Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18

Wątek: Sklep - na sportowefakty.pl

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    21-08-2003
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Sklep - na sportowefakty.pl

    Chciałbym podzielić sie z wami z moich pierwszych zakupów internetowych .

    pewnego pięknego dnia zapragnąłem posiadać czapke Sullivana w piękna szachownice i znalazłem taki egzemplarz w ww sklepiku postanowiłem ją sobie zamówic kosztowała 70 zł koszt przesyłki to 12 zł wiec do równej stówy zamówiłem jeszce dwa piękne granatowe kubki fan . Za tydzień tak jak pisało poniżej pobiegłem na poczte aby odebrać swoja piękną czapke i kubki które również prezentowały się wspaniale (na zdjęciu) . Piewszą rzecza która odbiegała od umowy to była cena całkowita bo to juz nie 100 a 102 zł no ale czego sie nie robi dla posiadania takiej czapki . Po odpakowaniu okazało się że to wszystko zapakowane jest w pudełko po butach kubki zamiast granatowe są wstrętnie żółte a czapka jkością przypmina wietnamską czapke kuponą na bazarku za 3,5 zł i wypraną już 4 razy .
    Takie to były moje pierwsze zakupy internetowe .

    Pozdrawiam


  2. Powrót do góry    #2
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Po odpakowaniu okazało się że to wszystko zapakowane jest w pudełko po butach
    Bahahahahahahhaah :D:D:D
    po jakich kaloszach? ;]

    kubki zamiast granatowe są wstrętnie żółte
    bahahhaha :D to jeszcze lepiej :D
    moze sprzedawca jak myslisz to
    nie widzi :P

    a czapka jkością przypmina wietnamską czapke kuponą na bazarku za 3,5 zł i wypraną już 4 razy .
    Ale wietnamska czapka
    przebila wszystko :D:D:D

    zwala Ryszard ;)

    pozdro. ;]

  3. Powrót do góry    #3
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    Wątek: Sklep - na sportowefakty.pl

    Sprawa jest w wyjasniana i z pewnoscia blad zostanie naprawiony.

    Za wszelkie komplikacje w imieniu Ruszkiewicz Sport Marketing serdecznie przepraszam.
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Co do czapeczki to jest na niej w ogole napis "Sullivan" ? Bo na tym obrazku co jest na SF to takieg napisu nie ma :(

    2 sprawa - koszty przesyłki :)
    powiedzcie mi kto kupi długopis za 2 zł. którego koszt przesyłki wynosi 12 ? :D

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2003
    Postów
    1,406
    Kliknij i podziękuj
    269
    Podziękowania: 191 w 120 postach
    Chciałbym podzielić sie z wami z moich pierwszych zakupów internetowych .

    pewnego pięknego dnia zapragnąłem posiadać czapke Sullivana w piękna szachownice i znalazłem taki egzemplarz w ww sklepiku postanowiłem ją sobie zamówic kosztowała 70 zł koszt przesyłki to 12 zł wiec do równej stówy zamówiłem jeszce dwa piękne granatowe kubki fan . Za tydzień tak jak pisało poniżej pobiegłem na poczte aby odebrać swoja piękną czapke i kubki które również prezentowały się wspaniale (na zdjęciu) . Piewszą rzecza która odbiegała od umowy to była cena całkowita bo to juz nie 100 a 102 zł no ale czego sie nie robi dla posiadania takiej czapki . Po odpakowaniu okazało się że to wszystko zapakowane jest w pudełko po butach kubki zamiast granatowe są wstrętnie żółte a czapka jkością przypmina wietnamską czapke kuponą na bazarku za 3,5 zł i wypraną już 4 razy .
    Takie to były moje pierwsze zakupy internetowe .

    Pozdrawiam
    nie przesadzaj!
    Wolałbyś aby czapka była brudna???
    Tak jest przynajmniej czysta i wyprana!
    Czepiasz się o 2 zlote , no wiesz - inflacja szaleje!
    Kubeczki dostałeś ? Że inny kolor , wielkie rzeczy , gorzej by było gdybyś dostał zamiast nich np.flaszki po denaturacie (były by troszeczke granatowe :) )
    A swoją drogą to co masz do wietnamczyków - jesteś rasistą?
    Tak więc nie płakałbym z powodu nieudanych zakupów , mogło być gorzej!
    :) :) :) :) :) :)

    (TA WYPOWIEDŹ TO ŻART JAKBY KTOŚ NIE ZAJARZYŁ)
    (A PÓŹNIEJ MNIE WYZWAŁ)
    (I BYŁO BY MI PRZYKRO)
    NARA
    Ignoruję kilku ćwierćinteligentów z tego forum.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Eh właśnie :)

    A do tego strasznie drogie są tam niektóre rzeczy! Np. czapeczke Ułamka można prawie połowę taniej kupić na stadionie podczas meczu. A do tego te 12 zł:)

    Albo breloczki. Jeden... 5 zł!!! Kto będzie dawał 512 zł (bo trzeba kupić 100) za breloczki? No chyba że ktoś ma 100 samochodów i do każdych kluczyków doczepi sobie breloczek :)


  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    10-08-2003
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    czyli dakmy na to chce kupic pocztowke za 2zl to za przesyłke musze bulic 12zł?? cos chyba tu jest nie tak

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    czyli dakmy na to chce kupic pocztowke za 2zl to za przesyłke musze bulic 12zł?? cos chyba tu jest nie tak
    za przesyłke pocztówki chyba 8 zł byś zapłacił

    pocztówka za dyche to jest coś ! :P

  9. Powrót do góry    #9
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    za przesyłke pocztówki chyba 8 zł byś zapłacił

    pocztówka za dyche to jest coś ! :P

    Pretensje prosze miec nie do nas, a do "wielce szanownej i dbajacej o klientow" instytucji jaka jest Poczta Polska - to jej cennik jest tak wysoki;
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący
    Dołączył
    25-06-2003
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tylo po choinke pocztowke wysylac paczka???Nie lepiej wlozyc ja poprostu w koperte i wyslac jako list,naklejajac znaczek za bodajze 1,20 zl.
    Pozostaje sprawa zaplaty za otrzymany towar,ale przeciez sa inne sposoby np.SMS.

  11. Powrót do góry    #11
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    BYQ

    otoz nie masz racji...

    SMS odpada ze wzgledu na to, iz zakup numeru to koszt 10 tys. zlotych, zas np. jak placic za towar o wartosci 2 zl, jak za 5 jak za 10 zl?? wysylac kilka smsow???


    Poza tym operator GSM bierze 56% wartosci smsa!

    zas wyslanie listu za pobraniem to koszt: raz polecenia ( bo pobrania bez plecenia nie wyslesz ), dwa kosztu samego lisru, kosztu pobrania ( 6 zl ), tak wiec realnie koszt zamowienia to 10 zl, a nie 8 jak podajemy; w pzypadku gdyby przedmiotem zamowienia byly same pocztowki to po prostu Ruszkiewicz SM dokladalby do interesu!!

    Tak wiec masz racje iz to nie ma sensu, ale nie nasze ceny a cennik Poczty Polskiej!
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    21-08-2003
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co do pytania czyjest przynajmniej Napis Sullivan to nie zauważyłam natomiast co do kolejnych uwag to nie jestem rancista tylko nie lubie marnować swoich cięzko zarobinych piniędzy . I w moim odczuciu to czapka za 70 zł to nie jest wcale tak mało dotego te kubki i opakowanie (pudełko po butach ) naprawde uważam że nie przystoi . Jeżeli będzie tak dalej to jak to ma się dalej rozijać . Skora sami tolerujemy buble i wciskanie nam ciemnoty . A w tej sytuacji nie można tego inaczej nazwać . Chciałbym tylk żeby właściciel tego sklepu przemyślał sobie to wszystko i zastanowił się jak chce funkcjonować dalej . Skoro stracil już jednego niezadowolonego klijent a jak mówi zasada jeden niezadowolony klijent to 10 złych opini

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    No BYQ ma racje...

    A Darkness nie odpowiedziales na pytanie, czy nie lepiej jest wlozyc pocztówke w koperte i dac priorytet? Wtedy by kosztowało ponad połowę taniej!

    Już sobie wyobrażam pudełko z pocztówką :):) Buehehe fajnie musi to wyglądąć :) Teraz pozostaje pytanie od czego pudełko? Hm... moze od klockow Lego? :) A na pocztówce : Made in Vietnam :):)




  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    27-06-2002
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Ja tam nie mam zastrzeżeń...

    Ja tam nie mogę sie jak na razie przyczepić do tej "firmy"...
    Zamówiłem czapkę Crumpa i co prawda doastałem ją z opuźnieniem, ale doszła...
    Nie była w kartonie po butach i nie jest zrobiona z materiału jak "wietnamskie" czapki :-p
    Pozdrawiam i życzę dalszego rozwoju...

  15. Powrót do góry    #15
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach

    Jason

    dzieki za pozytywna opinie, choc jedna, przekaze ja wlascicielowi Ruszkiewicz SM;

    Bonjo czy Ty umiesz czytac?!

    Owszem mozna wyslac priorytetem, mozna nawet zwyklym listem, ale w jakis sposob trzeba pobrac naleznosc za owa pocztowke. O tym sie nie pomyslalo?:)
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Bonjo jeszcze jest mlody i chyba malo wie
    czytaj chlopcze uwaznie
    sa inne koszty niz wysylka

    pozdro

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Moja Mama zamówiła dla mnie w firmie "Ruszkiewicz SM" książkę pt. "Historia gnieźnieńskiego żużla" (czy jakoś tak - jeszcze tej książki nie odebrałem z Zielonej Góry).

    Niestety, jakiś mało odpowiedzialny pracownik firmy przysłał egemplarz hmmm... wybrakowany (książka wygląda jakby była wcześniej używana, ponoć są ślady czytania, są jakieś zabrudzenia, itp.). Pech chciał, że trafiło na moją Mamę, zamiłowanego bibliofila :) właścicielkę ponad 3500-ego zbioru :) Możecie nie wierzyć, ale książki z lat 70-tych wyglądaja jak nowe :)

    Moja Mama wysłała reprymendę mailem i P Ruszkiewicz przysłał mailem przeprosiny oraz pocztą nowy egzemplarz książki :):):)

    Spotkałem go osobiście, w Bydgoszczy na finale IMP, ale jeszcze nie miałem tego egzemplarza, by mu oddać. Jednak dowiedziałem się, że oddawać nie trzeba.

    Dlatego na tej całej "pomyłce" pracownika firmy skorzysta... biblioteka Domu Dziecka w Kożuchowie (woj. lubuskie).

    Darkness, przekaż zainteresowanemu, że ksiązki moja mama nie wyrzuciła ale przekażała do Kożuchowa. Oczywiście w imieniu "Ruszkiewicz SM".



    AlterEgo

    P.S. Jak widac w każdej firmie może sie trafić czarna owca i mam tylko nadzieję, że ta osoba nie pracuje już w "Ruszkiewicz SM". Dlatego zamiast zakładać tego typu tematy - lepiej zareklamować usługę. Porządne firmy dbaja o Klientów i o swój wizerunek, a sygnały w postaci reklamacji pomagają dobrać odpowiedni personel.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    27-04-2003
    Postów
    362
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale w jakis sposob trzeba pobrac naleznosc za owa pocztowke. O tym sie nie pomyslalo?:)
    Tak jak za Super Usera , tylko np zalozyc konto Inteligo zeby mozna bylo w PKO bez prowizji wplacic.Co ty na to??

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •