Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 255

Wątek: XIII kolejka Apator Toruń - Unia Leszno 41:49

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik Awatar blimas
    Dołączył
    15-01-2005
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 38 w 6 postach

    XIII kolejka Apator Toruń - Unia Leszno 41:49

    Bardzo ważny mecz szczególnie dla Apatora. Jeśli Torunianie marzą o miejscu 2 po rundzie zasadniczej to muszą wygrać ten mecz i zgarnąć bonus. Nie bedzie to łatwe zadanie bo w pierwszym meczu w Lesznie padł wynik 51-39 dla gospodarzy.


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wydaje mi sie chlopacy dadza rade i wygramy w podobnym stylu jak z Zielonkom, a wiec bonusik zostanie w Toruniu !! ;)

    Andy i Puszakowski widac ze jednak wola jeździc w Toruniu:), a wiec w okolicach 15 pkt przywioza:P , o postawe Jasona jestem spokojny - SGP nie ma dzien wczesniej:), Zabek hmm... to jest niewiadoma aczkolwiek chlopak bedzie w pelnej dyspozycji(mam nadzieje;) ) i zrobi w okolicach 8-10 pkt ;) , Miedzinski powinien te 6-7 oczek dorzucic, a Jaguś W. widac ze jedzie coraz lepiej i mam nadzieje ze rowniez dorzuci (jak na lidera krajowego zespolu) ok 11 oczek. aha moze Marcin Jaguś nie bedzie takiego pecha i rowniez cos dolozy:)

    podsumowujac: wygra Apator w okolicach 53-55 : 37-35 ;)

    pozdrawiam

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No moim zdaniem jeżeli Toruń u siebie potrafił wygrać z Tarnowem 50:40 to z Lesznem jest w stanie 52:38. Tarnów moim zdaniem to lepsza drużyna niż Leszno ale wiadomo że mecz moeczowi nie równy, więc może paść każdy wynik. Myśle że Crump 13, Jaguś 11, Ząbik i Miedzin po 8, Smith i Puszak po 6 :P i co daje nam wynik 52:38 dla nas. POzdrAwiaM wszystkich normalnych kibiców

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja mysle ze o wygrana bedzie ciezko a co dopiero mowic o bonusie. Przeciez w tamtym roku sie meczylismy i to bardzo, a jechal przeciez Protasiewicz. Chociaz kto wie co sie bedzie dzialo. W tym roku atutem jest tor, w poprzednim sezonie tegoz nie posiadalismy.
    Wszystko tradycyjnie okaze sie na stadionie , tak wiec do boju Anioły..;)

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Zwyciestwo raczej po naszej stronie,lecz o bonus bedzie ciezko.Naprawde chcialbym ,zeby Smith i Puszak wozili na plecach Balinskiego i Rempale ,ale latwe to nie bedzie.Kasprzak i Adams to glowne zadla leszczynskiej Unii i podejrzewam ,ze Crump i Jagus rowniez moga w jakims biegu ogladac ich plecy.Skoro Apator praktycznie w 2 1/2 zawodnika zdobyl w Bydzi 41 pkt ,to dlaczego Unia L nie moze u nas zrobic 40 ?? Leszno ostatnio jakby zlapalo zadyszke ale jednak w Toruniu prezentuje sie zazwyczaj bardzo dobrze. Szykuje sie kolejny ciezki mecz na Broniewskiego.Moze dane mi bedzie zobaczyc go "live".
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. Powrót do góry    #6
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no coz. bedzie ciezko.
    do kontuzjowanego Dobruckiego dochodzi jescze K.Kasprzak,
    kolejny nasz krajowy lider, u ktorego nie wiem czy jest sens wogole wsiadac na motocykl. Po zmasakrowaniu przez norwega moze lepiej zeby odpuscil ten mecz i zregenerowal sie psychicznie. Bedzie nam potrzebny do fazy play off.

    do skladu wraca Łukasz Jankowski. Licze na odblokowanie sie i zdobycie kilku punktow.
    Za wiele nie spodziewam sie po tym meczu, moze wyjdziemy z 30.... jesli nie zmasakruje nam sie L. Adams. odpukac (koniec pecha czas zaczac!)
    a po ogladnieciu meczu Toruń- Wrocław to wogole nie wiem czy jest tam kto w stanie wygrac (i nie chodzi mi tu o czysty sport)

    fajnie by tez bylo gdyby zalatali wkoncu te dziury na lukach a nie mowili jak w telewizji ze "tor jest ok bo krotkie czasy".
    Leszno jest godnym przykladem porzadnie przygotowanego toru.

    na koniec moj typ: 60:30 lub 61:29 dla Torunia.
    juz teraz tradycyjnie (jako pierwszy ) gratuluje zwyciestwa Toruniowi.
    pozdrawiam


  7. Powrót do góry    #7
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Ostatnio na meczu z Zielona o ile dobrze pamietam, nie bylo ani dziur, ani zadnych pozasportowych ekscesow. Mam nadzieje ze tak bedzie do konca sezonu.
    Co do samego meczu, najwazniejszy jest bonus. Mysle ze jest on w naszym zasiegu, byle tylko para Smith-Puzon pojechala tak jak z Zielonka. Crump i Jaga nie powinni zawiesc, a juniorzy tez swoje zrobia :).

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2005
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie jest ważne czy będą dziury czy nie.
    Ważne w jakiej dyspozycji bedą poszczególni zawodnicy.
    Może przecież zdażyc sie Apatorowi taki mecz jak z nie najsilniejszym Wrocławiem, a Unii najlepszy mecz w sezonie i wtedy 1 lub nawet 3 punkty pojadą do Leszna.
    W innym przypadku na pewno 3 pkt zostają w Toruniu, czyli u papierowego faworyta /nie mylić z papierowy tygrysem/.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Co do dziur na torunskim torze, to takowych nie ma u nas juz od meczu z czestochowa, tak wiec mozna sie spodziewac sie toru podobnego do tego jaki byl na meczu z falubazem. Moze pasowac balinskiemu, ale na pewno najwazniejsze, ze nie bedzie przeszkadzal jagusiowi, smithowi i zabikowi /chyba nie ma wyjscia - musi jechac!/. Crump przystosuje sie do kazdego wiec powinno byc nienajgorzej. Jesli unia powaznie mysli o bonusie w tym meczu to na maximum swych mozliwosci musza sie wspiac adams, kasprzak i bally, przypominam, ze w ub. roku jechal u was swietny dobrucki, zdobyl 9 pkt, a mimo to unia polegla, kto teraz bedzie tobil punkty dla bykow? l. jankowski? /rok temu chyba polowal na zabika ;)/, kosciuch? /nawet u siebie ostatnio nie szaleje/, sqra? /wyjazdy? to ciezki kawal chleba:P/, jacus r.? /hehe... piekna akcja w roku ub. klasyczny taktyczny uslizg... ale mimo to oliwa sprawiedliwa:P, obecnie zawodzi/. Wydaje sie ze troche slabnie adams w porownaniu z forma z lat minionych, choc w toruniu zawsze bylo niezle, k. kasper to zagadka, bedzie tor do walki to moze miec trouble :P Jak wynika z zapowiedzi meczu w torunskiej 'gazecie' to apator ma niewatpliwy handicap w postaci absencji r. kasprzaka :P;) /oby przez to ze nie bedzie zajety jezdzeniem, nie zaczal igrac z jasonem, bo moze to sie dla niego zle skonczyc:P:D/.

    Dzisiejsze wyniki ze Szwecji nie wskazuja, aby kasperowi cos dolegalo, wieslaw juz na dobre pozegnal sie z problemami :P

    Reasumujac - na pewno nie bedzie nudno, wszystko dzieki stawce spotkania... chyba ze leszczynianom zabraknie rezonu i motywacji... choc porazka za 3 pkt moze oznaczac 6 miejsce i jazde z tarnowem w PO :P ...

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    No nareszcie w śród normalnych kibiców!! Bo ile juz mozna słuchać tego lamentu kibiców z Czewy !!A co do meczu to raczej moja druzyna nie jest w stanie wygrać u lidera ekstraklasy!!Na mecz do Torunia pewnie będzie teraz wzięty (landryna)wciągacz kresek Jankowski ! hah No i tu juz mamy pierwsze zero na koncie po meczu!Następnym słabym punktem na wyjazdach jest u nas medjalna gwiazda Skórnicki Ale on powinien przynajmniej zrobić 3 ptk No i nie moge zapomnieć o Rempale on tez wiele nie zrobi coś w granicach 4 ptk. A o reszte sie nie martwie bo wiem ze Baliński, K.K. i Adams nie zawiodą.Sorki zapomniałem jeczsze o Końciuchu ale on tez nic nie zdziała góra z 3 ptk.Meczu nie wygramy raczej ale bonus jest w zasięgo!!Mój wynik 50:40! POZDRO!!

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2002
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kwesti ajest taka jak pojedzie Krzychu po tym dzwonie z Holta ( dzieki za te bandy)Znaki zapytania po stronie Rempaly i reszty drugiej lini chociarz Adams nigdy rewelacji ( czyt pow.12-13 pkt) nie robil. Ciezki mecz bo walczymy nie o 2 a o 3 pkt wiec trzeba sie sprezyc. Poza tym to ostatni mecz rundy zasadniczej w Toruniu wiec trzeba zaplanowac godna oprawe. I zaprzaszamy "normalnych" kibicow z Leszna
    P.S. Tez jestem Pyra ( z Jarocina)

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie jest ważne czy będą dziury czy nie.
    Ważne w jakiej dyspozycji bedą poszczególni zawodnicy.
    Może przecież zdażyc sie Apatorowi taki mecz jak z nie najsilniejszym Wrocławiem, a Unii najlepszy mecz w sezonie i wtedy 1 lub nawet 3 punkty pojadą do Leszna.
    W innym przypadku na pewno 3 pkt zostają w Toruniu, czyli u papierowego faworyta /nie mylić z papierowy tygrysem/.
    to zalezy, wazne czy nie wazne?
    jesli tylko gospodarze wiedza gdzie te niespodzianki to jednak b. wazne.
    a co do meczu z wroclqwiem to nawet niezbyt wtajemniczeni znaja prawwdziwa przyczyne porazki Wroclawia.

  13. Powrót do góry    #13
    Super Typer Grand Prix Awatar Petrov
    Dołączył
    26-07-2004
    Postów
    1,584
    Kliknij i podziękuj
    215
    Podziękowania: 49 w 32 postach

    Berger

    O formę Krzycha możemy być spokojni Klik

    Nie chcę być znowu złym prorokiem ale ...

    Pozdro dla Wibratorków :P
    Wysłano z mojej Nokii 3210 za pomocą SNAKE II .

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2003
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    przyjedziemy, ale w jakiej liczbie tego nie wiem bo po ostatnich wynikach ciezko bedzie zebrac autokar, ale zobaczymy jak bedzie. tradycyjne moje pytanie po ile bilety? a co do meczu, zla passa nie moze trwac wiecznie, kiedys trzeba sie przebudzic i szczerze wierze ze nastapi to 17 lipca. jak łuki jankowski nie bedzie sie przewracał na punktowanych pozycjach, dżeki w koncu przestanie tracic prowadzenie na ostatnim łuku, balon szarpnie porządnie w manete, skora nie struje sie nieswiezym maslem, norbert zamieni sie z r.kasprzakiem sprzetem, a kasprzak i adams beda zapierdzielac tak jak ostatnio to damy rade:P pozdr
    Beton Squad '05

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    nemeczek

    Rozkręciłeś sie na dyskusji z Włókniarzami o tym kto jest większym bandytą Holta czy "weseli chłopcy" z Unii. Próbujesz taraz zrobić z tego spokojnego jeszcze wątku burdel. Kop dziury gdzie chcesz, pracuj nad teoriami spisku, wyniki zostaw dla siebie i potomnych.

    Widać że Unia wyhamowuje co daje szansę na zdobycie 3 punktów. Jednak łatwe to nie będzie. Jednak niektórzy mogą zacząć już mocno kalkulować i wspomóc Apatora w zajęciu 1 miejsca po rundzie zasadniczej co by w ewentualnych półfinałach nie jechać zkimś z dwójki Tarnów-Częstochowa.




  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    12-05-2003
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Apator musi ten mecz wygrac i zgarnac bonusa bo to raczej ostatnia szansa na zlapanie punktow w rundzie zasadniczej. Przewodzimy w tabeli przez prawie wszystkie kolejki i stracic teraz pierwsza dwojke to tak jakby zostac pyknietym na wyjsciu z drugiego luku ostatniego okrazenia ;) Jednak obawiam sie ze wlasnie tak sie stanie i Apator skonczy na trzecim miejscu.

    Do meczu jeszcze duzo czasu i wiele moze sie jeszcze wydarzyc. Karol pewnie bedzie juz rzeski, K.Kasprzak juz jest rzeski takze luz miejmy nadzieje ze wszyscy beda zdrowi.

    Na wygrana szansa spora, ale o bonusik trza sie bedzie napocic. Przyklad my w Bydzi - tylko Jagus i Crump jechali porzadnie a 41 punkcikow sie uzbieralo.

    Pozdrawiam


  17. Powrót do góry    #17
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach

    A JA CHCE DZIURY...

    i koneic kropka! W koncu wtedy zawody są troche "niespodziewany" przecież to super zabawa zgadywać przed biegiem czy Baliński wsadzi w bande Puszaka, czy może Puszak podskoczy na dziurze i skasuje Balina, a może Miedziek zrobi świece na środku toru i akurat w jego motocykl wpadnie Krzysio Kasprzak i Adrian dostanie "po głowie" od tato Kasprzaka, bo zrobił to celowo. ;)

    A tak całkiem serio dziur już nie ma, ale boje sie, ze z przyczepnego toru też nic nie wyjdzie i Puszak sobie nie pojeździ :( Ale i tak licze na wynik ok. 53:37 dla aniołków. W tym meczu nie ma, ze możemy sobie troszke odpuścić, tutaj musimy zdobyć 3 pkt, no chyba, ze Jasiu Ząbik liczy na wygraną w Tarnowie :P :D :D

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik Awatar hydroas
    Dołączył
    03-05-2004
    Postów
    127
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    gorzej jest odrabiac bonusa niz go bronic wiec stawam na wygrana Apatora ale bez bonusika

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik Awatar blimas
    Dołączył
    15-01-2005
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    53
    Podziękowania: 38 w 6 postach
    Berger

    O formę Krzycha możemy być spokojni Klik

    A my o forme Wiecha Klik

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar Volter
    Dołączył
    16-02-2003
    Postów
    956
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za wysoko przegraliśmy w Lesznie.. no ale było minęło...
    Teraz trzeba ostro zasuwać żeby na Leszno było wszystko dograne.. zero defektów na pierwszej pozycji (M.Jaguś !!!)
    zero pomyłek.. blokowania swoich !!

    Bonus jest do zgarnięcia ale łatwo nie będzie. Adams i Kasprzak to już jest masa punktów a i Baliński z Rempałą potrafią uskubać sporo.
    Mam nadzieję że Jacuś Rempala nie będzie kombinował przy wyniku 5:1 dla Apatora :)

  21. Powrót do góry    #21
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nemeczek

    Rozkręciłeś sie na dyskusji z Włókniarzami o tym kto jest większym bandytą Holta czy "weseli chłopcy" z Unii. Próbujesz taraz zrobić z tego spokojnego jeszcze wątku burdel. Kop dziury gdzie chcesz, pracuj nad teoriami spisku, wyniki zostaw dla siebie i potomnych.

    Widać że Unia wyhamowuje co daje szansę na zdobycie 3 punktów. Jednak łatwe to nie będzie. Jednak niektórzy mogą zacząć już mocno kalkulować i wspomóc Apatora w zajęciu 1 miejsca po rundzie zasadniczej co by w ewentualnych półfinałach nie jechać zkimś z dwójki Tarnów-Częstochowa.


    drebin
    nie chce wsczynac awantur, poki co nie ma z czego:P
    poza tym to inny watek i czestochowy tu nie ma.

    co do zdobycia 3 punktow przez apator, to bedzie latwiejsze niz przypuszczacie. Unia ostatnio prezentuje "nizsze loty.



  22. Powrót do góry    #22
    Super Typer Grand Prix Awatar Pyrlander
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    1,088
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    No nadszedł czas na odsapnięcie od watku z medalikami i czas skrobnąć coś o meczu z piernikami:) Mecz very trudny i przy obecnej formie naszych asów może być nieciekawie!! Leigh i Krzychu może razem wykręcą coś koło 30 punktów (obydwaj po 6 startów), Bally dorzuci może te 8-9 no i Rempała ze 4 i wychodzi, że jest szansa na bonus!!! No ale to tylko teoria, a znając życie to pewnie nasi i tak spartolą ten bonus!! Z drugiej strony po co ten bonus, skoro i tak prawdopodobnie w play-offie pojedziemy z Bydzią!!! Wygrana bedzie cieszyć, ale jak przegramy to wielkiej tragedii nie będzie!! Wiadomo - w play-off i tak zaczyna się wszystko od początku i nie ma co się za bardzo podniecać meczem w Toruniu, jak i u nas z Wrockiem (z którym powinniśmy sobie poradzić).
    Tak więc pozostało mi życzyć miłego widowiska i oby obyło się bez niepotrzebnych ekscesów!!!
    PozdrowUNIA:)

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    30-04-2003
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    6. Adrian Miedziński 0(u,u,-,0)
    niezbyt udany występ Adriana wie ktoś coś więcej o tych upadkach czy nie było tam żadnych urazów

  24. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    01-08-2003
    Postów
    327
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 12 w 8 postach

    WYJAZD DO TORUNIA!!!

    organizuje(Ultra Division) wyjazd autokarem do torunia. cena 30-35zl, zapisy i wiecej info u mnie pod nr 663175595 lub na gg 3942285, pokazmy ze jestemy z Unia na dobre i na zle, szczegolnie teraz kiedy maja kryzys

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam jeszcze pytanie czy na sportoweychfaktach.pl była fotorelacja z ostatniego meczu w Bydgoszczy ?

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    jeszcze nie było... ale zapewne bedzie ;)

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2005
    Postów
    259
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam wszystkich, zwłaszcza Torunian.
    Moim zdaniem wynik tego meczu oprócz oczywistego charakteru typowo sportowego, będzie miał też drugą taktyczną płaszczyznę. Jesteśmy obecnie w takiej fazie sezonu zasadniczego, że każdy wynik jest analizowany pod kątem pozycji jaką daje po fazie sezonu zasadniczego.

    Sytuacja Aniołów wydaje się jasna zwycięstwo + bonus znacznie zwiększa ich szanse na zajęcie miejsca 1-2. Leszczynianie maja ten komfort, że porażka, jak i zwycięstwo nie zmieni zasadniczo ich sytuacji, ale czy na pewno? W przypadku odebrania Apatorowi bonusa, drużyna "pierników" zostanie prawdopodobnie zepchnięta na miejsce 3(choć będą decydować mecze WTS-UniaT. i UniaT.-Apator), a ostatni mecz w Lesznie Unia-WTS, stanowić będzie bezpośrednią rozgrywkę, o to kto pojedzie w PO z Bydzią, a kto z Apatorem. Ja przychylam się ku takiemu rozwiązaniu, choc końcówka sezonu może nas jeszcze zaskoczyć.
    Jak sądzicie jaki będzie ostateczny rozwój sytuacji w ligowej tabeli i jaki wpływ na to będzie miał zbliżający się mecz Apatora z Unią?

    Pozdro

  28. Powrót do góry    #28
    Super Typer Grand Prix Awatar Pyrlander
    Dołączył
    09-04-2004
    Postów
    1,088
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 5 postach

    Matias...

    ...z Torunia wracamy bez bonusa a z Wrockiem zdobywamy 3 pkt!! I jedziemy w PO z Bydzią! Taka jest moja prognoza.
    Pozdro

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    Ja tam jestem za takim rozwiazaniem. Teraz wszyscy kombinuja na kogo lepiej wpasc lub nie wpasc.... Kto slabszy Wroclaw, Leszno, Bydgoszcz, Torun... a moze jednak nie Torun, a Tarnow?

    Na dzis boje sie meczu z Lesznem u siebie. Brak R.Kasprzaka nie jest zadnym oslabieniem - i tak pojada Kosciuch i KK.
    Rempala robi zdaje sie silnik u torunskiego mechanika :P
    Balinski jest na tyle dobry technicznie ze torunski tor
    nie jest dla niego przeszkoda, Adams - tu nie trzeba komentowac, do tego dojdzie SKornicki no bo kto inny
    i jest calkiem ladny zespol.
    U nas nie wiadomo caly czas co z Karolem bo przeciez
    po kilku dniach treningow znowu moze cos wyskoczyc
    w nodze, ktora zacznie pracowac pod pelnym obciazeniem.
    Smith i Puszakowski to wielka tajemnica... no nic
    - zobaczymy :P

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-04-2005
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Moim zdaniem mecz moze byc ciezki z jednego wzgledu.Chyba po raz pierwszy Apator bedzie musial wygrac,bo po raz pierwszy jedzie o jakas stawke.Dotad celem byla czolowa szostka i kazdy kolejny mecz traktowany byl w kategorii "mozemy ale nie musimy".Teraz,kiedy juz pojawila sie realna szansa na pierwsza dwojke a moze nawet na pierwsze miejsce po sezonie zasadniczym zawodnicy zostana obciazeni presja.Zreszta wiemy jak Apator jedzie w meczech w ktorych jest faworytem i ktore musi roztrzygac na swoja korzysc(Atlas,Lotos).Dlatego boje sie o mecz z Unia.Oczywiscie jestem przekonamy ze wygramy,bo nie wypada nawet inaczej myslec,ale nie mozemy zlekcewazyc Unii i chlopaki musza pojechac wyluzowani bez zbednej presji ktora w naszym zespole tylko Crump i Wiechu sa w stanie wytrzymywac.

    Co do samej oceny szans obu druzyn to po raz pierwszy od bardzo dlugiego czasu nasi mlodziezowcy nie musza byc wcale przewaga w tym meczu,Miedzin powoli staje sie ligowym wyrobnikiem bez jakiegokolwiek blysku a Zabik po kontuzji wiec mozna sie spodziewac ze obaj zrobia mniej wiecej tyle samo punktow co swietny w tym roku Kasprzak w pojedynke.Wsrod obcokrajowcow mniej wiecej remis ze wskazaniem na Jasona,pewnie zrobi o te 1-2 punkty wiecej niz Adams. Wiechu powinien dawac sobie rade z Balinskim,chyba ze ten znowu bedzie chcial wkomponowac go w bande.Rempala i Skornicki powinni byc objezdzani przez Andy'ego i Puzona,zreszta ostatnio obaj swietnie prezentuja sie w meczach u siebie takze nie powinno byc problemow.Ogolnie licze na wynik 52:38,ale jezeli Crumpa i Jagusia beda objezdzac Adams i Kasprzak to moze pasc wynik w granicach 48:42.

    Chcac byc przed Tarnoiwem na koniec sezonu musimy ten mecz wygrac i zainkasowac bonus takze do boju chlopaki:)

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    54
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem mecz moze byc ciezki z jednego wzgledu.Chyba po raz pierwszy Apator bedzie musial wygrac,bo po raz pierwszy jedzie o jakas stawke.Dotad celem byla czolowa szostka i kazdy kolejny mecz traktowany byl w kategorii "mozemy ale nie musimy".Teraz,kiedy juz pojawila sie realna szansa na pierwsza dwojke a moze nawet na pierwsze miejsce po sezonie zasadniczym zawodnicy zostana obciazeni presja.
    Zgadzam się z Tobą ale mam nadzieje że wytzymają to nasi. Co do Crumpa (rożne finały GP) i do Jausia ( np.15 bieg Apator - Wrocław 2001r.) to też powinien wytrzymać presje. Ciekawe co z tą młodzieżą bedzie. Ciekawe jak Karol bedzie jechał po kontuzji.

  32. Powrót do góry    #32
    Użytkownik
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    240
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytuję:Moim zdaniem mecz moze byc ciezki z jednego wzgledu.Chyba po raz pierwszy Apator bedzie musial wygrac,bo po raz pierwszy jedzie o jakas stawke.Dotad celem byla czolowa szostka i kazdy kolejny mecz traktowany byl w kategorii "mozemy ale nie musimy".Teraz,kiedy juz pojawila sie realna szansa na pierwsza dwojke a moze nawet na pierwsze miejsce po sezonie zasadniczym zawodnicy zostana obciazeni presja.



    Zgadzam się z Tobą ale mam nadzieje że wytzymają to nasi. Co do Crumpa (rożne finały GP) i do Jausia ( np.15 bieg Apator - Wrocław 2001r.) to też powinien wytrzymać presje. Ciekawe co z tą młodzieżą bedzie. Ciekawe jak Karol bedzie jechał po kontuzji.
    No jaka presja, utrzymac sie mieli to sie utrzymali czyli wykoanli plan... No nie mozna zapominac o podjaranych kibicach , ktorzy gdy nie bedzie medalu bede tradycyjnie jezdzic po zawodnikach. "Medal mial byc, a tu 6 miejsce-ogolnie fatalnie sie zespol spisal w tym sezonie."

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany
    Dołączył
    10-05-2002
    Postów
    2,071
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 86 w 61 postach
    Mówicie o Balińskim, ale to jeden i nie wtym sezonie, a ja się tylko m odlę by wasi killerzy, M.Jaguś i Miedziński nie wkomponowli leszczyńskich juniorów w bandę nie dmuchaną.

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    510
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 38 w 19 postach
    Mówicie o Balińskim..... .
    dleczego mówisz w liczbie mnogej z tego zo zauwazyłem jest tylko jeden wpis w którym jest zmianka o Balińskim. Poprzez takie uogólnianie dochodzi potem do pyskówek na forum.

    A co do meczu. To jakoś dziwnie spokojny jestm o wygraną Apatora i nawet bonus co mi się nie często zadarza. Aczkolwiek doceniam zespól Unii i zdaje sobie sprawe że mogą namieszać.

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Mingozi już na wstępie przyjął że żle się mówi o Balińskim pewnie nawet za dużo nie czytając tego wątku. Przypuścił od razu atak na zawodników Apatora, którzy kiedyś w wyniku braku umiejętności spowodowali jakieś wypadki. Nijak nie ma się jazda Marcina i Adriana do jazdy Balińskiego, bowiem jak można przyrównać nie opanowanie motocykla z pakowaniem zawodnika w bandę.
    Dobrze że mecz jest w Toruniu to przynajmniej nikogo nie zlaczują na torze.

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    mingozi nic nie przyjmowal.
    mingozi anazlizowal wpis waszego kolegi:

    "Wiechu powinien dawac sobie rade z Balinskim,chyba ze ten znowu bedzie chcial wkomponowac go w bande."

    odsylam tutaj:

    ftp://ftpunia:ftpunia@ftp.interbit.p...06/bieg14a.wmv


    i prosze mi napisac w ktorym momencie balinski zostawil mniej niz 1,5 metra pod banda jagusiowi.

  37. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,816
    Kliknij i podziękuj
    594
    Podziękowania: 773 w 446 postach
    Mingozi stwierdził "mówicie" gdy tylko jedna osoba mówiła. No chyba że praktykuje jeszcze nowomowę Prl-u.
    1,5 m to nie miał Chromik jak Damianowi adrenalinka skoczyła.

  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-03-2002
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    ja pitole...

    i zaczeło sie :)))))

    osobiscie uwarzam, ze niebezpieczna jazda to nie tylko zostawienie 1,5 metra od płotu :) ale sam sposób jazdy....

    walic to, jade nam morze :P narka :)

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Mingozi stwierdził "mówicie" gdy tylko jedna osoba mówiła. No chyba że praktykuje jeszcze nowomowę Prl-u.
    1,5 m to nie miał Chromik jak Damianowi adrenalinka skoczyła.
    to zdecydujcie sie. balon jedzie z chromikiem czy z jagusiem w tym meczu?
    zostawia miejsce jagusiowi pod banda czy nie zostawia?
    balinskiemu przydarzyl sie 1 taki bieg gdzie na tym ucierpial chromik. ja moge przytoczyc bieg w ktorym podobnie jezdzily asy z rybnika.
    moze skoro o meczach unii z apatorem - to moze podyskutujemy jeszcze o starych dobrych czasach jacka(wywiez w plot) krzyzaniaka?
    Jak zaczynacie dyskusje to dyskutujcie na poziomie a nie na stwierdzenie ze balinski bedzie jagusia po plotach woziol. to bylo tendencyjne i tyle.

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2004
    Postów
    435
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 13 w 6 postach
    JAk juz nie macie się do czego doczepić to zawsze oczywiście Baliński.
    Po pierwsze w wyścigu z Chromikiem ewidentna wina Damiana wykluczony z biegu no i wszystko.Na pewno to nie był tak tragiczny wypadek jak ten Holty z Kasprzakiem!!!
    Po drugie jak doczepiacie się 14 biegu w Lesznie to powiem tak:raz BAliński pojechał za ostro w pierwszym łuku nie pamiętam którego okrążenia i za to upomnienie mu się należy!!!Jednak atak kiedy wyprzedza Jagusia Jest jak najbardziej czysty!!!
    Co do przyblokowania JAgusia kiedy wyprzedził go Jankowski to wiem panowie że może tak się nie jeździ ale to jest właśnie jazda parą.Zobaczcie sobie co Gollob zawsze wyprawiał żeby przyjechać bieg na 5-1!!!
    Według mnie głupie sa takie stwierdzniea kogo Baliński w tym meczu wmontuje w bande.
    Porozmawiajcie o meczu w kulturalny sposób bo to wyciąganie wszystkich brudów robi się już nudne!!

  41. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Zgadzam sie,ze temat styly jazdy Balinskiego robi sie juz nudny.Kazdy wie ,ze Balinski jak to mowia leszczynianie "chce umierac za klub" i chwala mu za to.Niech wezmie tylko pod uwage ,ze Chromik ,Jagus czy innny zuzlowiec za Unie L umierac nie chce.Niestety co by o ambicjach Baliny nie powiedziec,to styl jego jazdy jest niestety czasami niebiezpieczny.Nie chodzi juz o jakies chamskie wywozenie w bande ,ale samo blokowanie czyli zajezdzanie toru jazdy przeciwnikowi jest rowniez niebezpiecznym procederem.Nie chcialbym ,aby Damian przekonal sie na swojej skorze ,ze czasami przesadza,ale najwaraznie dopuki ktos nie zdarzy przyhamowac i wjedzie Mu w plecy ,doputy bedzie On tak jezdzil.Sedziowie powinni czesciej reagowac tak ,jak sedzia meczu Unia T- Unia L.Upadku nie bylo ,ale G Rempala za niebezpieczna jazde zostal wykluczony.Taka lekcja przyda sie nie tylko Rempale,Balinskiemu ,Pedersenowi ale tez innym ,ktorzy czasami sie zapominaja i jezdza bez zadnego szacunku dla kosci rywali.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    kingpin oczywiscie przesadzasz. mysle ze po roku od tamtego meczu z apatorem to i torunianie inaczej patrza na ten bieg. zuzel to sport kontaktowy, jazda parami polega na tym by pomagac partnerowi z druzyny - za to wlasnie miedzy innymi podziwialismy golloba. wszyscy jego akcje podziwiali a kibice tej druzyny ktorym dane bylo widziec jak tomek pomagal jackowi - marudzili.
    zuzel to nie sport gdzie ma sie klapki na oczach i pedzi do przodu - tak jezdzi adams. kochamy go za to ze jest jaki jest, balinskiego kochamy i podziwiamy za to ze tych klapek nie ma ze wie iz jego 3 punkty a partnera 1 to tyle samo co jego 2 punkty a partnera 1. za to ze nie odpusci i ze zaatakuje a czy robi to bez glowy? obejrzyj ostatni mecz uni z ckm... czy na torze tak zachowuje sie nie myslacy zawodnik? czy powiesz mi ze 2 biegi z udzialem balinskiego nie byly pasjonujace? powiesz mi ze te biegi w ktorych sie ogladal i blokowal rywali nie byly lepesze od jazdy gesiego i mkniecie do mety suliego po 3 pkt? nie powiesz mi tego...
    bo to wlasnie piekno zuzla. walka o kazdy metr toru i o punkty. balinski natomiast na torze mysli i zapewniam cie ze szanuje kosci rywali.

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Widzisz lynx,mi bardziej imponowaly akcje Sullego,w ktorych przechodzi z 3-czy nawet 4 pozycji na czolo stawki nikogo przy tym nie wywozac czy blokujac jego kontratak niz zajezdzanie toru jazdy szybszego Holty przez Balinskiego,ale to kwestia gustu.Nie twierdze ,ze jazda Damiana nie jest widowiskowa ,ale czasami jest niebezpieczna.Nie podwazam rowniez tego ,ze Bali na torze mysli,ale czasami moze sie przeliczyc.Moze sie zdarzyc tak ,ze ktos blokowany nie zdarzy przymknac gazu i nieszczescie gotowe.Nie zgodze sie rowniez ,ze jazda para polega na zajezdzaniu toru jazdy przeciwnika.Po torze nalezy jezdzic zdecydowanie do przodu a nie w szerz.Oczywiscie blokowanie jest dopuszczalne ,ale zajezdzanie toru jazdy rozpedzonemu zawodnikowi jest juz niebezpieczne.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #44
    Zbanowany
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    356
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    P.S. Tez jestem Pyra ( z Jarocina)[/quote]
    ale my w Lesznie nie są żadne pyry
    pyry to w poznaniu

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany Awatar damianos81
    Dołączył
    10-05-2005
    Postów
    1,907
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 80 w 48 postach
    Co wy wracacie tak do tego meczu w Rybniku ? Gdzie Baliński faulował Chromika . faulował i poniósł za to kare został ( oile mnie pamięć nie myli )wykluczony do końca meczu! Identyczna sytuacja sytuacja była ostatnio w Tarnowie w 15 biegu.Tak jak Balli powiózł Chromiak tak w Tarnowie Grzegorz Rempała pojechał z Balińskim . Tylko w przeciwieństwie do Chromika Baliński opanował motocykl(i cudem uniknął bandy) A o Rempale nikt nawet nie napisał ze jezdzi niebezpiecznie a akcja Rempały była podobna jak Balińskiego!!Czyżby byli równi i równiejsi ?? A wy Torunianie spójrzcie lepiej na wasz "PODWÓREK"bo wasi juniorzy nie jeżdżą wcale bezpieczniej od Balińskiego!!

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •