Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: wiemy, kto będzie mistrzem świata!

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    1,594
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wiemy, kto będzie mistrzem świata!

    Francuski dziennik "Liberation" wyliczył matematycznie, kto zostanie w tym roku mistrzem świata w piłce nożnej.


    Według matematycznego dowodu przeprowadzonego przez Francuzów mistrzem świata będzie Brazylia. Oto dlaczego:

    Po raz ostatni Brazylijczycy sięgnęli po tytuł mistrzowski w 1994 roku. Wcześniej uczynili to w 1970 roku. Suma liczb 1970 i 1994 wynosi 3964.

    Argentyna była ostatnio mistrzem świata w 1986 roku. Poprzednio udało im się to w 1978 roku. Suma liczb 1978 i 1986 daje 3964.

    Niemcy zostali mistrzami świata ostatnio w 1990 roku. Poprzedni tytuł zdobyli w roku 1974. Po zsumowaniu liczb 1974 i 1990 otrzymujemy 3964.

    Opierając się na tym wywodzie wystarczy odjąć od sumy 3964 liczbę 2002. W ten sposób uzyskamy wynik 1962.

    W 1962 roku mistrzami świata byli... Brazylijczycy.

    Kierując się tą logiką możemy również przewidzieć, kto sięgnie po mistrzostwo świata w następnych turniejach. Będą to kolejno: Brazylia (1958 i 2006), Niemcy (1954 i 2010) i Urugwaj (1950 i 2014).
    ---
    Ehh, ta matematyka ;)


  2. Powrót do góry    #2
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-05-2002
    Postów
    692
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie to bzdury.
    A co do Brazyli to wystarczy spojrzeć na notowania w zakładach sportowych. Obecnie są faworytami zarówno dla bukmacherów jak i dla kibiców. Nie wiem dlaczego ci geniusze od liczb nie wyjechali z tym tekstem przed finałami. Wtedy najgłośniej mówiło sie o Francji, Argentynie (oba teamy out) i Włochach (ledwo co sie utrzymali w turnieju) i osoby stawiające na Brzylie stanowiły margines.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-06-2002
    Postów
    518
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Valdi wszystko wyjaśnił.

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-12-2001
    Postów
    919
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jasne a mistrzem bedzie SENEGAL i ciekawe co wtedy powiedza ci matematycy :)

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-03-2002
    Postów
    1,203
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To nieprawda Mistrzem Swita będzie Hiszpania i już!!!!!!

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-01-2002
    Postów
    1,015
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drazni mnie to w jaki sposob Niemcy przechodza przez mundial. To jest skandal zeby druzyna miala takie szczescie w losowaniach i w trafianiu na nastepnych rywali.

    Niemcy grali z Arabia Irlandlandia (i nawet niw wygrali) i z bedaca w slabej formie druzyna Kamrunu ...

    teraz z Paragwajem (szkoda ze nie z kims mocniejszym) no i dalej ... teraz trafia na zwyciezce meczu USA - Meksyk (a to zdecydowanie najslabszy mecz 1/8), jeszcze niemcom brakuje USA do kolekcji i maja polfinal ... ciekaw na kogo trafia :(:(

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-01-2002
    Postów
    1,135
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    może i bzdury, ale bardzo ciekawe. Takie ułożenie na pewno nie ejst za sprawa paranorlmalnych spraw. Takie cos jak komus sie chce mozna zrobic i z polska liga.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    15-01-2002
    Postów
    401
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bzdury . Piłka nożna nie opiera się na teori tylko na praktyce !!!

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2002
    Postów
    997
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    U mnie na papierze jak rozpisałem to mistrzami świata zostali Polacy i wtedy wydawało mi się to bardzo realne ale niestety...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •