Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Tory żużlowe w Polsce...

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2001
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Tory żużlowe w Polsce...

    Przyglądam się wielu torom żużlowym w Polsce i mam odczucia że są niebezpieczne i długie. Chciałbym jednak nawiązać do tego drugiego. W Polsce mamy za długie tory. Przez to zawodu są mało atrakcyjne. Popatrzmy w Angli tam tory mają około 280 metrów długości,a u nas w Polsce 340 390.
    Gdyby skrócić tor zawody byłyby bardziej atrakcyjne, a na stadiony przychodziło by więcej ludzi..


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    21-08-2001
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Masz rację było by ciekawiej i przedewszystkim bezpieczniej poniewarz zawodnicy nie mieli by się gdzie rozpędzić po wyjściu z łuku bo muszą się znowu łamać. Sam uprawiam ten sport o roku i uwarzam że nasz tor jest okropnie długi i nieraz tak się zapieprza że mała bania.

  3. Powrót do góry    #3
    Administrator Awatar darkness
    Dołączył
    02-08-2001
    Postów
    4,859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 56 w 5 postach
    nie wiem jaka jest zaleznosc miedzy dlugoscia toru, a frekwencją ;):)
    ale faktem jest iż krótsze tory i bardziej techniczne sprzyjałyby bardziej widowiskowości spotkań;
    no i przy okazji nasze Orły mogłyby sie dostosować się do torów jakie spotykamy w Anglii, czy w GP...
    pozdrawiam
    Dariusz Górzny

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    11-08-2001
    Postów
    175
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też nie widze zależności między dł toru a frekwencją. A obserwując frekwencje w Polsce i Anglii to można dojść do wniosku że im dłuższe tory tym więcej ludzi.
    To fakt że nasze tory są za długie jednak wynika to z tego że na większości stadionów znajdują się i tor żużlowy i boisko piłkarskie. Jestem za skracaniem torów, ale w obecnej sytuacji to jest raczej nie możliwe. Moim zdaniem tory żużlowe powinny mieć dł od 280 do 340 m . I jeszcze jedno. BANDY!!!! Powinno się wprowadzić (przynajmniej w extralidze), bandy takie jakie obowiązują w GP. wiem że jest to duży wydatek ale napewno poprawiło by to bezpieczeństwo na torach.

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2001
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Długość torów nie jest taka zła,ale bandy są za twarde i za sztywne.W tej kwestii bym apelował ,aby coś zrobić mimo dużych kosztów.Zdrowie zawodników jest najważniejsze.

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2001
    Postów
    51
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Macie racje uderzyć w bande na torze w Polsce to tak jak w mur:) ;)
    Chciałem powiedzieć, że gdyby tory były krótsze to zawody byłyby bardziej interesujące.

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    04-09-2001
    Postów
    19
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Zgadzam się

    Na krótszych torach zawody są bardziej emocjonujące - nie ma zbyt wielkich odleglości między zawodnikami i najcześciej walka trwa do samej mety.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    331
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TAK NA TORACH "ANGIELSKICH" CIĘŻKO SIĘ ROZPEDZIS , NIE TO CO U NAS JAK GOŚĆ NA DOBRĄ HABETE I PIERWSZY WYJDZIE DO PRZODU JEST NIE DO ŁYKNIĘCIA.
    a CZASEM PRZYDAŁO BY SIE TROCHE MIJANKI, BO MECZE ZACZYNAJA BYĆ NUDNE, CZEŚTO PO MECZU NA PIWKU PADAJA SŁOWA" CIEKAWY MECZ NAWET BYŁY ZE DWIE MIJANKI!!!!" ALE OGÓLNIE NUDA

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •