Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 181

Wątek: XIII kolejka CMSE: Apator Toruń - Unia Leszno

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach

    XIII kolejka CMSE: Apator Toruń - Unia Leszno

    Początek spotkania 18 lipca o 17:00. Mecz transmitowany będzie przez TVP Sport.

    Sądzę, że leszczynianie odniosą kolejne zwycięstwo.
    Z pewnościę będą faworytem tego spotkania, gdyż klub z Torunia przechodzi w ostatnim czasie niemały kryzys.

    Typ: 37:53 - co na to torunianie? ;)


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    35:55

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2009
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    33-57


    A w przyszlym roku tanie bilety!!! :D

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    40 pkt w zasięgu....upadłych aniołów.


    Najtrudniejszy mecz u siebie i najsłabasza forma w sezonie. Co można zrobic przez pare dni? Wszyscy w rozjazdach. Raczej NIC

    Z Wiecha zrobił nam się Kosciecha, czyli 0 na wyjazdach i pare punktów u siebie. Atmosfery BRAK.

    Przyjde zobaczyc dobrych zawodników. W końcu nie codzień ogląda sie kosmonautę Kołodzieja :P

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Kosmitą okaże się prędzej Hampel, który udowodnił w GP, że toruński tor mu nie straszny i przynajmniej na początku kręcił lepsze czasy od Golloba. Nie ma co pisać - najlepsza drużyna przyjeżdża do najsłabszej na chwilę obecną. 38:52 to będzie najniższy wymiar kary.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Kosmitą okaże się prędzej Hampel, który udowodnił w GP, że toruński tor mu nie straszny....
    Kołodziej osiągnie lepszy rezultat od Hampela. Przyjmuje zakłady.

    A jak Janusz okaze sie kosmonautą, to Jarek moze być kosmita :D

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Hallo PANOWIE? A gdzie WIARA w narodzie?

    Ja tam spodziewam się cholernie ciężkiej przeprawy... NO jak wy się nam u siebie nie postawicie to niby kto?

    Wcale się nie zdziwię jak UNIA ten mecz przegra i nawet tego się spodziewam mimo wszystko. Oczywiście mecz będzie zacięty i żadnej tragedii nie będzie i może to nawet dobrze zrobić naszym chłopakom co by dalej mieli "rękę na pulsie" :)


    Serce mówi 43:47 a ROZUM MI PODPOWIADA 46:44 CO BY FALUBAZ NAPEWNO TRAFIŁ NA STALERNĘ... ;)

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    12-09-2005
    Postów
    213
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Bracia zakonni! Krzyżacy! gdzie wasza wiara. My bez Emila i rezerw taktycznych ukulaliśmy 39 punktów. Kurde, nie możecie być gorsi. Ale jeżeli duch w Was upadł (tzn. w waszych kolarzach) to Unia pewnie zdobędzie do 50 punktów i odfajkuje kolejne zwycięstwo. Jednak ze względu na potencjalnego szwagra waszego prezesa, którego znam osobiście życzę wam zwycięstwa chociażby najskromniejszego.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2005
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    1,004
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Po 11 wyścigu Unia będzie miała zwycięstwo w kieszeni i będą puszczać Musielaka więc może 35,36 punktow zrobimy. Ogólnie mecz bez historii i spodziewane zwycięstwo byków

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,837
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    He, do czego to doszło ?

    Żeby leszczynianie czy torunianie nie mogli sie ponapinać w takim meczu :)

    Noski przez kurtuazje pociesza pierniki, czy był ktos kto potrafił przed sezonem przewidzieć to co teraz się wyprawia ? :)

    Stawiam na wygrana Byków jakies 40-50 :D

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Coś czuje w kościach, że wygramy a Jaguś zdobędzie 12 w 4 biegach :D
    A tak na poważnie to albo dostaniemy do 26 albo minimalnie wygramy.

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Kibicuję Unii ale też uważam, że będzie piekielnie trudno o wygraną.. Toruń wciąż ma wielki potencjał -a Unia może nie mieć takiej motywacji.. Myślę, że mecz będzie bardzo zacięty, Anioły mają wiele do udowodnienia sobie i kibicom, będzie mobilizacja..
    Dla Unii kluczowy będzie mecz z Gorzowem, nawet w przypadku przegranej w Toronto pierwsze miejsce w RZ na wyciągnięcie ręki..
    Pozdrawiam Anioły -niech duch w Was nie ginie!

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik Awatar Martines
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    395
    Kliknij i podziękuj
    1,355
    Podziękowania: 59 w 29 postach
    Kurde sam juz nie wiem co myśleć bo przed meczem w niedziele z Wrockiem myslałem ze to bedzie najtrudniejszy mecz dla naszych byków ;-0 a było jak każdy widział he,he.
    W Toruniu mysle ze chłopaki jednak dadzą odpocząć troche sakiewce Józwy i przegrają 48:42 - ten mecz dla nas nie ma praktycznie znaczenia.
    Ważniejszy bedzie 1.08 kiedy to przyjedzie do nas zardzewiała z "ikoną" która na kopie zrobi pewnie ~6 pkt he,he

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Bez napinki oddaję mecz z wynikiem 38:52. Pomimo posiadania karnetu poważnie zastanawiam się czy nie lepiej posiedzieć przed TV, gdzie zawsze będę mógł zmienić kanał :)

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Wszystko będzie zależeć od kursów bukmacherskich, ale o tym dopiero w niedzielę :) Jak kurs na Leszno będzie w granicach 1,1-1,2, z czystym sumieniem i uśmiechem na twarzy stawiam na Toruń :)

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    134
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ceny biletów:
    1. Strefa Zielona - Bilety Rodzinne
    1 (bilet normalny) + 1 (bilet ulgowy) = 30 PLN
    1 + 2 = 45 PLN
    2 + 1 = 50 PLN
    2 + 2 = 60 PLN
    2 + 3 = 75 PLN
    2. Strefa Zielona - bilet normalny - 20 zł
    3. Strefa Zielona - bilet ulgowy - 15 zł
    4. Strefa Niebieska - bilet normalny - 25 zł
    5. Strefa Niebieska - bilet ulgowy - 20 zł
    6. Strefa Żółta (sektor gości) - bilet normalny - 25 zł
    7. Strefa Żółta (sektor gości) - bilet ulgowy - 20 zł
    8. Strefa Czerwona (Trybuna Główna) - 100 zł
    9. Program zawodów - 10 zł

    UWAGA:
    Przy zakupie biletów rodzinnych rodzic powinien podać PESEL swojego dziecka, tak jak przy zakupie każdego biletu ulgowego. Bilety rodzinne dostępne będą tylko w Kasach Klubu i tylko na Strefę Zieloną. Dzieci do lat 7 wchodzą na zawody nieodpłatnie, jednakże nie przysługuje im miejsce siedzące.

    Osoby, które zakupiły już bilety za pośrednictwem strony www.unibax.kupbilety.pl powinny zgłosić się w dniu meczu do POK (Punkt Obsługi Kibica), który znajduje się przy wejściu na Trybunę Główną, w celu zwrotu różnicy pomiędzy pierwotną ceną biletu i aktualną.

    Za pośrednictwem strony www.unibax.kupbilety.pl można już nabywać bilety na spotkanie Unibax - Unia po obniżonych cenach. Sprzedaż internetowa potrwa do piątku 16 lipca do godz. 18:00. Tradycyjna sprzedaż w kasach Klubu będzie miała miejsce w sobotę 17 lipca w godzinach 10:00-16:00 w Kasie nr 2. Natomiast w niedzielę 18 lipca Kasy klubowe czynne będą od godziny 12:00. Bilety dla kibiców z Leszna będzie można zakupić tylko w Kasie znajdującej się przy Sektorze Gości.

    Jednocześnie KST UNIBAX oświadcza, że osoby które przed sezonem dokonały zakupu karnetów na strefę niebieską na rok 2010, będą miało prawo zachowania tego samego miejsca na rok 2011. Dodatkowo osoby, które zakupiły karnety na Strefę Niebieską na sezon 2010, będą miały możliwość zakupienia karnetu na kolejny sezon ze zniżką. Wysokość zniżki oraz szczegóły sprzedaży karnetów zostaną podane tuż po zakończeniu tegorocznych rozgrywek.

    Ponadto kibice, którzy dopingowali toruńska drużynę w Zielonej Górze lub w Tarnowie i posiadają bilet z przynajmniej jednego z tych pojedynków, mogą zgłaszać się do kasy toruńskiego Klubu w celu odebrania podwójnego zaproszenia na zawody XIII rundy Speedway Ekstraligi Unibax Toruń - Unia Leszno. Zaproszenia można odbierać w kasie klubu od środy 14 lipca do soboty 17 lipca w godzinach 10:00-16:00.

    zrodlo: sportowefakty.pl

    no taniej juz chyba nie bedzie :P

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Pisanie, że Toruń wygra ten mecz jest chyba nieszczerą kurtuazją lub raczej ukrytą szyderą.

    No proszę Was drodzy Leszczynianie bez jaj! My wierzymy w klub z Torunia i jesteśmy mu wierni (ja na meczu będę jak zawsze) ale bądźmy poważni. Wynik rozstrzygnie się na korzyść Unii już po 11 biegu, potem z litości (lub oszczędności) Unia spuści z tonu aby nie wkur..... księgowego.
    Jedyne czym można się podniecać, to kto zdobędzie więcej punktów Hampel, czy Kołodziej. Stawiam dychę na Kołodzieja - który zdobędzie 13pkt, Hampel 12 pkt.

    Na meczu oczywiście trzeba być, bo to jedyna okazja aby w tym roku zobaczyć i nagrodzić brawami DMP 2010 - Unię Leszno.

    ps. ciekaw jestem frekwencji na tym meczu, powinno być dobrze.
    ps 2 no i oczywiście w przyszłym roku to my Wam oczywiście jeszcze pokażemy !!!! :):):)

    ps3 serdecznie przepraszam już poprawiłem na właściwą formę (ot braki w edukacji :))

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Pykniemy Leszno tak do 38.Koniec zabawy.Trzeba pokazac do kogo bedzie nalezal play-off.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Howard - będzie nas na pewno dwóch. Kingpin jak przejedziesz te 1000km i zawitasz na mecz to pykniemy razem Unię do 35. Na Playstation...:D

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach

    to nie kurtuazja..

    To nie kurtuazja -Wasz skład nie zmienił się znacząco od sezonów 2007-08, podobnie jak nasz..
    To respekt przed drużyną która ma wielkie możliwości..
    A że chwilowo nie idzie -nam też nieszło roku zeszłego..
    pozdrawiam
    ps. Na litość boską -nie piszcie o nas Lesznianie -czemu wciąż powielany jest ten nieszczęsny błąd Darżynkiewicza?! Przecież nazwa Leszno ewoulowała od leszczyny -stąd leszczynianie..

  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach

    49:41 i 13pkt. Jagusia.

    Powyższe przy założeniu, ze Ward z Holderem zaprosz± na sobotę Adamsa i Troya, żeby pokazać im, jak żyj± kangury na wolno¶ci.

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Na litość boską -nie piszcie o nas Lesznianie -czemu wciąż powielany jest ten nieszczęsny błąd Darżynkiewicza?! Przecież nazwa Leszno ewoulowała od leszczyny -stąd leszczynianie..
    Ja tam się nie znam, ale znalazłem coś takiego:

    Przecież o mieszkańcach Leszna mówimy lesznianin, lesznianka, lesznianie, a nie: leszczynianie. Jak widać, określenia te powstały od nowszej nazwy miasta. Nie ma innego wyjścia - mało kto bowiem potrafi dziś przywołać fakty z historii języka i wie, że Leszno było kiedyś Leszcznem...


    Całość artykułu - tutaj: http://www.obcyjezykpolski.interia.pl/?md=archive&id=49

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Kingpin jak przejedziesz te 1000km i zawitasz na mecz to pykniemy razem Unię do 35. Na Playstation...:D
    800km mhsol.Ty mi tu juz z 200 nie dokladaj. :)
    Tak po ludzku nie chce mi sie.W poniedzialek musze arbeitowac ;)
    Jak mam sie tluc 1600 km w dwie strony,w ciagu 2 dni, to wole moczyc tylek w Dunaju lub jakims jeziorku.
    Na sama mysl ,ze mam przy takiej pogodzie tulac sie tyle km i nie poimprezować po meczu to juz mi sie slabo robi.:)
    Tym bardzej ,ze rolniki pewnie jakis samogon by przywiezli i moze daliby mordke umoczyc.:)

    Meczyk bedzie przedni.Walka bedzie zacieta ale od poczatku pelna kontrola nad lesznianami :P.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik Awatar DAREK009
    Dołączył
    23-10-2005
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Coś u Was nie tak
    Talent Jensena na miare H.Nilsena na ławie a Ward dłubie w nosie wiedząc ze ktoś mu trzymie ręke przy własnym nosie

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach

    Przecież o mieszkańcach Leszna mówimy lesznianin, lesznianka, lesznianie, a nie: leszczynianie. Jak widać, określenia te powstały od nowszej nazwy miasta. Nie ma innego wyjścia - mało kto bowiem potrafi dziś przywołać fakty z historii języka i wie, że Leszno było kiedyś Leszcznem...

    To może tak...

    Wy będziecie pisać LESZCZYNIANIE ,a my wam pozwolimy te 40 pkt zrobić... :D

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Przecież u siebie jesteście mocni. Jaguś i Miedziak korystają ze znajomości toru, lepiej wychodząc z łuków, etc.
    Nie wiem czemu Grajewski molestuje kibiców jednym z gorszych ekstraligowych juniorów, jakim jest Ward, mając asa w rękawie w postaci Jensena.
    Myślę się zjawić, gdyż będzie warto.

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Może dla kogoś w Warszawie albo na jakieś polonistyce w Krakowie jestesmy Lesznianami, może i to zgodne z polską gramatyką.. Ale my w Lesznie zawsze czulismy się Leszczynianami, nasz klub ma Leszczyńskie tradycje i od dziecka inaczej sie tego nie odmieniało. Jak ktoś mówi o nas lesznianie to zupełnie jakby nie mówił o nas..

    Ale to tylko takie dywagacje nie zmieniające faktu, ze zanosi się na fantastyczny pojedynek! Myślę, że Anioły naprawdę będą zmotywowani -i o ile mam nadzieje Unia nie odpuści tego meczu, a w tym roku nie odpuszcza, bedzie fantastyczne widowisko..

    Jak mi żona urodzi do soboty to chyba się wybiorę do Toronto!

  28. Powrót do góry    #28
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach

    Przepraszam, ze sie wtrace, ale nie robie tego czesto w watkach meczowych

    Na jakiej podstawie teza, ze torunianom zalezy na tym meczu? Czy on decyduje o utrzymaniu czy awansie do pierwszej szostki? To jest tylko i wylacznie mecz prestizowy. Nawet jego wygranie nie zamazuje obrazu calego sezonu. Prawdziwym zmazaniem plamy byloby zupelne odmienienie w play - off. Druzyna z jajem, walczaca do ostatnich metrow. Niewazne na jakiej nawierzchni. Ta druzyna w latach poprzednich jezdzila i wygrywala na wszystkich mozliwych torach zuzlowych. Przyklad to ubiegloroczny Wroclaw, Gorzow i zdziesiatkowany sklad, a jakze odmienne tory i sposob ich przygotowywania. Rok 2010 niedziela przyczepnie, poniedzialek beton. Wynik 0 pkt. To jest problem gdzies gleboko w druzynie, a nie w torach jak to blednie niektorzy oceniaja.

    Leszczynianie chyba niepotrzebnie probuja sie dowartosciowywac raczej pewnym triumfem nad ULTRA slabym Toruniem. Prosze sie nie obrazac, to sa moje przemyslenia. Nie wierze w cuda, ze druzyna w kilka dni sie pozbiera. Caly team rozrzucony po Europie. Liga angielska, szwedzka, dunska...

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2010
    Postów
    359
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no a ja widze wlasnei problem oby tylko Troy nie spotkal sie dzien przed z Wardem i Holderem :P bo nam znow chlopaka na balety wyciagna i nam go zepsują a i pewnie Jurice by w to wciagneli tez sie chopak umie bawic ;)

    Leigh juz za stary na te manewry woli spokojnie whiskacza popijac w ciszy ... ;)

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,782
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    Mecz jest o tyle wazny, ze byc moze bedzie decydowal, czy w pierwszej rundzie p-o pojedziemy przeciwko druzynie z Gorzowa, czy druzynie z Wroclawia.... ja bym wolal wygrac i jakos jechac przeciwko teamowi Cieslaka.... nie chce konczyc sezonu w sierpniu...

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    Na litość boską -nie piszcie o nas Lesznianie -czemu wciąż powielany jest ten nieszczęsny błąd Darżynkiewicza?! Przecież nazwa Leszno ewoulowała od leszczyny -stąd leszczynianie..
    Całe szczęście. Już się bałem, że od "leszczy":)

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    192
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 13 w 7 postach
    a Unia może nie mieć takiej motywacji..
    Ciekawe stwierdzenie.

    Ta motywacja to:
    1. Play Off z pierwszego miejsca,
    2. Kasa :)

    Ponadto nie możemy sobie lekceważyć meczu z Gorzowem u siebie pomimo dolegliwości Pedersena.
    Wszystkie punkty są ważne.
    Ja liczę na ciekawy mecz z godną postawą Torunian, czysta walką. A wygra lepszy.
    Jako fanka z Leszna stawiam oczywiście na swoich.
    Do zobaczenia na Motoarenie

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec Awatar bananio
    Dołączył
    30-10-2007
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 114 w 59 postach
    Mecz jest o tyle wazny, ze byc moze bedzie decydowal, czy w pierwszej rundzie p-o pojedziemy przeciwko druzynie z Gorzowa, czy druzynie z Wroclawia.... ja bym wolal wygrac i jakos jechac przeciwko teamowi Cieslaka.... nie chce konczyc sezonu w sierpniu...
    Morciasz, a powiedz mi co to za różnica czy w PO pojedziemy z Gorzowem czy Wrocławiem? I tu w palnik i tu w palnik.

    edit. Jedyna różnica jest chyba taka, że jak to stwierdził mój znajomy, z Gorzowem dostaniemy w palnik bardziej widowiskowo.

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach

    edit. Jedyna różnica jest chyba taka, że jak to stwierdził mój znajomy, z Gorzowem dostaniemy w palnik bardziej widowiskowo.
    Crump ma ciągle kłopociki z rączunią.
    To sprawia, że w Wrockiem mogli byśmy
    te 60 punktów uwieźć...w dwumeczu :D.

  35. Powrót do góry    #35
    Użytkownik
    Dołączył
    25-04-2010
    Postów
    116
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ward wyleciał ze składu, można teraz sobie pokpić z chłopaka, ale rozwiązanie z tym oprowadzaniem w ramach wolnego czasu po klubach i Starówce młodych adeptów i Australijczyków nie jest złe;-) Batchelor i Transylwania poszliby na pierwszy ogień :D Ward za pomocą Stępniewskiego zrobiłby licencję przewodnika,angielski w końcu zna ;-)

  36. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    pomysł raczej chybiony..
    powszechnie wiadomo, że nasi profesjonaliści to profesjonaliści i w wieczór przed meczem nie są zainteresowani alkoholem i lachonami, a tym bardziej rytmicznym podrygiwaniem w takt muzyki;
    choć jest jedno niebezpieczeństwo:
    leszczyńscy zawodnicy są znanymi koneserami zabytków i dzieł sztuki, a tych w Toruniu nie brakuje - tak więc sobotni wieczorny, wyczerpujący tour de Torun może nie być bez wpływu na ich postawę w niedzielnym meczu;

    podsumowując,
    jeśli chcecie pokonać Unię to w sobotę wieczorem:
    1. wóda, lachony -> NIE
    2. muzea, obiekty sakralne -> TAK

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Całe szczęście. Już się bałem, że od "leszczy":)
    dokladnie od Leszczynskich, ktorzy zalozyli miasto, dawniej zwane Leszcznem.

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    mecze dla nas nieważny??

    Oczywiście zwycięstwo watpliwe bardzo, chyba ze lesznanie ;) balangowaliby do białego rana dzień wczesniej, to moze moze....


    Oczywiście ze lepszy Wrocek na play-offy....w końcu byłaby szansa na lucky-loosera:P przy demolce Stali nad Falubazem ;) i Leszna nad Tarnowem

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    leszczyńscy zawodnicy są znanymi koneserami zabytków i dzieł sztuki, a tych w Toruniu nie brakuje - tak więc sobotni wieczorny, wyczerpujący tour de Torun może nie być bez wpływu na ich postawę w niedzielnym meczu;

    podsumowując,
    jeśli chcecie pokonać Unię to w sobotę wieczorem:
    1. wóda, lachony -> NIE
    2. muzea, obiekty sakralne -> TAK
    W takim razie podstawi im sie w Moskwie ze cztery 65-letnie lachony .Nie dosc ,ze beda mogli podziwiac te zabytki,to jeszcze moga pobawic sie w kustosza - konserwatora.
    Wilk syty i owca cala.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,837
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    przy demolce Stali nad Falubazem
    A kiedy ty ostatnio widziałeś aby Stal demolowała Falubaz ?

    Coś mi się widzi, ze ty tych czasów nie pamiętasz :)

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Generalnie jeżeli się przejdą po parkingu i dokładniej przyjrzą tegorocznemu sprzętowi Jagusia to w zasadzie tak jakby już zaliczyli muzeum....co do obiektów sakralnych ...hm ...może magazyn z plastronami w,, aniołki,,...;)

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Fakt,jedyna szansa w parkingu.Na torze nie beda mieli po 1 kolku nawet kontaktu wzrokowego z maszyna Jagusia.Cos tam im smignie przed oczkami i tyle naszego kapitana widzieli.
    Co bieg to rekord toru a wszystko wynikiem zmiany tunera.
    Absencja w Szwecji nie byla przypadkowa.Teraz maszyny sa tak szybkie,ze sam Jagus ma strach w oczach.Normalnie F1.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec Awatar bananio
    Dołączył
    30-10-2007
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 114 w 59 postach
    Normalnie F1.
    Chyba raczej L4, dla wszystkich było by lepiej ;)

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2010
    Postów
    359
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    przy demolce Stali nad Falubazem
    A kiedy ty ostatnio widziałeś aby Stal demolowała Falubaz ?

    Coś mi się widzi, ze ty tych czasów nie pamiętasz :)
    chociaz raz się zgodze z tym typem, jesli zaistnieje taka para Falubaz - Stal to bedzie to najbardziej zaciety pojedynek fazy play off, a i tka upatruje tutaj lucky loosera dla jednej lub drugiej drużyny.

    Dosyc powiedziec ze i Falubaz sie troche rozjezdza zwlaszcza jesli chodzi o postawe Rafała D. ktory sobie w tym sezonie nie radził. I nie stwierdzam tego po meczu z Unibaxem ale ostatnio Rafał zwyzkuje a te 15 pkt jest tylko potwierdzeniem.

    ps. no i moze Huszcza wprowadzi czyste powietrze jakiekolwiek by one teraz tam nie było ;0

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    energo
    Cytuję:Całe szczęście. Już się bałem, że od "leszczy"

    dokladnie od Leszczynskich, ktorzy zalozyli miasto, dawniej zwane Leszcznem.
    A kiedy to niby Leszczyńscy założyli Leszno? Może też Paryż?

    Chociażby za wikipedią:
    Pierwsza wzmianka historyczna o Lesznie pochodzi z 1393 roku. Wówczas osada Leszczno stanowiła własność Stefana z Karnina, który posiadał pieczęć herbu Wieniawa. Ród Wieniawitów przybrał od swej osady nazwisko Leszczyńscy. W XV w. istniały tu dwie osady Leszczno i Leszczynko
    Jeśli ktoś dąży do znalezienia etymologi słowa Lesznianie, powinien wiązać je z jeną z dwóch miejscowości - Leszczno.
    W kilka-kilkadziesiąt lat po pierwszej wzmiance o Leszcznie Stefan herbu Wieniawa, przybrał od swej miejscowości nazwisko rodowe, które wiąże się jednak z drugą podaną miejscowością Leszczynkiem (takim jak dzisiejsza dzielnicy Leszna).
    To tak dla niedoinformowanych w tej materii Torunian.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •