Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 254

Wątek: Puchar Polski 2005/2006 oraz "kto piękniejszy, kto mądrzejszy"

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Puchar Polski 2005/2006 oraz "kto piękniejszy, kto mądrzejszy"

    Runda wstępna - 10.09.2005

    A. Morze Bałtyk Szczecin - Gedania Gdańsk
    B. Rosiek Syców - Orion Sulechów
    C. MKS Andrychów - Błękitni Ropczyce
    D. WTS Warka - Cukrownik Lublin
    E. Stal Kraśnik - Wilga Garwolin

    I runda - 21.09.2005

    1. zwycięzca meczu A - Bzura Ozorków
    2. Lotnik Mirosławiec - Olimpia Sulęcin
    3. ZKS Ślepsk Augustów - Zawkrze AZS UWM Mława
    4. GTPS Gorzów Wlkp - wolny los
    5. zwycięzca meczu B - Górnik Radlin
    6. Gwardia Zielona Góra - AZS Nysa
    7. SPS Zduńska Wola - MCKiS Jaworzno
    8. Zjednoczeni Rychwał - Moderator Hajnówka
    9. Budowlanka Poznań - BBTS Bielsko-Biała
    10. zwycięzca meczu C - Jadar Radom
    11. MKS MOS Będzin - Skra II Bełchatów
    12. Orzeł Międzyrzecz - wolny los
    13. zwycięzca meczu D - Chemik Bydgoszcz
    14. zwycięzca meczu E - Avia Świdnik

    II runda - 12.10.2005

    15. zwycięzca meczu nr 1. - Skra Bełchatów
    16. zwycięzca meczu nr 2. - zwycięzca meczu nr 3.
    17. GTPS Gorzów Wlkp. - Polska Energia Sosnowiec
    18. zwycięzca meczu nr 5. - K.S. Jastrzębski Węgiel
    19. zwycięzca meczu nr 6. - Mostostal Kędzierzyn-Koźle
    20. zwycięzca meczu nr 7. - Joker Piła
    21. zwycięzca meczu nr 8. - PZU AZS Olsztyn
    22. zwycięzca meczu nr 9. - Gwardia Wrocław
    23. zwycięzca meczu nr 10. - Resovia Rzeszów
    24. zwycięzca meczu nr 11. - AZS Częstochowa
    25. zwycięzca meczu nr 13. - Orzeł Międzyrzecz
    26. zwycięzca meczu nr 14. - AZS Politechnika Warszawa

    III runda (grupowa) - 15-30.11.2005

    grupa 1 - zwycięzcy spotkań 15, 16 i 17
    grupa 2 - zwycięzcy spotkań 18, 19 i 20
    grupa 3 - zwycięzcy spotkań 21, 22 i 23
    grupa 4 - zwycięzcy spotkań 24, 25 i 26

    runda finałowa - 17-18.12.2005

    zwycięzcy grup 1, 2, 3 i 4.


    Wszystko wskazuje na to ze Olsztyn zagra w grupie z Gwardia i Resovia.

    Najciekawsza (jesli nie bedzie zadnych niespodzianek) wydaje sie byc grupa nr 2, Wegiel, Joker i Mosto.

    PP jest tak skonstruowany aby 4 najlepsze zespoly z zeszlego sezonu nie mialy zadnych problemow z przedostaniem sie do Final Four :D

    W zeszlym roku final organizowal Olsztyn, wczesniej Skra wiec teraz organizacja przypadnie pewnie Czewie, Weglowi lub Mostostalowi (o ile awansuja do FF). Wegiel ma kiepska hale wiec pewnie Czewie sie pofarci


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    15-08-2005
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tak sobie analizuje i spostrzegłem że Mławskie rezerwy Akademików rownież nie są bez szans w walce o runde grupową :8

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    26-03-2004
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    no skra belchatow to moze wyjsc na parkiet3 osoby - kto uklada ten terminarz i zestawy par - przeciez to paranoja
    ( urzad z ulicy Mysiej.) ???

    EDIT.
    W 3osoby jakby wyszli to byłby walkower. Nie przesadzajmy!
    Bez obrażania mi sie tu!!
    K.

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    02-04-2005
    Postów
    72
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    MOSTO będzie miało przechlapane
    Wątpie, żeby weszli do FF
    Nie z takim składem Jastrzebia
    Ale fajnie by było

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Sowa niekoniecznie, bo zagracie pewnie z Olimpią Sulęcin a ta wczoraj pokonała Stilon 4:0 w sparingu i ma bardzo ciekawy zespół:)A zawodnicy też bardzo chcą zagrać ze Skrą. Jak dla mnie losowanie dobre, nie jesteśmy bez szans z Płomieniem i może znowu pogramy z Bełchatowem...

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    26-08-2002
    Postów
    259
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Słuchaj GummiBear: alkocholików szukaj w swojej rodzinie. A to, że jeden czy dwóch kretynów nie wie co to profesjonalizm nie uprawnia Cię do tego, by cały zespół wyzywać od alkocholików.
    A jaśnie wielmożni moderatorzy niech zwrócą trochę uwagi na to co wypisują takie półgłówki jak GummiBear.

    Sorry za post nie na temat, ale krew człowieka zalewa, gdy czyta się takie wypociny jak te, które wypisuje ten koleś.

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    26-03-2004
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Posty pisze jakie uwazam - bo mam swoje lata i takie mam zdanie - wymien zawodnika z pierwszej szostki Skry ktory nie lubi przesadzic z alko ????
    Nie widze nie slysze .... wciaz nic ..
    K.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    26-03-2004
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Aha - iskierko - alkoholik przez samo H a nie CH.
    Czemu moderatorzy nie sprawdzają pisowni.
    Aha moja rodzina nie jest tematem tego forum wiec sie nie czepiaj - ja nie pisze o twojej nic .
    K.

  9. Powrót do góry    #9
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie mamy w zwyczaju poprawiac gramatyki czy ortografii. Mamy natomiast w zwyczaju prosic użytkowniów o to, aby nie umieszczać 2 swoich wpisów jeden pod drugim. EDYCJA.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    smieszy mnie ten uklad gier:D chyba tam nie ma zadnego losowania tylko sobie ustawiaja jak chca:D Jastrzebie bedzie gralo z Radlinem zeby nie musieli za daleko jechac no i bedzie reklama ze to derby niby:D

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A jaśnie wielmożni moderatorzy niech zwrócą trochę uwagi na to co wypisują takie półgłówki jak GummiBear
    Tak sie dziwnie składa, że trzon drużyny z Bełchatowa tworzą exczęstochowianie i dla Kibiców AZSu nie jest żadną tajemnica jak sobie w naszym świętym mieście poczynali ... Nie musze chyba dodawać, że robili to przy cichej akceptacji trenera Ireneusza M.
    Nazywanie ich alkoholikami może najtrafniejsze nie jest, ale powiedzmy że są bardzo dalecy od odmawiania kielicha.

    Pozdro.

    P.S.
    GummiBear półgłowkiem raczej nie jest, 15letnim chłopaczkiem też nie i pojęcie o "częstochowskich klimatach" chłopak ma ;)

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    31-10-2002
    Postów
    446
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    smieszy mnie ten uklad gier:D chyba tam nie ma zadnego losowania tylko sobie ustawiaja jak chca:D Jastrzebie bedzie gralo z Radlinem zeby nie musieli za daleko jechac no i bedzie reklama ze to derby niby:D
    No no pomału bo jeszcze sie wybierzemy do Rosiek Syców i jeszcze nam dupe zleją.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    smieszy mnie ten uklad gier chyba tam nie ma zadnego losowania tylko sobie ustawiaja jak chca Jastrzebie bedzie gralo z Radlinem zeby nie musieli za daleko jechac no i bedzie reklama ze to derby niby
    Spark to wszystko było do przewidzenia. Wszystko tzn ustawianie rozgrywek pod Bełchatów, Olsztyn, Wkręty i Jastrzębski... :) A co do Radlina oni sa PONIEKĄD częścią Jastrzębia [nie chcę tym urazić kibiców Radlina, bo wiem, że są wrażliwi na tym punkcie i nie wszystkim się ta współpraca podoba]... Może nie chcą nam prezesów przemęczać martwieniem się o 2 kluby w PP :P ;) Ale taki układ Pucharu nie podoba mi się, bo szanse co tu dużo mówić są bardzo nierówne a finał obsadzony 'z góry'. Liczę na to, że któryś z klubuów sprawi niespodziankę i zepsuje ten sprytny plan :P I tak w najgorszej sytuacji z wszystkich tych 4 wyżej wymienionych klubów jest Jastrzębski, bo wszystko wskazuje na to, że na drodze stanie nam Mostostal :) a wcale nie byłabym taka pewna, że będziemy górą. Wszystko może się zdarzyć, a największy ubaw miałabym, gdyby wszystkie 'wielkie' drużyny wyleciały z finału i tyle :P Na złość tym którzy tworzyli układ :P

  14. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Jak grac puchary

    Jaki kurna układ?! Ludzie od welu lat formuła PP jest taka ze jakies zespoly sa rozstawiane- badz to pierwsza dwojka badz tez czworka z poprzednich lat, nie upatrujcie tu spiskowej teorii dziejow. Moze sie to komus nie podobac bo puchar powiniem dopuszczac mozliwosc wylosowania w pewnym stadium kazdej druzyny...
    W 90proc. pucharow pilkarskich czy innych grach zespolowych najpierw grywaja ze soba slabsi potem dokoptowuje sie lepszych .Mozna zrobic puchar Ligii na wzor Anglii i tam w jednym meczu np w 1 rundzie spotyka sie Skra i Czewa a do finału dochodzi Orlik Kozia Wólka.
    Mozna, byłobyto ciekawe ale znow malkontenci powiedzieliby ze zbyt wiele spotkan jest granych i wynik wiadomy. Tak jak tutaj.

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No to teraz wracamy do punktu wyjścia. Zdaje się, że dwa lata temu miała miejsce dyskusja nad regulaminem Pucharu Polski. Niektórym nie podobało się to, że tzw "klasowe drużyny" wpadają na siebie we wcześniejszych etapach rozgrywek i jest duża dysproporcja w umiejętnościach między różnymi parami. I tak w 1/8 grały Olsztyn-Mostostal (obrońca tytułu) czy Częstochowa z Bełchatowem, podczas gdy inne pary to takie jak: Morze-NET Ostrołęka, Gorzów-Gwardia. W 1/4 Olsztyn stoczył bój z Jastrzębiem.
    Teraz niejako rozstawiono najlepsze drużyny, tak by na siebie nie wpadły. Obecny system spowoduje, że Finał PP będzie najprawdopodobniej przedsmakiem play-off ligi. Wyeliminowano element przypadkowości.

  16. Powrót do góry    #16
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kuchcik nie zrozumieales mnie. Nie mam nic przeciwko temu ze klasowe druzyny sa rozstawione w 3 turze. Chodzi mi o to, ze na przyklad Jastrzebie "moze" grac z Radlinem, który jest rzut beretem od miasta, a nie z Bielskiem czy Nysa.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    03-11-2003
    Postów
    154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przeciez PZPS ogłosił, że 4 drużyny są rozstawione (Jastrzębie, Olsztyn, Skra i Czestochowa). Do tego przy losowaniu mial byc brany pod uwage podzial terytorialny, zeby ksozty zmienjszyc - co sczegolnie wazne jest dla druzyn z nizszyc h lig, ktor budzetem ogromnym nie dysponuja. Wydaje sie jednak, ze od II rundy podzial terytorialny przestaje obowiazywac, bo w grupie 3 moga sie spotkac Resovia, Olsztyn i Wroclaw, a wiec beda miec te druzyny troche km do przejechania :) Takie 3 wierzcholki na ”trojkacie ligowym” :D

    Pozdrawiam

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    26-03-2004
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Thx Digit - może alkohlik to nie najtrafniejsze jednak ale chłopcy nie raz i nie dwa w restauracji 44 do wczesnych godzin z działaczami i trenerami przesiadywali.

    Wracając do PP - może wartobyłoby wprowadzić rozwiązanie taki jak w Lidze Mistrzów bo tak to nie ma żadnych emocji - co do przedsmaku play-off wychodzi tak jak 2 lata temu co sosnowiec wyskoczył na PP a póxniej ledwo się w lidze utzrymał i wygrał chyba 1 seta w całej LM. A są przypadki żeby dryżyny jakoś skojarzone ze sobą powpadały na siebie i żeby jedna z nich delikatnie mówiąc na stojaka wygrała.
    K.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spark, nie dam głowy ze losowanie sie odbyło ...w sposob losowy. wracajac do podzialu administracyjnego,coz jak kogos nie stac na wyjazd to lepiej nie brac udzialu w PP ale za to jest 5 tys kary. Kiedys jakas druzyna z Opolszczyzny nie chcialajechac do Olsztyna na pewne krotkie 3-0 ale jak skalkulowala koszty to lepiej pojechac tam na godzinke niz dostac walkowera.
    jak widzicie były/ sa dwie metody na PP i zadna z nich nie jest bezbłędna. Dla mnie puchar to takie cos co moze 'fuksem' wygrac drugoligowiec.
    Mimo ze rok temu fajnie bylo ogladac emocjonujace rozgrywki grupowe, to jestem zwolennikiem slepego losu, jednego ( może dwóch) spotkan i awansu lepszego w danym spotkaniu a nie tworzeniu quasi-ligowego pucharu.

    Ps. wiesz jaka radosc moze meic zespól autopark Zdunska Wola wygrywajac na terenie mistrza Polski ktory jest 2 klasy rozgrywkowe wyzej?!

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ale lol sie smialem, ze mecze ulozone tak, aby Jastrzebie gralo derby z Radlinem, a tu prosze Rosiek Sycow pyknal ich 3:1 i jeszcze nas pojedzie :D

  21. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    08-06-2005
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Syców

    Brawa dla Sycowa.Węgiel zrobi wam promocję siatkówki w 45 minut.

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    12-04-2005
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Gdzie mogę znaleźć komplet wyników Pucharu Polski?

    EDIT: Juz mam :P na pls.pl oczywiście śpią, ale za to na stronie pzps są wszytskie wyniki.

  23. Powrót do góry    #23
    Początkujący
    Dołączył
    03-06-2005
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kto by jechał do Sycynowa na mecz z Jastrzebiem. Potrzebuje 4 osób oczywiscie z Jastrzebia ( sciepa na paliwo po 15 zitów i jedziemy).

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-11-2002
    Postów
    1,394
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    A gdzie jest Sycow??

  25. Powrót do góry    #25
    Początkujący
    Dołączył
    03-06-2005
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    w województwie dolnoslaskim . ok 80 km od opola

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-12-2003
    Postów
    581
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    "Finał Pucharu Polski siatkarzy w wypełnionym po brzegi warszawskim Torwarze? Czemu nie? Taki właśnie pomysł chce wprowadzić w życie kierownictwo Polskiej Ligi Siatkówki.
    - Do tej pory turnieje finałowe odbywały się w hali jednego z uczestników imprezy. Teraz chcemy to zmienić - mówi prezes PLS Artur Popko. - Turniej rozegrany zostanie przed Świętami Bożego Narodzenia od 17 do 19 grudnia i chcielibyśmy zamienić go w wielkie siatkarskie święto.

    Pomysł bardzo podoba się również działaczom klubowym:
    - To dobry ruch - mówi wiceprezes Skry Bełchatów Konrad Piechocki. - Impreza na neutralnym terenie dawałaby równe szanse wszystkim uczestnikom. A przy okazji mielibyśmy świetną promocję siatkówki - mówi Piechocki."


  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja pamietam mecze Polska-Grecja w LS pare lat temu.darujcie sobie atmosfere na Torwarze... Zakladam ze 40proc to oficjele 30 procent stołeczni kibice a reszta to zalezy komu sie na PP będzie chciało jechac do stolycy
    I hate Bayern soooo much

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Menago Piechocki, jak zwykle wypowiedź na poziomie :] czasami sie zastanawiam co ten gość robi w pierwszoligowym klubie.
    "Promocja siatkówki", mógłby wyjaśnić o co mu chodzi. Chociaż jest jeden plus, może w torwarze dostalibyśmy tyle biletów ile byśmy chcieli.

  29. Powrót do góry    #29
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja pamietam mecze Polska-Grecja w LS pare lat temu.darujcie sobie atmosfere na Torwarze...
    Nie tylko wtedy, o ile dobrze kojarzę to kilka lat temu był na Torwarze finał koszykarskiego europejskigo pucharu. Przyjechały czołowe kluby Europy, a tu totalna klapa była. Warszawa oprócz piłki kopanej nie jest dobrym miejscem na organizowanie sportowych imprez, a jak mają już to robić to lepiej w pruszkowskiej hali Znicz.

    Co do "promocji siatkówki" to nie można organizować wzorem ligi włoskiej meczu 'ligowcy nasi przeciwko zagranicznym' ? Fakt, że już był kiedyś taki pomysł (w roku 2000 chyba) tylko w formule 'północ-południe'. Jego mankament był taki, że odbywał się po lidze i w okresie roztrenowania. Zorganizowany z głową może spełniać funkcje "promocyjne".

  30. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-03-2005
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie tylko wtedy, o ile dobrze kojarzę to kilka lat temu był na Torwarze finał koszykarskiego europejskigo pucharu. Przyjechały czołowe kluby Europy, a tu totalna klapa była. Warszawa oprócz piłki kopanej nie jest dobrym miejscem na organizowanie sportowych imprez, a jak mają już to robić to lepiej w pruszkowskiej hali Znicz.
    To nie jest do końca tak. Raz byłem świadkiem takiego wydarzenia, ze w Warszawie na żużel i to podrzędnej klasy przyszło ze 4 tys. widzów, a przecież żużel to sprawa w tym mieście egzotyczna. Ale faktycznie organizowanie PP w Warszawie to jest pomysł poroniony. Każdy widział ile ludzi przyszło na finał ME w siatkówce kobiet, bo ten finał był w Zagrzebiu czyli w stolicy. Tymczasem na meczu grupowym w Puli Rosja - Włochy była pełna hala. W każdej stolicy w miarę rozwiniętego państwa nigdy nie będzie zainteresowania, jeżeli nie będzie grać miejscowa drużyna. W stolicach jest mnóstwo innych ciekawych rzeczy niż płacenie za mecze, które guzik kogo obchodzą. Jedynym uzasadnieniem byłyby organizowane wyjazdy przez PZPS i PKP na taka imprezę, ale wątpię, czy byłoby odpowiednie zainteresowanie tym klubów kibica.

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak Polibuda awansuje do Final Four nie mam nic przeciwnko zeby sobie zorganizowali final.
    Dotychczasowe zasady wybierania miejsca rozgrywania FF sa przejrzyste i sprawiedliwe i nie widze sensu zeby cokolwiek tu zmieniac.
    W pilce noznej byla podobna sytuacja: gdy byl rozgrywany tylko jeden mecz finalu pucharu polski na neutralnym boisku to zainteresowanie bylo mierne, dlatego postanowiono rogrywac dwa mecze, jeden u gospodarza i pozniej rewanz u rywala.

  32. Powrót do góry    #32
    Początkujący
    Dołączył
    19-06-2004
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym sie bardzo ucieszyl gdyby final odbywal sie w Warszawie. bardzo chetnie bym sie na niego przejechal mimo tego, ze raczej ciezko bedzie Polibudzie dostac sie do niego.
    Nie mowie, ze tak musi byc ale jesli jest pomysl grania w neutralnym miescie to trzeba sie nad tym zastanowic bo argumenty typu "4 lata temu na meczu ligi swiatowej..." albo "w stolicy Chorwacji..." przekonywujące nie są :).

  33. Powrót do góry    #33
    Początkujący
    Dołączył
    19-11-2004
    Postów
    41
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeśli faktycznie finał Pucharu Polski bedzie w Warszawie i o ile Politechnika w nim nie zagra proponuje aby wszystkie kluby kibica druzyn które będą grać w tym finale zbojkotowały ten finał... co na to zainteresowane kluby? Deklarujecie się?

  34. Powrót do góry    #34
    Stały bywalec
    Dołączył
    31-07-2003
    Postów
    1,169
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Tu nie chodzi o bojkot, bo nawet jeśli do niego nie dojdzie to i tak kibice przyjezdni nie zapełnią Torwaru. Przecież 5 tysięcy nie przyjedzie. Prawda jest taka, że -jak ktoś wcześniej ujął- w stolicy jest więcej miejsc do zabcia czasu. A nie zapominajmy jeszcze o tym, że ten turniej ma się odbyć w ostatsni weekend przed świętami Bożego N. kiedy ludzie jeżdżą na zakupy, robią prezenty i generalnie się wkur...iają - taki to czas.

  35. Powrót do góry    #35
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-06-2003
    Postów
    535
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    W każdej stolicy w miarę rozwiniętego państwa nigdy nie będzie zainteresowania, jeżeli nie będzie grać miejscowa drużyna. W stolicach jest mnóstwo innych ciekawych rzeczy niż płacenie za mecze, które guzik kogo obchodzą.
    Święte słowa !

  36. Powrót do góry    #36
    Użytkownik
    Dołączył
    06-08-2005
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Warszawa??

    Również myślę, że organizowanie meczu w W-wie to głupota. Dotychczasowa zasada była OK a i hale były pełne po brzegi. W W-wie trudno będzie zapełnić wszystkie miejsca. Choć kiedyś czytałam wypowiedzi fanów siatki mieszkających w stolicy, którzy żalili się ,że mecze organizowane sa wszędzie tylko nie u nich. W sumie te uwagi (żale) odnosiły się do reprezentacji a nie do lig. Co innego organizowac mecz w solicy gdy impreza jest rangi światowej a co innego gdy tylko grać będą tam dróżyny ligowe. Wątpie aby frekfencja była duża. :((

  37. Powrót do góry    #37
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    witam wszytkich bardzo serdecznie ;)
    emocje zmusiły mnie do napisania na forum po yyy bardzo długiej przerwie. emocje dotyczace przebiegu meczu gtps-sosnowiec. kto by sie spodziewal iz rozegra sie w gorzowie istny horror w secie trzecim. obecny wynik to 2;1 dla GTPSu. relacja na kazimierzplomien.pl, pozdro!

  38. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec Awatar BBTSPSYCHOFANS
    Dołączył
    19-12-2003
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    BBTS wygrał pewnie z Gwardią 3-1 (19,-24,13,20)
    a Olsztyn w Hajnówce 3-0
    Jest jedna rzecz, dla której warto żyć .:SIATKARZ:. i nie zmienia się nic!!!

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-11-2004
    Postów
    1,565
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    OSiR Hajnówka - PZU AZS Olsztyn 0:3 (18:25, 21:25, 17:25)

    Wicemistrzowie Polski wystąpili w składzie:

    Piotr Lipiński, Piotr Gruszka, Wojciech Grzyb, Mark Siebeck, Marcin Nowak, Michał Bąkiewicz, Paweł Kuciński (libero) oraz Michał Ruciak, Patryk Czarnowski, Marcin Możdżonek.

  40. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-12-2003
    Postów
    532
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mostostal przegrał 2:3 w Nysie i w tym roku nie bedzie podwójnej korony:)

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,676
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Mostostal zabloowany

    Nysa _ Mosto 3-2
    Itaj, żart roku, będzie podójna korona, baraże i w odpadnięcie z pucharu

    Pozdrowienia od BartkaKK, ubiera koszulke Polskii idzie dopubu na mecz, pełno w Londynie naszych ...syf, syf, syf

  42. Powrót do góry    #42
    Stały bywalec
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    741
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O 18:00 rozpoczął się mecz II rundy Pucharu Polski pomiędzy GTPSem Gorzów a PKE Polska Energia SSA. Poniżej przedstawiamy mini relacje z przebiegu spotkania.

    Sosnowiczanie wyszli w składzie: Marcin Grygiel, Mariusz Syguła, Marcin Kudłacik, Andrew Earl, Dariusz Szulik, Rafał Legień oraz Adrian Stańczak (libero). Relacja online:


    Pierwszy set zakończył się wynikiem 19:25 dla zespołu gospodarzy. Ekipa trenera Kardasa ma największe problemy na rozegraniu oraz na bloku. Po fatalnych błędach Syguły przy stanie 13:10 został on zmieniony przez Roberta Kiwiora. Niestety ta zmiana nie zdała się na wiele.

    Druga partia: Niestety kolejny set kończy się wynikiem zwycięskim dla Gorzowa, tym razem 21:25. Na zmiany wchodzili Tomczyk za Grygla, Łomacz za Earla oraz Kosok za Legienia. Niestety nadal nic nie poprawiło się w naszej grze. Miejmy nadzieję, iż dalsza rozgrywka będzie przebiegać już pod dyktando Sosnowiczan, którzy doprowadzą do piątego seta.

    Trzecia partia: Zaczynamy w składzie: Legień, Kudłacik, Syguła, Tomczyk, Łomacz, Szulik oraz Stańczak. Do stanu 22:22 cały czasu utrzymywała się 3 pkt. przewaga naszych. Niestety nerwy w końcówce doprowadziły do walki punkt za punkt. Na szczęście dzięki bardzo dobrej postawie Darka Szulika oraz Tomka Tomczyka set kończy się naszym zwycięstwem 25:27 !

    Czwarta partia: Podobnie jak w secie poprzednim zespół wszedł na boisko bez żadnych zmian. Przebieg bardzo podobny do seta trzeciego z tą jednak różnicą, iż tym razem końcówka została rozegrana bez żadnych nerwów, spokojnie dograna do stanu 25:21. W końcówce za Szulika pojawił się Grzesiek Kosok. Bardzo dobra postawa ponownie Tomasza Tomczyka.

    Piąta partia: Ostatni set nie zapowiadał końcowej porażki zespołu. Od początku uzyskujemy kilku punktową przewagę którą utrzymujemy prawie do końca. Niestety ponownie nerwy a co z tym idzie błędy powodują wyrównanie w końcówce. Mimo 2 mecz-boli to ostatecznie Gorzowianie wygrywają po skutecznym ataku ze skrzydła.

    Najlepszym zawodnikiem w naszej drużynie okazał się dzisiaj Tomasz Tomczyk.

    GTPS Gorzów - PKE Polska Energia SSA
    3:2 (19:25, 21:25, 25:27, 21:25, 17:15)


    // szkoda gadac... brak słów!

  43. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-11-2004
    Postów
    578
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jastrzębski Węgiel pokonał II ligową drużynę MKS Rosiek Syców 3:0 (25:16, 25:20, 25:18), w drugiej rundzie Pucharu Polski i tym samym awansował do dalszej fazy rozgrywek.

    Jastrzębski: Laurila, Konstantinov, Kadziewicz, Pliński, Stefanov, Szymański oraz Rusek (l), Wika, Siezieniewski, Bednaruk.

  44. Powrót do góry    #44
    Użytkownik
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Porażka OSiR-u Hajnówka z AZS PZU Olsztyn

    W hali ZS z DBJN rozegrano w środę mecz II rundy Pucharu Polski pomiędzy OSiR-em Hajnówka i AZS PZU Olsztyn.

    Hajnowscy kibice wierzyli, że zespół OSiR-u sprawi niespodziankę i wygra choć jeden set. Niestety nie udało się spełnić tego zamiaru ale chwilami na początku pierwszego i drugiego seta gospodarze grali jak równy z równym, nawet nieznacznie prowadząc.

    W pierwszym secie goście wystąpili w najsilniejszym składzie, jedynie bez Papkego. Tymczasem gospodarze objęli prowadzenie i dopiero od stanu 3:3 po atakach Siebecka zaczęła rosnąć przewaga gości. Od stanu 12:14 na zagrywce pojawił się Gruszka i przewaga gości wzrosła do 6 punktów. Goście ostatecznie wygrali do 18-tu, najlepiej punktowali Gruszka i Siebeck po 4 pkt. Wszystkich jednak przyćmił Maciej Wołosz zdobywając 9 pkt.

    W drugim secie za Nowaka wszedł Możdżonek. Goście objęli od razu prowadzenie, które wkrótce stracili po skutecznych atakach Wołosza i Babińczuka. Hajnowianie toczyli dłuższy czas wyrównaną walkę. Dopiero od stanu 17:17 gdy na zagrywce znalazł się Ruciak (który zastąpił Gruszkę), gospodarze popełnili szereg błędów w odbiorze zagrywki i goście szybko zdobyli bezpieczną przewagę, którą utrzymali do końca seta. Obok wciąż skutecznego Wołosza-6 pkt, dobrze atakował Łyczko (3 pkt). Wśród gości najskuteczniej grali Siebeck i Ruciak

    Hajnowianie najsłabiej zagrali w trzecim secie. Początkowo punkty zdobywali po błędach gości.Nawet bezbłędny dotąd Maciej Wołosz przestraszył się wysokiego bloku olsztynian (2,12 - Możdżonek) i kilka piłek posłał w aut.

    W drużynie OSiR-u najlepiej wypadł Maciej Wołosz (17 pkt), wśród gości wyróżnili się M. Siebeck i M. Ruciak. Hajnowianie nieźle odbierali zagrywki (oprócz serwów Gruszki i Ruciaka), niestety słabo zagrywali. Goście zagrali na luzie, cały czas kontrolując grę.

    OSiR Hajnówka - AZS PZU Olsztyn 0:3 (-18, -21, -16)

    Składy:

    OSiR:Malczewski, Wołosz, Łyczko, Gołębski, Babińczuk, Aleksandrowicz oraz Saczko (libero), Świrydowicz, Skrzypkowski, Iwaniuk,Maksymiuk, Zrajkowski. Trenerzy: J. Wesołowski i M. Antoniuk.

    AZS PZU:Lipiński, Grzyb, Gruszka, Nowak, Siebeck, Bąkiewicz oraz Kuciński (libero), Ruciak, Czarnowski, Możdżonek, Sarul. Trener: G. Ryś.

    Sędziowie: B. Kawiak, M. Niewiarowska oraz K. Szczuka i T. Grzegorek.

  45. Powrót do góry    #45
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-05-2005
    Postów
    633
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Walczymy o Puchar:D

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •