Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 114

Wątek: XIII kolejka czyli Toruń - Wrocław 3.08 godz. 17.00

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach

    XIII kolejka czyli Toruń - Wrocław 3.08 godz. 17.00

    Juz w najblizsza niedziele mecz z Wroclawiem. Mysle, ze bedzie to dobry sprawdzian jezeli chodzi o dopasowywanie sie do swojego toru... w skladzie Wrocka z pewnoscia nie mozna lekcewazyc Crumpa, Jedrzejaka, moze powalczyc tez Jeleniewski, a Slabon dobrze zna tor przy Broniewskiego. Dobre wrazenie wsrod gosci robi tez Janowski, co przy gorszych ostatnio startach Holdera moze zapowiadac sporo emocji na dystansie w biegu mlodziezowym. Wsrod gospodarzy stalym pytaniem jest, czy pojedzie
    Karol Zabik oraz kto bedzie drugim mlodziezowcem: Celmer?
    Lamkowski? Ksiezak? Faworyt meczu jest jeden. Miejmy rowniez nadzieje, ze z kibicami nie wygra... temperatura.
    Jest to najwczesniej rozgrywany mecz ekstraligi.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    zasadnicze pytanie do wroclawian:
    wpadacie czy sobie weekend inaczej zaplanowac?

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-02-2006
    Postów
    723
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    energo proszę Cię. Ja też nie przepadam za Wrocławiem, ale to był maxymalny pojazd z Twojej strony. Aż trąciło o granice złośliwości.

    pozdrawiam.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Dodajmy w tym roku drużynie z Wrocławia nieco odwagi aby stawili się w niedzielę w Toruniu i wyślijmy do Wrocka dwie nagie ramy od Jawy :)

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    06-03-2002
    Postów
    481
    Kliknij i podziękuj
    248
    Podziękowania: 54 w 16 postach
    Damian jaki wrażliwy.

    Mnie tekst rozbawił, a złośliwość to sobie można pooglądać w wątku derbów Ziemi Lubuskiej...

    Co do meczu, to oczywiście piknik przeplatany widowiskową jazdą Crumpa, podziwem dla postępów Janowskiego i trzymaniem kciuków za w końcu udany występ Karola.

    Życzę nam wszystkim fajnej pogody.

    Pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Ryan is flying again (12+3 i 14 w trzy dni; korekta sprzętu i do przodu), Miedziak równy, Jagoda wiadomo, Hans zwyżkuje, Holder lekko w dół, Ząbik głodny jazdy. Zrobimy kopę, ale i tak przewiduję 60-32. Jedyne na co liczę, to 6 mijanek w meczu.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    energo proszę Cię. Ja też nie przepadam za Wrocławiem, ale to był maxymalny pojazd z Twojej strony. Aż trąciło o granice złośliwości.
    Najgorsze drogi Damianie jest to, ze do tej pory nie wiem czy zartowalem, czy pytalem powaznie.
    Pzdr

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    energo
    zasadnicze pytanie do wroclawian:
    wpadacie czy sobie weekend inaczej zaplanowac?
    damian_net
    energo proszę Cię. Ja też nie przepadam za Wrocławiem, ale to był maxymalny pojazd z Twojej strony. Aż trąciło o granice złośliwości.


    energo
    Najgorsze drogi Damianie jest to, ze do tej pory nie wiem czy zartowalem, czy pytalem powaznie.
    Pzdr
    Krowa, która dużo ryczy mało mleka daje.
    Idź lepiej do piaskownicy chłopaku.
    Co do meczu, "Jeleń" po ostatniej potyczce ze Stalą powiedział, że jadą do Torunia po zwycięstwo lecz myślę, że on sam nie wierzył w to co mówił a wypowiedź ta spowodowana była li tylko euforią po komplecie punktów i wysokiej wygranej.
    Prawdę mówiąc w tym roku sukcesem będzie osiągnięcie przez Spartę 30 punktów w tym meczu oraz mam nadzieję dobra postawa Maćka. Na nic więcej niestety nie da się liczyć i nie jest to niewiara we własną drużynę ale realizm możliwości tego zespołu na wyjazdach w tym sezonie. Z drugiej strony patrząc skoro w Lesznie bez "Gingera" udało się zeskrobać 29 pkt. to z nim może uda się tych pkt. wyrwać więcej. Pożyjemy, zobaczymy.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Bardzo dobrze,ze Jelen i spolka przyjezdza do Torunia tak nastawiony.Nie ma nic gorszego niz spuszczone uszy jeszcze przed meczem.Oczywiscie trzeba mierzyc sily na zamiary,ale to juz inna sprawa.
    Mam nadzeje,ze nasi potrenuja troszke przed meczem i tor nie bedzie dla nich zaskoczeniem ,bo meczarnie z Crumpem i s-ka byloby juz ponad moje sily ;):).

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    01-10-2007
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mam tylko jedno male pytanko! Czy nasze mecze nie moga rozpoczynac sie o normalnej godzinie (czytaj 19:00) nie w o 17:00 w najgorszy skwar gdzie sie tylko kurzy i nic wiecej??? Pozdrawiam

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Z tą godziną spotkań to jest po części na prośbę kibiców, zwłaszcza z okolic Torunia, którzy regularnie w niemałej liczbie uczęszczają na nasze mecze. Niestety kiedy mecz kończy się po 22:00 nie bardzo mają jak wrócić do domu. Dla mnie jest wystarczający powód aby mecze odbywały się o 17:00. Trzeba być wyrozumiałym.

    Tak przy okazji jestem ciekaw czy Wrocławianie kopiują PiS i bojkotują ten wątek meczowy, czy może już wszystkich najbardziej krewkich wysłano na przymusowy odpoczynek? :)

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Z tą godziną spotkań to jest po części na prośbę kibiców, zwłaszcza z okolic Torunia, którzy regularnie w niemałej liczbie uczęszczają na nasze mecze. Niestety kiedy mecz kończy się po 22:00 nie bardzo mają jak wrócić do domu. Dla mnie jest wystarczający powód aby mecze odbywały się o 17:00. Trzeba być wyrozumiałym.

    Tak przy okazji jestem ciekaw czy Wrocławianie kopiują PiS i bojkotują ten wątek meczowy, czy może już wszystkich najbardziej krewkich wysłano na przymusowy odpoczynek? :)
    To we Wrocławiu s± jeszcze jacy¶ kibice żużla? :P Tam nawet nie ma kto bojkotować tego w±tku i tego forum :P

  13. Powrót do góry    #13
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Jeleniowi to nieco chyba słońce przygrzało główkę, bo owszem komplet w jakim by meczu nie padł - zawsze robi wrażenie. Ale ten tekst, że we Wrocławiu przegrywa już tylko kiedy chce sobie coś popróbować? W każdym razie występy na innych torach sprowadzają go na ziemię. To jednak świetny startowiec, a to generalnie dużo by w Toruniu być groźnym.

    Karol pojedzie? No w tym meczu jak dla mnie decyzja wydaje się być oczywista. Kostek ma wyraźną zniżkę i powinna być pauza, tym bardziej, że wynik zagrożony nie jest.

    Mecz ma pomóc spasować nam się z torem? Coś w tym jest, ale to można przecież potrenować po prostu. Zwłaszcza, że poza Chrisem w tej chwili żaden z naszych nie jeździ na Wyspach.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 29 w 16 postach
    Z tą godziną spotkań to jest po części na prośbę kibiców, zwłaszcza z okolic Torunia, którzy regularnie w niemałej liczbie uczęszczają na nasze mecze. Niestety kiedy mecz kończy się po 22:00 nie bardzo mają jak wrócić do domu. Dla mnie jest wystarczający powód aby mecze odbywały się o 17:00. Trzeba być wyrozumiałym.
    To niech sobie samochody kupią. Na mecze Unii Leszno większość z okolicznych wsi przyjeżdża i jakoś mecze odbywają się o normalnych godzinach. I dla mnie to żaden powód, żeby przez "niemałą" liczbę kibiców z prowincji torunianie musieli siedzieć w kurzawie wysychając na wiór.

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Rafiozi
    a nie wpadłeś na to, że istnieje znacznie prostsze rozwiązanie, które jak mniemam zadowoli i ciebie. Wystaczy częściej i wydajniej polać tor!!!

  16. Powrót do góry    #16
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Może. Ale nie po to istnieją wymogi sztucznego światła by z niego nie korzystać. Żużel jest piękniejszy wieczorem, a i to lepsza pora na mecze i różnego rodzaju sportowe widowisko.

    Z drugiej strony, wiadomo że niedzielny mecz to będzie czysty piknik. I do tego podejrzewam, że przy bardzo małym udziale publiczności - niezależnie od pory.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    To niech sobie samochody kupią. Na mecze Unii Leszno większość z okolicznych wsi przyjeżdża i jakoś mecze odbywają się o normalnych godzinach. I dla mnie to żaden powód, żeby przez "niemałą" liczbę kibiców z prowincji torunianie musieli siedzieć w kurzawie wysychając na wiór.
    Jeszcze pare tygodni temu kibice Leszna płakali, ze na wyjazd do ZG nie jada, bo mecz pozno a rano praca.

  18. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    NO jeszcze się kilku kibiców z Wro się ostało i bojkotu nie ma ;)
    Co do meczu no wiadomo że pewnie wielkich szans na wygraną nie ma nasi potraktują ten mecz na luzie :) taktyka hmm anioły mecz oleją za bardzo i wywieziemy 2 punkty z zaskoczenia haha :)

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Krowa, która dużo ryczy mało mleka daje.
    Idź lepiej do piaskownicy chłopaku.
    nie potrafie Wam dopiec zwiezlej, wybacz ;)

    edit:
    Elendir- wbrew pozorom macie za duzo atutow, zeby ten mecz olac. Shrek, Crump + paru startowcow wystarczy zeby zapewnic emocje... patrz: Szczepaniak.

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    To niech sobie samochody kupią. Na mecze Unii Leszno większość z okolicznych wsi przyjeżdża i jakoś mecze odbywają się o normalnych godzinach. I dla mnie to żaden powód, żeby przez "niemałą" liczbę kibiców z prowincji torunianie musieli siedzieć w kurzawie wysychając na wiór.
    Oczywiście niech sobie, taki dajmy na to, piętnastolatek wyjmie parę złotych z kieszeni, kupi samochód i przyjedzie na mecz.

    W "normalnych godzinach", a co to znaczy ?

    Raczej 19.00 lub 20.00 w niedzielę i zakończenie około 21.00 i 22.00 ciężko nazwać "normalną godziną". Szczególnie jeśli jest się kibicem drużyny przyjezdnej. Mnie już szlag trafia na myśl, że mecz w Rzeszowie zacznie się o 19.00 co komplikuje wyjazd i oznacza bardzo późny powrót w poniedziałek.


  21. Powrót do góry    #21
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    Okazuje sie, ze najwazniejszym tematem do dyskusji przy okazji meczu z Wroclawiem jest... godzina rozegrania tego meczu. Tez bym wolal (jako toruniak oczywiscie), zeby mecz byl o 19.00. Dlaczego? Bo chlodniej! Torunskie trybuny sa prawie calkowicie pozbawione cienia i prazyc sie na prostej przez 3 godziny majac kilkadziesiat minut atrakcji to nic przyjemnego. Do Wroclawia jest ok. 4 godzin jazdy, czyli powrot do domu ok. 1 nocy to tez nic
    wielkiego. A ilu tych kibicow z Wroclawia bedzie? 20?
    Faktycznie zas problem jest z rodzicami, ktorzy maja male
    dzieci, ktore zwykle chodza spac ok. 20.00. Dla nich
    mecz o 19.00 jest duzym problemem. Tez sie zastanawiam
    dla ilu kibicow spod Torunia zakonczenie meczu o 21.00
    nastrecza problem zwiazany z powrotem do domu? Przeciez
    nawet do Grudziadza, czy Chelmna mozna dojechac samochodem w niecala godzine. A ilu kibicow dojezdza PKP lub PKS itp?
    Koniec meczu o 21.00 chyba nie stanowi zas zadnego problemu dla tych, ktorzy poruszaja sie komunikacja miejska. Co dalej? A propos komunikacji i wladz miasta. Remont Broniewskiego trwa. To znaczy paru pracownikow od czasu do czasu rusza tylek, zeby zamontowac jakis kraweznik, a potem maja odpoczywanko. Zastanawiam sie kto planowal im tempo robot, albo kto to nadzoruje. Ja pracujac w takim tempie chyba zanudzilbym sie na smierc. Sobie jedynie wspolczuje, ze dzieki nieudolnosci wlodarzy miejskich trace dziennie dodatkowo ok. 20 minut na stanie na swiatlach. Czyli biorac pod uwage czas remontu przeliczy sie to na koniec na... ok. 35 godzin dodatkowego siedzenia w samochodzie na Broniewskiego.

    Sklad Wrocka:
    1. Jedrzejak
    2. Schlein
    3. Jeleniewski
    4. Wegrzyk
    5. Crump
    6. Janowski
    7. Madsen

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    To we Wrocławiu s± jeszcze jacy¶ kibice żużla? Tam nawet nie ma kto bojkotować tego w±tku i tego forum
    Napiszę tak, lepiej popatrz na swoje podwórko. U was rzeczywiście jest komplet na każdych zawodach. To, że nie pisują tu ludzie z Wrocławia nie znaczy, że ich już nie ma. Jakby się cofnąć w czasie do starych wątków to można zobaczyć ilu ludzi z Wrocka tu kiedyś pisało. Poziom tego forum mówiąc krótko po prostu się skundlił i nie ma za bardzo z kim tu dyskutować. Teraz jest więcej tzw. dzieci neo niż prawdziwych kibiców.
    nie potrafie Wam dopiec zwiezlej, wybacz

    edit:
    Elendir- wbrew pozorom macie za duzo atutow, zeby ten mecz olac. Shrek, Crump + paru startowcow wystarczy zeby zapewnic emocje... patrz: Szczepaniak.
    Oto przykład i odpowiedź gostka na mój post. Jawna złośliwość nic nie wnosząca do dyskusji o meczu, za to zaniżająca poziom tego forum. Ja osobiście dziękuję.

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Oto przykład i odpowiedź gostka na mój post. Jawna złośliwość nic nie wnosząca do dyskusji o meczu, za to zaniżająca poziom tego forum. Ja osobiście dziękuję.
    A wiec specjalnie dla Ciebie, zamiast 2 krotkich linijek zacytuje "rlacha"...

    tradycyjnie, tak bylo w zeszlym roku:
    13 RUNDA DMP 2007: 4-8-2007
    29 lipca z powodu opadów deszczu sędzia Leszek Demski odwołał spotkanie
    po sześciu biegach przy stanie 19-17 dla Unibaxu. Nowy termin jaki wyznaczyło
    szefostwo Ekstraligi to 4 sierpnia. Wobec kontuzji i meczy zawodników w lidze
    angielskiej w tym właśnie terminie Atlas Wrocław był w stanie wystawić tylko
    czterech zawodników. Drużyna Atlasu nie przyjechała na zawody, a sędzia przyznał
    walkower 40-0 dla drużyny Unibaxu Toruń.


    widze tez, ze oprocz naglych napadow kaszlu miewacie tez problemy ze wzrokiem. w zwiazku z tym rozwine ostatnia mysl:

    Nie mozemy olewac meczu z Wroclawiem, Shrek wielokrotnie udowodnil ze potrafi zmobilizowac wroclawska druzyne, a ta zawsze w Toruniu jest grozna. Na dodatek przywieziecie Crumpa szalejacego po parkingu, ktory spedzil tu "chwile" wiec tor zna i srubki w rowerach kolegow odpowiednio przykreci. Jesli dodasz do tego startowcow pokroju Schleina czy tez Jelenia to dojdziesz do wniosku ze spotkanie zapowiada sie interesujaco. skoro 2 tygodnie temu rzadzil u nas Szczepaniak, to tym bardziej Jelenia stac na podobny wynik.

    Ochlon i przestan chlopakowac (gostkowac)- prosze.

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    Widać, że jesteś wyszczekany jak bezpański pies. Myślisz, że jesteś fajny ? Cóż pewnie tak twoja natura. Baw się dobrze.

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Wyluzuj juz.Nie podoba sie to tu nie wchodz i nie wpisuj tych swoich bzdetow kto jest cacy a kto be.Widac ,ze coraz bardzie dostosowujesz sie do kolegow z Wroclawia,ktorzy to od pewnego czasu na tym forum sie nie udzielaja i bog zaplac.
    Masz jakies zale to do mamusi i w husteczke,tu juz przynudzasz.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2004
    Postów
    380
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Weke nie dziw się, że tak jest jak jeden z Wrocławian o nicku SPARTAN wylewał swoje żale i kompleksy w naszych tematach. Wręcz klaskał uszami z radości jak byliśmy na krawędzi bankructwa.

    Fajnie, że Karol będzie miał szansę się odbudować. Mam nadzieje, że Janowski pokaże parę fajnych wyjść z pod taśmy bo jeszcze nie miałem okazji Go oglądać.
    Dzięki Cieślakowi Wrocek ujedzie pewnie coś koło 35pkt.

    Dla mnie Sparta (w znaczeniu słowa żużel) skończyła się na Knudsenie a został WTS kojarzony z RUSKO i CIEŚLAKIEM + podkupowaniem polskich juniorów (nie traktujcie tego jako ataku po prostu takie mam skojarzenia).

  27. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    wierzysz w to co napisałeś?
    do buka nie chodze, wiec smialo moge napisac ze 40 mnie nie zdziwi ;)

    Weke- jak Cie widza, tak Cie pisza. sloma z butow... eod.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2005
    Postów
    1,126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mecz jak kazdy inny w tym roku na wyjezdzie - w plecy.
    Pewnym punktem bedzie Crump, zawodnik o klase lepszy od wszystkich torunskich gwiazd. Ciekawe napewno beda jego pojedynki z Hansem. Ciekawie zapowiada sie rowniez konfrontacja Holder, Janowski. Nasz juniorek, jeszcze tak objezdzony jak australijski bankier nie jest, ale z tego co wiem, to juz go w tym roku z jakis tam punktow ogolil. Jedrzejak cos tam pewnie tez pojedzie, chociaz z Jagusiem lub Andersenem latwo wygrywac nie bedzie, ale emeryta Sullivana moze pyknie. Jeleniewski musi jechac, niech sie chlopak objezdza w tej ekstralidze.
    Jednego jestem pewien - pewnosc siebie zgubila juz nie takie druzyny jak dzisiejszy Unibax, wiec nalezy miec nadzieje, ze historia lubi sie powtarzac. Pamietam jak Unia Tarnow sromotnie przegrala ze Sparta, w ktorej wtedy nie jechal Hancock czy nawet Apator z Crumpem i Rickardssonem w skladzie dostal becki od Cegielskiego i spolki. Wszystko sie moze zdazyc.

    BO NAJLEPSZA W POLSCE JEST SPARTA WROCLAW WUU TEE ESS!

    TRELE MORELE TORUNSKIE .... I ....(prosze dokonczyc wedlug uznania:))

  29. Powrót do góry    #29
    Zaawansowany
    Dołączył
    26-06-2005
    Postów
    1,639
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 89 w 46 postach
    Pewnym punktem bedzie Crump, zawodnik o klase lepszy od wszystkich torunskich gwiazd.
    ...'razem wziętych'. Z roztargnienia musiałeś zapomnieć dodać.

    Najnowsza historia pojedynków Apator-Sparta: (z głowy, mogłem się gdzieś maznąć)

    2004 - wygrana torunian po emocjonującym meczu dop. w 15 biegu (w r. finałowej Sparta wygrywa 48-42)
    2005 - wygrana torunian po emocjonującym meczu dop. w 15 biegu (Puzon vs. Słaboń, Marcin Jaguś bije Hansiora w biegu nr 4, Wiesław jedzie tyle, co w meczu z Włókniarzem 2 tyg. temu)
    2006 - wygrana torunian po emocjonującym meczu dop. w 15 biegu (Bjarne 'gwiazda jednego meczu' Pedersen vs. Crump)
    2007 - (runda PO) Apator zapewnia sobie triumf w dwumeczu dop. w 14 biegu (Miedziak i Dryml vs. Hans i Gapa 4-2)
    2008 - j.w. ? ;P

  30. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 9 w 6 postach
    Jeleniowi to nieco chyba słońce przygrzało główkę,
    @Buszmen, nie uważasz że takimi tekstami równasz w dół do stale obniżającego się poziomu dyskusji tutaj?
    Daniel nie jest oszołomem, żeby twierdzić wszem i wobec, że od teraz na Olimpijskim będzie objeżdżał wszystkich świętych tego sportu, tak jak to robił z Bjerre i Nichollsem w niedzielę. Powiedział, że pojadą do Torunia walczyć o zwycięstwo i to tylko dobrze o nim świadczy. Że na papierze nie ma szans w starciu z naszpikowanym gwiazdami Apatorem...to co innego. Poczekaj jednak, proponuję, do meczu i jak przywiezie (0,1,d,1) wówczas obwieść czytelnikom tego forum, że zawodnik D.J. to fantasta mający pierwsze symptomy udaru mózgu.
    Trochę dystansu i pokory.

    Nie obraź się za osobistą już bardziej dygresję, ale dziwię się, że akurat Ty tej pokory masz tak mało.
    Ty, człowiek, który na najpopularniejszym bukmacherskim forum zbankrutował zimą typując skoki narciarskie, a wiosną dokonał żywota typując żużel.

  31. Powrót do góry    #31
    Użytkownik
    Dołączył
    22-06-2004
    Postów
    236
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Sklad Wrocka:
    1. Jedrzejak
    2. Schlein
    3. Jeleniewski
    4. Wegrzyk
    5. Crump
    6. Janowski
    7. Madsen
    A wg "Pomorskiej" szansę dostanie Słaby:

    Atlas Wrocław:
    1. Tomasz Jędrzejak
    2. Mariusz Węgrzyk
    3. Krzysztof Słaboń
    4. Daniel Jeleniewski
    5. Jason Crump
    6. Maciej Janowski
    7. Filip Sitera

    Unibax Toruń:
    9. Hans Andersen
    10. Adam Wiśniewski
    11. Ryan Sullivan
    12. Adrian Miedziński
    13. Wiesław Jaguś
    14. Damian Celmer
    15. Chris Holder

    Pod nr 10 pewnie Kostek a za Miedziaka - Karol

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Bjerre i Nicholls to faktycznie gwiazdy pierwszej wielkosci w naszej lidze wiec czapki z glow przed Jeleniewskim ,ze zdolal pokonac tych riderow na wlasnym torze.Teraz pokonanie Nickusia,Hancocka czy Golloba bedzie tylko formalnoscia.Szkoda ,ze z forma trafil tak pozno,bo z nim w skladzie jak nic bylibysmy DMS.
    Rozumiem ,ze przy ogolnej mizerii wroclawskiego zuzla trzeba sie podniecac wygranymi z takimi plastronami jak Bjerre czy Nicholls,ale zapewniam,ze na nikim innym wrazenia to nie robi.Nie oznacza to ,ze Daniela nie stac na porzadne zdobycze punktowe,ale robic z niego postrach i pogromce "gwiazd" to juz lekkie przegiecie.

    Tak sie zastanawiam z czego bierze sie u was tyle zolci i slabo maskowanej nienawisci do torunskiej druzyny czy kibicow.
    Jest to efekt jakis kompleksow czy poprostu mamy do czynienia ze zwyklymi karkami i lysymi palami ? Oczywiscie nie chce wrzucac wszystkich do jednego wora,bo sa przeciez kibice z Wroclawia z ktorymi mozna podyskutowac na jakims tam poziomie,ale ci akurat zbyt czesto sie nie udzielaja.
    Ogolnie ten watek to i tak wersal w porownaniu z wczesniejszymi watkami meczowymi naszych druzyn,ale widze ,ze dzieki jakims bezpanskim psom czy dokonczeniem haselka pomalu wracamy na dno.Szkoda.

  33. Powrót do góry    #33
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    A co wam chodzi znowu ? Co rok to samo jesus..
    To ze Jeleń powiedział co powiedział to okej co nie może tak mówić może wierzy w siebie i bardzo dobrze bo to jest podstawą sukcesu ale komu znowu to przeszkadza :/ My swój plan zrobiliśmy mamy 6-ste miejsce jeszcze nie tak dawno wszyscy nas już widzieli w 1 lidze w sumie to nie mieliśmy nawet poco startować a przodowali w tych opiniach kibice .. no wiadomo kogo nie będę palcem pokazywał bo poco ..
    Chłopaki jada do Torunia żeby się pokazać i mam nadzieje że będzie dobre widowisko :)

  34. Powrót do góry    #34
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,783
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,347 w 710 postach
    Mecz nie musi byc taki latwy. Zakladajac, ze druzyna wroclawska
    to dobrzy starterzy - Crump, Jeleniewski, Jedrzejak.
    Do tego Janowski czy Wegrzyk, czy znajacy tor
    Slabon tez moga cos dorzucic. Crumpiego stac na zdobycz
    w okoliach 17 punktow, bo jest w wysmienitej formie
    (Praga dzien wczesniej to pikus - bo blisko).
    A dlaczego mecz nie musi byc taki latwy. Bo nie oszukujmy
    sie - patrzac na mecz z Lesznem i Czestochowa - kazdy
    z torunian bedzie kombinowal jak tu najlepiej
    sie dopasowac, bo cos ekipa jezeli chodzi o ten element jazdy pogubila.
    Po meczu z Czestochowa i meczu w Zielonej
    trudno orzec kto jest pewniakiem - mozna powiedziec,
    ze wahniecia wiekszego formy nie mieli tylko Andersen
    i Holder.
    W skladzie torunian zobaczymy Kostka i Zabika, ktorzy
    ostatnio nie blyszczeli w roznych zawodach. Licze,
    ze Karol bedzie jezdzil bardziej pewnie i spokojnie
    niz w Tarnowie. No nic - zobaczymy. Chcialbym obejrzec
    ladne widowisko i nie denerwowac sie o wynik juz po
    pierwszych dwoch biegach.

  35. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    wszyscy nas już widzieli w 1 lidze w sumie to nie mieliśmy nawet poco startować a przodowali w tych opiniach kibice .. no wiadomo kogo nie będę palcem pokazywał bo poco ..
    Jednak bym poprosil zebys wskazal palcem.Przekonamy sie ,czy tylko kibice Apatora widzieli was w ewentualnych barazach.Bo to ,ze 99% tego forum w tym 99% Krzyzakow stawialo na spadek Unii Tarnow to pewne jak slonce i nawet Twoje zgrabne manipulacje tego nie zmienia.

    Wracajac do meczu.
    Nie w pelni zgadzam sie z Morciaszem.Mecz pewnie nie bedzie do jednej bramki,ale uzbieranie mniej niz 55 pkt przez Apator bardzo mnie zdziwi.Ok ,jesli Kostek utrzyma "forme" z ostatnich spotkan a Karol jednak sie nie przelamie mozemy byc swiadkami bardzej wyrownanego meczu,Zakladam jednak ,ze z Wegrzykiem,Slaboniem czy Jeleniewskim i Schleinem beda sobie radzic.Ogor i Crump to juz inna historia,oni moga pokazac kawal dobrego speedwaya.

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2006
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    najgorsze jest to że połowa kibicow piernikolandii może sie przejechac :]

    Andersen jak ***** jezdzi powyzej 10 pktow zdobyc nie moze w meczu
    Miedziak zardzewial
    Jagus jak nie urok to sraczka
    Sullivan jak mu sie chce to jedzie a jak nie to zarywa laski
    Holder slaba forma ostatnio
    Kosciecha dziadek juz , powinien cukiereczki przed Tv polonia jesc
    innych cieniasow nie znam to nie wymieniam :]

    aczkolwiek schleina bym nie bral tylko wykombinowal ZZ :] albo slabonia w ostatecznosci

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    25-04-2007
    Postów
    485
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    najgorsze jest to że połowa kibicow piernikolandii może sie przejechac :]

    Andersen jak ***** jezdzi powyzej 10 pktow zdobyc nie moze w meczu
    Miedziak zardzewial
    Jagus jak nie urok to sraczka
    Sullivan jak mu sie chce to jedzie a jak nie to zarywa laski
    Holder slaba forma ostatnio
    Kosciecha dziadek juz , powinien cukiereczki przed Tv polonia jesc
    innych cieniasow nie znam to nie wymieniam :]

    aczkolwiek schleina bym nie bral tylko wykombinowal ZZ :] albo slabonia w ostatecznosci
    A moze walkower - tak jak rok temu?
    Raz Sparta stchorzyla, stchorzy moze i po raz kolejny. Ale dobrze, ze macie pokore przed lepszymi odo siebie.

  38. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    najgorsze jest to że połowa kibicow piernikolandii może sie przejechac :]

    Andersen jak ***** jezdzi powyzej 10 pktow zdobyc nie moze w meczu
    Miedziak zardzewial
    Jagus jak nie urok to sraczka
    Sullivan jak mu sie chce to jedzie a jak nie to zarywa laski
    Holder slaba forma ostatnio
    Kosciecha dziadek juz , powinien cukiereczki przed Tv polonia jesc
    innych cieniasow nie znam to nie wymieniam :]

    aczkolwiek schleina bym nie bral tylko wykombinowal ZZ :] albo slabonia w ostatecznosci
    Wlasnie.Sam sie zastanawiam dlaczego taki zespol zdobyl dotychczas o 15 pkt wiecej niz boski WTS.Bedzie musial to zbadac jakis gostek z Archiwum X.To wyglada na jakies zjawisko nadprzyrodzone.
    Z/Z to przepraszam za kogo ? Ogora ,Crumpa czy Jelenia? Za kazdego przyjmuje w ciemno.

  39. Powrót do góry    #39
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-08-2005
    Postów
    1,126
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziewczynom z Torunia sie nudzi w wakacje i wpisuja sie tu caly dzien?

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2006
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    junior_jack , na wioche zbierac chwasty i kapuche jezdzi sie pod koniec sierpnia jak bilety na pks albo pkp sa tansze , co zapomniales ;p?? a po za tym wracajac do "sily" piernikowa , jak WTS zdobywal mistrza , organizowal GP i DPS , i inne turnieje niescieruka itd , to kopernik robil pierniki zeby powstal torun :] , a jak sie balo jezdzic w deszczu przy stanie 19-17 bo strach zaczal zagladac jak zaczelismy wygrywac biegi , to juz nie nasza wina ma sie uklady , ma sie mistrza :] na jeden sezon ... apropo tak sie biliscie o andersena i co 10 pktow nie moze zdobyc u siebie hahah :] brawo , dobrze ze nie lubie piernikow w zadnej postaci ...

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar Valo
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,266
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dziewczynom z Torunia sie nudzi w wakacje i wpisuja sie tu caly dzien?
    Nudzi to się mądremu inaczej kingpinowi.
    Sypnął już frustrat ze cztery posty,jest w formie.;)
    Sam mecz,no chyba się odbędzie i wyjście z 35 pkt będzie sukcesem...

    Unibaxu oczywiście!!!:P

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Wybitnie zenujace sa te przepychanki. Gdyby ekipy prezentowaly podobny poziom to by mozna tlumaczyc to adrenalina. Ale teaz? Trzeba sie cieszyc, ze WTS jeszcze jezdzi, bo dla sportu to u nich atmosfery nie ma.

  43. Powrót do góry    #43
    Użytkownik
    Dołączył
    25-06-2006
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ok u nas nie ma atmosfery , to co maja powiedziec w ZG albo w rzeszowie ??

  44. Powrót do góry    #44
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Nie obraź się za osobistą już bardziej dygresję, ale dziwię się, że akurat Ty tej pokory masz tak mało.
    Ty, człowiek, który na najpopularniejszym bukmacherskim forum zbankrutował zimą typując skoki narciarskie, a wiosną dokonał żywota typując żużel.
    Nie do końca wiem skąd ten drugi wniosek :) Bo ze skokami się zgadza, ale wiosna to raczej czas reaktywacji(szczególnie ta wczesna, niech wynik PO będzie przykładem :) ). Mniejsza z tym, kogo to tutaj obchodzi.

    Ja Danielowi życzę jak najlepiej, jak większości żużlowców. Napisałem o tym, bo trochę mnie zaskoczyła taka wypowiedź, w której brakuje wyraźnie pokory. Bo to że Danny ma doskonale spasowany motor na Olimpijski nie robi z niego super ridera. Aczkolwiek oczywiście z drugiej strony patrząc, to jeżeli obejrzymy się 2 lata wstecz, to w ogóle nie ma czego komentować, bo postępy Jeleniewskiego są uderzające. A znikąd to się nie wzięło, tylko z ciężkiej pracy.

    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  45. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Nie do końca wiem skąd ten drugi wniosek :)
    Moze stad, ze w dlugim terminie jedyna zarobiona osoba jest wlasciciel kasyna? ;)

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •