Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 98

Wątek: Puchar UEFA 2005/2006, 10 maja finał (Eindhoven): Middlesbrough FC - Sevilla FC

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach

    Puchar UEFA 2005/2006, 10 maja finał (Eindhoven): Middlesbrough FC - Sevilla FC

    Już w najbliższy czwartek rusza Puchar UEFA i choć na tym etapie (I runda eliminacyjna) jeszcze nic ciekawego się nie dzieje to jednak wątek się przyda już niedługo ;)

    Kalendarz wraz z rozstawieniem drużyn na najbliższe mecze:

    http://www.90minut.pl/liga.php?id=1937

    -----

    I wyniki pierwszych spotkań:
    http://sport.onet.pl/1020297,253,353...yscyplina.html


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Rewanże I rundy kwalifikacyjnej: http://sport.onet.pl/1020297,253,353...yscyplina.html


    ---

    W szwajcarskim Nyonie odbyło się losowanie drugiej rundy eliminacji Pucharu UEFA, w której startują trzy polskie zespoły: Groclin Grodzisk Wielkopolski, Legia Warszawa i Wisła Płock.

    Wisła Płock zmierzy się ze szwajcarskim Grasshoppers Zurych. Groclin spotka się ze słowacką Duklą Bańska Bystrzyca, a Legia Warszawa rywalizować będzie, podobnie jak Wisła Płock, ze szwajcarskim zespołem FC Zurych. Wszystkie nasze zespoły pierwsze mecze rozegrają u siebie.

    Mecze II rundy kwalifikacyjnej odbędą się 11 i 25 sierpnia.
    (Onet.pl)

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje sie, ze najgorszego rywala chwycila Wisla z Plocka, a najlatwiejszego Dyskobolia.

    Z Legia to moze byc roznie :P

    No nic zobaczymy, kazdy sukces naszych druzyn w pucharach przyblizy mistrza Polski do rozstawienia w fazie eliminacyjnej CL, tak wiec kciuki zacisniete i do boju nasi!

    pozdro
    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Ponoć na piłkę jest tak duże zapotrzebowanie w telewizji, a z meczy naszych drużyn w pucharze UEFA zostanie pokazany AŻ jeden! I to w dodatku na TV4, którym nie każdy dysponuje.

    Jeszcze to, że telewizji nie chce się ruszyć czterech liter za granicę mogę z ciężkim sercem zrozumieć. Ale brak transmisji z Grodziska to jest przesada.

    Jak informuje rzecznik Sportfive - Andzrej Placzyński: "Meczu Groclinu nie chciała żadna telewizja, mimo że oferowaliśmy prawa za friko".

    No cóż...

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar Mietow
    Dołączył
    19-09-2003
    Postów
    1,682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ponoć na piłkę jest tak duże zapotrzebowanie w telewizji, a z meczy naszych drużyn w pucharze UEFA zostanie pokazany AŻ jeden! I to w dodatku na TV4, którym nie każdy dysponuje.

    Jeszcze to, że telewizji nie chce się ruszyć czterech liter za granicę mogę z ciężkim sercem zrozumieć. Ale brak transmisji z Grodziska to jest przesada.

    Jak informuje rzecznik Sportfive - Andzrej Placzyński: "Meczu Groclinu nie chciała żadna telewizja, mimo że oferowaliśmy prawa za friko".

    No cóż...
    No bo pewnie według Korzeniowskiego i całego tego zarządziku lepiej póścic lekkoatletyke.....

  6. Powrót do góry    #6
    Super Snajper FTSL
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    2,900
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ponoć na piłkę jest tak duże zapotrzebowanie w telewizji, a z meczy naszych drużyn w pucharze UEFA zostanie pokazany AŻ jeden! I to w dodatku na TV4, którym nie każdy dysponuje.

    Jeszcze to, że telewizji nie chce się ruszyć czterech liter za granicę mogę z ciężkim sercem zrozumieć. Ale brak transmisji z Grodziska to jest przesada.

    Jak informuje rzecznik Sportfive - Andzrej Placzyński: "Meczu Groclinu nie chciała żadna telewizja, mimo że oferowaliśmy prawa za friko".

    No cóż...
    Powiedz do kogo masz pretensje o taki stan rzeczy? Widze ze niektorych nic nie nauczyła lekcja pokory z ub roku. TVN nawet nie wyszedł na zero dzieki swietnej postawie naszych druzyn. Kto w dzisiejszych czasach wywala w błoto duza kase?

    A z tym meczem Groclinu za friko to niezły chwyt marketningowy :D Jak widac skuteczny :d na forum juz złapało sie 2 osoby :D Owszem w wypadku wykupienia praw do transmisji *****iscie silnej europejskiej druzyny czyli Wisły Płock, której awans do nastepenej rundy jest niemal pewny (wkoncu graja z cieniakami) w promocji otrzymuje sie prawa do meczy Groclinu :d Swietny interes :D

    No bo pewnie według Korzeniowskiego i całego tego zarządziku lepiej póścic lekkoatletyke.....
    Wole lekkoatletyke niz polskich grajkow ktorzy w piłke kopnac nie potrafia (Płock). I jakbys był na miejscu Korzeniowskiego to zrobiłbys dokładnie to samo. Płacisz i wiesz z gory jaki towar otrzymujesz (lekkoatletyka czyli 9 dni transmisji po ok 3 godz dziennie) a nie wykładasz ogromna kasei nie spisz po nocach zeby przypadkiem polska druzyna nie odpadła z Czeczenami, Gruzinami i czy innymi potegami swiatowego futbolu po 2 zacietych meczach.
    Całe szczescie ze TVP kupiła mecze Wisły (tez za ogromna kase) A niektorzy powinni zdjac klapki z oczu. Owszem mecze reprezentacji maja duza ogladalnosc ale juz mecze polskich druzyn w pucharach niekiedy maja ogladalnosc max 4-5 mln widzow czyli tyle samo co jeden odcinek głupowatych polskich seriali - porownajcie sobie koszty i zastanowcie sie co bardziej sie opłaca.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Marks:
    A z tym meczem Groclinu za friko to niezły chwyt marketningowy :D Jak widac skuteczny :d na forum juz złapało sie 2 osoby :D Owszem w wypadku wykupienia praw do transmisji *****iscie silnej europejskiej druzyny czyli Wisły Płock, której awans do nastepenej rundy jest niemal pewny (wkoncu graja z cieniakami) w promocji otrzymuje sie prawa do meczy Groclinu :d Swietny interes :D
    Hehe, dobre dobre :P

    Ale coz, bez ryzyka tez nie ma zarobku. TVP zaryzykowalo, bo przeciez nasi sie tez nie palili do pokazywania meczy Wisly. Byly nawet obawy, ze wogole na zywo tych meczow nie obejzymy.

    TVP zaryzykowala i chyba trafila w 10! Bo mecz rewanzowy na pewno duzo wiecej ludzi obejzy, a to oznacza reklame... i kase.

    pozdro
    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  8. Powrót do góry    #8
    Super Snajper FTSL
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    2,900
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    TVP zaryzykowala i chyba trafila w 10! Bo mecz rewanzowy na pewno duzo wiecej ludzi obejzy, a to oznacza reklame... i kase.
    Lukair, zgadza sie :)
    Nie trzeba tez dodawac jaka popularnoscia ciesza sie w naszym kraju takie zespoły jak Legia i Wisła a jaka Płock i Groclin, wiec chyba logiczne jest gdzie mozna probowac inwestowac a gdzie jest to bardzo mało opłacalne :)

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Wole lekkoatletyke niz polskich grajkow ktorzy w piłke kopnac nie potrafia (Płock). I jakbys był na miejscu Korzeniowskiego to zrobiłbys dokładnie to samo.
    Naszą lekkąatletykę z Majewskim, który zajmuje 12 miejsce w swoim finale? Naszą lekką z Wioletta Janowską, która miała mieć szansę medalową, a która kończy bieg na ... 14 miejscu?

    Jakbym był na miejscu Korzeniowskiego zainwestowałbym w żużel bo to mój ulubiony sport ;). A myśle, że taki finał GP albo mecz ligowy na szczycie przyciąga nie mniej widzów niż przykladowy mecz Groclinu w UEFA, czy rzut oszczepem kobiet...
    C'mon You Gunners!

  10. Powrót do góry    #10
    Super Snajper FTSL
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    2,900
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Naszą lekkąatletykę z Majewskim, który zajmuje 12 miejsce w swoim finale? Naszą lekką z Wioletta Janowską, która miała mieć szansę medalową, a która kończy bieg na ... 14 miejscu?
    Ciekawe porownanie :)
    To Ty nie powinienes ogladac piłki noznej wcale :) Bo przeciez ani nasza reprezentacja ani kluby nic znaczacego na przestrzeni kilkudziesieciu lat nie osiagneły :)

    Jakbym był na miejscu Korzeniowskiego zainwestowałbym w żużel bo to mój ulubiony sport . A myśle, że taki finał GP albo mecz ligowy na szczycie przyciąga nie mniej widzów niż przykladowy mecz Groclinu w UEFA, czy rzut oszczepem kobiet...
    To wyleciałbys szybciej ze stanowiska niz Ci sie to wydaje :) Zuzel na całym swiecie to sport egzotyczny, w Polsce zreszta rowniez :) I nie pisz o frekwencjach na stadionie :) Znam osoby z Tarnowa ktore nie wiedza ile okrazen scigaja sie zuzlowcy a co dopiero mowiac o mieszkancach miast w ktorych nie ma klubow zuzlowych. Zuzel nigdy nie bedzie miał u nas takiej popularnosci jak chocby piłka czy tez lekkoatletyka nie mowiac juz o skokach narciarskich ;)

  11. Powrót do góry    #11
    Zaawansowany Awatar Mietow
    Dołączył
    19-09-2003
    Postów
    1,682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już jutro mecze naszych drużyn największe szanse daje Groclinowi a najmniejsze Wiśle.

    Wisła Płock zapewne poleci już w tej rundzie bo jakos niechce mi sie wierzyć że zdołają wyjsc zwycięsko z tej pary.

    Co do Legi to też mam jakies mieszane uczucia Włodarczyk wykorzystuje jedną sytuacje na cztery a jutro może tyle ich niebyć do tego drużyny Szwajcarskie są mocne co pokazują Eliminacje LM.

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trzeba wierzyc i kibicowym naszym druzynom w pucharach, bo kazde zwyciestwo jest na wage rozstawienia w CL.

    Wisla co prawda zrobila milowy krok, ale pilka to takze sport i nigdy nie bedziemy pewni jak to sie skonczy. Dlatego bede liczyl przede wszystkim na dwoch wielkich czyli Groclin i Legie, a jak jeszcze swoje 3 grosze dolozy Wisla z Plocka tym lepiej.

    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  13. Powrót do góry    #13
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trzeba wierzyc i kibicowym naszym druzynom w pucharach, bo kazde zwyciestwo jest na wage rozstawienia w CL.

    Wisla co prawda zrobila milowy krok, ale pilka to takze sport i nigdy nie bedziemy pewni jak to sie skonczy. Dlatego bede liczyl przede wszystkim na dwoch wielkich czyli Groclin i Legie, a jak jeszcze swoje 3 grosze dolozy Wisla z Plocka tym lepiej.

    lukair
    Ja sobie tak marze, ze teraz wszystkie nasze druzyny przejda do nastepnej rundy. I pozniej do fazy grupowej uefa dostanie sie legia i groclin, a plock niestety odpadnie. Z grupy wyjdzie jedna z tych dwoch druzyn, a do tego dojdzie 3pozycja wisly krakow. I na wiosne bedziemy mieli 2zespoly w pucharach. Jeszcze kadra ogoli anglikow i w cieniu dziurogatu objawi nam sie zlota jesien naszej jakby to powiedzial tomaszewski (s)kopanej.



    edit: Co do rozstawienia to ten zeszloroczny blamaz naszych w pucharach bedzie sie nam odbijal czkawka jeszcze przez cztery lata, niestety

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    489
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Trzeba wierzyc i kibicowym naszym druzynom w pucharach, bo kazde zwyciestwo jest na wage rozstawienia w CL.

    Wisla co prawda zrobila milowy krok, ale pilka to takze sport i nigdy nie bedziemy pewni jak to sie skonczy. Dlatego bede liczyl przede wszystkim na dwoch wielkich czyli Groclin i Legie, a jak jeszcze swoje 3 grosze dolozy Wisla z Plocka tym lepiej.
    No nie do konca! Bo z tego co sie orientuje to do rankingu licza sie tylko mecze juz w samej fazie rozgrywkowej. Czyli wyniki eliminacji nie sa brane pod uwage.Ja osobiscie licze na 3druzyny w fazie grupowej i zeby chociaz 2(ewentualnie z Wisla) zagraly na wiosne w pucharach. Mam nadzieje ze Wisla Plock nie zrobi nam takiego syfu jak 2lata temu, a Legia nie trafi znow na Austrie Wieden! ;)
    Unia Tarnów! Wisła Kraków! Chelsea Londyn! Inter Mediolan! Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar Mietow
    Dołączył
    19-09-2003
    Postów
    1,682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wyniki meczów polskich drużyn.

    Groclin Grodzisk 4 - 1 Banska Bystrica

    Grasshoppers 1 - 0 Wisla Plock

    Legia Warsaw 0 - 1 Zurich

    Cieszy wynik Groclincu który można powiedziec jest już prawie w kolejnej rudznie pucharu Uefa, Wisła Płock przegrałą tylko jedną bramką i wciąż szansa awansu jest.

    Gra Legii ŻENADA, gdyby nie dzisia świetny Fabiański to Szwajcarzy mogli dzisiaj wygrać kilkoma bramkami, niema w tej drużynie wogule pomysłu do gry, pomoc i napastnicy tragedai obrona jeszcze jako tako grała, a najbardziej jestem wkurzony na to bo Legia mi ****ała kupon a był to ostatni już mecz na nim :p

    Mimo wszystko wierze w awanas wszystkich polskich zespołów:P

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-12-2002
    Postów
    545
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    alez dno,alez chlam,alez zenada,przeciez Legia to jedna wielka zbieranina amatorow i paralitykow,oni przynosza tylko wstyd na cala europe.

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    brawa dla kibicow, swietny doping przez caly mecz, dobra oprawa - jakos machajace flagi nikomu nie przeszkadzaly;). Kibicow w Polsce mamy swietnych i to jedyny pozytyw polskiej pilki noznej. Czasami jeszcze Wisla czy Groclin pokona znana firme, choc i tak roznie z tym bywa. Kilka lat temu wszyscy narzekali, ale przynajmniej nie dostawalismy w dupe od przecietniakow. ITI z calym tym Walterem i Zygo nie radza sobie kompletnie. Mam 22 lata, a tak slabo grajacej Legii jeszcze nie widzialem.

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    02-10-2004
    Postów
    189
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak przegrać to w wielkim stylu... tracąc bramkę w ostatniej sekundzie meczu:/:( Najbardziej to mi szkoda Fabiańskiego, napracował sie chłopak a g**** z tego ostatecznie ma:(

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Cieszy mnie postawa Groclinu, awans jest prawie pewny :).
    Nadspodziewanie dobrze wygląda wynik Wisły. Sądziłem, że mecz skończy się bardzo wysokim zwycięstwem Szwajcarów.

    Martwi natomiast porażka Legionistów na własnym stadionie. Co prawda grali od 18 minuty w 10, ale mogli jednak pokazać cosik więcej. Szkoda utraty bramki w doliczonym czasie gry. Awans dalej jest bardzo nierealny. :(
    C'mon You Gunners!

  20. Powrót do góry    #20
    Super Snajper FTSL
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    2,900
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cieszy wynik Groclinu, za 2 tyg raczej spokojny mecz rewanzowy. Szkoda Płocka, ponoc Jelen nie wykorzystał rzutu karnego ale mimo tego wynik 0:1 tragiczny nie jest wiec cien szansy na awans jest :)
    Co do Legi :) lezacego sie nie kopie wiec rozpisywał sie nie bede. Całe szczescie ze meczu nie widziałem, zgodnie z przewidywaniem o wiele bardziej ciekawsze okazał sie finał 200 m meszczyzn czy 100 pp kobiet podczas MS w lekkoatletyce:) Jeszcze nie tak dawno oburzano sie tutaj ze TVP nie wykupiła praw do transmisji z UEFA :) Pytam sie za co płacic taka kase ?:)

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2003
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Psia jego mac Legia... Co tu robic no oni w innej epoce zyja. Tak chcialem zeby ta legia byla w grupie uefa. Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, moze wreszcie ktos w legii zrozumie ze sentymentow w dzisiejszym futbolu nie ma. Przykro mi panie magiera, przykro mi panie surma, przykro mi panie szala, przykro mi redaktorze roslon, przykro mi panie sokolowski, przy calej symapatii szczegolnie do roslonia.... brak wam jednej fundamentalnej rzeczy zeby grac dobrze......UMIEJETNOSCI i Talentu!!!!

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar NITa
    Dołączył
    18-07-2002
    Postów
    4,403
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hmm... no i po piłkarskim czwartku...
    Groclin zrobił to co trzeba, a nawet więcej - awans do kolejnej rundy ma już chyba w kieszeni.
    Wisła Płock mile zaskoczyła mnie wynikiem - tylko 0:1, a myślałem, że dostaną tam ostre "bęcki" ;). Kto wie - przy rewanżu u siebie i odrobinie szczęścia - może być niespodzianka i awans ;), ale zobaczymy.
    Legia... hmm... - kiepska gra i jeszcze gorszy wynik. Myślę, że nie przejdą dalej, chociaż bardzo im tego życzę. Przy tak słabej dyspozycji i tak krótkiej ławce rezerwowych może być nieciekawie - chyba, że Szwajcarzy zlekceważą ich w rewanżu...
    Podsumowując - Groclin i Płock nie zawiedli, Legia - mocno rozczarowała, ale nie po raz pierwszy i pewnie nie ostatni...

  23. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Powiedzmy, ze w rywalizacji TVP z Polsatem w doborze widowisk, ta druga przegrala z kretesem :P

    Legia grala fatalnie, i tylko dzieki kibicom, ktorzy byli glosnio pelne 90 minut dalo sie jakos ogladac ta szmire.

    Z Fabianskiego bedzie kolejny wielki bramkarz. Legia ma jakies szczescie do tej pozycji, ze zawsze sie ktos znajdzie kolejny.

    Groclin zrobil sobie taka zaliczke, ze problemow w rewanzu byc nie moze.

    Co do Plocka to nie wiem nawet jak wygladala gra. Moze Plock caly mecz siedzial na swojej polowie i ledwo co zagrozil bramce rywala(ten ponoc karny). Tak wiec wole sie wstrzymac, chociaz prawda, ze wynik jest obiecujacy.

    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja tam nie moge uwierzyc w to co widzialem. Legia ma przeciez kilku swietnych i obiecujacych zawodnikow. Tylko gra jakas taka niepoukladana - trener?? Moim zdaniem Zielinski musi odejsc, mimo, ze go darze sympatia nie nadaje sie jednak na trenera.

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    To wyglądało tak, jakby po czerwonej kartce Surmy pozostali Legioniści stanęli w miejscu z pytaniem "yyy, to co teraz robimy ?". Tu chyba faktycznie trener nawalił coś z ustawieniem i taktyką bo żeby za cały mecz (u siebie !) nie oddać żadnego celnego strzału na bramkę to już jest dramat.

  26. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar LegiaL
    Dołączył
    08-08-2001
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mi brak słów. Na usta ciśnie się tylko k... mać.

    Przy całym moim szacunku dla Zielińskiego - czas dać sobie spokój z Legią panie Jacku.






    Świetlik, chrabąszcz a nawet mysza to jest przyroda w swym całokształcie imponująca. I jeśli gdzieś kot goni myszę, to goni przyrodę w osobie tej myszy i wypada przywalić temu kotu tak, żeby mu nigdy mysza do głowy nie przyszła.

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Całe szczescie ze meczu nie widziałem, zgodnie z przewidywaniem o wiele bardziej ciekawsze okazał sie finał 200 m meszczyzn czy 100 pp kobiet podczas MS w lekkoatletyce:) Jeszcze nie tak dawno oburzano sie tutaj ze TVP nie wykupiła praw do transmisji z UEFA :) Pytam sie za co płacic taka kase ?:)
    Też oglądałem relację z Helsinek :). Akurat Legia była pokazywana, a psioczyłem o Groclin. Mecz tej drużyny chyba nie można określić jako porażka czy antyfootball. I chętnie bym sobie ich meczyk ze Słowakami obejrzał.
    C'mon You Gunners!

  28. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Faktycznie chyba Jackowi potrzebny jest staz w nizszej lidze, bo niczym dobrym Legii nie sluzy. Przeciez takich slabych zawodnikow znowu Legia nie ma, zeby np. z Arka nie wygrac, albo z takim przecietnym zespolem Szwajcarskim.

    Oto pozostale wyniki dzisiejszych spotkan(sporo tego :P )zrodlo. onet.pl:

    Groclin Grodzisk Wlkp. 4:1 (0:0) Dukla Bańska Bystrzyca

    Legia Warszawa 0:1 (0:0) FC Zurich

    Grasshoppers Zurych 1:0 (0:0) Wisła Płock

    Apoel Nikozja 1:0 (0:0) Maccabi Tel Awiw

    MSK Żilina 1:2 (1:0) Austria Wiedeń

    Bananc Erewan 2:4 (2:0) Dnipro Dniepropietrowsk

    Baszkimi Kumanovo 0:5 (0:3) Maccabi Petah Tikwa

    Aszdod SC 2:2 (2:2) NK Tehnik Domżale

    FC Kopenhaga 2:0 (0:0) Carmathen Town

    Dinamo Bukareszt 3:1 (3:1) Omonia Nikozja

    Djurgarden Sztokholm 1:1 (0:1) Cork City

    Esbjerg IF 0:1 (0:1) Tromsoe IL

    Litex Łowecz 1:0 (0:0) NK Rijeka

    FC Midtjylland 2:1 (1:0) B36 Torshavn

    Matav FC Sopron 0:3 (0:0) Metalurg Donieck

    SV Pasching 2:2 (1:1) Zenit Sankt Petersburg

    FC Vaduz 0:1 (0:1) Besiktas Stambuł

    FSV Mainz 2:0 (1:0) IB Keflavik

    Halmstad BK 1:1 (1:0) FC Linfield

    Inter Zapresic 1:3 (1:1) Crvena Zvezda Belgrad

    Krylia Sowietow Samara 2:0 (1:0) BATE Borysow

    OFK Belgrad 2:1 (2:0) Lokomotiw Płowdiw

    Metalurgs Lipawa 2:3 (1:0) Racing Genk

    MTZ-RIPA Mińsk 1:1 (0:1) FK Teplice

    MyPa Myllykoski 0:0 Dundee United

    Nistru Otaci 0:2 (0:0) Grazer AK

    Publikum Celje 1:0 (0:0) Lewski Sofia

    Brann Bergen 0:0 Allianssi Vantaa

    Rapid Bukareszt 3:0 (1:0) Vardar Skopje

    Rhyl FC 0:1 (0:1) Viking Stavanger

    Zeta Golubovci 0:1 (0:0) NK Siroki Brijeg


    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  29. Powrót do góry    #29
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    489
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Scheiße!

    Rozpoczynamy komentowanie! A wiec:

    1)Groclin-Cieszy postawa tej druzyny w kontekscie kolejnych spotkan w P.Uefa. Szkoda ze frajersko stracili bramke,ale awansowac to niemal musza! ;)
    2)Wisla Plock-Najwieksza porazka ligi polskiej. Przegrac 1:0 z taki pajacykami. No bez przesady! Polamatorski klub pokonuje 4klub w lidze polskiej! Zalosc!
    3)Legia Warszawa-a wlasciwie legla warszawa! Te obrazliwe slowa jak ulal pasuja do tego co pokazala Legia w eliminacjach P.Uefa.Nic juz na ten temat nie bede pisal bo szkoda mi meczyc palce by opisac to marne widowisko! Grrrrr! ;)

  30. Powrót do góry    #30
    Super Snajper FTSL
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    2,900
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    2)Wisla Plock-Najwieksza porazka ligi polskiej. Przegrac 1:0 z taki pajacykami. No bez przesady! Polamatorski klub pokonuje 4klub w lidze polskiej! Zalosc!
    Dobre :d
    Grasshopers Zurich to połamatorska druzyna pajacow tak ?:D Mimo ze upałow od dłuzszego czasu juz nie ma to jednak niektórym chyba ostro słoneczko przygrzalo :D No ale coz, albo trzeba byc kompletnym laikiem i nie wiedziec ze liga szwajcarska jest wyzej w rankinku jak polska, lub tez trzeba zyc w swiecie marzen i fantazji i myslec ze polska klubowa piłka nozna znaczy cos istotnego w europie :)

    Moze troszke wzbogadze Twoja uboga wiedze:) Grasshoppers to 3 druzyna ub sezonu ligi szwajcarskiej, ligi z ktorej 2 zespoły graja w elminacjach LM i przynajmniej 1 z nich ma bardzo duze szanse na awans. A tak na koniec, ten półamatorski pajacowy klubik z kótrym przegrał europejski mocny klub z Płocka, w sezonie w którym Legia osiagneła ćwiercfinał LM, moze poszczycic sie takim samym osiagnieciem :)

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-06-2002
    Postów
    2,218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rozwinę trochę temat amatorstwa Grasshoppers Zurych...:D
    Nie chodzi tutaj o sam fakt, że liga szwajcarska zajmuje wyższe miejsce w rankingu UEFA.
    Druga sprawa, kojarzenie zespołu Grasshoppers z piłką amatorską to zbrodnia. To już nie ten sam zespół co w końcowych latach dziewięćdziesiątych, ale nadal solidny europejski średniak z mocną ofensywną trójką Brazylijczyków- Dos Santosem, Rogerio i Eduardo.
    Przecież dobrze wiemy jakie osiągnięcia w Polsce i w Europie ma Wisła Płock - żadne.
    A zespół z Zurychu?
    - 27-krotny mistrz Szwajcarii,
    - 18-krotny zdobywca krajowego pucharu,
    - występy w Lidze Mistrzów (95/96 & 96/97),
    i największy sukces zespołu: - półfinał PUEFA 1978
    - w Grasshoppers grali Alain Sutter, Stephane Chapuistat, Giovane Elber,
    - drużynę trenowali Leo Beenhakker, Roy Hodgson i Ottmar Hitzfeld.

    PS. Amatorstwo?

  32. Powrót do góry    #32
    Super Snajper FTSL
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    2,900
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mario, szkoda nerwow ;) niektorzy ultrasi juz tak maja :P

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    27-02-2004
    Postów
    489
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dobre
    Grasshopers Zurich to połamatorska druzyna pajacow tak ? Mimo ze upałow od dłuzszego czasu juz nie ma to jednak niektórym chyba ostro słoneczko przygrzalo No ale coz, albo trzeba byc kompletnym laikiem i nie wiedziec ze liga szwajcarska jest wyzej w rankinku jak polska, lub tez trzeba zyc w swiecie marzen i fantazji i myslec ze polska klubowa piłka nozna znaczy cos istotnego w europie

    Moze troszke wzbogadze Twoja uboga wiedze Grasshoppers to 3 druzyna ub sezonu ligi szwajcarskiej, ligi z ktorej 2 zespoły graja w elminacjach LM i przynajmniej 1 z nich ma bardzo duze szanse na awans. A tak na koniec, ten półamatorski pajacowy klubik z kótrym przegrał europejski mocny klub z Płocka, w sezonie w którym Legia osiagneła ćwiercfinał LM, moze poszczycic sie takim samym osiagnieciem
    Rozwinę trochę temat amatorstwa Grasshoppers Zurych...
    Nie chodzi tutaj o sam fakt, że liga szwajcarska zajmuje wyższe miejsce w rankingu UEFA.
    Druga sprawa, kojarzenie zespołu Grasshoppers z piłką amatorską to zbrodnia. To już nie ten sam zespół co w końcowych latach dziewięćdziesiątych, ale nadal solidny europejski średniak z mocną ofensywną trójką Brazylijczyków- Dos Santosem, Rogerio i Eduardo.
    Przecież dobrze wiemy jakie osiągnięcia w Polsce i w Europie ma Wisła Płock - żadne.
    A zespół z Zurychu?
    - 27-krotny mistrz Szwajcarii,
    - 18-krotny zdobywca krajowego pucharu,
    - występy w Lidze Mistrzów (95/96 & 96/97),
    i największy sukces zespołu: - półfinał PUEFA 1978
    - w Grasshoppers grali Alain Sutter, Stephane Chapuistat, Giovane Elber,
    - drużynę trenowali Leo Beenhakker, Roy Hodgson i Ottmar Hitzfeld.

    PS. Amatorstwo?
    Dopiero teraz zauważyłem jak mnie...."wyprowadziliscie z błedu" :P A tak poważnie pisząc to macie calkowita rację. Troche się zbłaźniłem tym wpisem.Pierwszy i mam nadzieje że ostatni raz! ;) Nie chciałbym sie tłumaczyc dlaczego tak a nie inaczej napisałem,ale zainteresowane osoby wiedzą co się stało w tym "nieszczęsnym" dniu i dlaczego patrzac sie jedynie na wyniki spotkan,dałem sie poniesc emocją!

    Pozdro! ;)

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ehh jedynie groclin... pocieszenie ze jak wisla odpadnie z panatinaikosem to bedziemy mieli 2 godne ekipz w uefa.

  35. Powrót do góry    #35
    Super Snajper FTSL
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    2,900
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to juz jedna Wisła pozegnała sie z pucharem uefa :) Ale co sie dziwic jak gwiazda druzyny jest kulawy Jelen...
    Groclin zremisował z Banska, wiec bedziemy miec 2 zespoły w 1 rundzie Uefa :)

  36. Powrót do góry    #36
    Zaawansowany Awatar Mietow
    Dołączył
    19-09-2003
    Postów
    1,682
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to juz jedna Wisła pozegnała sie z pucharem uefa :) Ale co sie dziwic jak gwiazda druzyny jest kulawy Jelen...
    Groclin zremisował z Banska, wiec bedziemy miec 2 zespoły w 1 rundzie Uefa :)
    Jeszcze cycu jest Legia która narazie remisuje w Szwajcarki 1:1, kto wie może sie uda :p

  37. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    No to juz jedna Wisła pozegnała sie z pucharem uefa :) Ale co sie dziwic jak gwiazda druzyny jest kulawy Jelen...
    Groclin zremisował z Banska, wiec bedziemy miec 2 zespoły w 1 rundzie Uefa :)
    Jeszcze cycu jest Legia która narazie remisuje w Szwajcarki 1:1, kto wie może sie uda :p
    Jeszcze cycu jest Legia która juz przegrywa 2-1

  38. Powrót do góry    #38
    Super Snajper FTSL
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    2,900
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze cycu jest Legia która narazie remisuje w Szwajcarki 1:1, kto wie może sie uda
    Marzyciel... :) No niech bedzie "optymista" :)
    Legia juz przed meczem odpadła.

    Zapowiada sie drugi rok z rzedu *****isty wspolczynnik rankingowy naszej federacji :)


    Legia ładnie sie zaprezentowała :) 5:1 w dwumeczu chyba mowi wszystko o naszej klubowej piłce. Jednym slowem mowiac nedza.

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    FC Zurych - Legia Warszawa 4:1 (2:1)
    Bramki: Alhassane Keita (25 i 65 min.), Iulian Filipescu (30 min.), Clederson Cesar (80 min. - karny) - Sebastian Szałachowski (20 min.).

    Dukla Bańska Bystrzyca - Groclin Grodzisk Wlkp. 0:0

    Wisła Płock - Grasshoppers Zurych 3:2 (2:1)
    Bramki: Dariusz Gęsior dwie (35, 38 min.), Sead Zilic (69 min.) - Antonio Dos Santos (30 min.), Eduardo (83 min.).



    Wisła i Legia przegrały awans w... wiślackim stylu. Tracąc zawodnika z powodu czerwonej kartki i nie dowożąc wyniku do końca (brakło raptem kilka minut) albo dając sobie wcisnąć piłkę do bramki 4 razy.

    R.I.P. :)

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-05-2003
    Postów
    1,018
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    dawno tak cienkiej legii nie widzialem.
    4:1 mowi wszytsko. wisla przynajmniej miala lepszego przeciwnika, i niestety pecha. a legia to w ostatnim czasie "chlopcy do bicia"

  41. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2001
    Postów
    1,420
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    NO dobrze się stało.
    Jestem kibicem Legii i cieszę się że odpadli bo już więcej wstydu w europie nie narobią.
    ZYGO BEDNARZ WONT


  42. Powrót do góry    #42
    Super Snajper FTSL
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    2,900
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Za 3 godz poznamy rywali naszych druzyn w 1 rundzie uefa.

    Drużyny rozstawione (po nazwie kraju współczynnik klubowy UEFA):

    CSKA Moskwa (Rosja) 34.469 - obrońca trofeum
    AS Roma (Włochy) 73.191
    Bayer Leverkusen (Niemcy) 65.166
    Feyenoord Rotterdam (Holandia) 62.145
    VfB Stuttgart (Niemcy) 58.166
    Sporting Lizbona (Portugalia) 55.739
    AS Monaco (Francja) 53.324
    AJ Auxerre (Francja)51.324
    Galatasaray Stambuł (Turcja) 50.872
    AEK Ateny (Grecja) 47.714
    Hertha Berlin (Niemcy) 46.166
    Lokomotiw Moskwa (Rosja) 38.469
    Besiktas Stambuł (Turcja) 37.872
    AZ Alkmaar (Holandia) 37.145
    FC Sevilla (Hiszpania) 36.326
    Olympique Marsylia (Francja) 36.324
    PAOK Saloniki (Grecja) 35.714
    Slavia Praga (Czechy) 35.223
    FC Basel (Szwajcaria) 33.887
    Wisła Kraków (Polska) 32.929
    Middlesbrough (Anglia) 32.864
    Partizan Belgrad (Serbia i Czarnogóra) 30.012
    Espanyol Barcelona (Hiszpania) 29.326
    RC Lens (Francja) 29.324
    Szachtar Donieck (Ukraina) 28.199
    Austria Wiedeń (Austria) 27.208
    SC Heerenveen (Holandia) 26.145
    Grazer AK (Austria) 25.208
    Osasuna Pampeluna (Hiszpania) 24.326
    Dnipro Dnipropietrowsk (Ukraina) 24.199
    Hamburger SV (Niemcy) 24.166
    Crvena Zvezda Belgrad (Serbia i Czarnogóra) 21.012
    Everton (Anglia) 20.864
    Bolton Wanderers (Anglia) 20.864
    Sampdoria Genua (Włochy) 20.191
    Palermo (Włochy) 20.191
    Steaua Bukareszt (Rumunia) 20.101
    Broendby Kopenhaga (Dania) 19.676
    Racing Genk (Belgia) 19.476
    Grasshoppers Zurych (Szwajcaria) 18.887

    Drużyny nierozstawione:

    Zenit Sankt Petersburg (Rosja) 18.469
    FK Teplice (Czechy) 18.223
    Lewski Sofia (Bułgaria) 18.118
    RC Strasbourg (Francja) 17.324
    Stade Rennes (Francja) 16.324
    FSV Mainz (Niemcy) 16.166
    Sporting Braga (Portugalia) 15.739
    Aris Saloniki (Grecja) 15.714
    FC Kopenhaga (Dania) 15.676
    CSKA Sofia (Bułgaria) 15.118
    Vitoria Setubal (Portugalia) 14.739
    Vitoria Guimaraes (Portugalia) 14.739
    DVSC Debreczyn (Wegry) 14.390
    FC Łowecz (Bułgaria) 14.118
    Willem II Tilburg (Holandia) 13.145
    Halmstads BK (Szwecja) 13.076
    Skoda Xanthi (Grecja) 12.714
    Viking Stavanger (Norwegia) 12.665
    Hibernian Edynburg (Szkocja) 12.476
    Dinamo Bukareszt (Rumunia) 12.101
    Groclin Grodzisk Wlkp. (Polska) 11.929
    Vaalerenga Oslo (Norwegia) 11.665
    Germinal Beerschot (Belgia) 10.476
    Baník Ostrava (Czechy) 10.22
    Metalurg Donieck (Ukraina) 10.199
    FC Midtjylland (Dania) 8.676
    Krylia Sowietow Samara (Rosja) 8.469
    Rapid Bukareszt (Rumunia) 8.101
    SK Brann Bergen (Norwegia) 7.665
    Maccabi Petah-Tikva (Izrael) 7.218
    FC Zurych (Szwajcaria) 6.887
    Tromsoe IL (Norwegia) 6.665
    Lokomotiw Płowdiw (Bułgaria) 6.118
    APOEL Nikozja (Cypr) 5.695
    Malmoe FF (Szwecja) 5.076
    Anorthosis Famagusta (Cypr) 4.695
    NK Domzale (Słowenia) 3.190
    Siroki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) 2.364
    MyPa-47 (Finlandia) 2.158
    Cork City (Irlandia) 1.375

    Rok absencji Groclinu w pucharach kosztował ten zespoł wiele (ranking) i przez to moze trafic na naprawde sile druzyny.
    W przypadku Wisły powinno byc niezle. Jest kilka zespołow ktorych Wisła moze sie obawiac (3 portugalskie, 2 francuskie) Do tego dodałbym mocny Petersburg, Aris, Mainz i Debreczyn. Skoro w LM Liverpool trafił na Chealse to moze Wisła wylosuje Vaalerenge ;)

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar LegiaL
    Dołączył
    08-08-2001
    Postów
    2,586
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wczorajszy mecz to mam nadzieję epilog dramatu Legii. Jeszcze nigdy w historii nie odpadliśmy z UEFA w fazie wstępnej. Na Łazienkowskiej nie są potrzebne zmiany, potrzebna jest rewolucja...






    Świetlik, chrabąszcz a nawet mysza to jest przyroda w swym całokształcie imponująca. I jeśli gdzieś kot goni myszę, to goni przyrodę w osobie tej myszy i wypada przywalić temu kotu tak, żeby mu nigdy mysza do głowy nie przyszła.

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-09-2001
    Postów
    1,420
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Swoją drogą można tylko patrzeć bo z kibicami w tym klubie nikt już się nie liczy.

  45. Powrót do góry    #45
    Super Snajper FTSL
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    2,900
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i Wisła trafiła na portugalska druzyne Vitorie Guimares :)
    A przeciwnika Groclinu poznamy za kilka min ;) kto by to nie był maja prze.... ;)

    Groclin trafił na Lens :) Bedzie bardzo ciezko.

    Zarowna Wisła jak i Groclin pierwsze swoje mecze rozegraja na wyjezdzie.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •