Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 325

Wątek: XII Kolejka UNIA Leszno - Caelum Stal Gorzów

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach

    XII Kolejka UNIA Leszno - Caelum Stal Gorzów

    Mam nadzieję, że tor będzie bardziej przyczepny i mam nadzieję, że jednego z dwójki Kennett- Skórnicki nie ujrzymy.
    Gollob i Pedersen pociągną wynik, tak do 35. :)

    A na poważnie, w tak osłabionym składzie kolejny mecz na styku.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,319
    Kliknij i podziękuj
    1,563
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Myślę, że jednak Gorzów jest ciut słabszy od Torunia. Bonus pewnie będzie ich, ale dwa punkty tym razem w Lesznie zostaną :)

  3. Powrót do góry    #3
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Moim zdaniem wszystko będzie zależało od nawierzchni. Jeżeli Roman z panem Stasiem zrobią prawdziwa kopę, taką na jakiej Unia zazwyczaj bryluje, to będzie dobrze, dwa punkty bez problemu zostają w Lesznie. W innym wypadku będzie ciężko.Nie daj Boże, taki tor jak wczoraj z piernikami (zdecydowanie za twardy)to może być w plecy.

    PS Wrocław zrobić bardzo przyczepny na Gorzów ,o czym wspominał Czeczen i ich z palcem w d... objechał.Wiec nie ma co się *********, robimy kope i jedziemy z nimi

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Lub też dla zmylenia taki sam tor. Na 90% w pierwszej rundzie PO jedziemy z Gorzowem.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Leszczyniaki

    Zróbcie swój standardowy tor.
    Wczoraj byliście gościnni i tor był jakiś taki nie Wasz...
    Tor z meczu z Falubazem, myślę, załatwi sprawę. :)
    Inaczej może być różnie. Po co się stresować? :)

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Podpisuję się pod tym co napisał mój przedmówca. Zróbcie kopę jak w meczu z nami i Gorzów nie uciuła 40 pkt.

    PS-gratulacje za walkę w meczu z Toruniem. Ten remis bardzo nam się przyda :)

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,826
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    znając chore realia tej ligi, jak zrobicie kopę, to wyjdzie pan z okularami na sznurku, ponarzeka, sędzia każe ubić, a pan z wąsami wlepi karę. Sponsora ligi jak nie było, tak nie ma, więc kasa się przyda.

    Liczę na fajny meczyk i wynik 49-41

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Wczoraj NCD tylko o 0,4 sekundy gorszy od tego z Falubazem,wiec chyba duzej roznicy w przygotowaniu toru nie bylo,choc wygladal faktycznie na rowniejszy.
    Stal jezdzi na wyjazdach na tyle nieskutecznie,ze raczej nie trzeba kombinowac z torem aby ich pokonac.Na bonusa i tak nikle szanse.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Ten mecz może tylko teoretycznie sprawić, że rewanż w PO z Gorzowem pojedziemy u siebie, nic więcej..
    Mamy tego trzeciego juniora do składu? Adamczewski czy Musielak nie są bez szans w starciu z Cyranem, Mroczką czy Zagarem.. Nawet, jeśli przegramy a ugramy bonusa z Rzeszowem to piąte miejsce nam nie grozi. A wygrać ze Stalerną trzema juniorami w składzie, w dodatku wszystkimi under 18 to by było coś... No i mam nadzieję, że ZG wygra ze Stalą u siebie. Bo wolałbym Gorzów niż ZG w pierwszej rundzie PO.

    Druga opcja to treningi Eddy'ego i Sqry od piątku, a nie dwa kółka w niedzielę.. Wtedy jest szansa na wygraną w cuglach.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Wszystko wskazuje na to, że przed nami kolejny zacięty pojedynek. Znowu będzie ciężko. Wiele wskazuje na to, że w PO w pierwszej rundzie możemy trafić na Stal, więc może znowu Gollob będzie miał rozwolnienie, a Stal zrobi sobie trening i wygramy ;)

    Wiele będzie zależeć od postawy juniorów. Jak pojadą tak jak z Unibaxem, to będę mega szczęśliwy. No a najważniejsze - postawa Janusza i mega duetu Skóra/Kennett. Trenować, trenować i jeszcze raz trenować.

    O bonusie nie ma co myśleć nawet.

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    632
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 76 w 34 postach
    Wszystko wskazuje na to, że dla nas mecz z Gorzowem nie bedzie miał znaczenia, chyba, że zależy nam na dwumeczu właśnie ze Stalą w I rundzie PO (dla mnie teoretycznie najsłabszy rywal z pierwszej trójki).
    Wygrywając z Gorzowem (zakładając ich porażkę w ZG) pozbawiamy ich praktycznie szans na inne niż 3 msc po RZ, a my zapewniamy sobie 4 msc.
    Jednakże gorzowianom i zwycięstwo w Lesznie (po ewent. porażce w ZG) może nic nie dać bo muszą liczyc na potknięcia Torunia w Wrocku i wygraną Torunia za 3 pkt z Zieloną Górą.
    Może więc przygotować na niedzielę, tor jakiego nie przygotujemy w PO, nawet kosztem porażki. Jeżeli przygotujemy tor jak "zwykle" może on okazać się handicapem gorzowian na mecz w PO. Gollob z Czesławem stosowne zapiski zrobią i wykorzystają w PO.;)
    Z drugiej jednak strony - po prostu nie kombinowac jechać swoje, na ulubionym torze. Bo jest takie powiedzenie: "kto pod kim dołki kopie, sam w nie wpada"

    Co do składu to nie widzę możliwości jakichś zmian w nim. Chyba, ze wróci Jura jak to zapowiadał Prezes. Ale na siłę nie ma go co wstawiać, bo ten mecz nie jest najważniejszy.

    Jednym słowem ciężkie zadanie przed naszym kierownictwem, jak taktycznie to rozegrać.

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Wszystko wskazuje na to, że dla nas mecz z Gorzowem nie bedzie miał znaczenia, chyba, że zależy nam na dwumeczu właśnie ze Stalą w I rundzie PO (dla mnie teoretycznie najsłabszy rywal z pierwszej trójki).
    Wygrywając z Gorzowem (zakładając ich porażkę w ZG) pozbawiamy ich praktycznie szans na inne niż 3 msc po RZ, a my zapewniamy sobie 4 msc.
    Jednakże gorzowianom i zwycięstwo w Lesznie (po ewent. porażce w ZG) może nic nie dać bo muszą liczyc na potknięcia Torunia w Wrocku i wygraną Torunia za 3 pkt z Zieloną Górą.
    Może więc przygotować na niedzielę, tor jakiego nie przygotujemy w PO, nawet kosztem porażki. Jeżeli przygotujemy tor jak "zwykle" może on okazać się handicapem gorzowian na mecz w PO. Gollob z Czesławem stosowne zapiski zrobią i wykorzystają w PO.;)
    No właśnie tak sobie pomyślałem, że w zasadzie to teraz nie opłaca się wam za mocno odkrywać kart przed Stalą skoro najprawdopodobniej będziecie ich mieli w pierwszej rundzie play off.
    Dlatego życzę wam wygranej na twardym (jak na leszczyńskie warunki) torze :)

    Nie widziałem na żywca meczu z Apatorem więc nie wiem dokładnie jak to z tym torem było, ale w telewizji wyglądał na znacznie mniej przyczepny i równiejszy niż w meczu z nami. Inna sprawa, że w Toruniu wszyscy walczyli o punkty a nie jak nasz Davidsson, który zwyczajnie zamykał gaz ze strachu.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec Awatar Skywalker-RM
    Dołączył
    08-04-2009
    Postów
    1,005
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Ten mecz dla Stali będzie miał znaczenie tylko w razie zwycięstwa w czwartek z Falubazem więc ja póki co poczekam ale jestem nastawiony negatywnie i obstawiam dwie wyraźne porażki.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2009
    Postów
    362
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No po naszej dotychczasowej postawie na wyjazdach obstawiam 2 razy wpieprz i tyle (choć krętaczy przydałoby się pokonać)+ obrona bonusów...... na wyjazdach jeździmy źle i myślę, że nawet treningi na naszym torze na różnych nawierzchniach nic tu nie dadzą ( i żeby czecze nie przesadził z tym wszystkim).... choć może się mylę ;)

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Wg mnie nie ma co kombinować i jechać na maxa i sprawdzić się na tle rywala 1 rudny play-off. Teraz i tak jedziemy z dwoma dziurami a w playoffach pojedziemy trochę innym składem. Poza tym ile można mieć meczy pod rząd z takim horrorem ;) trzeba to rozstrzygnąć przed 15 biegiem i tyle. Do tego trzeba jednak poprawy naszej drugie seniorskiej lini. Od piątku ostro trenować i walka w niedzielę na maxa

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Wszystko wskazuje na to, że przed nami kolejny zacięty pojedynek. Znowu będzie ciężko. Wiele wskazuje na to, że w PO w pierwszej rundzie możemy trafić na Stal, więc może znowu Gollob będzie miał rozwolnienie, a Stal zrobi sobie trening i wygramy
    Gollob nie będzie miał rozwolnienia - Damian jeszcze nie pojedzie...

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Niektórzy piszą, że Gollob będzie się bał. Tylko, czego on ma się bać?? W Lesznie ostatnio prawdziwa kopa była rok temu, a to, co teraz było na ostatnich dwóch meczach można nazwać lekko przyczepnym. Tor, na którym Pulczyński trzyma pełną manetę, ładnie pokonuje łuk, Sullivan płynie jak na betonie Toruniu, tego toru na pewno Tomek się nie wystraszy. W końcu w Gorzowie na bardziej przyczepnych jeździ. Gollob zakręci się koło maxa, wozipłot też dwucyfrówkę przekroczy . Pytanie jak druga linia pojedzie. Jakby nie patrzeć silniejszą maja tą drugą linie od naszej, więc póki, co mecz widzę w czarnych kolorach. Mecz na styku, wygrana jednej lub drugiej drużyny, jak dla mnie nie ma tu faworyta, tak to widzę na obecną chwilę. No chyba, że w końcu zrobią *****iście przyczepny tor, no to fiu, fiu :P Tylko w to nie wierze, Józef ma pełne gacie przed kolejną karą

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Ja mam tylko nadzieje,że Jankes zmieni pary. Kołodzieja da z Kennettem, bo ten Skóra to tylko przeszkadza. Przy tych osłabieniach chociaż jedna w miarę mocna para by się nam przydała

  19. Powrót do góry    #19
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Liczę na wyrównany mecz, a zwycięstwo Stali też mnie specjalnie nie zdziwi. Nie dlatego, że Gorzów jest jakoś specjalnie mocny (na wyjazdach, wiadomo jak jeździ), ale dlatego, że Unia w obecnym składzie to naprawdę przeciętna drużyna. Kennett - dziura w składzie (na to wygląda po ostatnim meczu), Skórnicki - to dopiero dziura, Kołodziej - ostatnio lepiej, ale do Kołodzieja z ubiegłego sezonu to mu baaardzo daleko. Że Leszno wygrało z Falubazem, zremisowało z Toruniem ? To świadczy jedynie, że te dwie drużyny nie są takie wspaniałe, jak to większość uważa. Szczególnie Apator nie zrobił na mnie specjalnego wrażenia. Uważam, że decydujące będzie to, czy Gollob z Pedersenem pozwolą Hampelowi hasać tak, jak to robił w meczu np. z Toruniem. Jeśli Hampel zakręci się koło kompletu, będzie Stali ciężko, ale w przeciwnym wypadku jest duża szansa dla Gorzowa, bo obecnie Hampel to jakieś 50 % siły uderzeniowej Leszna.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    207
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 14 w 10 postach
    prognozy na niedziele, delikatnie powiedziane, są bardzo nieciekawe. Nie dość że ok 14stopni to dość obfity deszcz (zresztą w całej PL)

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec Awatar Thomas
    Dołączył
    11-12-2009
    Postów
    1,450
    Kliknij i podziękuj
    362
    Podziękowania: 116 w 75 postach
    Że Leszno wygrało z Falubazem, zremisowało z Toruniem ? To świadczy jedynie, że te dwie drużyny nie są takie wspaniałe, jak to większość uważa.
    Podobnie Stal- też nie jest taka wspaniała, zwłaszcza na wyjazdach.

  22. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    30-06-2011
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myslę że Unia da rade

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Gorzów to dwie armaty, co dobitnie pokazał dzisiejszy mecz w Zielonej Górze.. Jeśli Jarek zacznie dodatkowo psuć im szyki, Gorzów może mieć bardzo pod górę. Młodzi też nie są bez szans z Cyranem, Zmarzlikiem, Andersenem/ Mroczką... A Batch z Koldim powinni skutecznie walczyć z Iversenem -Zagarem..
    Jestem optymistą.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-03-2004
    Postów
    825
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 51 w 37 postach
    Gorzów to dwie armaty, co dobitnie pokazał dzisiejszy mecz w Zielonej Górze.. Jeśli Jarek zacznie dodatkowo psuć im szyki, Gorzów może mieć bardzo pod górę. Młodzi też nie są bez szans z Cyranem, Zmarzlikiem, Andersenem/ Mroczką... A Batch z Koldim powinni skutecznie walczyć z Iversenem -Zagarem..
    Jestem optymistą.
    Porównujesz dwie gorzowskie armaty do jednego Jarka.
    Tak samo można powiedzieć, że Pedersen będzie psuł szyki drugiej linii Unii...
    Jak już porównujesz, to rób to dokładniej kibicu Unii ;)

    Spotkanie IMHO kluczowe dla Stali. Muszą zainkasować 3pkt, żeby ominąć w play off Unię.
    Dla Leszczynian chyba bez zbytniego ciśnienia spotkanie...

    Przy 40pkt w Zielonej, Stal może czuć pewien optymizm...(Zmarzlik i Andersen nie pojechali zawodów życia :) )

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Porównujesz dwie gorzowskie armaty do jednego Jarka.
    Tak samo można powiedzieć, że Pedersen będzie psuł szyki drugiej linii Unii...
    Jak już porównujesz, to rób to dokładniej kibicu Unii ;)

    Spotkanie IMHO kluczowe dla Stali. Muszą zainkasować 3pkt, żeby ominąć w play off Unię.
    Dla Leszczynian chyba bez zbytniego ciśnienia spotkanie...

    Przy 40pkt w Zielonej, Stal może czuć pewien optymizm...(Zmarzlik i Andersen nie pojechali zawodów życia :) )
    Pewnie podobny optymizm jaki my odczuwamy mając Sqrę i Kennetta w składzie:o:o. Tylko my się łudzimy, że do PO wrócą Jura i Damian, ot, taka mała różnica. No i wierzymy, że Janusz też swoje trzy grosze dorzuci, choć nawet ze średnią jego jazdą jesteśmy w stanie wygrać z każdym na Smoku.
    W Lesznie wygra drużyna a nie dwie armaty do których dolepiono resztę... Choć pamiętać trzeba, że to zawsze tylko sport.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  26. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Gorzów to dwie armaty, co dobitnie pokazał dzisiejszy mecz w Zielonej Górze.. Jeśli Jarek zacznie dodatkowo psuć im szyki, Gorzów może mieć bardzo pod górę. Młodzi też nie są bez szans z Cyranem, Zmarzlikiem, Andersenem/ Mroczką... A Batch z Koldim powinni skutecznie walczyć z Iversenem -Zagarem..
    Jestem optymistą.
    Porównujesz dwie gorzowskie armaty do jednego Jarka.
    Tak samo można powiedzieć, że Pedersen będzie psuł szyki drugiej linii Unii...
    Jak już porównujesz, to rób to dokładniej kibicu Unii ;)

    Spotkanie IMHO kluczowe dla Stali. Muszą zainkasować 3pkt, żeby ominąć w play off Unię.
    Dla Leszczynian chyba bez zbytniego ciśnienia spotkanie...

    Przy 40pkt w Zielonej, Stal może czuć pewien optymizm...(Zmarzlik i Andersen nie pojechali zawodów życia :) )
    Dżizas

    Chyba za dużo czasu spędzasz na bulwarze :D

    Zauważ drogi kolego, że jedziecie mecz z aktualnym Mistrzem Polski - oczywiście zdaję sobie sprawę, że macie to w dupie, bo w Zielonej ... - na Jego torze. To chyba kolosalna róznica. Prawda?

    Życzę wam dobicia do 40 pkt , co uznam za spory sukces.

    Prognozuje jakieś 50:40.

    P.S

    Ciekaw jestem czy tradycyjnie na leszczyńskim Smoku "gorzowska elita" zaśpiewa "zdech pies ...'

    Dajcie proszę znać.

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,845
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Ciekaw jestem czy tradycyjnie na leszczyńskim Smoku "gorzowska elita" zaśpiewa "zdech pies ...'
    Ależ, Zigi masz jakiekolwiek wątpliwości ? Ja nie mam żadnych, przecież to ich główny repertuar :)

    Jeśli idzie o sam mecz to ja nie mam żadnych wątpliwości, że Unia wygra to spotkanie. O ile w Zielonej Gollob czuł się wyśmienicie to w Lesznie już tego komfortu mieć nie będzie. Nicki jest do objechania w Lesznie przez takich zawodników jak Hampel, Kołodziej i Batchelor. Skóra z Kenettem, mimo, że formą nie błyszczą to poradzą sobie z Pukiem czy Zagarem. No i juniorka, tu T.Musielak z Adamczewskim nie dadzą żadnych złudzeń Zmarzlikowi i Cyranowi. Unia wygra to spotkanie różnica 8-10 pkt. Róznica niezbyt duża ale wynikac będzie z RT jakie CzeCZen będzie zmuszony zastosować.

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Aż się dziwię, że nie ma jeszcze słów, że Stal jedzie potrenować.
    W zeszłym roku jak łomot był pewien, to był trening zapowiedziany jeszcze przed meczem.
    Teraz, kiedy Unia (szczególnie teraz przez kontuzje ) jest o 50% słabsza, to już takie słowa nie padają.

    Stal powinna być faworytem tego spotkania(chociażby dlatego, że 4 zawodników z 7 z obecnego składu nie była przewidziana do niego przed sezonem), ale i tak wygra Unia. Mam taką nadzieję.

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Gorzów to dwie armaty, co dobitnie pokazał dzisiejszy mecz w Zielonej Górze.. Jeśli Jarek zacznie dodatkowo psuć im szyki, Gorzów może mieć bardzo pod górę. Młodzi też nie są bez szans z Cyranem, Zmarzlikiem, Andersenem/ Mroczką... A Batch z Koldim powinni skutecznie walczyć z Iversenem -Zagarem..
    Jestem optymistą.
    W zielonej jest betonisko to i skuteczność PUKA jest niewielka jednak w Lesznie będzie pod koło więc można się spodziewać że dorzuci kilka punktów więcej za to Zagar będzie pewnie woził ogony a i Gollobowi Smoczyk może nie leżeć jednak Gollob i Pedersen poniżej pewnej normy nie schodzą i razem ze 25 punktów nastukają,reszta dorzuci 15 i 40 punktów Stal zrobi.Dużo zależy od dziury w postaci Mroczka-Andersen.To klucz do przyzwoitej postawy.W Lesznie Kenneth już takiej padaki drugi raz nie pojedzie.

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    W zielonej jest betonisko to i skuteczność PUKA jest niewielka jednak w Lesznie będzie pod koło więc można się spodziewać że dorzuci kilka punktów więcej za to Zagar będzie pewnie woził ogony a i Gollobowi Smoczyk może nie leżeć jednak Gollob i Pedersen poniżej pewnej normy nie schodzą i razem ze 25 punktów nastukają,reszta dorzuci 15 i 40 punktów Stal zrobi.Dużo zależy od dziury w postaci Mroczka-Andersen.To klucz do przyzwoitej postawy.W Lesznie Kenneth już takiej padaki drugi raz nie pojedzie.
    O ile 25 pkt w wykonaniu duetu Gollob-Nicki w 6 startach jest jak najbardziej realne o tyle 15 pkt pozostałych to już zakrawa na hurraoptymizm.
    Najciekawsze będzie to jaki tor przygotują miejscowi. Logika nakazywałaby przygotowanie innego toru niż ten na jakim Unia spisuje się najlepiej. Nie ma co odkrywać kart przez play offami. Dlatego spodziewam się toru zbliżonego do tego z meczu z Apatorem.
    Taki wariant daje oczywiście większe szanse Stali, ale gdy przyjdzie do prawdziwego ścigania w play off, to leszczyński tor już taki gościnny nie będzie...

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Będzie padać. I to obficie.

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    O czym Wy w ogóle bredzicie? :D Ani Skóra, ani Kennett na mocno przyczepnym torze nie zrobią żadnych sensownych punktów. Chłopaki ogarniają/li w Anglii, ale tam robiono mimo wszystko dużo mniej przyczepne tory. Iversen, Zagar czy Mroczka/Andersen to wyjazdowe pionki, ale i tak śmiem twierdzić, że są lepsi niż Kennett ze Skórą. Co więcej w ich zasięgu w 1 może 2 biegach powinien być też Batchelor. Unia bez Balińskiego i Pavlicia nic nie ugra w RZ, więc ja w tym meczu widzę minimalne zwycięstwo Stali.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Hmmm powiedz mi dockm jaki był tor we Wrocku? Gdzie Ed zrobił 10pkt?

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik Awatar rataj
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    187
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ja się dziwię , dlaczego nie gracie w totka skoro tak pewnie mówicie ba wiecie to , że wygra Stal, że wygra Unia !!!

    Panie i Panowie "wiedzący" wygrajcie w totka i kupcie sobie kluby i wtedy poznamy wasze zdolności organizacyjne menagerskie:):):)


    a tak na poważnie, to wszyscy kibice Unii wiedzą,że w obecnej sytuacji kadrowej i formie Janusza nie powinniśmy wygrać ani z Falubazem ani z Apatorem ani ze Stalą ! ale TYLKO na papierze!!!

    piękno sportu polega na tym ,że są niespodzianki,są sensacje, to jest piękno sportu, i ja też w kolejną niespodziankę Unii WIERZĘ !!!


    a kibiców którzy twierdzą ,że mecz jest o nic pozdrawiam serdecznie!!

    jak Stal wygra to jest szansa ,że będzie wyżej niż 3 miejsce, a wtedy trafimy na Apator i nie ma co się oszukiwać i robić napinki szanse na przejście Pierników są , ale do formy musiałby wrócić Janusz a i Jura i Bali musieliby pokazać kawałek speedwaya!!!


    Stal to nasza "nadzieja" na awans do półfinału !!!!!!!i walkę o medal!!!!


  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Hmmm powiedz mi dockm jaki był tor we Wrocku? Gdzie Ed zrobił 10pkt?
    Nie porównuj toru na Olimpijskim do "Smoka". Tam trzeba tylko start mieć dobry, a w Lesznie trzeba już trochę pomyśleć, a po przegranym starcie jest sporo opcji na 1 i 2 łuku ;)

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    1,577
    Kliknij i podziękuj
    22
    Podziękowania: 128 w 101 postach
    Może być ciężko aby odjechac w niedziele mecz
    http://new.meteo.pl/php/meteorogram_...ype=2n&id=2405

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec Awatar rume
    Dołączył
    10-08-2003
    Postów
    868
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    jak Stal wygra to jest szansa ,że będzie wyżej niż 3 miejsce, a wtedy trafimy na Apator i nie ma co się oszukiwać i robić napinki szanse na przejście Pierników są , ale do formy musiałby wrócić Janusz a i Jura i Bali musieliby pokazać kawałek speedwaya!!!
    Ale jak Apator ugra bonusa z Falubazem to jedziecie właśnie z Falubazem ;)

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    543
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 118 w 60 postach
    W Lesznie pojedzie Mroczka, info z radia RMG, a przynajmniej tak powiedział Władysław Komarnicki.

    I całe szczęście, bo na błazenadę Andersena nie można już dłużej patrzeć.

    Moim zdaniem, a jestem z Gorzowa, wygra zespół leszczyński. Zadecyduje po prostu drużyna, a raczej atmosfera i ambicje, których jak wiadomo w Lesznie nigdy nie brakuje i tego wam szczerze zazdroszczę.

    pozdrawiam i życzę niezłego widowiska na Smoku

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    W podanych na SF składach jest jednak Andersen. Poza tym wedle prognozy pogody ma być 12,8 mm opadów . Co prawda Leszno to nie Zielonka i potrafią ( chcą ) tam przygotować tor , ale jeśli rzeczywiście ma tak lać , to meczu nie będzie. Jeśli jednak uda się pojechać , to tor po opadach może zaskoczyć także gospodarzy a wtedy wszelkie ustawienia w motorkach po treningach można o kant dupy rozbić.
    Liczę na wygraną Stali , ale tak naprawdę to Apator i Falubaz raczej nie mają gdzie pogubić punktów poza meczem między sobą i nawet 3 pkt na Unii do II miejsca nie wystarczą.
    Tak czy owak para w I rundzie play-off Stal- Unia jest raczej pewna a sądzę, że przegrany pojedzie dalej jako LL . Co prawda za wcześnie na takie rozważania , ale Unia w Gorzowie nie wygra na pewno , natomiast u siebie z Balińskim i Pavlicem już tak. Pytanie tylko ile , ale raczej Stal wygra u siebie więcej niz wtopi w Lesznie. Będzie ciekawie.

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    unia w pelnych skladach w dwumeczu stal rozjedzie. 6666. nic wiecej dodawac nie trzeba.

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Po wczorajszych przegranych derbach wydaje się, że ten mecz nie będzie miał większego znaczenia dla układu ligowej tabeli i raczej już teraz jesteśmy skazani na na siebie w ćwierćfinałach. Właśnie dlatego wartość tego spotkania jest bardzo istotna choćby ze względów psychologicznych. Trzeba również pamiętać, że w polskich warunkach jest to ligowy klasyk i mecz dwóch najbardziej utytułowanych klubów w obecnej ekstralidze co na pewno dodaje mu smaczku.

    Jeśli chodzi o samo spotkanie to faworytem wydaje się Leszno. Jeśli zdecydowanie lepszy wyjazdowo Apator nie dał rady wygrać na Smoku ciężko wierzyć aby ta sztuka udała się Stali. Wiadomo, mecz meczowi nie równy ale na domowym torze nawet osłabione Leszno powinno być bardziej wyrównaną drużyną a Jarek, Troy i Janusz pewnie ukradną niejedną trójkę gorzowskim liderom.

    Stawiam, że na rezerwach taktycznych dojedziemy do tych 40-42 punktów, co nie zmienia faktu, że liczę na przyjemną niespodziankę:)

    pozdrawiam

  42. Powrót do góry    #42
    Zbanowany
    Dołączył
    12-05-2011
    Postów
    403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Ten mecz jest tylko o prestiz. Na 90% mamy 4 miejsce nawet liczac ze wygramy z Rzeszowem na wyjezdzie. Prawdziwy mecz bedzie w PO. Pogode na razie kiepska zapowiadaja ale moze sie jeszcze zmieni na lepsze choc troche. Mnie w tym meczu bedzie szczegolnie interesowala postawa Kenneta i Skory. Zycze pelnego walki, ciekawego meczu Gorzowiankom i nam. Fajnie jakby was przyjechalo te 300 osob. Mecz z kibicami gosci jest dla zawsze lepszy o jakies 20%. WSZYSCY NA SMOKA!!!

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Wy tu gadu gadu, a po fakcie i tak się okaże, że Stal pojechała do Leszna na trening :) I tym razem będzie to całkiem zrozumiałe tłumaczenie, nie to, co ostatnio :D

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec Awatar Skywalker-RM
    Dołączył
    08-04-2009
    Postów
    1,005
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Najbardziej martwi mnie te tasowanie Mroczka/Andersen.

    Powinno się ********** w stół i postawić już tylko na jednego do końca sezonu i skończyć tą błazenadę.Teraz Mroczka pojedzie do Leszna i zrobi 0 tak jak Andersen w Zielonej i znowu będzie zamiana przed kolejnym meczem.

    Ja jestem z powodu ewentualnego potencjału za Andersenem.

    Ale tak jak mówię w klubie są ludzie którzy widzą ich na treningach itd. Takie małe LeBron James "The Decision" ;)

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Tak sobie myślę czy nie lepiej przełożyć ten mecz wobec prognoz. Szkoda by było by to fajnie zapowiadające się widowisko zepsuła pogoda. Żeby tor by jakiś dziwaczny mało ludzi na trybunach i takie tam...

    chyba Można by w ogóle całą kolejkę przenieść na sobotę 9 lipca? byłby to taki sprawdzań dla ludzi jak odbiorą mecze nie w niedziele. Kiedyś myśleli na d tym by może właśnie jeździć w soboty. Żadnej kopanej czy czegoś innego nie ma więc można by spróbować...


    Edit/

    Fakt zapomniałem... :/

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •