Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: PROPOZYCJE ZMIAN NA FORUM SPORTSBOARDU

  1. Powrót do góry    #1
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    PROPOZYCJE ZMIAN NA FORUM SPORTSBOARDU

    mam pytanie do darknessa i lynxa. nie mecza was ciagle zakladane nowe beznadziejne tematy natym orum?
    po co temat poole-coventry
    po co temat "tor spieprzyl widowisko w pile"
    po co temat"gdzie moge ogladnac najblizszy mecz?
    moje propozycje:
    1.usuniecie wszystkich tego typu tematow
    2.stworzenie kilkunastu tematow, odpowiadajacych nazwie maist, w ktorych sa druzyny zuzlowe: i tak w termacie rybni pisalibyscie ze na treningu to pawliczek jest szybszy od rakiety.w temacie opole pisaloby sie ze przyszedl drabik, itd. itd.
    3.kazde zawody ktore odbywalyby sie w polsce mialyby swoj temat (ale tylko jeden!!!!!!!!). np. temat rybnik-FALUBAZ, stal-apator, itd.itd
    4.osobny temat na lige angielska, ewentualnie inne ligi
    5.temat hyde park- tu moznaby bylo wpisywac wszystkie rzecz, ktore nie kwalifikuja sie do danych tematow
    6.osobny temat moglyby miec rozne sondy-tyle ze starczy juz sond w stylu najprzystojniejszy, najlepszy, najwyzszy, najbardziej wlaczny, janchudszy i najgrubszy (smoter hehe)

    czekam na to jak sie zaopatruja na to moderatorzy.wiem ze trzeba teraz pousuwac wiele tematow, ale wplynie to tylko na poprawe jakosci forum, a oto chyba nam chodzi.chyba ze zalezy nam zeby wygrywac gonitwe o forum, ktore ma najwiecej zalozonych tematow.
    moderatorzy! czy starczy wam odwagi aby podjac tak radykalne kroki na tym forum? nie zaslaniajcie sie tym ze ktos juz zalozyl temat, to nie mozna go usunac.nikt sie nie potnie z tego powodu.
    a co sadza o tym inni?
    podobaja sie wam tematy"szpiedzy z warszawy na teningu iskry"? nie lepiej byloby przeczytac o tym w temacie ostrow? albo w temacie mecozwym iskra-warszawa
    mysle ze trzeba poczynic szybkie kroki, bo juz teraz to forum jest tak totalnie zasmiecone, ze nie mozna znalezc zadnych informacji
    pozdrawiam i czekam na sygnaly glownie od darka i lynxa


























  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Zgadzam sie z Paynem(chyba pierwszy raz na tym forum;))
    Niektóre tematy są do bani, mysle ze do każdej imprezy powinien byc jeden i tylko jeden temat. A tematy typu "Typujcie wyniki" odrazu powinny byc kasowane bo przeciez w dziale FSL działa FTSL.
    Tylko Falubaz!

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert
    Dołączył
    02-04-2002
    Postów
    3,971
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Moim zdaniem to by zepsuło klimat tej stronki... oczywiscie jest pełno durnych tematow ale, takie segregowanie miast to troche tak.. w każdym razie MOIM ZDANIEM by było gorzej, szkoda tylko że nie wszyscy forumowicze są na tyle inteligentni by nie zakładać durnych tematów..ale wystarczy je tylko wykasować, przeciez nie jest tego aż tak dużo..(chyba) :)
    Lubię żużel, tylko mi między zęby wchodzi.

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moim zdaniem dobrym pomyslem jest usuwanie podwojnych tematow, lub przenoszenie wpisow z jednego do drugiego o takim samym temacie.

    A z tym tworzeniem topikow a klubach to jestem chyba prekursorem:)Temat MOTOR LUBLIN byl odwidzany juz grubo ponad 1000 razy i ma ponad 100 odpowiedzi
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    18-02-2002
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No Jack, jakie logo ;-)))
    A odnosnie zmian to sam nie wiem ;-)
    ciezko mi jest cokolwiek powiedziec..chyba lepiej bedzie jak zostanie tak jak jest.
    pzdr

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-01-2002
    Postów
    2,093
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    tez mi sie podoba moje logo:)
    ...:::Ukryta zawartość :::... OFICJALNA STRONA TŻ SIPMA LUBLIN

    Lubelskie Forum Żużlowe ...:::Ukryta zawartość :::...
    Galeria zdjęć TŻ Sipma Lublin ...:::Ukryta zawartość :::...

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    19-01-2002
    Postów
    431
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem za tym że by zostało tak jak jest. Uwierzcie że jak ktoś zamieści jakieś nowo info typu Darbik w Opolu to obejrzy to więcej osób i wypowie się ten temat niż bym miał ktoś wchodzić do tematu "Opole" jeżeli kogoś I liga nie interesuję. Z drugiej strony za usuwaniem podwójnych tematów jestem jak najbardziej ZA. Jeszcze jedno jeżeli wszystkie nowe infa na temat jekiegoś miasta umieszczali byśmy w jednym temacie to często dochodziło by do tego, że dyskusje na jakieś tematy przeplatały by się ze sobą i napewno nie ułatwiało by to dyskusji. Jedyną rzeczą za jaką jestem to np. Zrobienie takiego czegoś jak wyniki. Np. Wyniki Ligowe Opole, Wyniki Ligowe Anglia, Wyniki Ligowe Niemcy itd...I tam byśmy umieszczali tylko wyniki. Natomiast np. temat Opole-Tarnow powinien być nowym tematem i właśnie w nim prowdziło by się dyskusje na ten temat.

    Pozdrowienia dla fanów czarnego sportu!!!

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    payn - w sumie masz racje meczy mnie duzo. ale takie jest zyczenie forumowiczow.
    ale twoje propozycje niektore mi sie podobaja niektore nie. wezmy np lige angielska i zrobmy z tego jeden watek - powstalby tasiemiec ktorego nikt by nie czytal - moim zdaniem powinien byc to watek z jedna kolejka ligi - tylko ze wierz mi bardzo trudno jest doprowadzic do takiego stanui rzeczy, ciagle pojawiaja sie nowi forumowicze i to oni przewaznie na poczatku nie lapia sie w "organizacji" forum dublujac tematy lub zakladajac zdaniem coniektorych niepotrzebne. jedynym sposobem jest ich usowanie a to pociaga za soba rozne konsekwencje poczawszy od zarzotow o stronniczosc a skonczywszy na pogrozkach lub obrazeniu sie na caly swiat;]

    idac dalej ja naprzyklad wchodze do topicu ktory ma interesujaca nazwe czyli do np do tych szpiegow, nie bedac moderatorem pewnie w zyciu bym nie zajrzal do topicu posiewiacenogo innej druzynie - chyba ze by mi sie nudzilo.
    podoba mi sie propozycja dotyczaca sond - tylko obawiam sie iz po pewnym czasie topic spadlby na druga podstrone i znowu sada pojawilaby sie w nowym oddzielnym topicu.

    ale wszystko zalezy od was forumowicze - wiec piszcie jakich zmian oczekujecie.

    ja napisze jeszcze iz bylo by duzo latwiej jezeli ja jako moderator mizlbym mozliwosc przenoszenie tematu do tematu, wtedy mysle iz forum bylo by bardziej przejrzyste a wszystko ladnie zgrupowane. niestety takiej mozliwosci nie ma i stajac przed dylematem usunac czy nie - wybieram roznie...

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    otoz widzisz lynx.skoro jestes moderatorem to nie mozesz miec obiekcji przed usuwaniem podwojnych tematow.boisz sie ze ktos o tobie zle pomysli, czy ze moze napisze ze jestes taki czy inny.jakie to ma znaczenie.a co do nowych forumowiczow, to wlasnie taki ksztalt tego forum sklania ich do zakladania takich tematow.
    do fan falubaz:z nasza wspolpraca jest ostatnio coraz lepiej:) kiedys to sie dzialo;) ale wlasnie fan falubaz ma racje.jest fsl, jest mozliwosc typowania na jego temacie, a pojawiaja sie topiki w stylu:typuj wynik meczu gdansk-pila."
    to jest totalna bzdura.
    co do moich propozycji, to nie uwazam sie za omnibusa i nie mowie ze ma byc wlasnie tak jak pisalem.ale zmieniajmy cos bo zastoj to najgorsza forma dzialania.cofamy sie zamiast sie rozwijac.
    pozdrowienia dla wszystkich

  10. Powrót do góry    #10
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Tak na samym poczatku to chcialbym zwrocic uwage ze temat o zmanach juz istnieje - dublowanie?:)

    mam pytanie do darknessa i lynxa. nie mecza was ciagle zakladane nowe beznadziejne tematy natym orum?
    po co temat poole-coventry
    po co temat "tor spieprzyl widowisko w pile"
    po co temat"gdzie moge ogladnac najblizszy mecz?
    payne - masz rację, że niektóre tematy są nudne, wrecz beznadziejne, ale tych ktore powyzej wskazales do takich bym nie zaliczyl! Pierwszy - byc moze Ciebie nie interesuje liga angielska, ale wielu tak - watek uwazam za potrzebny.
    Drugi z nich dotyczy wrazen zuzlowca po wystepie na takim torze, mogl byc poruszony w temacie z wynikami, niemniej jednak, ze zostal zalozony nowy watek - mowi sie trudno
    I trzeci - forum ma zastepowac portal informacyjny i jak najszybciej dostarczac informacje - wiec temat ok, inna sprawa jest to, ze istnieje juz kilka tematow, ktore traktuja o relacjach w TV

    moje propozycje:
    1.usuniecie wszystkich tego typu tematow
    jak wyzej - te tematy nie sa akurat najgorsze

    2.stworzenie kilkunastu tematow, odpowiadajacych nazwie maist, w ktorych sa druzyny zuzlowe: i tak w termacie rybni pisalibyscie ze na treningu to pawliczek jest szybszy od rakiety.w temacie opole pisaloby sie ze przyszedl drabik, itd. itd.
    NIE!!!
    Znam kilka a moze nawet for, ktore wpodobny sposob sa prowadzone i wierz mi takie segmentowanie nie sluzy im wcale, nie rozijaja sie, a co gorzej cofaja w rozwoju. Jeden z przedmowcow podal przyklad, ze poprzez sam temat mozna wiele wyrazic i zaczecic do przeczytania go. A tak chcac sie dowiedziec czegos ciekawego - to musze przejzec wszystkie topiki, bo sam temat przeciez niczego mi nie powie!!!

    3.kazde zawody ktore odbywalyby sie w polsce mialyby swoj temat (ale tylko jeden!!!!!!!!). np. temat rybnik-FALUBAZ, stal-apator, itd.itd
    I tak tez na forum jest!!! Jest jeden temat, ktory traktuje o przygotowaniach do meczu, itp., oraz drugi po meczu - nowy, gdyz trudno skazywac ludzi na szukanie w temacie przedmeczowym majacym czestokroc kilkadziesiat odpowiedzi watkow od ktorych rozpoczynaja sie komentarze pomeczowe. Postulat jak najbardziej sluszy - czesciowo juz realizowany ( gdyz zdazaja sie dublety niestety:(

    4.osobny temat na lige angielska, ewentualnie inne ligi
    tak tez liga jest przedstawiana, choc tych tematow jest kilka - dwa, trzy w tygodniu. Argument jak wyzej - mozna wiele wyrazic samym tematem...


    [guote]5.temat hyde park- tu moznaby bylo wpisywac wszystkie rzecz, ktore nie kwalifikuja sie do danych tematow[/guote]

    na forum jest caly dzial Hyde Park - w ktorym poruszamy sprawy nie zwiazane ze sportem. Natomiast tworzenie takiego dzialu uwazam za chybiony pomysl. Wedlug Twoich zalozen mialyby sie znalezc wszystkie wpisy, ktore nie dotycza powyzszych kategorii. Wyobrazasz sobie w tej sytuacji dyskusje w jednym watku np. na temat KSM, sprzetu Tomasza Golloba, czy przeidywania, ktory z juniorow na szanse na najwieksza kariere - ciekaw jestem kto by sie w tym polapal!!! Nie wspomne juz o waznosci niektorych problemow, ktore zasluguja na wlasny temat;)


    6.osobny temat moglyby miec rozne sondy-tyle ze starczy juz sond w stylu najprzystojniejszy, najlepszy, najwyzszy, najbardziej wlaczny, janchudszy i najgrubszy (smoter hehe)
    Co do sond - to nie moze byc jeden temat ze wzgledow technicznych. Mozesz zadac w sondzie tylko jedno pytanie i tworzysz automatycznie nowy watek. Poza tym tych sond nie jest az tak duzo:) choc niektore naprawde dziwne;). Zakladane sa one z reguly przez nowych forumowiczow i nic na to nie poradzimy! Wazne by delikatnie ( by nie uciekli:) zwrocic im uwage, ze tak, a tak nalezy na forum postepowac i taki a taki poziom obowiazuje

    czekam na to jak sie zaopatruja na to moderatorzy.wiem ze trzeba teraz pousuwac wiele tematow, ale wplynie to tylko na poprawe jakosci forum, a oto chyba nam chodzi.chyba ze zalezy nam zeby wygrywac gonitwe o forum, ktore ma najwiecej zalozonych tematow.
    moderatorzy! czy starczy wam odwagi aby podjac tak radykalne kroki na tym forum? nie zaslaniajcie sie tym ze ktos juz zalozyl temat, to nie mozna go usunac.nikt sie nie potnie z tego powodu.
    W zadnej gonitwie udzialu nie bierzemy!!!:), a gdy tak, to i tak jestesmy dalego z przodu:):)

    Nie musisz natomiast brac moderatorow pod wlos, czy starczy im odwagi, a pracy sie nie boja. W tej kwestii to nie oni jednak decyduja, a tylko ja i cala odpowiedzialnosc za decyzje biore na siebie ( oczywiscie konsultacje i podpowiedzi sa bardzo wskazane - najbardziej liczy sie glos samych forumowiczow ).

    Moze i nikt sie nie potnie z powodu usuniecia tematu, jednak gdy nie narusza on pewnych niepisanych zasad ( o ktorych ponizej ) to nie ma powodu by go usuwac!!! Szanujemy to, ze nasi forumowicze chca i dziela sie z nami swoimi pogladami i informacjami ktore zdobyli i wierze ze wszystkie tematy zakladane sa w dobrej intencji...

    a co sadza o tym inni?
    podobaja sie wam tematy"szpiedzy z warszawy na teningu iskry"? nie lepiej byloby przeczytac o tym w temacie ostrow? albo w temacie mecozwym iskra-warszawa
    mysle ze trzeba poczynic szybkie kroki, bo juz teraz to forum jest tak totalnie zasmiecone, ze nie mozna znalezc zadnych informacji
    pozdrawiam i czekam na sygnaly glownie od darka i lynxa
    moje zdanie wlasnie poznales - czesc ograniczen, jak juz wspomnialem jest w realizacji, niektorym mowie stanowcze NIE!!!

    I teraz o zasadach panujacych na forum:
    1. nie dublujemy tematow
    2. nim zalozysz watek - zastanow sie co chcesz nim przekazac i czy wnosi on cos do dyskusji na forum; tematy Typu: Unia rzadzi! - beda usuwane; takze takie odpowiedzi w tematach
    3. nie obrazamy innych uzytkownikow, ani wspolmieszkancow z ich miast!!! To nie form pokroju www.kibice.pl, to nie forum dla hools, ktorzy marza tylko jak komus wp..., jezeli chcecie o takim czyms pisac - to "Zegnam!"

    payne z tego tez powodu dzis w nocy zostal usuniety wpis - mozesz wierzyc lub nie, ale nie kierowalem sie tym, iz obrazal leszczynian; kazdy inny o podobnej tresci obrazajacy Zielonogorzan, czy Wroclaw tez bedzie bezwzglednie usuniety! ( poza tym nie rozumiem tej nienawisci - no ale trudno...:(






















    [/quote]
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  11. Powrót do góry    #11
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Tak na samym poczatku to chcialbym zwrocic uwage ze temat o zmanach juz istnieje - dublowanie?:)

    mam pytanie do darknessa i lynxa. nie mecza was ciagle zakladane nowe beznadziejne tematy natym orum?
    po co temat poole-coventry
    po co temat "tor spieprzyl widowisko w pile"
    po co temat"gdzie moge ogladnac najblizszy mecz?
    payne - masz rację, że niektóre tematy są nudne, wrecz beznadziejne, ale tych ktore powyzej wskazales do takich bym nie zaliczyl! Pierwszy - byc moze Ciebie nie interesuje liga angielska, ale wielu tak - watek uwazam za potrzebny.
    Drugi z nich dotyczy wrazen zuzlowca po wystepie na takim torze, mogl byc poruszony w temacie z wynikami, niemniej jednak, ze zostal zalozony nowy watek - mowi sie trudno
    I trzeci - forum ma zastepowac portal informacyjny i jak najszybciej dostarczac informacje - wiec temat ok, inna sprawa jest to, ze istnieje juz kilka tematow, ktore traktuja o relacjach w TV

    moje propozycje:
    1.usuniecie wszystkich tego typu tematow
    jak wyzej - te tematy nie sa akurat najgorsze

    2.stworzenie kilkunastu tematow, odpowiadajacych nazwie maist, w ktorych sa druzyny zuzlowe: i tak w termacie rybni pisalibyscie ze na treningu to pawliczek jest szybszy od rakiety.w temacie opole pisaloby sie ze przyszedl drabik, itd. itd.
    NIE!!!
    Znam kilka a moze nawet for, ktore wpodobny sposob sa prowadzone i wierz mi takie segmentowanie nie sluzy im wcale, nie rozijaja sie, a co gorzej cofaja w rozwoju. Jeden z przedmowcow podal przyklad, ze poprzez sam temat mozna wiele wyrazic i zaczecic do przeczytania go. A tak chcac sie dowiedziec czegos ciekawego - to musze przejzec wszystkie topiki, bo sam temat przeciez niczego mi nie powie!!!

    3.kazde zawody ktore odbywalyby sie w polsce mialyby swoj temat (ale tylko jeden!!!!!!!!). np. temat rybnik-FALUBAZ, stal-apator, itd.itd
    I tak tez na forum jest!!! Jest jeden temat, ktory traktuje o przygotowaniach do meczu, itp., oraz drugi po meczu - nowy, gdyz trudno skazywac ludzi na szukanie w temacie przedmeczowym majacym czestokroc kilkadziesiat odpowiedzi watkow od ktorych rozpoczynaja sie komentarze pomeczowe. Postulat jak najbardziej sluszy - czesciowo juz realizowany ( gdyz zdazaja sie dublety niestety:(

    4.osobny temat na lige angielska, ewentualnie inne ligi
    tak tez liga jest przedstawiana, choc tych tematow jest kilka - dwa, trzy w tygodniu. Argument jak wyzej - mozna wiele wyrazic samym tematem...


    [guote]5.temat hyde park- tu moznaby bylo wpisywac wszystkie rzecz, ktore nie kwalifikuja sie do danych tematow[/guote]

    na forum jest caly dzial Hyde Park - w ktorym poruszamy sprawy nie zwiazane ze sportem. Natomiast tworzenie takiego dzialu uwazam za chybiony pomysl. Wedlug Twoich zalozen mialyby sie znalezc wszystkie wpisy, ktore nie dotycza powyzszych kategorii. Wyobrazasz sobie w tej sytuacji dyskusje w jednym watku np. na temat KSM, sprzetu Tomasza Golloba, czy przeidywania, ktory z juniorow na szanse na najwieksza kariere - ciekaw jestem kto by sie w tym polapal!!! Nie wspomne juz o waznosci niektorych problemow, ktore zasluguja na wlasny temat;)


    6.osobny temat moglyby miec rozne sondy-tyle ze starczy juz sond w stylu najprzystojniejszy, najlepszy, najwyzszy, najbardziej wlaczny, janchudszy i najgrubszy (smoter hehe)
    Co do sond - to nie moze byc jeden temat ze wzgledow technicznych. Mozesz zadac w sondzie tylko jedno pytanie i tworzysz automatycznie nowy watek. Poza tym tych sond nie jest az tak duzo:) choc niektore naprawde dziwne;). Zakladane sa one z reguly przez nowych forumowiczow i nic na to nie poradzimy! Wazne by delikatnie ( by nie uciekli:) zwrocic im uwage, ze tak, a tak nalezy na forum postepowac i taki a taki poziom obowiazuje

    czekam na to jak sie zaopatruja na to moderatorzy.wiem ze trzeba teraz pousuwac wiele tematow, ale wplynie to tylko na poprawe jakosci forum, a oto chyba nam chodzi.chyba ze zalezy nam zeby wygrywac gonitwe o forum, ktore ma najwiecej zalozonych tematow.
    moderatorzy! czy starczy wam odwagi aby podjac tak radykalne kroki na tym forum? nie zaslaniajcie sie tym ze ktos juz zalozyl temat, to nie mozna go usunac.nikt sie nie potnie z tego powodu.
    W zadnej gonitwie udzialu nie bierzemy!!!:), a gdy tak, to i tak jestesmy dalego z przodu:):)

    Nie musisz natomiast brac moderatorow pod wlos, czy starczy im odwagi, a pracy sie nie boja. W tej kwestii to nie oni jednak decyduja, a tylko ja i cala odpowiedzialnosc za decyzje biore na siebie ( oczywiscie konsultacje i podpowiedzi sa bardzo wskazane - najbardziej liczy sie glos samych forumowiczow ).

    Moze i nikt sie nie potnie z powodu usuniecia tematu, jednak gdy nie narusza on pewnych niepisanych zasad ( o ktorych ponizej ) to nie ma powodu by go usuwac!!! Szanujemy to, ze nasi forumowicze chca i dziela sie z nami swoimi pogladami i informacjami ktore zdobyli i wierze ze wszystkie tematy zakladane sa w dobrej intencji...

    a co sadza o tym inni?
    podobaja sie wam tematy"szpiedzy z warszawy na teningu iskry"? nie lepiej byloby przeczytac o tym w temacie ostrow? albo w temacie mecozwym iskra-warszawa
    mysle ze trzeba poczynic szybkie kroki, bo juz teraz to forum jest tak totalnie zasmiecone, ze nie mozna znalezc zadnych informacji
    pozdrawiam i czekam na sygnaly glownie od darka i lynxa
    moje zdanie wlasnie poznales - czesc ograniczen, jak juz wspomnialem jest w realizacji, niektorym mowie stanowcze NIE!!!

    I teraz o zasadach panujacych na forum:
    1. nie dublujemy tematow
    2. nim zalozysz watek - zastanow sie co chcesz nim przekazac i czy wnosi on cos do dyskusji na forum; tematy Typu: Unia rzadzi! - beda usuwane; takze takie odpowiedzi w tematach
    3. nie obrazamy innych uzytkownikow, ani wspolmieszkancow z ich miast!!! To nie form pokroju www.kibice.pl, to nie forum dla hools, ktorzy marza tylko jak komus wp..., jezeli chcecie o takim czyms pisac - to "Zegnam!"

    payne z tego tez powodu dzis w nocy zostal usuniety wpis - mozesz wierzyc lub nie, ale nie kierowalem sie tym, iz obrazal leszczynian; kazdy inny o podobnej tresci obrazajacy Zielonogorzan, czy Wroclaw tez bedzie bezwzglednie usuniety! ( poza tym nie rozumiem tej nienawisci - no ale trudno...:(
    [/quote]
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    mowisz dark o tym ze zdanie forumowiczow jest najwazniejsze, ana niektore z moich propozycji od razu krzyczysz "stanowczo NIE!"
    TRUDNO...
    ja powtarzam ze to tylko moje przemyslenia.nie biore was pod wlos, ale uwazam ze jako moderatorzy jestescie zbyt slodkopierdzacy.chyba chodzi o to aby przyciagac ludzi na forum i nikogo nie zrazac.niestety moim zdaniem nie dbacie o poziom merytoryczny poszczegolnych dskusji.
    co do usunietego wpisu falubazziniego to znalazloby sie kilka bardzo podobnych.oczywiscie pozostawionych bez komentarza.
    pozdrawiam i zycze wiekszej konsekwencji i mimo wszystko determinacji i odwagi w trosce o NASZE forum (i nie biore was pod wlos byczki)

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-09-2001
    Postów
    1,424
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    i jedno proste pytanie
    czemu nie zostal usuniety temat "typujcie wynik meczu gks-pila"?
    sa juz tematy do typowania.a te wpisy powinny byc w temacie gks-pila.
    co wy na to?

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-01-2002
    Postów
    2,102
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bo temat "przerodził" sie w temat o samym meczu wypowiadał sie tam nasz dyrektor o składzie itd wiec chyba masz odp........

  15. Powrót do góry    #15
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    Payne - to nie tak, ze nie slucham co mowicie. Powiedzialem bodajze stanowcze nie tylko w dwoch przypadkach - przy czym zanegowalem mocno tylko Twoja propozycje z punktu dwa - gdyz uwazam, ze mam jakies dowiadczenie z forami i taki sposob prezentowania wypowiedzi sie nie sprawdza.

    Co do wpisow, ktore powinny byc usuniete - niestety faktycznie brak stanowczosci, ale generalnie bardzo duzo wpisow o podobnej tresci jest prawie automatycznie kasowanych, dlatego o nich nie wiesz.

    Temat o typowaniu - faktycznie mogl zostac usuniety, ale tak jak powiedzial Hulek przerodzil sie w dyskusje o meczu, a takiego tematu na forum jeszcze nie bylo, wiec zostal. Poza tym, az tak restrykcyjni to chyba byc nie musimy?

    I tresz merytoryczna - bardzo mi zalezy na odpowiednim poziomie wypowiedzi, ale co tu ukrywac - CO I JAK PISZECIE ZALEZY OD WAS SAMYCH, moderatorzy moga jedynie upominac piszacych, ael za nich nie napisza:(

    PO za tym uwazam, ze zrobiles swietnie wyciagajac taki temat, gdyz potwierdza on, ze zalezy Wam na forum i z tego sie ciesze...

    A nawiazujac do postulatow Payne'a prosze Was o samodyscypline w operowaniu na forum - jezeli Wy bedziecie prezentowac wysoki poziom wypowiedzi i beda to przemyslane stwierdzenia, a nie wg powiedzenia "co komu slina na jezyk przyniesie" to to o czym mysli Payne i co mi nie jest obce ma szanse zrealizowania...
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •