Pokaż wyniki od 1 do 27 z 27

Wątek: Czy PSŻ powinien wprowadzić sklep internetowy?

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2007
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Czy PSŻ powinien wprowadzić sklep internetowy?

    Uważam, że klub dużo traci na tym że gadżety są dostępne tylko na stadionie. Jest to zrozumiałe podczas sezonu, ale teraz jak jest koniec sezonu. O ile sie nie mylę inne kluby maja takie sklepy. Nie jest to zarzut do klubu (każdy zna sytuacje finansową), mysle że taki ruch zapewnił by jakieś środki


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    07-05-2007
    Postów
    480
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No pewnie mogłaby być zakładka z gadżetami klubowymi na stronie. Napewno ktoś tam z tego skorzysta tylko pytanie na ile prowadzenie czegoś takiego kosztuje bo jak kosztuje to lepiej te pieniążki zainwestowac w sport a nie sklep.



    OOOO mam pomzs teray monabz sprzedawać woreczki z :świętym sjenitem" z pierwszego łuku :)

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik Awatar pavel
    Dołączył
    28-08-2007
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]Uważam, że klub dużo traci na tym że gadżety są dostępne tylko na stadionie.

    Kto się naszą drużyną interesuje, ten chodzi na mecze i bez problemu może kupić, co chce ( sam nabyłem ostatnio kilka fajnych gadżetów). Ci, co nie bywają, to przez Internet i tak nie kupią, bo im to "wisi".

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2007
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zgadzam się co do kosztów (sam nie wiem). Chciałem tylko wywołać dyskusje. Każdy kibic(w tym ja) szuka sposobu na ratowanie klubu. Co do tego że każdy może kupić gadżet jak chodzi na mecze. A czy kluby piłkarskie zarabiają kasę w ten sposób. Dużo osób w Poznaniu chodzi z koszulkami Lecha, ciekawe ile z nich było kiedyś na meczu? Może to głupie porównanie, ale każdy pomysł jest lepszy od żadnego.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2007
    Postów
    352
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    taaaaa, juz widze obroty takiego sklepu w grudniu, styczniu, lutym, lepiej nie marnowac czasu na takie rzeczy

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    16-06-2007
    Postów
    357
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja uważam że taki sklep byłby bez sensu. Kto chce i interesuje się żużlem przychodzi na mecz, może kupić na stoisku z gadżetami coś fajnego. Jeżeli będzie to koszulka może w niej chodzić po mieście tak jak niektórzy mają Lecha i w ten sposób promuje się żużel w Poznaniu na co dzień:) To oczywiście moje zdanie:)
    Pozdrawiam:)

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    29-04-2007
    Postów
    30
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    moze sklap internetowy to nie ale zakladka na stronie z oficjalnymi gadzetami klubowymi to by sie przydala moze tez byc zamieszczona ewentualna informacja o tym w jakich godzinach jest ktos w siedzibie klubu i mozna tez rzezy kupic. NIe zawsze ma sie czas i chce sie przypycha przy stoisku w czasie meczu a poza tym jak juz sie sezon skonczy to byloby to miejsce w ktorym mozna kupic cos komus na prezent a niekoniecznie ma sie ten pomysl w czasie sezonu

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2006
    Postów
    497
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    nie wiem czy mam racje ale nie jest tak ze klub gadzetow nie sprzedaje. wynajmuje jakiejs firmie za jakas tam kase miejsce na stoisko poczas meczu i to ta firma zajmuje sie handlem klubowymi pamiatkami?
    ale jakbym sie mylil to pomysl z zamieszczeniem na stronie zakladki z gadzetami ktore mozna sobie kupic w klubie bylby calkiem dobrym pomyslem. bo rzeczywiscie tloczenie sie na meczu przy stoisku niekiedy jest uciazliwe.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Zakładka na stronie to bardzo dobry pomysł.
    Myślę,że prócz tych gadżetów,które już można było wcześniej zakupić,dodatkowo można by wprowadzić smycze,kubki,zapalniczki,magnesy na lodówkę z logo PSŻ.Na początek kilkanaście sztuk,aby nie narazić klubu na koszty.Poczekać,zobaczyć czy coś ruszy;jeżeli będzie zainteresowanie zwiększyć ilość.Nie od dziś wiadomo,że Polacy coraz częściej kupują przez internet.A na długie jesienno-zimowe wieczory,najlepsze zajęcie to buszowanie w sieci;).
    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    10-05-2007
    Postów
    352
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    smycze to juz dawno sa, kupilem jedna za calego piataka, tyle ze nie wiem,czy wiesz,ze kazda smycz, kubek koszulke, kazda jedna ******** trzeba zamowic w firmie, ktora to wykona, a zamowienia w zaleznosci od towaru zaczynaja sie min. od ilosci 100 sztuk. 100 sztuk, smyczy, kubkow, koszulek, magnesow, robi sie kasa. Nawet jakby wylonic firme zewnetrzna, ktora sprzedawalaby te produkty i oddawala czesc zyskow klubowi, to watpie czy podejmie sie tego w okresie kiedy nie ma sezonu.

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    26-09-2006
    Postów
    33
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Magdo- z tego co wiem, to smycze były w sprzedaży. Były nawet do wyboru: albo PSŻtu albo Skórnickiego.

    W porównaniu do poprzedniego sezonu w tym było zdecydowanie lepiej jeśli chodzi o ilość i jakość pamiątek.

    Nie wiem czy dobrze się orientuję, ale w większości klubów/jak nie we wszystkich sprzedażą pamiątek zajmuje się zewnętrzna firma, która wpłaca do klubu jakąś kasę ustaloną przez klub, więc zdziwiłbym się gdyby w Poznaniu było inaczej. Jeżeli to Klub się tym zajmuje, to może faktycznie warto pomyśleć o sprzedaży praw do pamiątek? Wtedy kasę ma się pewną w klubie, nie trzeba się niczym zajmować, a wiadomo że taka firma będzie się starać by odrobić to co włożyła do klubu i zarobić, więc asortyment będzie różnorodny, a to przecież reklama Klubu.

    Sklep internetowy to dobry pomysł- chociaż dziewczyny na stoisku są bardzo sympatyczne, więc ja wolę zakup pamiątek podczas zawodów;)

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    No fakt,jeżeli chodzi o smycze to coś tam widziałam kątem oka;).
    Nawet jeżeli minimalna wielkość zamówień to sto sztuk,pokusiłabym się o takie przedsięwzięcie.Jeżeli się nie spróbuje, to się nie dowiemy czy pomysł okazał się trafny,czy będzie porażką.
    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pokusiłabym się o takie przedsięwzięcie.
    No się skuś i działaj. Zrób projekt, złóż zamówienie, zapłać (lub znajdź inwestora) i sprzedawaj. Masz fora rozmaite, możesz się ogłosić.

    Ja w domu mam 6 kieliszków z logo Startu. Wymyślone i sfinalizowane przez kibiców. Się chce to można.

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Chyba nie czytasz Abraxas ze zrozumieniem.
    Pytanie było "Czy PSŻ powienien mieć swój sklep internetowy?".I ja na to pytanie odpowiadam,według panujących standardów: pytanie-odpowiedź.Pytaniem nie było,czy "Magda81 powinna mieć sklep internetowy?".Ja tylko sugeruję,wyrażam swoją opinię.Twoje ironiczne uwagi są nie na miejscu.Dlaczego ja mam coś robić,skoro temat jest o PSŻ?!Czasami mam wrażenie,że każdy, kto coś zaproponuje,od razu uznawany jest za "znawcę" i sam powinien się tym zająć.A to nie w tym rzecz.Od tego są odpowiedni ludzie i albo coś zrobią,albo nie.Proste.A od tego jest forum by dyskutować,przedstawiać swój punkt widzenia.Wiesz,jakbym chciała to zestawy obiadowe(talerze,sztućce), z logo PSŻ bym zamówiła.Ale zupełnie nie o to chodzi;).

    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  15. Powrót do góry    #15
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2007
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz racje Magda, mój temat jest od dyskusji która się jak widać ożywiła. Pomysł z zakładkami także uważam za ciekawy,bo o niektórych gadżetach dowiedziałem gdy wisiała kartka przed stadionem. Każdy powinien wiedzieć co można kupić, a nie stać na zatłoczonym stoisku i wypatrywać tego co się chce. Pomysł z zakładkami ,ruszył by kolejki z miejsca.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    pokusiłabym się
    Jak można inaczej to zrozumieć? Zrozumiałem, że skoro 100 szt. to Ty pokusiłabyś się czyli zrobiła.

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    pokusiłabym się
    Jak można inaczej to zrozumieć? Zrozumiałem, że skoro 100 szt. to Ty pokusiłabyś się czyli zrobiła.
    Czy tak ciężko w temacie o PSŻ,domyślić się,że na ICH miejscu bym się POKUSIŁA?
    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  18. Powrót do góry    #18
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2004
    Postów
    462
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy tak ciężko w temacie o PSŻ,domyślić się,że na ICH miejscu bym się POKUSIŁA?
    Faktycznie jacyś nerwowi jesteście. Brak żużla?

    Wiesz Magdo, trudno sie domyślić. Kibice Startu potrafią wziąć sprawy we własne ręce i coś zrobić. I myślałem, że i Ty o tym myślisz. Pomyliłem się, przepraszam.

    Tak trudno wypowiadać się precyzyjnie (jeśli juz chcesz pojedynku na zlosliwosci)?

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Wiesz.
    Nie każdy ma tendencje do chwalenia się.
    Możliwe,że coś robię,coś zrobiłam.
    Ale jak wspomniałam wcześniej,to zupełnie inny temat ;)
    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2007
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.sklep.lotosgdansk.pl/
    Wiem że lotos ma większy budżet i takie tam ale jakoś I ligowa drużyna może zrobić sklep internetowy?!?. A niech by nawet był taki jak ma Fanklub Skorpionów.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2007
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    http://www.sklep.lotosgdansk.pl/
    Wiem że lotos ma większy budżet i takie tam ale jakoś I ligowa drużyna może zrobić sklep internetowy?!?. A niech by nawet był taki jak ma Fanklub Skorpionów.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    11-06-2007
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    taki sklep od dawna powinnien istnieć. Odpowiedni link na stronie zawsze moza cos kupić. jest ktoś w sekretariacie kto mógłbym raz dziennie sprawdzić co by sobie ktos tam życzył. stadion to ,żadne rozwiązanie. czy kibic-hobbysta z np tarnowa ma przyjeżdzać specjalnie na mecz po szalik? Dla klubu to kasa ale też reklama

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany Awatar Magda81
    Dołączył
    06-05-2007
    Postów
    2,390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Coś mi się wydaje,że sklepiku nie będzie,skoro klub odsprzedał logo,"sklepikowi" na stadionie ;).
    Ale mam taki mały pomysł.
    Gadżety możemy sami sobie zamówić,tylko potrzebna jest większa ilość osób.
    Na początek mogą być unikalne szale.
    Mam kogoś kto może zrobić wzór za niewielką odpłatą;wzięłabym ją na siebie ;).
    Szale nie będą sprzedawane,zysku nikt z nich mieć nie będzie,więc nikt nie powinien się czepiać.Użytek własny:)
    Jeżeli podoba Wam się pomysł piszcie.
    Piszcie, co miałoby się znaleźć na szalu.
    Skoro brakuje Wam gadżetów,możemy je sobie sami zorganizować;)

    Scorpio Maurus Ultras !
    Fanatyczny Styl Życia !

  24. Powrót do góry    #24
    Początkujący
    Dołączył
    08-11-2007
    Postów
    4
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uważam że powinien być sklep internetowy, taka jest epoka i do tego zmierza ludzkość. Jak ktoś chce kupić niech ma taką możliwość np teraz na prezent gwiazdkowy. A tak naprawdę to się nazywa marketing doskonale to robi Lech Poznań!

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    06-12-2007
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie wiem,czy mi się wydaje,czy Wy tylko pisać potraficie?
    Narzekaliście na doping,że żenada,że kiepsko,że lipa.
    Dostaliście okazje,można to zmienić-cisza.
    Chcecie sklepik,bo chętnie byście coś zakupili,brakuje Wam gadżetów,kolejne narzekania.
    Dostajecie propozycję;można zorganizować szale,czapki,kubki o unikalnych wzorach-cisza.
    Ja się pytam co z Wami?
    Podają Wam konkrety.Robi się cicho jak makiem zasiał :D
    O co kaman?

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    16-09-2007
    Postów
    226
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nikt tutaj nie narzeka. Chciałem poruszyć ten temat aby klub pozyskał nową możliwość zarobku. Lech jest tutaj dobrym przykładem. Mimo miernych wyników (w stosunku do załozonych tj. majstra) mają świetny marketing. Trzeba od nich wziąć przykład. Rozumiem że nasz klub nie ma dużych środków, ale internet to przyszłość. Ogólnie założłem ten temat licząc że może ktoś z klubu to przeczyta, ale jak widać się pomyliłem....

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik
    Dołączył
    06-12-2007
    Postów
    73
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ale skoro nie ma takiej potrzeby i parcia na sklep, to nie fajnie byłoby sobie samemu zorganizować w/w szalik z wzorem,który powiedzmy będzie miało tylko 20 osób?Skoro klub nie chce zarobić,sklep internetowy go nie interesuje,a kibice są głodni gadżetów, czy to jest zła opcja?;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •