Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Apator-Atlas 54-35

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Apator-Atlas 54-35

    Apator bez większych problemów pokonał Wrocławian.Świetny mecz Rickardssona,ale mimo kompletu 14+1 nie powinien zostać na przyszły sezon.Znakomity mecz w wykonaniu Tomka Chrzanowskiego który dwukrotnie pokonał Grega Hancocka.Także junior torunskich Aniołów Marcin Jaguś dorzucił cennych 5 oczek.Jedynie czym mogą martwić się kibice Apatora to upadek w pierwszym biegu Wiesława Jagusia,mimo że Jaguś dokończył mecz skutki tego karambolu mogą być widoczne za kilka dni.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Osobiście się tego spodziewałem :):):):):):):):):)

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    456
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    fajny meczyk

    dużo emocji jak na toruński tor było dzis.Ja już nie moge się doczekać derbów,i wielkiego najazdu Krzyżaków na bydgoszcz.Zobaczymy co Rickardsson pokaże w derbach.Tam będzie mógł się odwdzięczyć(i chyba to już ostatni dzwonek żeby odzyskać zaufanie) kibicom.Jeśli wygra 2 razy z gollobem to ja mogę mu dać jeszcze kredyt zaufania,ale jak nie to żegnamy.Wole Jonssona i krajowców.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-12-2001
    Postów
    1,020
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A wiecie, dlaczego Rickardsson dziś wymiatał???
    Firma spedycyjna się walnęła, i maszyny na GP przyjechały do Torunia, a te na polską ligę do Krsko :P:P:P

    Poza tym bardzo ciekawy występ MIMP - Artura Bogińczuka - d,0,0,0,0 :D

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2002
    Postów
    69
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gratuluję LIoyd poczucia humoru! Jednak widząc to co wyrabiał Rickardsson wczoraj i dziś, Twoje przypuszczenia są całkiem logiczne i prawdopodobne:) Super mecz w wykonaniu Apatora. Super pojechał Chrzanowski, a przede wszystkim Marcin Jaguś. Kibice z Torunia: wbrew obawom MAMY WARTOŚCIOWEGO JUNIORA!, a nawet juniorów, bo jest jeszcze przecież Adrian Miedziński. To co ten chłopak dzisiaj robił, powodowało euforię. Między innymi pokazał plecy Krzyżaniakowi i Dadosowi. Ambicji i umiejętności temu chłopakowi nie brakuje i będzie z niego Apator miał wiele korzyści. Liczyłem na bardziej zacięty mecz i większe emocje.

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach

    Wts nie miał na czym jechać

    Bardzo sie ciesze z wygranej Apatora tym bardziej ze "wspaniałomyślny " pan Rusko wyposażył zespół z Piły w sprzęt a sam nie miał na czym jechac.
    Jak widać chytry pomysł sie nie powiódł hahahahahaahah.
    Bo WŁÓKNNIARZ z trudami ale wygrał i mam nadzieje ze przez te prostackie i chamskie zagrywki Wts nnie wejdzie do pierwszej 4-ki.
    do miłego zobaczenia w spotkaniach o DMP oczywiście bez Atlasa i pana Rusko.
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    174
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moze by ktos punkty podal bo jest bardzo ciekaw a jesli nikt nie poda to proponuje usunac ten temat bo nic sie z niego nie mozna dowiedziec tylko tyle ze Rikiemu zle maszyny powysylali :P

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-04-2002
    Postów
    2,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Magik aleś chłopie zabłysnął. Nie chcę Ci przypominać o podobnych sytuacjach w wykonaniu innych drużyn w poprzednim sezonie. Wtedy nie było problemów, ale jak Rusko to Rusko. Koniec

    Meczu nie widziałem, nie słyszałem także nic konkretnego powiedzieć nie mogę. Gratuluję Apatorowi zwycięstwa. Widocznie był tego dnia lepszy. Widać, że Chrzanowski "zaskoczył". Walka o miejsce w pierwszej czwórce jeszcze się nie zakończyła i nikt oprócz Bydgoszczy nie może być jej pewny. Coś więcej o meczu napisze jutro wieczorkiem jak zbiorę "materiały" bo na razie nic oprócz suchych wyników nie wiem, a takich "pierdół" jak Magik pisał nie będę.

    Pozdrawiam "normalnych" kibiców - yabkoo
    Ukryta zawartość GG 2886588 - Ukryta zawartość ICQ 122005413 - Ukryta zawartość Tlen yabkoo – Ukryta zawartość Skype yabkoo

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    21-01-2002
    Postów
    447
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wiekszosc informacji o tym meczu w temacie Apator-Sparta.Proponuje nie zakladac 5 topikow o tym samym temacie.Magik jak mozesz pisac takie pierdoly,tak Dados jechal na motocyklu z przed trzech sezonow bo Dobrucki jechal na jego nowym sprzecie.Wiecej Twoich wpisow nie bede komentowal chyba,ze przed ich wpisaniem nieco pomyslisz.Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Magik napisal:
    Bardzo sie ciesze z wygranej Apatora tym bardziej ze "wspaniałomyślny " pan Rusko wyposażył zespół z Piły w sprzęt a sam nie miał na czym jechac.
    Jak widać chytry pomysł sie nie powiódł hahahahahaahah.
    Bo WŁÓKNNIARZ z trudami ale wygrał i mam nadzieje ze przez te prostackie i chamskie zagrywki Wts nnie wejdzie do pierwszej 4-ki.
    do miłego zobaczenia w spotkaniach o DMP oczywiście bez Atlasa i pana Rusko.
    Tak z ciekawosci spytam - ile punktow zdobyli Polacy
    w barwach Wlokniarza w Pile. I czy obciach z obywatelstwem
    Holty nie jest zdecydowanie bardziej prostacki w wykonaniu
    "dzialaczy" Wlokniarza?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    04-04-2002
    Postów
    194
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Hey

    Początek był dosyć wyrównany lecz przewaga Apatora wzrastała stopniowo. Dzisiaj Apator był DRUŻYNĄ - to jest to co miało być od początku sezonu. Wszyscy znakomicie punktowali (poza Sawina, ktory nie wiem dlaczego pojechal !!). Bohaterami meczu byli bez wątpienia - TOMEK CHRZANOWSKI I MARCIN JAGUŚ !! Tomek naprawde jezdzil dzis jak zaczarowany, jak zupelnie nie on... mam nadzieje, ze ten czar bedzie trwa ldo konca sezonu. Marcin pokazal dzis wielka klase- znakomita walka, ma ambicje i beda z niego LUDZIE !! Niech tylko jeszcze popracuje nad startami !! Wyprzedzil dzis na dystansie 2 razy Boginczuka, Dadosa i naprawde jednego okrazenia mu zabraklo zeby wywalczyc punkty na Krzyzaniaku, ktory na poczatku biegu chamsko go wywiozl w plot.
    Punkty:
    Atlas-
    Dados- 4 ... slabiutki wystep
    Jedrzejak - 4 ... podobnie jak Dados dzisiaj nie istnial
    Krzyzaniak - 7 przecietnie, 2 razy wywiozl w plot najpierw mlodego Jagusia, pozniej Sawine.. dobry mial tylko pierwszy start...
    Richardsson - 8 niezly poczatek zawodow, pozniej coraz slabiej, gdyby nie dzisiejszy wystep Chrzana, dzialacze Apatora mogliby pluc sobie w twarz ze go nie ma w Toruniu ;)
    Hancock - 12 (w 6) - zdecydowanie najlepszy w Atlasie
    Boginczuk - 0 - MIMP ??!! buahahahaha
    Apator_
    Jagus- 9.. fatalny upadek w 1 starcie, naszczescie jechal dalej i to z niezlym skutkiem
    Chrzanowski - 11 rewelacja dnia !! o to nam chodzi !! Umie jezdzic.. oby tak dalej
    Bajerski - 9.. przypisac nalezy mu jeszcze chyba z 5pkt. SAwiny, bo wszystkie praktycznie zrobil za niego ;)
    Sawina- 6 pkt.. cienias !! CZemu nie jechal KOWALIK !!??!!
    Rickardsson - pojechal na swoim najwyzszym poziomie - 14 pkt !! :)
    M. Jagus -5pkt rewelacja !! wzsystkie punkty po walce, bedzie jeszcze lepiej !!

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2002
    Postów
    705
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Punktacja

    Apator Adriana Toruń - Atlas Wrocław 54:35


    Apator Adriana - Tony Rickardsson 14 (3,3,3,3,2), Tomasz Chrzanowski 11 (3,2,1,2,3), Wiesław Jaguś 9 (w,1,3,2,3), Tomasz Bajerski 9 (1,2,1,3,2), Robert Sawina 6 (0,3,2,1,w) i Marcin Jaguś 5 (1,0,1,2,1);
    Atlas - Greg Hancock 12 (2,3,3,0,3,1), Lee Richardson 8 (3,2,2,1,0), Jacek Krzyżaniak 7 (2,1,0,1,3), Robert Dados 4 (2,1,0,-,1), Tomasz Jędrzejak 4 (w,0,2,0,2) i Artur Bogińczuk 0 (u,0,0,0,0).

    A tak apropo tych co niepodoba się im temat jeśli według was podsumowania niemają sensu powstrzymam się przed zakładaniem takich tematów ale nie wiem jak inni czy oni też się powstrzymają.


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •