Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 385

Wątek: II kolejka Ekstraligi: Stal Gorzów - Unia Leszno

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach

    II kolejka Ekstraligi: Stal Gorzów - Unia Leszno

    Już w niedzielę dojdzie do pierwszego w tym sezonie meczu na szczycie. Obie drużyny świetnie rozpoczęły sezon wygrywając w dobrym stylu swoje pierwsze mecze, sygnalizując jednocześnie jeszcze spore rezerwy. Leszno oczywiście może liczyć na lepszą postawę swojej juniorki, w Gorzowie natomiast nikt nie wyobraża sobie by Iversen na Jancarzu nie pokazał pełni swoich umiejętności i już w drugim meczu z powrotem nie stał się liderem z prawdziwego zdarzenia. Kolejna sprawa to Cyfer który w przedmeczowych sparingach pokazał, że przynajmniej na gorzowskim torze może wygrywać nawet z zawodnikami pokroju Hampela czy Walaska.

    Pierwszy mecz pokazał, że Stal jest drużyną kompletną natomiast w Unii mamy do czynienia z jedną dziurą. Obie drużyny dzięki silnym młodzieżowcom mogą jednak w każdej chwili zastąpić seniorów którym w meczu nie będzie się wiodło.

    Przewidywanie wyniku tego meczu jest niezwykle ciężkim zadaniem. Mimo, że przewaga swojego toru leży po gorzowskiej stronie to wśród Leszczynian niezwykle łatwo znaleźć zawodników którzy na Jancarzu jechać zwyczajnie potrafią. Bracia Pawliccy, Dzik, Kenio czy nawet świetny spod taśmy Zengota nie raz zaleźli za skórę gorzowskim kibicom. Dodatkowo na kim jak na kim ale na zawodnikach Unii ciężko zrobić wrażenie nawet najbardziej przyczepnym torem.

    Plusem Gorzowa wydaję się być zapowiadana bardzo ładna i stabilna pogoda która ma się w Gorzowie utrzymać aż do świątecznej niedzieli. Sprawi to,że Stalowcy będą mieli dogodne warunki do spasowania swoich maszyn co o tej porze roku nie zawsze jest możliwe. Dodatkowo mecz nie otrzyma statusu zagrożonego co spowoduję, że komisarze będą mieli nieco mniej do namieszania.

    Dobrze, że w Lesznie nie ma już Jury ze swoim magicznym silnikiem. Stawiam na 47:43 po bardzo wyrównanym meczu choć wygrana Leszna nie zdziwi mnie jakoś specjalnie. My mamy patent na Wrocław, Leszno na Gorzów. Pewne jest tylko, że będzie ciekawie!



    20 kwietnia godz.19:00
    Składy awizowane:
    Fogo Unia Leszno:
    1. Nicki Pedersen
    2. Mikkel Michelsen
    3. Przemysław Pawlicki
    4. Grzegorz Zengota
    5. Kenneth Bjerre
    6. Tobiasz Musielak
    Stal Gorzów:
    9. Krzysztof Kasprzak
    10. Piotr Świderski
    11. Matej Zagar
    12. Linus Sundstroem
    13. Niels Kristian Iversen
    14. Adrian Cyfer


    W poprzednim sezonie:

    Fogo Unia Leszno:
    1. Grzegorz Zengota - 7+2 (1*,w,3,2,1*)
    2. Damian Baliński - 6 (2,2,1,1)
    3. Fredrik Lindgren - 12+1 (3,3,2*,2,2)
    4. Kenneth Bjerre -10 (1,1,3,3,2)
    5. Przemysław Pawlicki - 9+1 (3,2,2,2*,0)
    6. Piotr Pawlicki - 1+1 (0,1*,t)
    7. Tobiasz Musielak - 2 (1,1,w)
    Stal Gorzów:
    9. Krzysztof Kasprzak - 8 (3,3,1,d,1)
    10. Paweł Hlib - 0 (0,0,0,-)
    11. Niels Kristian Iversen - 15 (t,3,3,3,3,3)
    12. Linus Sundstroem - 5 (2,1,1,1)
    13. Daniel Nermark - 2 (0,2,w,w,-)
    14. Łukasz Cyran - 4 (3,w,1)
    15. Bartosz Zmarzlik - 9+1 (2*,0,2,2,3,0)

    Ostatnio edytowane przez libky ; 16-04-2014 o 16:09

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Nie przesadzajcie z tym patentem na Wrocław, patent na nas to ma Leszno. Co do meczu, to Stal wygra ale minimalnie a o wyniku zadecyduje ostatni bieg.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    BArdzo ciekawie sie to zapowiada. Faworytem Stal ze wzgledu na swoj tor, ale... Nicki jest na ten moment pewniakiem. Bjerre prezentuje sie bardzo dobrze. Do tego bardzi ciekawe pojedynki juniorskie. obbstawiam 49-41

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar tomkoz
    Dołączył
    30-07-2009
    Postów
    547
    Kliknij i podziękuj
    142
    Podziękowania: 45 w 33 postach
    Hit Wielkanocnej kolejki, wg mnie finał ligi będzie też taki. W tym meczu stawiam na gospodarzy. Atut własnego toru i mocniejsza na ten moment druga linia powinny dać zwycięstwo Stali. Oby było dobre ściganie, bo z tym w Gorzowie ostatnio słabo.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomekkozuch1 Zobacz posta
    Hit Wielkanocnej kolejki, wg mnie finał ligi będzie też taki. W tym meczu stawiam na gospodarzy. Atut własnego toru i mocniejsza na ten moment druga linia powinny dać zwycięstwo Stali. Oby było dobre ściganie, bo z tym w Gorzowie ostatnio słabo.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar tomkoz
    Dołączył
    30-07-2009
    Postów
    547
    Kliknij i podziękuj
    142
    Podziękowania: 45 w 33 postach
    No co każdy ma swoje typy, na razie jest to trochę wróżenie z fusów. Przed sezonem najwyżej stawiałem tą dwójkę plus Toruń, ale w Toruniu kontuzje Holdera i Golloba (u niego chyba też wiek i brak motywacji) chyba jednak przeszkodzą w odrobieniu -8. Nie martw sie Mariusz wg mnie w 4 będziecie, a potem to jest wszystko możliwe.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Drużyny z Gorzowa, Leszna, Częstochowy, Tarnowa, Torunia, Zielonej Góry nie powinny w tym sezonie u siebie przegrać meczu (choć jedną niespodziankę mieliśmy w Zielonej Górze). Gorzów ma silniejszą ekipę niż w zeszłym sezonie ale Leszno też. Faworytem jest Stal jednak to jest najlepsze w sporcie że do końca nie da się przewidzieć wyniku inaczej od razu można by rozdać medale. Myślę że w najgorszym wariancie Unia nie powinna zdobyć mniej punktów niż zamieszczone poniżej:

    1. Nicki Pedersen 10 pkt
    2. Grzegorz Zengota 4 pkt
    3. Kenneth Bjerre 10 pkt
    4. Mikkel Michelsen 2 pkt
    5. Przemysław Pawlicki 8 pkt
    6. Tobiasz Musielak 4 pkt
    7. Piotr Pawlicki 5 pkt

    wychodzi 43 pkt i tak typuję 47:43 a może uda się zrobić więcej nie są to wygórowane zdobycze punktowe dla tych zawodników.

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Havel Zobacz posta
    Drużyny z Gorzowa, Leszna, Częstochowy, Tarnowa, Torunia, Zielonej Góry nie powinny w tym sezonie u siebie przegrać meczu (choć jedną niespodziankę mieliśmy w Zielonej Górze).
    Aha...

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Aha...
    Toteż napisałem że była to niespodzianka a te przewidywania to dywagacje przedsezonowe a czepiasz się szczegółów

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Aha...

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar Bruczkow
    Dołączył
    17-08-2007
    Postów
    998
    Kliknij i podziękuj
    262
    Podziękowania: 259 w 150 postach
    Cytat Zamieszczone przez tomekkozuch1 Zobacz posta
    .... chyba jednak przeszkodzą w odrobieniu -8. .....
    nie martw się. PO kolejnej porażce aniołów, zielony stolik zmniejszy im karę do -2.

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Wg mnie też ten mecz powtórzy się w finale, o ile obejdzie się bez większych kontuzji przez cały sezon. Na ten moment minimalna wygrana Gorzowa. Michelsen zawali.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    @Mariusz

    A co Cie niby tak śmieszy? Ja również uważam ze to dwaj finaliści tego sezonu.

    Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    W tym meczu wszystko bedzie zalezec od Iversena i Zagara.
    Nie sa jeszcze w najlepszej formie i jak jazde w kratke pokaza rowniez z Lesznem,Unia ten mecz wygra.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    JODA (15-04-2014)

  16. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar apator_uk
    Dołączył
    26-07-2009
    Postów
    5,757
    Kliknij i podziękuj
    1,715
    Podziękowania: 1,576 w 918 postach
    Ja akurat myślę że Gorzów ten mecz spokojnie i wysoko wygra. Mój typ 54:36.

    Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    #GetWellDarky

  17. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Paweł "Geniusz" Jąder przymierza się, aby zrobić pierwszy krok, by przegrać. Trzeba być ignorantem, aby na krótkim technicznym torze w GW stawiać na Balińskiego (ostatni dobry występ miał tu chyba w 2010 r. ) niż na młodego Michelsena, który zdaniem Igielskiego miał być "inwestycją na przyszłość".

  18. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Emil
    Dołączył
    24-07-2002
    Postów
    7,041
    Kliknij i podziękuj
    185
    Podziękowania: 205 w 147 postach
    sototch widziałby zgrzeblarke w finale
    Wynik 55-35 Gorzów o dziwo sie wyrobił a Unia jakas taka bez jaj , nie liczac jajogłowego NP . Zastanawia mnie kto pierwszy przejedzie po odstajacej nodze Zmarzlika ? Aha , i Balon w skałdzie za Michelsena bo bedzie pogrom.
    ...Edmonton , St .Albert...........Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    To ja na przekór przedmówcom - spodziewam się pewnej wygranej gospodarzy. Leszno w pierwszym meczu nie zachwyciło. Ich liderzy jeszcze nie są idealni wjeżdżeni w sezon. Co prawda gorzowscy też nie zachwycili, ale na własnych śmieciach PUK z Zagarem będą dużo lepsi.
    Wiem, że Leszno miało patent na gorzowski tor - ale to było w czasach gdy w obu miastach jeździło się na mocno przyczepnej nawierzchni. Teraz, przez komisarzy, kopy nie będzie. Dlatego pierwszy atut leszczyński odpada. Drugim atutem był niejaki Pavlic. Jego też już dawno nie ma w Lesznie. Dlatego stawiam na spokojną wygraną Stali 50-40. Oczywiście pod warunkiem, że nie będziemy obserwować meczu na wodzie (jak to już się zdarzyło bodaj 2 lata temu). W takich warunkach to każdy wynik byłby możliwy i wszystkie typy biorą w łeb.

    PS - finał Gorzów-Leszno jest dość prawdopodobnym wariantem, ja bym się nie śmiał.

  20. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Powiem więcej. W tym sezonie żadna drużyna nie wygra na Jancarzu.

    Obstawiam spokojną wygraną Stali 53:37.

  21. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Powiem więcej. W tym sezonie żadna drużyna nie wygra na Jancarzu.

    Obstawiam spokojną wygraną Stali 53:37.
    Nie byłbym tego taki pewien. Unia bardzo dobrze czuje się na Jancarzu, ostatnie dwa mecze w Gorzowie wygrała, to zespół bez słabych punktów (chyba że pojedzie Baliński), więc będzie na styk. Szykuje się super widowisko jak na Wielkanoc.

    Nie chcę robić za trenera, ale Bolo powinien inaczej pary poustawiać. Para KK- Świder jest za mocna, by jechać z pięcioma wyścigami przerwy, tj. od piątego do dziesiątego.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi unimil_to_run za jego przydatny post!

    ursus (15-04-2014)

  23. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    @Mariusz

    A co Cie niby tak śmieszy? Ja również uważam ze to dwaj finaliści tego sezonu.

    Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4
    Śmieszy mnie fakt, iż po pierwszej kolejce, wyciąga się już tak daleko idące wnioski. Jeszcze wiele meczy przed nami i wiele niespodzianek. Rewolucje techniczne w sprzęcie oraz komisarze torów, spowodują, że będziemy świadkami jeszcze niejednej niespodzianki. Twierdzę również, że dzisiaj jeszcze nie wiemy na ile silne są Gorzów czy Leszno. Mecze wygrali, owszem ale z jak mocnym przeciwnikiem ? Tego ja jeszcze nie wiem
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Unia Leszno to najbardziej niewygodny przeciwnik dla Stali, chyba nawet trudniejszy niż Apator w pełnym składzie. Leszno tradycyjnie dobrze rozpoczyna sezon, Gorzów może jeszcze nie być idealnie spasowany ze swoim torem (po zimie zawsze są pewne różnice w stosunku do zeszłego roku). Dlatego bykom będzie łatwiej niż w ewentualnym finale ale polegną 49:41. Oczekuję na wielkie ściganie i mnóstwo emocji na torze i w parkingu. Mam nadzieję że Nicki przypomni Bartkowi Ewangelię wg św. Mateusza, 26, 52... czyli słowa o mieczu.

    PS
    Lepszy finał Stal Gorzów - Unia Leszno niż Stal G. - Apator, przynajmniej wiadomo by było komu kibicować

  25. Powrót do góry    #23
    Użytkownik Awatar GoTrEk
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    306
    Kliknij i podziękuj
    990
    Podziękowania: 31 w 22 postach
    Obawiam się tego meczu. Stal pokazała, że jest mocna, a nasza Unia jakaś taka bezjajowa na razie. Serce chciałoby 44:46, ale rozum mówi że gospodarze spokojnie wygrają ok. 50/52-40/38.

  26. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Czewa też miała dostać łomot w Lesznie 55-35 a mecz był bardzo wyrównany. EE jest bardzo wyrównana, atut toru zabierają komisarze, przekonała się o tym Zielona i Wrocław podczas ostatniej kolejki, Leszno już cały 2013 jeździło u siebie jak na wyjeździe. Poza tym Unia czuje się lepiej na wyjazdach (tak było w 2013) i młodzież jedzie na większym luzie. Z Balona wszyscy się śmieją, zobaczymy w niedzielę, nie mówię, ze będzie liderem, ale 3-4 pkt zrobi a to w parze z NP powinno powinno coś dać. Każdy kto zna Damiana to wie, ze facet jest wzorem sportowca i wydolnościowo bije na głowę 20-latków, w przeciwieństwie do ZBoWiD-owca z MA. Jak zagra sprzęt może zrobić ciekawy wynik.
    W Gorzowie po meczu we Wrocławiu zawieszają już złote medale (całkiem prawdopodobne) ale jednak ciut za wcześnie. Do tego widzę, ze jest mocno pompowany balon, będzie do tego komplet widzów i zobaczymy co to przyniesie. Stal faworytem ale jak wygra Leszno nie będzie to niespodzianka.

    KLUCZEM BĘDZIE ODPOWIEDNIE SPASOWANIE SIĘ NA STARCE I MĄDRE ROZEGRANIE i ŁUKU (CZYLI TRZYMANIE KREDY NA WYJŚCIU). ALE LESZNO TO WIE BO ROBI TO SKUTECZNIE OD 2 LAT
    Ostatnio edytowane przez zolnierz ; 15-04-2014 o 09:51

  27. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cała Polska czeka na popisy karateki z Gorzowa w biegu z dzikiem z Danii.
    Zobaczymy czy możliwe jest upolowanie dzika przy użyciu kończyny dolnej.

    Cytat Zamieszczone przez tomekkozuch1 Zobacz posta
    No co każdy ma swoje typy, na razie jest to trochę wróżenie z fusów. Przed sezonem najwyżej stawiałem tą dwójkę plus Toruń, ale w Toruniu kontuzje Holdera i Golloba (u niego chyba też wiek i brak motywacji) chyba jednak przeszkodzą w odrobieniu -8. Nie martw sie Mariusz wg mnie w 4 będziecie, a potem to jest wszystko możliwe.
    typować sobie możesz, a i owszem,
    ale obstawianie finału ledwie po I kolejce to czyste science-fiction

  28. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar Nestor
    Dołączył
    15-09-2011
    Postów
    519
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 111 w 80 postach
    Dobrze, że taki emocjonujący mecz telewizja daje na niedzielę, będziemy mieli o czym się rozpisywać. Mimo tego, że bardzo bym chciał by Unia wygrała, to rozum podpowiada, że 50-40 będzie sukcesem. Wynik mogą uratować taktyki i udany bieg juniorski, ale w przebiegu meczu Gorzów będzie regularnie zdobywał przewagę, chyba że unia wygra z 2 biegi i się zagotują. Demony przeszłości to najlepsza broń.
    Bastion Polskich Fanów Star Wars
    Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    W Gorzowie po meczu we Wrocławiu zawieszają już złote medale (całkiem prawdopodobne) ale jednak ciut za wcześnie. Do tego widzę, ze jest mocno pompowany balon, będzie do tego komplet widzów i zobaczymy co to przyniesie. Stal faworytem ale jak wygra Leszno nie będzie to niespodzianka.

    KLUCZEM BĘDZIE ODPOWIEDNIE SPASOWANIE SIĘ NA STARCE I MĄDRE ROZEGRANIE i ŁUKU (CZYLI TRZYMANIE KREDY NA WYJŚCIU). ALE LESZNO TO WIE BO ROBI TO SKUTECZNIE OD 2 LAT
    Na razie to medale zawieszają nam ludzie z innych miast, bo w samym klubie i wśród kibiców nastroje są raczej stonowane ... Trudno powiedzieć czy to my jesteśmy mocni czy Sparta taka słaba.
    Jeśli chodzi o niedzielny mecz, to poprzedni sezon nauczył mnie pokory i mimo że patrząc realnie, Stal powinna wygrać z dużym spokojem, to jakiś tam niepokój się tli. Wielu leszczyńskich zawodników lubi gorzowski tor, ale tak naprawdę w poprzednich dwóch sezonach karty rozdawała pogoda, która zabrała nam atut nawierzchni.

    Cytat Zamieszczone przez Havel Zobacz posta
    Myślę że w najgorszym wariancie Unia nie powinna zdobyć mniej punktów niż zamieszczone poniżej:

    1. Nicki Pedersen 10 pkt
    2. Grzegorz Zengota 4 pkt
    3. Kenneth Bjerre 10 pkt
    4. Mikkel Michelsen 2 pkt
    5. Przemysław Pawlicki 8 pkt
    6. Tobiasz Musielak 4 pkt
    7. Piotr Pawlicki 5 pkt

    wychodzi 43 pkt i tak typuję 47:43 a może uda się zrobić więcej nie są to wygórowane zdobycze punktowe dla tych zawodników.
    To też się pobawię:
    Zagar 9
    Sundstroem 3
    Kasprzak 11
    Świderski 10
    Iversen 10
    Zmarzlik 5
    Cyfer 2

    Też raczej ostrożne typowanie. Wychodzi 50:40

  30. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez seabiscuit Zobacz posta


    To też się pobawię:
    Zagar 9
    Sundstroem 3
    Kasprzak 11
    Świderski 10
    Iversen 10
    Zmarzlik 5
    Cyfer 2

    Też raczej ostrożne typowanie. Wychodzi 50:40
    Bardzo możliwy wynik. Trudno coś wytypować. Z tym najgorszym wariantem chyba mnie trochę poniosło przyznaję.
    Z wyniku 47:43 będę zadowolony z 50:40 też.
    Pozdrawiam

  31. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Ciekawe typowania Mi wyszło jeszcze inaczej:

    Pedersen 13
    Zengota 5
    Bjerre 11
    Michelsen 2
    Prz. Pawlicki 8
    Musielak 4
    Pi. Pawlicki 6

    Zagar 10
    Sundstroem 2
    Kasprzak 12
    Świderski 8
    Iversen 11
    Zmarzlik 7
    Cyfer 1

    Stal-Unia 51:49

    pozdr

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Aussie za jego przydatny post!

    Havel (15-04-2014)

  33. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Ciekawe typowania Mi wyszło jeszcze inaczej:


    Stal-Unia 51:49

    pozdr
    Chyba troche za dużo tych punktów tam wyszło, taki wynik to byłby ewenement w lidze

    Stal u siebie będzie mega mocna, ale to pierwsze mecze i wszystko mozliwe. Komisarze też swoje mogą dołożyć i gospodarz wcale nie musi być aż tak spasowany.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  34. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Chyba troche za dużo tych punktów tam wyszło, taki wynik to byłby ewenement w lidze

    Stal u siebie będzie mega mocna, ale to pierwsze mecze i wszystko mozliwe. Komisarze też swoje mogą dołożyć i gospodarz wcale nie musi być aż tak spasowany.
    Spokojnie Mój wpis odniósł się do różnego rodzaju typowań


    pozdr

  35. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Spokojnie Mój wpis odniósł się do różnego rodzaju typowań


    pozdr
    Ahaaaa ... To ja typuje mecz na styku i wynik 50:50.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  36. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    No nie spodziewam się aby Zengota miał patent na Gorzów ale różnie może być Zeszłoroczny chyba pojedynek obu drużyn na tym torze ustawiła pogoda,Leszno wydawać się może silne ale uważam że Częstochowa nawet wygrała by ten mecz na Smoczyku jednak braki kadrowe na to nie pozwoliły.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  37. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Z Kasprzakiem w takiej formie trudno będzie wygrać nawet Petersenowi ( cyt. red. Majewski, K. Cegielski ) . Baliński w Gorzowie ostatnio dobrze pojechał chyba w 1996 w MDMP. Natomiast oprócz Nikodema także Bjerre i Pawlickie mogą napsuć nam sporo krwi. Jeśli tor będzie typowo startowy to i Zengota może parę razy pokarać . Na trasie raczej asem nie będzie .

    Będzie ciekawy mecz , ale wygramy. W Lesznie nie ma już naszego kata z Chorwacji. Ten to po kilkunastu zerach gdziekolwiek , na Jancarzu ze 12 by przywiózł.

  38. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar donvito
    Dołączył
    25-11-2007
    Postów
    2,631
    Kliknij i podziękuj
    217
    Podziękowania: 728 w 411 postach
    Ciekawie zapowiadają się pojedynki karateki Zmarzlika z Pedersenem, może być gorąco

  39. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    1,311
    Kliknij i podziękuj
    291
    Podziękowania: 181 w 137 postach
    Tak naprawdę nie ma jeszcze potwierdzonych składów, nie wiadomo czy pojedzie Balon czy Michelsen, ja osobiście wolałbym aby jechał ten drugi. Damian chyba jeszcze nie jest poukładany. Ale pozwoliłem sobie na przypomnienie ostatnich wyczynów Damiana na Jancarzu

    2013

    D.Baliński 6 (2,2,1,1)

    2012

    D. Baliński 0 (u4,0)

    2011

    D.Baliński 6 (1,2,0,0,3)

    2010

    D. Baliński 9+1 (2,2,3,1*,1)

    2009

    D. Baliński - nie startował

    2008

    D.Baliński 6+1 (2,2,0,1*,1)

    Poza 2010 kiedy śmigał z Kołodziejem nie były to najlepsze wyniki, aczkolwiek te 6 punktów Damiana(jeżeli wystąpi w tym meczu) biorę w ciemno
    Ostatnio edytowane przez Havel ; 15-04-2014 o 13:35

  40. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Havel za jego przydatny post!

    lemur6666 (16-04-2014), ursus (15-04-2014)

  41. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Z Kasprzakiem w takiej formie trudno będzie wygrać nawet Petersenowi ( cyt. red. Majewski, K. Cegielski ) . Baliński w Gorzowie ostatnio dobrze pojechał chyba w 1996 w MDMP. Natomiast oprócz Nikodema także Bjerre i Pawlickie mogą napsuć nam sporo krwi. Jeśli tor będzie typowo startowy to i Zengota może parę razy pokarać . Na trasie raczej asem nie będzie .

    Będzie ciekawy mecz , ale wygramy. W Lesznie nie ma już naszego kata z Chorwacji. Ten to po kilkunastu zerach gdziekolwiek , na Jancarzu ze 12 by przywiózł.
    Chciałbym tylko zwrócić uwagę, że w zeszłym roku wygraliśmy już bez Pavlica. Warte jest też odnotowania, że w tamtym meczu nasi juniorzy zrobili tylko 3 pkt. Oczywiście Stal się bardzo wzmocniła względem ubiegłego roku i w niedzielę będzie nam na Jancarzu piekielnie ciężko. Serce chciałoby 44:46, ale rozum podpowiada 50:40. Bardzo liczę, że Zengota pokaże tą jazdę ze sparingów i memoriału, bo w meczu z Włókniarzem chyba się troszkę spali, a wystarczyło przywieźć te punkty, które wiózł.

  42. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Na tę chwilę wydaje się, że jest to pojedynek dwóch z trzech (obok Tarnowa) najsilniejszych drużyn ligi. Gorzów jest minimalnym faworytem ale wyłącznie ze względu na atut toru. Przeczucie mówi mi jednak, że skończy się na 42:48.

  43. Powrót do góry    #39
    Użytkownik Awatar p00lie
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 50 w 32 postach
    @Havel

    Raz zrobił zero, raz nie jechał. Poza tym raz 10 pkt i 3 razy 6 pkt.

    Z ostatnich lat więc średnia mu wychodzi około 6 pkt. Uważam, że jak na zawodnika drugiej linii 6 pkt w meczu wyjazdowym to jest całkiem dobrze.

    50:40 spokojna wygrana Gorzowa, ale bez poniżania

  44. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez donvito Zobacz posta
    Ciekawie zapowiadają się pojedynki karateki Zmarzlika z Pedersenem, może być gorąco
    Kasprzak też lubi kopnąć rywala, powinien startować w biegach z Balińskim. Dwie takie pary na torze gwarantują emocje.

    Ważniejsze w tych biegach by było, kto jest bardziej rozciągnięty danego dnia , niż kto jest w lepszej dyspozycji jezdzieckiej.

    Niektórzy przed sezonem chyba za dużo trenują sporty walki i im się to potem udziela na rumakach.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 15-04-2014 o 16:10
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  45. Powrót do góry    #41
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Pierwszy raz od dłuższego czasu bardzo fajnie czyta się dosłownie wszystkie opinie !! z każdą trzeba się zgodzić !
    Sam nie wiem jak to może wyglądać ale mecz będzie absolutnie widowiskiem aż zazdroszczę Stali tej Niedzieli będą niesamowite emocje...
    Moim skromnym zdaniem wynik będzie.... nie wiem jaki ! ale żadna z drużyn nie zdobędzie 50 pkt Stal jedzie u siebie i chyba będzie większa presja bo skoro jedzie u siebie to mecz musi wygrać a Leszno spokojnie na luzie , dla nas wazniejszy za tydzien mecz we Wrocku , jak nie uda się na Jancarzu to trzeba na Maksa pojechać i wygrać we Wrocławiu !

    co do meczu w Gorzowie jeśli chodzi o Unię kluczowa postawa to nie będzie Damian Baliński czy Mikkel Michelsen myślę że o wyniku zadecyduje ten który brylował na sparingach ...Piotrek Pawlicki i jakieś mam przeczucie że pojedzie z niesamowitym zębem (po tym średnio udanym meczu z lwami ) i przywiezie za sobą liderów Gorzowskich ! jeśli tak będzie to znaczy że Leszno wygra , a jeśli Piotr nie da rady to wygra Gorzów ! ... ale tak jak piszę Piotr pokaże świetną Forme... no coś mi tak świta i zdobędzie z 10 pkt

    Gorzów 43 Leszno 47 mój osobisty typ na dziś

  46. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    26-06-2012
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 39 w 27 postach
    Faworytem są gospodarze, ale..

    1. Tor w Gorzowie odpowiada większości naszym zawodnikom.

    2. Unia ma duńskich Liderów Kilerów Dwóch!

    3. Zengi i Toffek coś przywiozą.

    4. Bally (zakładam, że pojedzie) zrobi... No właśnie. Czy w tydzień można ogarnąć sprawy sprzętowe jeśli nie zrobiło się tego przez cały okres przygotowawczy?

    5. No i na koniec Bracia P. Szczególnie myślę o Piotrku. Jak odpali w całym meczu tak jak w swoim drugim biegu z Czewą, a stać go na to, to Stalowcy, bójcie się o końcowy wynik
    Jest tylko jeden taki KLUB... Jest tylko jedno takie MIASTO...

  47. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Hmm bo tu może paść każdy wynik ... Dopiero dzisiaj miałem okazje obejrzeć meczyk z Wrocławia i nasuwa sie jedno pytanie Wrocław taki słaby czy Gorzów taki mocny , ja wybieram opcje numer dwa , a Świderski będzie chyba hitem transferowym z taka jazda

    Nasi do Gorzowa pojadą na wielkim luzie i każdy wynik powyżej 40p biorę w ciemno , Stal piekielnie mocna z Kasprzakiem który jest chyba w przełomowym okresie swojej kariery casus Hampela 2010!

    Co do naszych to Bjerre i Power w wielkiem gazie , niestety reszta jeszcze w dość kameleonowej formie.

    Do boju byki i dość skromnie typuje zwycięstwo Stali 49-41.

  48. Powrót do góry    #44
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,550
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Po meczu Unii z Czewą czytałem komentarze, że Unia nie jest wcale taka silna ale patrząc na tabelę i wyniki liderów to Unia ma ich najlepszych. Dwóch zawodników zakręciło się wokół kompletu a Przemkowi nie wyszedł jeden bieg. Na 15 biegów leszczynianie przywieźli 10 "3" a to o czymś świadczy. Z całego zespołu tylko Michelsen nie przywiózł trójki, tak więc potencjał jest w każdym z byków. Patrząc znowu na Gorzów to KK i Świder są niesamowicie szybcy, jednak trzeba też wziąć pod uwagę, że Piotrek jechał na swoim torze we Wrocławiu Czas pokaże jak będzie w Gorzowie, gdzie Piotr w sparingach chyba furory nie robił. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić Natomiast Zagar i Iversen na razie są gorszej dyspozycji niż przed rokiem. Mecz wg mnie na styku, a decydujące znaczenie będzie miała para Zmarzlik - Piotr Pawlicki. Ten który będzie w lepszej dyspozycji w niedziele da większe pole manewru trenerowi i może przechylić szalę zwycięstwa którejś z drużyn. Przypomnę też, że swego czasu Przemek i Nicki jeździli w Gorzowie, Zengi były rekordzistą toru a Piotr zdobywcą złotego kasku na Jancarzu Zgodzę się, że faworytem jest Stal ale po cichu liczę na powtórkę Unii sprzed ostatnich 2 sezonów i zwycięstwo byków. Zwycięzca będzie drugą drużyną po dwóch kolejkach, zaraz za Tarnowem.
    Ostatnio edytowane przez chris8 ; 15-04-2014 o 22:47

  49. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Zaryzykuje i typuję 52:38 dla gospodarzy.Warunek jest taki że oba zespoły jadą w takich składach jakimi w tej chwili dysponują bez jakiś wymuszonych zmian
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •