem swoj projekt tego plakatu do Lublin_Fan-a.
    GG:2301104
    Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie moglbym zapoznac sie z waszymi projektami?

    Z gory dzieki pawels@zywnego.net
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A ja wrócę do tematu wątku :P

    Tak jak zapewne większość gdańszczan, liczę na zwycięstwo Lublina i dobrą jazdę naszego wychowanka Marka D. :)
    Liczę na awans lublinian do I ligi, a ewentualne zwycięstwo z WKMem będzie kolejnym wielkim krokiem ku I lidze.
    Mam nadzieję, że Tihanyi spisze się lepiej niż wczoraj.

    Pozdrowienia z Gdańska :)

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No no, ale zaangażowanie.. :)

    Jak ktoś chce zobaczyć projekty to tutaj są linki:
    http://www.tzlublin.prv.pl/plakaty/plakat.doc
    http://www.tzlublin.prv.pl/plakaty/plakat1.jpg

    Jesli ktoś zamierza wykonać taki plakat to prosze o wysłanie mi go na maila. Umieszcze wszystkie na stronie a w stosownym czasie wybierzemy najlepszy.

    A propos. Jak na mój gust to A4 powinno być w poziomie i nie za dużo grafiki bo w xero mogą zaśpiewać znacznie większą kasę, jeśli jest dużo do druku.
    Najpóźniej do środy wykonam swój projekt i dam znać :)



  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Xero czarno-białe to ok.10 gr. bez względu na ilość grafiki.
    Kolorowe to wydaje mi się, że powyżej 3-4 zł. od strony.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zależy gdzie. Jak chciałem kiedyś wydrukować A4, na której było zdjęcie zajmujące połowę kartki to mi zaśpiewali cos koło 1,5 zł.



  19. Powrót do góry    #19
    Początkujący
    Dołączył
    22-06-2002
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mi osobiście bardziej podoba się ten:
    www.tzlublin.prv.pl/plakaty/plakat1.jpg :)
    Ale mam pewne uwagi. Ten tekst na dole jest troszkę za długi. Za duża czcionka a poza tym to w porządku.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja dużo kseruje, głównie koło Politechniki lub w niej i bez problemów po 10-15 groszy.

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    01-07-2002
    Postów
    39
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.tzlublin.prv.pl/plakaty/plakat.doc
    mi osobiscie podoba sie ten plakat bo jest taki no naturalny jakie powinny byc plakaty

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    11-03-2002
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    tzlublin gwardia warszawa

    ja też jestem za plakatami i chetnie będe je roznosil i przyklejal

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    83
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak bierzecie i wykorzystujecie zdjęcia do plakatów to piszcie skąd pochodzą i kto jest autorem...
    Robicie partyzantkę koledzy!

    www.motor.lublin.pl

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    nono

    zawsze wiedzialem ze nasze drogi ida blisko a nawet jedno z odgalezien sie spotkalo.najwyrazniej mamy nieco inne koncepcje budowania zepolu,inne idealy z jednej strony to dziwne bo jesesmy z tego samego miasta kibicujume zepolowi....(!) ale mysle ze dogadalibysmy sie w roznych sprawach i moglibysmy utworzyc swego rodzaju lobby.moj kolejny pomysl ktory mi sie spodobal moze zrobic wspolna flage e-zuzlowych fanow motoru???tak laczy sie wiele ekip kibicow pilkarskich ktorzy gadaja na internecie i taki pomysl ma coraz wiecej zwolennikow w innych dyscyplinach wydaje mi sie ze w zuzlu juz sa ekipy e-fanow z swoimi flagami

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    warszawa gada

    co do meczu z nami wsrod kibicow gwardii brak optymizmu,ich wynik krazy w granicach 55-35 lub 60-30 dla motoru,takie sa doniesienia z ich strony .szczegolnie po naszym zwyciestwie w lodzi ich nastroje sie strasznie pogoszyly,ciekawe ilu kibicow przyjedzie z wawy ale z tego co mowili juz przed sezonem beda kolorowi flagi,chyba szaliki,konfetti.warszawiacy boja siue szczegolnie naszego ...toru a zwlaszcza jankowski ktory wypadal tu bardzo blado nawet w swoich najlepszych czasach,z notatek lubeslskiego kibica wynika ze jankowski robil u nas najwiecej 6-7 pkt,jest tez smith dla ktorego te nasze lotnisko tez powinno sprawiac duzo klopotu ,bo angielskie i polskie tory to 2 rozne motocykle(ich przygotowanie).tak wiec moze bedzie milo,w wawie cos mowia o trzecim zagraniczniaku co nie musi byc plotka bo to dla nich mecz o wszytsko i tu obie ekipy beda mialy napewno przygotowany super sprzet.co do kibicow to moznaby zrobic konfetii ,serpentyny moze baloniki!co wy na to

  26. Powrót do góry    #26
    Początkujący
    Dołączył
    20-01-2002
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Pomysl z plakatami jest super!!!

    Tak dobry pomysl. Moze sie uda sciagnac caly stadion ludzi. Bedzie fajnie. Zycze powodzenia!!

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    09-02-2002
    Postów
    56
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tanio skóry nie sprzedamy. Warszawa powalczy, nawet jesli przegra to nie róznicą 30 pkt, lecz nie wiecej niz 10 pkt. Na pewno bedzie wielka mobilizacja w druzynie, wiec nie można jeszcze przyznawac 2 pkt Lublinowi przed meczem

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-06-2002
    Postów
    832
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marek Dera The Best - pozdrówcie Go od fanatyka Wybrzeża, z którym chodził do podstawówki !!!
    Z całego serca bedę kibicował "Motorowi", nie dajcie zapomnieć o nazwie swojego klubu !!!
    Co do Gwardii, to jestem ciekaw, co ta Q-R-W-A Kędziora ciągnie za boki w takim klubie? Za to, co w Gdańsku naciągnął to sobie chatę wystawił. W Warszawie to pewno tylko bierze jak zwykle 15% od tych, których wstawia do składu - norma (jak na tego goryla).
    W każdym razie liczę na to, że Lublin dołoży "szemrańcom". Powodzenia!!!

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    pozdrowienia dla zielono-bialej lechii walczacej o przetrwanie

    micha mi sie cieszy bo moja poglady sa zbierzne jak widac z kibicami innych miast pozdrowka dla kolegi z gdanska,ale teraz z innej beczki-nie wiedzialem ze w swietochlowicach nie jechal jankowski a jak pisalem wczesniej podobno moze nie dojechac do lublina gdy jak na poczatku sezonu mowil ma byc 6 meczy jest troche wiecej i moze sobie odpusci

    ps nie zapomnimy nazwy MOTOR bo to jedyna historyczna nazwa tego klubu i tu masz moje slowo ze bede sie o to klocil z kilkoma forumowiczmi z lublina

    zauwazyliscie pewne sportowe zjawisko w lublinie
    w latach 80-tych najlepszy byl koszykarski start i avia siatkarska potem byly zlote czasy motoru,nastepnie montexu i ta era sie konczy,teraz kupili lublinianke i z kolan podnosi sie ukochany motor -moze tak by sie to zakonczylo niech motory wejda do ekstraklasy i niech ten lancuszek sie zatrzyma

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    reforma

    jak tak dalej pojdzie z kasa to w nastepnym sezonie nie pojedzie iskra i slask a moze gkm,czy ktos w koncu wyrzuci tych palantow z gksz.sa potrzebne szeroki zmiany w placeniu zawodnikom,mniej obcokrajowcow,uatrkcyjnienie widowisk i cos na wzor noznej czyli licencje przynajmniej jesli chodzi o krzeselka i dach.ludzie nie beda siedizec na brudnych lawkach czy na betonie czasy sie zmieniaja chcesz sprzedac towar to najpierw go ladnie podaj.mysle ze smierdzace ,brudne kible,kapiacy na glowe deszcz,siedzenie na gazecie i na betonie i spadajacy popiol na glowe z palcego sie papierosa nie jest np dla kobiety i dziecka przyjemnoscia-gdzie te sektory rodzinne o ktorych tak glosno sie mowi

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jezeli chodzi o nasz lubelski stadion to sie nie doczekamy tych krzeselek dopoki nie dojda do porozumienia "pilkarze" z "zuzlowcami". Bo miasto nie da kasy bo maja gdzies wyglad stadionu i zdanie ludzi ktorzy na ten stadion przychodza. Sa pewni ludzie ktorzy mowili o za inwestowaniu w stadion ale tylko w tedy gdy ten bedzie w dzierzawie dla zuzla. Wiekszosc wie o kogo chodzi. Ale miasto sie nie godzi. Dlaczego nie mozna by byl ozrobic dwoch osrodkow, zuzlowego i pilakarskiego z prawdziwego zdrarzenia?! Miejsce jest a na pewno gdyby dobrze sie za to wziasc to i inwestor takze by sie znalazl!! A wracajac do tematu stawiam 56-34 dla TZ Sipmy LUBLIN!!!!

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    W KWESTII PLAKATÓW

    Moge wykonac xero dowolnej ilosci projektow przygotowanych przez Was w formacie A4. Ile tylko chcecie. Tylko Wy to rozklejcie w Lublinie. No i pozostaje kwestia dostarczenia tego w szybkim czasie do Lublina, bo ja teraz jestem w Wawie i do Lublina przyjade dopiero na mecz.

    Wiec jesli ktos bedzie wczesniej, to ja moge przygotowac zupelnie dowolna ilosc plakatow A4 (500-1000 szt., albo i wiecej), ktos to ode mnie odbierze, a pozniej rozdystrybuuje pomiedzy innych naszych fanow Motoru, ktorzy to rozwiesza w Lublinie na slupach, blokach itd. Wiec jak? Mam juz grzac xero?

    Dajcie znak. Licze na Was. Niech ktos bedzie sklonny tylko to ode mnie odebrac.

    Pozdrawiam

    PS. A moze uda mi sie to nawet zrobic na A3.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    odp

    to o czym mowisz to druga strona medalu,ostatnio czytalem wypowiedz siwka ze ludzie spotru sie dogadaja (mowil o zuzlowcach i pilkarzach) ale najpierw miasto musi oddac stadion ktory byl budowany w czynie spolecznym i nie powinnie byc wlasnoscia miasta tylko klubu.co do przeprowadzki to to nie jest realne gdyz w lublinie kibicuje sie glownie motorowi i bylyby wielkie prostesty zreszta sluszne,a co do drugiego klubu czyli lublinianki to uwazam ze bedzie to wielki niewypal chodzi o frekwencje.nie da sie rozdzielic tych dwu druzyn- a zreszta marek kepa prponowal miastu budowe stadionu zuzlowego ,miasto sie nie zgodzilo wiec winny jest jeden

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    20-05-2002
    Postów
    70
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lucki73!
    Ja bede w czwartek w Wawie jezeli bedziesz mial to juz na czwartek jestem w stanie to od Ciebie zabrac tylko czy juz wszyscy zaakceptowali te projekty czy ma ktos jakies nowe? Decydujcie sie szybko to ja moge zrobic za kuriera Warszawa-Lublin. Jak by co to ja bede na Rivierze w siedzibie Columbus Club o godz12.Jak juz sie zdecydujecie to mooglbys to tam podrzucic bo ja zabardzo warszawy nie znam i ciezko by bylo gdzie indziej sie spotkac. Jak by co to moge to wziasc.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    W KWESTII PLAKATOW

    Misio_81,
    Na czwartek moge zrobic, nie ma problemu. Tylko zaakceptujcie projekt. Mnie bardziej podoba sie .jpg, ale autora prosze o naniesienie poprawki, bo jest byk ortograficzny. Powinno byc "Lublinian" a nie "lublinian". To nazwa wlasna i nalezy pisac ja z duzej litery. Niech autor poprawi to dzisiaj, a ja jutro drukuje i kseruje. Tylko powiedzcie jeszcze ile jestescie w stanie tego rozwiesic w Lublinie.

    Xero juz sie grzeje :-)))))

    Pozdrawiam

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    08-05-2002
    Postów
    153
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    W KWESTII WYNIKU

    O wynik jestem raczej spokojny. Raczej niemozliwym jest zwyciestwo Gwardii. Musialby sie wydarzyc kataklizm, by Motor ten mecz mogl przegrac.

    Realnie patrzac na poczynania jednej druzyny i drugiej oceniam, ze wynik bedzie oscylowal w granicach 56:34 dla Motoru, przy nastepujacej zdobyczy punktowej poszczegolnych zawodnikow obu druzyn:

    1. Fijalkowski - 4-5 pkt.
    2. Walczak - 5-6 pkt.
    3. Jankowski - 6-7 pkt.
    4. Smith - 9-10 pkt.
    5. Tihanyi - 6-7 pkt.
    6. Fujarski - 0 pkt.
    7. Aszenberg 2-3 pkt.
    A wiec miedzy 32-38 pkt..

    Teraz Motor:

    9. Stachyra - 11-12 pkt.
    10. Dera - 8-10 pkt.
    11. Zorro - 12-13 pkt.
    12. Trumna - 7-8 pkt.
    13. Atilla - 10-12 pkt.
    14. Kurtz - 0-2 pkt.
    15. Jelen - 5-7 pkt.
    A wiec miedzy 53-64 pkt.

    Oczywiscie bedzie gdzies posrodku, a wiec wynik 56:34 jest wielce prawdopodobny.

    Tak sobie teraz liczylem punkty zarowno Motoru, Gwardii i Ostrowa, jakie moga zebrac do konca sezonu i pokusilem sie o przedstawienie wariantu optymistycznego i pesymistycznego konca rozgrywek drugiej ligi.

    A wiec:

    Jesli Motor bedzie mial pecha nad pechami i: wygra z Gwardia mniejsza liczba punktow niz 10, przegra w Krosnie i przegra w Ostrowie, wowczas bedzie mial 18 punktow i gorszy bilans z Warszawa, co powinno pozwolic sie uplasowac druzynie na miejscu 2 lub 3. Ale to wariant bardzo pesymistyczny, bo wtedy Ostrow musi wygrac 3 wyjazdy, czego chyba nie uczyni (nie uda im sie w Warszawie).

    Optymistyczny wariant jest taki, ze Motor wygrywa w Krosnie i to daje mu juz pewny na 200% awans do I ligi. Ale to tez trudne do realizacji, zwazywszy, ze Krosno na swoim torze jest dosc mocne. Ale jesli wezmiemy pod uwage fakt, ze Warszawiacy rozprawili sie w Krosnie z Wilkami 20 pkt-ami, to moze, moze sie uda.

    Najbardziej realny jest taki wariant, ze: z Warszawa wygramy wiecej niz 10 punktami, przegramy i Krosno i Ostrow. A to daje nam na koniec sezonu 18 duzych punktow. Jesli z Ostrowem przegramy mniejsza iloscia punktow niz oni u nas, to mamy pewny awans, bo nie wierze ze Ostrow wygra 3 wyjazdowe spotkania.

    Wg mnie Ostrów o awansie moze juz raczej zapomniec. Ma niekorzystny uklad spotkan (3 wyjazdy z czego jeden do W-wy, drugi do Lodzi i trzeci do Krakowa) i w najlepszym razie zrobi na koniec 18 pkt. (ale tylko wtedy, gdy wygra w Lodzi i w Krakowie). W W-wie na pewno polegnie.

    Warszawa podobnie jak Lublin ma 2 wyjazdy i 3 spotkania u siebie, ale ma o 2 punkty mniej. Wygra wiec z Lodzia u siebie, przegra w Lublinie (wiecej niz 10 pkt), wygra z Krosnem u siebie, wygra z Krakowem na wyjezdzie, wygra z Ostrowem u siebie, ale i tak bedzie miala na koniec podobnie jak Motor 18 pkt, ale gorszy bilans malych punktów w konfrontacji z Motorem.

    Ludzie, I liga juz jest tuż tuż. Wystarczy tylko wygrac z W-wa wiecej niz 10 punktami i zrobic w Ostrowie 37 pkt.
    Juz mroze szampana.

    Pozdrawiam

    PS. Mysle, ze W-wa zdobedzie w konfrontacji z Ostrowem na swoim torze wiecej niz 48 punktow, co pozwoli zajac jej 2 miejsce i walczyc w barazach. I bedzie ciekawie az do ostatniej kolejki.

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze z warszawa wygramy cos kolo 55:35
    i mysle ze z ostrowem przegramy ale tylko minimanie (do 10 punktow)

    a i w krosnie mamy spore szanse poniewaz Krosno moze jechac bez obcokrajowcow (przeciez dla nich to "mecz o nic" a dla nas to mecz o 100% awans :)

    Narazie




  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    PLAKATY PRZED MECZEM!!!!!!!!!!!!!!! A NIE TERAZ
    I NAPISZCIE TZ MOTOR LUBLIN BO TO PRZYCIAGNIE WIECEJ KIBICOW I COS TAKIEGO MECZ KOLEJKI CZY MECZ O AWANS I JESZCZE TAKA SPRAWA W KURIERZE PISALI ZE KIBICE LUBELSCY BEDACY W LODZI MIELI FLAGI,KONFETII -KTOS SIE MOZE WYPOWIEDZIEC DLACZEGO NA WYJEZDZIE SA FLAGI W A LUBLINIE NIE MA NA MECZACH PROSZE O ODPOWIEDZ KANDYDATA NR2 CZYLI WSZSYTKICHH CO BYLI W LODZI


    co do naszego sporu to nie tylko ja tesknie za prawdziwa nazwa motor w 90% wpisy na stronach mowia ze kibice chca powrotu do nazwy motor a zwolennicy tz sa w kilku procentowej grupie wiec musicie sie pogodzic ze mam racje i nie jest to moja fobia tylko bardzo wazna sprawa dla lubelskich fanow ktorzy chca miec wplyw na to co sie dzieje w okol klubu i na to jak nazywa sie ich team bo zwyciezac nie bedziemy zawsze .napewno jest super ze jest sponsor,zwyciestwa ale i niespelniona obietnica wladz kluby ktorzy przez kilka miesiecy obiecywali kibicom gruszki na wierzbie i teraz zostalismy na lodzie

  39. Powrót do góry    #39
    Użytkownik
    Dołączył
    24-03-2002
    Postów
    474
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm na plakacie nie mozna sobie napisac Tż Motor Lublin bo klub wcale sie tak nie nazywa ...


    Narazie

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-06-2002
    Postów
    671
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Unia czeka na was w pierwszej lidze.
    Wreszcie poludnie sie podnisi. Wprzyszlym roku trzeba walczyc o Ekstralige

  41. Powrót do góry    #41
    Początkujący
    Dołączył
    20-01-2002
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PLAKATY !!!

    Razem z Pablo i Misio_81 popracowalismy nad projektami plakatow. Mozna je zobaczyc pod adressami:

    http://www.bambo86.prv.pl/plakaty/1.jpg

    program w ktorym robilismy ten plakat nie obzlugiwal polskich znakow :((( dlatego jest napisane "TZ Sipma Lublin", "..Druzynowe..." i "pomiedzy". chyba ze ktos wie jak w "Adobe Photoshop 5.5" wstawic text z polskimi znakami prosze o kontakt.

    http://www.bambo86.prv.pl/plakaty/2.jpg

    Z tym plakatem niebylo zadnych problemow [zmienilismy program ;P ]

    http://www.bambo86.prv.pl/plakaty/3.jpg

    To jest plakat Pablo w zmienionym formacie [z doc na jpg ;)]

    Jest jeszcze mala prosba :)) Oceniajcie ktore plakaty byscie najchetniej ogladali na ulicy ;P [najlepiej tu na forum] Z gory thx :))

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    20-03-2002
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To teraz punktacja "po warszawsku"

    1. Fijalkowski - 5-6
    2. Walczak - 7-8
    3. Wisniewski/Jankowski - 5-6
    4. Smith - 12-13
    5. Tihanyi - 6-7
    6. Fujarski - 0 pkt.
    7. Aszenberg 5-6
    Razem: 40-46 pkt

    Jezeli wszystko sie ulozy po naszej mysli i bedziemy mieli sporo szczescia to mamy szanse wygrac. Jezeli przegramy to nie wiecej niz wygralismy u nas.

    W Ostrowie Lublin przegra na 99%. Problem pojawia sie w meczu z Krosnem. Jezeli wygracie z nami wiecej niz 10 pkt, to ten mecz bedzie praktycznie bez znaczenia. Jezeli wygracie mniej niz 10 pkt, to mecz w Krosnie zadecyduje o tym kto awansuje bezposrednio, a kto pojedzie w barazach.

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2002
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do plakatów to się zgadzam. Myśle, że jak rozwiesimy je na kilka dni przed meczem to będzie ok. Wcześniej nie ma sensu, bo przynajmniej na moim osiedlu banda debili niszczy wszystko co im w te upośledzone łapy wpadnie. A poza tym to może poczekajmy do momentu, kiedy godzina rozpoczęcia meczu zostanie ustalona na 100% :)

    Natomiast co do nazwy klubu to wiadomo, że ścierają się tutaj dwie prawdy. MOTOR to nazwa historyczna i ogólnie znana. Wielu moich kolegów doskonale wie co to MOTOR, znają też LKŻ, ale do TŻ Lublin jeszcze się nie przyzwyczaili :)
    Ale z drugiej strony oficjalna i jedyna nazwa pod jaką występuje nasz klub w tym roku to TŻ Sipma Lublin.
    Ja jednak przygotuje dwie wersje plakatu (nazwy naszego klubu)i niech każdy sobie wybiera jaką chce :)


  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    20-06-2002
    Postów
    86
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    jojo

    prawda jest tez to za przez pierwsze 2 mecze na plastronie widnial napis motor a nie tz lublin,moze ktos z was wie czy kierownictwo bedzie zajmowac sie ta sprawa przywrocenia nazwy bo przed sezonem bylo glosno ze pilkarze i zuzlowcy beda pod tym samym szyldem u pilkarzy poszlo szybko a nas zaczely robic sie problemy natury prawnej.mam pytanie do osob blisko zwiaznycjh z klubem czy ta sprawa zostala definitywnie zawieszona czy tez klub bedzie dazyl do wczesniej wyznaczonego celu
    z gory dzieki

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •