Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 46

Wątek: Billy Hamill nie wystartuje w GP !

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach

    Billy Hamill nie wystartuje w GP !


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec Awatar JoCKeR
    Dołączył
    19-02-2003
    Postów
    656
    Kliknij i podziękuj
    9
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    "Jak podała oficjalna strona GP, w przyszłorocznym cyklu zabraknie Billego Hamilla. W jego miejsce wystartuje Hans Andersen."

    SF

    Mnie jako zielonogorzanina cieszy to info:)
    Moze lepiej sie przygotuje do spotkan ligowych (brak zmeczenia GP i odpada jedna z mozliwosci nabawienia sie kontuzji dzien przed meczem ligowym).
    Mistrzem Swiata raczej by nie zostal :P
    Kobiety sa jak sytuacje podbramkowe.... niewykorzystane sie mszcza Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czesc Jocker :)

    SF i przeglad zuzlowy potwierdzaja te informacje.

    Jestem ciekaw dlaczego pocisk zrezygnowal z GP.

    Ale jest prawda ze przez odpuszczenie sobie GP Billy bedzie mogl lepiej sie przygotowac do wystepow ligowych w Polsce :D

    Napisze cos wiecej jak przedlad poda dlaczego billy podjal taka decyzje.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Podobno z meczy w Polsce tez zrezygnowal :P
    zartuje :P

    a teraz na powaznie - jaki numer bedzie mial Hans N Andersen ? 9 jak Hamill czy wszyscy o jedno oczko w gore a Andersen numer 22 ?

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wlasnie czym jest to spowodowane daczego on nie wystartuje w GP ?? Jesli to praawdo to szkoda iz jeden z lepszych zawodnikow swiata nie bedzie bral u dzialu :(

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2002
    Postów
    638
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm, ciekawe, ciekawe, czyżby stracił nadzieję na jakikolwiek sukces w GP i postawił na ligę? Chyba wszystko na to wskazuje, bo nie widzę innego powodu takiej decyzji...

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    ciekawi mnie tylko powod jakim kierowal sie hamill ?
    moze to i lepiej rzeczywiscie bedzie wiecej czasu zeby lepiej przygotowac sie do ligi

    dlaczego za niego pojedzie hans andersen ? a nie ktos inny ?

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    05-10-2002
    Postów
    296
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    GP bez "Bullet'a"??

    Troszke szkoda bo bez Niego to nie bedzie juz to samo GP. Ciekawe czym argumentuje swoja decyzje. Ciekwe jest takze to, czy w takiej sytuacji bedzie bardziej skupial sie na lidze, czy poprostu Billy jest juz zmeczony.

    Pozdro!!!

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    ciekawi mnie tylko powod jakim kierowal sie hamill ?
    moze to i lepiej rzeczywiscie bedzie wiecej czasu zeby lepiej przygotowac sie do ligi

    dlaczego za niego pojedzie hans andersen ? a nie ktos inny ?
    poniewaz Hans N Andersen jest pierwszym rezerwowym (byl 8 w pile)

    a po do hamilla to mysle ze chodzi o kase:
    cchyba rickardsson kiedys powiedzial ze jak sie nie jest w pierwszej 4 turnieju to sie nie zarabia tylko doplaca do tego interesu

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-09-2002
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 3 postach

    Przyczyny rezygnacji z GP!

    Moja decyzja jest już nieodwołalna. Nie jestem w stanie zapewnić sobie bezpieczeństwa finansowego i nie pozwolę sobie na stanie na przegranej pozycji przed rozpoczęciem rywalizacji o tytuł mistrza świata. W tym sezonie odpoczywam od walki od najwyższe laury. W zeszłym roku sponsorowała mnie jedna z czeskich firm odzieżowych, która nie wywiązała się ze wszystkich zobowiązań i w tej chwili daleki jestem od zamknięcia budżetu - mówi Hamill, który w 1996 roku stał na najwyższym stopniu podium Indywidualnych Mistrzostw Świata.(PAP)
    Ojjjjj "Bilus":(:( Szkoda wielka szkoda w tamtym sezonie mielismy dwoch uczestnikow GP, a teraz nikogo:( A cos mi sie nie chce wierzyc, ze tu chodzi tylko o finanse.
    Fakt GP jest bardzo kosztowne pamietam, ze Matej Ferian w poprzednim sezonie chcial zrezygnowac, bo jak powiedzial "niestac go" no ale coz mam nadzieje, ze Hamill bedzie sie solidnie przygotowywal do meczy w Polsce a pamietajmy, ze Billus nie jest juz "mlodzikiem".

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Jak podała oficjalna strona GP, w przyszłorocznym cyklu zabraknie Amerykanina Billego Hamilla. W jego miejsce wystartuje Duńczyk Hans Andersen. Oto wypowiedzi samych zainteresowanych.


    Oto co powiedział Duńczyk po dotarciu do niego tej informacji „ Jestem absolutnie zachwycony. Byłem tak blisko a jednocześnie tak daleko awansu do cyklu GP, nawet nie wiem kiedy odpadłem z rywalizacji o tytuł Mistrza świata, więc jest to dla mnie wspaniała informacja . Zawsze o tym marzyłem. Teraz chciałbym wspomóc Nicki'ego i Bjern'a Pedersen'ów w powrocie Duńskiego speedwaya na "salony" światowego żużla"

    Wypowiedź Billego Hamilla dotycząca powodów rezygnacji „Moja decyzja jest już nieodwołalna. Nie jestem w stanie zapewnić sobie bezpieczeństwa finansowego i nie pozwolę sobie na stanie na przegranej pozycji przed rozpoczęciem rywalizacji o tytuł mistrza świata. W tym sezonie odpoczywam od walki od najwyższe laury. W zeszłym roku sponsorowała mnie jedna z czeskich firm odzieżowych, która nie wywiązała się ze wszystkich zobowiązań i w tej chwili daleki jestem od zamknięcia budżetu”

    Komentarz dotyczący zmian John Postlethwaite szefa BSI, oraz właściciela praw o serii GP ”Nie jest niespodzianką że narastają problemy finansowe które w końcu dotknęły i żużel. Sporty motorowe tracą niestety swoja pozycje co najlepiej obrazuje fakt ze w ostatnim roku zbankrutowały 2 załogi Formuły 1.”


    www.sportowefakty.pl

  12. Powrót do góry    #12
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Jego sprawa, jego decyzja. Jesli to kwestie finansowe zadecydowaly to troche nie chce mi sie w to wierzyc. W koncu jak sobie radza ci najslabsi? A Hamill chlopcem do bicia nie byl i podejrzewam ze jakis sponsor by sie znalazl.
    Ale faktycznie teraz zmeczenie GP odpada i "Bullet" moze wszystkich nas zaskoczyc na ekstraligowych torach.
    Pozdrawiam
    Marcin

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    1,137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ale macie problem :)))))))

    Billy zrezygnował bo ma 5 razy więcej kasy u nas za jeden wystep i mniej sie napracuje i na dodatek mniejszym kosztem finansowym. dla nas to lepiej bo sie lepiej przygotuje. a może billy zrezygnował bo juz jest za stary???
    Ukryta zawartość Danusiu, nie wierze...

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    31-05-2002
    Postów
    2,269
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 73 w 50 postach
    to że takie GP kosztuje sporo zawodników jest dla mnie powodem do powrócenia do jedno dniowego finału - ewentualnie 2 dniowego.

  15. Powrót do góry    #15
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Jak widać Billy od tego sezonu jezdzi juz tylko i wyłącznie dla pieniędzy. Ambicja sportowa chyba z niego uleciała.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  16. Powrót do góry    #16
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    to że takie GP kosztuje sporo zawodników jest dla mnie powodem do powrócenia do jedno dniowego finału - ewentualnie 2 dniowego.
    Zapomnij o tym, po pierwsze Grand Prix jest o wiele ciekawsze, a po drugie w XXI w nie ma miejsca na final jednodniowy. Na czym zarobiłoby BSI? Jaka byłaby promocja żużla ?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jest to wielka strata dla GP braw w nim Billego Hamilla.Moim zdaniem ten zawodnik postąpił bardzo honorowo że nie wystartuje w tegorocznym cyklu.Wiedział że nie jest dobrze przygotować maszyn i walczyć o tytuł i dlatego zrezygnował.Nei będzie dostawał z jakimis leszczami tylko dlatego że ma gorszy sprzet i dlatego go bardzo cenie.

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach

    mi sie wydaje ze.....

    Prosze spojrzeć na to logicznie. Jeżeli zawodnik nie jest w stanie przygotować sprzętu na światowym poziomie to znaczy ze jego wyniki ogólnie bedą słabsze (chodzi mi głównie o kibiców ZKŻ-u którzy uważają ze teraz sie przyłoży bardziej na lige, moze i sie przyłoży bardziej ale jego sprzęt chyba juz nie bedzie taki jak powinien być na e-lige!!! A to oznacza ze i wlidze nie bedzie juz taki dobry. Mnie osobiście martwi ta decyzja, gdyż uważam ze Billy to jeedn z najlepszych zawodniów na świecie i H Andersen z całym szacunkiem dla niego ale nie jest chociaż w 50% zastąpić Billego!! Obym sie mylił bo cały cykl stracił na tej decyzji (przynajmniej teoretycznie). Coś mi sie wydaje ze Andersen "godnie" zastąpi Mateja Ferjana:(.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda, że zabraknie Hamilla w Grand Prix.
    Od lat kibicuje temu zawodnikowi nie tylko w cyklu GP.
    I ciężko jest mi uwierzyć, że nie będzie mógł się zmierzyć w tym roku z najlepszymi żuzlowcami świata.
    Pozdrawiam

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    super wiadomosc to druzyna lubelska ma 2 obcokrajowcow z GP :)))))))

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar tonqister
    Dołączył
    18-05-2002
    Postów
    555
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach

    Biedny ZKŻ

    Na 90% Hamill zrezygnował rownież z występów w polskiej lidze!!! Zielonka znów same kłopoty. Ale biednemy zawsze wiatr w oczy wieje.

  22. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,421
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach

    Ja jako kibic nie wyobrażam sobie Hamile bez Gran prix

    to jest fenomen Tomek Gollob może tylko pomsżyć o takich wynikach jakie ma Billi Mistrz Swiata dwu krotny vicemistrz o ma w dupie gran prix jak w ciągu tygodna zarobi dwa razy tyle co za zwyciestwo w Gran prix no to Billi same komplety w Polsce wali:)

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    479
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tego się niespodziewałem. Czy to oznacza, że w ślad za Hamillem pójdą następni. Oby nie bo ranga zawodów Grand Prix spadnie. Na pewno Andersson nie jest w stanie zastąpić Hamilla. To jestem pewien, ale otworzyła się dla niego ogromna szansa na regularne starty.

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Tego się niespodziewałem. Czy to oznacza, że w ślad za Hamillem pójdą następni. Oby nie bo ranga zawodów Grand Prix spadnie.
    Mam nadzieje że w jego ślady nie pójdą inni bo
    wowczas nie wiem co bedziemy oglądać :(. Polonia
    sie sypie GP wszystko pada :>

    Na pewno Andersson nie jest w stanie zastąpić Hamilla.
    W sumie to ja nie wiem jaki Andersson z tego co
    wiem to pojedzie Hans Andersen a nie Stefan
    Anderrson :P

    pozdro.

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-06-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda... ale jest jakis powod tej decyzji??

  26. Powrót do góry    #26
    Zbanowany
    Dołączył
    26-07-2002
    Postów
    2,464
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Decyzja Hamilla jest dla mnie niezrozumiała. Były mistrz świata.... gdyby to był ktoś klasy Ferjana to był zrozumiał ale Billy???

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Na 90% Hamill zrezygnował rownież z występów w polskiej lidze!!! Zielonka znów same kłopoty. Ale biednemy zawsze wiatr w oczy wieje.
    a to info to skad ?

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Zapomnij o tym, po pierwsze Grand Prix jest o wiele ciekawsze,
    O tak??? Naprawde?
    A dlaczego?
    Bo chyba nie dlatego, ze trwa dluzej i jest wiecej zawodow.
    A moze dlatego, ze jezdzi sie na jednodniowych torach?

    a po drugie w XXI w nie ma miejsca na final jednodniowy.
    Dlaczego nie ma?
    Jest wiele dyscyplin bardziej popularnych od zuzla w ktorych jednodnioe finaly sa!

    Na czym zarobiłoby BSI?,
    No to jest rzeczywiscie problem. :P
    Ale i tu znajdzie sie rozwiazanie:
    BSI out!!!!!!! Won z zuzla!!!!!

    Jaka byłaby promocja żużla ?
    Nie rozsmieszaj mnie.
    To jest zdanie wytrych!
    Ta "promocja" zuzla przy wspoludziale BSI trwa juz dobrych pare lat.
    I co wypromowano??? I gdzie???

    PeZet


  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    487
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Napewno szkoda ,że zabraknie Billego w SGP.
    Trudno.Życze powodzenia Hansowi Andersenowi.

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar Adas
    Dołączył
    09-08-2002
    Postów
    5,911
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na 90% Hamill zrezygnował rownież z występów w polskiej lidze!!! Zielonka znów same kłopoty. Ale biednemy zawsze wiatr w oczy wieje.
    Sorki ze sie wtracam ale oswiec mnie skad ty masz takie informacje ze Billy zredzygnuje (zrezygnowal) ze startow w Falubazie ?

    Ty a moze Billy juz kariere zakonczyl co ??

    A z ta biedota to bym wcale nie mowil bo po sezonie 2003 moze sie tak naprawde okazac kto jest biedny - buahah

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czyżby zmieszch GP ???
    Moim zdaniem gdyby jeszcze kilku czołowych zawodników tak postąpiło, to może by wreszcie dostawali wiecej kasy

  32. Powrót do góry    #32
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    O tak??? Naprawde?
    A dlaczego?
    Bo chyba nie dlatego, ze trwa dluzej i jest wiecej zawodow.
    A moze dlatego, ze jezdzi sie na jednodniowych torach?
    Po pierwsze teraz co drugą sobotę mamy wielkie świeto- wyjątkowo emocjonujące rundy GP. Czy ja cos napisałem o jednodniowych torach? Jednodniowe finały w żużlu umierają(IMP, IMSJ). Zaletą GP jest to, ze zawodnicy przygotowują się do tego cały rok, musza jeździć na maxa cały czas, a do tego ta genialnie przewidziana tabela biegów. Akurat GP jest na fali wznoszącej. Coraz więcej kibiców na stadionach, lepsze widowisko, więcej sponsorów. A to,że jakiś pazerny Hamill woli łatwe pieniądze, które wyłudzi w Zielonej Górze to inna sprawa. Jeżeli ten zawodnik jest pozbawiony ambicjii to ja juz go nie chcę nigdy oglądać na żużlowych torach.

    [/quote]
    Dlaczego nie ma?
    Jest wiele dyscyplin bardziej popularnych od zuzla w ktorych jednodnioe finaly sa
    [quote]

    Jakich, nie mówisz chyba o skokach,tu mamy Puchar Świata, który jest o wiel bardziej prestiżowy, do teo TSC. Podaj mi liczącą się w świecie dyscypline, w której o championacie decyduje dyspozycja dnia.


    No to jest rzeczywiscie problem.
    Ale i tu znajdzie sie rozwiazanie:
    BSI out!!!!!!! Won z zuzla!!!!!
    Oczywiścei wyrzuciłebys z żużla ostatnich dobrodziejów. Zobazc od czasów BSI turnieje GP przerodziły się w święta.
    Mialeś kiedyś wczesniej takie turnieje jak np. w Vojens czy Cardiff.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2003
    Postów
    730
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Cytuję:
    --------------------------------------------------------------------------------

    No to jest rzeczywiscie problem.
    Ale i tu znajdzie sie rozwiazanie:
    BSI out!!!!!!! Won z zuzla!!!!!

    --------------------------------------------------------------------------------



    Oczywiścei wyrzuciłebys z żużla ostatnich dobrodziejów. Zobazc od czasów BSI turnieje GP przerodziły się w święta.
    Mialeś kiedyś wczesniej takie turnieje jak np. w Vojens czy Cardiff.



    hmmm... przynaje ci racje ze takich turniejów jak w Vojens, trudno szukać podczas sezonu. Ale Cardiff? Zaznaczył się w mojej pamięci tylko tym że było dużo ludzi i dużo upadków. Sportowo był to turniej kiepski. Tak samo jak Chorzów czy Hamar. Według mnie na stanowiskach w BSI powinny zajść zmiany, a te stanowiska powinni zająć ludzie, którzy sprawią że zawodnicy będą się u nich liczyć, będą dostawać więcej kasy i nie będą z niej powodu się wycofywać z GP. Pozdrawiam

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    626
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    bez Bulleta smutniej bedzie...ale bez kasy to ani rusz w dzisiejszych czasach..lepiej niech sobie spokojnie zarabia na emeryture w Zielonce;)

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Po pierwsze teraz co drugą sobotę mamy wielkie świeto- wyjątkowo emocjonujące rundy GP.
    No wiec wychodzi na moje!
    Bo jest wiecej zawodow. :P
    I BTW IMHO sposob rozgrywania zawodow GP jest do dupy!
    Powody podalem w ktoryms z wczesniejszych watkow o BSI i nie bede sie powtarzac.

    Zaletą GP jest to, ze zawodnicy przygotowują się do tego cały rok, musza jeździć na maxa cały czas, a do tego ta genialnie przewidziana tabela biegów.
    Albo jestes bardzo mlody i nie pamietasz jednodniowych finalow, albo masz skleroze!
    Sugerujesz, ze za "dawnych" czasow nie trzeba bylo jezdzic na poziomie przez caly sezon? A system eliminacji?
    W jednodniowym wielkim finale startowali zawodnicy, ktorzy w danym roku wykazali sie najwyzsza forma. W turniejach GP tez startuja najlepsi, ale ci ktorzy byli najlepsi w poprzednim roku.
    Ale o tym juz tez bylo.

    A to,że jakiś pazerny Hamill woli łatwe pieniądze, które wyłudzi w Zielonej Górze to inna sprawa. Jeżeli ten zawodnik jest pozbawiony ambicjii to ja juz go nie chcę nigdy oglądać na żużlowych torach.
    Bardzo krzywdzaca opinia!
    Napiszesz cos jeszcze w tym stylu?
    A zeby cie wkurzyc dodam, ze ja, i byc moze wielu innych, wolalbym ogladac w GP Hamila a nie Bajerskiego! :P


    Jakich, nie mówisz chyba o skokach,tu mamy Puchar Świata, który jest o wiel bardziej prestiżowy, do teo TSC. Podaj mi liczącą się w świecie dyscypline, w której o championacie decyduje dyspozycja dnia.
    Zeby za dlugo nie wymieniac podam ci tylko przyklad i to z kregu "wyscigow" - KOLARSTWO.
    Poza tym nie zgadzam sie z toba. Pamieta sie przede wszystkim mistrzow swiata nie zdobywcow pucharow.
    Ja nie mam nic przeciw temu aby istnialo sobie GP jako indywidualny zuzlowy puchar swiata. I nie mialbym tym bardziej nic przeciw temu gdyby BSI placilo zuzlowcom GP tak samo jak placi sie skoczkom narciarskim o ktorych wspomniales. A mistrzostwa swiata IMHO powinny byc impreza jednodniowa. Mi nie przeszkadza to, ze decydowac bedzie dyspozycja dnia. Dzieki temu bedzie moze wiecej kolorytu.


    Oczywiścei wyrzuciłebys z żużla ostatnich dobrodziejów.
    Znaczy sie BSI?????????
    Buhahahahahaha!!!!!!!!!!!
    (leze na podlodze i kulam sie od sciany do sciany)
    I BTW oprawa zawodow, na ktora sie powolujesz to zasluga ORGANIZATOROW, a nie BSI.
    BSI promujac zuzel powinno np. podjac dzialania, by transmisje z GP byly pokazywane przez europejskie i nawet ogolno swiatowe TV sportowe!
    Sa????????????????
    Poki co BSI tylko doji z zuzla nic w zamian nie dajac!
    I jeszcze kilka innych rzeczy, ale o tym juz tez pisalem w jakims poprzednim watku, wiec nie bede zanudzal tych co maja dobra pamiec.

    PeZet

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    29-05-2002
    Postów
    62
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeżeli jego nie stać na jazdę w turniejach GP to nie dziwię się że nasi tam nic nie mogą osiągnąć bo bez ddużzych pieniędzy nie ma co tam szukać - bez klasowego sprzętu można o ddobrych miejscach tylko pomażyć

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    05-01-2003
    Postów
    202
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda bardzo tak ekspresyjnego zawodnika jakim niewątpliwie jest Billy.GP straci jednego z najbardziej efektownych aktorów.Ale cóż pieniądz teraz rządzi i nic na to nie można poradzić.

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2002
    Postów
    1,718
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiadomo, że większości szkoda, że nie będzie Hamilla w przyszłorocznym cyklu Grand Prix. Ale jeśli uznał, że musi się wycofać to jest jego decyzja i w pełni ją uszanuję.
    Życzę mu powodzenia.

  39. Powrót do góry    #39
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Bardzo krzywdzaca opinia!
    Napiszesz cos jeszcze w tym stylu?
    A zeby cie wkurzyc dodam, ze ja, i byc moze wielu innych, wolalbym ogladac w GP Hamila a nie Bajerskiego!
    Ja też wolałbym oglądac Hamilla. Wolałbym, bo kiedy widzę , że dla ktoś wszystkie miejsca przelicza tylko na "zielone" to po prostu uważam, że nie jest on juz sportowcem. JEst zwykłym rzemieslinikiem, który chce tylko zarobic, nie ma ambicji. Mowisz, że to krzywdząca opinia, ale po prostu Billy sobie na taką zasłuzył. To juz nie jest ten wojownik co niegdys.

    Zeby za dlugo nie wymieniac podam ci tylko przyklad i to z kregu "wyscigow" - KOLARSTWO.
    Poza tym nie zgadzam sie z toba. Pamieta sie przede wszystkim mistrzow swiata nie zdobywcow pucharow.
    Ja nie mam nic przeciw temu aby istnialo sobie GP jako indywidualny zuzlowy puchar swiata. I nie mialbym tym bardziej nic przeciw temu gdyby BSI placilo zuzlowcom GP tak samo jak placi sie skoczkom narciarskim o ktorych wspomniales. A mistrzostwa swiata IMHO powinny byc impreza jednodniowa. Mi nie przeszkadza to, ze decydowac bedzie dyspozycja dnia. Dzieki temu bedzie moze wiecej kolorytu.
    Haha Kolarstwo. Spodziwałem się, że wymyślisz coś bardziej kreatywnego. Przecież jaka jest ranga kolarskich MS w porównaniu do Tour de France czy Diro de'itallia. A no po prostu zadna.



    Albo jestes bardzo mlody i nie pamietasz jednodniowych finalow, albo masz skleroze!
    Sugerujesz, ze za "dawnych" czasow nie trzeba bylo jezdzic na poziomie przez caly sezon? A system eliminacji?
    W jednodniowym wielkim finale startowali zawodnicy, ktorzy w danym roku wykazali sie najwyzsza forma. W turniejach GP tez startuja najlepsi, ale ci ktorzy byli najlepsi w poprzednim roku.
    Ale o tym juz tez bylo.
    Zrozum, że te czasy juz mineły, jest owszem kilku takich romantyków jak ty czy Adam Jaźwiecki. Was nie da sie " nawrócić". Ale prwda jest taka, że nie ma liczącej się w świecie dyscypliny, w której jedna awaria sprzętu przekreśla cała wielkośc zawodnika.

    Znaczy sie BSI?????????
    Buhahahahahaha!!!!!!!!!!!
    (leze na podlodze i kulam sie od sciany do sciany)
    I BTW oprawa zawodow, na ktora sie powolujesz to zasluga ORGANIZATOROW, a nie BSI.
    BSI promujac zuzel powinno np. podjac dzialania, by transmisje z GP byly pokazywane przez europejskie i nawet ogolno swiatowe TV sportowe!
    Sa????????????????
    Poki co BSI tylko doji z zuzla nic w zamian nie dajac!
    I jeszcze kilka innych rzeczy, ale o tym juz tez pisalem w jakims poprzednim watku, wiec nie bede zanudzal tych co maja dobra pamiec.
    Zobacz jaki postęp w organizacji zawodów osiągnieto od czasów BSI. Nikt nie odbuduje niemalże upadłego sportu w ciągu 3 lat. Na to potrezba o wiele więcej czasu.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-01-2003
    Postów
    1,076
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Szkoda, ze B. Hamil nie wystapi w GP 2003.
    Zapewne cięzko było mu podjąc taką decyzję.
    Powdzenia zyczę zmiennikowi.
    Pozdrawiam
    Czaja



    OFICJALNY SERWIS ROBERTA MIŚKOWIAKA - ..:::Ukryta zawartość :::.. ZAPRASZAM

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,421
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    [b]Tak szczerze powiem że ja wolałem oglądać Bilego niż Golloba w gran prix a to dlatego bo Hamill nie rzuca goglami po przegranym biegu nie wyzywa sędziów od pedałów za to że wjechał w taśmę taki kibic ca na żużel mało chodzi zobaczy tego bałwana to pomyśli że w tej Polsce to mieszkają same *****y takie akcje co robił w gran prix „pocisk” to już nie zobaczymy tam kto pamięta rok 1996?7 to wie że w tedy na duet ha ha nie było mocnego nawet po przegranym starcie już na drugim łuku było po zabawie bo Hamill był pierwszy takiego zawodnika to dobrze mieć u nas bo on jerzdzi parą np. Tak Pedersen nie wie co to jazda parą on tylko jedzie po swoje euro a co tyłu to go nie obchodzi dwa razy w tamtym sezonie zablokował Macka Kuciapa a on wychodził na pierwsze miejsce Ataki Bill to on jeszcze poczeka na zawodnika tak jak prowadził Kujawe podczas meczów z Wrocławiem w 2001 roku to nikt tak nie umie

  42. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    152
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gollob Tomek

    Jestem od lat wiernym fanem Tomka i nie pozwole mowic na niego zlych snow!! A Hamill co?? Typowy lol
    Crump- tez typowa zadziora i jedzie cool, charakter podobny do Tomka, ma swoich fanow, bardzo go lubie

    Hamill mi sie nie podobal od zawsze!
    Ogolnie antyamerykanskie podejscie moje
    USA- Nazi
    Bush - Hitler

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jednak szkoda, bo Hamill jest potrzebny w GP. Bo Andersen to raczej furory nie zrobi.Będzie łatwiej czołówce bo Hamill napewno by nieźle zamieszał.

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-09-2002
    Postów
    815
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ja też wolałbym oglądac Hamilla. Wolałbym, bo kiedy widzę , że dla ktoś wszystkie miejsca przelicza tylko na "zielone" to po prostu uważam, że nie jest on juz sportowcem. JEst zwykłym rzemieslinikiem, który chce tylko zarobic, nie ma ambicji. Mowisz, że to krzywdząca opinia, ale po prostu Billy sobie na taką zasłuzył. To juz nie jest ten wojownik co niegdys.
    Zadziwia mnie tok twego rozumowania. I tak miedzy nami to twoje wnioski sa IMHO ni z gruchy ni z pietruchy. Odsadzasz Hamilla od czci i wiary, bo cos ci sie ubzduralo w mozgownicy. Tymczasem analiza faktu wycofania sie tego zawodnika jest dokladnie taka jaka zaprezentowalo powyzej kilku innych forumowiczow. Gosc po prostu przeprowadzil analize ekonomiczna startow w GP i wyszlo mu, ze go nie stac. Osobiscie wcale sie nie dziwie. Sytuacja w jakiej znajduje sie swiatowy zuzel powoduje (i bedzie sie to poglebiac), ze dyscypliny! po prostu nie stac na tak rozbudowana formule wylaniania mistrza swiata jaka panuje obecnie i ktora jest, przyznajmy to, przerostem formy nad trescia.
    Moze powiesz nam co mial zrobic Hamil skoro z prostego wyliczenia wyszlo mu, ze nie ma pieniedzy na zabawe w bezsensowne jezdzenie gesiego po sztucznych torach?
    (w tym roku bedzie o jeden cyrk wiecej - zamiast Vojens - Kopenhaga - duuuuuuzy stadion. Klaszczesz juz i skaczesz z zachwytu nad genialnoscia typkow z BSI, bo to niewatpliwie ich zasluga. :P)
    No co mial zrobic Amerykus? Zadluzyc sie jak to robia polskie kluby???
    To byloby pewne wyjscie z tym, ze za dlugi zawodnika Hamilla odpowiada obywatel Hamill, podczas gdy za dlugi polskiego klubu zuzlowego nie odpowiada nikt. Kumasz to?

    Haha Kolarstwo. Spodziwałem się, że wymyślisz coś bardziej kreatywnego. Przecież jaka jest ranga kolarskich MS w porównaniu do Tour de France czy Diro de'itallia. A no po prostu zadna.
    Podoba mi sie twoj sposob prowadzenia dyskusji. Wrecz jestem olany!!! :P Najpierw zapodajesz tekst:
    "Podaj mi liczącą się w świecie dyscypline, w której o championacie decyduje dyspozycja dnia."
    A gdy ci podaje, zaczynasz wybrzydzac marudzac o Turach de Francach i Girach di Italiach :P dobrze, ze jeszcze nie dorzuciles nic o Wyscigach Pokojach. :P (Cale szczescie ze nie napisalem LYZWIARSTWO FIGUROWE, a mialem taka pokuse :), to bys sobie dopiero na mnie poujezdzal jak na lysej kobyle, wybrzydzajac i krecac nosem. :P) O tym, ze zaweziles dyscypline pt. KOLARSTWO li tylko do wyscigow szosowych, wychodzac ze slusznego zalozenia :P, ze jesli w Polsce nikt nie pasjonuje sie kolarstwem torowym to na swiecie na pewno rowniez nie! :P nawet nie wsponme. Ale niech ci bedzie! Przyklad byl do dupy! Wrzuce wiec inny - LEKKOATLETYKA - taka dyscyplina w ktorej sie biega, rzuca i skacze :P. Jak tu jest z mistrzostwami swiata? Decyduje o medalu dyspozycja dnia czy nie decyduje?
    A lyzwiarstwo szybkie? - jest zima i te lyzwy siedza mi we lbie i nijak nie chca wylezc. :P Ty, tylko nie pisz, ze to nieliczaca siew swiecie dyscyplina, bo jak przeczytaja to nie daj boze Holendrzy :P to cie chlopie zlinczuja.
    Z niecierpliwoscia czekam co teraz wymyslisz, bo dyskusja z toba zaczyna mnie niezmiernie bawic, choc rozwijajaca nie jest. Ale co tam..... "niech zyje bal..."

    Narty,
    PeZet

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    24-05-2002
    Postów
    933
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam nadzieję, że Billy nie zrezygnował ze startów w GP bo obawiał się ataków terrorystycznych Bin Ladena i Husaina planowanych na jego osobę he, he... Ale z drugiej strony to z tymi Amerykanami to teraz nic nie wiadomo, bo ich oficjalna propaganda już całkowicie zrobiła im kupę z mózgu. A teraz uwaga bardzie bardziej merytoryczna: jeżeli każdy z żużlowców kierowałby się tą samą logiką co sympatyczny zielonogórzanin to w GP jeździłoby pewnie czterech zawodników w przybliżeniu tak... w sam raz na rozegranie biegu finałowego zresztą...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •