Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20

Wątek: 1 liga, 1 kolejka: Kolejarz Opole - KM Intar Dartom Ostrów 38:52!

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2004
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    1 liga, 1 kolejka: Kolejarz Opole - KM Intar Dartom Ostrów 38:52!

    Mecz ten odbędzie się już za tydzień. Póki co obie ekipy pojadą jeszcze sparingi ale podyskutować można. Na dzień dzisiejszy skład KM-u moim zdaniem powinien wyglądać tak:


    1. Węgrzyk
    2. Szczepaniak
    3. Karlsson
    4. Pietrzyk/Dym
    5. Jędrzejak
    6. Kwiatkowski
    7. Brucheiser

    Składu gospodarzy nie podałem bo nie odjechali oni jeszcze żadnego sparingu. Jedno jest pewne ... w tym meczy nie wystąpi Sebastian Trumiński, który ma karę za mecz z ZKŻ. Jest to napewno duże osłabienie ekipy Kolejarza ale mimo wszystko mecz zapowiada się ciekawie.

    Pozdrawiam :)


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    19-12-2004
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wydaje mi sie ze goscie zwycieza cos kolo 50-40. W zeszlym sezonie mielismy remis 45-45 jednak Ostrow jechal bez obcokrajowca, z trzema juniorami w skladzie, pozatym mial gorszy zespol. Natomiast Opolanie na ten sezon sklad maja chyba nie lepszy niz ostatnio. Stracili liderow Dudka i Focusa a zyskali raczej mniejsze "gwiazdy" i wydaja sie byc najslabsza druzyna w lidze. Jesli KM nie wygra tego meczu to raczej nie ma szans wygrac z kimkolwiek innym na wyjezdzie. Dla Opolan najwazniesze beda dwumecze z Krosnem oraz Lublinem i walka w nich o ten dodatkowy punkt za kozystny wynik dwumeczu, jesli uda sie im zdobyc conajmniej 3 pkt z tymi dwoma rywalami to maja szanse na Play Offy.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    22-03-2002
    Postów
    440
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z całym szacunkiem dla Opolan, ale wynik będzie oscylował w granicach 58:32 dla KM Intar Dartom Ostrów Wielkopolski ;))

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Z całym szacunkiem dla Opolan, ale wynik będzie oscylował w granicach 58:32 dla KM Intar Dartom Ostrów Wielkopolski )
    Mam nadzieję, że nie będzie aż tak źle. Ja typuję wynik 36-54 dla KM Intar Dartom Ostrów. Gdyby opolanie zdobyli 38 punktów to byłbym zadowolony. Myślę, że jutrzejszy sparing może pokazać nam w jakiej formie są niektórzy zawodnicy(chodzi mi głównie o pojedynki Kolejarzy z Brhelem).

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    16-11-2003
    Postów
    106
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jestem przekonany że pokonamy Opolan lecz to jest inauguracja i może być różnie;/
    Moj sklad na Opole brzmi następująco:
    1) Węgrzyk
    2) Pietrzyk
    3) Jędrzejak
    4) Szczepaniak
    5) Karlsson
    6) Liberski
    7) Brucheiser

  6. Powrót do góry    #6
    Początkujący
    Dołączył
    10-03-2005
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mój typ to zdecydowana wygrana Intaru, przemawia za tym zdecydowanie lepszy skład. Opole-Ostrów 34-56

    EDIT: Proszę o jakąś rozbudowaną wypowiedź, bo do typowania wyników mamy osobny dział na tym forum

    Ramzes

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2004
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ledwo sie sezon rozpoczął i już pierwsze kontuzje. Dziś kontuzji doznał Mariusz Węgrzyk i na pewno jego występ w Opolu stoi pod znakiem zapytania. Wszystko wskazuje na to ze Mario jutro wyjdzie ze szpiatala a to czy wystąpi w meczu z Kolejarzem okaże się zapewne w najbliższych dniach.

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Zybsson
    Dołączył
    12-04-2003
    Postów
    3,154
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Ledwo sie sezon rozpoczął i już pierwsze kontuzje. Dziś kontuzji doznał Mariusz Węgrzyk i na pewno jego występ w Opolu stoi pod znakiem zapytania. Wszystko wskazuje na to ze Mario jutro wyjdzie ze szpiatala a to czy wystąpi w meczu z Kolejarzem okaże się zapewne w najbliższych dniach.
    No, to jak nie pojedzie Wegrzyk, to pojedzie Dymek...
    Piotr ostatnimi czasy coraz lepiej sobie radzi w Premier League, wiec jest nadzieja na jego dobry wystep w Polsce...

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Węgorz ma złamaną rękę , wstrząs mózgu i ogólne potłuczenia , tak więc o występie w Opolu nie ma co marzyć. Pojedzie Dym. Moim zdaniem bydzie 37:53 , no ale zobaczymy.

    Bo Brhel trenował bodaj w czwartek u nas we Wrocławiu na torze , podobnie jak Tomek Jędrzejak. Fotka ukazująca obu w parkingu (niestety dość slaba jakość ale cóż ;/ ) - KLIK! - Brhel na pierwszym planie , ucięty Tomek ;)
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Szkoda, że Węgrzyk nie pojedzie w Opolu. Chciałbym zobaczyć całą ekipę z Ostrowa na stadionie Kolejarza.
    A co do formy opolan. Mam nadzieję, że ten pierwszy sparing to nie zapowiedź sezonu w Opolu. Oby do meczu z Intarem lepiej się spasowali z torem, bo inaczej może być pogrom:/. Dziś poza Rembasem, Schmidtem i Czechowiczem z krajowych zawodników to raczej wszyscy jeździli przeciętnie. No jeszcze może Marcin Sekula miałby lepszy dorobek punktowy, gdyby nie defekt. A Kowolik, Trumiński i Tajchert muszą się bardziej postarać, gdyż z takim sprzętem to na pewno nie znajdą miejsca w składzie. Ciekawy jestem jak forma naszego kapitana Adama Pawliczka. Jechał on co prawda na turnieju w Niemczech i zdobył tam 3 pkt. w 5 biegach, ale miał podobno kłopoty sprzętowe. Na dzień dzisiejszy skład na Ostrów jest taki: Brhel(pewnie będzie jechał z opolskimi juniorami, gdyż ładnie na sparingu asekurował Kolerta), Rembas, Czechowicz, Sekula i Schmidt. Pozostają, więc 2 miejsca.

  11. Powrót do góry    #11
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2004
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Drabol z tą ręką to podobno nie prawda. Wstępne prognozy mówiły o tym, że jest ona złamana (tak podała oficjalna strona Unii). Jednak po jakimś czasie ten news niknął. Mariusz ma wstrząs mózgu i mocno zbite nadgarstki. Raczej marne są szanse na występ w Opolu ale pewnie będzie gotów na mecz z Gorzowem.

    Co do Dyma to sądze, że jest w stanie zastąpić Mariusz w Opolu a po za tym jest to dla niego duża szansa aby wywalczyć miejsce w składzie na dłuższy czas.

  12. Powrót do góry    #12
    Użytkownik
    Dołączył
    09-05-2004
    Postów
    117
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Znamy już awiozowany skład KM-u na mecz z Opolem:

    1. Jędrzejak
    2. Szczepaniak
    3. Pietrzyk
    4. Dym
    5. Karlsson
    6. Brucheiser

    Jest to co mamy obecnie najlepsze i mam nadzieje ze na Opole wystarczy chociaż mecz do łatwych należał nie będzie. Szkoda kontzji Mariusza. Taki jest sport - niestety.

  13. Powrót do góry    #13
    Stały bywalec Awatar Maldini
    Dołączył
    07-06-2002
    Postów
    1,222
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jędziemy tym wszystkim co najlepsze w tej chwili. Szkoda, że nie ma Węgorza, bo wtedy byłbym pewny naszego zwycięstwa na inaugurację. Co do składu to wystawiłbym Jędrzejaka w parze z Dymem, a Szczepanika z Pietrzykiem. Licze jenak na to, że Pietrzyk wykorzysta swoją znajomość opolskiego toru i zrobi dobry wynik.

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    09-10-2002
    Postów
    251
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co prawda sercem jestem z Opolem ale patrząc realnie jakakolwiek zdobycz punktowa w tym meczu będzie wielkim sukcesem opolskiej drużyny. Choć wierzę jeszcze w przedsezonowe zapowiedzi prezesa Drozda, że zamiast ściągać "pseudogwiazdy" wolał zainwestowac w sprzęt od Kaspera. Z tym, że sprzęt sam nie pojedzie...Sytuacjcji nie zmienia kontuzja Węgrzyka, bo siła Ostrowa to Pietrzyk, Jędrzejak i Karlsson. Pozostali dorzucą po parę punktów :(. Szkoda, że mnie tam nie będzie...

  15. Powrót do góry    #15
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2003
    Postów
    546
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    wczoraj mocno poobijal sie Dymek, jezeli nie bedzie mogl pojechac do Opola to...wole nie myslec nawet - kwartet Karlik, Ogor, Miodzio i Szczepan musial by machnać 45 pkt.....

  16. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    24-10-2004
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Spokojnie !! http://www.przegladzuzlowy.pl/news_r...?id=1089880790
    Jak widać nie jest poobijany na tyle żeby nie zrobić 14 pkt.

  17. Powrót do góry    #17
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    do intarianini:
    Nie wiadomo, czy mecz się w ogóle odbędzie(wiadomo z jakiego powodu), więc nie wiem czy jest teraz sens poruszać sprawę dyspozycji zawodników i tego kto pojedzie w meczu, o ile ten dojdzie do skutku(w co wątpie).........

  18. Powrót do góry    #18
    Początkujący
    Dołączył
    18-04-2005
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Wie ktoś może jakie radio będzie transmitować ten mecz?

  19. Powrót do góry    #19
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    99
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kolejarz Opole 38
    9 Piotr Rembas 1 1 1 d 1 4
    10 Adam Pawliczek 0 3 0 1 2 6
    11 Sebastian Kowolik 1 0 1
    12 Adam Czechowicz 0 3 1 2 0 6
    13 Bohumil Brhel 2 1 3 0 3 2 11
    14 Marcin Sekula 2 3 2 0 1 8
    15 Tomasz Schmidt 0 2 2

    KM Intar Dartom 52
    1 Tomasz Jędrzejak 2 2 2 3 3 12
    2 Piotr Dym 3 1 1 0 5
    3 Michał Szczepaniak 2 3 3 2 1 11
    4 Artur Pietrzyk 3 w 2 3 d 8
    5 Peter Karlsson d 2 3 2 3 10
    6 Sebastian Brucheiser 1 1 0 2
    7 Marcin Liberski 3 0 1 4

    źródło www.sportowefakty.pl


    Bardzo dobrze spośród drużyny przyjezdnych spisał sie Tomasz Jędrzejak oraz Michał Szczepaniak. Pecha w tym spotkaniu miał Artur Pietrzyk który zdobył 8 pkt. Troche poniżej oczekiwan spisał sie Peter Karlsson.

  20. Powrót do góry    #20
    Użytkownik
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    132
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Podsumowując dzisiejszy mecz to jestem zadowolony z wyniku osiągniętego przez zespół Kolejarza Opole, jednak podczas trwania meczu to myślałem, że trochę więcej punktów zdołamy zrobić. Dziś zapunktowali Adam Pawliczek i Adam Czechowicz i z tego się cieszę. Za to beznadziejnie pojechał po raz kolejny Seba Kowolik. Zdobył 1 pkt. w 2 startach, a zapowiadał przed sezonem, że będzie jednym z lepszych jeźdźców Kolejarza. Podobno ma problemy ze sprzętem, no ale jeśli ma kupiony sprzęt u tego samego tunera(Tatuma) co np. Jacek Krzyżaniak to nie ma się co dziwić, żę jeździ słabo, a sprzęt nie ciągnie. Oby jeszcze coś zrobił ze sprzętem, ale obawiam się, że prędko szansy na występ nie dostanie. Nie jestem do końca zadowolony z Bohumila Brhela. Co prawda zdobył on 11 pkt. + 1 bonus, co daje średnią 2,00 na bieg, ale szkoda tego jednego zera, które miał na swoim koncie.
    Myślę, że bylibyśmy w stanie zdobyć ok. 2 punkty więcej, gdyby nasz super trener częściej korzystał z rezerwy taktycznej. W wyścigu 11, za Rembasa mógłby pojechać lepszy tego dnia Czechowicz, albo Pawliczek. Wtedy może nie przegralibyśmy 5-1, ale np. 4-2. Pozdro dla kibiców z Ostrowa:). Tak powinno być na każdym meczu. Świetny doping i ze strony kibiców Kolejarza i ze strony kibiców Intaru.

    P.S. Opolanom gratulujemy trenera:D. Rezerwy taktyczne są po to, aby z nich korzystać!
    P.S.2 "I Ostrów też, i Ostrów też przyjacielem Kolejarza jest".

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •