Pokaż wyniki od 1 do 19 z 19

Wątek: Atlas bez Grega?

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik Awatar mietek
    Dołączył
    18-09-2002
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Atlas bez Grega?

    Wypowiedź Zbigniewa Jądera (trener ZKŻ Zielona Góra) dla regionalnej, leszczyńskiej gazety "ABC" z dnia 20.09.2002

    Cytuję:

    "Amerykanina na pewno nie będzie. Nie ma szans, by zdążył dotrzeć do Polski. W mojej drużynie również zabraknie w niedzielę Hamilla- powiedział nam Zbigniew Jąder, szkoleniowiec ZKŻ Zielona Góra.
    Hancocka zastąpi najprawdopodobniej Lee Richardsson, a wspierać będzie go Scott Nicholls."



    tak to jest, że moje serce jest jak pies

  2. Powrót do góry    #2
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Greg Hancok z powodów zdrowotnych nie będzie zdolny do jazdy w piątkowej ostatniej rundzie walki o tytuł najlepszego jeźdźcy w USA. Walka o tytuł Mistrza Stanów Zjednoczonych toczona jest w trzech seriach. Trzecia ma odbyć się dzisiaj w Aburn, a liderem klasyfikacji punktowej jest właśnie Hancok. "Nie czułem się dobrze już od GP w Goeteborgu"- mówi Hancok. Już wtedy choremu na zapalenie oskrzeli Amerykaninowi lekarze odradzali podróż samolotem do USA.

    "Jestem trochę rozczarowany, że nie wystartuję w rundzie finałowej Mistrzostw USA zwłaszcza, że lideruję tabeli, ale zdrowie jest dla mnie najważniejsze. Poza tym taki okres odpoczynku od żużla przyda mi się również dlatego, że nadal odczuwam sutki niedzielnego upadku w Polsce. Nie jest źle, ale jestem trochę posiniaczony" ( za PZ )

    -----------

    Greg nie wystartuje wiec z Stanach, tylko czy bedzie zdolny do jazdy przeciw Unii, a moze ta choroba to zagrywka, by zwolnic sie ze startow w mistrzostwach bo w Polsce jedzie o cos wazniejszego ( czytaj. extra premia od Prezesa Ruski )???
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    22-05-2002
    Postów
    328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Nie ma rzeczy niemożliwych !!!

    Dla prezesa WTS-u nie ma żeczy niemożliwych. Ciekawe co będzie jeśli Federacja Amerykańska dowie się o startach Grega w Polsce? Czy ktoś zna odpowiedź ?

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-05-2002
    Postów
    523
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Może federacja amerykańska ma swoją strone www. i swoje forum , zawsze można spróbować ;)

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-03-2002
    Postów
    1,454
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mysle ze WTS zrobi wszystko zeby Greg wystapil w niedzielnym meczu a jesli juz zajdzie potrzeba to pojedzie Richardson . Uwazam ze WTS jest na tyle mocnym zespolem ze tak jak i z Gregiem tak samo i z Lee Richardsonem bedzie nam bardzo ciezko wygrac w tym meczu .

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar AdamLee
    Dołączył
    03-09-2002
    Postów
    1,101
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Grag Hancock:

    „Będę na tym meczu na sto procent. Walczymy o złoty medal. Nie mógłbym nie pomóc drużynie.”


  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    28-07-2002
    Postów
    286
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:
    W mojej drużynie również zabraknie w niedzielę Hamilla- powiedział nam Zbigniew Jąder, szkoleniowiec ZKŻ Zielona Góra.
    __________________________________________________ ______

    A z kolei z Hamillem co jest?

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik Awatar mietek
    Dołączył
    18-09-2002
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Billy siedzi w USA

    W odróżnieniu od Grega Hancocka, Billy Hamill planuje chyba wystartować w mistrzostwach USA. Tak wnioskuję z wypowiedzi trenera Jądera, bo Billy jest przecież zdrowy i chętny do jazdy. Tyle, że chyba nie w Polsce. Mimo to po wielkiej victorii Nickiego Pedersena w GPE w Chorzowie kibice z Zielonej Góry mogą być spokojni o wynik konfrontacji z rekinami z Rybnika. Ciekawi mnie tylko fakt olania przez Grega rozgrywek o mistrzostwo swego kraju. Sądziłem, że jest on zobligowany do występów w krajowym czempionacie. Oby tylko nie było z tego powodu nieprzyjemnych konsekwencji dla Herbiego przed arcyważnym meczem w Bydgoszczy.
    tak to jest, że moje serce jest jak pies

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ROZMAWIALEM Z CIESLAKIEM GREG BEDZIE JUZ W PIATEK WE WROCKU WIEC TO SA JAKIES BREDNIE
    W SOBOTE MA BYC NA TRENINGU

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Gregwts

    Masz zupełną racie u HERBIEGO w porząsiu.Dziś przyleciał i jutro będą trenować.Niepiszcie mylących informac.Czuje po kosciach że z UNIĄ w niedziele będzie zle.I znowu będzie zwalanie winy na REMPAŁE.Ciekawe co z waszym mistrzem szwec?
    Jeszcze raz powtarzam HERBI jest zdrowy!!!!!!!!!!!!!!

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    15-08-2002
    Postów
    417
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 10 w 4 postach
    w żużlu nie ma rzeczy niemożliwych.30 tys na GP Europy ,
    w piątek zawodnik nie może latać samolotem albo i może,
    w piątek jest chory a w sobotę już nie za bardzo.Tym lekiem na różne rzeczy w żużlu [i nie tylko} są PIENIADZE.
    Na szczęście Greg dobrze je liczy i stanie choć bardzo chory do zdobywania ich w niedzielę.No i bardzo dobrze
    bo miałbym obawy o wynik gdyby wystartował Richardsson ,a
    tak pewnie zwycięży Unia i nie będzie gdybania kto jest lepszy.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-08-2002
    Postów
    1,472
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    szlaka

    masz cos wspolnego z Perezem czy ze Sqra? czy tak sam sobie wziales screena ze stronki?
    pozdrawiam
    BUGZ
    Ukryta zawartość
    Ukryta zawartość
    napisz:
    ....:::Ukryta zawartość :::......[b]..:::Ukryta zawartość 1919088:::..

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2002
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Najwyrazniej tytuł Mistrza Stanów Zjednoczonych jest niczym w porownaniu z walką o tutyl DMP.
    A po drugie co ma chlopak ryzykowac lot do stanow a nóż jakas alkaida wzonowi zamachy.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-04-2002
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja sie bardzo bede cieszyl jak Greg pojedzie w niedziele bo jak wygrac to w równej walce a jak przegramy to tez bedzie mniejszy żal a i tłumaczenia mniej dla obu stron.Najbardziej jednak ucieszyłoby mnie jakby prognozy sie sprawdziły i w niedziele będzie lało i mecz sie nie odbędzie.Byłoby super zeby jednak najpierw Wrocław pojechał w Bydgoszczy a wygranej zycze im z całego serca.Wtedy dopiero byłyby prawdziwe emocje.Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia pod parasolem PIASTA na piwku.I oby na piwku sie skończyło.

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    290
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BODEK JA TU CZEKAM WYPLUJ TO SLOWO "DESZCZ"
    JUZ LICZE GODZINY MAM ROZWOLNIENIE I OCZEKUJE Z COLOMBO NASZYCH KOLEGOW Z LESZNA NA BROWARKU

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    Koledzy z Leszna będą, w liczbie większej niż można się spodziewać, dla ARESA - skrzynka browarków jak znam życie.
    let the metal flow.

  17. Powrót do góry    #17
    Początkujący
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    o co wlasciwie chodzi? moj kolega z teamu :) na bank bedzie jezdzil w niedziele. poza tym nie jestem pewna, ale najprawdopodobniej byl dzisiaj na treningu. na bank byl nicholls, ale herbie chyba tez. wiec spokojna glowa. damy rade!!!!!!!!!!!
    pozdrawiam wszystkich kibicow !!!

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    25-09-2002
    Postów
    26
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jakos sie nie sprawdziło!!!!!

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    co ty nie powiesz.
    odkryles ameryke........

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •