Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 84

Wątek: XIII kolejka I ligi - Stal Mars Gorzów - Intar Dartom Ostrów 47:43

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    11-11-2003
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    XIII kolejka I ligi - Stal Mars Gorzów - Intar Dartom Ostrów 47:43


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Na pewno będzie to dla nas bardzo trudny mecz bo Ostrów to dobra, wyrównana drużyna, ale uważam, że 2 punkty powinny zostać w Gorzowie.
    Jeśli chodzi o bonus, to 12 punktów straty to dosyć dużo i będzie trzeba bardzo mocno się sprężyć, żeby bonus został Gorzowie.
    Jeżeli nie udałoby się nam go zdobyć to stracimy kontrole nad tabelą, bo wyprzedzi nas Rybnik i w ostatniej kolejce będziemy musieli wygrać i czekać na wynik z Rybnika.
    Tak więc mamy o co walczyć.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2002
    Postów
    218
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To, że wygramy to raczej pewne. Ale skąd wziąć aż tyle umiejętności żeby pyknąć Iskre na 13 punktów? Ale trzymam kciuki może coś z tego będzie...

  4. Powrót do góry    #4
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Staleczka, pewne jest tylko to ze każdy z nas kiedyś umrze. Tegoroczna liga pokazała ze wszystko jest mozliwe, a to znaczy ze nawet Ostrów moze wygrać w Gorzowie.
    Jednak wydaje mi sie że mimo wszystko gorzów wyjedzie zwyciezko z tej walki, chociaż bonus powędruje do Ostrowa.
    Ja osobiście bede kibicował druzynie ostrowskiej, która moze nam pomóc w awansie na fotel lidera.

  5. Powrót do góry    #5
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-02-2004
    Postów
    1,498
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To, że wygramy to raczej pewne. Ale skąd wziąć aż tyle umiejętności żeby pyknąć Iskre na 13 punktów? Ale trzymam kciuki może coś z tego będzie...
    Iskre to mozecie pyknąć, ale nie Intar Dartom:P

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rada z Rybnika.
    Kluczem do zwycięstwa w Gorzowie będzie podziękowanie pewnemu wędkarzowi który robi komplety z borokami, a w najważniejszym momencie zwala na sprzęt...
    PS. podpowiedz --> cały wyścig jak jest na 4 pozycji spoglada sobie na małego.

  7. Powrót do góry    #7
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rada z Rybnika.
    Kluczem do zwycięstwa w Gorzowie będzie podziękowanie pewnemu wędkarzowi który robi komplety z borokami, a w najważniejszym momencie zwala na sprzęt...
    PS. podpowiedz --> cały wyścig jak jest na 4 pozycji spoglada sobie na małego.
    A ja uważam że to właśnie Węgorz moze wygrać ten mecz dla Ostrowian. Ostatnio to właśnie on uratował dla nas remis w Gorzowie zdobywajac komplet punktów. Uwazam ze w tym meczu powinien pojechać Węgrzyk.

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2003
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z tego co wiem to wczoraj na ZLM w Rawiczu Rajkes testował świeżo wyremontowane i podrasowane silniki. Na początku szło słabiej ale kiedy się spasował to o prostą wyprzedził niepokonanego do tej pory Nowaczyka. mam nadzieję, że Rajkes powoli wychodzi z dołka i o ile Chomski da mu szanse w niedzielę, zobaczymy Rajkesa takiego jak w pierwszej części sezonu. Dobrze by było gdyby załapał formę na play offy.

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar loko1980
    Dołączył
    25-04-2004
    Postów
    566
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Na stronie Pawla Hliba mozna przeczytac ze podczas wczorajszego meczu ligi szwedzkiej Pawel doznal kontuzji lokcia! Miejemy nadzieje, ze to nic powaznego!!!

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    10-07-2002
    Postów
    309
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    ktoś wie coś więcej na temat tego doniesienia?

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar zajdi
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    cos tam mu sie chyba jednak podziało skoro w SK nie jedzie.
    ale moze do niedzieli sie wylize.
    jak nie to iskierki W Y G R A J Ą !!!

    nie ukrywam iz wlasnie taki wynik pod katem rzeszowskiego spojrzenia by mi pasował.

    DAWAC OSTROWIAKI OSTRO DO PRZODU !!!

  12. Powrót do góry    #12
    Stały bywalec Awatar loko1980
    Dołączył
    25-04-2004
    Postów
    566
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Paweł jest już po konsultacjach lekarskich. Niestety okazało się, że kontuzja ręki jest na tyle poważna, że zawodnik będzie musiał zostać w szpitalu i poddać się zabiegowi. Będzie on polegał na zszyciu rozerwanego łokcia i odbędzie się w najbliższych godzinach.

    Jest już pewne, że Paweł nie wystartuje w jutrzejszych zawodach Srebrnego Kasku w Tarnowie. Również pod znakiem zapytania stoi jego występ w niedzielnym spotkaniu ligowym podczas którego gorzowski Mars RTV AGD podejmie drużynę Intaru Ostrów.


    Po krótkim pobycie w gorzowskim szpitalu Paweł jest już w domu. Na ręce ma założony gipsowy opatrunek, który ma unieruchomić kończynę, dzięki czemu ma nastąpić szybszy zrost uszkodzonych tkanek. Tak jak informowaliśmy wcześniej ręka nie jest złamana i to jest pocieszająca wiadomość.

    Dzisiaj trudno powiedzieć kiedy Paweł powróci na żużlowe tory. O wszystkim zadecydują najbliższe dni podczas których lekarze będą oceniać stan rany. Mamy nadzieję, że Paweł szybko powróci do pełni sił i już niedługo będzie raczył nas swoją jazdą na żużlowych owalach.


    info za pawelhlib.pl

    Z Pawlem czy bez niego i tak to my jestesmy faworytem tego spotkania, teraz zawodnicy ktorzy dotychczas spisywali sie ponizej oczekiwan beda musieli wziac na siebie odpowiedzialnosc za wynik. Sam jestem ciekawy jak przerwe w rozgrywkach wykorzystal Flis i Rajkowski. Ten ostatni odwiedzil ostatnio Otto Weissa, zobaczymy jak to sie przelozy na wyniki na torze.

    Jedno jest pewne bez Pawla nie powalczymy o bonus!
    Do niedzieli pozostalo troche czasu i cos czuje ze Pawel w tym meczu wystapi. W koncu nie bez przyczyny kibice w Szwecji nazywaja naszego mlodziezowca Pitbullem, Hlib sie nigdy nie poddaje i walczy do konca, to twardy zawodnik:P

  13. Powrót do góry    #13
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak dla mnie wcale nie bedzie to niespodzianka jak Ostrow wygra w Gorzowie.. Zwlaszcza teraz jak w pierwszym biegu (zakladajac brak Hliba) wcale nie jest pewnie 1-5 to pozniej juz moze byc roznie. Jak dla mojej skromnej osoby to wlasnie Ostrow ma najsilniejsza kadre seniorow w I lidze i jesli nie beda musieli odrabiac 4-punktowego deficytu z pierwszego biegu to moga spokojnie pokusic sie o zwyciestwo, tymbardziej ze tor napewno bedzie przyczepny, co takze pasuje zawodnikom z Ostrowa (no chyba ze cos sie zmienilo w przygotowywaniu toru).

    Patrzac na tabele.. ta porazka zepchnela by Gorzowian az na 3 pozycje.. i moglo by sie zrobic nerwowo.

    Meczyk napewno zapowiada sie ciekawie i oby taki byl :) bo na TV Puls (mam nadzieje ze bedzie transmisja) trzeba tez ogladac dobry speedway :) moze nawet lepszy niz na Polsacie ? :p

    Pozdrawiam i zycze duzo sportowych emocji na meczu :)

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2004
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda Pawełka, moim zdaniem na sile nie powinien startowac w niedziele. Tak czy siak wygrać to raczej wygramy ale o bonus bedzie ciezko. I nie sądzę, żeby w I biegu nie było 5-1. Brzoza z Rajkiem raczej nie powinni mieć większych problemów z - bądź co bądź - jeszcze słabymi juniorami ostrowskimi. Także do boju STAL!! :D

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    O ile o bonus bedzie ciezko, to o zwyciestwo raczej nie(nawet zakladajac, ze Hlib nie pojedzie).

    Swoj tor jak swoj, pozatym trzeba zbierac punkty, bo RKM sie czai niebezpiecznie za plecami.

    Gdyby Gorzow w duzej mierze polegal na Hlibie to mogloby byc ciezko. Ale Gorzow nie samym Hlibem jedzie.

    Bonus raczej nierealny, ale zwyciestwo powinno byc w rekach gospodarzy.

    pozdro z Tarnowa
    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  16. Powrót do góry    #16
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Lukair Rybnik sie nie czai.. Rybnik poprostu jedzie dobrze i tyle.. a cos ty sie tak wogole Rybnika wystraszyl ? :)

    Wiadomo ze nie tylko na Hlibie polegaja w Gorzowie.. ale na wlasnym torze Hlib jest bardzo waznym ogniwem i bez niego napewno latwo nie bedzie. Emocje gwarantowane :)

    Pozdrawiam

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2004
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze nie tylko na własnym torze jest bardzo ważnym ogniwem, a po drugie na własnym torze to każdy ze Stalowców jest bardzo ważnym ogniwem. Mecz zapowiada sie kozacko ;]

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2003
    Postów
    274
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już miałem nadzieję, że Rajkes wychodzi z dołka a tu kiszka, ostatnie miejsce w SK w Tarnowie. Nie jest dobrze.

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Luker
    Dołączył
    19-10-2003
    Postów
    5,693
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Budzik:
    Lukair Rybnik sie nie czai.. Rybnik poprostu jedzie dobrze i tyle.. a cos ty sie tak wogole Rybnika wystraszyl ? :)

    Wiadomo ze nie tylko na Hlibie polegaja w Gorzowie.. ale na wlasnym torze Hlib jest bardzo waznym ogniwem i bez niego napewno latwo nie bedzie. Emocje gwarantowane :)

    Pozdrawiam
    Rybnika sie nie boje ;)... jako calosci, ale ich mlodziezowcow tak :P

    Nie zebym nie szanowal Hliba, bo to swietny junior, ale to co robi ostatnio Pawlaszczyk i jego postepy, a takze Druchniak ostatnio :> to masakra.

    ...

    Mimo to, oczywiscie wierze, ze Stal sobie poradzi z RKM'em :]

    pozdro
    lukair
    Quote of the week:
    "The stars still shine bright. Yet something is different..."
    -----------------------> Janusz Kolodziej? SUPERSTAR!!! T&T nie "gorsi"
    F.C. INTERNAZIONALE, DEPECHE MODE, UNIA TARNOW - Nothing more...

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Uważam ze po stracie Hliba, Stal moze mieć kłopot z wywalczeniem nawet zwyciestwa. Rajkowski i Brzozowski nie pokazują ostatnio najlepszej dyspozycji, a Brucheiser ostatnio sie rozjeździł, wiec w 1 biegu moze byc naprawde ciekawie. Zastanawia mnie jeszcze jedno, Czy za Hliba mozecie zrobić zz?? Bo jeśli tak, to wciaż macie przewage. Ja jednak bede kibicował druzynie Ostrowskiej :)

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy za Hliba mozecie zrobić zz?? Bo jeśli tak, to wciaż macie przewage.
    No wlasnie chyba nie bardzo :D Pierwsza trojka po pierwszej rundzie to Paluch, Lukasz i Rajkes...

    Chyba ze to sie patrzy trojke najlepsza srednia w kadrze na dany mecz.. wtedy jak posadzimy Rajkesa na lawie to daloby rade z/z za hliba

    1. Loram
    2. Pecyna
    3. Lukasz
    4. Hlib
    5. Paluch
    6. Brzoza
    7. Szewczykowski

    ----------------------------------------------------

    Zapraszam na strone o Marku Loramie: www.Loram.StalGorzow.pl

    Pozdro

  22. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Przykra wiadomość dla antykibiców Węgorza; na pewno pojedzie w meczu, gdyż Pietrzyk doznał złamania kości skokowej we Wrocławiu.
    Także: Szczepaniak, Dym, Węgrzyk, Jędrzejak, Karlsson, Brucheiser będą stanowić o sile Intaru Ostrów.

    Przy dobrej dyspozycji Węgorza, to może być zacięty mecz. Myślę, że Ostrowianie 40 pkt. zdobędą i punkt bonusowy pojedzie jednak do nich.
    pozdrawiam

  23. Powrót do góry    #23
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-05-2002
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak pisałem wczesniej, Węgrzykowi dobrze sie jeździ w Gorzowie, więc powinien stanowić o sile zespołu. W końcu już najwyzszy czas pokazać ze sie potrafi jeździć.

  24. Powrót do góry    #24
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wegrzykowi tor w Gorzowie odpowiada.. przyczepnie pod kolo wiec jeszcze dodajmy jego dobre starty i bedzie dobrze.. jak dla mnie czarny kon zawodow.. :) Zobaczymy jak sobie poradzi :)

    Pozdrawiam

  25. Powrót do góry    #25
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2004
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja się natomiast obawiam formy Szczepana. Wiadomo, będzie jechał ze świadomością ze jego brat leży w szpitalu. Nie wiem na ile wplynie to na jego psychikę. Jednak nikt nie będzie miał pretensji do Michała jeżeli mu ten mecz nie wyjdzie.

    Węgorz może zrobić 1pkt jak i 15 więc nie wiadomo czy na niego liczyc czy nie lepiej sie chyba milo zaskoczyc. Ważnym ogniwem będzie oczywiście Jędrzejak. Jezeli w tym meczu sie nie przełamie to kiedy? Licze na niego. Swoje cenne punkty dorzuci Dymek. Liderem powinien byc PK.

    Myślę, że punkt bonusowy jest w zasięgu Ostrowian ale on i tak nam wiele nie da. Zwyciestwo bylo by mile widziane ale przeciez jedziemy z liderem.

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam. Jutro zapowiada się naprawde interesujący meczyk. Mam nadzieje ze w drużynie gospodarzy wystąpi Paweł Hlib i będziemy oglądać wspólnie pełne składy obu ekip w meczu na szczycie. Co do naszej ekipy z Ostrowa , myśle że Peter będzie bardzo szybki i moze tylko jeden wyścig nie pójdzie po jego myśli. Szczepan ostatnio prezentuje wyborną forme i fakt że jego młodszy brat lezy teraz w szpitalu nie wpłynie na niego negatywnie. Michał to profesjonalistai i napewno nieźle zapunktuje. Jędrzejak powinien swoje zrobic do tego dorzucic Mario( na którego bardzo pocichu licze że będzie gwiazdą tego pojedynku- jest to tylko moja skromna opinia). Dochodzi Piotrek Dym który nieźle spisał się we wczorajszym sparingu z WTS-em. Mam nadzieje że godnie zastąpi kontuzjowanego Artura Pietrzyka. Najwiekszą niewiadomą są juniorzy. Forma Sebastiana rośnie ale to wszystko wyjdzie czy ostatnie udane imprezy w jego wykonaniu przełożą się podczas występu w ligowym meczu z silnym Gorzowem. Liberski wczoraj pojechał fatalnie , dlatego największym minusem naszego zespołu będą jak zwykle juniorzy. Co do samego wyniku myśle że nieznacznie górą z tego pojedynku wyjdą gospodarze. Wynik w granicach 48:42. Jako że jestam z Ostrowa i po wyrażeniu własnych opinii na temat zawodów chociaż jedno punktowe zwycięstwo KM-u to byłoby naprawde moim marzeniem:).

    Pozdrowienia z Ostrowa i życzę kibicom gorzowskim najbardziej zaciętego meczu ze wszystkich dotychczas rozegranych w Gorzowie w tym sezonie:).

  27. Powrót do góry    #27
    Początkujący
    Dołączył
    31-05-2005
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma innej opcji jak wygrana z Intarem !!!


    Pozdro do Tarnowa

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec Awatar kibicgorzowski
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    spoko wygramy z interarem tak mysle ale wygramy bez bonusa

    pozdro dla fanow uni tarnow!!!!!!!!!!

    unia tarnow & stal gorzow = frends!!!!!!!

  29. Powrót do góry    #29
    Początkujący
    Dołączył
    11-05-2004
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]spoko wygramy z interarem tak mysle ale wygramy bez bonusa

    pozdro dla fanow uni tarnow!!!!!!!!!!

    unia tarnow & stal gorzow = frends!!!!!!![/.........................a ja myślę żę jesteście słabi i przegracie 41-49 vivat ostrów , a to...

  30. Powrót do góry    #30
    Początkujący
    Dołączył
    12-04-2005
    Postów
    34
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [quote]
    spoko wygramy z interarem tak mysle ale wygramy bez bonusa

    pozdro dla fanow uni tarnow!!!!!!!!!!

    unia tarnow & stal gorzow = frends!!!!!!![/.........................a ja myślę żę jesteście słabi i przegracie 41-49 vivat ostrów , a to...
    Widać że myślenie nie jest Twoją silną stroną......przykro.
    Stawiam 54-36 dla Staleczki!!!

  31. Powrót do góry    #31
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-09-2002
    Postów
    2,279
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Proszę autorów ostatnich kilku postów o dopisanie w swoich wypowiedziach coś bardziej na temat meczu bo wpisy, w których znajdować się będą tylko suchy wynik albo która drużyna wygra bedą kasowane!

  32. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany Awatar Falubazzini
    Dołączył
    13-04-2002
    Postów
    2,381
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Komiks czy Legenda ? CAŁA PRAWDA .

    W Gorzowie w klubie jest burza . Zresztą , wątek klubowy spadł na drugą stronę, toteż wpiszę się tu , bo z pewnością dzisiejszy wynik będzie miał odzwierciedlenie w nastroju panującym w gorzowskiej drużynie .

    Jak zwykle po gorzowsku , czyli konfabulacyjnie , piórem niejakiego wąsatego Gorbata z G/Lubuskiej , coś tam , między akapiatmi wspomniano o zaległościach . Akurat w klubie nie mówi się o nadchodzącym meczu z Ostrowem tylko o pieniądzach których nie ma i jakoś nie widać .

    Bezczelność gorzowskich działaczy oraz ich buńczuczne wypowiedzi miała już miejsce przed meczem w Rybniku (wtedy się powstrzymałem), gdzie omawiano problemy finansowe Rybnika na łamach Lubuskiej , że powtórze :
    "raczej wygramy z drużyną(Rybnikiem) gdzie zawodnicy mającą zaległości w wypłatach , natomiast w Gorzowie my (zarząd) jesteśmy gwarancjami zapłaty " ... Autorem tych słów był Władek ... Dzidek coś zamilkł ostatnio .Też by mi było smutno gdybym się dowiedział , że do Polski wchodzą najwięksi operatorzy rtv/agd na świecie Dixons i ElektoWorld z kilkoma miliardami euro na inwestycje , które i tak ominą Gorzów z uwagi na ubogi rynek lokalny , bo sklepy się stawia w większych i zasobnych miastach .

    Tak to właśnie się ma do prawdy. W Gorzowie jak ognia unika się poważnych rozmów , ważne , że Falubaz przegrywa z trzema gorzowiakami w składzie , marzy się o spadku gdzie jego współautorami mogą być krajanie ale...jak dotychczas w Legendzie wypłacono 3 mecze a resztę sezonu drużyna jedzie za darmo .
    Dlatego nie spodziewajmy się fajerwerków , jeżeli zobaczymy dziś zrywające się łańcuszki , defekty , nie obarczajcie zawodników , prysł kolejny mit o wypłacalnym klubie, solidnej pracy i solidnej zapłacie , czekoladkach , prezentach , XXII wieku i DMP 2006.
    Kałamaga show is over .

    Zawodnicy dali z siebie wszystko , liderują w tabeli , wygrywają wszystko co powinni i dają z siebie wszystko .
    Jak zwykle robi się ich w wała , ale zapewniam ,że to już ostatni sezon . Dwóch z nich , Hlib , Paluch , może jeszcze Brzozowski znajdą zatrudnienie po za Gorzowem , reszta może spokojnie kończyć karierę i podobnie miejmy nadzieję będzie z klubem z Gorzowa .

    Cenzura dwóch gorzowskich dziennikarzy piszących o tamtejszym sporcie niestety przemilcza sytuację finansową w klubie. Już niedługo skończy się cisza medialna i zawodnicy sami zaczną mówić , jak choćby Paluch , który dał jasno do zrozumienia w wywiadzie w Lubuskiej , że jest "nieciekawie" ale na razie wstrzyma się od komentarza .I to chyba jest naj naj naj najdelikatniej jak mógł powiedzieć , on przy naszym Świstaku to wręcz światowej klasy dyplomata , za co ma u mnie szacunek bo potrafi utożsamiać się z drużyną i jej celami . Ale skoro jest jak jest...

    Przed żużlowymi klubami ciężkie miesiące , wakacje , pustki na trybunach , pustki i spadek obrotów w firmach . Naprawdę ciężko będzie to wszystko pozbierać , szczególnie będąc 3 sezon w pierwszej lidze i wciąż spłacając raty za poprzenie sezony , gdzie rata ratą pogania ...

    Sprawa wyniku z Ostrowem w tym momencie jest jakby drugorzędną . Nie tworzę alarmistycznych klimatów , ale wydaje mi się , że pierdzenie i bekanie o czekoladkach , prezentach i DMP powinno zostać skrytykowane przez ludzi z gorzowskiego żużla , bo to jest drogi sport i nie przystoji sie tak wypowiadać ... Na jesień będzie ciekawie .I skończy się umieranie za klub i te inne bzdury .
    Nie ma siana to się idzie do Biedronki po slaceson a nie rżnie dystrbutora prezentów oraz czekolad dla żon .

    48-42 wygra dziś Legenda .

    A ja wracam do wypoczynku .

    <embed src="Ukryta zawartość width="728" height="90" type="application/x-shockwave-flash" scale="ShowAll" play="true" loop="true" menu="true" wmode="Window" quality="1"></embed>

  33. Powrót do góry    #33
    Stały bywalec Awatar kibicgorzowski
    Dołączył
    17-11-2002
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dwóch z nich , Hlib , Paluch , może jeszcze Brzozowski znajdą zatrudnienie po za Gorzowem , reszta może spokojnie kończyć karierę i podobnie miejmy nadzieję będzie z klubem z Gorzowa .
    pozyjemy zoabczymy patrz jak tam panele ida a o pralki sie nie martw . bo powiem ci ze jak w Gorzowie byly panele to chociaz medale dmp mielismy!!!!! .a co do zawodnikow to tak samo sie zobacz na swoj ukachny zkz kto tam zostanie jak polecicie a wszytko na to wskazuje??? 100% falubaz oj chyba nie bo ten pan jets madry w gadce. powiem ci ze ciezko jest cos odbudowac . a my w gorzowie wlasnie odbuduwujemy legede powoli do celu.

    co do meczu bedzie zaciety i emocjonujacy i mysle ze rajek i flis pokaza ze jezdzic potrafia . jetsem ciekawy tylko pozcatku znowu nasi zle spasowani z torem jak co mecz . jakby tor byl obcy . tego nie moge zrozumiec.

    pozdro dla speedway23))))) wiernego kibica stali .

  34. Powrót do góry    #34
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Akurat w klubie nie mówi się o nadchodzącym meczu z Ostrowem tylko o pieniądzach których nie ma i jakoś nie widać .
    A u naszych poludniowych sasiadow calkiem inaczej.. bardziej mowi sie o tym jakich to maja pieknych sponsorow, ile pieniedzy itd. a wyniki.. Stal liderem.. Falubaz ostatni. Wiec co lepsze?

    Pozdrawiam

  35. Powrót do góry    #35
    Początkujący
    Dołączył
    27-03-2005
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie ma co czytać tego głąba z Zielonej. Wyjaśnię jeszcze co u niego oznacza wypoczynek, czyt. pilnowanie krzywek na Wrocławskiej.

  36. Powrót do góry    #36
    Początkujący
    Dołączył
    27-03-2005
    Postów
    18
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Oj to się wysiliłeś Chciałbym Ci tylko przypomnieć, że ta biedniejsza część województwa według Ciebie zawsze była bogatsza( i będzie ) w osiągnięcia czysto żużlowe, nawet nie ma co porównywać, bo sam wiesz, jeżeli tylko troszkę interesujesz się żużlem i jego historią. Co do kibiców to na chwilę obecną zgodzę się z Tobą, że Zielona ma więcej wiernych fanów, ale to jest kwestia mody Sięgając pamięcią kilka lat wstecz nie było tak różowo... Na co Ci Zielonogórzanie mają chodzić...na deptak, do palmiarni, czy może na ekstraklasowy tenis stołowy O, byłbym zapomniał, z tego co mi wiadomo to co jakiś czas odbywają się w Drzonkowie zawody pięciobojowe, no i w Przylepie śpiewa Michał WiśniewskiZgodzę się z Tobą, że Ci zawodnicy, którzy grali pierwsze skrzypce na ostatnich derbach w Zielonej, teraz jeżdzą dla Twojego klubu, powód jest jeden pieniądze... Nie będę Ci robił przykrości i nie będę tutaj pisał jaki Ci zawodnicy mają stosunek do klubu, finanse są bez zarzutu, ale atmosfera, działacze, relacje między zawodnikami są skromnie mówiąc do dupy, oriętuję się w tych sprawach, jestem na bieżącoW swoich wypowiedziach Falubazzini często tworzysz mity, widać, że talenu do pisania Ci nie brakuje... Czy nie zastanawiałeś się nad napisaniem mitologii dotyczącej Twojego ukochanego Falubazu?! Teraz młodzi pisarze są na czasie, kto wie, może zrobisz większą karierę niż Dorota Masłowska, a co za tym idzie będziesz mógł zangażować środki, profity płynące z Twojej literackiej twórczości w budowanie potęgi Falubazu. Skoro tak często wspominasz o swojej krainie miodem i mlekiem płynącej( czyt. Cigacice ), to zatanawia mnie jeden fakt, dlaczego w ostatnich latach wychowankowie klubu uciekając z macierzystego klubu otworzyli sobie furtkę do swoich karier, Pepe, Grzesiu Walasek są tego przykładami, to obecnie pierwszy garnitur polskiego speedway-a, tylko ten talent, zdolności eksplodowały setki kilometrów od Zielonej... Co więcej jeden z tych zawodników osiadł na stałe poza piękną Zieloną z jeszcze piękniejszym deptakiemMam takie odczucie, że w tej północnej części województwa rodzi się więcej ludzi z żużlem we krwi... Zielonka ostatnimi czasami tylko potrafi marnować...!!! Śmiem twierdzić, że gdyby była atmosfera, klimat, odpowiednie środowisko i ludzie, to byli zawodnicy jak Smoter, Kujawa nie byliby gorsi od takiego Roberta Flisa czy Jarka Łukaszewskiego. Coś z tym klubem jest nie tak, jakieś fatum?! Za dużo zmarnowanych osób, osobistych tragedii...
    P.S. Post ten jest przypomnieniem dla tego głąba, chciałbym mu przypomnieć, bo nie potrafił się do niego ustosunkwać, ale rozumiem jego, krzywki rzecz najważniejsza, był strażnik Teksasu, jest strażnik "krzykwa" Falubazzini:)

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Radosna wiadomość dla kibców Stali.
    Paweł parwdopodobnie dziś pojedziedzie.
    http://www.gorzow24.pl/?sekcja,1,news,1460


  38. Powrót do góry    #38
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Najprawdopodobniej.. to jest wlasnie polski zuzel i cala otoczka i presja z tym zwiazana. Chlopak pewnie odczuwa bol i to straszny ale jak mecz to wsiadzie i pojedzie nie zwazajac na swoje a co za tym idzie zdrowie innych na torze. To rozni naszych zawodnikow od zagranicznych.. ze jesli nie sa w pelni sprawni to poprostu nie przyjezdzaja na mecz i nie jada.. jak chocby Jonsson czy Rickardsson (niezaleznie czy to liga w Szwecji, Anglii czy Polsce). Pozniej jedni maja kontuzje zaleczona w 100% a inni jezdza i caly czas ich cos boli..

    Co do wystepow z kontuzjami i tymi podobnymi.. Kiedys tak samo w "waznym" meczu w Rybniku z Grudziadzem przyjechal Kryskiewicz czy Kierzkowski (dokladnie nie wiem ktory to byl z nich..) i jezdzil z kontuzja obojczyka.. pech chcial ze na niego wlasnie trafil Szumina, gdy ten wpadl w dziure i wypuscil motor wprost w Rafała.. a ten skonczyl w bandzie ze zlamaniem otwartym z przemieszeczeniem kosci udowej.. pol roku z glowy w karierze.. i po co to ? Mecz i tak skonczyl sie wynikiem 53:37 dla nas a winowajaca moze zdobyl z 1 czy 2 punkty..

    Wiec Hlib.. niech sobie lepiej odpocznie a nie narobi krzywdy innym.. albo jeszcze wiekszej sobie.. Bo jak przyjda dopiero wazne mecze w PO a Gorzow bedzie bez Hliba.. to pozniej dopiero zacznie sie placz..

    Pozdrawiam

  39. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-09-2002
    Postów
    2,045
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Budzik..

    Nie wiesz dokladnie jak wyglada stan zdrowia Hliba (ja zreszta tez) to skad wiesz ze jest to kontuzja nie doleczona i moze byc grozna dla innych zawodnikow, gdy Hlib bedzie na torze? :D Ja mysle ze jak Hlib pojedzie widocznie jest juz wszystko ok.. przeciez nie narazali by samego Hliba skoro wiadomo ze najwazniejsze jest samo PO.

    Ja bym tam tak na serio nie bral tego newsa.. w tytule pisza ze wystapi a pozniej najprawdopodobniej..

    A w Gorzowie pochmurno.. co prawda nie pada deszcz.. ale chmury sa..

    Pozdrawiam

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    320
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja bym tam tak na serio nie bral tego newsa.. w tytule pisza ze wystapi a pozniej najprawdopodobniej..
    Też prawda. Jak jest w rzeczywistości to dowiemy sie pewnie dopiero na stadionie.

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-05-2002
    Postów
    1,856
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Według moich informacji- Paweł Hlib nie jedzie.

    Pozdrawiam

  42. Powrót do góry    #42
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Staleczkaaa...

    Skoro pisze ze wystapi prawdopodobnie.. to znaczy ze nie jest wszystko w 100% okej.. bo skoro by bylo to by poprostu jechal :) ale bedzie jak bedzie..

    W pamietnym meczu "eliminator" Szuminy tez "byl zdolny do jazdy"..

    Szkoda ze sa chmurki.. bo co ja jutro bede ogladal na Pulsie jak walnie woda z nieba ? :p

    Pozdrawiam :)

  43. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak by na potwierdzenie moich slow...

    Paweł Hlib nie wystąpi w dzisiejszym szlagierze I ligi Mars RTV AGD Gorzów - Intar Dartom Ostrów. Zawodnik nadal narzeka na ból kontuzjowanej w Szwecji ręki.
    Info z www.sportowefakty.pl

    Czyli nie jest w pelni sprawny i nie powinien jechac.. i nie jedzie. Meska decyzja :p

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-03-2003
    Postów
    551
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No i po meczu. 2 punkty dla Stali, bonus dla Ostrowa. Trzeba przyznać, że spodziewałem się bardziej zaciętego meczu a tymczasem przez całe spotkanie prowadziła Stal i tylko dzięki defektowi Pecyny i dziwnemu wykluczeniu Jarka Łukaszewskiego Intar zbliżył się na dwa punkty. Chyba będziemy musieli w przyszłym sezonie zakontraktować któregoś z braci Karlssonów, bo w Gorzowie nie ma na nich bata. Jakoś nie sprawdziły się czarne wizje jednego kolegi z południa o pladze defektów w gorzowskiej drużynie, chociaż wynik przewidział prawie w 100%. Teraz trzeba szykowć siły na PO, bo wychodzi że już jesteśmy w półfinale :)No i na koniec brawa dla ostrowskich kibiców, którzy przygotowali bardzo ładną oprawę na powitanie.

  45. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    12-04-2002
    Postów
    1,711
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wegrzyk jednak nie pojechal tak jak mi sie wydawalo.. Za to postawa Karlssona zaskoczyla mnie mega in plus.. Jedrzejak czyzby powoli sie budzil ? :) Szczepaniak.. chyba oczekiwano wiecej.. ale moze myslami byl z bratem a nie na meczu.. Chyba by sie nikt nie zdziwil ani nie mial pretensji..

    W Gorzowie.. wszyscy rowno. Tak sie wszyscy cieszyli w Gorzowie na powrot Lorama.. a czy jezdzi duzo lepiej od Bjerre'go ? I don't think so.. :) Wygrala druzyna.. a nie jeden zawodnik..

    Pozdrawiam

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •