Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Schumi mistrzem świata.

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-08-2001
    Postów
    2,010
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Schumi mistrzem świata.

    Trudno powiedzieć,żeby ten fakt był zaskakujący :)
    Mam nadzieję,że za rok dorzuci kolejny tytuł.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2002
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A no nie wypada nic innego jak tylko pogratulować świetnej roboty dla Michaela no i oczywiscie dla zespołu Ferrari.
    Ale mam takie dziwne odczucie że dzisiejszy "pech" Rubensa był zamierzonym działaniem teamu po to tylko aby nie przeszkadzał Michaelowi w odniesienio zwycieztwa które gwarantowało mu V tytuł mistrza świata. Być może piszę głupoty ale to już nieważne bo to już historia i nikt nie będzie tego pamiętał z wyjątkiem najszybszego zdobycia mistrza świata w całej historii formuły 1.

    ps. Ciekawe czy Michael odpuści sobie resztę sezonu (w co wątpię) i da szansę np kierowcy testowemu Luciano Burtiemu

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany
    Dołączył
    08-08-2001
    Postów
    2,010
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale mam takie dziwne odczucie że dzisiejszy "pech" Rubensa był zamierzonym działaniem teamu po to tylko aby nie przeszkadzał Michaelowi w odniesienio zwycieztwa które gwarantowało mu V tytuł mistrza świata. Być może piszę głupoty ale to już nieważne bo to już historia i nikt nie będzie tego pamiętał z wyjątkiem najszybszego zdobycia mistrza świata w całej historii formuły 1.
    Też przez moment tak pomyślałem,ale to by był absurd.

    Ciekawe czy Michael odpuści sobie resztę sezonu (w co wątpię) i da szansę np kierowcy testowemu Luciano Burtiemu
    IMO zupełnie nieprawdopodobne.Ja się raczej zastanawiam czy resztę sezonu czerwoni pojadą pod Michaela i jego rekordy,czy raczej pod Rubensa(v-mistrzostwo i zadośćuczynienie za te wszystkie problemy)

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-01-2002
    Postów
    1,709
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z calla pewnoscia Schumi jest jednym z najwybitniejszych sportowcow ostatnich kilku dziesieciu lat i juz na stale zapisal sie w historii.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    05-08-2001
    Postów
    119
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No a ja jestem bardzo kontent-Schumacher potweirdza klase i mam nadzieje,ze za rok rowniez powtorzy mistrzostwo.
    A w tym sezonie niech juz graja na RUbensa i bedzie potrojne "zwyciestwo"(1 i 2 miejsce w generalnej kierowcow i 1 w konstruktorach).
    Pzdr

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    2,218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cool..inaczej być nie mogło! Za rok będzie powtórka:)i kolejny rekord Michaela.
    Schumacher na pewno wygra jescze niejedno GP w tym sezonie, chociaż myślę, że za sprawą Rubensa, nie będzie mu tak bardzo na tym zależało i zawsze będzie gotowy pomóc koledze;)

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec Awatar marpol
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    721
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak byc musialo :) :D
    Gratulacje dla Majkela. za rok nowu i tak znowu ....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •